Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6651) PR0JECTNR56 válasza forras2 (#6641) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A sörre nem tartok igényt, de a Stug-ra mehetne egy kis beton. Esetleg, ha a finn verzióval szimpatizálsz és jobb szereted a természetes formákat, szerezz néhány csinos farönköt. :D
Nem mellesleg ez a béna korai verziós G tető, ahol még a géppuska a kibúvónylás felhajtható fedelébe volt illeszthető, ami lássuk be nem egy életbiztosítás, de a Stug is megkapta anno a Hetzer trükkös mg-jét.
Végső opcióként még a parancsnoki kupola előtti deflector-t is fel tudom ajánlani. :D

[ Szerkesztve ]

(#6652) bughead123


bughead123
csendes tag

(#6653) 04ahgy válasza jano_77 (#6437) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Megvan az IS3-is és az IS7 is a garázsban, a többi kifejlesztve.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6654) NomaxXx


NomaxXx
csendes tag

Wotos oktatóvideók, visszajátszások, érdekességek: http://www.youtube.com/user/TheWastelandPro

(#6655) kirjak válasza NomaxXx (#6654) üzenetére


kirjak
aktív tag

Jöttök ide?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6656) xtmod válasza Simulacrum (#6643) üzenetére


xtmod
senior tag

a hummellel már így is szerencsejáték. a grille még jó volt, de ez egy lassú szar. mire betölt, kezdheted a vadászatot előlről. mire odaér a lövedék, ezerszer elmozog a kiszemelt. ha ezen még rontanak is....

(#6657) joergie válasza Simulacrum (#6643) üzenetére


joergie
őstag

tegnap egymás utáni lövéssel lőttem ki egy is8-at és egy prototype-ot fullhpről(obj212). jó kör volt :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6658) Angel1981 válasza gzbotii (#6645) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem személy szerint T1 ben nagyon bejött a Traktor, T2-ben meg a Cruiser III.

(#6659) Pete55555 válasza gzbotii (#6645) üzenetére


Pete55555
addikt

MS-1, T2 Light

(#6643) Simulacrum Ebben mi a baj? Az arty felülről lő, ha nem elég magas a fedezék, betalál, ennyi.

(#6656) xtmod User error. 100% legénységgel, ramerrel kevesebb mint 19 sec a töltési idő, ráadásul sokkal nagyobb a lövegkitéríthetőség oldalra, mint a Grille-nél. Ki kéne használni.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#6660) Mcray válasza Pete55555 (#6659) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha már T1. Nálam ez a sorrend:

T1 Cunningham. A 20 mm-es lövege még tier 3 tankon is elég volt a tank ászhoz M3 Stuarton.
Francia Tier 1. Arany lőszer nélkül is átüt mindent, de keveset sebes.
Kínai Tier 1. Nem rossz gép
MS-1. Jó az a 45mm-es löveg, ha eltalál valamit...
Angol Tier 1 a gyorstüzelővel egy sorozattal 3 tier 2 tankot elkaszált. Vicces
Német Tier 1. Tudom hogy jó gép mert látok vele profikat, de én nem éreztem rá. Nekem katasztrófa az a gép.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6661) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

kb mennyi magyar játzékos lehet? Csak azért kérdezem, mert el kellene inditani egy peticiót, hogy változtassák meg az MM-t. Arra gondolok, hogy 60-40, 40-60-nál rosszabb csatát ne csináljon. Mostanában nagyon sokszor vagyok 20 százalék nyerési arány alatt. 13-16%-os csatékba rak folyamatosan.

(#6662) krisss93 válasza ritkaság (#6661) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát elméletileg az MM nem a statisztikák alapján alkotja meg csapatokat :U

(#6663) vhw


vhw
addikt

Inkább arról kéne petíció, hogy a játékosok tanuljanak is meg játszani. Ne csak markolják az egeret meg tapicskolják a billentyűzetet, mert ezért vannak 10-20%-os csaták.
Az MM csak abból dolgozik, ami rendelkezésre áll, és hát ilyen játékosok vannak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6664) marked one94 válasza vhw (#6663) üzenetére


marked one94
őstag

+1 :R

ritkaság: Ha ennyire nem megy a játék inkább fejleszd magad, olvass fórumokat nézz youtube videókat, keres klánt ahol tudsz szakaszban játszani. Ennyi az egész.

