Hirdetés

2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6901) Timyyy válasza emre (#6900) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Jól eltűntél szakaszból...
Pedig most ilyenre sikerült az ucsó kör: kép1 kép2 :))

Kínai kuponok (google doc) --> https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#6902) krisss93 válasza Fel (#6879) üzenetére

krisss93
(aktív tag)

Na ez most ütött :DD

(#6903) emre válasza Timyyy (#6901) üzenetére

emre
(veterán)

Szóltam előtte. :U

[ Szerkesztve ]

A porcukros tigris olyan mint a chilis csoki, csak jobban kaparja a torkod.

(#6904) mikron válasza Bingisz (#6859) üzenetére

mikron
(tag)

Az ára is jobb lesz :D 12.500 arany :D

(#6905) Mottie

Mottie
(őstag)

Nincs kedve valakinek szakaszoni?

T6 TD-től T9 Heavy-ig van mit dupláznom, csak unalmas egyedül :)

IGN: Cysteine

Be Victorious!

(#6906) Patrick76496 válasza jahrn (#6805) üzenetére

Patrick76496
(őstag)

Az E-25 biztos prém lesz, de akkor az a szöveg, amit FTR-en írtak, az az akkori időkre vonatkozik, vagy arra, hogy le akarják cserélni az E-10-re a játékbeli "Hetzer"-t, mert túl OP?

intended to replace the original Jagdpanzer 38t "Hetzer"

(#6820) Imilenni: Direkt idézőjelbe tettem, élethűhöz hasonló helyretre gondoltam. Egyébként meg:
Want realism? Join the army.

(#6836) mynames: Grat! Mondtam én, hogy jó az a Cruiser III. :) Hogyhogy nem a Pom-Pommal használod?

(#6859) Bingisz: Abban nem, hogy pl Type-pal ennek sebezhető lesz a hasa és az oldala is, ellentétben az IS-6 kemény rétegelt páncélzatú oldalával.

(#6875) vhw: Oké, töltök rá gold ammo-t. ;] Amúgy az 57 mm-essel egyáltalán nem is használták a T-34-eket? De lehetne ellene menni T-34-85-tel is pl, még az sem lenne annyira unhistorical.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6907) vhw válasza Patrick76496 (#6906) üzenetére

vhw
(addikt)

A valóságban akarták az E-10-el váltani a Jagdpanzer 38t-t. A játékban az E-10 premium lesz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6908) sith7 válasza virkir (#6868) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Miből van 5 ? :F

az eszed meg ne álljon meg, ez egy nyilvános fórum, bárki leírhatja a véleményét, hozza ezt össze tier 5-6-7-8 - ban, és megemelem a kalapom

(#6909) vhw válasza sith7 (#6908) üzenetére

vhw
(addikt)

Abból a medálból.
Neked van belőle biztos pár, hogy holmi low tier huszár 14 killje semmiség számodra.

(#6910) Dobi 562 válasza vhw (#6909) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Ráadásul 6:13-as állásról hozta vissza mynames a csatát, megnéztem a replay-t. Szép csata volt.

Persze ezt mindenki meg tudja csinálni, 14 kill semmiség kis tankkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#6911) sith7 válasza vhw (#6909) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Nem azt mondtam, hogy semmiség, ne forgasd ki a szavaimat, tudod nagyon jól, hogy miről beszélek, de mindegy, nem érdekes, nektek van igazatok, mint mindig

(#6912) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#6910) üzenetére

Plasticbomb
(őstag)

és hol van az a replay? Én is meglesném.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen, Subnautica

(#6913) PR0JECTNR56 válasza Patrick76496 (#6906) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

A Hetzer "Starr" verziójáról viszont eddig sikeresen megfeledkeztek a fejlesztők...

[ Szerkesztve ]

(#6914) Napfénysüti válasza sith7 (#6908) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Ennyi killt azért kis tierben sem egyszerű összehozni.

Més que un club!

(#6915) vhw válasza sith7 (#6911) üzenetére

vhw
(addikt)

Jaa... én kérek elnézést, a cinikus "nagy teljesítmény... blablabla" csak egy visszafogott gratuláció volt részedről.

