Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5551) Máté94 válasza atis123 (#5550) üzenetére


Máté94
addikt

Én szívesen, úgy se csináltam még. Már ha T4 is játszik... :DDD

(#5552) Bingisz


Bingisz
addikt

Új Tanktoon epizód is kijött: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5553) atis123 válasza Máté94 (#5551) üzenetére


atis123
tag

Hát most VK36-tal megyek. Tigrisre farmolok :) De keress meg a játékban küldj üzit. Va PZ IV-em is. Ha a másikkal kilőttek mehetünk pár kört.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5554) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem benyalja majd az összes artys....

(#5555) Chris0321


Chris0321
addikt

E-75-en 100%-os lett a javítás és bizonytalan vagyok milyen skill-t rakjak utána. A parancsnoknak Hatodik érzékre gondoltam, a többiben viszont nem vagyok biztos mi érné meg.

v!ct0y: Kösz a jókívánságodat.

[ Szerkesztve ]

(#5556) Atlantis válasza Bingisz (#5552) üzenetére


Atlantis
veterán

Egész jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5557) Kucsek válasza v!ct0y (#5554) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Erre a "Remélem benyalja majd az összes artys...." mondatra akkor is emlékszel majd amikor szemben állsz egy T95-el vagy más kemény nyalánksággal amit nem tudsz átütni.Mivel ugye a nagyobb tankok átlag átütése is csökken.
Majd őrült kacsa módjára nyomkodjátok F7= Help!Help!Help!Help!Help!

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#5558) Enzolord válasza Kucsek (#5557) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem van T95, és én is várom, hogy benyalják...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#5559) xtmod


xtmod
senior tag

üdv.

nektek nem tűnik úgy, mintha már prémiummal is kevés pontot adna a gém?

(#5560) Napfénysüti válasza Enzolord (#5558) üzenetére

Amilyen hülye arty-k vannak ha velem lennél egy csatában úgy hogy te T95-el mennél én meg Pattonnal tuti engem lőnének előbb. ;] De még ha valami kisebb tierű géppel nyomnám akkor is. Ma direkt figyelgettem. Volt egy érdekes csatám 4 killnél jártam valami kisebb tankkal úgy hogy voltak 2 tierrel fölöttem és kire volt az okos arty állva? Hát persze hogy rám aki alapból fele olyan veszélyes mint valami nagyobb vas. :DDD

Més que un club!

(#5561) Stigma.HC válasza Kucsek (#5557) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát én inkább kiállok egy T95 elé és kapok tőle egy találat mint egy artytól :P JgPzE100 más tészta, őt egyből megkerüljük :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#5562) Chris0321 válasza Kucsek (#5557) üzenetére


Chris0321
addikt

Nemrég előfordult velem ilyen. Lakeville, 7-esként kilences csata(már nem emlékszem mivel voltam). A csata vége felé már csak egy T95 és egy arty maradt az ellenségnél, nálunk az arty már nem élt de voltunk 5-en. A top tankunk egy E75 is élt még és pár kisebb tank. elindultunk a bázis felé ahol voltak. Az E-75 a keskeny átjárónál volt és megindult előre egy tank volt még vele a mi többiek a város felől támadtunk. 2 társamat kiszedte mire odaértünk mellé(a többiek nem álltak meg és gondoltam sok lúd disznót győz) én be tudtam állni mellé, előtte és mögötte roncsok ezért nem tudott mozogni. Próbáltam lőni a kupolát de nem ütöttem át, mielőtt goldra válthattam volna az artyjuk kiszedett. Sajnos kiszabadult mielőtt az E-75 oda ért volna és simán lehozta a meccset, ha maradt volna nálunk arty és nem kellett volna kockáztatni maradhattam volna távol spottolni és nagy valószínűséggel sikerült volna megnyerni a csatát mert az E-75-el két tűz közzé lehetett volna fogni. Persze már nem fog kiderülni mi lett volna ha.

