Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#6951) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Üdv urak valaki esetleg szakasz ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6952) Dobi 562 válasza Tomi0703 (#6950) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azért mert csak én mentem vissza resetelni és általában ilyenkor szoktam bénáskodni és telibe verni a frontjukat. De tényleg nem lett volna most szükség a goldra. :)

Ezt a tankot már nem farmolásra használom, hanem a német med legénység képzésére, SP-vel próbálom minimalizálni a gold ammo használatot, mert ott a profit a fontos.

---------------------------------------------------------------

World of Tanks oktató videó Cleverland-től.

Nem néztem végig, csak bele-bele nézegettem, de amit láttam az alapján nagyon jól és részletesen elmagyarázza a dolgokat. Ha jól tudom magyarul még nem jelent meg hasonló, kezdőknek, tapasztalatlanabbaknak érdemes lehet rászánni azt a szűk fél órát és végignézni.

[ Szerkesztve ]

(#6953) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Sokszor csókultatom a Hungarian Old Boys nevű klánt, név szerint brutalpapino és Jostiwrc playereket. Ha kell, szívesen adok replayt, ha nem minősül rossz hír keltésének. Platoonban két db KV-1S-sel tolták, és ekkora fikuszokat (szobanövény) tényleg ritkán látok. Tengermély tisztelettel.

(#6954) marked one94 válasza Dobi 562 (#6952) üzenetére


marked one94
őstag

Nyugi olyankor én is töltöm befele a goldot akármi van foglalni :) Ma is volt egy csata hogy ha 1et pattintottak volna akkor kikapunk így abba helyzetbe ellőttem az összes goldot :B

mindjárt kapom hogy "gold ammo noob" :DDD

You'll Never Walk Alone

(#6955) Veatta válasza marked one94 (#6954) üzenetére


Veatta
aktív tag

gold ammo noob és kill stealer :)

(#6956) myckey válasza marked one94 (#6954) üzenetére


myckey
veterán

én már meg sem lepődök rajtad :(
komolyan!
én szégyellem magam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6957) bullseye válasza Dobi 562 (#6952) üzenetére


bullseye
addikt

Megvannak valakinek a nála használt modok (találatjelző, high-tech HUD, zoom?), olyan helyen, ami nem akar toolbart, meg letöltőt rakni a gépemre? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6958) marked one94 válasza Veatta (#6955) üzenetére


marked one94
őstag

Köszönöm :R

myckey: Én is szégyellem eleget magam, miattad :P

You'll Never Walk Alone

(#6959) myckey válasza Dobi 562 (#6952) üzenetére


myckey
veterán

ez egész jó :)
mindig szívesen nézem az értelmesebb videókat.
srác egész korrekt,bár az én szájízemnek mindig túl nyájasak ezek a videók,de hát ugye itt nincs siemka pléjör,aki miatt erélyesebben kellene fellépni

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6960) Atlantis válasza Macka (#6943) üzenetére


Atlantis
veterán

Én ezért nem fogok a T10-esekkel menni 8.6 érkezéséig.
Tegnap megpróbáltam, hiba volt. Kivétel nélkül 5 arty oldalanként, mind vereség.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6961) yarsley válasza Atlantis (#6960) üzenetére


yarsley
aktív tag

A t7-es artykkal hogy tele van a csata azt nem csodalom, mert mindenki ki akarja fejleszteni a T8-ast mielott bejon a nerf.

Megint van par kis nvidias bonusz kodom 2050gold+1ho prem 3k-ert.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#6962) bullseye válasza yarsley (#6961) üzenetére


bullseye
addikt

Én nem! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6963) homeless09 válasza Atlantis (#6960) üzenetére


homeless09
őstag

SU85B-vel tolom most én is, elég fun, rohadt jó a top gun rajta, remélem legalább ilyen jó lesz a SU85 is. :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6964) Mottie válasza bullseye (#6957) üzenetére


Mottie
őstag

Itt

Be Victorious!

(#6965) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Hiába a 7 kill, ez a kör lehetett volna jobb is, a vége felé túlságosan türelmetlen voltam. :(((

(#6966) dfsz34 válasza Dobi 562 (#6952) üzenetére


dfsz34
őstag

Jók a videói szvsz, egy dolgot nem értek, amit felrakott Type 59 videó, ott Tier 10 ellenfele is volt neki. Eddig úgy tudtam, hogy a type csak 9-et kaphat ez azóta változott így meg?

