Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197701) notika77 válasza vbbb (#197698) üzenetére


notika77
senior tag

30-as szintig lehet csinálni.

(#197702) ollie válasza vbbb (#197698) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem akarsz több szintet szerezni, akkor ennyi. A legénységet viszont át kell majd képezned.

***

(#197703) zodo válasza kchryss (#197664) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom, nem is lett meg így utólag látva de ekkor már csak klántársak végett játszottam.
Nekem fő cél a parancsnok volt akit ugye így is úgy is megkapunk max. kevesebb képzettséggel és a X-es szint hogy meglegyen az álca.

(#197665) jano_77

Én is akkor játszottam mikor csak tudtam mert hétköznap nagyon max. 2-3 óra fér bele este mikor már a jó bónuszok általában lementek.
Álca egy kicsit más szerintem amit goldért veszel.

Bolti:

X-es szintért kapott:

(#197674)

Bocs hogy nem előbb válaszoltam.
Végül is egy kicsit más a kép alapján. :)

(#197690)

Nem mindig a kiosztott hp dönti el a csatát.
Volt hogy simán beestünk foglalni és senki meg sem próbálta visszalőni.

(#197704) BÁ Nutrition válasza zodo (#197703) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a parancsnokhoz nem kell teljesiteni a tizes szintet? :Y

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#197705) zodo válasza BÁ Nutrition (#197704) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem

(#197706) ollie válasza zodo (#197705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, szerintem kell.

***

(#197707) 3 válasza Gyuri27 (#197658) üzenetére


3
senior tag

Aki elindítja a WoT klienst, szopik, miközben meg is rakódik. :)

(#197674) jano_77
A TC videóban mutatják stílusokat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197708) galervin93


galervin93
őstag

Azé' vicces, hogy szemét meg köcsög az, aki (kvázi)afk-farmolja ez a módot, miközben itt is nagyban megy az erre való buzdítás. :)
(Nem játszottam ezzel a 7v7-tel, igazából azt sem tudom hol kell keresni a játékban, bár időm se lenne rá. Legalábbis rendes játékkal, botként meg azért csak nem lépek be. Semmivel sem másabb, mintha ugyanezt randomban tenné az ember. Ja de, nem látszik az efütyiben, azért csinálja mindenki.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#197709) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem most nincs időm játszani de az álcák nagyon jól néznek ki. A zölden kívül megvettem a másik hármat, legalább a sok goldot el lehet költeni valami értelmesre is ;] :P

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#197710) Barret001 válasza galervin93 (#197708) üzenetére


Barret001
addikt

Nem látszik az E-fütyiben (nincs stat),és végre van az embernek sikerélménye :) Gyors pörgős élvezetes csaták. Kredit is jön rogyásig!

[ Szerkesztve ]

(#197711) Argh!


Argh!
aktív tag

Demount kit :K

(#197712) jano_77


jano_77
nagyúr

szerintetek Skill parancsnok toborzásának lesz határideje!? Esetleg a beígért olasz heavykhez még be tudom majd rakni vagy tegyem be inkább most vmibe? :F

Argh!: ilyet már kaptam kb 3x :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197713) zodo válasza ollie (#197706) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem olvastam a cikkben ilyen feltétel csak hogy csatlakozz a csapathoz ezért gondolom hogy nem kell valamint X-es jutalmak közt (1 és 2) sem szerepel a parancsnok.

Előrehaladást jelző skálán a X-es után következik a választott parancsnok rang jelzője, szerintem ez téveszt meg. :U

(#197714) vbbb válasza Barret001 (#197699) üzenetére


vbbb
őstag

Én is őt választottam a litván származása miatt, valahogyan borítékolható a győzelme a végén...szerintem. Csak mostanában kezdtem el követgetni a csatornáját, inkább QuickyBaby fan vagyok. Az orosz akcentusú angol bántja a fülem. :DDD

(#197700) Argh!
Valahogyan nem tartok attól, hogy skill4ltu-t megelőzi bárki is, vagy megszorongatná egyáltalán. :)

(#197701) notika77
Igen ezt tudom.

(#197702) ollie

A WZ-111-5A-BB-ből a legények mennek a kínai IS-2-be amit most vettem meg. Az előbbi tankkal mentem a legtöbbet már majdnem a 2. skill is rajta van. Nekem egy szteroidozott 'Defender' érzetét kelti, élvezet vele a játék roppant mód. Számomra meglepő módon viszont egy IS-7 szétszedi 1 vs 1-ben mint a pincsi kutya a lábtörlőt.
A Progetto 65-ben a P.43 ter 3 skilles legénységét tettem átképzés nélkül. Fogalmam sincs ilyenkor kapok-e rájuk tapasztalati pontot a játék közben, olyan sokat nem használtam, de nagyon OP-nak tűnik eddig.