(#6916) myckey válasza virkir (#6897) üzenetére

myckey
(addikt)

azé a jobb regenerálódás érdekében,én a fórumot is kerülném a gyengébb pillanatokban :D ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6917) sith7 válasza Napfénysüti (#6914) üzenetére

sith7
(nagyúr)

& vhw

hát ez az ... és ez a tudás már vele volt akkor is, amikor feltelepítette a játékot anno, és a 6. csatát tolta le éppen, ahogyan ti nevezitek, szobanövény módon

ő már ki tudja hány ezer csata tapasztalatával a háta mögött érte el ezt, olyanokkal szemben, akik még csak most kezdték a játékot ... és akkor ezt meg kell gratulálni, hogy lealázta őket, .... ok, akkor én kérek elnézést, nagyon ügyes volt

Tier 5-6-7-8 - ban hasonló teljesítményről kép ?
Na jó, nem kell 14 kill, elég lesz 9-10 is.

minden nap elolvasom a fórum hozzászólásokat, és ugyanaz a nóta, ha a kemény magból ír valaki, vagy tesz be képet, akkor hanyatt kell esni, ha más, akkor azt szóra se kell méltatni, sőt

ha ugyaninnen panaszkodik valaki valamire, nem megy neki a játék, szar a napi stat, akkor a csapat szar, és igaza van; ha más teszi, akkor megy a leoltás, hogy tanuljon meg játszani

soroljam még ?

[ Szerkesztve ]

(#6918) Napfénysüti válasza sith7 (#6917) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

De egy ilyen kis tank kb 3 lövés az ellenfél részéről is. :K

9 killes csatám volt már T9-ben a Jagdtigerrel. :)

Més que un club!

(#6919) myckey válasza Napfénysüti (#6918) üzenetére

myckey
(addikt)

ne is mond....
én se felejtem azt a 9 killeset az M103 géppel :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6920) vhw válasza sith7 (#6917) üzenetére

vhw
(addikt)

Ha te tettél volna be egy képet a kérdéses medálról, szerintem senki nem flegmázott volna (ugye most is csak te tetted...).

Ahhoz a 14 killhez - mint látható 0 elszenvedett sebzés mellett bizony kellett tapasztalat és szerencse is; hogy mindkét oldalon egyformán szerencsétlenek játszottak, így nem lőtték ki előle a tankokat, de nem is haltak meg túl gyorsan, mert egyedül ő sem tud mit kezdeni egy papírtankban, ha rámennek 2-3an.
(A legritkábban megszerzett medálok közé tártozik, ha olyan marha könnyű lenne összelőni minden héten látnánk valakitől - de mégsem...)
Hány embernek is sikerült eddig ilyet kapnia itt a fórumon? Valószínű, hogy egy kézen is meg lehetne számolni.

De jösz te, és jól megmondod, hogy ez túró. Ember inkább írj neki egy GG-t.

[ Szerkesztve ]

(#6921) Mottie

Mottie
(őstag)

Kicsit kezd elegem lenni a mai napból 3/15, impotens csapatokkal...

Be Victorious!

(#6922) bullseye

bullseye
(addikt)

Mondjuk az nálam is kérdés, hogy tényleg veterán szobanövények voltak, vagy simán csak kezdők. (meg, hogy kinek szólt a GG, de ez már cska kekeckedés részemről...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6923) marked one94 válasza sith7 (#6917) üzenetére

marked one94
(őstag)

Ha szabad kérdezni ki a kemény mag?

You'll Never Walk Alone

(#6924) Bingisz válasza marked one94 (#6923) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Aki artyval él együtt az tuti ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6925) Stigma.HC

Stigma.HC
(senior tag)

Pedig minden nap próbálkozok 2-3 csatával low tierben 10 kill felé menni, de 9-nél több nem igazán akar összejönni :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#6926) Plasticbomb válasza mynames (#6836) üzenetére

Plasticbomb
(őstag)

Szia!

erről a replay merre található? Meglesném...:)

Star Citizen, Subnautica

(#6927) emre válasza sith7 (#6917) üzenetére

emre
(veterán)

Nem kell hanyattesni, én nem azért teszek fel ide bármit is.
Meg a modackot amit feltöltöttem azt sem kell megköszönni, meg azt sem ha netán értelmes dolgot válaszolok.
Ne soroljad, csak az epe fröcsög belőled.

(#6928) Dobi 562 válasza sith7 (#6917) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Nem is láttad a visszajátszást. Voltak az ellenfelei között is több ezer csatás játékosok. Egyébként nem "lealázás" volt, hanem egy szerencsés kör, amihez a tapasztalata is hozzásegítette.

