Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6251) LK válasza odrif (#6250) üzenetére


LK
addikt

THX. Megnéztem a WOT.eu fórumot,és ott olvastam,hogy lehetnek hibák a progiban,nem lehet 100%-ig készpénznek venni a működését.
Köszi mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#6252) atis123 válasza echterion (#6248) üzenetére


atis123
tag

Úgy mondták, hogy annyival nem jobban páncélozott, hogy teljesen nyugiban játszhass vele T7-T8-asok ellen, és a simára legalább jobban vigyáz az ember, mert az egyértelműen papír.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6253) jahrn válasza vhw (#6247) üzenetére


jahrn
senior tag

Arra emlekszem h bevezetesekor konnyitett MM-e volt. A magam reszerol az SP/IS-6/KV-5 harmason kivul eggyik t8 premnek sem adnek konnyitett MM-et (illetve ott van meg talan az alien queen is, de mar vagy fel eve nem lattam olyat csataban).

(#6254) Napfénysüti válasza jahrn (#6253) üzenetére

És miért pont csak nekik?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#6255) echterion válasza atis123 (#6252) üzenetére


echterion
nagyúr

Melyik tank páncélzott annyira? Egyik sem... :U
Szerintem egyértelműen félrevezettek. Az, hogy vigyázol-e a tankra, nem a tanktól függ, hanem attól, aki vezeti. Ha jobb a tankod, attól még nem feltétlenül fogod rosszabbul felmérni az adott helyzetet.

Szerintem.

(#6253) jahrn: Mi az az alien queen?

[ Szerkesztve ]

**********

(#6256) marked one94 válasza echterion (#6255) üzenetére


marked one94
őstag

Ez lenne M6A2E1

You'll Never Walk Alone

(#6257) AlexWolf válasza marked one94 (#6256) üzenetére


AlexWolf
senior tag

hűűű de szerettem volna egy ilyet régen.
Csak pont nem volt pénzem amikor vége lett a béta tesztnek, és elkezdődött élesben a játék. Ilyen tankot azok kaptak akik 30000 aranyat vettek az induláskor.
(#6258) SHiZUOKA Érthető, mivel csak a fent leírt módon lehetett hozzájutni, így mivel egyre több játékos van egyre kisebb az esély a találkozásra.1,5-2 éve napi szinten lehetett találkozni velük.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6258) PR0JECTNR56 válasza jahrn (#6253) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az alien queen-el a múlt hétvégén, egészen pontosan szombaton futottam össze, tényleg ritka látvány mióta játszom ez volt az első alkalom, hogy feltűnt a csatamezőn.

(#6259) Antonius1978 válasza K6000 (#6230) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is imadom a Tiger P-t.
Kivancsi vagyok erre a harcaszati huzasodra, mert nem igazan ertem, hogy ezt hogyan kivitelezed.
Ugyanis ha 45 fokos szogben mesz fel, akkor az orran levo 45 fokos gyenge pont egyenesen 90 fokban lesz az ellenfelek fele, es ki lesz az a hulye aki nem azt lovi ? Ha meg maskepp mesz fel, miert lone barki is a 200mm pancelt, amikor elloheti a parancsnoki kupolat ? (kis szerencsevel).
Szoval kivancsiva tettel, esetleg ha van kedved, gyakorloban megmutathatod, mivel 10000 csata korul jottem ra hogy hogyan kellene jatszani, es most 15000 csata korul kezdek felfigyelni bizonyos osszefuggesekre, dolgokra, ugyhogy szivesen tanulnek valami ujat.
A nevem a jatekban is ez.Koszi.

UI : en lattam ugy fel eve ilyen alien queent, nem tudom regebb lottem-e ki belole.

