Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6101) AlexWolf válasza homeless09 (#6100) üzenetére


AlexWolf
senior tag

keress nagyobb fedezéket. :)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6102) homeless09 válasza AlexWolf (#6101) üzenetére


homeless09
őstag

És akkor ott szorongva 4 másik tankal várjuk,hogy az ellenséges tankok körbevegyenek minket, és ugyanúgy szarrá leszünk lőve.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6103) vhw válasza homeless09 (#6102) üzenetére


vhw
addikt

Miért nem ti veszitek körbe az ellenséget?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6104) myckey


myckey
veterán

A H-TP klánt kerüljétek :)
A vezetőjük,-név szerint pruzso - konkrétan legyilkolt.
csapattárs volt
Elmondása szerint,mindez azért történt,mert arty zónába mentem,illetve menekülésnél nem tudott tőlem elmenni egy E 75 lövedék elől.
Én M103 géppel,ő E5 tankkal volt.

remélem majd teszik a dolgukat,kiknek cselekedni kell ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6105) homeless09 válasza vhw (#6103) üzenetére


homeless09
őstag

Mert folyamatosan "jó" képességű társakkal vagyok megáldva. De jelenleg játszhatatlan a játék, 5 arty csapatonként folyamatosan (szerencse faktor -1500 kb.), de nem Grillék....Kitolod az orrod fedezékből szarrálő 2 GwTiger. Lehet csak estefele térek rá vissza...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6106) Patrick76496 válasza vhw (#6020) üzenetére


Patrick76496
őstag

For the Record-on említették, hogy talán lesz ilyen, de azt nem, hogy 8.6-ban.

(#6079) jano_77: Ha jól emlékszek, 8.5 óta.

(#6097) Bingisz: Nincs, kamu volt az egész sajnos.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6107) Habib[HUN] válasza homeless09 (#6105) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ez most sajnos tényleg így van. Egyszerűen ipari mennyiségű arty va. Farmolják őket veszettül, hogy patch előtt meglegyenek. Utána remélem elül ez az őrület. Mondjuk vicces. Ha ilyen sok az arty akkor a szakaszban fogadásokat kötünk, hogy kit melyik fogja kinyírni :D Természetes tank általi halál már kellemes meglepetés.

[ Szerkesztve ]

(#6108) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

A jó és szerencsés játékosok ilyenkor gyűjtik be a Pascucci, Tamada Yoshio, Dumitru meg Burda medálokat...

:D

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#6109) Cray Tyler válasza zozimoto (#6096) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, továbbítom a kódot :R

(#6110) zozimoto válasza Cray Tyler (#6109) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Igazán nincs mit. :)

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6111) Habib[HUN] válasza Sunsetjoy (#6108) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Tudom, tudom.. Nem azt kell nézni hogy sok az ellen, hanem milyen sok gyönyörű célpont. Ennek alapjában véve örülnék is, ha nem tier 9-ben küzdenék egy nehéz tankkal. Egy jó gyors közepes harckocsival kéne menni, akkor más lenne a leányzó fekvése. Így viszont azért valljuk be kevésbé szórakoztató a játék.
Lehet eldurran az agyam és kifejlesztem a t71-et és csak azért is tüzérséget fogok gyilkolni.

[ Szerkesztve ]

(#6112) Departed válasza Habib[HUN] (#6107) üzenetére


Departed
őstag

Én amcsi szerveren vagyok, szerencsére ott nincs ennyire arty túltengés. Azért vannak és lőnek, de kevesebb szokott lenni meccsenként, mint amiket itt mondtok. :K

(#6113) nihill válasza Habib[HUN] (#6111) üzenetére


nihill
őstag

Igaz én csak low tierben játszok, de nincs is annál szebb amikor Pz.I C-vel átszambázok az ellenfelek között, kilövöm az arty(ka)t és ahogy jöttem úgy távozok a másik oldalt. Mondjuk ritka amikor így összejön de nagyon jó tud lenni.

Másrészt artyval is szeretek játszani, csak néha a sok noob csapattárs között átjön egy-egy köcsög scout mintha ott se lennének és kinyír úgy hogy még nem is lőttem egyet sem a játékban. Az viszont nem vicces.
:)

(#6114) Angel1981 válasza Bingisz (#6099) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, ez nagyon szép gesztus Tőled, köszönöm! :R
Kérdés; ez csak új account létrehozása esetén él?
Ha igen, lehet tárgytalan, mert már van accountja, és játszott is egy keveset, csak nyáron érne rá jobban, és arra gondoltam, segíteném egy ilyennel - persze ha csak ha felhasználható meglévő fiókhoz.