Ha az tolerálva van, hogy egyesek 40% alatti győzelmi aránnyal nyomulnak 10-es tankokban és erősen rontják a high tier csaták színvonalát akkor miért ne lehetne egy tapasztalt játékosnak lemenni tier 2-be?

Egyetlen dolgot bántam meg a WoT-os pályafutásomban, hogy anno eladtam a tier 2 Tetrarch ajándéktankot, most visszakaptam és napi egy csatát biztos megyek vele, mert imádom, ugyanígy a T1E6-ot is (pedig azzal elég nehéz játszani), de van még például Micromaus, T-15 (német light crew képzésre), FCM 36t (francia legények képzésére).

Azért ne menjek velük mert tapasztalt vagyok?

(#6929) Stauffenberg

Stauffenberg
(nagyúr)

Imádom a T20-at! :D Egy időben nagyon leálltam vele mert nem éreztem a vasat, a US med ág teljesen léállt nálam miatta, de aztán megkedveltem és pikk-pakk összejött 98.000 xp a Pershingre. Illetve még pár kör és meglesz a kellő XP mennyiség (még 8k XP kell).

A nap első nyertes csatája vele:

2700 xp
58.000 kredit
3150 dmg
2700 dmg spottolásból
16 lövésből 15 áthatoló

Miközben csupa tier 7-8 heavy volt a csatában. Nem is foglalkozott velem szinte senki, rohangáltam körülöttük amíg azok a többi heavy-vel voltak elfoglalva.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#6930) bullseye válasza Dobi 562 (#6928) üzenetére

bullseye
(addikt)

Én megnézném, de hun van?

(#6931) bullseye válasza Dobi 562 (#6928) üzenetére

bullseye
(addikt)

Ami a kört illeti, az első 5 kill "könnyű" volt. Jó helyre ment, jól lőtt. Na onnantól viszont nehezedett, 1 tankkal 8 ellen. Verhették a fejüket a falba... a pzjg1 kilövése mázlis volt, mert az árthatott volna (ez amúgy kicsi pálya, hogy így felspottolódott?). Szóval volt ebben szerencse is, de tudás is, nem a minimaus/Churchill III rendet vág az ellenfél között téma (mondjuk az nekem még sosem jött be...).

A szobanövényezéssel továbbra sem értek egyet csak úgy, mert jó eséllyel sokuk kezdő volt. A low tier csatákat viszont nem ítélem el, amíg valaki csak néha lemegy bulizni, és nem a csatái felét tölti ott.

(#6932) sith7 válasza emre (#6927) üzenetére

sith7
(nagyúr)

nem emlékszem, hogy te segítettél nekem valaha is, de azt nem hiszem, hogy nem köszöntem meg, ha valaki segített

Ne soroljad, csak az epe fröcsög belőled.

az tuti nem, mert 11 éve kioperálták belőlem; de befejeztem, megígérem, visszaadom a szót, és a véleménynyilvánítás lehetőségét.

(#6933) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

Fincsi... :D

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#6934) Tomi0703 válasza Mottie (#6766) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Szerk.: Maximalizálták az artykat 5/oldal létszámban. mi a gond ezzel?

Ezt most komolyan kérded barátom? Te nem mész high tierben? Vagy szereted mikor a semmiből egy szobanövény berongyol közétek és már halott is vagy?!

(#6846) sith7: Én nem írok neked semmit, a többiek már megtették. A vélemény szerintem mindenkinek megvan...

(#6836) mynames: Gratula, szép kör lehetett! Én is szeretném elkérni a replayt! :R

[ Szerkesztve ]

(#6935) Mottie válasza Tomi0703 (#6934) üzenetére

Mottie
(őstag)

Kilövöm a szobanövényt. Btw pont ezt írtam, hogy ilyen esetben az artyk hullanak mint a legyek. :P

Be Victorious!

(#6936) Dobi 562

Dobi 562
(őstag)

5 csatára meg is lett az Ász a T-43-al. Persze kellett hozzá jó kis csapat is. :) Free-ből rátettem a felfüggesztést, tornyot így egyből fullos tankkal kezdtem.

Visszajátszás.

Féltem ettől a tanktól, mert sokan szidják, de nekem eddig nagyon bejön.

