Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5301) myckey válasza jano_77 (#5299) üzenetére


myckey
veterán

na még egyszer nekifutok.
mer most meg értelmezési problemáim akadtak :))

amit most írtál.
az ott 2.? lenne
csak nem tettél pontot,vagy 2 lövésből kaptál 1050 valamennyit?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5302) Chris0321 válasza virkir (#5294) üzenetére


Chris0321
addikt

A sima HE lőszerhez hozzányúlnak?

(#5303) Enzolord válasza Napfénysüti (#5281) üzenetére


Enzolord
addikt

Bakker, tényleg... Egyik kedvenc kapusom volt..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#5304) jano_77 válasza Bingisz (#5300) üzenetére


jano_77
nagyúr

úgy szeretem, hogy hisztek a másik szavának és mint a bíróságon, mindent bizonyítani kell....TESSÉK!

Pont a lényeg, hogy kitől kaptam a lövést nem látszódik :W
1 lövés, amit bekaptam - szintén T110E5-től - 447, a második pedig volt a maradék 1053! Így már sikerült megérteni? Helyén van minden írásjel?
Hogy tudnám megosztani veletek a replayt?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5305) Tomi0703 válasza Napfénysüti (#5281) üzenetére


Tomi0703
őstag

Már nekem is feltűnt, de engem inkább az érdekelne, hogy miért pont ő? Ha jól tudom, te nagy Barcás vagy. :DDD

(#5304) jano_77: Nem tudom rendesen kivenni, de oda alulra nem az van írva véletlen piros betűkkel, hogy "Lőszer rekesz"? :U
Replayt meg feltöltöd mwreplay-re vagy bármilyen fájlmegosztó oldalra.

(#5306) Napfénysüti: Na, ez nekem is válasz volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5306) Napfénysüti válasza jano_77 (#5299) üzenetére

Ahogy előttem is írták ez lehetetlen, csak akkor történhet meg ha ammorackkel pukkansz el. Amúgy az E5-nek nincs akkora sebzése de a TD tesói tényleg tudnak nagyot ütni. Egy videót én is megnéznék. :K

Jano mod: na így már oké de ez ammorack volt hisz meg is haltál egyből. :K Alapból nem sebez ekkorát de máker volt és elpukkantott.

Enzolord: ő a példaképem. És kapaszkodj meg ezt úgy mondom hogy gyerekkorom óta Barcellona szurkoló vagyok. De rohadtul csípem azt a faszit van egy stílusa. :K

Tomi0703: én is kapus vagyok már úgy 15 éve és nekem nagyon bejött a stílusa ahogy véd. Meg szimpatikus is volt hiába a nagy ellenfélnél játszott (majd a Valenciában ugye). Számomra ő egy példakép. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5307) Kelvin válasza jano_77 (#5304) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván jó helyen talált el és felrobbantál, megesik.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5308) Imilenni válasza jano_77 (#5304) üzenetére


Imilenni
addikt

Ott lent pirossal nem ammo rack van írva? :B Innen nem látni :/

Press "F" to pay respects.

(#5309) myckey válasza jano_77 (#5304) üzenetére


myckey
veterán

de ez nem arról szól,hogy kinek mekkora a farka ;)
senki nem flegmázott
te fújod fel,pedig már nem vagy 15 éves kis pisis :)

csak az van,hogy fizikai képtelenség hogy egy E5 ammo nélkül ilyet sebezzen beléd.
szimplán.

hogy most ezen minek kell így kiakadni.

na má meg van ammo :D
na én elmegyek most alukálni ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5310) jano_77 válasza Napfénysüti (#5306) üzenetére


jano_77
nagyúr

De hol mondtam én egy szóval is, hogy nem lőhette az ammo rackemet?!?
Annyit írtam, hogy 1053 lőtt belém.....erre letámadtatok, hogy már pedig ilyen nincs!
Most akkor ezek szerint mégis van, mert Ő szerencsésen találta el és egyből kilőtte az AR-et!
Amúgy igen, az van oda írva - illetve magyarul, Lőszer rekesz!

