Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6351) kirjak válasza Antonius1978 (#6327) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez jól hangzik! Amint az időm engedi megyünk majd pár kört addig is várok türelemmel.
Köszönöm a leírásodat.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6352) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

KV4el 60% winrate, 4. próbára sikerült a szorzó.

59 16: 60+% wr, HATODIK próba hozta a nemvártat.

Leo 57%, 4.

13 90: 56%, 4. (le is nyomott egy százalékot)

Kérdem én, h a vérvörösbe van az h valamiért ha szorzó kell, akkor az összes tardot a nyakamba aggatja a játék(már elnézést) h "nesze bazmeg handicap".

Ha kiszámolom ez 18 csata 4 win. Nem egészen azonos a generál stattal...

Vagy csak én érzek összeesküvés szagot?

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6353) Bingisz válasza KicsiPaszuj (#6352) üzenetére


Bingisz
addikt

Ma nekem is hasonló. Bár csak az S51-el.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6354) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Kezd tetszeni ez kis tank még így is.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6355) Angel1981 válasza KicsiPaszuj (#6349) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nemtom érzed-e az észérvek hiányát és a ciánszagot."
Nem, nagyon nem.... :U

A nácikról meg mesélték anno azt is, hogy mind sátánista volt, meg egyben homoszexuális, meg nagyipari méretben készítették az emberi lámpaernyőt, meg a szappant, meg ők felelősek a katyini mészárlásért, meg blablablablabla - már nem tudták hová mocskolni őket!

Sztálinnal ellentétben Hitler tisztelte, tudatosan építette a katonai vezérkarát, önkényesen, vagy a fentebb taglaltak miatt nem állított volna senkit hadbíróság meg kivégzőosztag elé, az Sztálin jól bevált szokása volt!
Kapásból ott van Konsztantyin Cselpan esete, aki 1935-ben még Lenin díjat kapott az általa tervezett tankmotorért, 38-ban meg koholt vádak alapján kivégezték - ilyen a németeknél elképzelhetetlen volt, bocs, de az, hogy "XY ezt meg azt mesélte" számomra nem bír megerősített információval.
Az, hogy a legfelsőbb vezetés esetleg a hozzá nem értése miatt visszalökött olyan terveket, amik mérnöki szemmel jók lettek volna, és elfogadott olyanokat, amiktől azok a hajukat tépték még nem egyenlő azzal, amiket írsz!
Lehet, hogy volt 1-2 eset, amibe ezt bele lehet magyarázni, de hogy a mérnökök nem kaptak tömegével "csináld vagy meghalsz" ultimátumot, az 100%!

Erről befejeztem a "vitát"!
PEACE! :R

[ Szerkesztve ]

(#6356) vhw válasza wanted5 (#6328) üzenetére


vhw
addikt

A Type-al az a gond, hogy könnyített MM-et kap úgy, hogy teljesítményben egy nagyságrenddel se rosszabb a többi 8as mednél. Ez a különbség; a többi 8as premium mind kap valami negatívat; gyengébb pen, gyenge páncél, gyenge mozgékonyság, kicsi alpha, marha nagy test...

Míg egy Type-nál azon vitázunk, hogy ugyan van-e nála rosszabb normál T8 med, vagy se. Más T8 premnél ez egyértelmű, szembetűnő. Senki nem nyit vitát arról, hogy jobb-e a JT88 a Ferdinél vagy a JPII-nél, senki nem áll elő azzal, hogy az SP egy bitang OP med, vagy az IS-6 akárcsak a közelébe is érne az IS-3-nak.
Ez a baj a Type-al.

Mellesleg... egy érv emellett; azért nem kapható már a játékban és a gift shopban sem, mert a WG is elismerte, hogy a Type kicsit túl jóra sikeredett, ahhoz, hogy T8 premium legyen. Ezért is lesz új kínai T8 premium med helyette.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6357) GrooveHero válasza vhw (#6356) üzenetére


GrooveHero
addikt

De ugye nem veszik el a tájpot? :U
Félre ne érts, nem flegmázok, nem trollkodok, csak nem hallottam róla és kíváncsi vagyok, mert nekem is van type59-em és nem szeretném, ha elvennék csak azért, mert annak idején jól jártam.
Köszi a felvilágosítást előre is :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6358) vhw válasza GrooveHero (#6357) üzenetére


vhw
addikt

Nem veszik el, csak a boltba egy másik kínai med kerül - mint a KV-5 - IS-6 váltásnál.
Versenyeken is lehet nyerni még mindig Type-ot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6359) KicsiPaszuj válasza Angel1981 (#6355) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Nyilván túloztam és ezért(pont ezért) is írtam ilyen stílusban. jelezzem nem tényként kezelendő.

