Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6201) Djuree válasza dfsz34 (#6197) üzenetére


Djuree
félisten

ez egy szar összehasonlítás, hibás vagy kamu. type-nál van 21k kredit. nekem 21k-t akkor hoz ha nem is sebzek és vesztünk kb. :U amúgy simán 35-40k megvan mindig szar körben, jobb körben 65-70k vagy akár 80-90k is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6202) Napfénysüti válasza Djuree (#6201) üzenetére

Löwe képes mínuszt is termelni ha nem sebzek és kilőnek illetve veszít a csapat. :D

Més que un club!

(#6203) dfsz34 válasza sith7 (#6200) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha elolvasod én sem írtam mást, kell 2500-3000 damage meg 3-4 kill kell a prémes nettó 60k haszonhoz

Csak az van, ha most azt mondjátok olyannak, aki most akar venni, hogy majd ő ezt átlagban meg fogja csinálni, akkor szerintem az nagyon erősen félrevezető információ.

Igen, gyakorlott, unikum játékos lehozza ezt az átlagot de kevesen

Ok, ha valaki saját magát akarja fényezni, rendben, de amikor tanácsot adtok, kicsit reálisabban kéne gondolkodni... ennyi

Napfénysüti: nekem is volt már mínuszos köröm a T34el, mióta nincs prémem. Volt olyan köröm, hogy 3922-es sebzés, 4 kill, tank ász és 56e nettó, ami prémmel 84e lett volna. Csakhogy ilyen körböl megyek egyet 1 nap jó esetben, egyáltalán nem tipikus. Egyesek meg úgy akarják eladni a 2-3000e damage-t mintha az lenne a legtermészetesebb dolog. Ez önfényezés, nem más és félrevezeti azokat, akik most gondolkodnak egy tank vásárlásában, csak ezért szóltam hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#6204) homeless09 válasza dfsz34 (#6203) üzenetére


homeless09
őstag

Még a legbalfaszabb játékos sem tud vele minuszos kört menni, az a szint. Pláne prémium fiókkal. Ha azt nézzük, a 2000-2500 damage-hoz ilyen reload time-al nem nehéz 10 találó lövést leadni. Javítása olcsó, lőszer ropi áron van hozzá.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6205) dfsz34 válasza homeless09 (#6204) üzenetére


dfsz34
őstag

"Ha azt nézzük, a 2000-2500 damage-hoz ilyen reload time-al nem nehéz 10 találó lövést leadni."

Kezdelek érteni. Majd egyszer fussunk össze és megnézem a 2000-2500 damage-t milyen játéktudással hozod.

Írtam, hogy nincs már prémem, úgy voltam mínuszos.
Tipikus "nyerő" helyzet: T34, sand river, 5 nagy arty 3 scout 400m alap látótávolsággal, amit valószinüleg megfejelnek egyebekkel.

A homokban iszonyat lassú a T34 és ha bármelyik scout vagy bárki rámtalál, akkor már jön is az arty. Lövéshez nem jutottam, nemhogy 10 betalált lövést leadjak. Lehet, persze, hogy bennem van a hiba :)

jahrn: a csapat teljesítményétől is függ a kapott xp és credit. Nekem volt már mínuszos köröm, kevés lövéssel, de az artik kiszedtek és a csapat is elhullott pillanatok alatt. De tény, nem nagy mínuszra kell gondolni, 1-2k volt max.

[ Szerkesztve ]

(#6206) jahrn válasza homeless09 (#6204) üzenetére


jahrn
senior tag

Elmeletben a T34-el sem lehet minuszos kort menni. Ha kilonek az 7-9k, ennel akkor is joval tobbet kapsz ha nem losz eggyet sem.
Problema akkor van ha sokat losz melle, de ez ugye SP-nel is elofordul (itt raadasul meg tobbe is kerul ha gold ammoval teszed, marpedig T9 csataban szukseged lessz ra, ellentetben a T34-el)

Nem vagyok pro T34 player: WN7 1724 es ehhez 1838 dmg/battle atlag jarul, szal nem erem el azt a 2-3k dmg/battle "kivant atlagot" de nem tudok panaszkodni a T34 beveteleire. Most meg h premem is van plane.