You'll Never Walk Alone

(#6665) Stauffenberg válasza vhw (#6663) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jó, de azért az MM kalkulálhatna úgy is, hogy ne kerülj 15-20 körön keresztül minden alkalommal olyan csapatba aminek az esélye 20% alatt van. A régi szép időkben sokkal kiegyensúlyozottabb köröket lehetett menni. Volt bennük küzdelem, izgalom, kommunikáció, csapatjáték. Most meg... örülsz ha 3 perc helyett csak 5 perc alatt darálja le egyik csapat a másikat. Én így a győztes köröket sem élvezem. Unalmas. CW-re meg nem megyek, én csak egy agyamat használó casual vagyok.

Most is kigurítottam a garázsból a T20-ast, találtam egy társat akivel szót tudtam érteni, ezért összedolgoztunk (utána még pár kört mentünk szakaszban). Ketten együtt több rombolást vittünk véghez, mint az ellenség csapatában a TOP 5 játékos együtt. Eltelt 4 perc a körből amikor már csak ketten maradtunk 12 játékossal szemben. Sikerült még sokat lecsipegetni, de azért ez esélytelen volt a győzelemre.

Mondjuk a vereség ellenére nagyon szép kredit eső hullott, de azért érthető, hogy az ember frusztrált lesz ha ennyi ovisra kell vigyáznia. Nekem bevallottan alacsony az ostobaság-toleranciám. Amikor olyanok nem értik a játék lényegét akik kétszer annyi csatával rendelkeznek mint én, akkor az nagyon felba... szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#6666) Mottie válasza Stauffenberg (#6665) üzenetére


Mottie
őstag

"A régi szép időkben" nem használt az ember XVM-et és nem adott fel fejben minden olyan meccset egyből ahol 40% alatt van az elméleti győzelmi esély.

Akonek ezzel vannak gondjai komolyan javaslom, hogy szedje le az XVM-et. Nekem most nincs fent és minden meccsnek úgy lehet neki menni, hogy "na zúzzuk le őket". Amikor fent volt én is húztam a számat, hogy 30%.

Be Victorious!

(#6667) dfsz34 válasza ritkaság (#6661) üzenetére


dfsz34
őstag

Helyesen a kérdés úgy kéne feltenned, hogy mennyi fizető magyar játékos van. A WN6 értékeket meg még mindig nem tekintik hivatalosnak, szóval max a performance alapján lehet súlyozni.

A másik gond, hogy ezek a perf. rating meg a WN6-7 is átlagok. Például nekem van olyan tankom, amivel nagyon megy és amelyiknek 1200 felett van a WN6 értéke, ha az utolsó 7 napra valahol megnézhetném tankra lebontva, akkor szerintem még ennél is jobb lenne, de a nagy átlagom még csak 800, az utolsó 7 nap 1150. Szóval akkor most mit vegyen figyelembe? Igazság szerint az utolsó 1 hetet, max 1 hónapot kéne illetve kombinálni az adott tankra vonatkozó értékkel. Ez nem lehetetlen vállalkozás, de rettenetesen elbonyolítja a dolgot de ha csak a nagy átlagot veszed, akkor meg azért sírnál, hogy elvertek, mint szódás a lovát, pedig nyerési esélyed volt. Voltam már 77%-os nyerési esélyű csatában és elvesztettük. Utána megnéztem az ellen top 5 játékosát és mindegyiknek nagyon jó értéke volt az adott tankra, illetve az utolsó 1 hét, 1 hónap eredménye sokkal jobb volt, mint a nagy átlag, magyarul nemrég kezdtek, de jönnek fel, mint a talajvíz.

Elméletben, ha tényleg normális RNG használnak, akkor a dolgok kiegyenlítődnek idővel szükségszerüen, csak éppen ugye azt ekézik sokan az összeesküvés elméleteikben, hogy az RNG irányított valamennyire, ami nagyon rossz dolog lenne.