Replay

(#5309) myckey: hol láttál Te tőlem olyan bejegyzést, amiből arra a következtetésre jutottál, hogy kiakadtam?!? Csupán csak nem hittem a szememnek, meglepődtem, mert ilyen még nem esett meg velem sima tanktól - artyval már bizonyosan! Ennyi, nem volt itt semmi kiakadás! :U

(#5300) Bingisz: lehet, hogy kettőnk közül akkor én vagyok az úriember!? mert hogy nem fogadtam veled, mert tudtam, hogy van replay! ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5311) Tomi0703 válasza jano_77 (#5310) üzenetére


Tomi0703
őstag

Annyit írtam, hogy 1053 lőtt belém.....erre letámadtatok, hogy már pedig ilyen nincs!

Azt írták, hogy nem sebezhet annyit, max ha ammorack-el, ezt mondták itt pontosan. :K

[ Szerkesztve ]

(#5312) Chris0321 válasza jano_77 (#5310) üzenetére


Chris0321
addikt

Én direkt raktam rá vizes lőszerrekeszt mert én is nem egy IS3-at kilőttem full HP-ról.

(#5313) Napfénysüti válasza jano_77 (#5310) üzenetére

Ne haragudj de szerintem itt mindenki úgy értette hogy alapból sebzett annyit és azért mondták. Senki nem gondolt egyből ammora mert azt azért meg szokták jegyezni. Így teljesen rendben is van ammóval bármi sebezhet ilyen marha nagyot.

Most nézem hogy ilyen még nem esett meg veled és azért néztél nagyot. Hát hozzá kell szokni hogy bizony ez előfordulhat. Igaz nem túl gyakori az ammorack de azért megeshet bárkivel bármikor. Nekem is volt hogy low HP-s T29-ből ammmorackeltem maxról egy Type 59-et, biztos nézett nagyokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5314) jano_77 válasza Napfénysüti (#5313) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, akkor én fogalmaztam rosszul ezek szerint, bocs a félreértésért. De ettől még nem kell hülyének nézni senkit :U Meg úriembert játszani, osztán marha nagyot koppanni! :B

Már bánom, hogy beírtam. :U
Inkább az IS-3 legénység 3. skilljében segítsetek ilyen sokan.....eddig nem sok reakciót kaptam rá, pedig tudom, hogy nagyon népszerű tank és itt talán minden nagymenőnek meg van vagy volt. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5315) myckey válasza jano_77 (#5314) üzenetére


myckey
veterán

ezt ugye most nem rám értetted?
hülyének meg szerintem senki nem nézett ;)

na majd jöhetnek törölni a modik :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5316) Bingisz válasza jano_77 (#5314) üzenetére


Bingisz
addikt

De Virkir már a legelső válaszában leírta, hogy ammoracket kaptál. Erre te meg kioktattad, hogy akármilyen sokat tud a Wotról, neked van igazad....

De mind1 is igazából, tolom tovább a T110E5-öt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5317) nyunyu válasza jano_77 (#5304) üzenetére


nyunyu
félisten

Benyaltad a GWPanthert+T110E5-ot egyszerre.

Ilyenkor csak azt irja ki, aki modult sebzett vagy kinyirt.

Fel nem spotolt ellenfeltol jovo talalatokat csak a HPd fogyasabol, meg a talalat iranyat jelzobol latod.

[szerk:]Ha egy lovessel ammo rack lett volna, akkor -1500-at ir ki, nem 500+1000-at.
Ja, hogy mar serult voltal, akkor lehetett -1000 a rack.

Rackkel robbantani foleg a szovjeteket, meg a beloluk szarmazo kinaiakat lehet.
Amerikaiakra nem jellemzo, inkabb csak serul a rack.

Nemetek meg inkabb egni szeretnek.
Baaar, tegnap valaki sikeresen robbantotta a Tiger2-om rackjet, meg is voltam lepodve, mert par ezer nemet tank+TD kor alatt ez volt az elso.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5318) Bingisz


Bingisz
addikt

Hoppáhoppá!