[ Szerkesztve ]

(#6967) .mf válasza Mottie (#6921) üzenetére


.mf
veterán

Nekem ma egész jó volt, kereken 40 csatából 30 nyerő, átlag 1.8 kill, átlag 1702 wn6.

Shizuoka: nekem is volt tegnap egy ilyen, Pantherrel 4185 dmg (45 lövés, 42 találat - Sniper medál is), 7 kill, mégis bukó :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6968) bullseye válasza Mottie (#6964) üzenetére


bullseye
addikt

Köszi. Most szépen lejött, telepítők nélkül...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6969) Mottie válasza bullseye (#6968) üzenetére


Mottie
őstag

Azért van mert direkt linket adtam a letöltéshez, így nem futottál bele a kamu letöltés gombokba, amik csak egy reklám részei. :P

Be Victorious!

(#6970) Patrick76496 válasza vhw (#6907) üzenetére


Patrick76496
őstag

Így már tiszta, kösz.

(#6913) SHiZUOKA: Ez miben különbözik egy normál Hetzer-től?

Más: Matchmaking level over 9000

Ha kicsit érthetőbben fogalmaznak, beszámolás helyett visszaszámolást mondanak, akkor most én is a képen lennék. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6971) Dobi 562 válasza dfsz34 (#6966) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az egy régi videó, gondolom. Régebben nem volt könnyített MM besorolása a Type 59-nek.

(#6972) Macka válasza Atlantis (#6960) üzenetére


Macka
veterán

Én is megfogadom, de minden nap előveszem a T9-eket. M103 sajnos artymágnes, E75 meg stock motoros, simán belövik, főleg, ha leszedik a lánctalpat. Szinte minden körben kilőnek, gyakran még csak lőni sem tudok, nehogy tankot kiszedni.
Épp tegnap néztem noobmetert, az elmúlt hétben iszonyatot zuhant az értékelésem, pedig eddig csak felfele ment. Azt is unom már, hogy 2-4 pályát váltogat, van olyan map, mint hetek óta nem láttam.

És mindebből mi a tanulság: inkább erőltetem a Hummelt... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6973) Djuree


Djuree
félisten

tegnapi mérleg:

Name Total Per battle
Victory ratio: 49.09%
Battles: 55
Efficiencyold: 1234.09
Efficiencyv2: 1206.49
WN6: 1003.71
Average tier: 8.33
Experience: 38406 698.29
Capture points: 137 2.49
Defense points: 0 0
Damage: 74069 1347
Kills: 43 0.78
Spotted: 56 1.02

Vehicle Games played Victory ratio
Type 59 20 45%
M103 16 37.5%
KV-5 10 60%
T-44 2 50%
Object 212 2 50%
Bat Chatillon 25 t 1 100%
IS-7 1 0%
AMX 50 Foch 1 100%
SU-152 1 100%
Caernarvon 1 100%

Caernarvon kifarmolva (xp és pénz is), M103 nagy torony kifarmolva. látszik hogy inkább csak arra mentem hogy minél több kör meglegyen az xp meg a premekkel a pénz miatt. elég szar mérleg lett. M103-al meg sok vereség, igaz sztem a 2000dmg mindig megvolt vele, jó tank, csak a csapat halt el mindig, sokszor egyedül mentem az egyik oldalra :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6974) HungAryan válasza Djuree (#6973) üzenetére


HungAryan
tag

Gondolom te is PlanetWoT-ról nézed. Neked már írja a tegnapi napot?
Mert nekem még csak a tegnap előtti nap van meg.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#6975) L4mie válasza HungAryan (#6974) üzenetére


L4mie
veterán

ide se írja, pedig pont tegnap volt időnk gamelni. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6976) HungAryan válasza L4mie (#6975) üzenetére


HungAryan
tag

Gondolom ezért:

These stats and graphs were last updated 2013-05-26 11:27:42 UTC+3

Szóval még nincs frissítve. Türelem. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#6977) sutyi^ válasza Djuree (#6973) üzenetére


sutyi^
senior tag

Csak a szokásos volt. Hétvégi nábok, na meg a WG megoldja hogy ne legyen túl magas a WR-je az embernek.