(#6668) Mottie válasza dfsz34 (#6667) üzenetére


Mottie
őstag

Random az, naponta pár mapot favorizál, illetve szeret ugyanolyan tankokat egy csatába rakni. Néha pedig csúnyán elszámolja a tiereket. Egyébként szerintem nincs baj vele.

Be Victorious!

(#6669) Stauffenberg válasza Mottie (#6666) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem jósolt már nem egyszer 8-10% körüli esélyt is, de engem nem izgat. Én már megszoktam, hogy sokszor kerülök funkcionális retardáltak közé és a körből maximum annyit akarok kivenni, hogy minél többet romboljak és hulljon a kredit. Sokszor meg sikerül összedolgozni 1-2 értelmes csapattárssal és nyerünk 20% esély ellenére.

Nekem azok a körök hiányoznak amikor még nem hígult fel ennyire a játékosállomány. Múltkor mentem egy vesztes kört, de az utolsó percig tömény izgalom volt. Majdnem lejárt a 15 perces időlimit is, de nem azért, mert mindenki kempelt és/vagy noob volt, hanem mert mindkét csapat játékosainak 80%-a jól nyomta. Vesztettünk, de nem érdekelt. Ezerszer is veszítenék egyhuzamban, ha mindegyik ilyen izgalmas kör lenne. Felidézte a régi szép időket, mikor még éppen csak kilépett az open béta állapotból a játék.

De én már azzal boldog lennék ha csak a játékosok fele tudná, hogy mit csinál, tudná hova kell lőni, tudná, hogy adott szituációban mit érdemes csinálni, tudna kommunikálni, stb...

Tegnap este támadás játékmódban ment az egyik kör, nekünk kellett volna támadni, erre a csapat beásta magát védelemre. Kérdeztem, hogy mi a bánatért ülnek az alapbázison. Azt mondták, hogy ez taktikai döntés, majd jön az ellenség és legyilkolják őket. Nem jöttek, mert ők is védekeztek, ahogy a dolguk is volt. Amikor 1 perc volt hátra a körből, akkor kapcsoltak, hogy valamit művelni kéne.

Meg a körök amikor az egyik oldal tele van 1200 eff felettiekkel, a másik oldal meg csupa 800 eff alatti. Sajnos mostanság az MM nagyon, nagyon, nagyon sűrűn sorsol össze ilyeneket.

(#6670) Mottie válasza Stauffenberg (#6669) üzenetére


Mottie
őstag

Amikor kijött a játék bétából még kevesen tudtak igazán játszani.. :) Most vannak akik tudnak és vannak akiknek totál se kép se hang. Időnként jön csak össze 1-1 izgalmas kör :)

Én mondjuk utálom az összes nem-standard játékmódot. Teljesen unbalanced, csapatmunka nékül nem lehet normálisan játszani ott. Egy Standard csatát még le lehet hozni egy szakasszal

Be Victorious!

(#6671) vJokka válasza forras2 (#6641) üzenetére


vJokka
aktív tag

25K XP van a Stugon és nem elit? :U

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#6672) Patrick76496 válasza Iron Funeral (#6633) üzenetére


Patrick76496
őstag

Most, hogy mondod tényleg, 70° még autobounce. De ha teljesen véletlen 70 alá megy 1-2°-al, akkor az már gondolom nem számít annak. Igazából ha mindenképp szemből szeretnéd sebezni, akkor gold-ot kell rá tölteni, pl VK3001D APCR-e szépen viszi elölről. :K

Legenda: Hívj össze pár havert T-34-ekkel, meg M4-ekkel és akkor tesztelheted a legendádat. ;] Amúgy meg tervezik a historical battle-t is, érdemes kivárni mi lesz belőle. Van a WoT-on kívül is néhány tankos játék, bár most hirtelen nem jut eszembe melyikben, talán a Panzer Elite-ben lehet Tiger-rel is menni. Vagy rakj be Tiger skin-t a VK-ra (a Tiger .primitives, .model, .visual és .dds fájljait vedd ki a res\packages\vehicels_german.pkg-ból és rakd be a res_mods\0.8.5\vehicles\german\G15_VK3601H mappába) pl én is ezt csináltam a T-44-el az utolsó napokban, mielőtt megvettem volna a Type-ot. Volt egy Type-44-em. :)

(#6645) gzbotii: T2-ben szvsz ezek a legjobbak: Cruiser III, PzII, T18.