Ettől függetlenül Hitler komoly nyomást gyakorolt a gyárakra. Nyilván fenyegetéssel. Krupp későbbi vallomása alapján Hitler egy vadállat volt a háború végére. nyilván ezt a börtön büntetés enyhítése reményében mondta, de attól még ottvan.

Rajtad áll hogy látod a dolgokat, én bele se mennék a bizonygatásba mi elképzelhető és mi nem, ígyis úgyis csak spekuláció.

De az elfogadott adatok alapján, HeyHo rengeteg alárendeltjét árulóként bélyegezte és kivégeztette/egyéb büntetésben részesítette.

(többek között a Krupp-művektől megvonta a rabszolgákat egy időre. nem volt okos húzás szívatni a hadtápot.)

.. ja igen mert ugye a Krupp művek SS rabszolgákat foglalkoztatott ugye... Azért ez ismerős a Sztálini rendszerből..

Akárhogyis, az h te nem fogadod el h HeyHo meggajdult a háború végére, attól még a jelen történelem-ismeret igen.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6360) GrooveHero válasza vhw (#6358) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hogy versenyen lehet nyerni az tiszta sor volt. És amúgy lehet tudni valamit az új "jövevényről"?
Gondolom ez meg véletlenül nem lesz op..egészen véletlenöl Nem fogják eljátszani kétszer ugyanazt, az tuti.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6361) vhw válasza GrooveHero (#6360) üzenetére


vhw
addikt

Még csak a kínai heavyről mutattak képet, 112 a neve.
A medről még nem nagyon van info.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6362) KicsiPaszuj válasza vhw (#6356) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

ha elvennék a tájpot azzal kiharcolnának egy lázadást, és felgyújtatnák a WG székházat. (nem nem mondom komolyan. csak humor, h tiszta legyen.)

Amikor nerfelték megfenyegették őket, így a "nerf" végül sebzés buffba torkollott. Szerintem fanki.

Type:
A játék legjobb brawler medje. Az egyetlen aki felveszi a versenyt az a T44, és DPMbe jobb is volt. Sajna mostanra, aligha érződik.

A pennje pont annyival jobb h ne okozzon gondot bármilyen tank átütése(eleenben a T44-el), golddal kíválló.(mint minden prém)

A páncélja vetekszik a legtöbb heviével és minden medet lesöpör.

Továbbbá még a prók is szívnak lévén hiába tudod hol lődd, az alja auto-bonszol a kupak meg nem mindíg adja be. A fedőlapot át lehet lőni magasabb tankokkal de ez is megbízhatatlan.

Az oldala bár papíron fika, valójában igen jól működik+spaced armor. (ezért állt nagyobb szögben is döntik a tankot.)

nagy hibája az ammo rack de aki ment már T44el az tudja, h ez semmi. T44 a szemből blowapp császára.

A medeket általában brawl-ra haszálják így adja magát h a tank sikeres. Sőt a legsikeresebb 8as tank és ezzel prém tank. Továbbá a leg sikeresebb 8as med.

Namost ha mindenki jobban játszik Type-pal mint Panther2vel akkor kétlem h a pancser olyan rohadtul megenné.

Emellett minden pollt megnyert miszerint a legjobb prém tank.

És jah, ahogy a kolléga is írta, nem véletlen nem elérhető, ugyanakkor versenyeken FŐDÍJ.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6363) GrooveHero válasza vhw (#6361) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szuper kis gép, nagyon tetszik, az ágyú mondjuk nem tudom nem lesz e karcsú :F
Erről mondjuk pont ma olvastam, mert valaki vitatta for the record oldalon, hogy a tank nem történelemhű, erre rakott be a blogger linket, hogy mápedigezigenisigazi :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6364) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Visszavásároltam hirtelen felindultságból az M6-ot. Arra emlékeztem, hogy jó tank, de hogy ennyire jó arra nem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6365) aDamker


aDamker
aktív tag

Sziasztok,
Ujabb videoval jelentkezik a HUNS Underdogs csapata. Ezuttal a Bat 25t -t vettuk gorcso ala :
http://www.youtube.com/watch?v=jZuAEt8AoOU
Remeljuk tetszeni fog a video.