Hunt for Object 263 ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5319) csaba17


csaba17
senior tag

heló mindenki
elég régóta játszok a játékkal, az elején még én "választottam" meg hogy melyik tankot fejlesszem ki.
itt egy 1,5-2hete olvastam hogy a tier 6os vk-k(3000d meg h, nemtudom most fejből) elég jók ahhoz képest hogy medium tankok.
már a pz iv-nél vagyok de ez a tank....
tudtok valami stratégiát mondani hogy a pz iv-vel ti hogyan játszotok.
azt aláírom hogy párszor meggondolatlanul támadok tankokat, pl heavyket is, de ez csak azért van mert elég sok ideig csak ilyenekkel mentem, megszoktam hogy azért 1-2 lövést simán kibírok.
de ez...
ha megyek akkor is meghalok viszonylag hamar, ha nem annyira akkor is :)
alap löveggel rémálom volt, azt hittem sosem tudom kifejleszteni a másikat de csak összejött, ez már pontos de alig tudok átlőni vele, még a szintemen lévő tankokat sem, sokszor oldalba sem, annyira nem sok az a ~26-27k tp a következő vk-ért amit akarok de elég siralmasan fog összejönni az tuti.
valami tipp?

(#5320) emre válasza jano_77 (#5290) üzenetére


emre
veterán

Nálam ez van az IS3-as legénységén, nem szentírás, de szerintem nagyjából jól van.

(#5318) Bingisz
Nálam ilyen a hoppá hoppá. meg ilyen. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5321) nyunyu válasza csaba17 (#5319) üzenetére


nyunyu
félisten

Melyik loveggel hasznalod?

Ha a 10.5-os trollgunnal, akkor persze, hogy nem viszi at a sajat szintjen levo tankokat sem a sima AP/panceltoro loszerrel.
Ahhoz HE/repeszrombolot celszeru hasznalni, de inkabb a goldert veheto HEAT-ot.

Vagy ha nem tetszik, akkor meg mindig vissza tudod tenni a 7.5 L/48-at, az ugyan kisebbet sebez, de pontosabban lo, meg vastagabb pancelt visz at.

PzIV-bol a VK3601H es a VK3001P erheto el, ezekbol lesz a Tiger->E-100 illetve Tiger P->Maus heavy vonal.
Uj VK3001D-t a PzIII/IV-bol lehet kifejleszteni, ebbol lesz az uj med ag az. (VK3002D->Leopard)
Szinten a PzIII/IV-bol erheto el a VK3001H, ami utan jon a regi med ag. (Panther->E-50M).

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5322) munnergep


munnergep
senior tag

Az előbb kilőttem egy t-50-2-őt, ami gyorsan le is égett, majd jött a reakció: A BÜDÖS KURV@ @NYÁDAT...
Nem válaszoltam...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5323) Atlantis válasza Patrick76496 (#5292) üzenetére


Atlantis
veterán

Érdekes változtatások, az biztos. IS-4-et rendesen kiherélik, eddig legalább az ágyúja jó volt, most még értéktelenebb lesz CW-n.

Trollgun-os vasak se fognak szaladgálni T5-ben, nem fogja megérni.

Arty-k végre megkapják a magukét, bár ez mellé még kéne MM-korlátozás is.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5324) csaba17 válasza nyunyu (#5321) üzenetére


csaba17
senior tag

most a 40 l/43as löveg van rajta. és igen, ezekre: VK3601H es a VK3001P gondoltam csak fejből nem tudtam a nevüket :)

(#5325) Napfénysüti válasza Atlantis (#5323) üzenetére

Én az arty-k oldalankénti számát korlátoznám már 3-ban. 5 nagy dög már sajnos durván ki tudja nyírni a játékot. :(

Més que un club!

(#5326) Cseri0058 válasza Napfénysüti (#5325) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én betennék egy arty mentes csata lehetőséget!!! :D

(#5327) AlexWolf válasza Cseri0058 (#5326) üzenetére


AlexWolf
senior tag

én alig várom hogy végre lehessen map-ot választani. pápá sztyeppe, aitfield, karelia, murovanka stb

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5328) Napfénysüti válasza AlexWolf (#5327) üzenetére

Na akkor most mindneki ébredjen fel szépen a legzsebb álmából. ;]
Méghogy arty mentes csata meg választható pálya. :DDD SerB ezeken tuti egy napig csak röhögne. :D

Més que un club!

(#5329) Atlantis válasza Napfénysüti (#5325) üzenetére


Atlantis
veterán

2-3 darabos korlát valóban jó lenne, bár az sem rossz, hogy 7-8 másodperc lesz a célzási idejük és 0,8-0,9 a pontosságuk, így már kevésbé lesznek hatékonyak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5330) jahrn válasza Atlantis (#5329) üzenetére


jahrn
senior tag

A max 2 arty nem jo, mivel kiszurnanak a platoon-okkal.