Én valamikor este 10 fele adtam fel mikor Erlenberg-en 12-en elmentek egy flankre, majd megölették magukat egyesével, míg én egyedül tartottam a hidat O268-al, kiosztva 4.1k dmg-et, meg kitankolva 5.2k-t...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#6978) Djuree


Djuree
félisten

tegnap már sokadjára vettem észre két dolgot:

1. adott egy tank, átlövöm mondjuk 5-ből 5x, a 6. lövésre kilőném, de ez a bizonyos 6. lövés sosem megy át, ha ugyanoda lövök ahol eddig 5x átvitte akkor sem. mindig ez az utolsó gyilkos lövés pattan. és akár 2-3x is pattan egymás után mielőtt a rendszer "engedné" kilőni.

2. adott egy tank kevés hp-val, ha hoznám az átlag sebzést ki is lőném bőven, de nem, ilyenkor vhogy mindig marad 1-20hp-ja az adott tanknak, sosem lövöm ki elsőre :W

szval a qrva anyját a WG-nek, rohadjanak meg ott ahol vannak...

más: láttátok a wot oldalát? teljesen megváltozott a statos rész.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6979) sutyi^ válasza Djuree (#6978) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nem láttam, de emiatt nem frissül sehol a graf, se noobmeter, se wotlabs, stb.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#6980) Atlantis válasza dfsz34 (#6966) üzenetére


Atlantis
veterán

A szakasztárs Ferdinand miatt felkerülhetett T10-be is.

Macka: ez ilyen, T9-eseket még én is le szoktam duplázni, de utána megyek inkább alacsonyabb osztályba vagy farmolok a prémiumokkal, bár ott is elég nagy a szívás, de legalább nem veszteségesek a körök. Kb. 4 vereségre jut egy győzelem a T8-as prémium vasakkal is... :(

Djuree: WOT oldalán van statos rész? :F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6981) L4mie válasza Djuree (#6978) üzenetére


L4mie
veterán

IGEN!! ezt már többször észrevettem ugye főleg Stug-al tapasztalom általában med-TD-heavy tankokkal szemben.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6982) Fel válasza Atlantis (#6980) üzenetére


Fel
addikt

Igen, Players.
Neved beírod, aztán wow.. Ténylég szebb lett, mint a régi. Kördiagramm, meg mindenféle mutatók, stb.

(#6983) Atlantis válasza Fel (#6982) üzenetére


Atlantis
veterán

Jahogy ez....régóta nem néztem be erre a részre.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6984) Jolet


Jolet
őstag

Engem a T30 továbbra is szopat :-(
nagy ágyú ide vagy oda
folyamatosan vesztek vele, ha szakaszba viszem akkor a szakasz is biztosan veszít
összehasonlítottam pár tankkal:
a T28 prot WR 55% átlagsebzés: 1178 találati arány 74%
a T30 WR 44% átlagsebzés: 1385 találati arány 76%
az M103 WR 56% átlagsebzés: 1663 találati arány 82%
a T110E5 WR 57% átlagsebzés: 1662 találati arány 82%

az IS-3 WR 53% átlagsebzés: 1340 találati arány 78%
az IS-8 WR 46% átlagsebzés: 1489 találati arány 79%
az IS-4 WR 45% átlagsebzés: 2147 találati arány 81%
az IS-7 WR 42% átlagsebzés: 1788 találati arány 77%

ahogy én látom nem nagy összefüggés van a WR és az átlagsebzés között
nekem az az érzésem néha, hogy van pár tank, ami vagy nekem nem fekszik vagy így kompenzál a WG

amúgy az utóbbi egy hétben nekem is sikerült letornásznom az 1500 feletti WN6-omat olyan 1200 körülire
szar egy hét volt és nem csak a T30-nak köszönhetően
volt olyan nap, amikor a T29-et 11-edszerre tudtam csak lecsillagozni, pedig addig ment az elsőre is hónapokon keresztül
persze nem kizárt, hogy bennem van a hiba :-(