[ Szerkesztve ]

(#6207) homeless09 válasza dfsz34 (#6205) üzenetére


homeless09
őstag

T26E4-ről beszéltem, nem a T34-ről.

jahrn: Soha nem használok gold ammot, erősen T9-el teletüzdelt csatába pedig nagyon ritkán dob az MM.

Annyi az egész, hogy oda kell figyelni mikor játszol az SP-vel, mert bizony nem mindent lő át. Nálam van fennt rajta töltésgyorsító + venti, 6,9 alatt tölt újra. Annyit hozzá tennék, hogy a legtöbb T34et használó játékos nagymellénnyel futkos előre az elpusztíthatatlannak hitt robosztus döggel, aztán jön a megdöbbenés mikor mindenki belövi. Ugyan ez szokott lenni ha ilyenek ellen csatázok 1v1-ben a T26E4-el. Löwének, T34-nek esélye sincs. Azt hiszik, hogy simán belövik a front armor a nagy dög gunnal, aztán jön a megdöbbenés mikor harmadszorra sem sikerül, nekik meg 1 lövésnyi életük maradt.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6208) fnonesz válasza myckey (#6104) üzenetére


fnonesz
csendes tag

Sajnos ilyen nevű felhasználót mint te "myckey" nem találtam így állításodat nem hiszem el s ha valakinek a rossz hírét kelted vállald a neved is hozzá :)
Itt nem csak egy felhasználót gyalázol kérlek hagyd abba

Köszönöm fnonesz H-TP :)

H-TP tag :)

(#6209) Napfénysüti válasza fnonesz (#6208) üzenetére

Talán nem haragszik meg Miki de tényleg létező WoT játékos:
[link]

Miki remélem nem gond hogy belinkeltem! :R

Més que un club!

(#6210) Angel1981 válasza Plasticbomb (#6193) üzenetére


Angel1981
veterán

Az AT 15 egy remek TD, csakúgy, mint a Tortoise!
Én pont hogy az FV215b (183)-t nem erőltetném, mondjuk akinek kell a tudat, hogy övé a legerősebb nem arty ágyú a játékban, az fejlessze csak. :)

dfsz34: szerintem sem lehet átlag 60K-t hozni az SP-vel..... ;)

[ Szerkesztve ]

(#6211) jahrn válasza homeless09 (#6207) üzenetére


jahrn
senior tag

Oszinten szolva a magam reszerol a T34-SP duobol eggyiket sem vennem meg (a T34-et ingye kaptam). Az Su-122-44 messze nagyobb moka (ez nekem fontosabb mint az h mennyit keres). 8.6-tol megnagyobb moka lessz, hiszen az altalanos acc buff a pontatlanabb lovegek tuladjonosainak lessz erezhetobb (mondjuk a T34 eseteben is).

(#6212) Bingisz válasza homeless09 (#6207) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon egyszerű dologról vitatkoztok. Bementek a játékba, megnézitek, hogy mennyi az átlag dmg-d a super pershingel (kötve hiszem, hogy 2000 alatt lesz bőven), ha 2000-2500 között van, akkor hihető az átlag 60k bevétel, ha nincs akkor megint az emlékek ferdítése folyik, ami amúgy elég népszerű a fórumon.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6213) dfsz34 válasza homeless09 (#6207) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor te nagyon kezdő T34 tulajokban futsz csak bele. Én mindig lemaradok, rejtem a testét, próbáld meg a tornyot átlőni :). A belépőnyílást lehet lőni, de ahhoz olyan pontos ágyú kell nagy távolságra, mint a Konisch, a Tigeré vagy éppen a T34-é. Egyébként ezt szeretem az említett pontos ágyúkban, hogy már számtalanszor lőttem be a kilógó belépőnyílást.

De persze ez az elmélet, nem lehet mindig megoldani, ahogy a helyzet kívánja. Amúgy csak a bolond áll ki cowboy harcra, szemtől szembe lövöldözni, hacsak lehet elkerülöm, de azért kíváncsivá tettél. Ha belefutok egy SP-be kipróbálom legközelebb, hogy ki húzza a rövidebbet. Nekem betalált 4 lövés kell, ha full HP-s, neki 7-8

