Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5351) echterion válasza Napfénysüti (#5350) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, igen, de a valóságban sem 7 mp alatt tölt be egy Tigris.

**********

(#5352) Atlantis válasza Napfénysüti (#5350) üzenetére


Atlantis
veterán

Meg arra, hogy egy csatának nem 30%-át képviselték a tüzérek, mint ahogy előfordul magas tier-ben nem ritkán.

Téma részemről lezárva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5353) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Kell arty, de az vicc, hogy a su-14 oneshot-ol az M46 Patton-el. És utána kiröhög. Az ilyen kötsögtől megy el a kedve az embernek az egésztől. Sunnyog a bokorban, azt röhög a parasztja...

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#5354) Napfénysüti válasza Zolee_70 (#5353) üzenetére

Ilyenkor kérdezd meg hogy mit csinál mikor egy kis AMX mellékerül az ellenféltől? ;] Akkor bezzeg tuti nem röhög. :DDD

Velem a múltkor elég korrekt volt egy arty az ellentől. Oneshotolt M103-ban ülve. Meglepődött, erre írtam hogy szép lövés meg hogy nagyon nincs szerencsém mert az előző csatában is így jártam. És nem kiröhögött hanem mondta hogy sajnos nagyon balszerencsés voltam. Szóval egész korrektnek tűnt nem is haragudtam meg rá. :N

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5355) #95904256


#95904256
törölt tag

SU-26 64%-os legénységgel ( meg jó körülményekkel ):

(#5356) Chris0321 válasza Zolee_70 (#5353) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem csak artys játékosok szokták ezt csinálni. Gondolj arra, hogy csak ennyi sikerélménye lehet az életben.

jahrn: Remélem meg fogja érni a troll gun, mindíg van oka farmolni az embernek és nem mindíg megy a T34-el.

Atlantis: Jó lenne ha ez így is maradna, elég sok dolgot rontottak most így is.

[ Szerkesztve ]

(#5357) Zolee_70 válasza Chris0321 (#5356) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ebben van igazság.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#5358) #95904256 válasza Zolee_70 (#5353) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ha jól láttam, akkor az M46 is képes oneshot-olni a SU-14-et.
Ha lehetőséged van rá, gondolom meg is teszed.

Nekem sem kedvenceim az artyk, de azért játszok velük. Előfordul, hogy az egész játék abból áll, hogy menekülök az ellenséges scout-ok és egyéb járgányok elől. Aztán mikor kirohangáltam magam, kilőnek, azt közlik, hogy NOOB... Ja, kösz, ha védtétek volna a seggem akkor tudtam volna lődözni én is. Ez ilyen játék, ilyen emberekkel (is).

(#5359) Zolee_70 válasza #95904256 (#5358) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Igen, képes, de ahhoz el kell oda jutni, átverekedve magam a védelmen. Arty pajti meg a bokorból csücsülve lövöldöz. Felüdülés olyan kört menni, ahol nincsenek, egész más a játék (értsd: jobb).

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#5360) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nem azért oneshotol bárkit az arty, mert akkora a sebzése. azért tud oneshotolni, amiért mondjuk a T110E5 1000 hpról ki tudja lőni mondjuk az IS-3at. Ammorack, motortér. Vagy ide, vagy oda találjon be, és akkor tuti, hogy véged. De ezeket eltalálni... Művészet 400 m felett. 1000 méter felett meg már csak mákkal lehet.

Zolee: nem jobb. Csak nem kell arra is figyelned, hogy egy arty a fejedre pottyantson egy szeretetcsomagot. Ergo nem kell figyelned annyira a fedezékeket.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#5361) myckey


myckey
veterán

majd az lesz a poénos,mikor egy nagyobb kupacot lőne a saját artynk,és az ellenfél helyett minket ver telibe.
mer ahogy nézem,így még könnyebben előfordulhat
majd akkor írják,hogy: sorry......fucking wg nerf spg :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5362) CaL!BeR


CaL!BeR
csendes tag

Szevasztok!

Van egy World of Tanks invite kódom, ha valakinek kell írjon prívátot INGYEN megadom mert én nem WOT-ozok, kárba meg ne vesszen hátha jól jön valakinek...

Üdv: Norbi

[ Szerkesztve ]

(#5363) #95904256 válasza Zolee_70 (#5359) üzenetére


#95904256
törölt tag

Más a szerepe az arty-nak és más a med-nek. Ez így van.

(#5364) Chris0321 válasza Zolee_70 (#5359) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem egy olyan csatában voltam GwTigerrel ahol nem egy scout, de az ellenség 2-3 top tankja úgy jött át a "védelmen", hogy csak a bázis közelében lettek felspottolva. Nem kell mondanom, hogy utána pár másodperccel később már ki is szedtek mivel azzal a nagy lomha artyval menekülni nem lehet.