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6985) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha a legénység valamelyik képessége 100 %-on van, és átképzem kreditést valamelyik más tankra 75 %-ra akkor a képesség megmarad aktív, vagy csak ha újra eléri a legénység a 100 %-ot ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6986) jano_77 válasza Rico33 (#6746) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos a 7végén elmaradtam a fórum követésből, kevés időm volt, azt inkább a játékra fordítottam.
Most volt időm olvasgatni és látom, hogy mekkora vita alakult ki újfent.
Én közel sem számítok a pro játékosok közé, csak hobbyból tolom a WoT-ot, de ennek ellenére igyekszem replayeket megnézni azokról a tankokról, amikkel nehezebben boldogulok, vagy megnézni egy weakspot képet az adott tankról, wot wikin vagy fórumon utána olvasni pár dolognak, mert ezzel élvezhetőbbé válhat számomra a JÁTÉK! Mert, hogy nem vagyok mazochista, nem szeretek kikapni, bukni!
De ettől még nem leszek elvakult idióta game-er, csupán tényleg csak szeretném jobban élvezni a játékot! Ehhez pedig az kell, hogy picit jobb legyek, többet tudjak hozzá tenni a csatákhoz, mert akkor több sikerélményem lesz benne ------> ez okoz örömet ugyanis számomra! Vki azért játszik, hogy kikapjon, veszítsen!?
Úgy gondolom, hogy nagyon félre érted az itteni hozzászólókat, akik kicsit próbálnak tenni azért, hogy a játékuk élvezhetőbbé váljon! Tényleg bosszantó az, hogy több ezres csatával a háta mögött vannak olyan játékosok, akik azt sem tudják, hogy merre van a tankjuk eleje, nem tudják milyen típusú tankban ülnek (értsd. nem tudják mire való)! Heavy tankkal elmennek spotolni (nem azért mert más nem hajlandó, csak mert agyatlan barom), vagy épp a scout tankok leghátul bujkálnak egy bokorban, vagy mikor olyan platoonok jönnek be a játékba, akik egymást lövöldözik (tegnap is volt részem ebben), mert az mekkora poen, és mikor rájuk szólunk, hogy hagyják abba, akkor basznak rá lövik egymást tovább! Majd mikor próbálok segíteni az egyiknek, mert még nem vettem észre, hogy oda-vissza megy a lövöldözés, mert retardált barmokról van szó -, akkor akinek segítenék, felém fordul és engem lő tovább, na ez kiveri a biztit nálam is......ki is lőttem a fa**ba! Szal szerinted az ilyen tök normális, mert SZÓRAKOZNI jöttek be?!? Kíváncsi lennék, hogy mit szólnál, ha ezek vagy hasonlók veled kerülnének egy csapatba és úgy indulnál neki a csatának, hogy 2-3 tankkal kevesebben vagytok az ilyen agyhalott gyökerek miatt!?!?!? Biztos azt mondanád, hogy nézd már milyen jól szórakoznak a srácok!? :F
Szal szerintem azért gondold át újra amiket eddig leírtál és értelmezd át ezt a SZÓRAKOZNI dolgot is!

ON: melyik pálya az az Old Town?!? :F 8.6 teszt szeróról nincs még hír? (nem értem még végig a vissza olvasással :B )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6987) mcwolf79 válasza jano_77 (#6986) üzenetére


mcwolf79
veterán

Érdemi infó nincs sok.
Jobbára az artillery OP pro/kontra, és Progamer/casual Pro/kontra "vita" ment.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6988) Tomi0703 válasza Djuree (#6978) üzenetére


Tomi0703
őstag

hat rohadjak meg, de nekem a regi jobban tetszett... :DDD

(#6989) marked one94 válasza Jolet (#6984) üzenetére


marked one94
őstag

Nem akarlak elszomorítani, de ezek a átlagsebzések nagyon gyenge T8 és fölötte. Talán ha a tankod HP-ját tudod hozni átlagban akkor magasabb lesz a WR.

You'll Never Walk Alone

(#6990) homeless09 válasza Djuree (#6978) üzenetére


homeless09
őstag

Ez sajnos mindig is így volt, elég görény húzás a játék motor részéről. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6991) Arpee78


Arpee78
senior tag

Mi történik amikor két utolsóként maradt tank egyidőben lövi ki egymást? Döntetlen lesz vagy az győz amelyik egy picivel később pusztul el?