(#6115) vhw válasza nihill (#6113) üzenetére


vhw
addikt

Gyakorlatilag leköcsögözöd saját magad az első bekezdésben leírtak után... :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6116) Djuree válasza Angel1981 (#6114) üzenetére


Djuree
félisten

csaj újhoz jó. azért invide kód.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6117) Cseri0058 válasza vhw (#6115) üzenetére


Cseri0058
őstag

xD

(#6118) jano_77 válasza Djuree (#6116) üzenetére


jano_77
nagyúr

mihez jó a csaj?!? :D :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6119) AlexWolf válasza jano_77 (#6118) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Há' nem látod? újhoz jó...bár inkább ujjhoz jó :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6120) Djuree válasza jano_77 (#6118) üzenetére


Djuree
félisten

:P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6121) Timyyy


Timyyy
őstag

Szokásos emberkéket 4-től várom játékban, ma kidőlésig ráérek ;]

(#6122) Djuree válasza Timyyy (#6121) üzenetére


Djuree
félisten

nincs pasi aki lefárasszon? ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6123) Cray Tyler válasza Djuree (#6122) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

nekik szólt a felhívás nem? :)

(#6124) Timyyy válasza Djuree (#6122) üzenetére


Timyyy
őstag

Ma kivételesen itthon alszom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6125) #21346560 válasza vhw (#6115) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C :DDD

(#6126) dfsz34 válasza nihill (#6113) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez a scout téma is megérne egy misét. Nagyon kevés értelmes scout van, a legtöbb haszontalan. A legszebb, amikor a seggemben jön a scout, hogy védjem meg őt. B+, de így nem látok semmit. Komolyan gondolkodom rajta, hogy lecserélem a célzásgyorsítót távcsőre. Mert mit érek a gyorsítással, ha nem látom a célpontot, mert a scoutok már meghaltak vagy nem érdekli őket a felderítés, hanem futkosnak össze-vissza.

Tegnap volt olyan meccsem, hogy 4 arty meg 6 scout oldalanként plusz 5 másik, el hallufon, el lehet képzelni milyen futkosás volt ott, össze vissza futkostak a scoutok az artyk meg szerintem ellőtték az összes töltényüket, bár nem szokásom a kemény kempelés, de mondom, itt semmit nem tudok csinálni, mert azonnal megtalál egy scout és artyk szétszednek, úgyhogy kerestem a bal felső sarokban egy nagyjából arty védett helyet és csipegettem a futkosó scoutokat, amikor elfogytak, akkor megindultunk.

(#6127) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Azt valahol megértem, hogy az arty az kell... Azt is megértem, hogy sokszor lepattanok, golddal is... Az is megmagyarázható, hogy az MM fos, és a szopóág mindig feltűnik, a nyerőág viszont magától értetődő ha beüt. Még azt is beveszi a gyomrom, hogy tier8as tank vehető pénzért, zéró tapasztalattal. Ezek mind ésszel felfogható dolgok.
DEHOGY szakaszban nyomulva mi a f*szért teszi ki a két szakasztársat a map két ÁTELLENES felébe, hogy még véletlenül se bírják egymást segíteni, na AZT nemértem. Pedig gondolom programozásilag nem lenne nagy erőfeszítés: HA egy teamben van a két nyomi, AKKOR egy kezdőzónába teszem őket.

(siegfried line map, támadáskor, szakasztárs fent egyes kezdőbe, én meg lent a kettesbe, vagy fordítva, mindegy)

Egyébként random teszi le a tankokat, ez hamar kiderült, mert 10 esetből egyszer legalább ugyanoda tesz, csak a maradék 9 alkalommal kell a csata első 2 percét azzal tölteni, hogy találkozzunk.

(#6128) ng0ofy válasza Cray Tyler (#6127) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A match makinget tenyleg megirhatnak rendesen... A lerakás meg egyértelmű lenne ;) örülj nem rak különböző csapatba.

(#6129) AlexWolf válasza Cray Tyler (#6127) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem néhol függ a tanktól is hogy hova teszi. pl westfielden alul indulnak a med, light tankok+ artyk, fent meg a heavyk+td-k, így ott ha az egyikőtök mediummal másik meg heavyvel van, akkor sosem fogtok egy helyről indulni.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6130) L4mie válasza AlexWolf (#6129) üzenetére


L4mie
veterán

esetek 98% ában egy osztállyal egy tierben megyünk, az esetek 30-40% ában rak különböző pozícióba.