(#5331) Atlantis válasza jahrn (#5330) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem az se lenne nagy baj, minek kell 3 arty egy szakaszba?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5332) Chris0321 válasza Atlantis (#5329) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen jó is lesz nézni mikor az előttem lévő jóval nagyobb tankokra tüzérségi támogatást kérek és majd szépen mellette robbannak a lövedékek és semmit sem sebeznek majd én pedig futhatok ha nem szeretném, hogy szétlőjenek sec perc alatt a felspottolt tankok.

(#5333) jahrn válasza Atlantis (#5331) üzenetére


jahrn
senior tag

Ennyi erovel minek kell 3 hvy egy szakaszba?

Az h 8.6-ban az AMX 50B kisebb lessz kap tolem egy + pontot, igy azert nagyobb lelkesedessel nyomom tovabb a francia hvy agat.
A tobbi meg.. -10 pen ahogy nezem a legtobb tank esetben normal ammoval, szerintem nem lessz zavaro. Amugy is az esetek 90%-ban az emberek a gyenge/gyengebb pontokra mennek.

(#5334) Atlantis Igen, de miutan az SPG is resze a jateknak ezert oket is megilleti a jog a 3-as platoonra. Mondom ezt ugy h nem jatszom artyval szal nem erintene, szimplan ramutatok arra h nem kellene a lo tulso oldalat nyalogatni...

[ Szerkesztve ]

(#5334) Atlantis válasza jahrn (#5333) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem is tudom, talán mert ez alapvetően egy tankos játék... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5335) nyunyu válasza Atlantis (#5323) üzenetére


nyunyu
félisten

•American medium tank M4 Sherman
◦Turret D51066
■Gun 105 mm SPH M4 L/23
■Shells HE M1
■Price 166 ( 83 )
■Shells HEAT M67
■Price 14 ( 7 )
■Penetration 101.6/101.6 ( 150/150 )

Baaaaaz, 150 helyett 101 a pen, plusz dupla ar?
Innentol tenyleg nem lesz fun a Shermannal trollkodas.

Sebaj, marad a Ferdi. :DDD

•American medium tank M60
◦Matchmaking weight 100 ( 120 )
◦Turret M60
■Gun 105 mm Gun M68
■Shells HEAT-T T384E4
■Price 12 ( 10 )
■Penetration 330/330 ( 350/350 )

Wow, jon a legmodernebb Patton?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5336) echterion válasza Atlantis (#5334) üzenetére


echterion
nagyúr

Aminek szerves része az arti. Mint ahogy a valódi háborúkban is meghatározó szerep jut neki. Szerintem maradjanak csak, mondom ezt úgy, hogy szinte csak heavy-kkel játszom.

**********

(#5337) Chris0321 válasza nyunyu (#5335) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy látszik nem tetszik nekik, hogy olyan tankkal is jól lehet keresni amit nem goldért lehet venni. A KV-1 troll gunját is elrontják?

(#5338) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Reg nem jartam erre, vegre megvan az elso Radley-Waltersem :)

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf Thursday, May 16, 2013 9:08:05 PM
Jármű: T-34-85
Szerzett tapasztalat: 2,780 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 35,835
Csatában elért Achievement: Radley-Walters medál, Acélfal, Top Gun

(#5339) Atlantis válasza echterion (#5336) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne menjünk bele, hogy ennek a játéknak mennyi köze van a valósághoz. Felőlem kukázhatnák az összeset a játékból, pedig van/volt 3 tüzér-vonalam is.

Chris0321: Ha jól látom, az átütését annak is csökkentik, de az lőszerár marad...eddig.

Sermi: Rendben, maradjanak, egy jó taktikai elem szerintem is, csak nem a jelenlegi formában.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5340) Napfénysüti válasza Atlantis (#5339) üzenetére

Az arty-knak mondjuk tényleg nem sok közük van hozzá. Ennek elelnére megértem hogy vannak mert ez egy játék nem is tiltanám ki őket csak a számukat korlátoznám.

Més que un club!

(#5341) Bingisz válasza nyunyu (#5335) üzenetére


Bingisz
addikt

Az M60 is speciális tank lesz, mint a hátsótornyos löwe.

