Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197401) Met


Met
nagyúr

A csapat csatás eventnek ha vége, a bérelt tank legénysége hova kerül?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#197402) ollie válasza Met (#197401) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A bérelt tank bent marad a garázsban, csak nem tudod használni, de mindent, beleértve a legénységet is, levehetsz róla.

***

(#197403) jano_77


jano_77
nagyúr

a Holdújéves akción belül jól értelmezem, hogy a 600 tokenes álca pakkból csak egyet kapunk majd random és nem az összeset, ami fel van sorolva!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197404) e-newsee válasza jano_77 (#197400) üzenetére


e-newsee
addikt

Tiszta gáz, hogy találtak olyan hibát, ami a tesztek során nem jött elő (vagy a főni nem engedte tovább húzni az 1.7.1-et), és azokat most javítják. Nem is értem, hogy képzelik!
Elég lenne kéthavonta egy patch, addig meg valahogy kibírjuk a bugokkal. A lényeg, hogy ritkábban kell a modokat új mappába pakolgatni. :U
[SARCASM OFF] ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197405) jano_77 válasza e-newsee (#197404) üzenetére


jano_77
nagyúr

befejezhetnéd a cinikus megjegyzéseidet, kurvára nem vagyok rá kíváncsi! ellenben tedd a szívedre a kezed és úgy írd le, hogy neked bejön az, hogy kiadnak úgy vmit, hogy nem tesztelik le rendesen és mondjuk havonta két havonta adnak ki egy bugos szart!? Ahelyett, hogy a játék működési hibáira koncentrálnának jobban - az egyre idiótább eventek és teljesíthetetlen maratonok helyett - és mondjuk adnának ki fél évente, de rendesen letesztelve egy nagyobb csomagot! szerintem a többségnek nem hiányzik a havonkénti bugos pöcsölés!

Értelek, hogy örülhetnék annak, hogy azonnal reagálnak, de ha ez a félévenkénti pöcsnél lenne akkor azt mondanám, hogy milyen fasza csávók! De így csak egy kibaszott szánalmas csőcselék!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197406) ollie válasza jano_77 (#197403) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól.

***

(#197407) Warton válasza Massmurderer (#197394) üzenetére


Warton
őstag

Játszottam huszonvalahány ilyen 7/7-es csatát. Szerintem egyáltalán nem olyan rossz ez. Az biztos, hogy nagy grind lesz a végéig, lehet, hogy nem is fog sikerülni. Ha beaktiválnak kétszerezőt akkor azért jobban csorognak a pontok.

Amik működnek a csatában: T57, AMX50B, S Conq., ruszki hevik és medek, auto(re)loaderek

Amik szerintem nem: arty, Szupernehezek, sima könnyű tankok, TD-k, sznájpersnicölök.

(#197408) Ispy válasza jano_77 (#197400) üzenetére


Ispy
veterán

Komolyan, te mennyit tudsz panaszkodni. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#197409) ollie válasza jano_77 (#197405) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmit sem lehet rendesen letesztelni. Illetve de, de akkor minden patchre éveket kéne várni. Szoftver tesztelő vagyok, szóval eléggé képben vagyok a lehetőségekkel.

***

(#197410) Ispy válasza ollie (#197409) üzenetére


Ispy
veterán

Alá tudom támasztani, én meg a szarokat írom, amit a tesztelők tesztelnek. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#197411) Massmurderer válasza Warton (#197407) üzenetére


Massmurderer
őstag

5 csatát toltam,azt is td meg med,mert nehézzel be se engedet.7-800 nehezet irt ki,1perc várakozás után inkább váltottam.Nekem nem jött be.

(#197412) Flash Gordon válasza jano_77 (#197405) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Látom elgurult a gyóccer, nemrég jött az új verzió, mellette szinte non stop van valami event ahol semmi teljesítményért is hozzád vágnak camot, boostereket, stb-t, (persze a top rewardokért tenni is kell, ami miatt megy is rendesen a hőbörgés szokás szerint) most ugye a bloggeres event is bejött és ugye el kel valahogy indítani a játékban, röviden egymást éri a tartalomfejlesztés, és talán ennyire egy játékban sem tömik ingyenes tartalmakkal, meg nyalják ki a user seggét, de nekünk a magyar ugaron edződött fillérbaszó, szittya gamereknek el kell küldeni a jó büdös anyjába ha még többet szeretnénk, biztos ami biztos...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#197413) Warton válasza Massmurderer (#197411) üzenetére


Warton
őstag

Ne válts!

