Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5101) olcsii


olcsii
aktív tag

2000tp a versenyért.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#5102) jano_77 válasza Pete55555 (#5097) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap volt egy csatám, ahol a csapatunkban volt egy AMX 13 90 - pálya Malinovka nem a házas oldal - lement a játékos a mező szélébe az első bokorba és máris mutatta szinte az összes ellent......nem csinált semmi mást, csak ott ült a bokorba.....szerzett majdnem 8K spot dmg-t.....hihetetlen volt.
Ennek a kis dögnek ennyire jó a rádiója és az álcázási tulajdonsága - mert persze őt senki nem vette észre!? :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5103) GrooveHero válasza jano_77 (#5102) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem, mert a barmok nem kapcsoltak, hogy vki detektálja őket, mert szarrá lövik az egész csapatot. Valakinek ha van egy kis vér a pucájába, akkor előremerészkedik max addig, hogy detektálja a scout-ot, azt gyorsan kikapják és már meg is van oldva. Vagy nagyon rosszul gondolkodom? :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5104) psycroptic válasza jano_77 (#5102) üzenetére


psycroptic
őstag

Azt nekem is sikerült kipróbálni, de csak két tankkal a lórival meg a T-64A-val sikeresen. Ki fogom próbálni más járművekkel is, csak nem sűrűn tesz be oda mostanság.

(#5103) GrooveHero:az a bokor nagyon közel van a sánchoz tehát mire jönne az ellen felderíteni a derítőt addigra ki is szedik.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5105) odrif válasza Djuree (#5099) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én az IS-3-mal lövést követően tolatva riszáltam a tankot és nagyon sok lövedéket lepattintott.
Az IS-8-ról ezt már nem tudom elmondani.

20 éve a Prohardveren

(#5106) jano_77 válasza psycroptic (#5104) üzenetére


jano_77
nagyúr

konkrétan a sánc a bokor tövében van :K

GrooveHero: nem tudom miért nem próbálkozott meg az ellen ezzel....talán azért, mert olyan sortüzet zúdított rájuk a csapat, hogy örültek, hogy el tudnak bújni.....még ablakon keresztül is kapták a dmg-eket. :D
Alig kezdődött el a csata és a legjobb játékosuk már el is hullott, olyan záport kapott.....nem is értem mi a szart keresett az egyik épület felénk eső oldalán!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5107) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Ha szeretnétek szakaszozni, századozni , jó társaságra vágytok, de nen akartok CW-zni, akkor gyertek az ATAK- atomagyak klánba. :R :C :K

(#5108) AlexWolf válasza ritkaság (#5107) üzenetére


AlexWolf
senior tag

máris megyek

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5109) marked one94 válasza AlexWolf (#5108) üzenetére


marked one94
őstag

:C Ki nem hagynám :D

You'll Never Walk Alone

(#5110) Angel1981


Angel1981
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ az IS ékpáncélzattal kapcsolatban! :R
Én magam is úgy gondoltam hogy itt ajánlatos teljesen szembeállni, esetleg nagyon kicsit forgatni.
Majd ha odajutok, kipróbálom mindkét módon! ;)

(#5111) jahrn válasza Angel1981 (#5096) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem szabad beforgatni. Viszont riszalni szabad - sot kell is. IS-8al pattintottam igy mar T110-et is amelyik hull-ra celzott.
Jol jott az uj akcio, meg 20k xp es elit az M103 szal asszem egy T110E5 boldog(?) tulajdonosa leszek hamarosan. A problema h szemelyzetet kell bele varazsolni mert meg fogom tartani az M103-at. Azert remelem ez az akcio folytatodik a tobbi osztalyban is, mert kellene vennem O.704-et meg majd Foch-ot is elobb-utobb meg visszavennem a Lorraine-t.

(#5112) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt láttátok már?! 12.5-ös patchel érkezhet :Y :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5113) jahrn


jahrn
senior tag

Igen, de elobb a Drenya-t meg a Wraithlord-ot teszik be :D Az uj Type 59 pedig a Fire Prism lessz.

[ Szerkesztve ]

(#5114) atis123 válasza ritkaság (#5107) üzenetére


atis123
tag

Én is mennék, szabad-szabad? :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5115) AlexWolf válasza atis123 (#5114) üzenetére


AlexWolf
senior tag

te nem jöhecc mert szám van a nevedben! punktum!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5116) atis123 válasza AlexWolf (#5115) üzenetére


atis123
tag

Kard-ki-Kard! :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5117) marked one94 válasza AlexWolf (#5115) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor én se :O

You'll Never Walk Alone

(#5118) Zeratul válasza Skyhunter (#5045) üzenetére


Zeratul
addikt

A snapshot működik artyn és torony nélküli TDn is a löveg kitérítési határon belül. A deadly eye csak AP és APCR lőszerrel működik, HE, HEAT skuló val nem.

