Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5851) homeless09 válasza psycroptic (#5850) üzenetére


homeless09
őstag

oh fuck...mind1, úgyis kevesebb lesz a költség.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5852) [OCTH]


[OCTH]
csendes tag

törölhető.

[ Szerkesztve ]

(#5853) Achill3uS


Achill3uS
veterán

nem tudom figyeltétek-e, de megérte a hétvégén a 80% kredithozamos KV-1-et járatni :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5854) Fel válasza Achill3uS (#5853) üzenetére


Fel
addikt

Viszont a 122-es löveg HEAT-tel nem igazán éri meg úgy látom..

Esetemben kicsivel kevesebb sebzés, kevesebb xp, de a haszon sokkal nagyobb a 85-össel és csak AP-vel.

(#5855) homeless09


homeless09
őstag

Annyira felesleges ebbe a játékba az f7 gomb és társai.... :N

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5856) fradi81 válasza homeless09 (#5855) üzenetére


fradi81
veterán

Erre csak most jöttél rá? Noob :)

moto g72, Ninebot d28e

(#5857) atis123


atis123
tag

B*ssza meg már a rohadt MM, hogy mindig Tier 8-as nehéz tankok közé tesz be VK36-tal. Izgalmas Mikor El Hallufnál, elhalálozok 3 találat után... esélyem sincs. Ráadásul nem bírnak a saját heavyk áttörni sohasem. Elegem vaaan!!!!!!

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5858) Arpee78 válasza homeless09 (#5855) üzenetére


Arpee78
senior tag

Készítettem egy kis számoló táblát. Link

A WN7 adatot megadva kiírja az ahhoz illő WRt. A WR adatot megadva kiírja az ahhoz illő WN7 számot.

Mindkét értéket megadva kiad egy harmadik számot is, ezt szerencse faktornak neveztem el. Az igazi és a WR-ből számolt WN7 különbsége. A negatív érték rossz szerencsét jelent, a pozitív értelemszerűen ennek ellentettjét.

Nekem a globális szerencse faktorom -71, a tegnapi pedig 2800. Vajon mi lehet a folyton síró, krónikus szerencsétlenek értékei? :)

(#5859) fradi81 válasza atis123 (#5857) üzenetére


fradi81
veterán

Ne menj előre, próbálj távol maradni a 8-asoktól.

moto g72, Ninebot d28e

(#5860) homeless09 válasza fradi81 (#5856) üzenetére


homeless09
őstag

Természetesen nem, de én mindig segítek annak, aki segítséget kér.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5861) csapee


csapee
senior tag

Nektek sem jön be a launcher?

Csapee

(#5862) fradi81 válasza csapee (#5861) üzenetére


fradi81
veterán

Nem, akkor mára asszem ennyi.

moto g72, Ninebot d28e

(#5863) Arpee78 válasza homeless09 (#5860) üzenetére


Arpee78
senior tag

És tényleg, a teljesítményedhez képest tényleg nem vagy túl szerencsés.

Homeless09: -106
Diegho: 77
Fel: -98
atis123juve: 221

[ Szerkesztve ]

(#5864) atis123 válasza fradi81 (#5859) üzenetére


atis123
tag

Na, de egész meccs alatt nem lehet... :((( Mikor 3 velem egyszintű van csak nincs mit tenni. A SuperPershinget is nagy ritkán tudom megkerülni. Akkor talán tudok valamit csinálni.. És az még csak nem is KV-5 és társai....

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5865) homeless09 válasza Arpee78 (#5863) üzenetére


homeless09
őstag

A győzelmek száma több, mint a vereségek ezen a napon, jóval, de segítségben pl. nem igazán részesültem.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5866) Bobyjack válasza Arpee78 (#5863) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Akkor én vagyok itten Bad Luck Brian a -166.28-ammal?

(#5867) dfsz34 válasza atis123 (#5857) üzenetére


dfsz34
őstag

konish ágyúval meg lehet csipkedni a seggüket keményen, csak jól kell helyezni a lövést

(#5868) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Lehetséges, hogy egy KV1-S one shot-oljon egy IS-t?
Elég fura volt Ruinbergen! Majdnem szemből kapott el! Az üzemanyagtank lehetett eltalálva?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5869) dfsz34 válasza sebijani1982 (#5868) üzenetére


dfsz34
őstag

löszertartály robbant fel,
ha az üzemanyag lett volna, akkor látod, hogy ég és szép folyamatosan veszíti a hp-t

(#5870) sebijani1982 válasza dfsz34 (#5869) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5871) vhw válasza Arpee78 (#5858) üzenetére


vhw
addikt

Hm... és mégis miféle számszerű összefüggés van a WN és a win rate között? Valami átlag? Vagy van valami állandó?
Vagy hasraütésszerű az egész?

