Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5801) homeless09


homeless09
őstag

Na már "csak" 38k XP az M103-ig. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5802) Gyuri27 válasza homeless09 (#5801) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg 25k a jobb gunra. Sajna az alap 105 a t32-n is kevés volt. Itt meg kimondottan büntetés.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5803) krisss93 válasza Gyuri27 (#5802) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ha már itt tartunk melyikkel kell többet szenvedni stock-on az M103-al vagy az E75-tel?
Mindkettő ki van fejelsztve csak el kéne döntenem melyiket vegyem :)

(#5804) homeless09 válasza Gyuri27 (#5802) üzenetére


homeless09
őstag

Free xp-t próbálom gyűjtögetni rá, mert T9 ellen l*faszt sem ér a T32 se már.

Közelről kilehet nézegetni weekspotokat, de távolról esélytelen. Max ha oldalast tudsz elkapni valamit.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5805) Tiszteletes válasza myckey (#5800) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Szó sincs csíterekről. Pusztán arról beszélek, hogy prémiummal 60-70%-os nyerési esélyt játszik randomban is egy hozzám hasonló láma, prémium nélkül meg jó ha megvan a 45-50. Ez véletlen volna. Nyilván nem... És szakaszban legalább egy játékosról tudom, hogy jó eséllyel azt csinálja ami előreviszi a csapatot. (Vagy ha nem is, neki azért ezt nem mondom.) :P Szóval én állok elébe, bárkitől szívesen tanulok ezt azt. Csak írjatok rám!

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#5806) Gyuri27 válasza krisss93 (#5803) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az e75 nekem nincs meg.
A 103 nem rossz tank. 9 csata után legalábbis ez jön le. 81%-s a találatim. 900 flött van a csatánkénti sebzés vele. Csak a gond ugye az, hogy t9-n már kellene valami combosabb.
Úgy voltam, hogy gyűjtöm a free xp-t. De akciózták a tankot, meg most event is van rá. Szóval megvettem és használom. Meglátjuk mit tud majd fullosan.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5807) homeless09 válasza Gyuri27 (#5806) üzenetére


homeless09
őstag

Nem rég "jött velem" egy 25k xp gunos M103, elég szépen aprított.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5808) Bingisz válasza homeless09 (#5807) üzenetére


Bingisz
addikt

Az az ágyú már teljesen jó tier9-be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5809) homeless09 válasza Bingisz (#5808) üzenetére


homeless09
őstag

242 pen-el már t10-et is átlövöd. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5810) myckey válasza Tiszteletes (#5805) üzenetére


myckey
veterán

ehe.
jól van!
ha te így gondolod,.....ahogy érzed.
én nem generálok még egy prém nem prém vitát
szokott lenni éppen elég belőle

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5811) vhw válasza Tiszteletes (#5805) üzenetére


vhw
addikt

Ez mind szép és jó, de ne terjeszd. Még valaki komolyan veszi.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5812) jahrn válasza Tiszteletes (#5805) üzenetére


jahrn
senior tag

O rly? ...BS
Ezelott prem nelkul jatszottam, 1 honapja lett 2 ho premiumom. Ugyanannyi agyhalott van a csapatban, es a gyozelmi aranyom is kb ugyanaz. Ami valtozott h hamarabb lessz elit egy tank, ergo gyorsabban eri el az optimalis konfigot.
Btw, ismerek jopar non-stop prem emberket es jo reszuk 50% alatti WR-rel rendelkezik.

A prem csak +50% xp-t es creditet ad, jobb jatekos nem leszel tole (pedig sok jatekosra raferne ha adna +IQ-t is)

Amugy ez mar elegge faraszto. Ha nem azert megy a nyafi h OP arty, OP francia, OP AT-AT akkor jon az h cheaterek, prem nubok etcetc. Jah tudjuk, csak azert nem erik el ezek a jatekosok az 50% WR-t mert mindig rossz csapatba kerulnek.

[ Szerkesztve ]

(#5813) nyunyu válasza krisss93 (#5803) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha már itt tartunk melyikkel kell többet szenvedni stock-on az M103-al vagy az E75-tel?

E-75-re egybol felteheto a KT hosszu 10.5-je, az lenyegesen kellemesebb darab, mint a stock M103 a T29/32 csuzlijaval.

Nekem is lassan osszejon az E-75, kivancsi leszek ra.
M103-at akarhogy probaltam forgatni, mindig ellottek a tornyat :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5814) homeless09 válasza nyunyu (#5813) üzenetére


homeless09
őstag

Persze hogy ellövik, 127mm az semmi, ráadásul baromi nagy is a torony.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5815) homeless09


homeless09
őstag

Kezdem egyébként nagyon megunni a T32-őt. A kemény tornyán kívül szinte semmi más pozitívumot nem tudok róla mondani.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5816) psycroptic válasza homeless09 (#5815) üzenetére


psycroptic
őstag

Esetleg még azt ki lehet emelni, hogy "fürge", mint a döglött ló... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#5817) homeless09 válasza psycroptic (#5816) üzenetére


homeless09
őstag

Kuplung égető skillel azért viszonylag jól forog, meg kicsit mozgékonyabb talán a legtöbb t8 heavy-hez képest, de.......áthugyozza minden kb, gun távoli célpontra szór mint az állat, meg ha talál se üti át az ellenfelet...