(#5365) CaL!BeR válasza CaL!BeR (#5362) üzenetére


CaL!BeR
csendes tag

Inkább kiírom ide ne küldjetek privit. Aki kapja, marja: Your World of Tanks Invite Code: 6BN7EK7MB3ZN8Y
(legalább egy köszönömmel jelezze aki felhasználta :K )

Üdv: Norbi

(#5366) echterion


echterion
nagyúr

A helyzetfelismerő perkről kérdeznék: azt írja, ha másik rádiósnak is van ilyen, akkor csak az egyiknél lesz aktív. De mi van, ha a töltőmnek is berakom? Akkor összeadódik a kettő?

**********

(#5367) atis123 válasza AlexWolf (#5327) üzenetére


atis123
tag

Ezek a térképek még hagyján is . Sand River meg, El Halluf, Prohorovka, Malinovka na azok az undorítóak. Kezdem már megszokni a Redshiret is, meg a Wideparkot is. El hallufot rohadul utálom kib@szott kemper pálya. Malinvokán meg Prohorovkán meg nuku fedezék.

Szerk.: Erre beadja megint a Sandrivert. Anyám borogass... :W

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5368) Kelvin válasza echterion (#5366) üzenetére


Kelvin
őstag

A töltőnek nem tudod választani ezt a skill-t/perket-t. Van neki más.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5369) jahrn válasza Kelvin (#5368) üzenetére


jahrn
senior tag

De tudod, olyan tankoknal ahol a tolto a radios.

(#5370) #95904256 válasza echterion (#5366) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ha van rádiós a tankban, akkor a töltőnél nem lesz aktív ez a képesség. ( Még akkor sem, ha korábban megtanítottad neki, mikor ő volt a rádiós. ) Ez a képesség nem adódik össze.

[ Szerkesztve ]

(#5371) Linkin


Linkin
senior tag

Is7-re ès jakson ra mi a bevàlt àltalànos taktika?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5372) jahrn válasza Linkin (#5371) üzenetére


jahrn
senior tag

Gyors rush az elejen, majd 14 perc anyazas a chat-en h mennyire noob a csapat. :D

Jackson: alapvetoen masodik vonalbol kell vele ugykodni, de ha topdog vagy akar frontba is mehetsz attol fuggoen h az ellenfelnek milyen tankjai vannak (persze esszel). Az eleje turhetoen pancelozott, beforgatva eleg jokat tud pattintani.

(#5373) Strauss válasza jahrn (#5372) üzenetére


Strauss
senior tag

@va jo... :C :))

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#5374) echterion válasza #95904256 (#5370) üzenetére


echterion
nagyúr

Ettől féltem. Sajna már kiválasztottam neki, így marad a reset. Köszi mindenkinek az infót.

**********

(#5375) munnergep


munnergep
senior tag

Soha többé nem spotolok senkinek. Teljesen felesleges.
Ennyi :) Inkább megkeresem a csata végén a haldokló ellent és segítek rajtuk. Addig bújkálok. (T71)

8.6 május végén/június elején jelenik meg kb. az orosz szerveren, milyen csúszásban szokott lenni hozzájuk képest az eu szerver?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5376) Eagle16 válasza munnergep (#5375) üzenetére


Eagle16
addikt

1 hét.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5377) RAiN91


RAiN91
őstag

Francia ELC-s ág melyik tanktól kezdve revolvertáras? És az amcsi T69-es ág?

(#5378) marked one94 válasza RAiN91 (#5377) üzenetére


marked one94
őstag

amx 12t és amcsinál a T71.

You'll Never Walk Alone

(#5379) Eagle16 válasza RAiN91 (#5377) üzenetére


Eagle16
addikt

A francia AMX-12t-től, az amerikai meg a T71-től.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5380) echterion válasza RAiN91 (#5377) üzenetére


echterion
nagyúr

Amx 12t, de ne várj tőle nagy durranást. Mindenki azt szeretné, ha scoutolnál, de ahhoz túl lomha sajnos. Én csak ritkán rongyolok be vele az ellen közé, inkább a háttérből szoktam osztani a népet.

**********

(#5381) RAiN91 válasza echterion (#5380) üzenetére


RAiN91
őstag

Értem, csak a revolvertárras cuccokra vagyok kíváncsi, mert nagyon idegesítő amikor összekerül 1v1-be egy ilyennel, gondolom jó lehet.

(#5382) Fel válasza munnergep (#5375) üzenetére


Fel
addikt

Inkább június közepe felé fog az megjelenni.
Ahhoz, hogy még májusban legyen belőle valami, már mennie kellene a tesztnek, vagy legkésőbb holnap indulnia, erre pedig szerintem nem sok esély van.
Pedig jó lenne, ha jönne már. Ilyen statokkal egész jók lesznek/lennének ezek a tier 10 artik: [link]. Szépen megreszelt RoF, pontosság, célzásidő, néhol még a hp is kevesebb... álmodik a nyomor... :))

(#5383) Jurij35 válasza #95904256 (#5363) üzenetére


Jurij35
csendes tag

hello én már egy éve Tankozom érdekelne a dolog ha még meg van.Elööre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#5384) Fel


Fel
addikt

Napi retard képz:

..mondja ezt miután az IS-7 egy lövéssel kilőtte. És onnantól kezdve a meccs végéig a cseten: gold ammó, és gold ammó és tutitra gold ammó... gold ammó..