És mit akar jelezni ez a szerencse faktor? Akinek magas az csak bemákol mindent? Akinek alacsony, azt meg szívatja az MM, a hülye csapattársak vagy hogy van ez?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5872) Bobyjack válasza vhw (#5871) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én a -166-omat annak tudom be, hogy keveset szakaszozom. A tegnapi régóta várt szakaszozáson vettem észre, hogy sokat téve a győzelemért, de egy hibát vétve maghaltam, akkor voltak végre olyan társaim, akik lehozták a csatát így is. Pedig az a többi játékos teljesítménye alapján bukó lett volna. Szóval nagyon sokat számít a win rate-ben, hogy szakaszozik az ember és az pedig még inkább, hogy kikkel. A WN-be a fentiek alapján szerintem nem számít bele ilyen súllyal.

(#5873) notused válasza Arpee78 (#5858) üzenetére


notused
csendes tag

A noobmeter.com-ról bemásolva az értékeket ezek jöttek ki:
Most recent: -355,80
Last ~7 days: -249,84
Valami lehet abban, hogy sz...ágon vagyok, ha ezek jöttek ki, nem? Vagy inkább a számolótáblával van a gond és rosszul érzem, hogy nem korrekt az MM? :)

(#5874) vhw válasza Bobyjack (#5872) üzenetére


vhw
addikt

Én azt értem, hogy milyen hatásai lehetnek a szakaszozásnak, meg hogy mi mire lehet hatással.

A kérdés arra vonatkozott, hogy aki megalkotta ezt a kis táblázatot mégis milyen összefüggést használt a WN - win rate között. Hogy lehet win ratehez számszerű WN-t rendelni, és fordítva. Mi alapján? Létezik erre valami kimutatás? Szerver átlag winratehez átlag WN-t rendelünk, és innen trükközünk, vagy hogy?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5875) Bobyjack válasza vhw (#5874) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha rajtam múlna a WN6 és a win rate eloszlási görbéjét hoznám egymásra valamilyen módon.

(#5876) Arpee78 válasza vhw (#5871) üzenetére


Arpee78
senior tag

A magas WN7 a sok kill, dmg, stb eredménye, nagyjából. A magas win rate pedig szintén a sok kill, dmg, stb eredménye, nagyjából. Tehát van összefüggés a kettő között.

Ebből a képből szedtem a körülbelüli arányokat, a piros vonalról.

A szerencsefaktor szerintem több mint nyilvánvaló. Ha magas, akkor a teljesítményedhez(WN7) képest több csatát nyersz, pontosabban szerencséd van a csapattársakkal. Ami persze jelentheti a pozitív WR-ás egyénekkel való szakaszolást.

A tiéd egyébként 483 és nem kevés csata van mögötted, ez arra utal, hogy te sokat szakaszozol.

(#5877) Bobyjack válasza Arpee78 (#5876) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A kép alapján teljesen nyilvánvaló, hogy van kapcsolat a kettő között. A piros vonal egyenlete szerepel a képen ("fit", 40.636...), szóval nem kell körülbelüli arányokat használnod.

Azért nem ilyen könnyű valakiről megállapítani, hogy valaki szakaszozik vagy sem. Mivel egy szakasztárssal könnyebb "kikaparni a gesztenyét" egymásnak (több sebzés) a másik oldalon meg bizonyos helyzetekben egymás elől vesszük el a sebzést, "nem jut mindenkinek elég".

De jó lenne hallani olyanok értékeit akik köztudottan csak szakaszban játszanak és olyanokét akik csak szakasz nélkül játszanak. Aki felvállalja, az vegye nyílt felhívásnak és tegye közzé az értékét és meglátjuk mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#5878) Bobyjack válasza Arpee78 (#5876) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Most veszem észre, hogy a korreláció is ki van számítva. 0.868 az nagyon magas érték. Egy egyetemi előadás alapján 0.7-0.9 között "magas korreláció, markáns kapcsolat" van 0.9 felett pedig "nagyon magas korreláció, erős függő kapcsolat" van a két dolog között. (1-es érték jelenti azt, hogy a két dolog között lineáris a kapcsolat).