(#6663) vhw: +1

(#6641) forras2: Old Town? Wtf? :F

És hogy én is kérdezzek: Nem tudja valaki, mikor lesz a 8.5 Strong Star Contest eredményhirdetése? Megint a befejezés után egy héttel?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6673) vhw válasza Stauffenberg (#6669) üzenetére


vhw
addikt

De mennyi 1200 fölötti játékos van? Összevetve a 800 és az alattiakkal? Az arány van vagy 20-80%? És az 1200 felettiek általában szakaszban is játszanak. Naná, hogy bekerülnek többen egy oldalra, és a nagy 800 effes tengerben ezek a kis szakaszok döntik el nagyrészt a csatákat.

Kerüljön akkor minden oldalra egyenlő számú, és hasonló erejű tankokkal induló 1200+os szakasz? OK várjunk 10 percet egy csatára, hogy tökéletesen 50-50%-os legyen mindenkinek az esélye.
Tegnap 3as szakaszban több alkalommal fordult elő, hogy 1 percet vártunk, hogy csatába kerüljünk, én nem a lobby képernyőt akarom bámulni, hanem játszani. Majd igyekszem, hogy egy 10%-os csapatban is kihozzam a maximumot. Ha meg elkenik a szánkat, hát megyünk mással addig...

Csak MM nyafogás meg WG-s petíciók helyett le kéne tölteni pár replayt, benézni egy akadémia klánba (ahol találhat szakasztársat, meg talán elleshet pár trükköt). Párszor felnézni a wiki-re, elolvasni és értelmezni a játék mechanikáját. Megnézni pár gyengepont ábrát olyan tankokról, amiről csak dingeltem az utóbbi csatában.
OK, csak egy retkes játék, van mellette család, meg munka - de akkor el kell dönteni, hogy csak amatőr műkedvelőként bolyongok a csatatéren, vagy szeretnék minél többször nyerni. Ehhez viszont utána kell kicsit nézni a dolgoknak, nem csak a Battle gombra tenyerelni újra és újra.
De miről is beszélünk? 5-10 percek (amíg mondjuk csatában marad a kedvenc tankom) hogy megnézzek egy replayt, átnézzem egy mumus tank adatlapját - nagy ár ez azért, hogy kicsit bővítsem az ismereteim? És máris elindulna a játékos a fejlődés utján. De aki csak habzó szájjal szidja az MM-et, meg a szopóágat, az nem fejlődik semmit.

Ahogy látható a játékos felhozatal nem nagyon fog javulni, sőt. Skill based MM sem várható a közeljövőben. Akkor mi az egyetlen tényező amin lehet változtatni? - A játékos saját tapasztalatán, teljesítményén.
Ha ez a folyamat megindul, akkor megindul felfelé a win rate, a WN7 is.

patrikgtaivs: ott az lenne a gond, hogy senki nem akarna M4-be meg T-34be ülni, mindenki csak fölényesen a Tigrisből akarná osztani a lövedéket - erről szól a legenda nem? Nem arról, hogy szétlövessük magunkat vele.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6674) ng0ofy válasza vhw (#6663) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

+1 innen is. Kereken két hónapja játszok és már nagyon butának érzem a köröttem játszók felét általában... és rendre kiderül, hogy nagyon 'stoba vagyok én is még :D

(#6675) RAiN91 válasza vhw (#6663) üzenetére


RAiN91
őstag

Miért követelmény, hogy jól kell játszani? Ez csak egy játék, amit bárki letölthet és játszhat.

(#6676) Stauffenberg válasza vhw (#6673) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én pont ilyen "amatőr műkedvelő" vagyok, csak igyekszem ésszel játszani.