És ráadásként a lehető leghülyébb helyen pusztult meg, mert miatta nem tudtunk mozdulni semerre..

Akad egy másik is, igaz ez nem mai, de legalább honfitárs:

Előtte benyögte közösbe (magyarul), hogy "Mit kezdjek egy tier 4 tankkal tier 6-osok ellen?!" de azt nem örökítettem meg.

Ezek után inkább feladta:

:D

(#5387) munnergep


munnergep
senior tag

Azanyámmindenit.... micsoda hull...

Másik: nekem az a nagy hibám ebben a játékban, hogy még mindig nem tanultam meg mikor kell valahonnan nagyon gyorsan elszelelni, hanem leállok emberkedni, "úgyisjobbvagyok" alapon. Aztán esetleg mégsem :)
De azt megfigyeltem, hogy vannak emberek akik ebben a játékban félnek. Tényleg, szó szerint félnek. Számomra ez tök hihetetlen. Néha magamon is elcsodálkozok, hogy hogy húzhat fel ennyire az pl. arty, de ezen sokkal jobban meglepődök, hogy hogy a francba lehet félni?

PH klánt említette itt valaki, senki nem volt rá vevő? Lenne értelme? Sosem szoktam szakaszozni, se századozni, de egyszer jó lenne kipróbálni milyen egy csapathoz tartozni. Az felelősség ám' :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5388) krisss93


krisss93
aktív tag

A francia B1 -et érdemes elkezdeni vagy inkább ugorjam át freeből? :))

(#5389) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Expert: China

Rohadt sok idő kellett, mire a WZ111 1-4 meglett.

(#5390) vhw válasza Bobyjack (#5389) üzenetére


vhw
addikt

Ebből mennyi volt az afk-zós csata?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5391) Patrick76496 válasza Atlantis (#5346) üzenetére


Patrick76496
őstag

Annyi előny van viszont belőle, hogy az én gépeim is jobban fognak pattogni, mit össze nem lehet majd trollkodni IS-7-tel. :C Több ilyen gépem volt már, amit maga csak az ágyú tesz jó tankká, de én nem hiszek az ilyenekben. Felőlem lehet az az ágyú gyengébb, de akkor a tank teste olyan legyen hozzá (páncél, mozgékonyság). :) Pl. T32, ИС-7, Type 59, etc...

(#5384) Fel: No akkor ez most félig lengyel, vagy szimplán csak páwa? :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5392) Bobyjack válasza vhw (#5390) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Olyan 100-200 lehetett... ;]

(#5393) Cokerex válasza Jurij35 (#5385) üzenetére


Cokerex
csendes tag

Jurij invite codot szertett volna szerintem,de az csak uj reghez jó Jurij,ami neked kell az sztem bonus cod amit nvidia karikhoz adnak de azt viszont kemèny huf-èrt dobálják. :)

[ Szerkesztve ]

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#5394) csapee válasza munnergep (#5375) üzenetére


csapee
senior tag

Ezt en is hanyszor megfogadtam, bedobja a stock Hellcatot a Tier 7-8-as Tigris etc. koze. Jo mondom akkor leszek scout mert sebezni ugysem tudok vele. Leirom mindenkinek angolul hogy leszek csalinyuszi figyeljenek. Arty is volt vagy ketto de minek vegigmentem a teljes sor elott felspottolva vagy 10 tankot egy tigris lancat is sikerult valahogy leszedni (igaz nem tudom hogy:)) ), de mindenki fedezekben kempelt.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#5395) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy kis kedvcsináló M103-hoz, 7K sebzés, 86K bevétel: [link]

(#5396) echterion válasza Jurij35 (#5385) üzenetére


echterion
nagyúr

???

Mellesleg jó lökhárítója van. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#5397) mcwolf79 válasza Jurij35 (#5385) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szívesen nyomnék neki egy penetration-t :Y :Y :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5398) Djuree válasza Jurij35 (#5385) üzenetére


Djuree
félisten

mi a szar ez?! mi a tankokra verjük nem tudtad? ;] úgy megraknék egy is-7-est :DDD :C najónem :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5399) mcwolf79 válasza Djuree (#5398) üzenetére


mcwolf79
veterán

A csövét gondoltad? Neked csak akkora ????? :F :F :F :Y :Y :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5400) jano_77 válasza Jurij35 (#5385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ő a bnőd? Grat...mutatós a kicsike ;] :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.