Tehát tudományosan bizonyított, hogy a két dolog között "markáns kapcsolat" van, szinte "erős függő kapcsolat".

Az ettől függetlenül nyitott kérdés még, hogy a szórások hátterében a szakaszozás, vagy más dolog áll-e. Itt a lehetőség, hogy kiderüljön. Várom a sokat kommentelőktől a számokat.

(#5879) Arpee78 válasza Bobyjack (#5877) üzenetére


Arpee78
senior tag

Piros vonal egyenlete? Nekem ez régen volt, sose voltam jó matekból. Csak kiválasztottam két pontot és azokból számoltam. Az egyik a 3000 WN7+70%WR, a másik a 450 WN7+45%WR.

Eddig Mcray a rekorder 705-el, 1591-hez sok a 63%.

Hami őt is übereli 2618-al, 1350Wn7 80% WR mellett.

(#5878) Bobyjack
Azért azt tegyük hozzá, hogy maga a win ráta is beleszámolódik a WN7 értékbe. Nem nagyon, de pontosan nem tudom mennyire.

[ Szerkesztve ]

(#5880) Bobyjack válasza Arpee78 (#5879) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Elég közel voltál a valóságoshoz, de ha pontos akarsz lenni, használd ezt a két pontot:
450 WN7 + 45.03456394 % WR
3000 WN7 + 69.95588811 % WR

Ahogy utánanéztem most, tényleg beleszámít a WN7-be a WR, ha jól számoltam 57 ponttal lenne több a WN7-em, ha 5%-al nagyobb lenne a WR-em. Szóval beleszámít, de nem halálosan. Ahogy néztem a leírást, meg ezeknek a rating-eknek a fejlődését, elképesztő statisztika van mögötte és egyre jobban közelítik azt amit reprezentálni szeretnének vele.

(#5881) nyunyu válasza Arpee78 (#5879) üzenetére


nyunyu
félisten

WN7 kepletbe nagyon nagy sullyal van jelen a kiosztott sebzes.
Egyreszt kis tierben sokkal kevesebbet tudsz kiosztani, ergo joval kevesebb pontot kapsz, masreszt a T5 alatt bebicsoszkodoket kifejezetten bunteti a keplet.

Pl. Ferdivel 58.0% a win rateem, 1750 atlag sebzes (sajat HP*1.46): 1625 a WN7.
Par napja bohockodtam par kort MS-1-gyel: 62.5%, 340 atlag sebzes (sajat*3.4): 1067 a WN7
Anno total kezdokent loltrakival: 80.0%, 57 atlag sebzes (sajat*0.52): 349 WN7

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5882) Bobyjack válasza Arpee78 (#5879) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Még így lefekvés előtt egy utolsó: érdemes megfigyelni és elgondolkozni azon, hogy a piros vonal fölötti és alatti tartományra jellemző-e inkább az extrém eltérés a vonaltól? Azt, hogy vajon mit bizonyít ez, azt most nem lövöm le.

Amúgy bocsánat a sok komment miatt azoktól akiknek most ezt végig kellett olvasniuk. Az ilyen témák mindig lázba hoznak. Sajnos legutóbb Gaiwer/Rewiag megtalálásakor esett meg. ;]

(#5883) atis123 válasza Arpee78 (#5863) üzenetére


atis123
tag

Ezek milyen számok. Ezek szerint én lennék a legnagyobb máker? :O

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5884) Bobyjack válasza nyunyu (#5881) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Most őszintén. Ha normálisan játszogatsz a kis tankokon pár csata alatt túl vagy, még tier 5-höz is elég 6-90 csata. Így nem számítanak bele túlzottan a WN7-be az itt eltolt csaták. Ha meg lemész "fun"-ból állatkodni, azt hadd ne díjjazzák még azzal, hogy jobb játékos vagy, mintha fent játszanál normális szinteken. Teljesen jogosan van benne egy kis ösztönzés, hogy ne a kicsiken éld ki magad.

Bizonyára nem véletlenül van ekkora jelentősége a sebzésnek. Nézd meg mondjuk Diegho átlag sebzéseit...

(#5883) atis123 Elgondolásunk alapján nem máker vagy, hanem sokat szakaszozol. Igaz ez?