Eff: 1274
WN6: 1258
WN7: 1284
W/L: 52.9%

(W/L a kedvenc tankommal (KV-3) meg 58.9%)

Én nem is arra vagyok kiakadva, hogy ne tudnék teljesíteni én magam. Tudom, ezek a fenti statisztikák is messze vannak a pro szinttől, de engem az úgysem izgat. Csak ahogy mondtam, nagyon alacsony a tűréshatárom amikor hülyékkel vagyok körülvéve. Nem azért, mert tönkreteszik a játékomat. Én elszórakozok vele, pörög a kredit, pörög az XP, minden körben kimegy több ezer dmg.

Csak én ilyen vagyok... aggódok az emberiség jövőjéért, hogy ha már a jelenlegi generációk ennyire életképtelenek, akkor mi lesz később. Idén a magyar érettségin is kiakadtam, hogy a szövegértésnél a szövegben be voltak jelölve a mondatok ahol a választ kellett keresni az adott kérdésekre. Bele sem merek gondolni abba, hogy milyen sötét primitív agyhalott unokáim lesznek, akik fejfájás csillapító nélkül önálló gondolatokra sem lesznek képesek.

(#6677) J.J. András


J.J. András
őstag

de miért engedik az aberrált és debil 5÷16 éves gyereket egy taktikai játékkal játszani :?
sok magyar óvodás is fent van... ahelyet hogy menne ki focizni.

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#6678) gzbotii válasza Patrick76496 (#6672) üzenetére


gzbotii
veterán

Az en is neztem, hogy megis milyen palya az...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6679) vhw válasza RAiN91 (#6675) üzenetére


vhw
addikt

Uhm... nem ez egy csapatjáték.
Kicsit más.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6680) v!ct0y válasza vhw (#6679) üzenetére


v!ct0y
veterán

Attól még igaz amit mondott.

(#6681) krisss93 válasza Mottie (#6666) üzenetére


krisss93
aktív tag

Úgy van belőve az XVM-em, hogy a %-ot csak a csata végén írja ki, bár a piroskák tengere így is figyelemfelkeltő.

(#6682) Tomi0703 válasza RAiN91 (#6675) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor meg ne sírjon senki szája, hogy mekkora balfékek a csapattársak... Petíció, meg ilyenek... Haha, jó vicc. :W

[ Szerkesztve ]

(#6683) ng0ofy válasza krisss93 (#6681) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nálam nincs xvm, de valami mod kiírja csata után a statisztika képernyőn mennyi volt a várható nyerési esély, 47-53 között mozog elosztva, én nem láttam még ennél rosszabbat. Vagy csak szerencsém van?

(#6684) ritkaság válasza marked one94 (#6664) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Érdekes dolog, hogy a játék megy. 16 vesztes csata + 5 gyöztes 350 ezer kredit. Tehát, szerintem nem én vagyok a béna, amikor az SP-met kilövik és mégis 32k kreditethoz, ja nincs premi. Olvasgatok, nézegetek, sőt még klánt is alapítottam, azoknak akik a játékélményt akarják és nem erőltetni a játékot. De egyre több a nerfelés és a játékélmény elleni változtatás. XVM nincs a gépemen és nem is volt. Mások mondják a csata végén, hogy mennyi volt az eély. Szakaszban lehet nyerni 20% alatti esélyű csatát, de egyedül nem. Szakaszozni meg nem mindig tud az ember, sajna. A véleményem továbbra is az, hogy nem korrekt az MM. :K

Ja ha felmész a noobmeter oldalra láthatod én is lentről kezdtem, és felhuztam 50% főlé. De emögött rengeteg munka van. Nem a munka ellen van kifogásom csak az inkorektség ellen. :P

Sajna nagyon furcsa amikor az egyik csapat 15:5 vagy az alatti eredménnyel nyer!

[ Szerkesztve ]

(#6685) vhw válasza v!ct0y (#6680) üzenetére


vhw
addikt

És ez a mentalitás rendben van? Csakmert egy "játék", akkor itt azt csinálsz amit akarsz - vagyis egy cserép virág több intelligenciát mutat?
Erre ott vannak a single playerek, ott a kutyát se érdekli, hogy 100-dik nekifutásra tudja végigvinni az első pályát, ott lőheti a lepkéket, a felhőket stb.