(#5563) Atlantis válasza Kucsek (#5557) üzenetére


Atlantis
veterán

Ugyan már, ha minden kötél szakad, prémium lőszert betölt és már viszi is, mint kés a vajat. Arty mehet a levesbe az összes... :) de asszem tegnap erről már kifejtettem a véleményem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5564) v!ct0y válasza Kucsek (#5557) üzenetére


v!ct0y
veterán

"szemben állsz egy T95-el" Na látod pont ez a lényeg.

(#5565) Enzolord válasza Napfénysüti (#5560) üzenetére


Enzolord
addikt

Én meg azt szeretem, azon kívül, mikor berak a T95tel steppesre 5 artyval, amikor a 25 életes tankot lövi ki a tier 8 arty, ahelyett, hogy keresne valami nagyobbat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#5566) Chris0321 válasza Atlantis (#5563) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát persze, a prém lőszer soha sem pattan. Ennyi erővel a könnyű tankok is menjenek velük mert felspottolnak az ellenségnek a nélkül, hogy észrevenném hol vannak vagy körberohannak a tankjaink között miközben a csapattársaik ementálit csinálnak a tankjainkból.

(#5567) Atlantis válasza Chris0321 (#5566) üzenetére


Atlantis
veterán

Ki mondta, hogy nem pattan? Az, hogy pattan, meg az hogy nem üt át, két külön dolog, a prémium lőszer meg utóbbi esélyét csökkenti. Nem csodaszer természetesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5568) Chris0321 válasza Atlantis (#5567) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak arra akartam célozni, hogy az is pattanhat és persze a legrosszabb pillanatban fog.

(#5569) Atlantis válasza Chris0321 (#5568) üzenetére


Atlantis
veterán

Igaz. Az arty meg mellélőhet vagy splash-ből sebezhet alacsonyat, sőt hogy a példánál maradjak, a T95-ről nálam nem egyszer pattant is a Lorr 155 50 lövése (alap lőszer)...az se jön jókor, az biztos.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5570) yarsley


yarsley
aktív tag

Kijott az RNG no comment 3. resze.

Megint van par 2050gold + 1 ho premium kodom 3k-ert.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#5571) Steelheart2 válasza yarsley (#5570) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A végén a mátrixos az csucs.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#5572) dfsz34 válasza xtmod (#5559) üzenetére


dfsz34
őstag

"nektek nem tűnik úgy, mintha már prémiummal is kevés pontot adna a gém?"

nem igazán, most csináltam egy nettó 75e credites kört a T34-el, pedig volt benne 3 gold lövés is

mire gondolsz pontosabban?

(#5573) RAiN91


RAiN91
őstag

Német heavy ágra is várható akció, vagy ne várjak?

(#5574) bullseye


bullseye
addikt

Tulképp örülnék, ha kivennék az arty-kat, kíváncsi lennék, melyik osztály lenne a következő, ami közutálatnak örvend

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5575) atis123


atis123
tag

Ehhh, srácok. Meghoztátok a kedvem egy kis artyzáshoz :) Veszek is egyet. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5576) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Véleményeteket kérném, majd a segítségetek is azoktól, akik esetleg már jelentett fel idiótát! Nem csatán belül, hanem replay-el a WG-nél!
Szerintetek az idióta Super P. jogosan lőtt-e belém, azért mert olyan balfasz volt, hogy nekem jött!?
Vagy azért mert 2000 feletti WN6-ja van, az már azt jelenti, hogy neki nem kell figyelnie előre, hanem kotródjon mindenki el előle?!?
Nézzétek meg kérlek benneteket a Replayt és mondjatok véleményt! Ez a köcsög mindenkivel reportáltatott a saját hülyesége miatt! :W :W :W :O :o

Köszönöm!
Jó éjt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5577) bullseye válasza jano_77 (#5576) üzenetére


bullseye
addikt

Hát, nem jött jól neki, hogy megálltál középen, ő meg bekapott 900+ sebzést, de ez van. Nem lehet mindig összehangolni a dolgokat.

Ja, és ezért hülyézni lehet, de reportolni, meg lőni nem.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5578) Mcray válasza jano_77 (#5576) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia!

Nem áll módomban visszanézni, de leírom a tapasztalataimat.