Én mondjuk nem morgok rajta mint CT kollega, én a csodás 15-3 as meccseken morgok, nagyon ritka a kiélezett, izgalmas meccs.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6131) HungAryan válasza Cray Tyler (#6127) üzenetére


HungAryan
tag

És miért kell a szakasztársaddal összetapadni?
Szerintem eredményesebb egy szakasz, ha nem egymás seggében bujkálnak a szakasztársak, hanem egy-egy oldalt visznek külön. Ha véletlenül egy helyre megyünk, akkor már szidjuk egymást, hogy takarodjon onnan a másik... :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#6132) Cray Tyler válasza L4mie (#6130) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

MINDIG azonos tierben, azonos tank osztállyal megyünk. Már csak azért is, mert szívből rühelljük mindketten, amikor a retard barom tier5ös "veterán player" (értsd: max 500 csata, WR 45% vagy alatta) súlyos esetben scout besorolású tankkal behozza a kistesó tier1-2es kezdőt a tier 8-9-10es csatába. És akkor indul a heves pislogás (a csírák részéről), meg a heves anyázás (az értő playerek részéről). Én szívfájdalom nélkül kinyírnám ilyenkor a nem oda való tankot, de egyrészt már bannoltak 24 órára TK miatt (pedig önvédelem volt), másrészt Furkoo koma mindig humanitáriusabb megoldás mellett kardoskodik (betoljuk a vízbe ha van).

szerk:
hungaryan: Azért mert így szoktuk meg és így vagyunk hatékonyabbak (szerintem 1000 felett van a közös csaták száma lassan). Más attól még máshogy lehet jó ugyanúgy, de nekünk ez vált be.

[ Szerkesztve ]

(#6133) dfsz34 válasza HungAryan (#6131) üzenetére


dfsz34
őstag

azért, mert két tank simán kinyír egyet, ha összedolgoznak (legalábbis legtöbbször, néha van meglepetés)

egy-két jól összedolgozó szakasz ledarálja a nem összehangolt ellenfelet, pláne, ha egyedül van

(#6134) HungAryan válasza dfsz34 (#6133) üzenetére


HungAryan
tag

Egymás elöl veszik el a sebzést, szerintem.
Másik, ha egy helyen vagytok, akkor a többi szárnyon mi a helyzet?
Megbízol a random retardáltakban, hogy majd ők helyt állnak?

Mindegy is, haverokkal mindig úgy szakaszozunk, hogy mindenki teszi a saját dolgát.
Ritkán megyünk csak egy helyre többen a szakaszból.
Persze, azért segítünk egymásnak, ha úgy alakul.

WT account: Cpt_Hungarian

(#6135) L4mie válasza HungAryan (#6134) üzenetére


L4mie
veterán

2 en röhögve kinyírunk meddel vagy TD vel egy heavy-t egyik forgatja másik lövi a gyenge pontját, ellenbe egyedül erre kisebb az esély.
Mi ketten hatékonyabbak vagyunk együtt ,mint külön.

Mondok egy dolgot, talán megérted, talán nem:
Focus targeting.
Ha ennek nem látod az effektivitását akkor sajnos annyira más stílusban játszunk, hogy fölösleges a további vita, no offense, csak mondom.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6136) Cray Tyler válasza HungAryan (#6134) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Medekkel ketten összehangoltan simán körberöhögünk TDket és heavy tankokat, ez nagyon nagy fun. Heavy tankokkal közlekedve általában az van, hogy amíg egyikünk lő, a másikunk táraz, vagy ha egyikünknek nagyon low a HPja, akkor a másikunk beáll elé kicsit golyót fogni (ketten mentettünk már így arty-t is, 2 Bat ellen, körbeálltuk az arty-t és nem fértek hozzá a batok, az arty utóbb nem győzte megköszönni). TDkkel meg általában egyszerre lövünk, így 2x akkora az alpha damage.
És igen, előfordul, hogy (szerénység off) ketten lehozzuk a meccset. Pedig sima 3000 csatás 50-51% WR-es playerek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#6137) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv mindenkinek!

Jobb lett volna ha egyedül megyek 15 tank ellen így legalább tudom mire számítsak az elejétől fogva!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#6138) Angel1981 válasza Djuree (#6116) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, ettől tartottam, köszi!

Még 1x köszi Bingisz!