(#197414) jano_77 válasza Flash Gordon (#197412) üzenetére


jano_77
nagyúr

Olvasd már el újra amit írtam, mert úgy veszem észre baj van a szöveg értelmezéseddel - nem kicsit!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197415) Macka válasza jano_77 (#197405) üzenetére


Macka
veterán

És melyik AAA címes játék az, amelyik nem a bug és foshalmaz, ami mostanában kijön? Cod, RDR2, BF V, stb... mind problémás.
Akkor mit is várunk a WOT-tól? Szerintem csak új tartalom "gyártásával" foglalkoznak, a mechanikai problémák, és a régi tankok újra egyensúlyozása nekik csak másodlagos.

[ Szerkesztve ]

(#197416) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem kell senkinek a 30%-os kupon?
Ha ezért veszek meg egy olyan tankot, ami már meg van, akkor goldban kapom meg az árát? És ha igen, a teljes árát vagy 30%-al kevesebbet? Ez lenne az egyetlen reális felhasználási módja esetemben. :U

Macka: nem tudom, mert nem játszom mással, csak ezzel - ezzel sem kellene sajnos, de rákattantam. :((( Szerintem meg a játék mechanikai, működési hibáit és a pálya hibákat, rejtett tereptárgyak, elakadó lövések a nagy semmiben, stb javítsák! Ha mindezek rendben lesznek, jöhetnek az új tartalmak, felőlem akár modern tankok is, csak előtte tegyék rendbe a játékot és a tankok újra balanszolását, amit ígérnek egy ideje!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197417) Flash Gordon válasza jano_77 (#197414) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Bocs, de közvetve nem a tartalomfejlesztés következménye miatt fröcsögsz? Mert a peccs után egy nappal egy event, vagy bármi miatt frissítenek? A "még többet" meg nem csak a rewardra értendő, hanem a "még többre" :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#197418) Barret001 válasza Flash Gordon (#197417) üzenetére


Barret001
addikt

Az a gondja,hogy minden peccs után újra kell rakni a modokat,és beállítgatni őket.
Egy csomó felesleges pepecselés a semmiért.

(#197419) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Most ragozhatnám estig, hogy a peccsekkel együtt jövő tartalmak, pl.boosterek, tervrajzok, ingyenes legénység, stb. hány óra pepecseléstől kímélik meg manapság a usert. Cserébe minimális tolerancia azért elvárható lenne jobb helyeken...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#197420) Macka válasza jano_77 (#197416) üzenetére


Macka
veterán

Persze, igazad van, de plusz bevétele a WG-nek nem abból lesz.

(#197421) kchryss válasza Barret001 (#197418) üzenetére


kchryss
addikt

(#197422) Stigma.HC válasza jano_77 (#197416) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha most járna le a prámiumom akkor kellene, de még majdnem fél év hátra van. Egyedül erre fogok költeni csak.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197423) kchryss


kchryss
addikt

Ha jól értem akkor skill4ltu litván idő szerint 7kor aktiválja a boostert, vagyis magyar idő szerint 6kor. Tehát akkor érdemes majd játszani jobban a 7v7-tel, feltéve ha a szerver nem omlik össze tőle. ;]

Egyébként olvastam olyat, hogy van aki másfél órát játszott a 7v7-tel és előtte egy kis randomot és már 75 pontja van pedig még nem is voltak aktiválva boosterek. Ennyit a QB matekról.

(#197424) 3


3
senior tag

Az első egy-két TC csata érdekes volt. A többi seggelés. Kár, hogy nincsenek kreatív emberek a WG-nél.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197425) Gyuri27 válasza kchryss (#197423) üzenetére


Gyuri27
félisten

Link erről az eventről vagy miről? mit kell csinálni, mit kapni érte?

Amd - Radeon - Ryzen

(#197426) 3 válasza Gyuri27 (#197425) üzenetére


3
senior tag

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/team-clash/

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197427) peterson79


peterson79
őstag

Kik ezek a srácok, az AwesomeEpicGuys?
Melegek és párban nyomják a csatákat? Komolyan érdekel, még sosem láttan, hallottam őket...