jahrn : a SU-122-44 tényleg jó móka, van nekem is. Kamofestést neki, gyorsítót meg várom a BiA-t, akkor állítólag 6,56 alatt tölt majd, az az elméleti csúcsa. Egy gondom van csak a TD vonallal, ha végén kevesen maradunk, akkor közelharcban már rendkívül nehéz velük, több tank ellen különösen, hacsak a bolond ellenfél nem áll ki cowboy harcra szemtől szembe, egyszer három jött ellenem, ilyenkor be kell állni egy épület mögé merőlegesen, ha esetleg nem egyszerre érkeznek, akkor tudjam lőni az egyik oldalt, de kell a szerencse is. leszedtem a baloldalit egy lövéssel (nem volt full hp-n) és fordultam jobbra, letalpaltam, utána adtam a lassú churchillnek, ami odért és felváltva lőttem a két tankot, csak a churchill élte túl, visszavonult, mert már odaértek a többiek, bár szerintem azt is leszedtem volna, ha ott marad. Nekem meg maradt 250 hp-m, jó kis adrenalinos helyzet volt, de megoldottam

[ Szerkesztve ]

(#6214) Arpee78 válasza vhw (#5998) üzenetére


Arpee78
senior tag

Oké, tényleg nem jó megnevezés a szerencsefaktor. Nevezzük át, legyen a neve WNWRW, fantasztikus név ugye? A WNWRW egy hányada pedig legyen a szerencsefaktor, ez így sem egészen pontos, hiszen 0 WNWRW mellet is lehet nullától eltérő szerencse, mert egy másik tényező elfedi. De ezt most hagyjuk.

Abban igazad van, hogy a csaták számának növekedésével a WNWRW egyre kisebb része lesz szerencsefaktor. Ez szépen kijön a szokványos járműállománnyal rendelkező, nem szakaszozó és sok csatát játszott játékosoknál. Az ilyenek nagyon közel vannak a piros vonalhoz, mint például jómagam. Az is igaz, hogy a globális statoknál az extrém WNWRW értékek valószínűleg nem magyarázhatók jó-rossz szerencsével. Hogy hosszabb távon ki mennyire szerencsés a WNWRW-ből nemigen hámozható ki, de valamilyen mértékben mindig része lesz, szerintem ritka akinek pontosan nulla ez a bizonyos meghatározhatatlan értéke.

Tegyük fel, valami módon mégis kiszedhető lenne a statokból és egy teljes játékosállományt egy grafikonon ábrázolhatnánk. Szerintem valami normál eloszláshoz hasonló eredmény lenne, olyasmi mint a win ráta + játékoslétszám. A legtöbben a 0 érték közelében, kevesebben a szélső értékek felé, néhányan épp a nulla pontnál foglalnának helyet. Kb pont annyian a 0 pont felett, mint alatta. A teljes, sokmilliós játékosállományból van aki a legszerencsésebbnek mondhatná magát és van aki a legszerencsétlenebbnek. Kár, hogy nem tudhatjuk kik ők, de gyaníthatóan Homeless09 pályázhatna... Szerintem 5000 csata felett max 1-2% eltérést okozhat a szerencsefaktor a win rátában, de egy hétvége ~100 csatájánál nem szokatlan a 10-20% eltérés sem.

A globális statok után nézzük mi van a rövidebb időperiódusok szerencsefaktorával, pl kideríthető e tényleg zöldségek játszanak hétvégenként. Az alacsonyabb csataszám miatt a szerencsés avagy szerencsétlen sorozatok sokkal jobban érvényesülnek, csak sajnos az egyedi tank jellemzők és egyéb módosító tényezők is. Ez utóbbiakat azonban ki lehet szűrni. Valaki megy több mint 500 csatát egy tankkal és szakasz nélkül, itt a szerencse tényező valószínűleg nulla közelébe redukálódott, a WNWRW érték pedig többé-kevésbé beállt egy állandó értékre ami megfelel az adott tanknak és a játékos stílusának. Ez a WNWRW a normális tankoknál viszonylag stabil, a Maus és egyéb fura járműveknél ingadozóbb. Tehát egy sok csatát ment normál tanknál egész jól kimutatható a szerencsefaktor akár egy csatánál, akár egy hétvége termésénél.

A hétvégi zöldségtöbbletet ezzel a módszerrel nemigen lehet kimutatni, azt magasabb win ráta és jobb WN7 jelezheti, a WNWRW pedig ennek megfelelően kb változatlan.

(#6215) emre válasza fnonesz (#6208) üzenetére


emre
veterán

Jobb ha elhiszed, ott voltam.

