Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197301) jano_77 válasza Massmurderer (#197292) üzenetére


jano_77
nagyúr

és nem csak ez az újdonság, hanem már megint hozzányúltak a garázs felülethez, azaz az elindított boosterek most ismét nem látszódnak külön-külön! Pedig ez kifejezetten jó ötlet volt tőlük, most meg elszarják! :W

Ez a mostani Újhold eventes dedikált oldal másnál is csak a 2x-i Bejelentkezésre engedi be!? :F Ezt sem sikerült megcsinálniuk rendesen a farkaknak!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197302) Gyuri27 válasza Stauffenberg (#197300) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ott a gond, hogy a wg saját sz...-t megenné 2 rubelért.
Lásd a mostani eventet. Nem elég egy packot venni. Költs még minimum 7k-t.
Pedig hiszem, hogy 2-3k-t kb 5x annyian kicsengettek volna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197303) Thrawn válasza wwenigma (#197287) üzenetére


Thrawn
félisten

Nos azért évek óta cinkelhetnék, de nem tették. Érdekes módon ahogy kipattant ez az egész már kapta is az ívet.

Stauffenberg:
Ez nem ingyenmunka, hanem reklám. Reklám nekik és a Wargamingnek is, ahol mindenki beleteszi a saját munkáját. Egyikük azért, hogy még többen játsszanak a játékukkal, másikuk meg azért, hogy a saját népszerűségüket növelhessék. Win-win szituáció.

Van más módja is a kooperációnak, például itt ez a videó: [link] Kipécéznek egy nagy nézettségű yútúbert, megkeresik, hogy figyi, kapsz egy egyedi invite kódot, csinálj a csatornádon egy WoT-népszerűsítő videót, és ha a te kódoddal regisztrál be valaki, akkor csurran-csöppen egy kis pénz. Tessék egy külföldi példa is, gondolom nem kell bemutatnom az illetőt: [link]

Másrészt bármelyik játékról is legyen szó, nagyon keveseknek adatik az meg, hogy elismerésül bekerüljenek a kedvenc játékukba. Egyetlen egy embertől nem láttam még, hogy ezért pénzt kapott volna, pl Quin69 vagy Rhykker sem kapott azért semmit, mert időnként egy szembejövő mobon az ő nevük van a Diablo 3-ban. Ez egy olyan érdem, amit kőkemény munkával értek el, tolták a saját streamjüket többezer ember előtt, reklámozva ezzel a játékot anélkül, hogy annak gyártójával egyáltalán bármilyen kapcsolatban lettek volna az elején.
Persze itt is van más módja a kölcsönös haszonszerzésnek, ott a PUBG, ahol vehetsz Shroud vagy DrDisrespect skineket, amiből ezek a streamerek is kapnak részesedést.

Továbbra is azt mondom, hogy ne keverd ide a fényképezést, mert az almát nem hasonlítjuk össze a körtével. A te esetedben én kiadnám a képeimet bárkinek, egy feltétellel: tegyenek mellé egy kattintásszámlálót, te pedig megegyezel velük és lepapírozzátok, hogy egy képed megtekintése hány forint legyen. Nyilván aki ingyen akarja felhasználni a képeidet az el van tévedve.

Ha esetleg újra megnéznéd QB videóját immáron kipihenten, utána nézd meg ezt is utána: [link] Több van itt a háttérben, mint az a tény, hogy ezért nem kapnak pénzt.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197304) e-newsee


e-newsee
addikt

Szerintem a streamerek kapnak ezért a részvételért +5%-ot...

