Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6501) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek itt a KV-4 mi tököt csinált, mikor többen is tűz alá vettek?!? :F És mennyi ilyen balfék van a játékban. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6502) jahrn válasza homeless09 (#6499) üzenetére


jahrn
senior tag

17bol 8 talalat. Ennyire pontatlan lenne az SP agyuja?

(#6500) Jolet Pajkos joszag az az M4 troll :C Lassan nekem is 2 eve benn van a garazsban.

(#6503) Angel1981


Angel1981
veterán

Hétvégi event.

Nekem nem aktuális.

(#6504) K6000 válasza vhw (#6482) üzenetére


K6000
tag

Köszönöm az ismertetőt. Már csak azt nem értem a játékban miért nem azt írják, hogy én egy szovjet 45-ös csővel szerelt Valentine prototípust vezetek.
Amúgy szánalom 1db orosz prototípust berakni a játékba úgy, hogy az orosz hadsereg több mint 3000 Valentine tankot vásárolt és használt. Én mostantól hiányolom az orosz ágon a Valentine tankot amit az orosz hadsereg széles körben használt és igenis helye van a wot-ban is.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#6505) homeless09 válasza jahrn (#6502) üzenetére


homeless09
őstag

Távolra sajnos baromira szór :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6506) jano_77 válasza Angel1981 (#6503) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a T-43 végre megveszem illetve lehet teszek vissza legénységet a VK3002-be és van T20-am is, amit szeretek is. Nem lesz ez rossz, ráadásul a legénység is x2 kap. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6507) vhw válasza K6000 (#6504) üzenetére


vhw
addikt

Hát így legalább van neki a mindig top tank MM. 2 fontos löveggel biztos találkozna legalább 5ös tankokkal, lehet 6ossal is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6508) Tomi0703 válasza wanted5 (#6399) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én szívesen eljátszogatnék azzal a fossal. Kár, hogy nem lehet elajándékozni mert akkor én igényt tartanék rá. :R

(#6350) Cseri0058: Szép kör. Én is épp nemrég érdeklődtem az off topikba, hogy melyik med ágat kezdjem el. A választásom a kínaiakra esett pont emiatt a szörny végett.
Ja, hogy ne csak jó legyen rólad... ;) Az artys agymenésedre meg no comment...

Más: A Tigrist meg ne szidjátok, mert nagyon is jó tank. De már 6*10^23-onszor el lett magyarázva, hogy nem kéne nekünk előre menni mert kevés a páncél. Az ágyúja viszont egy álom és sidescraperezni is faszán lehet vele. Kár, hogy diegho letörölte a videóját...

Hihetetlen amúgy. Kb. 22 óráig nem olvastam a topikot és jött vagy ~300 hsz... És végigolvastam mindet. :C

(#6509) jano_77


jano_77
nagyúr

nekem is rámegy a fél de-töm, hogy behozzam az előző napi du és esti hozzászólásokat. :D Nesze neked munkaidő :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6510) homeless09


homeless09
őstag

Vééégre tudok sebezni az M103-al :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6511) jano_77 válasza Jolet (#6500) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te voltál az M4-el?

szerk: akkor megkérdezhetem, hogy a javítókészletet azt súlynak, balansznak viszed magaddal vagy milyen okból nem használtad, mikor ellőtték a motorodat másodjára is? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6512) Jolet válasza jano_77 (#6511) üzenetére


Jolet
őstag

igen én voltam..csak saját replayokat teszek fel

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6513) jano_77 válasza jano_77 (#6511) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy ezt leszámítva gratula, szép csata volt! én nem tudtam játszani az M4-el a troll ágyúval, nem éreztem rá.
Úgy látszik ez a pálya jó omen a 8 killre....amit én tettem fel T32-es csata szintén 8 killes lett :D ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6514) zozimoto


zozimoto
aktív tag

A kicsivel is sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6515) Jolet válasza jano_77 (#6513) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem az alap a 3 szokványos felszerelés (töltés- és célzásgyorsító és a venti) és a legalább 2 skilles legénység
mióta tanult legénység van azóta megy jól, előtte kínszenvedés volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6516) jano_77 válasza Jolet (#6515) üzenetére


jano_77
nagyúr

javítókészletet miért nem használtad? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6517) Jolet válasza jano_77 (#6516) üzenetére