Miért jön fel valaki egy online multiba játszani, ha annyira nem "tiszteli meg" a játékostársait, a csapattársait, hogy lehetőségeihez mérten a maximumot nyújtsa?
Ne mondja senki, hogy ezekbe a "lehetőségekbe" nem fér bele napi 1-2 replay, egy gyengepont ábra stb. megpillantása, pár kérdés feltevése egy fórumon.

Ja, hogy éppen beleférne az időmbe, dehát lesz@rom, mert ez csak egy játék, visszautasítom és elhatárolódom az agyi funkciók legcsekélyebb használatától is.
Mert nekem a játék = vissza a kezdetekhez, az őslevesbeni állapotokhoz.

Így korrekt? Jól látom?

Mivel nyújt több élvezetet piros 800> WN-esként "játszani", mint minimális erőfeszítés és józan ész használata mellett eljutni ~1000WN környékére. Ahol legalább azt látja a többi csapattárs, hogy legalább próbálkozik, igyekszik használni az eszét, ha nem is mindig úgy sülnek el a dolgok, ahogy kellene.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6686) vJokka


vJokka
aktív tag

"Patrol Duty" Béla módra [link] :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#6687) Napfénysüti

Nm követtem a dolgokat de van valami event ma? Eszméletlen játékosok vannak. :U

Viszont az egyik csatában le goldammonoobozott egy kedves német ellenfél. Történt hogy M103-ban ülve 1 az 1-ben kizedtem a T110E4-esét. :DDD
Aztán írhattam neki hogy soha nem használok gold ammot erre az idióta németül írogatott vissza gondolom nem túl kedveseket. De csak röhögtem rajta. A vicc az egészben hogy WN6 szerint jobb játékos volt mint én. Igazán ismerhetné a weakspot kifejezést szerencsétlen. ;]

Més que un club!

(#6688) Rico33 válasza vhw (#6685) üzenetére


Rico33
aktív tag

Eddig csak olvastam , de ez már azért na...Szerinted, meg minden fikázó szerint aki BE MERÉSZEL lépni egy online, ingyenes JÁTÉKBA!!!, az vért hugyozzon, hogy megfeleljen mindenkinek?Hogy a pék f.szába nyújtson valaki 150 elvárt kib.szott százalékot, ha nem évek óta játszik?És hidd el, ez sok embernek csak SZÓRAKOZÁS (lenne ), nem egy vérre menő valódi harc amint Te és még sokan azt elvárják .Ja és pont leszarom a piros véenes meg a többi stat adatot az esélyekkel egyetemben, akár az enyém akár másé.Egy a baj, itt már mindenki elfelejtette, ez csak egy k.rva JÁTÉK, aminek a feladata a SZÓRAKOZTATÁS.Ezért nem csézek már régóta, a sok beképzelt "pro" játékos miatt..észosztás, fikázás az megy, de az jusson az eszébe mindnek, hogy vannak olyanok, akiknek az élete nem csak a naplopásból, seggvakarásból és a gép előtt rohadásból áll, azok szeretnék a maradék szabadidejüket szórakozással tölteni, szopásra elmegy a többi.

Lehet válaszolgatni, pont nem fog érdekelni, sokan egyetértenek velem - főleg a lenézett amatőrök -, a többi vagy igazat ad, vagy nem...és nem a wn6 vagy 18 szine meg értéke határozza meg senki emberi értékét

(#6689) krisss93 válasza ng0ofy (#6683) üzenetére


krisss93
aktív tag

Csak szerencséd van :D
De ez az átlagos alatta fölötte ritkán van

(#6690) emre válasza RAiN91 (#6675) üzenetére


emre
veterán

Nem követelmény, de akkor a sírást is be lehet fejezni a szopóágról.
Meg lehet visszahúzni a csattogós falepkéhez.

