Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6151) nihill válasza vhw (#6115) üzenetére


nihill
őstag

nem mondod :DDD

(#6152) atis123 válasza Pete55555 (#6147) üzenetére


atis123
tag

No azt én is megvenném féláron. Mert még csak 500 K-m van rá... Szorgalom a dolog nyitja. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6153) Veatta válasza nihill (#6151) üzenetére


Veatta
aktív tag

lehet nem jött le az író nja

(#6154) homeless09 válasza kirjak (#6149) üzenetére


homeless09
őstag

Hasát rejtsd mert könnyen belövik.

Flayer: Nem csak annak tűnik, papír is, bár jól forgatva lehet vele "pattogtatni". Az oldalán nagyon könnyen szed össze ammo rack sérülést. Viszont nagyon pontos az ágyúja, gyorsan tölt, és elég magas a penetration is. Legnagyobb motorral elég fürge és mozgékony.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6155) Pete55555 válasza atis123 (#6152) üzenetére


Pete55555
addikt

Most néztem, hogy az M6 is akciós, azt vissza is vettem, maradt még 2,1 milla, de nem költöm, ha nem muszáj ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#6156) atis123


atis123
tag

NEm is rossz ez a konisch ágyú :). Az első Top Gun-om. Hát nem gondoltam, hogy pont ezzel lesz meg, de összejött :). Első duplázós körnek nem rossz.
Más: Gyorsított képzés bekapcsolva, és háááát nem nagyon veszem észre, hogy gyorsabban fejlődnének a legénykék. Pedig várom már hogy másik skillt adjak nekik. Jó lenne a vezetőnek kuplungégető skill, hogy mire a Tigrisre kerül legyen neki valami.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6157) myckey válasza atis123 (#6156) üzenetére


myckey
veterán

mióta felhozták az átlag sebzést....
nagyon lehet aprítani azzal a löveggel.
bár hivatalos löveg,de csodálkoznék ha nem nyúlnának hozzá..
de ne legyen igazam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6158) dfsz34 válasza atis123 (#6156) üzenetére


dfsz34
őstag

1873-as sebzéssel 7 kill, sok frag lopás volt ott kérem szépen :) de ez van, egyszer te egyszer ők
nekem is volt olyan, hogy sorozatban volt 5 killem, pedig csak annyi volt, hogy lőttem, ahogyan töltöttem az ágyú, mert mint a csirkék futkostak az el halluf másik oldalán, aztán valahogy nekem sikerült

Egy probléma lehet, amivel én is most szembesültem, A VK3601 közepes tank, a tigris meg nehéz tank. Azaz vagy 200 arany emberenként vagy 20000 credit, de akkor 80%-ról kell majd felhoznod őket újra (most ezzel szenvedek). Ez lehet kellemetlen, ha a tiger irányába mész.

Még egy tanács, ha esetleg BIA-t vagy bármi perket fejlesztesz a parancsnoknak, akkor célszerű a mentort berakni neki, aztán 200 aranyért a végén lecserélni amire akartad eredetileg, mert a második képességtől már valami brutál sok tapasztalat kell a 100%-hoz, nekem egy csapat van 93%-on és még vagy 100e XP kell a 100%, a harmadikról nem is beszélve, oda én már nem tennék perket, csak olyant képességet, ami százalékosan adja a hatást

[ Szerkesztve ]

(#6159) atis123 válasza dfsz34 (#6158) üzenetére


atis123
tag

Igen volt, de fedezékben volt mind, és ha én ezt nem teszem meg nem is biztos hogy nyerünk elég fej-fej mellett álltunk, viszont már majdnem teljesen beszorultunk, miközben két tankunk el ment artyt vadászni. 20000 kredit lesz az fejenként, nem vagyok prémes. De ez benne van. A VK-t pedig megtartom farmolni, begyűjtök majd mellé KV-1-t, meg T-34-et, és azzal majd eltartom a heavyket, ha rosszabbul alakulna a dolog. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#6160) munnergep válasza #21346560 (#6143) üzenetére


munnergep
senior tag

Atyavilág.
Többet nem sír a szám :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6161) dfsz34 válasza atis123 (#6159) üzenetére


dfsz34
őstag

Én most azt csináltam, hogy vettem egy új gárdát a VK-ra 75%-ról ,mert a Tigerre szakosodott csapatnak már nagyon rossz a százaléka, a pontosság meg minden egyéb rovására megy, meg amúgy is csak 50% xp kapnának, meg a másik, ha később elmennék a német med ágon, akkor oda jók lesznek ezek a legények, mert a nagy vasakon már nem nagyon lehet legénységet cserélgetni, ott szétszedik az embert, ha nem 100% a csapat

Persze két garnitúra legényt nem lehet 3 skillesre fejleszteni, de legyen meg a hatodik érzék meg pár alap dolog, esetleg a BIA egyszer valamikor, aztán ennyi, amúgy is túl van lihegve ez a képesség dolog egy kicsit.hatodik érzék meg BIA, ami fontos, két képességet meg azért meg lehet csinálni kb 1500 játékkal.