Aztán ez a hős E5-el nem is csinált semmit a továbbiakban.
Szóval fasza ki klán vezér. Megvan a véleményem azokról is akik védik az ilyen retardáltakat. :(((
Egyébként ezért teljesen felesleges volt regelned ide. Az ügyben megettük a szükséges lépéseket.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6216) homeless09 válasza dfsz34 (#6213) üzenetére


homeless09
őstag

Hasát a T34-nek bármi átviszi. Hülye leszek a lövegpajzsot meg a tornyot lőni 168pennel.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6217) polgi803


polgi803
őstag

Vesztettünk,de szeretem ezt a cuccot... :)

[ Szerkesztve ]

(#6218) Plasticbomb válasza Angel1981 (#6210) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem AT-15, hanem AT-15A. T7es prém angol TD. Nem keverendő..:)

Énkifejezetten vonzódom az iszonyat nagyot ütő ágyúkhoz, meg azokhoz, amik előtt nincs páncél..:)))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6219) GrooveHero válasza emre (#6215) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem baj, már ezért megérte regelni ide ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6220) dfsz34 válasza homeless09 (#6216) üzenetére


dfsz34
őstag

A hasát akkor fogod lőni, ha hajlandó megmutatni. Miért tenné? Hogy te meglőhesd? Persze, van amikor nem tudja rejteni, de egy gyakorlott T34 játékos nem fogja neked a testét mutogatni (a játékban, mielőtt félreérted :) )

(#6221) homeless09 válasza dfsz34 (#6220) üzenetére


homeless09
őstag

(Sajnos) kevés a gyakorolt T34 játékos. A legtöbb prémium tank-ot ezért noobozzák és illetik hasonló jelzőkkel, mert általában az van, hogy "anyuci megveszi a kisfiának", és ehhez hasonló képességekkel bíró játékosok használják. Nem tudják hol vannak a weakspotok (nagyon béna SP-kel is találkoztam már, fogalma nem volt hol kellene lőni, de igaz ez a többi prém tankra is), van hogy 30méterről mellé lőnek, és még sorolhatnám.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6222) Napfénysüti válasza emre (#6215) üzenetére

Ja hogy ezért regelt. OMFG! :DDD
De hogy téved ide ilyen ember, valaki besúgja vagy mi? :F

Múltkor én is összeakadtam egy H** valami magyar klános csodajátékossal és miután az ellenféltől kiszedte egy másik honfitárs nyomdafestéket nem tűrően végig szidta. Már majdnem beszóltam neki de inkább maradtam inkognitóban. Néha én is úgy érzem nem vagyunk különbek mint az agyon szidott lengyel siemka játékosok. :(

Més que un club!

(#6223) homeless09 válasza Napfénysüti (#6222) üzenetére


homeless09
őstag

Még mindig nem tudom, hogy mi a rákot jelent a siemka, siemka pl és stb. beköszönések. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6224) AlexWolf válasza emre (#6215) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Egyébként ezért teljesen felesleges volt regelned ide. Az ügyben megettük a szükséges lépéseket.

Ne aggódj, a büdös életben nem fog ideírni többet. :D

(#6223) homeless09 siemka azt hiszem azt jelenti "szia" vagy sziasztok. A "pl" pedig azt hogy lengyel (polsky vagy polska rövidítése)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6225) kirjak válasza Atlantis (#6188) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nem tudom hogyan számoljak átlagot, nyilván nem a legrosszabb eredményt osztottam meg most hanem a legjobbat :DDD

470 feletti tapasztalat megvan, gold nélkül használva vesztes csatákban is megvan a 20-30 k körönként győztes csatákban is 35-65 k
Ha saccolnom kellene akkor 38k-t mondok de még skill nélküli a legénység is.
Ennél jobb prémtank nekem nem kell. Rétegelt páncélzat stb és egyre jobban megy vele (mostanában).
Egy játékban ez nem elhanyagolandó! Élvezet vele nem "munka" a játék.
Ajánlom mindenkinek, jó befektetés. Ha 10-es tankokig eljutok simán el tudom tartani vele őket és telepakolhatom golddal is, nem zavar a deficit mióta megvan.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6226) dfsz34 válasza homeless09 (#6223) üzenetére


dfsz34
őstag

köszönés

pontosabban így kéne, csak lehagyják a kto (ki) : Siemka, kto PL?