(#6139) Habib[HUN] válasza Cray Tyler (#6136) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Medekkel nagyon lehet nyomni a farkasfalka taktikát. 3 összehangolt med már iszonyatosan nagy pusztítást tud végrehajtani. Pik-pak ledarálnak bármilyen ellenfelet. Persze kevesebb lehet a fejenkénti sebzés, mert ugyebár közösen nyírjuk ki az ellenfelet. Ellenben jobb a túlélési arány és kevésbé hajlamos az ember megakadni. Ha komolyabb ellen kerül elénk, akkor több oldalról tudjuk támadni. Na meg ha egy szakasz egyszerre lő egy célpontot annak elég hamar vége lesz.
Ha külön megyünk nem tudunk segíteni a másiknak ha bajban van. Inkább bízom egy sajátban akivel folyamatosan tudok TS-en vagy Skype-on kommunikálni mint egy ismeretlen Siemka-ban. Ő nem fogja vásárra vinni értem a bőrét, míg egy haver simán beleáll a lövésbe ha kell.

Még egy apróság: Nem pazarlunk lőszert olyan ellenfélre akivel a társunk végezni fog. Így ritkább az hogy egyszerre lövünk rá egy ellenfélre. Így az egyik lövés sajnos a levesbe megy.

[ Szerkesztve ]

(#6140) Cray Tyler válasza Habib[HUN] (#6139) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Direkt figyelünk arra, hogy low HPs tankra csak egyikünk lőjön, így több topgunt is szereztünk már a másiknak (kivéve ha nincs tétje és trollkodunk egymáson, akkor csakazértis lelopjuk a másik killjét, de ez csak akkor van ha nagyon érezzük hogy mienk a buli és nem megy a hatékonyság rovására).
Amúgy még két ELC AMX-xel párhuzamosan lehet nagyon jókat ökörködni, direkt csak emiatt húztuk ki és bizony nagyon jó móka (bár az AMX 40-től kihullott a hajunk).

(#6141) munnergep


munnergep
senior tag

T-54-el HAT embert + 1 artyt tartottam fel egyedül még a másik része a csapatnak elment lemming módba valahová gombászni, aztán szépen elhullottak, ezek mind rámjöttek, is3-at, type59-et még ki tudtam nyírni, aztán nekem is annyi. Minek játszanak ezzel a progival szellemi nyomorékok? Én sem vagyok jó játékos, de ez már tényleg a legalja. Ezek, hogy maradnak élők a való életben? Valahogy úgy képzelem, hogy az ilyen hajt ki biciklivel a kocsi elé, ezekről készülnek a "vicces" videók... ehh mindegy, nem dühöngök. Egyébként a t-54-el 5 csata alatt lett top gun, pascucci, scout... nagyon jó tank és még nincs is meg a nagyobb motor és a lánctalp.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6142) grex4 válasza Flayer (#6137) üzenetére


grex4
aktív tag

Ilyenem nekem is van [link] Negyed órán át fogtam a fejem és néztem a képet, mert nem hittem el.

üdv

(#6143) #21346560 válasza munnergep (#6141) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor nézd meg ezt, számold ki, hogy a többiek sebeztek-e annyit együtt, mint én egyedül :U

(#6144) Habib[HUN] válasza #21346560 (#6143) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Mit ne mondjak. Meglehetősen "hasznos" munkát végeztek a csapattársaid...

(#6145) kirjak válasza Cray Tyler (#6127) üzenetére


kirjak
aktív tag

Sokszor típus szerint válogat, medek és td-k egy helyre, 2 scout két egyenletes vagy egy fontos helyre stb.
Lehet hogy ezt fontosabb szempontnak tartják mint a szakaszt...

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6146) Flayer válasza #21346560 (#6143) üzenetére


Flayer
senior tag

Szép eredmény!!!!

De akárhányszor számolom én is többet sebeztem mint az egész brigád!!!!Nagy grt nekünk!:) :R

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#6147) Pete55555


Pete55555
addikt

Várható szerintetek mostanában T7 heavy akció?
Meg kéne vennem a Tigrist, csak jó lenne féláron :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#6148) homeless09 válasza Pete55555 (#6147) üzenetére


homeless09
őstag

T29-re van most is.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6149) kirjak


kirjak
aktív tag

Ferdinand kinek van?
Hogy érdemes kezelni ezt a gépállatot? Fejlesztés kiegek mit javasoltok?
A frontpáncélja tényleg elegendő a saját tierjében?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6150) Flayer válasza Pete55555 (#6147) üzenetére


Flayer
senior tag

Nekem is jó lenne a Tiger de én félek megvenni nekem nagyon papírnak tűnik a páncél én meg elég Rambó stílusba nyomom.Lehet le kéne szokni róla! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.