Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5451) Angel1981 válasza jano_77 (#5444) üzenetére


Angel1981
veterán

Miért nem inkább péntek reggeltől tartanak hétfő reggelig ezek a hétvégi eventek?
Pl. péntek este biztos többen tudnak játszani, mint hétfő este.... :U

Btw; 5427-re valaki?

[ Szerkesztve ]

(#5452) csoki válasza AlexWolf (#5448) üzenetére


csoki
senior tag

kv1-el igen csak jól lehet farmolni majd, +7 ezer a steel wallért amit nem nehéz összeszedni vele :D

(#5450) mcwolf79 be lehet kapcsolni a gyorsított képzést és így minden xp a legények fejlődésére megy

(#5451) Angel1981 tudtommal igen, alap xp alapján, különben nem lenne valami fair :D

(#5453) jahrn xp-t elit nélkül is lehet rajta gyűjteni ;]

[ Szerkesztve ]

(#5453) jahrn válasza Angel1981 (#5451) üzenetére


jahrn
senior tag

Premiumot nem szamitja bele.

(#5450) mcwolf79 Van, bekapcsolhatod a gyorsitott kepzest vagy gyujthetsz rajta xp-t amit aranyert atvalthatsz.

(#5454) Angel1981 válasza csoki (#5452) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi!
jahrn: szintén!

Sejtettem, hogy így van, ez így korrekt. :)

(#5455) dfsz34 válasza mcwolf79 (#5450) üzenetére


dfsz34
őstag

van, egyrészt, ha van aranyad, akkor átkonvertálhatod a járműspecifikus xp-t szabad xp-re,
a másik a legénység gyorsított képzése, amit pont nemrég beszéltünk. Azt jelenti, hogy a leggyengébb legény mindig dupla xp-t kap, így attól függően, hogy milyen létszámú a legénység, 16-20-33%-al gyorsabban fejlődnek

(#5456) homeless09


homeless09
őstag

Egyszer nyertem ma eddig...ismét nagyszerű játszani.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5457) atis123


atis123
tag

10. Figyelj mit csinál a csapattársad mögötted!
Amilyen fontos figyelni mit csinál az ellenség, legalább annyira fontos hogy tudatában legyél annak mit csinálnak a körülötted lévő csapattársak. Ha látod hogy idiótákkal vagy körülvéve, akkor ne gurulj ki lőni, mert jó eséllyel nem tudsz majd visszamenni. Ilyenkor inkább húzódj hátrébb, ha valamelyik meg nagyon ugrál inkább várd míg kilövik. Fedezéknek jó lesz
Tipp: külső nézetben, ha a jobb gombot nyomva tartod, úgy forgathatod a kamerát hogy közben az ágyúd nem forog (pl továbbra is az ellenség felé néz). Aból is lehet látni ki mennyire kezdő, hogy látszik e rajta hogy össze vissza forgatja e a tornyát (“nézelődik”).
11. Golyófogónak mindenki jó!
Ha a helyzet úgy kívánja nyugodtan használd a társad fedezéknek. Állj mellé / mögé úgy, hogy téged csak akkor lássanak – és akkor is a lehető legkevesebb felülettel – amikor lősz. Valamint, úgy menj ki, hogy a betöltés utolsó pár másodperce egyezzen a célkereszt szűkülésének idejével. Fontos: ne akadályozd társadat abban hogy vissza tudjon húzódni (lásd 10. pont)! Nem kell a seggében tolongani valakinek hogy fedezékként funkcionáljon, 5-10 méterrel mögötte is ugyanolyan jól takar!
Hát ezeken hangosan felröhögtem :D :)) :C

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5458) Butchy válasza Jolet (#5043) üzenetére


Butchy
csendes tag

Minden tanknál a Hit Points alatt megtalálod a Weight / Load Limit (t)
Onnan ki tudod számolni :)