(#6937) Haart válasza Dobi 562 (#6936) üzenetére

Haart
(addikt)

T43 volt az utcsó ami jó volt, T44 szenvedés lövege kb semmi, most T54-el ugyanez és tömérdek xp kell hogy maxra fejleszd a lövegét, lánctalp utána torony és csak utána 60k xp ért löveg. :W

WOT klántagokat keresek, aki szeretne kötetlen maradni és FUNból játszani az jelentkezhet nálam. Jó légkör, családias hangulat. Ha kedved tartja csatlakozz!

(#6938) emre válasza Haart (#6937) üzenetére

emre
(veterán)

ez szerintem (kicsit tömören de attól még) marhaság

(#6939) Haart válasza emre (#6938) üzenetére

Haart
(addikt)

A lényeg hogy messze a leg szenvedősebb a T4x széria, akinek nincs 100k free xp-je mire oda jut. Eszméletlen szar felhúzni.

WOT klántagokat keresek, aki szeretne kötetlen maradni és FUNból játszani az jelentkezhet nálam. Jó légkör, családias hangulat. Ha kedved tartja csatlakozz!

(#6940) virkir válasza Haart (#6937) üzenetére

virkir
(veterán)

Lancot nehogy fejlessz torony agyu elott mert nem kell.
Negy tonna van az alap fefuggesztesben, boven belefer minden utolsonak a lanc.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6941) bullseye válasza Haart (#6939) üzenetére

bullseye
(addikt)

Kinek mi jön be. Nekem az amerikai medek nehezek t20 fölött, mert könnyen szétlövik őket. T44-et kedveltem, 54-et pláne csípem, mert még pattog is néha.

(#6942) Haart válasza bullseye (#6941) üzenetére

Haart
(addikt)

Igen T54-ben az a jó hogy pattog, viszont a 175mm átlövésű ágyú már a T44-en is gyengusz volt, most meg ezzel kell mennem még nagyon sokat T54-el is. X-es tankokat semmilyen szinten nem tudom megkarcolni sem. Múltkor épp egy X-es heavy-t lőttem hátulról a motorjánál és mind lepattogott, pedig többször is lőttem rá. Szóval nagyon gyenge az a 7-es szintű ágyú rá. Ha semmit nem fejlesztek előtte akkor is 73k xp mire fel tudom tenni rá a 9-es szintű ágyút. Ami marha sok idő. :W

(#6943) Macka

Macka
(veterán)

Azoktól szeretnék kérdezni valamit, aki már régóta T9-T10 szinten nyomja? Korábban is az volt, hogy körönként 4-5 darab T7-T8 artyt pakolt be? :F

(#6944) Napfénysüti válasza Haart (#6942) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Ugyanitt járok éppen. Még vagy 30k xp a normális ágyú rá. :)

Macka: az előbb voltam T10-es csatában. Oldalanként 4db 8-as arty és 1db 7-es. :D De lehoztuk 15-3-ra valami 54% WR mellett. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#6945) Mottie válasza Macka (#6943) üzenetére

Mottie
(őstag)

Korábban akár 10-11 -et is berakott :) Egyébként igen, mostanában főleg sok az Arty mert mindenki húzza őket az átalakítás előtt.

Be Victorious!

(#6946) Dobi 562

Dobi 562
(őstag)

Egy jó kis 8 killes kört T-25-el. :)

Visszajátszás.

(#6947) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#6946) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Hogy mertél ilyen alacsony T6-os partiba menni és kilőni a sok noobot? ;] :DDD :DDD
Hát nem szégyelled magad hogy nem T10-ben játszol? :))

Egyébként szép volt. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#6948) Dobi 562 válasza Napfénysüti (#6947) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Köszi. :)

Szakasz nélkül mentem, alacsony tierben egyedül szeretek játszani. Szegény T-25-el annyi vereségem volt mostanában hogy járt már egy kis sikerélmény.

(#6949) jahrn válasza Patrick76496 (#6906) üzenetére

jahrn
(senior tag)

A nemetek akartak lecserelni a Jagdpanzer 38(t) az E-10-re.

(#6950) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#6948) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Az teljesen mindegy... Hogy nem sül le a képedről a bőr... Te a 14k csatáddal, hogy mersz játszani tier 5-ben ahol 200-300 csatás kezdők játszanak?! Biztos élvezted... ;]

Amúgy szép kör volt! :) Nagyon biztosra akartál menni, hogy a Pz 3/4-re és a Leopardra is betöltötted a goldot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.