(#6162) 04ahgy válasza dfsz34 (#6161) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem tudom, nekem a Löwém 900 csata alatt van, nincs bekapcsolva a gyorsított képzés, és 4% választ el a negyedik skilltől. :D

Ráadásul nem is vagyok vele valami király, átlagos szintet hozok, se többet, se kevesebbet.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6163) vhw válasza 04ahgy (#6162) üzenetére


vhw
addikt

És ott van a Löwen egy teherhajónyi kötött xp?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6164) dfsz34 válasza 04ahgy (#6162) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha megnézed az Crew XP kalkulátort, akkor a 3 skill 96%-on "3rd Skill/Perk 96 3rd Skill/Perk 96 1432688.967 3rd Skill/Perk 96"

1,432 millió XP - 900 meccs alatt az 1591 XP meccsenként, hát nem tudom, de az elég brutál átlag szvsz, ahhoz már 2000 sebzés szokott kelleni és ezt átlagban megcsinálni, az szép

persze azt nem tudni, hogy ebből mennyi ami a reggeli dupla meg a számtalan x2 crew fejlődés kampányok alatt volt, ezek besegítettek, de ez szép eredmény mindenestre, egy tier 6 tankkal azért nem egyszerű ilyen átlagot hozni

[ Szerkesztve ]

(#6165) 04ahgy válasza vhw (#6163) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem, átváltom.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6166) Cray Tyler válasza 04ahgy (#6165) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Hjakérem, akinek fussa... :)

(#6167) dfsz34 válasza 04ahgy (#6165) üzenetére


dfsz34
őstag

Még egy kérdés, neked a statisztika menüben milyen értékeid vannak?

A T34-.t nézem és nekem 1043 átlagsebzésre 589 átlag XP-t ad, a legtöbb XP 1743. Igaz, ezek az alap, nem prémiumos értékek, meg az elején sokat szenvedtem a T34-el, az utóbbi száz meccs már sokat javított, de a meccsenkénti 1600xp-től, ha levonom a prémiumot (gondolom végig prémiumban mentél a löwe-vel), akkor is 1066 xp kéne átagban, amitől nagggyon messze vagyok a T34-el.

(#6168) Bingisz válasza Angel1981 (#6138) üzenetére


Bingisz
addikt

Ment pü.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6169) emre


emre
veterán

Victory!
Map: Mines
Date: 2013. május 22. 19:50:25
Vehicle: ARL 44
Exp: 2 491 + Credits: 54 549
Achievements: : Mesterlövész, Kiváló Lövész

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6170) Csabi04


Csabi04
tag

Mennyi XP kell az első skill kifejlesztéséhez prémium nélkül? Az ARL 44-ek az első skillje 44%-on van a legénysége és kb 65000 XP kell a következő tankig. Ennyi elég lesz vajon?

[ Szerkesztve ]

(#6171) myckey válasza emre (#6169) üzenetére


myckey
veterán

az fain!
jött a tépé az áerelre ;]

nekem a jó előbb volt egy 9 killes bukóm az M103 géppel.
hangyafasznyin(1 eltévedt lövésen) múlt,hogy nem nyertem meg a csatát 11 fraggel :(((

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6172) emre válasza myckey (#6171) üzenetére


emre
veterán

Ja, de csak mert vissza tettem az F3-as löveget. :)

Meg szerencsém is volt, mert a nagyok nem vettek komolyan.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6173) zsloti


zsloti
senior tag

Egy vesztes csata :(

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#6174) dfsz34 válasza Csabi04 (#6170) üzenetére


dfsz34
őstag

ott a link, amit bemásoltam

1st Skill/Perk 44 1st Skill/Perk 44 119005.9488 1st Skill/Perk 44

1st Skill/Perk 100 1st Skill/Perk 100 315095.6398 1st Skill/Perk 100

magyarul 315e - 119e, durván 200e XP kell a 100%-hoz

Az azért munkás egy dolog, mert most mentem egy szép kört T34-el: 3922 damage, 4 kill, tank ász, elit lövész, mester lövész és adott 1323 XP és 56e creditet prémium nélkül. 150 ilyen kör kéne a 200e-hez, pfff,
ha szerencséd van, akkor lesz megint x2 crew akció, hétvégente szokott lenni és akkor már egyszerübb, elég csak 100e