(#197428) nanus válasza peterson79 (#197427) üzenetére


nanus
senior tag

Kizárólag dupla csövessel játszanak :D :DDD

(#197423) kchryss:

Ez csak attól függ hány 10-s tankja van, ha kilövik jöhet a kövi csata? Mert akkor elsőnek szétlöveti magát ,azt jöhet a kövi így 2 percenként mehet a csata akár 2 pontért is?

Massmurderer : párban eddig is megvolt a két cső :D

[ Szerkesztve ]

(#197429) Massmurderer válasza nanus (#197428) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ha az igaz,akkor nemrég kezték el :D

(#197430) jr1994 válasza peterson79 (#197427) üzenetére


jr1994
addikt

Gimis haverok, akik elkezdtek videót gyártani, aztán egyre többen kezdték el nézni őket. Nekem bejön amit csinálnak, a yt videóikat én is szoktam nézni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#197431) po1son


po1son
addikt

A tartalomgyáros szintek random zsákbamacska (50 bond + 2 valami) vagy ahogy nő a szint egyre értékesebb és több mindent kap a játékos? :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#197432) Barret001 válasza peterson79 (#197427) üzenetére


Barret001
addikt

Pedig nagyon jókat ökörködnek! :D

(#197433) peterson79 válasza Barret001 (#197432) üzenetére


peterson79
őstag

Akkor így már muszáj vagyok rákeresni.

Khryss: az a 75 pont hogy jön össze? Nem csak egyszer ad egy nap pontot? Vagy ezt minden tankra adja? Még nem vagyok otthon, nem vágom:)

(#197434) wwenigma válasza kchryss (#197423) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

17pont kapásból randombol, a 7v7 pedig így adja:

How quickly do I earn points in 7v7?

You will earn 4 points per win and 2 points per loss in the 7v7 game mode.

Streamers will be able to activate boosters, that will actually increase the amount of points earned (as you see in the article above):
Morale Boost = bonus to points earner
THe Tactical Ploys = 4 points even if the team lost
Intense Battle = Doubles points (up to 8)
Prudent Approach - Double the points
Territorial Control = Double the points

Tehat akinek 75 pontja van állítólag az másfél óra alatt 15 csatát nyert... legoptimálisabb esetben ami ugye nem létezik... :U ennyit a matekról.

Egyébként 187 pont szerezhető randomban, azaz 7v7be 413-kell ami 50% WR mellett olyan 138 csatában szerezhető meg. Nem tűnik soknak, 1 óra randomban plussz kettő 7v7ben. Napi 3 rettentő sok embernek nincs 11 napig...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197435) Massmurderer válasza wwenigma (#197434) üzenetére


Massmurderer
őstag

Gyöztes csatára 4pontot ad,bukóra 2-t.Mondjuk ott az ösztönzéses bigyó,meg lehet arra is ad valami pluszt hogy csapat,amibe van hányadik helyezésbe van.

[ Szerkesztve ]

(#197436) kchryss válasza wwenigma (#197434) üzenetére


kchryss
addikt

Sokkal gyorsabbak a csaták, mint 15v15-ben pedig mint tudjuk ott sem túl hosszúak mostanában. ;)

(#197437) wwenigma válasza kchryss (#197436) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meglátjuk, nagyon remélem hogy tévedett vagy azóta lazítottak a szabályokon. Elozoben beleszerkesztettem a saccolásom.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197438) ollie válasza wwenigma (#197434) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Duplázóval 8 csata.

***

(#197439) kchryss válasza wwenigma (#197437) üzenetére


kchryss
addikt

3-as szakaszban 3 obj279e-vel szerintem 90% wr hozható lenne. :D

Szólóban biztos nehezebb, de ez ugyanígy volt minden eventnél. Szerezni kell jó képességű barátokat és akkor nagyságrendekkel könnyebb. 7v7-ben egy 3-as szakasznak elég nagy súlya van, majdnem a csapat felét teszi ki, míg 15v15-ben csak az ötödét.

(#197440) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Gondoltam, hogy regisztrálok és megpróbálom ezt 7v7-et...

Hö! Király! :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197441) kchryss válasza wwenigma (#197437) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos most újra kell raknom a játékot, szóval nekem lehet ez a mai szorzózás ki fog maradni.