sziasztok, ki lengyel (van lengyel) ?

mint a magyarok : van magyar? csak legalább előbb köszönnek :)

kirjak: igen, ez már sokkal reálisabb megközelítés. Egy gyakorlott tanktulaj (gondolom prém előfizetéssel) tud ilyen kreditet termelni, de nem 60k nettót, amivel a többiek kábítják a tapasztalatlan érdeklődőt

[ Szerkesztve ]

(#6227) homeless09


homeless09
őstag

Köszönöm a felhomályosítást. :D

F*sz kivan, nem tudok semmit csinálni míg nem megy a vonatom, a gyökér rendszergazda összevissza tiltja a portokat, egyszer ez megy egyszer az nem, múltkor működött a WoT, most nem, most más netes játék működik, pedig tök szívesen fejleszteném az M103-at, de ez majd késő délutáni programnak marad....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6228) polgi803


polgi803
őstag

Jó napom van... :)

(#6229) marked one94 válasza emre (#6215) üzenetére


marked one94
őstag

Ilyen klán vezető én is lennék :D Leugatok valakit, egy hülye indokkal utána elmegyek AFK-ba és azután meg küldöm az embereket hogy asdasddsasdas :DDD

You'll Never Walk Alone

(#6230) K6000 válasza GrooveHero (#6195) üzenetére


K6000
tag

Nekem is az egyik kedvencem. Sokat megyek vele mert az utolsó tank a sorban amivel lehet keresni. Lőszer baromi olcsó és tudja ugyanazt a pent mint a nagyok, (szerintem várható hogy a jövőben ennek a lőszernek az árát is megemelik 1000 ezüst fölé). A páncélzata brutális, messziről az orosz nagy tankok is pattannak (sokszor közelről is ;] ) az ágyú pontos és gyakorlatilag mindent átüt. Én szakaszban IS-3 tankokkal szoktam együtt menni vele és a kis sebzést leszámítva bőven egyenrangú (bizonyos helyzetekben meg sokkal jobb) a többi T8 tanknál. Nem is értem miért lett ez T7 tank...

Van egy bevált taktikánk amiben nekem jut a főszerep :) El Halluf szélén a pofozkodóban megyek előre pajzsnak, persze tisztességes távolságban maradok a hely fordulópontjától. A hülye szög miatt (beforgatom, + az emelkedő szöge) csak minden 4-5 találat jön át a páncélon meg az IS-7 től is! Ahhoz, hogy a tornyot is tudja lőni az ellenfél neki jobban ki kell jönni ami tuti bukta mert egyből 3-4 ágyú lövi. Ennek ellenére 1x mindenki megpróbálja a tornyomat meglőni (ami minden esetben sikerül is) amihez annyira kijön, hogy megkapja a maga 800 - 900 HP-s pofonját (a 2db IS-3 lövi ami 2x 350-400HP körül + az én 200HP sebzésem) az eredmény az, hogy többet nem jön elő. Az esetek többségében nem is lőnek rám ez után még akkor sem ha látszik a 200 -as front páncélzatom széle (ami az említett hülye szög miatt gyakorlatilag csak nagy mázlival lőhető át). A csata szokásos menete ettől a ponttól kezdve változó. Ha az ellenfél nem IQ bajnok akkor még 1x próbálkozik és fedezék lesz a roncsából. Ha átlagos vagy a feletti játékos akkor vár, nem pazarolja a méregdrága lőszert és mivel mi sem megyünk feljebb ezen az oldalon egy kelleme 6-7 perces relax veszi kezdetét. Innentől általában az arty szokta itt eldönteni ezt a csatát. Ha a mi csapatunk az ügyesebb akkor az arty úgy helyezkedik, hogy be tudja lőni az ekkor már a falra tapadt ellenséget. Ha az ellenfél az ügyesebb akkor átjön az ő arty tankjuk a pálya ezen felére és minket tart tűz alatt.
A taktika 2-3 bátor ellenfélig működik akik beáldozzák magukat nekem ugyanis közel annyi HP-m van mint a szakaszban levő IS-3 tankoknak, és a torony minden nehézség nélkül átlőhető.