Jolet
őstag

nem volt rá szükség :-) nem siettem sehová
ammorackre és ágyúra szoktam elhasználni 99%-ban, másra nem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6518) scyllarus válasza vhw (#6494) üzenetére


scyllarus
veterán

"1943. július 5-én Prohorovka mellett Franz Staudegger egy 60 darabot számláló, ellenlökést végrehajtó T–34-es alakulatba futott. Egyedül vette fel a harcot velük, és 22 darab T–34-es megsemmisítése után a szovjetek elvonultak. Staudegger ezzel egymaga állította meg a szovjet ellencsapást."
Ezt is megcsinálja egy jobb játékos ingame?
A szövetségesek úgy számoltak, hogy 8 Sherman kell egy Tigris leküzdéséhez. Ez így van a játékban?
A tier besorolást meg hagyjuk, az teljesen mesterséges ugye. Egy időben, egy harctéren mik ellen harcoltak a Tigrisek? Ugye.
Jó, tényleg OP lenne T5-ben, nyilván nem sok értelme lenne, minden T5 csatába 12 Tiger +3 arty menne.
Én szeretem a Tigrist, jó vele játszani most is, de azért tényleg mókás, hogy T5-ösök simán átlövik bárhol, holott pont a remek páncéljáról (is) volt híres..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6519) vhw válasza scyllarus (#6518) üzenetére


vhw
addikt

Ha a Tigrisben egy ~1400-as vagy attól jobb ül, a T-34-ekben (amik a kis stock löveggel vannak felszerelve) pedig a ma már egyáltalán nem ritka 300-400 WN-esek, akkor röhögve.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6520) jano_77


jano_77
nagyúr

- ha az Object 430 be kerül a játékba az akkor 10es lesz
- AMX-13/Chaffee még nincs eldöntve melyik nemzethez kerüljön
- 0.8.6 nem az utolós 0.8.X-es patch
- T-43 elvesztette a 100 milis ágyúját, történelmi hűség és a balansz miatt
- Nem lesz arty mentes mód
- Ha lehetséges és a Walker Bulldog bekerül a játékba akkor a Chafee után
- 8.7 el újra kiegyensúlyozzák az USA tankokat, és érkeznek a Brit arty-k
- 8.8 még nem fogja tartalmazni az új német TD-ket
- Még nincs terv arról, hogy kilőtt tankok után festést kapjunk a gépünkre lásd német tankoknál fehér csíkozás

A wotdb.info és a wotwiki szerint is, ha jól nézem, akkor már most sincs 100 mm ágyúja a T-43-nak!? Akkor az miféle hír?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6521) Eagle16 válasza jano_77 (#6520) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez nem hír, ez csak az orosz Q&A lefordított változata ahol lényegében játékosok kérdéseire válaszolnak a fejlesztők. Csak így kiragadva a választ nincs értelme, a kérdés gondolom az volt hogy miért vesztette el a T-43-mas a 100mm-es ágyúját még régebben.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6522) csaabz válasza jano_77 (#6520) üzenetére


csaabz
őstag

Mit meg nem adnék, ha a T-43 visszakapná a 100 mm-est... Történelem ide vagy oda. Azzal nagyon komoly volt!
A mostani 85-ös gyenge minden szempontból.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6523) dfsz34 válasza vhw (#6519) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért ezt nem mondanám ennyire biztosra. A tigris h-t csak az nem lövi meg, aki nem akarja és "cserébe" még elég lassú is és nehezen fordul. Legalább a teste nem hatalmas és sniper módban álcahálóval már jól rejthető. Ha nem egyesével vonulnak egy tuti fedezékben levő Tigris ellen, akkor kb 1 perc alatt kilövi 3-4 kis orosz t34.

Nekem ez a Tigris H nem nagyon jön be. Megyek vele 4-5 bukó kört és 50 ezer kredit füstté válik, annyira drága a javítása. Legalább a lőszer nem drága hozzá, de az xp és kredit termelése siralmas. Volt olyan pálya, hogy szinte lövéshez nem jutottam, mert a szokásos sniper helyek nem működtek, akkor éppen olyan ellenfelek voltak (Hindenburg), hogy minden a város egy részére tömörült és a Tigrissel nem tudom elég gyorsan megkerülni, ráadásul az sem veszélytelen dolog, egyedül vonulni a nyílt terepen (artyk azonnal lőnek és a scoutok meg a gyors medek ott szoktak portyázni), egyszóval bementem a városba, volt 1 sebző és két lepattanó lövésem és akkor hirtelen körbevettek, nem voltam elég gyors és kész. Buktam vagy 12 ezer kreditet csak ezen a körön.