(#5459) homeless09


homeless09
őstag

Esküszöm sírnom kell akkora totális idiótákkal kell játszanom. :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5460) dfsz34 válasza atis123 (#5457) üzenetére


dfsz34
őstag

"Valamint, úgy menj ki, hogy a betöltés utolsó pár másodperce egyezzen a célkereszt szűkülésének idejével."

közelharcban célzó szűkülést várni? érdekes egy tanács, nem mondom

(#5461) odrif válasza homeless09 (#5459) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Be sem merek lassan lépni :DDD

20 éve a Prohardveren

(#5462) csoki válasza dfsz34 (#5460) üzenetére


csoki
senior tag

ki beszélt ott közelharcról? :) (amúgy ott sem árt weakspotot célozni főleg nincs meg biztosra a pen-ed bárhol)

(#5463) Tomi0703 válasza jano_77 (#5444) üzenetére


Tomi0703
őstag

egesz korrekt. akinek nincs premtankja, az most tud rendesen penzt farmolni + 2* crew xp is nagyon jol jon.

b1-et meg kihuzom freebol, azt nyomhatom a bdr t1 parossal, de lehet visszaveszem a kv-1-et is, ugysincs meg vele az asz.

ja, b1. valaki kerdezte, hogy milyen tank. en tegnap vettem meg, el lehet vele lavirozni, de az akcio vegett en atugrom. amugy 2 napja tettem fel a kerdest az off topicban, keress ra.

(#5464) Sanya


Sanya
nagyúr

volt már valaki a Kubinkai tank múzeumban?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5465) atis123


atis123
tag

Noob kérdés, de én most VK36-al gyűjtöm az XP-t Tigrisre. Ha elit lesz, és utána minden xp-t a legénység fejlesztésére fordítok, akkor nem gyűlik a szabad tapasztalat? Vagyis választanom kell, hogy amíg í zsetont összegyűjtöm, hogy megvegyem a tigrist, gyűjtök szabad xp-t a láncra, toronyra stb. vagy a legényeket húzom?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5466) bartucc válasza jano_77 (#5444) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, nem estem hanyatt, és nincs T29 akció, így már megveszem, legalább a hétvége alatt húzok rajta majd pár százalékot...

Ma nekifogtam a csatákat felvenni, hogy minél több tapasztalatot szerezzek, már csak a visszajátszásból is. M6-al ma sikerült először 3k damage fölé menni, ennek ellenére vesztettünk. Azért érdekes, legalább annyi helyzet, ami mázli az ellenségnek, nekem is legalább annyi.

atis123: szabad XP-t attól természetesen kapni fogsz, mindig az adott csata alatt szerzett 5%-át. Az, hogy a csatában szerzett XP-t hova osztod, az 5% szabad tapasztalati helyzetén nem változtat, szerencsére.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5467) homeless09 válasza odrif (#5461) üzenetére


homeless09
őstag

Megérte befizetnem 30 nap prémiumot....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5468) AlexWolf válasza Sanya (#5464) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Most van tervben a dorseti tank múzeumba történő ellátogatás, a nyáron. Ha kijutok csinálok 1 millió képet és felrakom.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5469) atis123 válasza Tomi0703 (#5463) üzenetére


atis123
tag

Hol lehet itt pénzt farmolni? A steel wallra gondolsz?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5470) myckey válasza atis123 (#5469) üzenetére


myckey
veterán

80% haszon a felsorolt járművekre.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5471) vhw válasza homeless09 (#5467) üzenetére


vhw
addikt

Most már a premium fiókkal sem lehet nyerő csapatokba kerülni? :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5472) homeless09 válasza vhw (#5471) üzenetére


homeless09
őstag

Mert eddig az MM figyelmbe vette a prémium fiókokat csapatrendezéseknél?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5473) Bingisz válasza homeless09 (#5472) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze. Minden prémes játékos oldalán van minumum egy 3 fős Unica platoon, aki biztosítja a győzelmet. =)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5474) Angel1981 válasza Bingisz (#5473) üzenetére