Eddig 3-ból 3 személy kapott 3 nap pihit, ahol megszopattak és a visszajátszás engem igazolt.

Az egyik eset hasonló volt. A hülye engem feketített, majd 20 percen át írta, hogy feljelent visszajátszással stb, majd Ő kapott 3 nap pihit, miután írtam a WG-nek, hogy: Elnézést, de nem tiszta hogy kinek van igaza és szeretném, ha igazságot tennétek, akkor is ha nem nekem adtok igazat"

Ha nagyon feljelentgetnek és szerinted a visszajátszás téged igazol, akkor írj nekik(WG) egy hasonló levelet a visszajátszással.

Jóéjt!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5579) Amfiton


Amfiton
tag

Valaki irjon valami véleményt az E100-as nerfről,igy is egy nagy rakás sz.r akkor mi lesz ezután,eladom a fenébe.

(#5580) Iron Funeral válasza bullseye (#5574) üzenetére


Iron Funeral
őstag

light tankok

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5581) mynames válasza Kucsek (#5548) üzenetére


mynames
senior tag

A zárójeles értékek a 8.5-re vonatkoznak?

(#5582) kisküzdő válasza AlexWolf (#5505) üzenetére


kisküzdő
tag

Hallgattam csendesen. Mert szerintem mindenki tudja a véleményem az arty-ról.
Próbáltam. Csendben voltam. Nem szóltam. De hogy a jóisten fa…. lehet valaki ennyire gyökér hogy azt élvezi, hogy a bokorban lapul végig ??? Hogy nem simogatja meg a „kicsi” fejét a jó édes anyja hogy fiam hol a gerinced ??? Mert ezeknek nincs . :( Nem nőtt nekik. Mert itt nem az a cél hogy jobb legyen ,hanem hogy kibaxon a másikkal. Más értelme nincs. Ezt chat-en is el mondtam most megint pihenek 1 hétig. Lexarom akkor is ez tankos játék nem fosos arty-s játék. Ha cifra véleményed van pls priviben ne csapjuk szét a topikot.
Bocs az off-ért .
Félreértések elkerülése végett sorkatona ként 85 mm lövegen voltam irányzó. szóval tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#5583) psycroptic válasza bullseye (#5574) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem a scout tankok következnének, mert a sok benga állat nem tudná követni őket a forgással vaaagy a sok köcsög TD-s campel hátul a bokorban és ossza az 1000+-os sebzést VEGYÉK KI AZ ÖSSZESET!!!!! Menjenek a WorldofTankDestroyers játékba szórakozni és játszanak azzal amivel egyidősek!!!

Vagy valami hasonló hiszti biztosan lenne...
Mindig egyszerűbb másra fogni, hogy miért nem megy éppen a játék.

PSNID: Tomy83PS

(#5584) mcwolf79 válasza psycroptic (#5583) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lehet itt magyarázni a hülyeségeket, de a kettő nem ugyanaz.
Velem is előfordult már, hogy körbetáncolt egy kis tank, és nem tudtam szinte semmit csinálni. Kész, benyelem, ez ilyen.
Nem csak TD-kkel lehet bokorban sunyni.

De az ,hogy a pálya másik végéről köpköd egy nyominger, és szinte semmit nem tud tenni az ember,az más tészta. Lehet mondani, hogy mozogni kell, de mikor egy ház mögött lapul az ember,mert szemben 2 másik várja ,hogy kibújjon, fentről meg jön az áldás... Lánctalp nyekk... Onnantól vége a dalnak. Na ez már irritáló cseppet. És ez csak egy példa..
Artillery nálam megegyezik itt a noskill faxláma szinonímájával :W

Lehet nekem esni, hogy artizzak én is ... Nem, köszi, én tankozni akarok, nem a térképet lesni spottolt ellenséget várva. Akkor inkább letöltök valami torpedó játékot :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5585) Imilenni válasza kisküzdő (#5582) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem hátul a bokorban lenni az "élvezetes". Hanem amikor látod hogy 2 csapat társ felé megy egy bőven nagyobb ellenség, és sírnak hogy "artyyy!!4". Azért jólesik 2 tankot megmenteni.