(#6366) Ebit válasza KicsiPaszuj (#6342) üzenetére


Ebit
addikt

A különbség az h a 15össel van értelme a tanknak.

Az ágyúnak az űrmérete, csak az egyik paramétere, nem feltétlenül a leglényegesebb.

(#6367) KicsiPaszuj válasza Ebit (#6366) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

És mint olyan ez a leg lényegesebb..

a 15ös től lesz az E100, AZ E100.

Mint az IS7 a magic-armor tól, vagy az E5/FV a DPM től.

ha nincs a 15ös, akkor kapunk egy Maust csak szarabb.

Amugy ez nem OFF topic sztem.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6368) jahrn válasza KicsiPaszuj (#6336) üzenetére


jahrn
senior tag

Egy prototipus keszult 1944-ben KV-122 neven, de mivel akkoriban mutatkoztak be az IS-ek ezert nem kerult sorozatgyartasba. Szal tortenelemhu a KV-1S.

(#6369) homeless09


homeless09
őstag

Végre mennék egy jó kört az M103-al, természetesen mind2 csapatban 2db t7-es és 2db t8-as arty. Tovább nem is mondom.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6370) KicsiPaszuj válasza jahrn (#6368) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Senki nem mondta h a KV122 nem létezett.

Viszont az nem KV1s.

És nem is arra az alvázra épült.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6371) jahrn válasza KicsiPaszuj (#6370) üzenetére


jahrn
senior tag

Remelem ossze tudsz adni 1+1-et:

KV-85 – A KV-1S with the 85mm D-5T cannon in a new turret, with the ball mounted hull machine gun removed and the hole welded shut, 148 of these tanks were produced in the second half of 1943 until the spring of 1944 as a stopgap until the IS tank series entered production. This tank had its original turret, but later models were equipped with IS-1 turret.
KV-122 - A KV-85 with the 122mm D-25T cannon. One prototype was made in 1944. Not taken in service.

(#6372) KicsiPaszuj válasza jahrn (#6371) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Szóval más a torony, más test, más felfüggesztés.

Igazad van a két tank ugyan az.

Konkrétan a KV1 és a KV1s között kevesebb a különbség mint a KV85 között.

Szerk:

De csak h maradjunk a Te forrásodnál, hadd kérdezzem meg, a Te KV1S-eden van elöl gömb géppuska?
Az enyémen van.

Fura, nem?

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6373) #95904256


#95904256
törölt tag

Beszarás milyen fószerek vannak fent. Sértetlen PzIII/IV bázis közelében egy 50%-os StuG és egy SU-26 ellen. A StuG és SU-26 egyszerre kezdi foglalni a zászlót... Pz rohan vissza ( közelben kempelt ), aztán a zászlónál szambázik a két járgány közt, nem lő, nem rammingol, csak rohangál, csodálkozik, hogy lőnek rá... és letelik az idő, bukta. Az ilyen tényleg csak arra jó, hogy a bokorban ro.. vesztegeljen.

(#6374) dfsz34 válasza homeless09 (#6369) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezért látom azt, hogy nagyon jó xvm-es játékosok talán pontosan ezért sokkal inkább fürgébb tankokban mennek. Persze ez csak megfigyelés nem tény, de nehéz nagy dögben alig látni őket. Mondjuk ilyen arty dömping mellett meg is értem ezt.

(#6375) homeless09 válasza dfsz34 (#6374) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem annyira nem fekszik ez a med tank téma. Nem rosszak, lehet egy ágnak neki is indulok majd, de az én stílusom inkább a heavy/td.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6376) #95904256


#95904256
törölt tag

Kötény!

[ Szerkesztve ]

(#6377) myckey


myckey
veterán

Nédda!

Nem elég,hogy egy bérencét küldte a fórumra a drágalátos pruzso nagyvezír,még privátban ő maga is tiszteletét tette !

:C :)) :DD

és persze ő is csak ezért regisztrált be!