(#6992) marked one94 válasza Djuree (#6978) üzenetére


marked one94
őstag

Ha meg te vagy a szerencsés oldalon akkor meg milyen vicces nem? :U Amúgy én ezt nem nagyon vettem észre.

You'll Never Walk Alone

(#6993) Söptöröttö válasza Arpee78 (#6991) üzenetére


Söptöröttö
tag

Néhány napja volt egy ilyen csatám, döntetlen lett.

(#6994) dfsz34 válasza Djuree (#6978) üzenetére


dfsz34
őstag

Biztos, hogy van a játékban egy olyan logika, ami mint a szerencsekerék, ha az jön ki, hogy nem hal meg a jármű, de csak annyi HP marad, amit egy lövéssel bárki kiszedhet. Aztán, hogy az 1 vagy 20 vagy 50 végül is teljesen mindegy. Nyilvánvaló ez, mert túl gyakran jönnek ki ilyen helyzetek, de nekem is sokszor van olyan, hogy nagyon kevés HP-m marad, szóval kivételezés nincs ilyen értelemben, neked is lehet, meg az ellenfelednek is, ha ezt pörgette ki a szerencsekerék.

Ha igazán élethűbbé akarnák tenni, akkor a HP csökkenéssel párhuzamosan legalább a menettulajdonságoknak és páncélvédelemnek is romlani kéne meg minden más tulajdonságnak, nem csak a kritikus sebzések miatt, hanem egyszerüen a sérülések mértéke miatt. Ilyen módon az 1 HP-s jármű már nem számítana teljes értékű harceszköznek, úgy értve persze, ha nem kap be lövést, de ez tényleg viccess belegondolni, hogy szétlőtték a tankot, de az ugyanúgy harcol tovább, annyi változás, hogy óvatosabb lesz, hátramarad.

[ Szerkesztve ]

(#6995) Jolet válasza marked one94 (#6989) üzenetére


Jolet
őstag

én nem látok összefüggést. bár nem vagyok olyan nagy pro mint te
számtalan 4000 feletti csatám főleg a heavykkel
és számtalan nullás is amikor egyből kilő egy arty, vagy sok arty egymás után (valamiért kedvelnek)
számomra is meglepőek voltak ezek az adatok, mert érzésre sokkal többnek gondolná az ember

azért kíváncsi lennék a te értékeidre, ha lesz egy kis időd erre azok közül a tankok közül, amik neked is megvannak/voltak, hogy tudjam hová kell fejlődnöm

akár privátban is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#6996) csapee


csapee
senior tag

Ugy vettem eszre hetvegen mindig higul a nezony, konnyebb ervenyesulni, vagy ez csak egyedibvolt? Na meg mintha tobb lenne a marha is, volt egy kor amibe elgurult a gyogyszer nekem is. A Hellcat-al voltam, elindulunk az elejen, egy T-28 mar elejetol puffogtatja a testet. Jo mondom megunja ugyse nagyot sebez max 100Hp-t levesz es elmegy. Erre az agyatlanja visszajon es kilovi a loveszt, amugy is lassan forog a torony, ket loves volt a szerencsetlenje tobbet nem volt panasz. Ezekkel mit lehet tenni a megtorlason kivul, mert a feljelent szerintem semmi.

Csapee

(#6997) jano_77 válasza szlovibuki (#6796) üzenetére


jano_77
nagyúr

Több XP-t kap két azonos sebzéssel bíró játékos közül az, akinek több frag-je van!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6998) Angel1981 válasza mynames (#6836) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez igen! :Y :R

(#6999) Djuree válasza mynames (#6836) üzenetére


Djuree
félisten

te nem vagy százas :Y :C :R
nekem még nem volt pofám fullos minimaussal állatkodni, de lehet kipróbálom :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7000) ng0ofy válasza Djuree (#6978) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én ezt két hét játék után kiszúrtam (: Valahol érthető, így próbálják a játékot kicsit élvezetesebbé azok számára, akiket úgyis kilőnek :D (egyébként idegesítő dolog, de amikor neked marad 12 HP-d és visszalősz és meghal aki hátba akart támadni, akkor az szuper)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.