Öreg motorosoktól kérdezném, hogy a Tiger H mindig ilyen sz.r volt? Drága javítás és botrányos xp és kredit termelés, legalábbis a hírnevéhez képest, amit gondolom nem alaptalanul szerzett a VH-ban.

(#6524) bullseye válasza scyllarus (#6518) üzenetére


bullseye
addikt

Igen ezt megcsinálja. Kilövi a teljes ellenséget, és néhány sajátot is, hogy meglegyen a 22. Mert ez nyilván teljesen mindennapos eset volt amúgy

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6525) Habib[HUN] válasza dfsz34 (#6523) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Emlékeim szerint nem volt vészes tank a sima tigris. 450 csata után küldtem nyugdíjba. Nem túl acélos 53%-os WR-el. Ha szépen beforgattam azért tudtak pattogni róla az ellen tankjai. Az ágyú meg szerintem kategóriájában a legjobb. Nagyon szépen lehetett gyenge pontokat vadászni vele, akár messziről is.
A Tiger P még mindig a garázsban áll, néha előveszem. 320 csata 57% WR. Nekem simán pénztermelő tank szerepkörben van. Olcsó a lőszer, jó a löveg, szép sebzéseket lehet vele összerakni. Beforgatva a P jól tud pattogni. Kivéve persze ha a tornyot lövik, mert a lövegpajzsot leszámítva papír.
Nekem bevált mindkét tigris, pénzt is tudtam velük termelni. Akkor még nem prémiummal játszottam. Viszont nekem itt meg is állt a német nehéz tank fejlesztés. Se a VK-t se a Tigris 2-t nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#6526) Angel1981 válasza jano_77 (#6520) üzenetére


Angel1981
veterán

Van valami jelentősége annak, hogy egy új patchben csak az utolsó, vagy a középső számjegy változik?
Úgy értem; az utolsó 0.8.X. után ha érkezik a 0.9.1. akkor az komolyabb változtatásokat hozhat?
(8.4 óta játszom, még nincs összehasonlítási alapom.)

(#6527) Remus389 válasza dfsz34 (#6523) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem se egy rossz tank a Tiger H a játékban

átlagosnak mondanám, ha ráérzel, picit lehet átlag feletti

ha nem érzel rá, átlag alatti

persze 1942-1943-ban kicsit más volt a szitu ;]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6528) dfsz34 válasza Habib[HUN] (#6525) üzenetére


dfsz34
őstag

A Tigris H-t egyértelműen sniper szerep felé akarják terelni a nagyon drága javítással, de ahhoz meg nem ártana ha gyorsabb lenne, mert az igazi sniper nagy távolságokban mozog az ellenségtől, próbál úgy kerülni, hogy oldalt vagy hátat tudjon lőni. Soha nem voltam az a kempelő sniper, aki befészkeli magát valahova, aztán onnan durrogtat nagy távolságokra és egy ilyen mozgásban maradó szerepre egy gyors TD, mondjuk hogy hasonló tier-ben maradjunk egy su100 vagy su122-44 sokkal alkalmasabb, mert gyorsabbak.

Már többször próbáltam a támadókkal tartani, de ott sem túl hatékony a Tigris, mert boldog boldogtalan meglövi közelről és a javítás horribilis 10-12e credit ha kilőnek, de hacsak bekapok egy lövést, akkor is 3-5e-ről indul. Marad a sniperkedés, de abban ezek szerint még fejlődnöm kell, hogy ne kelljen állandóan farmolnom más tankokkal, ha a tigrissel akarok játszani.
mondjuk egy leopardot leszedtem ma kb 610 méterről, a saját tankunk a domb aljában kevert, ő spotolt, a Leo meg kidugta a tornyát, de még így is szerencsés egy lövés volt, mert kitaláltam, hogy merre indul el a Leo és úgy kb odacéloztam, ahol szerintem lesz kb 1-1,5 sec múlva, mert durván annyi a lövés ideje ilyen nagy távolságra, illetve ott már figyelembe kell venni a röppályát is és kicsit feljebb célozni az a biztosabb. Beírtam a Leonak, hogy bocs a kilövésért, de ez egy 610m-es lövés volt,

[ Szerkesztve ]

(#6529) homeless09


homeless09
őstag

Észrevettem már, hogy délutánonként van az arty csúcsidő. Csak az a baj, hogy játszhatatlan a játék így.