FACE PALM
and Fuck Logic!

csak ennyit tudok rátok mondani ;]

nem-nem teszem be a privátot,me én nem leszek genyó
én fasza gyerek vagyok ;]

No Comment :U

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6378) Scheffer válasza aDamker (#6365) üzenetére


Scheffer
tag

A videóhoz annyit, hogyha valakinek kedve lenne megtekinteni a többi videónkat is, akkor azt megteheti:

- a hivatalos EU fórum topicban. (LINK)

- de a youtube csatornánkat is követhetitek. (LINK):

(#6379) róland válasza #95904256 (#6376) üzenetére


róland
veterán

Mit nem adnék egyszer-egszer 30 ms-os pingért! :) (Nálam általános a 60 ms vagy fölötte. :( )

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#6380) homeless09


homeless09
őstag

A Crew skillek hány %-tól aktiválódnak? Ingyenes átképzéssel nyomattam őket 80%-ra.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6381) marked one94 válasza róland (#6379) üzenetére


marked one94
őstag

Én is 60-100 között szenvedek. :((( Néha elégé eltudja rontani a játékot ha még laggol is a net...

You'll Never Walk Alone

(#6382) emre válasza marked one94 (#6381) üzenetére


emre
veterán

Kár hogy nem voltál, de csak azért mert most engem szidtak. :DDD

(jobbára)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6383) jahrn válasza KicsiPaszuj (#6372) üzenetére


jahrn
senior tag

Elvileg majd ez is ingame feature lessz - marmint h adott tankhoz eltero/modositott hull kifejlesztese.

Ettol fuggetlenul ha a tervezoi szerint a KV-85, KV-100, KV-122 es KV-152 mind KV-1S akkor az KV-1S.

Btw hallott mas is a 8.7-ben (allitolag 2-3 hettel 8.6 utan fog jonni) torteno US tank rebalance-rol? Azt ertem h ha a T71-T57 sort nerfelik, de remelem nem nyulnak az M103/T21/M26-hoz.

(#6384) homeless09


homeless09
őstag

Kicsit idegesítő, hogy bármi belövi az M103-at. Front péncél van, de azon kívül sehol semmi.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6385) marked one94 válasza emre (#6382) üzenetére


marked one94
őstag

Na :D Fenéért kellet nekem mást csinálnom kimaradtam a mókából :O

You'll Never Walk Alone

(#6386) homeless09


homeless09
őstag

Képzeljétek hozzá mennyire volt játszaható.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6387) nyunyu válasza homeless09 (#6384) üzenetére


nyunyu
félisten

Kicsit idegesítő, hogy bármi belövi az M103-at. Front péncél van, de azon kívül sehol semmi.

Kedvcsinalonak
Aztan kapott egyet a motortere is. :DDD

BTW, ez meg a nemet light tankok redizajnja elott volt, akkor T4 volt a Leo, es csak a 67 penes 5cm-et lehetett ratenni.
95 atutesu gyorstuzelo csak a redizajn ota van...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6388) homeless09 válasza nyunyu (#6387) üzenetére


homeless09
őstag

Máris jobb, köszi. :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6389) GrooveHero válasza homeless09 (#6388) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csak hogy érezd a törődést ;]

nyunyu komoly fájdalmat okoztál a 103-nak ;] :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6390) KicsiPaszuj válasza jahrn (#6383) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

a tervezői szerint ezek mind külön tankok, ezért van külön nevük. Amúgy a FHSW forrásod hiányos és pontatlan.

Ahogy kiderül a fogalmazásból, (a lyukat behegesztették) ezek utólagos átalakítások, és nem gyári verziók. A megmaradt KV-kat próbálták tuningolni. KVkból és KV1Sekből is készültek upgradelt darabok. És itt pontatlan a leírás, mivel a KV85 kurvára nem KV1s alvázat hanem KV1 alvázat használt.

Mellesleg sokkal több módosítást végrehajtottak az említettnél, többek között a rádiós aki eddig a géppuskát kezelte, most több helyett kapott, így előrébb ültették, és korszerűbb rádiót adtak alá. Továbbá a helyet lőszer elhelyezésre fordították. (mivel a 85ös kicsit többet igényelt, nem beszélve a 122esekről)

Továbbá a KV1s új felfüggesztést kapott, mivel a gyári nem bírta a 40km/hás tempót. A kv85 ezzel nem rendelkezett, mivel a KV1esből több volt legyártva, az utángyártás pedig befelyeződött.

A lényeg az, h KV1sen nem volt se 85ös, se 122es.

A KV85 egyik változata a KV122. Nem a KV1s-é.