[ Szerkesztve ]

(#5885) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
A T-54-re ti melyik ágyút raknátok fel?Persze az uccsó 2 ágyúra gondoltam!
Nagyon egyformák,mind a kettőnek van előnye..

WoT:jimmbo

(#5886) Arpee78 válasza nyunyu (#5881) üzenetére


Arpee78
senior tag

Senki nem mondta, hogy tökéletes a WN7, de pillanatnyilag nincs jobb.

(#5882) Bobyjack
Az eltéréseket szerintem a

1. szakasz/TC/CW okozza.
2. Egy adott jármű befolyása egy csata kimenetelére elég változó. Ami általában jelentéktelen annak közelíteni fog a WR a 48-49%-os középértékhez. A súlyosabb példányoknál pedig nagyobb eltérések lesznek, pl kempelő E-100 38%.
3. A low tier valóban alacsonyabb WN7-et ad.

Atis123-nál alacsony a WN7, mert nem rég kezdte és low tierben játszik. A win rate ehhez mérten "magas", mert gyakran a lista alján van, tehát nincs sok befolyása.

Ami még nem az igazi: egy -100 v. +100 érték nem ugyanolyan "szerencsét" jelent 2200 WN7-nél mint 600 WN7-nél. Ezt hogy lehetne kijavítani?

(#5885) jimmy74
T-54-re a pontosabb ágyút tedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#5887) taknyi


taknyi
aktív tag

Tisztelet! :DD

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#5888) Simulacrum válasza Bobyjack (#5877) üzenetére


Simulacrum
senior tag

15 ezer csatából kb. 15-15 db század és szakaszcsatám volt, ez utóbbi is 2-es szakasz, nem hármas. Tehát kb. semmi és ezek sem az utóbbi időben, hanem kb. 1 éve.
A szerencsefaktorom -155.38.
Szerintem teljesen egyértelmű a szakaszozás jótékony hatása főleg a WR-re de meggyőződésem, hogy a WIN7-re is. Egy diegho szintű játékosnál van némi jogosság abban, hogy jó szakasztárs sebzést is elvesz előle, de véleményem szerint sokkal, de sokkal jobban számít az, hogy jó szakasztárssal mondjuk kétszer annyi időt töltesz a csatában, ezzel kb. kétszer annyit is tudsz sebezni, mint az, aki nem játszik szakaszban. Tehát sokkal többet számít az idő, mint az előled elvett sebzés.

Ha már statisztika, akkor én mondjuk azt nézném meg, hogy mondjuk velem WIN7-ben közel azonos ponttal álló szakaszozó egy adott tankkal mennyi időt tölt el átlagosan egy csatában. Állítom, hogy itt kijönne a fönt említett különbség.

(#5889) munnergep


munnergep
senior tag

BullsBlood

WR: 54,2
WN7: 1460
Szerencsfaktor: -71,60

Sosem szakaszozok.

T-54-re a pontosabb ágyúnak, majd 20 mm kisebb a penje. Miért érdemesebb azt feltenni? Én is most akarom eldönteni, mert nem mindegy mire megy 60k xp, de teszt szerver nincs és a neten legtöbben a 219 pent ajánlják, de sehol nincs egy értelmes magyarázat.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5890) emre válasza munnergep (#5889) üzenetére


emre
veterán

Ha szeretsz a test test ellen küzdeni akkor a nagyobb pennel rendelkező jobb, mert nem kell a weak spotokat keresni. De ha óvatosabb spotolós játékos vagy akkor a pontosabb fog kelleni, mert 200m felett a másik nem elég jó, és egy kicsit gyorsabb is annál.

Már egy ideje a pontosabbat használom, ritkán jön össze olyan farkasfalka randomban, hogy flenkelni lehessen.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5891) L4mie


L4mie
veterán

Azért még mindig elég látványos a Tier-8 ban a win/rate arányom mennyire gyenge :[

[link]
szomorú az ilyen...remélem t-44 en gyorsan túlesünk majd, mert IS-3 al szenvedős, pedig az szerintem is egy nagyon jó kis tank, de ilyen közegben nehéz effektíven játszani.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5892) sequator


sequator
senior tag

Your WR 52,10%
Your WN7 1070

WR calculated from your WN7 51,1%
WN7 calculated from your WR 1174,20

Your luck factor 104,20

Nem századoztam soha, szakaszt is csak kevesebb mint a csatáim 10%-ában játszottam, azt is főleg T5 alatt.