Számomra valahogy nem okoz örömöt az artyk elől való bújkálás. Tudtommal World of Tanks a játék neve, nem World of Artys.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6530) vhw válasza dfsz34 (#6523) üzenetére


vhw
addikt

Ha nem sebzel vele még ezret sem stabilan csatánként, akkor mégis mire adjon xp-t meg kreditet?
Hagyjuk már a legendát, meg a hírnevet. Meg kell tanulni vele játszani.
Amiről ti beszéltek az az "I WIN" gomb. Arra pedig semmi szükség.

homeless09: tier1 csaták, ott nincs arty.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6531) Mcray válasza dfsz34 (#6528) üzenetére


Mcray
senior tag

Szerintem user error, ha a Tigris sem távolról, sem közelről nem működik... ;)

...Mert mind távoli csipegésben, mind városi sarokharcban fantasztikus gép. Nekem sokáig mind a Tigris H-val mind a T29-cel egyformán jól ment, majd annyira belejöttem, hogy Tigrissel sokkal jobb lettem.

Persze szar, papir a frontja..., ezért mutatom beforgatva az oldalát. :)
Persze lassú..., a T20-amhoz képest... :)
Persze nincs lefelé lövegkitéríthetőség..., ezért nem veszem el a csapapttárs T29 "tornyozós" helyét :)

A Tigris H az egyik legjobb Tier 7 nehéz tank a T29-cel kézenfogva. Szimplán csak ismerni kell, hogy mit nem szabad vele és ha olyan hangulatban vagy, béna vagy vele (Nekem is van ilyen néha), akkor mással kell menni.

Ja és igen, nekem a Tigris amolyan "I WIN" tank, amióta érzem. :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6532) Habib[HUN] válasza dfsz34 (#6528) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az tény, hogy egy Tigrisnek drágább a javítása mint mondjuk egy T29-nek. Viszont a lőszer jóval olcsóbb. Nem repkedni az ezresek lövésenként. Ha csak a lőszert nézzük, akkor talán a tigrisek a legolcsóbban fenntartható 7-es nehéz tankok.

(#6533) Djuree válasza homeless09 (#6529) üzenetére


Djuree
félisten

ne sírjatok már az artyk miatt állandóan. vegyétek már tudomásul hogy nem lesznek kivéve. én már csak magamban fuckolok egyet ha sok arty van, aztán go előre, evvan ;) de 2 max elfér tőlem, több már tényleg sok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6534) dfsz34 válasza Mcray (#6531) üzenetére


dfsz34
őstag

Azt én is tudom, hogy egyértelmű kijelentéseket nem lehet tenni, mert mindig jön valaki, akinek az nem úgy működik vagy most, ha azt mondom, hogy nekem nem megy a Tigrissel és fórumokat olvasva sokkal többen szidják és a leírás alapján is nagyon nehéz vele hatékonyan játszani, de ez nem egy olyan kijelentés, hogy senki nem tud vele. Örülök neki, ha neked ennyire megy a Tigrissel, komolyan de én ezért próbálok hasznos információkat leírni, amiket tudok és amiket nem és ha lehet nem olyan közhelyeket, hogy be kell forgatni, meg rejteni a testét, mert ezek csak nagyon kevés embernek új információ.

Gondolom megérted, hogy annak önmagában nem sok információ értéke van, hogy neked ment a Tigrissel, nagyszerű hír, sokra ment vele minden olvasó...

(#6535) Cseri0058 válasza Angel1981 (#6503) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem most ez a lehető legjobb hétvégi event! Pont a t34-1-el nyomulok! Ráadásul 2x legénységi xp... Wháá :)

(#6536) Habib[HUN] válasza dfsz34 (#6534) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Próbáld meg valahogy így mozgatni a tigrised:
[link]
Így nagyobb a sansz rá, hogy pattogjanak a lövések.