(#6688) Rico33

Ha beállsz focizni egy csapatba ott is a felhőket fogod számolgatni csak mert olyan szórakoztató, vagy inkább sorban rúgod az öngólokat? :W
Tudod mit, inkább menjél moziba, vagy kocsmázni ha szórakozni akarsz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6691) Bobyjack válasza vJokka (#6686) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szép! Grat! :R

(#6692) Dobi 562 válasza Rico33 (#6688) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jól megmondtad. Csak épp értelmezned nem sikerült amit vhw leírt. Nem kell "vért hugyozni" hogy elérj egy bizonyos szintet, elég lenne csak annyi igényességgel hozzáállni a dolgokhoz, hogy ha valamit nem tudunk, nem ismerünk, nem értünk akkor utánajárunk (térkép taktikák, tank gyenge pontok, erősségek, jobb játékosok replayei, fórum olvasgatás).

Ez egy csapatjáték, így ha valaki belép és játszik (a csapat részeként) akkor igenis elvárható lenne hogy alapvető dolgokkal tisztában legyen.

Nekem a statjavítás és a győzelmek is a játékélmény részei, ha azt tapasztalom hogy a csapatok rendre kikapnak 15:3-ra mert rengeteg a low bob akik azt sem tudják hogy melyik a tank eleje-hátulja, az nagyban rontja a játékélményt.

Ja, az én életem sem naplopásból és seggvakarásból áll, dolgozom és munka után szeretnék kikapcsolódni a WoT-tal, ami nem mindig felhőtlen az igénytelen, "taaaaank....meeeeegy.....lőőőőőőő" stílusú játékosok miatt.

(#6693) fradi81 válasza Rico33 (#6688) üzenetére


fradi81
veterán

Teljesen mindegy mennyi a wn6 stb, de aki retardált ne ezzel játsszon, már leírták itt páran miért, csapatjáték, fel kéne fogni mit jelent.

moto g72, Ninebot d28e

(#6694) jahrn válasza Rico33 (#6688) üzenetére


jahrn
senior tag

Valoban jogod van szorakozni de nincs jogod mas szorakozasat tonkretenni. A jobb jatekosok is ezert mennek fel, csak nekik nem az a kikapcsolodas h a f@sz rossz vegen allnak nonstop.
Attol meg h szorakozas igazan lehetne hasznalni kozben nehany agysejtet meg gerincet...

[ Szerkesztve ]

(#6695) Arpee78 válasza emre (#6690) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ez felkeltette az érdeklődésem és rákerestem, én sem tudtam miféle. Íme, ha valaki nem tudná mi az a csattogós falepke:

Offline singleplayer game, nem igényel áramot. Beavatkozásra mozog és hangot ad. Bocs, nem hagyhattam ki.

Szerk: hogy ON is legyek. Minden viszonyítás kérdése. Az 1200 WN6-os rossz szemmel nézi a sok 8-900-ast. Az 1600-os pedig az 1200 és alattiakat. A 2500-as pedig majdnem mindenkit. E logika alapján csak egyetlen egy, a legjobb játszhatná a játékot? Most 900 körül van az átlag WN7 az EU szerveren, ez felmenne 1200-ra lenne változás vagy ugyanúgy fújolnának a jobbak?

[ Szerkesztve ]

(#6696) krisss93 válasza Arpee78 (#6695) üzenetére


krisss93
aktív tag

ÚÚh még volt ilyenem 4 éves koromban :DDD
Bár ha jól emlékszem az már műanyag volt :U

(#6697) Stauffenberg válasza Rico33 (#6688) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én vhw-val értek egyet. Ő sem azt mondta, hogy hozz 150%-ot magadból, hanem legalább az agyad használd gondolkozásra. Nem olyan nehéz az.

Én is casual vagyok, nem klánozok, nem CW-zek, csak simán hagyom az agyamnak, hogy tanuljon. Amikor látok a társaimtól egy-két jó fogást, manővert, akkor később én is kipróbálom és hasonlók. Én teljesen casual vagyok, mégis a lent ismertetett bűvös 1200 felett van az eff/WN6/WN7 értékem is. Pedig a legkevésbé sem töröm agyon magam, hogy halálra gyakoroljam magam. Az utóbbi fél évben heti (!) 3-4 órám van játszani.

Sajnos manapság az emberek felháborodnak amikor felmerül az, hogy tanulni kéne. Mereven, makacsul elutasítanak mindent az emberek ami tanulással kapcsolatos. Egy multis videojátékban is van tanulógörbe, mindenki pancserként kezdi, aztán megtanulja a fogásokat, esetleg utánaolvas a játékmechanizmusnak (fórumon, rajongói oldalon, hivatalos oldalon, stb).