[ Szerkesztve ]

(#6260) marked one94 válasza AlexWolf (#6257) üzenetére


marked one94
őstag

Én is elviseltem volna :) Csak akkor ennyit nem engedhettem meg magamnak. Nem baj van jó kis T34em :)

You'll Never Walk Alone

(#6261) jimmy74 válasza Zolee_70 (#6184) üzenetére


jimmy74
őstag

4 meccs 4 bukó persze 4 dead... :o
Nem tudom de lehet hogy most megbántam.....
Mondjuk még rajta csak a 100-as cső és 6-ot lő nem 8-at :Y ??az a120-as,jó lenne már.
Szóval még csak olyan half stock a tank.
Persze a személyzet sem százas.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#6262) Vikthor válasza echterion (#6255) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Alien Queen

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6263) jahrn válasza PR0JECTNR56 (#6258) üzenetére


jahrn
senior tag

A beta utan eleg sok (na jo, viszonylag sok) volt belole, es akkor meg elegge veszelyes volt, hiszen mindenkinek reseteltek az accat igy kezdhettek elorol... es amint eljutottak t5-re egybol talalkoztak az alien queen-nel (akkor meg ugye t5-t8 spread volt). Ahogy visszaemlekszem eleg sok anyazast hallottam :D Persze ahogy megjelentek a komolyabb vasak elszurkult az a tank.
Mondjuk ez a PzV/IV meg az A-32 is kihalofelben levo allatfajtak.

[ Szerkesztve ]

(#6264) Angel1981 válasza Plasticbomb (#6218) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja, tényleg, ezt benéztem! :)
Háááát... szerintem nagyon kevés az a HP......

K6000: nem, nem, a sima AT 15-re! ;)

[ Szerkesztve ]

(#6265) atis123 válasza jahrn (#6263) üzenetére


atis123
tag

PZ V/IV-ot már én is láttam egyet. :) Meg is tetszett, de akkor nem sok esélyem van, hogy szert tegyek egy ilyenre...

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6266) gzbotii


gzbotii
veterán

Azt hiszem, osszejott egy egesz jo csata KV-1Sel

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6267) babferi


babferi
tag

Sracok mi van a MyWorldofTanksReplay-jel ? Nem jon be az oldal . Van esetleg mas hasonlo?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#6268) csaabz válasza Djuree (#6249) üzenetére


csaabz
őstag

Egyetértünk. Sztem is op a type és ez nem valami noob hiszti...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6269) marked one94 válasza csaabz (#6268) üzenetére


marked one94
őstag

ajjajj ebből mi lesz már megint...

You'll Never Walk Alone

(#6270) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A SP-el lehet negatív kredites kört futni:
- prémium számla nélküli 6-8, nem sebző lövés (AP-HE vegyesen) után garantáltan bukóban leszel vele
- prémium számlával: pár, szintén nem (megfelelő/jó arányban) sebző gold ammo ellövése után is ue az hatás

Eléggé nyögve-nyelős a tank, a vele kiosztott ~1k sebzés alatt (AP lőszerrel, min. 50%-os sebzési aránnyal) egy T5-ös is tud annyit keresni, mint az SP. A T9-es tankok 260-as átütésű ágyúikkal (vagy T8 + Gold ammo) meg már célozni sem nagyon kell, mert a legvastagabb helyen is képesek keresztülvinni őkelmét.
Ahhoz kell már "szaktudás", hogy 2k sebzést el lehessen érni vele - némi szerencse/jó random sem árt - , AP és HE gránátokkal, mert a prémiumlőszer túlzott használatával már nem keres jól.
Lassúnak is eléggé lassú - a löveg képességeihez mérten az újratöltését is annak érzem.
Az előre-hátra manőverek közbeni torony-riszálással el lehet kerülni pár, sebző találatot - vagy a random-ra bízni azt. A nem túl pontos és gyenge átütő erejű ágyúja miatt az ellenfeleket már-már annyira meg kell vele közelíteni a sikeres találathoz, hogy onnan meg már ők is könnyen eltalálhatják az SP gyenge pontjait. Nem minden csatában mutatja az ellenfél az oldalát, vele meg nehéz ilyen pozícióba, aktív manőverezéssel eljutni.
Kezdőknek inkább olyan (prémium?) tankot ajánlanék, ami legalább a szintjén, gond nélkül átüti a legtöbb tankot, pl. D. Max, T3-as francia TD.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6271) Djuree válasza csaabz (#6268) üzenetére