Counterezni is jó, olyan tankot kilőni amikor csak a tracer-jét látod. Nem 1x volt úgy hogy lőttem egy mozgó tankra, és egy másik tankot egylövéseztem..azért az vicces szokott lenni :DDD . TD-zni is jól lehet pl: Ensk.
Nem csak bokorban ülés az arty játék stílusa ;)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#5586) psycroptic válasza mcwolf79 (#5584) üzenetére


psycroptic
őstag

Az nem az artysta hibája, hogy sokan nem tudnak velük/ellenük játszani, akár nyominger akár nem!

És igenis ugyan az a kettő, mert egy oldalon van 5 TD, de nincs arty Te meg mész bátran, mert ugye nincs az idióta arty a pályán. A TDket sem fogod észre venni és már be is nyaltál az 5-ből 3 lövést és meg is döglöttél.
Ne mondd, hogy nem hisztiznél emiatt, mert nem hiszem el. Ha az arty miatt megy a hiszti, menne az a TD miatt is.

A TD sem igényel "magasabb" tudást, mert ott is csak egy helyben kell lenni és nyomkodni a balegérgombot.

Az arty sem és a TD sem fog meglőni, ha nincs aki scoutoljon nekik, ennyire egyszerű! Tehát inkább a scoutokat vegyék ki a játékból... :F

PSNID: Tomy83PS

(#5587) csapee


csapee
senior tag

Nah eddig ebben a topikban van a legtobb furdos kurva (mar elnezest akit zavar), itt mindenert megy a rinya. Ez szigoruan off volt.

Csapee

(#5588) Bingisz válasza csapee (#5587) üzenetére


Bingisz
addikt

Tartanak valamit a fejedhez, hogy olvasd a fórumot?
Szépen át kell görgetni a síráson. Itt ez a szokás, bele kell törődni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5589) sutyi^


sutyi^
senior tag

Hamár rinyálás...

RANT ON
Arty témára annyit, hogy ha van 1-2db oldalanként az még elmegy. De mikor hightierben van 5 folyamatosan, az hatványozottan fos. Tegnap is megmagyarázta valamelyik hogy az arty party nyeri a kempinges meneteket, ah jah csak azt felejti el hogy az is a forrása. Az ember fél bármi nemű ellenfél bambaságábó, vagy ne adj isten terepviszonyokból eredendő előnyt kihasználni, mert valami jóképü teherbe lő 600-1,5k sebzéssel a pálya áltellenes feléről mindenféle veszélytől távol. Miközben az összes létező lánctalp leesik, kihal a fél személyzet, meg a modulok egyharmada drága ütött kopott fémdobozomból.
RANT OFF

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#5591) sutyi^ válasza Chris0321 (#5590) üzenetére


sutyi^
senior tag

Snapshot, Safe stowage, Clutch braking, no meg Situational Awereness a rádiós jóskára.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#5592) Chris0321 válasza sutyi^ (#5591) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz.

(#5593) yarsley válasza Chris0321 (#5592) üzenetére


yarsley
aktív tag

Hatodik erzekre mindenkeppen kepezd at a commandert, es a loadert sem artana atkepezni safe stovage-ra.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#5594) Sanya válasza Chris0321 (#5590) üzenetére


Sanya
nagyúr

én felvinném valami találomra kiválasztott másodlagos skillt kb 40%-ra, majd 20.000, azaz 90%-os skill resettel törölném a skilleket, és az 5%-ot adó skill-t adnám neki+ a javítás kezdődhetne megint 10%-ról :)

A 6. érzék egy akkora tankra szerintem felesleges, de 3-4. skillnek berakhatod.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5595) Amfiton


Amfiton
tag

Valaki irjon valami véleményt az E100-as nerfről,igy is egy nagy rakás sz.r akkor mi lesz ezután,eladom a fenébe.

(#5596) Antonius1978 válasza Snakeiboy (#5426) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megneztem a visszajatszast, erdekes volt.
Hogy letezik, hogy az egyik AMX, amelyik a hazak elott flangalt, 260 meterrol nem vett teged eszre ?
Mivel nem gyult ki a 7ik erzek...
Alcafestes nem volt a tankodon, mondjuk lehet volt alcahalo, es alcazas a legenysegnek...