(#6537) homeless09 válasza Djuree (#6533) üzenetére


homeless09
őstag

Azzal nekem sem lenne bajom, ha csapatonként 2 arty van. De napok óta folyamatosan 4-5 van T7-T8 artykból. Számomra így nem élvezetes a játék.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6538) dfsz34 válasza Djuree (#6533) üzenetére


dfsz34
őstag

Valóban nem itt kell sírni, hanem megírni a WG-nek mint én tettem, hogy soha többet nem fizetek elő prémre, amig nem viszik le az 5 arty kvótát 2-re legalább a teljesen nyílt pályákon. Felőlem Himmelsdorfban lehet 5 arty.

Ez nem sírás, hanem egyértelmű dolog és főleg a heavy és kisebb részben a TD vonalat érinti, ők szenvednek a legjobban az arty OP miatt, nagyobb tier-ben főleg. A játék nagyságrendekkel izgalmasabb, az emberek bevállalósabbak, ha kevés arty van. Ha 3 vagy több nagy arty van én pl a T34-el keresek valami védett helyet, amiről úgy gondolom, de persze ez sem megy mindig és próbálok nagy távolságokból operálni ha van spot nekem, de minimálisra csökkentem az aktivitást, mert nincs értelme kijönni a takarásból és azonnal több száz hp-t veszteni egy lassú, nehezen forduló tankkal, amilyen a legtöbb heavy amúgy. Az az igazság, hogy 1500-2000 HP sebzés túl van dimenzionálva, amikor tankok HP-ja Tier8-9-10 ben ennél nem sokkal több, sőt van, hogy az Arty többet sebez elméletben, mint a teljes HP-m. Ok, a tipikus ellenpélda, hogy van olyan TD, amelyik szintén sebez 1000-t, de azoknak nem hullik az ölükbe a sült malac oda kell menni közel az ellenséghez, rá kell látni, amivel a megtorlást is kockáztatják, és a TD helyeket már én is ismerem, hát még egy tapasztaltab játékos és azokat könnyű elkerülni. Engem szinte soha nem szed ki sniper módban TD, de tank se nagyon, mert tudom, hogy én hova szoktam menni, figyelem, hogy mások hova szoktak menni és azt is hogy a profik hol és hogyan kerülik el a veszélyzónát, aztán próbálom utánozni. De nagyságrenddel több olyan helyzet van, amikor egészen egyszerüen nem lehet az arty tüzet elkerülni, pl támadás a hegyen fel, hogyan kerülöd el az arty tüzet, ha van 5 belőle? sehogy, próbálsz araszolni felfele, rettenetesen lassú mozgékonysággal és ennyi, próbálsz cikkázni, bár a cikkázás szó ugye vicc, ha arra a szánalmasan lassú jobbra balra mozgásra érterm, ennyi ha valami szerencse folytán nem lő szét az arty, akkor felérek és harcolhatok vagy kempelek lent, ahogyan az "okosok" és a "bölcsek" teszik, csak úgy meg vesztünk, mert támadás a feladatunk, de legalább nem lövik szét a tankom,

[ Szerkesztve ]

(#6539) Mcray válasza dfsz34 (#6534) üzenetére


Mcray
senior tag

Írtam felkérésre egy Tigris H "kezdőknek vagy olyanoknak, akik nem érzik" leírást.

Tiger guide

Ez az első és azóta is utolsó ilyen írásom. Remélem ez jobban tetszik.

Igaz, hogy nem egy könnyen tanulható gép (ezt támasztja alá, hogy 95% nem tudja a Tigris használni). Nekem szerencsém volt, mert első 7 csatámban olyan jól ráéreztem, hogy utána azt is elnéztem a tanknak (és magamnak), hogy nem megy vele sokáig, és meg is hálálta a befektetett időt: Kb 7-8 óra netes olvasás hogy milyen a tank játékban és, hogy mi az a Side scraping. Ezzel az írással megpróbáltam tömöríteni, amiből tanultam kiegészítve a saját élményeimmel.