Más: Azt meg tudod még mondani, hogy melyik fájl baxa el a szakértő plecsniket?
Mert már csak Angol tankokat kell kilőnöm, de nem írja ki rendesen, hogy melyikeket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5342) jano_77 válasza emre (#5320) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

Sikerült mennem végre T32-el egy jó kört....asszem én nyertem meg a csatát :B
Győzelem!
Ruinberg 2013. május 16. 20:12:02
T32
Szerzett tapasztalat: 2 208
+ kredit: 74 864
Csatában elért Achievement: Radley-Walters medál, Pascucci medál, Top Gun, Pusztító, Kiváló soför jelvény: "Tank ász" (3.302 dmg és 1.359 spot dmg) :))

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5343) jahrn válasza Chris0321 (#5337) üzenetére


jahrn
senior tag

Annak is csokkentik a penjet 140-re (marmint a HEAT lovedeket). Ami erdekes h KV-2tol elveszik a HEAT-ot es kap helyette valami AP jellegu gold ammot.
Mindettol fuggetlenul T5-ot tovabbra is uralni fogjak a troll PzIV-ek es M4-ek, mert a HE/AP siman eleg oda. Max a T6-ok (illetve meg ok sem annyira) meg a T7-ek orulhetnek.

A QnA-bol ez tetszett a legjobban:
"- Sturmtiger will be a tank destroyer, not an arty" kerdes mar csak az h mikor? Meg h lessz-e Brummbär?

[ Szerkesztve ]

(#5344) nyunyu válasza Bingisz (#5341) üzenetére


nyunyu
félisten

Más: Azt meg tudod még mondani, hogy melyik fájl baxa el a szakértő plecsniket?

#1781

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5345) Patrick76496 válasza virkir (#5294) üzenetére


Patrick76496
őstag

Semmi baj, ez így helyes. Én nem használok troll ágyút, még is élvezem a játékot kis T-34-el (statot ne nézd, most húzom fel).

(#5323) Atlantis: Én az IS-4-et így sem szerettem, engem inkább az általam említett 2 tank átütés-gyengítése zavar.

Egyébként igazán adhatnának egy nyomós okot a nerf-nek, megint csak poénkodni képesek:

the reason for nerfing the penetration in 0.8.6 is "malice"

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5346) Atlantis válasza nyunyu (#5344) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam se volt, de ez tényleg segített rajta. Kösz. :R

patrikgtaivs: Hát igen, felénk se szeretik nagyon, de a 400-as átütés (arannyal) és a relative magas HP miatt néha előkerült. Így viszont egyik előnye elvész szegénynek, pedig ki akartam fejleszteni, de így már nem valószínű, hogy valaha is előkerül. Korábban mintha olyan pletykák is lettek volna, hogy az IS-7 ágyúja kap egy kis buff-ot, de inkább azt is butítják.

echterion: Persze, meg gyalogság, légierő, stb. Azért a világháborús tüzérség korántsem volt ennyire pontos és inkább a gyalogságot tizedelte. De tényleg nem akarom ezt a játékot a valósághoz hasonlítgatni, tudjuk, hogy köze nincs hozzá.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5347) echterion válasza Atlantis (#5339) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem akarok belemenni, de ha te azt mondod, ez tankos játék, akkor a tüzérség is hozzá kell, hogy tartozzon. Ahol tankok csatáznak, ott van tüzérség is, ha tetszik, ha nem...

**********

(#5348) Bingisz válasza nyunyu (#5344) üzenetére


Bingisz
addikt

:R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5349) myckey válasza Patrick76496 (#5345) üzenetére


myckey
veterán

meg aztán a sörminátor megy mag köpködője még így is az egyik legjobb a tierjében/medeknél.
bár mostanság igencsak elszoktam tőle
viszont a KV-2 új arany golyóbisára kíváncsi leszek :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5350) Napfénysüti válasza echterion (#5347) üzenetére

Ő arra akart gondolom utalni hogy a valóságban a tüzérek marha messziről és rettentő pontatlanul lőttek nem úgy mint a játékbeli rokonaik amik simán képesek egy tankot eltalálni. :)

Valóban de az azért még mindig közelebb áll az igazi Tigrishez mint egy WoT arty egy valóshoz.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.