(#197715) po1son válasza zodo (#197713) üzenetére


po1son
addikt

Én is úgy emlekszem, hogy a parancsnok csak a 10. Szint elérése esetén jár. :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#197716) e-newsee válasza Gyuri27 (#197658) üzenetére


e-newsee
addikt

Semmi nem garantálta, hogy a jobb játékosok választják skillt. Az, hogy nagyobb a tábora, arról meg nem a WG tehet. Hogyan küszöbölnéd ki, hogy egy olyan versenyben, ami a népszerűségről szól, a legnépszerűbb streamer nyerjen? Így is több pontot kapnak az alacsonyabb helyen álló csapatok. Ha ez sem elég, akkor ez van. Olyan, mintha a F1-ben a kisebb istállók több pontot kapnának, hogy kiegyenlítettebb legyen a világbajnokság.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197717) zodo válasza po1son (#197715) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazatok van!
Rosszul gondoltam de a videóból kiderül ha már a cikkben nincs erről érdemi infó.
X-es szintet elérve lesz mienk a parancsnok.
Yt videó, ideillő részlete

(#197718) Stauffenberg válasza vbbb (#197714) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Csak mostanában kezdtem el követgetni a csatornáját, inkább QuickyBaby fan vagyok."

Ezzel a kijelentéssel nem leszel túl népszerű itt. :D Amúgy szerintem QuickyBaby csatornája profibb, nézhetőbb és a tank elemzései tényleg eléggé átfogók (ezt a konkurens streamer társak is elismerik). A "sztár allűrjei" meg amúgy rohadtul hidegen hagynak, valóban egy kis egoista pöcs a háttérben, de amikor tesztel egy tankot, abba ez az attitűd nem szivárog be (szerencsére).

Skill meg amúgy egy sokkal-sokkal őszintébb, pacekba megmondós gyerek (vélhetően ezért szeretik ebben a topikban is sokkal jobban, noha a tank elemzések általában kimerülnek a "pile of shit" és a "this one is good" jellemzésekben) és vannak olyan poénjai amik miatt néha ordítva röhögök a monitorra, de a humora sokszor átcsap olyan altesti alpáriságba, ami a 14 éves kamasz gyerekek értelmi szintjét idézi. QB-nak van egy csinos felesége, Skillnek meg a videóiba gyakran beszivárog, hogy már agyára ment a szexhiány és emiatt gyakran kikapcsolom pár perc után.

(#197719) Gyuri27 válasza e-newsee (#197716) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet itt mellébeszélni. Akik skillt választották jobban jártak. Mert ők nyertek.
A versenynek azonos körülmények közt van értelme. Ez nem verseny!
Ennyit erről.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197720) vbbb válasza Stauffenberg (#197718) üzenetére


vbbb
őstag

Kezdünk akkor itt is politizálni, ki melyik streamer-re szavaz? Monnyonle! :D

(#197721) peterson79


peterson79
őstag

Nem tudjátok Skill mikortól fog közvetíteni és valószínűleg Boost-ot is indítani?

(#197722) 3 válasza Gyuri27 (#197719) üzenetére


3
senior tag

A szabályok szerint hatodikáig lehet csapatot választani. Aki akar, rámehet a tutira, cserébe rövidebb idő alatt kell pontokat gyűjtenie.

Nem nevezném igazságtalanul nagy nyereménynek a plusz egy vagy két skillt. Ebben az egy dologban kap az első és a második csapat tagja többet.* A szintlépésekért kapott dolgokat ez nem érinti.

Ja, a versenyhez: nincs verseny, mert a nyeremények között nincs lényeges különbség.

* Én így látom, mivel egyik streamer sem jelent számomra semmit. Nem vagyok kíváncsi sem a fejükre, sem a szinkronjukra, számomra csak egy "ingyen" parancsnok a nyeremény.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197723) peterson79 válasza 3 (#197722) üzenetére


peterson79
őstag

EGyébként a hangok azok automatán vannak vagy ki lehet őket kapcsolni, hogy az alaphangokat halljuk?

(#197724) jano_77 válasza peterson79 (#197723) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem az érdekelne, hogy milyen nyelven szólalnak majd meg, ha beteszem a tankba!? Skill-t pl csak orosz tankba lehet majd betenni és oroszul fog karattyolni vagy angolul bármelyik nemzethez is teszem!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197725) Argh! válasza jano_77 (#197724) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem valószinü hogy minden nyelven felmondatták velük a dumáikat. De biztos akármelyik tankba lehet őket képezni.