(#5818) vhw: Kis páncél, hogy 1km-ről egy T1HT ne lőjjön át keresztbe. :DDD

Jó köröket megyek vele, nem kell félreérteni, csak már kicsit böki a csőröm.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5818) vhw válasza homeless09 (#5815) üzenetére


vhw
addikt

Mozgékonyság
Gun depression
RoF

Mi kéne még?

Oldalról más T8 heavyket is átlőnek... nem feltétlen az oldalpáncélra kéne hagyatkozni - semelyik tanknál.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5819) psycroptic válasza vhw (#5818) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért a mozgékonysággal kapcsolatban vannak fenntartásaim. A többi megvan az tény, de lehetne fürgébb egy kicsivel.

PSNID: Tomy83PS

(#5820) homeless09 válasza vhw (#5818) üzenetére


homeless09
őstag

Nem feltétlen csak az oldalára gondolok, a frontját is átlövik gond nélkül.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5821) szlovibuki


szlovibuki
tag

Szerintetek adjam el a Tiger 2-t? Megvettem 1 hete (akciósan), de csak szenvedek vele, ma 3 v 4 csatából mind vesztes volt és csak viszi pénzt. Ha eladnám tudnék venni egy IS-t. Szerintetek? :F

(#5822) myckey válasza homeless09 (#5820) üzenetére


myckey
veterán

egyik legjobb frontja van tr8 heavyk között.
sztm.
ráadásul marha lapos

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5823) homeless09 válasza myckey (#5822) üzenetére


homeless09
őstag

csak 120mm.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5824) myckey válasza homeless09 (#5823) üzenetére


myckey
veterán

127 :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5825) fradi81 válasza szlovibuki (#5821) üzenetére


fradi81
veterán

Ami nem megy nem kell erőltetni.

moto g72, Ninebot d28e

(#5826) sith7 válasza szlovibuki (#5821) üzenetére


sith7
nagyúr

az is ugyanúgy stock lenne, azzal is szenvednél ... tessék szépen fullosra megcsinálni, és akkor megnézni milyen ... jó tank az :K

(#5827) vhw válasza homeless09 (#5823) üzenetére


vhw
addikt

Csak szépen döntött...
175 pen (IS6-al volt alkalmam tapasztalatot szerezni) csak gyengeponton viszi át (gépuska) eredményesen - ilyen tekintetben hasonló mint egy IS3 (mármint, hogy egész jól ellenáll a ~175-ös átlag penig)

Innen átütésben a következő "lépcső" ~200mm az ágyúknál, az pedig átviszi ezt is, az IS-3at is, a KV-4t is...

Tehát milyen védelem is kéne a T32-nek?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5828) homeless09 válasza myckey (#5824) üzenetére


homeless09
őstag

KV4 180, Caern. 130, Tiger2 150, IS3-110 jó kialakítású az orra, így jobban pattog vékonyabb páncéllal is.

(#5827) vhw: Hát nem tom...én akárhogy forgatom belövik.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5829) vhw válasza homeless09 (#5828) üzenetére


vhw
addikt

És az effektív páncélértékeket is megnézted (ami számításba veszi a döntöttséget)? Mert a játékban csak a nyers, lemezvastagság adatok szerepelnek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5830) homeless09 válasza vhw (#5829) üzenetére


homeless09
őstag

Persze tudom, de pl. a Tiger 2 frontját még nem lőtték be(max géppuskánál). Mondjuk itt a stock toronnyal szívok egyellőre. :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5831) vhw válasza homeless09 (#5830) üzenetére


vhw
addikt

T32 páncélzat

KT páncélzat

Van köztük ~20mm különbség a felső részre. De a T32-höz is ~200 pen kell ami nagy biztonsággal már átviszi. A KT-hoz kicsit több, de úgyis az alját szeretik lőni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5832) homeless09 válasza vhw (#5831) üzenetére


homeless09
őstag

KT-ban az idegesít mocskosul, hogy elől van a váltó, és ha belövik a hasát akkor motor sérülés/kigyullad.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5833) szlovibuki válasza sith7 (#5826) üzenetére


szlovibuki
tag

Nem lenne teljesen, mert elég sok cuccot kikutattam rá a kv1s-el. Meg azt mondják, hogy az elég jó tank, hátha nem lenne vele annyi gond, mint ezzel. A tigrissel is ugyan ez volt, csak a pénzt vitte.

(#5834) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A 100 %-ra fejlesztett legénység képességei átképzéskor megmaradnak, vagy lehet őket 0-ról indítani?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5835) szlovibuki válasza mcwolf79 (#5834) üzenetére


szlovibuki
tag

Ha megtartod a legénységet (tank eladásakor barakba küldést választod), akkor megmaradnak, am nem.