Erre egyre kevesebbek képesek manapság. Az emberek imádnak a szellemi posványba süllyedni, ByeAlexet dúdolnak és Való VIlágot bámulnak és imádják, élvezik, hogy a legkevésbé sem kell az agyukat használni. Funkcionális analfabéták, két darab kétjegyű számot nem tudnak összeadni és két sornál hosszabb szöveget el sem olvasnak. Amikor egy WoT-ban kezdő haverom kérdezett a játékról, akkor belinkeltem neki egy magyar nyelvű leírást az észlelési, álcázási rendszerről, sebzési modellről, stb... nagyjából 10 perc alatt elolvasható, de könyörgött, hogy inkább foglaljam össze, mert ez túl hosszú... :W

Múltkor moziban voltam és nem volt sehol leírva, hogy feliratos lesz a film. Én nagyon meglepődtem, de örültem neki, mert sokkal jobban szeretem így. Erre nagyjából a fél terem kiürült és felháborodottan mentek ki, hogy visszakérjék a pénzüket, mert 98 percen keresztül olvasni kellett volna... Mondtam magamban, hogy menjetek, haljatok bele az agysorvadásba... :W

(#6698) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na megyek tanulni mert a végén nem felelek meg az elvárásaitoknak. ;]

(#6699) AlexWolf válasza Stauffenberg (#6697) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én csak annyit szeretnék megkérdezni halkan, hogy azzal, hogy ebben a játékban valaki jól szerepel, azzal a fizetése több lesz? Vagy a megbecsülése a társadalom részéről? Vagy esetleg hozzátesz valamit az emberiség fejlődéséhez?
Mert szerintem nem. Ezt a programot pont a helyén kell kezelni. Ez egy játék, amivel mindenki máshogy érzi jól magát. Valaki bokorban ülve artyzik, valaki rohangászik, amíg ki nem lövik, valaki meg olyan véresen komolyan veszi, hogy reggeltől estig a különféle leírásokat bújja, gyakorol, tanul.
Attól, hogy valaki nem 1200-as effivel (vagy akármilyen egyéb manapság divatos "mérőszámmal") rendelkezik, attól még a valódi életben simán lehet jó, mentős, mérnök, doktor, autószerelő stb-stb.

Mivel a kettőnek semmi köze egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6700) Rico33 válasza Stauffenberg (#6697) üzenetére


Rico33
aktív tag

A sok magát nagyra tartó "progémer" kötelező visszaszólását nem figyelembe véve a Te megnyilvánulásod az egyetlen ami értelmes, ezért válaszolok csak Neked.Az a legnagyobb baj, itt és mindenhol mindenki AZONNALI maximális teljesitményt vár el.Nehéz felfogni hogy ezt el is kell kezdeni valahol?Meg beszélhet itt mindenki hogy " hát utánakéne óvasni..." meg " nézzé videjót róla..." de b+, mit magyaráz itt bárki is hogy "dehát te noob, hát érthetően el van mondva hogy hol kell lőni!!! " ha egyszer az a kurva legénység egy noobkezdőnek nem 300%-os, a tankja nem agyonfelszerelt, a kilőtt lövedék gyakorlatilag bárhol becsapódhat a térképen olyan pontatlan.
Sajnos szar ez a MM rendszer, súlyoznia kéne a játékosok tudását, de ez ilyen, bele kell törődni.És sajnos abba is bele kell törődnöm így 40 év távlatából, hogy igenis csökevényesedik a (játékos)társadalom..egyre kevesebb segítés, egyre több pökhendiség.

Hogy etessem az okosokat, nesztek artysírás: pofon egyszerű lenne a megoldás az artykra, arra kéne őket használni, amire valók -->megkapják a koordinátát, oszt lőhetik azt ezerrel.( amikor tűztámogatást kérnek, ne lássa az arty műhódas képen az ellent, se a mozgását, csak egy pozíciót...ha ügyes és gyors talál, ha nem , leszokik az artyról...és a kempelők is így szépen kivarrhatók)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.