(#197726) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#197724) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

asszem skill nem is tud oroszul.. amugy meg lehet hallgatni a wg oldalan. mailand(ha jol irom) nemetul beszel tobbi angol.

ez a mod amugy nekem rohadtul tetszik tok jo csatakat lehet menni es az e futykos miatt se kell aggodni. erzesre az 430u E50M duo hozott vagy 80% gyozelmi aranyt. es az e 100ra is lassan kihuzom a nagy gunt. sokkal jobb itt grindelni ra mint randonban. tok porgosek a csatak, gyakran 5 sec alatt be is rakott, kreditet se vitte, inkabb hozta bar nem hasznaltam kajat es nem lottem el egy db goldot se. a tankokat is jo volt tesztelni, E50Mel eddig egy csatat se mentem mert hogy milyen gyengenek tartjak de eleg szepen muzsikalt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#197727) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#197726) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a Progetto65 vált be nagyon, azt viszem szinte mindig

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197728) peterson79 válasza jano_77 (#197727) üzenetére


peterson79
őstag

Jano, de persze bárki akinek megvan.

T57 Heavy vagy inkább Kranvagn?

Te a táras tankokba otthon vagy, ha jól emlékszem. Ezekről van vélemény? Melyiket lehet érdemes megszerezni?
Kran-hoz megvan már 2 legénységi tag, Skill-el lenne meg a parancsnok...a másikhoz kellene még toborozni, de üsse kavics ha az a jobb :)

(#197729) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Lejátszottam pár csatát az eventben és szerintem QuickyBaby-nek igaza volt abban, hogy akiknek Tier 10-es tankot kell bérelnie ahhoz, hogy be tudjon szállni, az túl sokat nem fog hozzászagolni. Mindegyik körben az a csapat győzött, ahol kevesebb volt a bérelt tank.

Néztem Scheff streamet is, ott is az volt, hogy a bérelt tankos ellenfeleket kb csukott szemmel iktatta ki, úgy mozogtak és helyezkedtek, ahogy low tierben szokás.

Persze tök nyilvánvaló, hogy ez nem egy igazi verseny, csak úgy van előadva. :)

---

Btw Scheff említett a streamben egy olyat, hogy a lövedékek balanszolásán dolgozik a WG. Ez mit fog jelenteni? Én azt vettem ki a szavaiból, hogy az AP lövedékek kapnak némi buffot átütésben.

(#197730) jano_77 válasza peterson79 (#197728) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindkettő megvan ugyan, de mindkettővel kevés csatám van. T57 szerettem régen, mert gyorsan tölt és ahogy nézem mostanság tud troll lenni a páncélja. Kranwagen most kapott buffot nem is oly régen, a tornya nagyon durván erős.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197731) lacibacsi válasza peterson79 (#197728) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kranvagn-om nincs, de a T57-tel még én is egészen jó köröket megyek 7v7-ben... (2,5-3,5k sebzés mindig összejön vele, na persze kivéve, ha meghalok az első két percben... :(( )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197732) peterson79 válasza jano_77 (#197730) üzenetére


peterson79
őstag

Kranvagn szerintem is érdekes toronnyal bír, na meg az -12 fok lehajlás elég érdekes dombharcokat eredményezhet.

lacibacsi: Nekem Random-ra kellene, táras tankot ajánlanak pár küldihez (pl T57), a Progetto 65 megvan, de nagyon nem az Én tankom.

(#197733) jano_77 válasza peterson79 (#197732) üzenetére


jano_77
nagyúr

Keveset mentem vele. Tárások közül is inkább a medeket preferálom: Progetto-k, Standard B, Skodák, BC, BC AP

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197734) BÁ Nutrition válasza Stauffenberg (#197729) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a berelt tankokkal csak az a problema h nem lehet atultetni a legenyseget csak ha belekepzed. ez elegge xar. szerintem felenek lampaja sincs es nulla skilles legyenekkel toljak vagy esetleg felszereles nelkul.
ugy kene mukodni mint a reward tankoknal. ezert se probaltam ki oket. mondjuk legalabb ingyen vannak az pozitivum, sot akkor meg pozitivabb hogy a kezdok is kiprobalhatjak, meg ha nem is ugyanazt a wz-t kapjak mint amit 5skilles legenyseggel lila felszerelessel egy unicum hajt. a tudaskulonbseg miatt mondjuk majdnem mindegy

meg akkor dicsoitesul ha mar annyit szidtam amugy is a wg-t: kb ez a legjobb mod amivel eddig jatszottam, ezen kivul az tetszett meg amikor azokat a told trutyikat kellett gyujtogetni a zombitankok elol. thumbs up

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#197735) vbbb válasza BÁ Nutrition (#197734) üzenetére


vbbb
őstag

Simán lehet benne másik legénységet is használni, csak nem fognak fejlődni. Ez a Progetto 65-ben van, lámpa is működik gondolom a BIA is. P.43 ter-t tettem bele azt annyi.