Próbáltunk cserélni is de az IS-3 nak sajnos pont rossz szögben van a front páncélzata és ebben a szögben a 120-as páncél gyakorlatilag minden lövést átenged. Viszont a Tigris P ezen a helyen ezzel a taktikával jól használható.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#6231) LK


LK
addikt

Sziasztok! Valaki tudna tippet adni,hogy honnan lehet leszedni azt a Modot ,aminél színnel mutatja a gyenge pontokat? Láttam valakinek a belinkelt képén. Előre is köszi. Amúgy aki nem szeretne segíteni kérem kíméljen meg a :rohadt csaló kifejezésektől,tudom magamtól is. :R :C

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#6232) GrooveHero válasza K6000 (#6230) üzenetére


GrooveHero
addikt

Naggyon nagyon jó gép, megint vissza kell vennem :C :K
Sajnos a legénység már a Jagdtigerben ülm, mert Tiger P után vittem őket a Ferdibe és aztán meg a Jagdtigerbe. Kell képeznem valami jó kis legénységet, aztán beültetem őket és megyek tier7-be hadakozni kicsit. Nagyon szerettem azt a tankot, nem sokszor kellett félnem, hogy ha kimegyek a sarkon, akkor tuti kapok egy-két maflást, mert a 200-as front szerencsére nagyon sokat megfogott. A tier6-os KV-1s és tier7-es IS is tud pattogni, ha rossz helyen lövik a tankot. Egyszerűen szuper kis gép

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6233) atis123 válasza nyunyu (#6178) üzenetére


atis123
tag

Ááá, köszi. Én is pont ezen agyaltam, hogy mintha lassabban fejlődnének a végén és, az érzésemet igazolta is ez a kalkulátor. Így már minden világos. Átképzésnél fizess kemény aranyakat, mert hiába 90%-os a legénységed az utolsó 10%-al ugyanannyit fogsz szenvedni, mint az előző 20%-al....

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6234) atis123 válasza K6000 (#6230) üzenetére


atis123
tag

Sima Tigerrel mentél? Mert nekem azt ajánlották, amiatt hogy a Tiger P nagyon lassú, és annyira nem jó a páncélja. Ehh, most megint elcsábultam, már csak pár ezer Xp hiányzik a VK30.01 P-hez....

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6235) K6000 válasza Angel1981 (#6210) üzenetére


K6000
tag

Ha az AT-15A TD-re gondoltál akkor el kell keserítselek, egy nagyon vacak tank. Hagyományosan lassú (sőt rettentően lassú) és gyakorlatilag még a kezdő NooB-ok is átlövik, mert minden marha minden tanknak a közepét lövi. Ennek a szerencsétlennek meg pont a közepe, vagyis az ágyú környéke a második leggyengébb része. Gyakorlatilag mindenki ott lövi. Ha meg legalább átlagos játékos, akkor meg megkerüli hogy ne is tudjon visszalőni, és ez a manőver a legtöbb tankkal könnyedén sikerül is annyira lassan fordul.
Kevés pénzt lehet vele keresni, mert TD és azoknak a negatív szorzó miatt nevesebb jár. (Ha lehet hinni a szóbeszédnek akkor ez változni fog)

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#6236) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valaki délután nem akar szakaszozni? Tier 7 lenne a téma... :)

(#6237) homeless09 válasza Cseri0058 (#6236) üzenetére


homeless09
őstag

Hányfele? IS-el mennék.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6238) Cseri0058 válasza homeless09 (#6237) üzenetére


Cseri0058
őstag

3-4 fele

(#6239) K6000 válasza atis123 (#6234) üzenetére


K6000
tag

Én a Tiger P tankot használom. Mivel jelenleg csak T7 tankom van a többieknek meg T8-T9 így a sima Tiger eleve kiesett a lehetőségek közül. A Tiger P sokkal keményebb, szakaszba jobban használható mert engem a nagyobb tier csatákba szokott dobni (a szakasztársak miatt) amit a sima Tiger nem bírna. Lassabbnak lassabb de tier 8-10 csaták már nem olyan pörgősek, ha oda kerülsz akkor látni fogod, hogy a csaták menete jóval lassabb van idő mindenre, odaérni a fontosabb helyekre, megtervezni (átgondolni) az útvonalat.
Ha gyorsabb tempó kell akkor a sima Tiger is lassú lesz, válasz inkább egy jó med tankot. Nagy ágyú a magasabb csatákba is sebez a lomha nagy tankok között meg olyan gyors vagy hogy F1 pilótát kell raknod a tank sofőrjének hogy a sok lassan araszoló betonkockát kerülgetni tudd :D
Ha viszont Tiger II a cél akkor nincs mese ezt kell választani. Meg kell tanulni minden pályán hol a fedezék, ha szakaszban vagy akkor egy kicsit könnyebb de alapvetően sokkal küzdelmesebb játszani a Tiger tankkal mint a Tiger P-vel. Az előbbinél nem fér bele egy hibás döntés, a Tiger P esetében igen. Legalább is az én tapasztalatom az, hogy mindig kapok második esélyt (mert nem ütött át) és bár jóval ritkábban de előfordul egy harmadik esély is.