(#5597) Antonius1978 válasza psycroptic (#5586) üzenetére


Antonius1978
addikt

En most vettem meg az S51-et 1 hete, meg az elejen amikor elkeztem a jatekot (majdnem 2 eve) volt egy Bisonom, de valahogy nem elveztem tuzerkedni.
Bizony a tuzerseg hasznos olyankor, amikor gyengebb jatekosok/vagy epp jo jatekosok egy gyengebben pancelozott tankkal kerulnek szembe egy jol pancelozott jargannyal, amit nem tudnak atloni - mert nem ismerik a gyenge pontjait, vagy mert a loveg nem kepes ra.
Azt viszont, hogy neha van 5-5 tuzer 1 oldalon, azt en is tulzasnak tartom.A legmegfelelobb 2 -2 tuzer lenne 1 csataban, az nem oli meg annyira a jatekelmenyt, esetleg 3-3 a szakaszra valo tekintettel.Vagy esetleg 2-2 tuzer, es 1-1 felderito (kotelezo modon)

A TD-s esetet en is leszivtam kb tegnapelott, mentem a T32-vel, es belefuttam egy OBJ704-be, egy amcsi TD-be, JP-be, es meg ki tudja mi volt ott, szoval en 2 lovest lattam, azaz a 2 TD biztosan sebzett, de lehet hogy meg a JP es mas tank is belem lott, a lenyeg, hogy egybol felrobbantam...

(#5598) emre válasza Chris0321 (#5590) üzenetére


emre
veterán

Nem rég linkeltem az IS3-as legénységemet, szerintem ide sem kell nagyon más kialakítású legénység.
Annyi hogy itt van külön rádiós, annak mehet a helyzetfelismerés-nek csúfolt cucc.

itt is van

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5599) dfsz34 válasza sutyi^ (#5589) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyetértek teljesen, tegnap beírtam, hogyan néz ki egy tipikus magas tier meccs, ahol 3 vagy több arty van. Az artyk kiszednek 10-11 tankot mindkét oldalról és a végére maradnak az artyk meg 1-2 tank. T34-el engem akartak scoutra zavarni, na meg a q any..tok azt scoutolok nektek, beálltam inkább bázist védeni és jöttek is az egyszem megmaradt ellen tank meg az artyk is (persze közben ment az idiotozás meg az anyázás, de mondtam nekik SYFMU shut your.f... mouth up) és sikerült kiszednünk őket, az utolsó arty meg már gyerekjáték volt.

Főleg a nyílt pályákon kéne max 2-re korlátozni az artyk számát, de én inkább 1-et engednék csak a játékélmény miatt. Himmelsdorfban felőlem lehet akármennyi.

Megírtam a WG-nek, ha ezen az arty elosztáson nem változtatnak, akkor én többet prémiumra nem fizetek elő.Pedig még csak max tier 8 vasaim vannak, de a T34-en kívül a többivel már ezen a szinten sem lehet nyereségesen játszani a sok artys pályákon és szinte csak olyanok vannak.Menjenek a búsba, fizessem a javítást, sebezni alig van esélyem, vagy lapulok arty takarásban és sniperkedek egész idő alatt, na neeem, köszönöm, ilyen játékból nem kérek, marad max tier 7, ott még elviselhető a helyzet és nem fizetek lóf.xot sem ezeknek, nem vagyok hülye.

Másik megoldás, hogy hagyom a fenébe a nehéz tankokat és mozgékony medekkel megyek, de ott sem lehet állandóan mozgásban maradni, nem megy.

(#5600) Kelvin válasza Chris0321 (#5590) üzenetére


Kelvin
őstag

Amit a többiek ajánlottak az jó, de én a Preventative Maintenance-t (megelőző karbantartást) fontosnak tartom a német tankokon. Az összes első váltós német járgány gyújtós.

'This perk reduces the chance of engine fire by preventing gas or oil leakage in the engine compartment by 25%'

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.