[ Szerkesztve ]

(#5119) Kelvin válasza Zeratul (#5118) üzenetére


Kelvin
őstag

'This perk increases the chance to critically damage enemy vehicle modules and crew with AP, APCR, or HEAT shells by 3%. It does not work with HE shells.,'

HEAT skulóval is működik.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5120) emre válasza ritkaság (#5107) üzenetére


emre
veterán

Jó lenne valami hasonló, de majd ha a tagság fele 1000 eff felett lesz ismét megfontolom a dolgot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5121) Napfénysüti válasza emre (#5120) üzenetére

Attól se remélj sokat látod nekem valami 1250 aztán mégis a Pattonnal amit alkotok attól már én is besírok. :DDD

Més que un club!

(#5122) babferi


babferi
tag

Sracok akinek van , vagy huzamosabb ideig hasznalta a T-34-2-t az leirna , hogy az ammo rack mennyire serulekeny , ill mennyire gyulekony ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5123) alikov


alikov
csendes tag

Sziasztok!

Regisztrálás után mennyi idő múlva kapok napi 150 aranyat?
Lassan egy hete regiztem, közel 500-at csatáztam, de eddig nem kaptam aranyat :(
Egyáltalán hogyan lehet aranyat szerezni a játékban?

(#5124) Pete55555 válasza alikov (#5123) üzenetére


Pete55555
addikt

Hogy mit csinálsz? :-D

...Szeretem leracsniztatni...

(#5125) nihill válasza alikov (#5123) üzenetére


nihill
őstag

nagyon egyszerű aranyat szerezni, csak egy gombnyomás jobb felül

(#5126) Cucuska2 válasza alikov (#5123) üzenetére


Cucuska2
őstag

Aranyat *csak venni tudsz.
*vannak néha kódok, de ritkán, és azok is pénzbe kerülnek.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5127) virkir válasza alikov (#5123) üzenetére


virkir
veterán

Annyi idő múlva amikorra befizetsz nekem egy zupapörsit, én meg beszélek Serb-el.
Veszel jmf-ért.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5128) babferi válasza alikov (#5123) üzenetére


babferi
tag

Ezt a napi 150 aranyat honnan szedted ? Egyebkent nagyon konnyu az araby szerzese , csak elocsapod a bankkartyadat vagy paypal stb es csak ugy omlik az arany :DDD

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5129) atis123 válasza alikov (#5123) üzenetére


atis123
tag

Sehogy :). Ingyé nem nagyon kapsz, amiről én tudok az a jelszóváltoztatásért kapsz 300-at, de hogy az él-e még azt nem tudom.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5130) emre válasza Napfénysüti (#5121) üzenetére


emre
veterán

Ha valaki megszállott módon próbál egy gépet fejleszteni becsúszik hasonlóan szar sorozat.

Tudom mert jó néhány alkalommal én is képtelen vagyok maradandót alkotni olyannal amivel korábban sima győzelmeim voltak. Type-al 60% felett voltam, most kezdek 56-ra visszatérni 500 csata után.....

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5131) atis123 válasza virkir (#5127) üzenetére


atis123
tag

jmf :), Nagyon jó. Nem is tudom, hogy a tőzsdén miért nem így van jelölve :D

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5132) emre válasza babferi (#5128) üzenetére


emre
veterán

A bétában így volt. :K

(#5133) marked one94
Hát nem mostanában, nekem is el kellett gondolkoznom rajta... 2011 áprilisig tartott a vidám élet.

Ja, közérdekű közlemény: :DDD

Valaki farmolja már ki nekem az E5-öt, mert nem érek rá jáccani. :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5133) marked one94 válasza emre (#5132) üzenetére


marked one94
őstag

és az már mikor volt? :DDD talán 2 éve? :D

You'll Never Walk Alone

(#5134) alikov válasza marked one94 (#5133) üzenetére


alikov
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat :)
Jelszóváltoztatás megvolt, meg is kaptam 300 aranyat.

Valamelyik fórumon olvastam (igaz már elég régi hozzászólás volt) naponta lehet kapni 150 aranyat, ha részt veszel egy csatába.
Akkor ezek szerint megszűnt? :( pedig nem lenne rossz ;)

(#5135) Veatta válasza alikov (#5134) üzenetére


Veatta
aktív tag

Téged nem lehet azzal vádolni,hogy nem olvasol vissza! :)

(#5136) Tomi0703 válasza Jolet (#5043) üzenetére


Tomi0703
őstag

Látom, hogy senki nem válaszolt neked, így én sem fogok. ;]

De én készültem neked egy kis képecskével, hogy 11 933 csatával a hátad mögött, végre megtanuld ezt a kis semmiséget. :DDD Még kis kiegészítéseket is írtam neked, hogy lásd, kivel van dolgod.