RNG-ben... :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197305) jano_77


jano_77
nagyúr

az új pöccsel a Barátlista sem működik. Másnál rendben van? Én senkit nem látok játékban és szinte kizárt, hogy senki ne legyen fent. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197306) Flash Gordon válasza Stauffenberg (#197300) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A lényeg hogy a wg sztem pontosan tudja hogy mennyi bevétele származik minden egyes bloggernek a játékából, azt is tudja ki tudja kalkulálni, hogy egy adott adott marketing esemény, promóció költsége mennyi, ahogy azt is hogy mekkora a megtérülése és mit hogy finanszírozzabnak belőle.
Pl. az e-sportból is kivonultak, ez sztem többet nyom a marketing latban mint mondjuk egy adott esetben pi@án rugott QuickyBaby, és mégis meglépték és nem álltak vbele a földbe emiatt.
Azt kell látni hogy mindenki helyettesíthető, nagy a konjuktúra streamer fronton, ha holnap kihullik az egyik a helyébe lép egy másik, persze ezt nehéz megemészteni egy mitugrász senki szintjén, mint amilyen a fent említett blogger... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#197307) Stauffenberg válasza Thrawn (#197303) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Persze itt is van más módja a kölcsönös haszonszerzésnek, ott a PUBG, ahol vehetsz Shroud vagy DrDisrespect skineket, amiből ezek a streamerek is kapnak részesedést."

Láthatatlanok azok a mondatok, ahol arról volt szó, hogy itt is így lett volna eredetileg? Lehet venni majd az event alatt Skill4ltu, AwesomeEpicGuys, stb festéseket. De az ebből származó bevétel 100%-át lenyeli a WG, amit QuickyBaby joggal kifogásolt.

A linkelt videót is megnéztem tegnap este. Legalább olyan retardált egy csomó mindenben, mint QuickyBaby, miközben mindkét félnek vannak igazságai is.

(#197308) Massmurderer válasza jano_77 (#197301) üzenetére


Massmurderer
őstag

Bezzeg a szar csapatösszeállitás nem változott :D

(#197309) wwenigma válasza Thrawn (#197303) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyébként szépen elmondja miért nem és igaza van mert állandóan ezt mondja, a teljesíthetetlen maratonoknak nincs értelme , azoknak amikhez napi 4 órát kell minden nap tolni legalább... másreszt nézd meg te is mégegyszer azt a részt 5perc után.

Most néztem meg mit is mondott és teljesen egyetértek vele. Nem a pénzről, nem a pénzéről szól.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197310) xAttilax válasza Macka (#197280) üzenetére


xAttilax
őstag

Az e100 at kivéve szerintem mindegyik jó lehet, csak mm és kis szerencse kérdése. E100 -nál nincs az a mm és szerencse :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197311) ChristianID válasza wwenigma (#197309) üzenetére


ChristianID
tag

Én is azt vettem le, hogy az a legfőbb problémája, hogy az ő "nézőközönsége" legfőképp nem azokból áll össze, akik 7vs7-ben tierX csatákat (gyak. egyfajta ranked) nyomnak napi több órában, hanem főleg a "casual" játékosok... illetve hogy a nyeremény hangokat, festéseket utána sem lehet megszerezni (akár pénzért is) bárkinek, csakis a 7vs7 csatákon keresztül... én nem vettem le belőle, hogy a pénz miatt lépett volna vissza...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#197312) jano_77


jano_77
nagyúr

az megfizethetetlen érzés, mikor 6-6 lifght van oldalanként, amiből 3-3 kerekes lószar és azt sem tudod már a csata első fél percénél, hogy merre is kapd a fejed, mert egyik irányból is és a másikból is jönnek! Köszi WG, remek újítás volt részetekről ismét! Retard banda :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197313) wwenigma válasza ChristianID (#197311) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem csak hogy az övé hanem a játékosok nagy része nem olyan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197314) Thrawn válasza wwenigma (#197309) üzenetére


Thrawn
félisten

Ja hogyne, de azért a Frontlinet tolta ezerrel, pedig az aztán egy tényleg grindelős és hónapokig(!) tartó event volt. Itt meg 11 napról van szó. 11 nap, nem pedig hónapok :U

Nézd meg ezt: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197315) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Van ám csapat :D 8as tier,7 hevy csapatonként,7böl 6 is2 ll :D