A KV1s pedig nem változata a KV85nek vagy fordítva(mivel lényegi változtatások történtek. Egy tank akkor számít változatnak, ha a páncélvastagságon kívül az alváz érintetlen marad. Szóval a KV2 vagy a KV1s a KV1 változata. A kV85 nem.)

A KV100/122 a KV85 változatai. És nincs is külön széria nevük.(hivatalos)

A KV2 kivétel, hiszen az változat, de bír széria névvel.

Ezek történelmi kötöttségek, nem az én korlátoltságom és erőltetésem.

Ezért nem számít történelmileg hűnek a KV1s(a gépityus verzió) 122es ágyúval propernek.

Egyébként ha visszaolvasod én ezt már kurvára leírtam egyszer, h mi a KV85 és mi a KV122

Még a 8.6ról sincs megerősített log, de a 8.7 már szivárog? Őőőő... lol.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6391) nyunyu válasza GrooveHero (#6389) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, sajat HPm kemeny harmadat ki birtam osztani, mire par melle utan eltalalt. :DDD

Parszor mar hangoztattam, hogy nem szeretem az M103-at, annyira papir a tornya, meg szembol ammorackelik minden masodik korben.
Pedig akkoriban meg nem 4 arty/kor volt az atlag, hanem "csak" 3.

Ugyhogy ~3-4 honapba tellett, mire a napi duplazokbol osszejott a T110E5-re az XP, aztan azzal a lendulettel adtam is el a francba.
Azota nem volt nyolcasnal nagyobb tankom.

Baaar, par nap, aztan osszejon az E75-re is az XP, de nem valoszinu, hogy megveszem, amig az artykat meg nem ritkitjak.
Lassan mar nyolcas tankkal/TDvel se merek menni...

Kezdem ertekelni a stroboszkopot, ami egyelore csak a 3 nagy TDmen van.
Mondjuk T28 Protnak ugyis mindegy, hogy villan-e vagy sem, akkor sem tud a loves elol elteleportalni.
Ferdinel is hatareset. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6392) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Type témához: többnyire T-32ben vagy KV-13ban ülve találkozok vele, 1v1ben csak szerencsével tudom kinyírni, pedig tudom hol kell lőni, sebzem is szépen, csak nem elég gyorsan... Egy óvatos nerf esetleg jót tenne neki. Más tankot le bírtak gyengíteni mikor OP volt, ezt mérnem. Volna más prémium tank elég, amit fel lehetne ajánlani nyereménynek az ilyen-olyan contest-ekért.
És a type úgy lett erős, ugyanolyan erős mint a többi t8 med, ilyen, hogy mellé különösebben érteni sem kell hozzá. A könnyített MM miatt csak olyan jöhet vele szembe, aki elől nem nagyon kell dugdosni semmijét sem (a front oldali weakspotja se nem túl nagy, se nem túl ismert), és szépen sebzi is gyakorlatilag az összes tankot, akit ellenfeléül kaphat. A HPja és a sebessége is kiváló megfelelő.

Akik megvették, azok két okból háboroghatnának a nerf miatt.

Egyfelől azért, mert pénzt adtak érte, és azért a teljesítményért adtak ki pénzt, amit vételkor képviselt a tank. Nehommá akkó ebből az értékből most elvegyen a WG, mert az árulás. Ezzel az érveléssel az a baj, hogy előfordult már más prémium tankkal is a világtörténelemben, hogy nerfelve lett...

Másfelől azért szokás tiltakozni a Type nerfelés ellen, mert egy könnyen kezelhető és kényelmes pénznyomda, annak is aki annyira nem pro player. Ezzel az érveléssel meg az a baj, hogy másokkal szemben ez jogosulatlan jelentős előny akkor, ha már nem lehet megvenni a tankot. Márpedig nem lehet már megvenni. Így a Type tulajoknak most olyan jó minőségű és funkciójában kitűnően működő valamijük van, ami a többieknek már sosem lesz.

Engem csak ennyi zavar, ez is csak kicsit. Ha jön szembe, próbálom lelőni (ha messze van, váltok goldra). Ha velem van, örülök neki.

De gyarló ember vagyok én is. Amikor egy mázlis player rommá szivat vele (és érzem, hogy nem a tudásom hanem a tankom volt kevés vele szemben), akkor azért csak felüvöltök némán hogy a kurva anyád te kis burzsoá geci a kutyafáját.

(#6393) Haart


Haart
addikt

IS-8 X-es lövegéhez kell-e fejlesztett torony? Vagy feltehető rá anélkül is?