Djuree
félisten

akkor op ha tudod kezelni, ismered minden négyzetcentiméterét, weak-strongpontjait, játékstílusát. amúgy meg nem. de egy 10k-s tank legyen is op, ha már ennyit fizettem érte :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6272) Bingisz válasza babferi (#6267) üzenetére


Bingisz
addikt

Wotreplays.com
Ez a Wg hivatalos replay feltöltő oldala. Regisztrálni se kell, mert a wot accountoddal be tudsz lépni.
Ráadásul van benne olyan interaktív csata végi összesítés, mint a játékban, szóval meg lehet nézni, hogy ki mit csinált a csatában (sebzés, spot, kill...).

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6273) Timyyy válasza marked one94 (#6269) üzenetére


Timyyy
őstag

Egyre ritkábban olvasok bele a fórumba, de hogy akkor is mindig type sírás megy, az valami csúcs :DDD állítom 100 év múlva sem fogják az emberek megunni ezt a témát... mennyivel egyszerűbb lenne megtanulni játszani... :U
No mindegy.

5-től leszek játékban, lehet zargatni szakasszal. :))

(#6274) babferi válasza Bingisz (#6272) üzenetére


babferi
tag

Kossz , en minden aron a mywotr-ot akartam megnyitni , de azt nem tudtam es arra van lehetoseg , hogy masik jatekos/ellenfel szemszogebol nezzuk a replayt?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#6275) Bingisz válasza babferi (#6274) üzenetére


Bingisz
addikt

Olyan nincs sajnos.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6276) vbbb


vbbb
őstag

A születésnapos képeslapküldős dolgot a WG elsumákolta? Valami infó valakinek róla?

(#6277) AlexWolf válasza atis123 (#6265) üzenetére


AlexWolf
senior tag

anno, kb 1 évvel ezelőtt volt egy olyan felvetés, hogy lesz ingame adok-veszek. Vagyis, hogy aranyért/creditért lehet tankokkal kereskedni egymás között.
Aztán ez valahogy szép lassan feledésbe merült.

Pedig akkor biztos lett volna pár eladó ritkaság.

(#6278) Napfénysüti: Én 7500-ért vettem a Löwét :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6278) Napfénysüti válasza Djuree (#6271) üzenetére

Én többet fizettem a Löwéért és nem OP sőt még könnyített MM se jár neki. :DDD
Mindjárt írok a WG-nek. ;]

Més que un club!

(#6279) echterion válasza Vikthor (#6262) üzenetére


echterion
nagyúr

:D

**********

(#6280) K6000 válasza Antonius1978 (#6259) üzenetére


K6000
tag

A másképpen megyek fel. A kanyar bejáratával gyakorlatilag merőlegesen, tehát nem a hegy oldalához simulva azt követve. És azért lövi a bal oldali vezetőnyílást mert egyrészt megörül neki, másrészt ez sokkal hamarabb látszik mint a torony ami azért egy kicsit hátrébb van, ráadásul ekkor még csak a torony bal szélét látja a parancsnoki kupola meg részben takarva van mivel egy kb. 30 fokos emelkedőn vagyok, másrészt ott van az ágyú csöve mint zavaró tényező. :)
Nem fog jobban kijönni, hogy rálásson a toronyra, mert itt +2 pixellel jobban többet mutatsz magadból már lőnek is :D A torony meg még legalább 10 pixel múlva lesz látható...
Egy gyakorló csatára ma este 20:00 után ráérek, az én wot-os nevem is ugyanaz mit a PH-s :K

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#6281) KicsiPaszuj válasza Timyyy (#6273) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

aki nem látja, h a Type op az nem tud játszani...