(#197316) e-newsee válasza wwenigma (#197309) üzenetére


e-newsee
addikt

Tény, hogy durván sokat kell játszani egy-egy maratonért, de azt se várjuk már el, hogy 15 este lenyomsz kényelmesen 8-10 csatát, és hozzád vágnak egy 8-as tankot ingyen. Ráadásul nem is a rosszabb fajtákból. Plusz egy halom extrát mellé. Igenis kelljen érte valamit tenni a szokásos napi rutinon felül, elvégre kapsz érte jutalmat is.
Ettől függetlenül nekem sem tetszik a maratonok logikája, hogy kedvezményért játszol igazából, nem a tankért. Ezt le is szoktam itt írni, hogy a régi módszer jobban bejött, ahol különböző küldetések voltak minden napra. Annyiban variáltam volna csak meg, mindenkinek random, hogy melyik nap melyik küldetést kell csinálnia, így nem lenne olyan, hogy ha sebzéses van, akkor mindenki löködi a másikat, hogy az övé legyen a lövés.
A karácsonyi event szintén kicsit erősre sikerült, ez igaz. Pláne úgy, hogy nem elég, hogy több dísz kellett, még bevezették az egyre drágább nagy díszeket is, és a többségnek még a tavalyi, vagy azelőtti albumjai is hiányosak voltak.
Sokkal több dolog van, ami zavaró a játékban, mint az, hogy mennyit kell seggelni egy event alatt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197317) e-newsee válasza Massmurderer (#197315) üzenetére


e-newsee
addikt

Ilyenkor kell bemenni egy Defivel, oszt lehet aprítani őket a 100 milis ágyújukkal együtt. Vagy artyval. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197318) Warton válasza Thrawn (#197314) üzenetére


Warton
őstag

4 héten keresztül tartott és rengeteg creditet/bondot lehetett vele nyerni úgy amúgy. Ezzel a mostani eventtel pedig tier10-ben foroghatsz és valószínűleg komoly anyagi bukta lesz a vége, hacsak nincs prémium fiókod. És kapsz néhány kamót meg egy parancsnokot, amire azért valljuk be őszintén olyan nagy szükségünk nincs.

(#197319) Thrawn válasza Warton (#197318) üzenetére


Thrawn
félisten

Február 11 és október 21 között szerintem több idő telik el mint 4 hét: [link] :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197320) wwenigma válasza Thrawn (#197314) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A frontline teljesen más volt de ne zavarjon, mert ott farmoltad a pénzt és a 8as tankokat húztad mellette még rengeteg dolog pergett ki, bond, etc. És nem lehetetlen küldetés volt átlagembernek.

Nincs semmi olyan QB videóban amit eddig nem mondott, az undorító hogy azért mert ismét kimondta amit már nem egyszer előtte, azért raszalltak és teljesen felremagyarazza itt is sok ember, szándékosan....

e-newsee: felremagyarazol, te is. Senki nem beszélt olyat hogy 150 semmitnemcsinalos csataert járjon T8 prém, nézd meg a renegade tankot pl. :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197321) Massmurderer válasza e-newsee (#197317) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ahogy néztem a 3 új duplacsövüt,úgye 8helyet 9esbe tették öket.Páncélzat szinte semmit,vagy csak nagyon minimálisat változott.Azzal hogy kapot dupla csövet,nem lesznek ezek az újak életképesek nagyon 9esek közt.És akkor mi lesz ha 10esek közé kerülnek be? :DDD Defi megvan,tavaly elötti ládanyitogatosból jött ki.Még mindig 100% a wr rajta,igaz ha normál csatába,ha jól emlékszek 3 csatám volt vele.Frontline módnál használtam leginkább.Obj 703 ll megvan,de azt se tartom valami hü de jó tanknak nehezek közt.De hát jöttek a gumikerekes vackok,most a duplacsövüek,szerintem a nyáron lesz légpárnás tank is vagy valami hasonló,wg által kiagyalt baromság.