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#6240) homeless09 válasza Cseri0058 (#6238) üzenetére


homeless09
őstag

4-kor szerintem már oké lenne.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6241) Cseri0058 válasza homeless09 (#6240) üzenetére


Cseri0058
őstag

Rendben! Majd írj rám!

[ Szerkesztve ]

(#6242) homeless09 válasza Cseri0058 (#6241) üzenetére


homeless09
őstag

Mindenképp. :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6243) jahrn válasza K6000 (#6235) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem kotozkodesbol, de pl az Su-122-44-el most is jol lehet keresni. Attol tartok h fu alatt nerfelni fogjak, mert ugye 8.6-tol az agyuja is pontosabb lessz (nem minthogyha problema lett volna eddig vele) es emelle a credit hozama is javul. Nekem eddig messze az a legelvezetesebb prem amivel mentem. Azt azert hozzateszem h ugyanolyan OP mint anno a Type 59 volt a bevezetesekor, annyi csak a kulonbseg h ennek nincsen konnyitett MM-e (mondjuk mostmar a Type-nak sincs).

(#6244) atis123 válasza K6000 (#6239) üzenetére


atis123
tag

Nehéz tanktól nem várok nagy mozgékonyságot. Igazából az mindegy. A Tigrist már kifejlesztettem és most gyűjtöm a pénzt rá, de itt még van variációs lehetőségem, mert a VK36-ot szeretném megtartani farmoló tanknak, mellé akarom kihúzni a KV-1-et, meg a T-34-eseket szintén farmolni. A cél hogy legyen 3-4 élvezhető farmoló tank, amit kihúzok elitre hogy gyűljön a szabad TP is, és nem szenvedés vele megcsinálni a napi duplázást. Türelem játék lesz, de talán van értelme. Köszi az észrevételt.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6245) vhw válasza jahrn (#6243) üzenetére


vhw
addikt

A type-nak miért ne lenne könnyített MM-je?
Bizony az van neki.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6246) jahrn válasza vhw (#6245) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem arrol volt szo h megszuntetik a Type konnyitett MM-jet?

(#6247) vhw válasza jahrn (#6246) üzenetére


vhw
addikt

Jelenleg könnyített van neki, és mostanában nem hallottam róla, hogy ezen változtatnának.

(a múltban volt időszak, amikor normál MM-el ment, talán a bevezetésekkor is az volt neki, de aztán kedveskedtek neki.)

Ezért is van rá annyira kiéhezve mindenki, mert egy normál T8 medekkel közel egyenértékű tank, könnyített MM-el - hátránya meg annyi van, hogy már nem lehet hozzájutni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6248) echterion válasza atis123 (#6234) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nem tudom, ki mondta, hogy a sima Tiger jobb, mert ez ebben a formában nem igaz. Nekem mindkettő megvolt (a P még meg is van) és mondhatom, hogy a P sokkal jobban játszható szerintem. Második vonalban is ugyanolyan jó, mint a sima Tiger, első vonalban meg egyértelműen, köszönhetően a vastag front-nak. Kevesen tudják, hogy hol kell lőni, ezért elég sokáig lehet vele húzni. Az ágyúja pontos, szinte mindent át lehet vele lőni, top tankként szinte egyedül lehet vele hozni egy-egy csatát.

**********

(#6249) Djuree válasza vhw (#6247) üzenetére


Djuree
félisten

sztem erősebb mint a t8 medek. olyan félúton van a t8 és t9-ek között. legalábbis t-44-el összehasonlítva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6250) odrif válasza LK (#6231) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Tessék!

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.