Így látatlanban azt mondom lehet érdemes úgy taktikázni, hogy abban a két órában(ha két órás a bónusz, ezt nem néztem meg még) amíg a szorzó megy a streamernél ha sok 10-es tankod van akkor nyomni egymás után a sok yolo-t. Lehetőleg táras tankokkal, skoda, bc25t, amx50b, progetto, t57heavy. 1x vagy 2x kitárazni, jó esetben megölni legalább egy ellenfelet és menni a következő csatába, a győzelmet meg rábízni a többiekre. Így ha vesztesz is jön a 2 pont, de lesz sok olyan hogy lehozzák és akkor 4 pont, a gyors csaták és a szorzó miatt pedig sok pontot lehet gyűjteni kevés idő alatt.

(#197440) lacibacsi
Ez meg várható volt, írtam is korábban. Első nap az ilyen eventek mindig bugosak. Lehet kapunk majd mondjuk 100 pont kompenzációt.

[ Szerkesztve ]

(#197442) wwenigma válasza ollie (#197438) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Duplázót nem a player inditja.

kchryss: hja, yolo time, arra mindenkeppen figyelni kell hogy ne te legyel az aki bennmarad es lehozza...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197443) po1son


po1son
addikt

Toltam 22 meccset obj430-al ebben a 7v7 módban- 121 pont (normál csata küldetés pontok maximum benne)

Sok a 2-3 perces csata, gyorsan lehet fejlődni, skill csapatát választottam, egészen tűrhető csapattársak vannak...

Jutalmak...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#197444) kchryss válasza po1son (#197443) üzenetére


kchryss
addikt

Vagyis a 600 pontból 121-et már letudtál az első délután? Pedig úgy hallottam az ilyen "nem létezik". ;]

Amúgy grat,, így tovább! :)
Valami csavar amúgy lesz az első nap után, a pontban lemaradó streamerek kapnak valami támogatást, hogy könnyebben behozzák a hátrányukat. Még nem biztos, hogy Skill fog nyerni. Tavaly ruszkiknál az a streamer nyert akit a legesélytelenebbnek tartottak.

(#197445) Kelvin


Kelvin
őstag

Megjött az új Prime csomag, szokásos dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#197446) lacibacsi válasza kchryss (#197444) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha mennek a boosterek, akkor nem veszélyes. Skill nyomat egy bónusz (ami gyakorlatilag minden pontot dupláz) Így összeszedtem 62 pontot, 64 perc játékkal. Super Conqueror-al mentem. 10/7 WR. Jobb az átlag dmg-m, mint randomban... :F
10 nap, napi 60 ponttal kész is lennék, csak sajnos nincs minden nap időm a játékra... Na de majd meglátom.

A randomért hogyan adja a pontokat? Mennyit kell menni, hogy elérjem a napi maximumot?
Rájöttem, bocsi!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197447) ollie


ollie
MODERÁTOR

Dez csapatába jelentkeztem, hát iszonyat sok hülye van ott sajnos. Nem értik meg, hogy együtt kell maradni az egész csapatnak, és a cap közelében, szintem mindig elkóricál 2-3 a csapatból, az ellenség meg egyben lerohan minket, és gg.

***

(#197448) Atti777 válasza ollie (#197447) üzenetére


Atti777
senior tag

Én is, de szerintem ez nem streamer függő...
Az MM szokás szerint acélos, full tier 10, 2200 tank a sorban, de így is 1 perc után rak csatába. Mondjuk gyanúsan 1 percet kell várni, lehet hogy szándékos, csak azt nem értem akkor, hogy mi a célja :F

Путин, иди нахуй!

(#197449) kchryss válasza lacibacsi (#197446) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem az a szívás, hogy hajnal 2-ig van minden nap én meg utána szoktam játszani sokszor.

Eddig 5 csatából 4-et nyertünk. Chieftain-nel volt egy köröm amiben már szégyelltem magam, hogy a WZ bér tankos kezdő játékosokat molesztálom.

Ami pozitívum, hogy gyorsak a csaták és egyáltalán nem veszteségesek. 5 csatából 1 volt veszteséges a többi pozitív kredit, sőt volt amiben 40k-t farmoltam. Prém fiókom van a tankrewards-ból még 4 nap, kredit bónuszt nem aktiváltam.

[ Szerkesztve ]

(#197450) vJokka válasza kchryss (#197444) üzenetére


vJokka
aktív tag

Van olyan elvetemült, aki ki is maxolta [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.