Nekem egy Amx 40 leírás kéne...Azzal szenvedek :)

Én úgy hívom az Arty-t hogy: Isten keze...Én is "szeretem", de lehet csak azért mert én nem artyzok.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6540) Remus389 válasza Djuree (#6533) üzenetére


Remus389
veterán

+1 én sohasem bosszankodtam ezen, azonkívűl mindig van egy arty-m a garázsban

szóval én is arty-zok a változatosság kedvvért és átlagban nem hiszem hogy sokkal többet sebzek, van hogy kinyír egy rohadt scout

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6541) homeless09 válasza Remus389 (#6540) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem is van arty-m, egy M37, amit szökőévente használok, amikor kicseszettül szopóágon vagyok a heavykkel.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6542) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Lassan el akarom adni a KV 1-et de a jó öreg ilyenkor mindig képes jó kört csinálni és megsajnálom!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#6543) GrooveHero válasza Mcray (#6539) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jól beszélsz...csak sokat:DD ;]
Viccet félretéve jó írás, ha hazamegyek átfutom majd. Szerettem nagyon a Tigrist, de ahogy pár napja írtam, tájgör pé fo' evá :P ;] továbbá azt is hozzáteszem, hogy igazad van ebben a 95%-ban, mármint hogy sokan nem tudják jól használni...ez igaz, a százalék meg nemtom...de a lényeg, hogy sokan nagyon sokat várnak a Tigrisről, merthát Tigris, érted, milyen jó tank lehet, oszt jön a sok sírás, hogy mekkora szar, mer átlövi a pz IV meg Sherman, meg tudlajdonképpen minden

hja majd' elfelejtettem: +1 pont a névért:

Commander Tyutyu :DDD :DDD ;] ...beszarás :DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6544) vhw válasza dfsz34 (#6538) üzenetére


vhw
addikt

Az ugye megvan, hogy egyik arty sem sebez lövésenként átlagban annyit, amennyi az adatai között "átlagos" sebzésnek van titulálva. HE-t lőnek, ha átüt megvan az átlag sebzés, ha nem, akkor lényegesen, akár >50% is! kevesebb - nem beszélve ha totál mellé megy. És mondanom sem kell, az esetek nagy többéségében nem üt át a HE. (egyébként az artyk átlagos találati aránya? így van ~40% jobb játékosoknál)

Mi van itt túldimenzionálva?

A sírás.

Különben is, nemsokára megkapják a kis nerfet.
De egyébként ez nem fog számítani semmit, mert aki most is képtelen elkerülni az arty általi csúf halált, az ezután sem fogja.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6545) homeless09 válasza vhw (#6544) üzenetére


homeless09
őstag

Ahhoz képest GWPanther 1200at vert az M103-ra.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6546) Chris0321 válasza homeless09 (#6545) üzenetére


Chris0321
addikt

Az rohadt mázli volt, nekem GwTigerrel nem szokott összejönni ilyen lövés pedig azon nagyobb ágyú van. Plusz lehet oldalt kapott el vagy hátulról, esetleg betalált valami gyenge ponton.

(#6547) bullseye válasza homeless09 (#6545) üzenetére


bullseye
addikt

Az esetek hány százalékában?
Nekem nemrég GWTigerrel egy viszonylag közeli találat 1 HP-t sebzett (bár lehet, hogy elvitt pár modult), de nem mondom azt, hogy használhatatlan.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6548) homeless09 válasza bullseye (#6547) üzenetére


homeless09
őstag

Kis lövést artytól még soha nem kaptam az M103-at használva :D Ha betalálnak akkor minimum 600-700 hp-t leszívnak rólam.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6549) Mcray válasza GrooveHero (#6543) üzenetére


Mcray
senior tag

Porn Commander akart lenni, de a céges net nem enegedte, így csak commander lett...Ez az epic fail nem a 8 arty egy oldalon...

A Porn commander meg egy kedves Klán társamnak lett volna poén, aki szerint nem tudok olyat írni, hogy ne utalnék valahol a sex-re (szakmai ártalom :DDD ). Szólt is a srác, hogy szar lett a cikk, mert nem ajánlottam benne legalább egy magyar pornó sztárt neki, akire rákereshet :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6550) Macka válasza homeless09 (#6548) üzenetére


Macka
veterán

Épp most jöttem egy körről, ahol egy 760 és egy 990 HP-s találatot kaptam M103-mal... :W :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.