(#6175) hasitas001


hasitas001
csendes tag

Üdv! HAD-A aktív magyar WoT klán TGF-et hirdet.
Követelmény: 2 db századképes 6os Heavy, Medium vagy TD, esetleg 4 es light, arty, emellet 1500 játszott csata is szükséges.
Programok: A hét hétköznapjain 19:00-tól gyakorló , illetve század. Versenyekre járunk: super6, ESL és egyéb versenyek.
Fórumunk: http://had.ucoz.net/
TS használata kötelező! Ideiglenes TS3 ip cím: had.no-ip.biz
worldogtanks.eu -n is várjuk a felkéréseket.
Toborzók: varganya, Offline65, DarkMau5, ha ők hárman nincsenek fennt akkor Patibacsi illetve jordenHUN

Várjuk a jelentkezőket.
varganya

(#6176) Bingisz


Bingisz
addikt

Na ő az aki szándékosan rontja a csapat esélyeit, nem hiába van a 43% win.

Westfielden ő az egyetlen med tankunk, persze 4 tier8 arty mellett. A csata elején ahelyett, hogy beállna olyan helyre, ahol tudná spottolni, ha jönne valaki jobb oldalt, fogja és beáll az artyk mögé. Jön az ellenfél batchatja, persze be egyenesen a bázisra, megöl 3 artyt, a negyediket a mi T62a-nk írtja ki. a várost lehozzuk, de az ellenfél 4 artyja ugye onnan már lazán kicsap minket. GG gyökérgyerek.... :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6177) myckey válasza emre (#6172) üzenetére


myckey
veterán

mondtam én,hogy nem rossz
én meg majd mehetek tr7-ben vele,mert a nagyobbat nem fejlesztettem ki ;]

nem baj,év végére majd csak meg lesz az 50 100 :D :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6178) nyunyu válasza Csabi04 (#6170) üzenetére


nyunyu
félisten

Elso skill 220k XP, masodik 440k, harmadik 880k...

Azt irja a skill calculator, hogy az elso skill 44%-rol fullra huzasahoz kell 196k XP.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6179) #95904256


#95904256
törölt tag

Szopóágról csak annyit, hogy két órája játszok a Crusaderrel folyamatosan, de eddig nem sikerült ledupláznom, pedig jó köröket megyek, a HP többszörösét sebzem, többször a legjobb vesztesként. :) Tuti, hogy valami szerencsétlen menetben lesz meg a duplázás...

(#6180) jimmy74


jimmy74
őstag

A T 25 AT-ról mi a véleményetek?Egy jagdpanterrel összehasonlitva a gyakorlatban milyen?
Esetleg valaki nyomja a 9-es AMX 50120-al?A 8-as egész jó de valahogy a 9 és 10 es már nem igazán van még random se nemhogy században!Nagyon nem látok!Bezzeg az amcsi sorozatlövőket pl 9 és 10-est.
Mindenki az usa ágakat húzza, mindenhol ezek aT110-ek vannak....remélem kapnak nerfet majd röhögök.. :DDD

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#6181) Pete55555 válasza jimmy74 (#6180) üzenetére


Pete55555
addikt

Az kizárt dolog, mert nem tudom, de a JP az f*sza !!! :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#6182) jimmy74 válasza jimmy74 (#6180) üzenetére


jimmy74
őstag

Most már mindegy.Megvettem az Amx 50 120-at!Rég ki volt fejlesztve már úgyis....

WoT:jimmbo

(#6183) 04ahgy válasza dfsz34 (#6167) üzenetére


04ahgy
nagyúr

675 a Löwével az átlag XP-m.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6184) Zolee_70 válasza jimmy74 (#6180) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én most húztam ki az 50B-t (már csak a kredit kell rá), szerintem az 50-120 egy nagyon jó támogató tank (a 120-as csővel only). Amikor bele eresztessz egy tárat a mozdulni sem tudó ellenbe, és kiveszed, vagy közel nullára sebzed, az megfizethetetlen.
Persze nem mászkálj vele egyedül, mert 32 sec a töltés, addig kell a segítség.
Szakaszban még jobb, egymást véditek, és 8x400-500 sebzés már üt.