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6282) csaabz válasza Djuree (#6271) üzenetére


csaabz
őstag

Aki azt a tankot nem tudja kezelni, az ordenáré noob. :U

Timyyy: Bízom benne, a "megtanulni játszani" részt nem nekem szántad... :U

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6283) Timyyy válasza KicsiPaszuj (#6281) üzenetére


Timyyy
őstag

Hoppácska!!!

Majd' 2 év wotozás után is még olvasok új dolgokat!!!

:DDD :DDD :DDD

(#6284) marked one94 válasza KicsiPaszuj (#6281) üzenetére


marked one94
őstag

Mekkora egy troll vagy atya úristen :D

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#6285) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem tudom belinkelni hol olvastam, de mintha valami olyasmi felmerült volna a 8.6 kapcsán, hogy a garázsban a páncélvastagság részletesebben lesz feltüntetve, hogy hol mennyi?
Erről valaki valamit?

(#6286) babferi


babferi
tag

Valaki akinek van kedve ranezne erre a replayre. Lehozhattam volna a meccset , volt egy jo nagy enemy TK a segitsegemre volt , sajnos a legveget elbenaztam , de nem vagon , hogy a legvegen , hogy lohetett ki ugy az amx arty , hogy nem lattam . Bar jobban orultem volha a csapat kb felet kitevo T6 hevyk hasznossa tettek volna magukat . A csata szinte vegig ment , a masodik feleben valt erdekesse !

El Halluf

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#6287) KicsiPaszuj válasza Angel1981 (#6285) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Egyenlőre nincs a leak listán... Bár régen olvastam erről egy vitát. Nyilván fair-ebb lenne a kezdőkkel és elméleti-tudásra építkezők felé, de mindenki aki 1200 eff fölött tolja az nyafogott miatta.

Speciel szerintem is fair-ebb lenne.

@ Marked_One: Gondolom képbe vagy, h ugyan azt írtam amit ő javasolt a "síróknak"? Remélem.
Vagy ez ilyen szelektív ítélet?

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#6288) Angel1981 válasza KicsiPaszuj (#6287) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi!

Nem értem, kinek mi lehet a baja ezzel, csak növeli az elméleti tudást, és így a harci hatékonyságot... :(((

(#6289) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Sziasztok!

FCM50-t megéri az árát, mert su-122-44 és e között gondolkozok! Melyikkel jobb a fun faktor ? Pénzszerzés célból tudom hogy az előbbi jobb, de sokkal marad le tőle?

(#6290) dfsz34 válasza Speedlink88 (#6289) üzenetére


dfsz34
őstag

Eléggé lemarad a SU

de fullos legénységgel és felszereléssel, BiA-val, a SU elméletben 6,56 sec idő alatt tölt és küldi a 390 hp-s puszit, nagyon jól lehet aprítani a jónépet, aminek komoly szórakoztató értéke van :)

(#6291) babferi válasza Speedlink88 (#6289) üzenetére


babferi
tag

Hat neked melyik stilus jon be jobban ? Az FCM az lenyegeben egy nagyra nott med. A SU-122-44 nekem van , jo kis gep , de par gondolat rola . Nagyon agilis , furge , viszonylag alacsony es "kicsi" . A lovege eros , bar 300m tul mar eloszeretettel pattan akarmirol vagy megy melle , szoval nem egy sniper loveg ami rajta van . Alacsony latotav , es rossz fuggoleges lovegkiteres . Gyakran van 8-9 hevyk kozt es ide mar kell a gold ! A pancelzata meg igazabol csak akkor segit ha toppon vagy .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#6292) kirjak válasza Antonius1978 (#6259) üzenetére


kirjak
aktív tag

A Kv-13-ad hogyan szuperál? Elég jó a Winrated vele!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6293) Habib[HUN] válasza Speedlink88 (#6289) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Én egy kicsit más irányból közelíteném meg a prém tank dolgot. Akarsz vele később legénységet képezni? Nekem az SP-m azon kívül hogy egész jól hozza a pénzt, folyamatos közepes tank legénység képzést csinál. Éppen a pénzt gyűjtöm a X-es amerikai medre. A tank még nincs meg, de már van hozzá egy elég jól képzett legénységem. Így nem magas tierben kell majd szenvednem a legénység szintre hozatalával.