(#5836) sith7 válasza szlovibuki (#5833) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem van Tigris 2, és IS 3 is, ergo volt tigrisem, is - em is; igaz ami igaz, tigrissel szívtam de ezekkel nem .. ha te úgy érzed, hogy az jobb, akkor menj azzal :))

(#5837) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Az M103nál az első kifejleszthető ágyúval kell kiharcolni a T110E5, mert amikor azt kifejleszted, abban a percben megkapod a maxos ágyút is! Miért?? Mert ugyan az ágyú van a T110E5 mint az M103-on, és a motorból fejleszted ki a T110E5-öst és nem az ágyúból. Tehát amikor kifejleszted a T110E5 akkor kettőt kapsz 1 fejlesztés áráért! + Spórolsz 1 valag xp-t is! ;)

[ Szerkesztve ]

(#5838) homeless09


homeless09
őstag

Hoppika :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5839) Dobi 562 válasza GaburroSan (#5837) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom ezt most viccnek szántad-e. Igazából még a 2. ágyújával (120mm T122) is elég szenvedős vele játszani, a top ágyújával lesz az igazi (120mm M58). Gondolom nem mindegy, hogy azt a 185K XP-t szenvedve vagy élvezetes csatákkal szerzed meg. :)

(#5840) vhw válasza GaburroSan (#5837) üzenetére


vhw
addikt

És addig szívsz egy vacakabb ágyúval? T9 már nem az a szint, ahol szereti szívatni magát az ember ilyen "trükkökkel".

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5841) Zolee_70 válasza szlovibuki (#5821) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Tiger II az egyik legjobb T8 heavy, ha nem a legjobb. Nekem még stock állapotban is tetszett. De hát kérem, ízlések és pofonok között nem lehet válogatni.
IS-re semmiképp nemjavaslom "becserélni", nem egy kategória. Esetleg IS3....

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#5842) bozont válasza szlovibuki (#5833) üzenetére


bozont
veterán

Pedig ha nincs meg a top ágyú, addig nem érdemes feladni, általában az sokat dob a játékélményen. Nekem volt IS tankom és szerettem mert jó ágyú van rajta és mozgékony, cserébe kevésbé páncélozott mint a KT.

Nemrég van meg ugyan a KT, ezért a top ágyú nincs még meg, de így is viszonylag könnyedén összelehet szedni vele 1500-2000 sebzést t8-9 csatában, csak tudni kell hozzá a weakspotokat.

(#5843) GaburroSan válasza Dobi 562 (#5839) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nem vicc!Én élvezem vele az összes meccset! Mindent átlövök kivéve az extrém járműveket! De ott van az ilyen esetekre a gold skuló!

(#5844) gy-daniel


gy-daniel
tag

Ha már idetévedtem, az amx50 100 a legjobb tier8 heavy:P. Nem is értem, miért nem írtátok bele a kommentekbe, amikor a frontpáncélokat hasonlítottátok :D.

(#5845) echterion válasza GaburroSan (#5843) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is a középső ágyúnál tartok most vele és épp félúton vagyok a következő modul felé. Nagy dilemma, hogy merre menjek, mert én is a te elméleteden gondolkozom. Igazából ezzel legtöbbször golddal megyek, attól függően, hogy milyen az ellen összetétele. Golddal egész kellemes ez az ágyú is, két prém tank mellett meg nem érdekel, ha kicsit veszteséges egy-egy csata (vagy nagyon, teljesítménytől függően :)) ).

**********

(#5846) Bingisz válasza gy-daniel (#5844) üzenetére


Bingisz
addikt

Nézd meg mit írtam róla az off topicban ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5847) homeless09 válasza Dobi 562 (#5839) üzenetére


homeless09
őstag

Azért a 198 penes ágyú után megváltás lehet a 25k xp-s.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5848) #95904256


#95904256
törölt tag

Mit lehet kezdeni azzal a jelenséggel, ha egy pl. városi terepen keresztezem egy szintén gyorsan haladó ellenfél útját, mégis csak akkor jelenik meg a képen amikor már előttem van? Ha csak 0,5 - 2,0 másodperccel korábban lát meg engem ( minimap, vagy a kis piros jelölő a képen ), ő már tud készülni a lövésre. Nekem meg annyi időm sincs, hogy tüzet nyissak... :( Lehet állítani valahol ezt a frissítést? Ahogy olvastam ez 50m-en belül 0,5 mp. De szvsz. ez így is sok. Valójában csak akkor látom meg amikor kb. 5 méterre az orrom előtt van.

[ Szerkesztve ]

(#5849) homeless09 válasza #95904256 (#5848) üzenetére


homeless09
őstag

Egyik hiba sok másik mellett a játékban.

Más: Azt hogy tudom megtenni, hogy úgy adom el a tankot, hogy a modulok megmaradjanak róla?

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5850) psycroptic válasza homeless09 (#5849) üzenetére


psycroptic
őstag

Csak úgy, hogyha eladás előtt visszaszereled rá egyesével az alapokat.

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.