Angel1981
veterán

He-he-he! Na persze! :)
Szerintem nincs különbség - illetve akkor nekem illene 53%-nál jobb win rate-et "produkálnom", mert a csatáim 98%-át prémmel játszottam. :D

(#5475) bartucc válasza Angel1981 (#5474) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem volt egy hete egy nap prémium, 60% feletti win rate-m volt aznap, mondjuk csak szinte M6-al mentem, ami azért könnyít a helyzeten, ha nem kell váltogatni a tankok között. De nem hiszem, hogy számottevően lenne ilyen különbség, hogy prémiummal mit lehet elérni, és mit anélkül.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5476) homeless09 válasza Bingisz (#5473) üzenetére


homeless09
őstag

Érdekes módon a T26E4 frontját van amikor semmi nem viszi át van amikor meg minden szar belövi.....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5477) notused válasza bartucc (#5466) üzenetére


notused
csendes tag

Hát ja, de lesz T29 akcióban csak áttették 20-ára 16-ról. Én is megvettem az M6-ot mert nem tudtam kivárni mire akciós lesz, de így legalább már az akció kezdetére lesz egy csomó free xp a T29-re.

homeless09: ez nekem is fura, ha benne ülök, de szembekerülve vele ezt nem vettem még észre :(

[ Szerkesztve ]

(#5478) jahrn válasza homeless09 (#5476) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez az RNG csodaja, es ugyanez a valasz a "szopoag" nevu konteora is.

(#5479) zsolthee


zsolthee
senior tag

Urak!

Ha a legénység már 100%-os van értelme bekapcsolva hagyni a gyorsított képzést?
Gyorsabban fejlődnek a plusz képességek vagy ez már akkor nincs rá hatással?
:R

(#5480) virkir válasza vhw (#5471) üzenetére


virkir
veterán

Azzal eddig se lehetett mert a tapasztalatok szerint azokat szívatja a MM. :U
Nyerni csak zsolti nevezetű kabalával meg az eltévelygő junájkummal lehet igazán. Tapasztalatom szerint. :D
Mongyuk a wn olyankor a béka segge alatt van mert az egyik a kill-t a másik meg a sebzést lopja mindenféle opé T-44/D-25-44-el meg hasonlókkal. :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5481) bartucc válasza zsolthee (#5479) üzenetére


bartucc
addikt

A képességpontok is gyorsabban fejlődnek, érdemes bekapcsolva hagyni.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5482) sith7 válasza homeless09 (#5476) üzenetére


sith7
nagyúr

gold ammo ? :F

(#5483) csaabz válasza zsolthee (#5479) üzenetére


csaabz
őstag

Érdemes bekapcsolni. Rengeteget számít a legénység fejlettségi szintje.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5484) Zeratul válasza Napfénysüti (#5350) üzenetére


Zeratul
addikt

Azt te csak hiszed, kérdezz meg egy katonaviselt tüzért hogy mennyire pontos egy tankelhárító löveg vagy egy SPG.

(#5485) jahrn válasza Zeratul (#5484) üzenetére


jahrn
senior tag

Igy van. A muholdnezet pedig osi SPG felszereles... :U

(#5486) Napfénysüti válasza Zeratul (#5484) üzenetére

Gondolom nem a 2. VH környéki SPG-re gondoltál itt. :)

Més que un club!

(#5487) mynames


mynames
senior tag

SU14-et v GwPanthert, esetleg S51-est ajánlanátok inkább 6-os artynak? Melyiknek a legnagyobb löveg kitéríthetősége ezek közül? Van M7Priestem, az nagyon jó ilyen szempontból, valamelyik megközelíti azt?