(#6294) xkoti


xkoti
senior tag

Üdv nektek !

Lenne egy kérdésem úgy döntöttem kicsit elég a Heavy tankokból és a TD-ből ezért egy közepes tankot akarok kifejleszteni a PzIV meg van ami nem is rossz egész jó de lenne még egy tank ami érdekelne a szovjet T-34 sokan azt mondták jó de melyik úton haladjak a A-20 vagy a T-80 valaki szerint pocsék az A-20 de nagyobbat sebezz mint a T-80 melyikre menjek ? :DD

KO

(#6295) bullseye válasza xkoti (#6294) üzenetére


bullseye
addikt

Én aljas, cinikus ember vagyok, de szerintem az új tankok többnyire jobbak, mint a régiek, mert ez alapérdek az üzletben... :)
+ jelenleg a kínai ágat próbálom, ott elég jók az alsó szintek

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6296) xkoti válasza bullseye (#6295) üzenetére


xkoti
senior tag

A kínai ág alsó szinte annyira nem tetszett bár a WZ tankok nagyon jó erősek :D De igen én is a T-80 fele akartam menni . Tényleg tudtok valami lesz-e vagy már van-e teszt szerver ?

KO

(#6297) Bingisz válasza homeless09 (#6204) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát a stat. szerint igenis nehéz összeszedni vele 2000-2500 sebzést... :U
Jó hülye vagyok, hogy KV5-öt vettem, ha a supershit ennyi sebzés mellett ilyen sok bevételt hoz.

Na de mind1, csak ne ferdítsünk ennyire, mert aztán jönnek a 0 napos regek, hogy át lettek baxva... ;]

(#6298) Cseri0058: Jövő hónap közepe. Amúgy meg miért arra pazarlod a reportot?
Én inkább ekkor reportolok, ha valakinek a gyökérségéről egyetértés van a csapatban, mert ha többet küldünk, akkor kirakják pár napra a tagot :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6298) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Mikor lesznek nerfelve azok a kibaszott artyk?
Mert engem 10-ből 2 milliószor ők szednek ki... annyira undorító az arty, hogy az valami hihetetlen...
Ha látok magyar artyst én azt kapcsiból reportolom és jól be is szólók neki...

(#6299) Preda


Preda
aktív tag

Hm érdekes hírek a 8.6 ról. Még ezt a szerencsétlen szar 235 penes ágyút is el akarják venni az E100 tól :(.
Mert történelmileg nem hű. Mondjuk doksik szerint 12.8 Kwk (L55) lett volna rajta, csak az édes kevés lesz rá.
Szóval simán elveszik és marad a gyakorlatilag 9 es gun hm... Pedig szerintem így is a kevesek közé tartozom akik szeretnek vele menni. Gyakorlatilag csak a sebzés miatt fejlesztettem annó pont az a poén benne. Még ha kap is egy másik ágyút akkor is kicsit szkeptikus vagyok milyen lesz.
Most, hogy lassan meglesz a kínai 9-es 10-es med kevesebbet veszem elő, de néha jó menni vele.

A spall liner buff ról mi a véleményetek? Szerintem ugyanúgy nem fogom használni nem tűnik nagy különbségnek. Meg főleg a kisebb artyk ellen hatásosabb egy nagy vastömbben ülve meg szinte csak nagyobb artykkal lehet találkozni.

(#6300) xkoti válasza Cseri0058 (#6298) üzenetére


xkoti
senior tag

Ha én vagyok az Arty-kal akkor szeretem plána igaz hogy 4-es A Su-5 de nem szabad lebecsülni :)

KO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.