Ezek szerint mázlista vagyok, de valahogy nem érzem. :D
Van egy pár tankom, amivel jól megy, de a WRem borzasztó, mert béna csapatokba kerülök.
Pl. a PzIII/IVet tegnap 10+ csata után tudtam szorzózni, pedig az összesítésnél mindig a legjobb 3-5ben voltam.
De ilyen nekem a Wespe, Grille, Hummel, Tigris II. :(

sautia

sequator

(#5893) smisa


smisa
őstag

Mondtam, hogy rontom rendesen a statom [link] kb 8400 csatánál tartottam tavaly év végén :O

(#5894) Jolet


Jolet
őstag

ha elsőre nem is, de ötödikre nem rossz egy nem fullos legénységtől...

tettem fel róla videót is: [link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5895) Djuree


Djuree
félisten

na még szombaton megvettem az m103-at, meg free-ből a második ágyút, ma próbálom ki először, kíváncsi vagyok. 3 nap alatt összefarmoltam a 2,6 millát, hála a type 59+kv-5 párosnak :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5896) Jolet válasza Djuree (#5895) üzenetére


Jolet
őstag

próbáld összeszedni a nagy ágyút rá és élvezni fogod a tankot

emre: én azt hagytam utoljára és nem bántam meg
menekülni nem szoktam és amúgy se volt nagyon lassú
viszont nem mindegy, hogy mivel lősz
szvsz

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5897) jano_77 válasza odrif (#5731) üzenetére


jano_77
nagyúr

452 csatával kizártnak tartom, hogy elérjen az IS-8-ig!

Meglett végre a VK36.01 H-al is az ÁSZ a tegnap este egy duplázós körre kivitt csatában. Mostanában már csak duplázni viszem ki a garázsból, pedig vele van a legtöbb csatám. :B Meghálálta a kicsike! ;) :K

T32-nek miért van ennyire fostalicska sorsolása?!? Ha top tanknak tesz be, akkor teljesen retardált, gyökér csapatot kapok és pillanatok alatt bukjuk, ha pedig kicsit jobb a csapat összetétel (vannak 1200 feletti WN6-osok), akkor tutira T10-es tankok is vannak és a másik oldalon pedig 1700, 2000-esek!? :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5898) emre válasza Jolet (#5896) üzenetére


emre
veterán

Előbb a motort. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5899) bruti01


bruti01
őstag

Szevasztok. Èn is csatlakoztam egy ideje a játèkhoz. mondjuk kisszintü vagyok (3-4-5 szint). Tetszene de nagyon nehezen jön. A tp. Tudnátok segiteni tanácsokkal?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#5900) atis123 válasza Bobyjack (#5884) üzenetére


atis123
tag

Nem, nem volt telepítve a XVM stat része, így nem tudom megmondani, de valószínűleg a múlt héten kifejezetten jó játékosokkal hozott össze a sors, illletve valószínűleg az ellenfél is gyenge volt, plusz én is jobban teljesítettem. Hozzáteszem, én több szálat is nyomtam az elején, aztán mentem rá a német vonalra, de ott is csak a PZ IV, volt az első értelmes tank amivel tudtam játszani. Ott kezdtem el hozni az ugyanannyi sebzés mint életerő átlagot, a VK36.01H-val, pedig már nem ritka az 800-1000 szokott lenni a sebzésem, és szinte mindig van killem is. Azóta kezdett felmenni meredeken a WN7-em, napi szinten már 1000, 1300-is volt. Ha top Tier 6-Tier 7 csatákban ezt szoktam is hozni.
Ez a kifejezetten szerencsés nap után. Május 18.
Mintha szervezett csapat lett volna, mindenki azt tette amit kellett. Bukott csata, megnyerve cappel és ilyen nyalánkságok. Ez volt 17-7 arány is.

Május 19. Itt pedig nekem ment nagyon. Volt hogy én tartottam utolsó tankként a csatát, és még két játékost kilőttem.

Úgyhogy én válaszolom meg az állításom, a winrate-em egyértelműen a szerencse. És most kezd átfordulni, remélem folytatódik is. :) Szakasz még csak pár meccs volt, de az T7-es tankkal párban, így én underdog voltam a csatákban.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.