[ Szerkesztve ]

(#5488) homeless09 válasza sith7 (#5482) üzenetére


homeless09
őstag

Becsapódás hangjából ítélve sima AP. :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5489) Dryman válasza mynames (#5487) üzenetére


Dryman
aktív tag

S51-re szavaznék...én magam GWPanthert hajtok, de ha van a csapatban S-51, az mindig valamivel több dmg-t ér él mint a GWP-m....sok esetben még a lövésszám, és a találati arány is megegyezik, a kiosztott sérülés viszont S51-nél több....ergo valamivel pontosabb és hatékonyabb a ruszki jószág....
sebességre, SU-14 csigalassú, S-51 már jobb, a GWP meg az előbbi kettőhöz képest száguldó cirkusz!
Ízlések és pofonok....bár már régen kifejlesztettem a GWTigert, mégsem merem nagyvonalúan bevállalni, mert ez a tier 7 artik között egy vánszorgó vasdarab....

(#5490) Spenike válasza jano_77 (#5444) üzenetére


Spenike
tag

Fasza !

Ugye néztétek hogy az Amcsiknál meg az Oroszoknál kb 2x 3x jobb akciók vannak !!!

Most komolyan csak minket szivatank ???

(#5491) Bingisz válasza Napfénysüti (#5486) üzenetére


Bingisz
addikt

Ferdinand after a direct hit from a B-4 203 mm howitzer. Azaz az S51 lövegétől. Azért néha betaláltak ők is.

Más:
Így fog változni az E100 hullja a 8.6-ban: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5492) AlexWolf válasza Spenike (#5490) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A múlt hét fényében, szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5493) jahrn válasza Bingisz (#5491) üzenetére


jahrn
senior tag

Az az E-100 kep hibas, fel lettek cserelve az ertekek, ez a helyes:

upper side armor 130>120
lower side armor 90>30
driver weakspot 90>200
Igy majd meg fog egyezni a JpzE100 alvazaval.

(#5494) Napfénysüti válasza Bingisz (#5491) üzenetére

Abban nem kételkedem hogy véletlenül betaláltak de kötve hiszem hogy az az S-51 pont ezt a Ferdinandot célozta volna be. De mindegy a lényeg hogy a játékban elég pontosak. Ez van ezt kell szeretni.

Més que un club!

(#5495) jano_77 válasza Angel1981 (#5451) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez jó kérdés, támogatom az ötletet....meg a péntek du-este sokkal inkább tartozik a 7végéhez, mint a hétfő du-este! :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5496) Angel1981 válasza jahrn (#5493) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm.... a peneket kicsit gyengítik, a vasakat erősítik - a végén még kicsit felértékelődnek a lassú erődök?
Jó lenne! ;)

(#5497) Zeratul válasza jahrn (#5485) üzenetére


Zeratul
addikt

Miért WG tankon hol állítasz dőlésszöget és távolsági cél korrekciót?

[ Szerkesztve ]

(#5498) dfsz34 válasza Napfénysüti (#5494) üzenetére


dfsz34
őstag

Az biztos, hogy az artyk szerepe eltúlzott a játékban. Főleg nagyobb tier csatákban és olyan nagyon, hogy amikor kettőnél több arty van a játékban, akkor már játszhatatlan a normális módon.

Számomra az artyk szerepe annyi kéne legyen, hogy mondjuk le tudják talpalni a tankot, meg sebezzenek valamennyit, néha sebezzenek nagyot. A gond szerintem az, hogy az artyk brutál nagyot sebeznek, ráadásul felülről, ahonnan rengeteg a kritikus találat.

Valamit csinálni kéne velük, mert nagyobb tierben már most is world of arties van, ha három (de néha kettő is elég) vagy több nagy arty van, akkor róluk szól az egész játék, ami szvsz nagyon rossz.

(#5499) Amfiton válasza jahrn (#5493) üzenetére


Amfiton
tag

szoval meg sz.rabb lesz az e100!

(#5500) Amfiton válasza dfsz34 (#5498) üzenetére


Amfiton
tag

Ez igy igaz E100-al lehetetlen a jatek,mikor 4-5 arty van a jatekban!!!!!!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.