(#6394) jahrn válasza KicsiPaszuj (#6390) üzenetére


jahrn
senior tag

Linkeket kernek, mert messzirol jott ember azt mond amit akar.
Az osszes altalam ismer forras szerint a KV-85 a KV-1S tovabbfejlsztese (mivelhogy az eredeti KV-1 igencsak utalt tank volt a hasznaloi koreben). Amugy nem tudom minek emlitetted a KV-2-t, a KV-152 ugyanis nem ugyanaz. Az egy KV-1S 152mm-es howitzerrel, bar WG szerint a rola keszult kepek kamuk (valszeg igazuk lehet, elvegre hozzafernek egy csomo archivumhoz) csak tervek voltak ra.

(#6392) Cray Tyler Nezd igy: Type 59 - WZ-120 egy szinttel lejjebb, gyengebb agyuval. Kb olyan mintha WG betenne tier 8 premkent a T-54-et IDIOT-tal, vagy az M46-ot az SP agyujaval. Mondjuk ha korrektek lennenek akkor megtennek, de nem fogjak, helyette kapunk T-44A-t ami a Panther M10 orosz megfeleloje...
Mindettol fuggetlenul nem tartom OPnak a Type-ot, csak siman ne jarjon neki(ha azt kap) a konnyitett MM.

[ Szerkesztve ]

(#6395) KicsiPaszuj válasza Haart (#6393) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Feltehető de ajánlott. 2secet húz a reloadon.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6396) Haart válasza KicsiPaszuj (#6395) üzenetére


Haart
addikt

Az lehet de inkább nagyobbat sebzek jóval, minthogy még 60k xp-t kibekkeljek az is-3 ágyújával, nagyon gyenge vagyok így. Sztem majdnem az is-3 jobb volt mint most ez.

(#6397) wanted5 válasza Cray Tyler (#6392) üzenetére


wanted5
őstag

1. melyik T8-as heavy-vel nem lövöd át szemből? bármelyikkel ott lövöm ahol akarom, a tornyán kívül szinte bárhol lehet lőni...
2. T8-as heavy-ket igen nehezen, vagy legalábbis eléggé célozgatni kell hogy át tudja lőni szemből (pl tiger II, t32, is3)
3. egyáltalán nem keres jobban mint bármelyik másik T8-as premium tank, és igenis meg kell dolgozni azért prem nélküli 50-60k-ért (premiummal meg lazán össze lehet hozni ennyit bármelyikkel)
4. könnyített MM igaz, max tier 9-hez teszi, de megnézném hogy mit csinálsz egy type-ban ülve egy E75 ellen, mikor még oldalt se mindig tudod ütni vagy egy E50 ellen, Tier10-ről nem is beszélve akkor...

ha te úgy lövöldözöl hogy nem célzol, meg olyan balszerencsés vagy hogy ellened rögtön gold ammot töltenek arról már a tank nem tehet

kezdem megérteni miért hagyta itt diegho a fórumot

[ Szerkesztve ]

(#6398) jahrn válasza wanted5 (#6397) üzenetére


jahrn
senior tag

Az 1.-es 2.-es es 4.-es pont igaz tobb t8 medre, akkor azoknak is jarjon a konnyitett MM? (btw, az IP-nek meg t8 hvy sulyozas jar med letere - 212 pen nem igazan magyarazza meg a dolgot) Akarhogy is csavarod a Type 59 egy teljes erteku tier 8 med, ezert gondolom h az MM-enek ezt tukrozni kellene. Nem veletlen h mindenki meg a nagymamaja is be akar szerezni eggyet.

[ Szerkesztve ]

(#6399) wanted5 válasza jahrn (#6398) üzenetére


wanted5
őstag

tudod mit leszarom ezt az egészet, szerintem a type egy 40 tonnás fos tank, hiába sírtok itt 500 oldalon keresztül, akkor sem fog változni semmi

tanuljatok meg játszani, vagy hagyjátok abba

érdekes, hogy akármikor játszottam 8as tankkal egyszer sem gondoltam azt, ha egy type jött felém hogy ő fog győzni, de 1-2 7es heavy-vel is ugyanez volt a helyzet

(#6400) vhw válasza wanted5 (#6399) üzenetére


vhw
addikt

Egy kérdésre felelj; mire fel kap a Type 59 könnyített MM-et, mert semmiben sem rosszabb, mint a többi 8as med.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.