Amcsi revolvereseket csak a tesztről ismerem, nyilván azok is jók.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#6185) kirjak


kirjak
aktív tag

Szeretném megköszönni azoknak a segítséget akik az SP-t javasolták farmolásra.
MŰKÖDIK! KÖSZÖNÖM!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6186) sith7 válasza kirjak (#6185) üzenetére


sith7
nagyúr

ugye, hogy ugye ? :C

(#6187) echterion válasza kirjak (#6185) üzenetére


echterion
nagyúr

Ügyi vagy, én sajnos nem vagyok vele ennyire jó. :C

**********

(#6188) Atlantis válasza kirjak (#6185) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép, de azért gondolom nem minden csata ilyen vele...mennyi az átlagos hozamod vele?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6189) Angel1981 válasza #21346560 (#6143) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm.... AT 15! Szeretem! ;) :R

(#6190) L4mie válasza kirjak (#6185) üzenetére


L4mie
veterán

mennyi gold most a SP? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6191) homeless09 válasza Atlantis (#6188) üzenetére


homeless09
őstag

Egy átlag körben prémiummal gold ammo nélkül is 60k körül hoz.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6192) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Légyszi szavazzatok a T71-re! [link]
Ne hagyjuk az IS-t győzni.

[ Szerkesztve ]

(#6193) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

AT-15Aról a véleményetek mi? Ki akarom majd fejleszteni az FV215b (183)-at, és, a legénység húzása miatt, gondoltam inkább kéne azt vennem, mint szuperpuncit... De nem tudok dönteni. Klántársam javaslata, hogy várjak, mert jönnek újabb prém tankok... Szerintetek?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6194) 04ahgy válasza Kingfisher1 (#6192) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én az IS-re szavaztam, mert nem szeretem a furikokat. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6195) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Tájgör Pé fo'evá :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6196) homeless09 válasza GrooveHero (#6195) üzenetére


homeless09
őstag

Lehetne akciózni, terveztem kifejleszteni úgyis. Vonz az a 200-as front armor. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6197) dfsz34 válasza homeless09 (#6191) üzenetére


dfsz34
őstag

"Egy átlag körben prémiummal gold ammo nélkül is 60k körül hoz."

Ezzel vitatkoznék. Szerintem azért reálisabban kéne a dolgokra tekinteni. A belinkelt képen egy 4700-as sebzés volt, tank ász, azaz 99%-nál jobb eredmény és nagyon nagy hiba, ha az egyszeri ember azt hiszi, hogy majd ezt megismétli minden játékban, akkor az nem úgy lesz és pont.

Nettó 60k eredményhez még prémmel is kell 2500-3000 sebzés és 3-4 kill legalább. Ha ezt valaki átlagban megcsinálja, annak csak gratulálni tudok, de nem kéne a hozzá nem értőknek ilyen adatokat mondani, mert félrevezető.

Ez egy reálisabb összehasonlítás: [link]

A SuperPershing tényleg jó kredit termelő és ha azt nézzük, olcsóbb, mint egy T34 mondjuk, de nem fog nettó 60k creditet termelni átlagban, ezt bármibe lefogadom. A link alapján a nettó 18-19k, prémiummal a 25-28k sokkal reálisabb. Pl T34-el sokszor tallkozok super pershingel és érdekes mennyire tele vannak önbizalommal, hogy milyen erős a torony frontpáncélja, ami igaz, csak nem azt fogom lőni hanem a tetejét, a torony és a test találkozását vagy a testet, ha rálátok és a T34-nek van annyira pontos ágyúja, hogy ritkán hibázza el. Na most, ha leszedem az SP-t az elején mondjuk úgy, hogy ő egyet kettőt sebezett rajtam, akkor annak az illetőnek már egy 120e nettós meccset kell legközelebb mennie, ha a 60k akarja tartani. vicc, de a 60k nem reális, úgyhogy ez elméleti dolog mindenképpen.

Az is nézőpont kérdése, hogy előny vagy hátrány, hogy nem kap Tier10 ellenfeleket. Nekem tetszik pl a T34-el, hogy Maus ellen mehetek és összedolgozva leszedjük és gyenge pontokon még sebezni is tudom, de tény, hogy egyedül nem lenne esélyem, de nem is az a szerepem tier10-ben, hogy én nyomuljak.

(#6198) homeless09 válasza dfsz34 (#6197) üzenetére


homeless09
őstag

Vesztes körökben hoz 25k-t, nyertesekben 50-60at simán. Annyira meg sose voltam hülye, hogy kirohanjak egy T34 elé. De biztos csak hazudok.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6199) jahrn válasza dfsz34 (#6197) üzenetére


jahrn
senior tag

Az is tegyuk hozza h T34-ben ulve gyakorlatilag mindegy h mi jon szembe a pen siman jo barmi ellen, nomeg a sebzes sem rossz. Teny ha a pancelzat a mantlet kivetelevel elegge gyengusz, es a RoF sem rozsas de a reload jo szemelyzet/felszereles komboval 12 sec korulre leszorithato.
Es igazan gold ammora sincs szukseged, ellentetben az SP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#6200) sith7 válasza homeless09 (#6198) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

Nekem is van SP - m
Prém nélkül 2000 dmg, 1 - 2 kill : 40k haszon, ha kilőnek akkor is

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.