(#197736) ollie válasza vbbb (#197735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de 76%-osak lesznek így a legények, az azért világos, ugye? Gyakorlatilag 24%-kal rosszabb a tank így.

***

(#197737) Stauffenberg válasza BÁ Nutrition (#197734) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az még hagyján, de tényleg az a probléma, hogy sokaknak fingjuk nincs arról, hogy legalább nagyjából hol kell lőni a Tier 10-es ellenfeleket. Nem tudom nekik jelent-e élvezeti értéket, de nem csodálnám ha ők lennének főként azok, akik csak belépkednek és magukra hagyják az egész csatát, felmarkolva a pontokat.

Nekem amúgy a focis ökörködés anno nagyon bejött. Az tényleg egy mindenkinek szóló jópofa event volt.

(#197738) Pug válasza Stauffenberg (#197737) üzenetére


Pug
veterán

Eddigi tapasztalatom alapjan nem a rental tankosok szoktak afk-zni... :N

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#197739) Stauffenberg válasza Pug (#197738) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Lehet én csak pár csatát nyomtam le, egy AFK-val sem találkoztam. De mindig az a csapat győzött, ahol kevesebb volt a bérelt tank.

(#197740) Thrawn


Thrawn
félisten

skill4ltu indított boostert, a foglalóst.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197741) vbbb válasza ollie (#197736) üzenetére


vbbb
őstag

Igen, és így se vettem észre, hogy sokkal rosszabbak lennének. Amúgy volt már itt erről szó, hogy nem sokat számít a 75% vs 100%.

Na ezt most mentem, vesztettünk de szerinted itt mennyit számított, hogy nem 100%-os a legénység de most tényleg?


wotreplay Progetto 65

[ Szerkesztve ]

(#197742) ollie válasza vbbb (#197741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig de, rengeteget számít. Nem hiszem el, hogy jó neked a hosszabb célzási idő meg a rosszabb pontosság, rosszabb látótáv, stb, meg e miatt nem rosszabb a teljesítményed.

[ Szerkesztve ]

***

(#197743) jano_77 válasza Thrawn (#197740) üzenetére


jano_77
nagyúr

Naná hogy akkor, mikor eljövünk otthonról sütizni :U

Ollie: és a tank is nehezebben irányítható

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197744) notika77 válasza vbbb (#197741) üzenetére


notika77
senior tag

WZ-111 5A
75% 100%
Reload 12,11 10,74
Gun travers 27,12 24,04
Aim time 2,7 2,4
Dispersion 0,42 0,37
DPM 2427 2738
Hull traverse 33,29 37,55
View range 357 400
Szerinted ezek a különbségek nem számítanak?

(#197745) Gyuri27 válasza notika77 (#197744) üzenetére


Gyuri27
félisten

És régi tag olvassa a szak topikot. Akkor mennyi random lidérc lehet aki így tolja?

Amd - Radeon - Ryzen

(#197746) ollie


ollie
MODERÁTOR

DezGamez os nyomja sorban a boostereket, pedig nem streamel. Most épp a Frontal Asasult megy. Ja és elérte csapat szinten a 10-es szintet, szóval akinek megvan az egyéni 10, az tudja igényelni a camot.

***

(#197747) jano_77 válasza ollie (#197746) üzenetére


jano_77
nagyúr

Skillnél is most megy talán a legjobb boost

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197748) jr1994 válasza notika77 (#197744) üzenetére


jr1994
addikt

Én 11 csatat mentem az új kétcsövű orosszal, az IS-7 elit legénységét képeztem át bele. Kreditért, 3 csata alatt újra 100-asok voltak. Aztán nekiálltam 7v7-ezni, IS7-tel is, visszaképeztem a legénységet. Kreditért. Oké a közben gyűjtött xp miatt csak úgy 95-97%-ig estek vissza, de megint pár csata elég volt a 100%-hoz. Majd az event után mennek vissza megint a kétcsövűbe.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#197749) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

szeretem ha jön a pont! ;] Gyorsan!!! :K ;]

(#197750) Stigma.HC válasza jano_77 (#197747) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jaja, csak sorra bukunk mindent :DDD . Ezért ahogy eddig is, ha úgy látom hogy bukó lesz a vége akkor gyors meghalok és irány a következő csata.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.