Szerk.: Most nézem, még mielőtt szólna valaki. Tudom, hogy rosszul írtam le.
ammenyit = amennyit

[ Szerkesztve ]

(#5137) Napfénysüti válasza emre (#5130) üzenetére

Nagy általánosságban talán nem tartozom a siemkaplayerek táborába de van 1-2 tank amivel az istennek sem tudok normálisan játszani. És a vicc az hogy nem értem mit csinálok szarul. Ilyen volt az Is-7 pedig az IS-8at szerettem és nem ment rosszul. Most meg a Patton pedig a Pershinget is kedveltem és az se volt statban rossz nálam. Pedig ugye ezek az utódok hasonló tulajdonságokkal csak eggyel magasabb szinten. Játszani biztos nem felejtettem el mert mellettük ha előveszek más tankokat azzal sem ilyen lelombozó a játék. Egész egyszerűen tényleg nem tudom miket rontok el. Valaki meglátja egy csatában hogy 37%-on állok Pattonnal szerintem sírva kap röhögőgörcsöt. :DDD

Tomi0703: "csak 11.933" csata után nem tudja még? ;]
Egyébként ez simán mehetne az első hozzászólásba. Ki tudja még ki nem végezte el itt az alsós matekórákat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5138) myckey válasza Napfénysüti (#5137) üzenetére


myckey
veterán

no majd hónap d.e. meglátjuk,mit dob a gép ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5139) Napfénysüti válasza myckey (#5138) üzenetére

Azért biztos hogy nem végig a Pattonnal megyek, elég lesz ha leduplázom bár ki tudja lehet utána is gyakorlok vele.

Més que un club!

(#5140) Rico33


Rico33
aktív tag

Végre valahára meglett a KV-1S-re a nagy mozsár.Nna, hát így kell ennek sebezni.Most már bátran odaállok bármelyik tier8 mögé valagonlőni :DDD A tárazási idő az borzalom kivárni, de ha eccer betalál, az odabasz..végre nem csak a festéket kapirgálom a t8-akról, amik közé feszt rak.

(#5141) atis123 válasza Tomi0703 (#5136) üzenetére


atis123
tag

Késő, nem tudsz helyesen írni!

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#5142) Tomi0703 válasza atis123 (#5141) üzenetére


Tomi0703
őstag

Sajnos a Paint nem húzza alá pirossal! Na, most lebuktam. Remélem az érettségibe nincs helyesírás hibám. :D :U

(#5143) Jolet válasza Tomi0703 (#5136) üzenetére


Jolet
őstag

okos fiú :))

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5144) Jolet válasza Napfénysüti (#5137) üzenetére


Jolet
őstag

másik nagyon okos fiú :))

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5145) Jolet válasza Tomi0703 (#5142) üzenetére


Jolet
őstag

érettségiben :F

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5146) Tomi0703 válasza Jolet (#5143) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egy köszönömmel is beérem. :B
Szerkesztés gomb!

Igen, idén érettségiztem/érettségizek. Töri és Angol valamint magyar. Itt nézik.

(#5147) Jolet: Akkor nem értem a kérdésedet! És újra leírom: Szerkesztés gomb.

(#5137) Napfénysüti: De, tudja, azt mondja. :DDD Én ezt nem értem.
Akár, bár most nézem, hogy nem csak helyesírási hiba van benne hanem egy mondat rosszul van összerakva... Úgy tűnik kikészített a fűnyírás... :U

[ Szerkesztve ]

(#5147) Jolet válasza Tomi0703 (#5146) üzenetére


Jolet
őstag

nincs mit megköszönnöm, semmi újat nem mutattál

nem az a baj, hogy végre kijártál egy iskolát, hanem hogy mégsem sikerült megtanulnod, hogy az nem "érettségibe", hanem érettségiben :-D

szerintem fuss neki mégegyszer, melyik lúzer neveldébe jártál?

a kérdésem lényegét te sosem fogod megérteni, hagyjuk is
az okosok tudják, hogy nem egy matematikai eredmény érdekelt volna, hanem egy "igen" vagy egy "nem"

attól hogy telefossátok a fórumot a magánlevelezésetekkel, hogy mennyire jóvolt együtt, még nem lesztek nagyobb emberek
hidd el!

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5148) mikron


mikron
tag

Nekem is van kódom 1000 arany + 3 nap prémium :D

(#5149) octopus666 válasza mikron (#5148) üzenetére


octopus666
tag

adok érte egy üveg bambit ;]

(#5150) Napfénysüti válasza Jolet (#5145) üzenetére

Szerkesztés gomb mond valamit ha már annyira okos vagy? Esetleg a fórumszabályzatot elolvastad már? :D

Tomi0703: nem tudja különben nem kérdezte volna meg ezt az egyszerű dolgot ami elég sokszor ki is lett már tárgyalva itt. :N

Jolet: miért nincs igazam? Szerkesztés gomb tényleg nem mond semmit? Aztán lesel ha egy moderátor jegyzi meg... :(((

Kelvin: hagyd, ne etesd a trollt... :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.