(#197322) Massmurderer válasza Thrawn (#197319) üzenetére


Massmurderer
őstag

Kösz a linket,legalább most tudom mikor indul :)

(#197323) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Egy 10 éves játékkal mondjuk 8-9 éven keresztül streamelni és új kontetet napi szinten tolni elég rohasztó, egy idő után a streamer kiég, elfogy a tartalom, már mindent mindenhogy bemutattak. Persze ettől még megy a vergődés az egzisztencia miatt, csak már egyre több erőfeszítést igényel hogy ne vevődjön észre az idő közben kialakult méla undor, váltani nem könnyű ha kialakult egy stabil néző bázis, persze megpróbálják terelni a nézőket más játékokra, de a nézőszám nagy úr, ha nem jön össze akkor vissza kell menni oda amire összejön az elvárt mennyiség.
Ha pl. ha a wg figyelembe vesz pár dolgot, akkor kb. egy bloggeres eventet naná hogy nem 1 naposra tervez, hiszen most az egyéb ésszerűbb okokon kívül a nyomorult strteamereknek is jót tesz vele, örülnek ha legalább arra az időtartamra nem feszülnek meg a saját kontent gyártással.
Persze egy olyan streamertől aki évek óta nem tud újat nyújtani miközben ebből van bevétele nagyon hiteles az a szöveg, hogy jáj de sok idő ez az event, hiszen én erre nem is érek rá, mert biztos van jobb elfoglaltságom, pl. mert pont most akarja lezavarni a nagytakarítást, meg a növényeket is locsolni kell, valszeg a bőrkanapét pont is most olajozná újra... meg hát ugye nem kaphatja meg mindenki azt a nyomorult álcát-hangot pénzért, ez derogál neki...persze azt hogy hazudik onnan is látni, hogy mozog a szája miközben nincs benne kaja :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#197324) Zolee11


Zolee11
senior tag

Nem akarok egyenként reagálni, de igazából nincs is rá szükség.

Értem én és megértem, hogy mindenki bizonyítékot vár egy-egy feltevésre, állításra, nos ez egy üzem/gyár/gyártósor működése esetében, szabály, törvény, előírás megsértése, áthágásának bizonyítása érdekében valóban szükséges dolog. De én semmit nem akartam bizonyítani, mivel gondolom más is érzékeli a környezetét, tehát észreveheti ugyanazt amit én. Jó pár játékost ismerek, egyet értettek az elméletemmel. Az MM játéka is egyértelmű volt, mert mintát követ, aki ezt nem veszi észre, hááát, na mind1 is. Akkor is napokig magyarázkodtam, próbáltam rámutatni, milyen összefüggések alapján vélem így, de tök fölösleges volt. Hasonlóan érezhető a minta az RNG játékában is, csak nem ilyen mértékben. Tehát észrevető, hogy az nem random szerű mindig, főleg akkor, ha "szopóágra" kerül az ember. Mindenki más aki játszik ugyanúgy észreveheti.
Azt is elfogadom, hogy a lelki és egyéb állapotunktól is függ az élmény, az érzékelés, és a szájíz. De nem is az első vesztes csata után szoktam kiakadni. Aki ismer tudja, hogy igencsak birka türelmem van, más már kiakad rég, én még csak meg sem szólalok. :)

A lényeg, hogy valóban nincs mentés, akármi, bármi, mert egyelőre nincs olyan szabályozás, sem semmi, aminek megsértése miatt feljelenthetném a WG-et, de ha lenne, akkor lenne mentés is, és meg is tenném a feljelentést.
Gondoltam megosztom a közösséggel, és hátha van azért magyar érintettség a fejlesztői csapatban, és akár még olvasgatnak is itt...

Ahogy már más is írta, tényleg a középszerű játékosokat szívatja a játék, és a valós tudást ma már épp csak sejteti a WR is. Van olyan nap amikor 10.000 körül mozog, és van amikor pár ezer épp csak, ahogy a WN8 is ugrál. Olyan mértékben nyúltak bele a játékba, szabályozzák azt, ami szerintem nagy mértékben káros. Többször írtam, hogy ezt nagyon sok játékban tökéletesen kezelik, mindenki a megfelelő szinttel/szinten játszik, van küzdelem és van fejlődés. Ez a MM rettentően rossz, mert a piros játékost összeengedi a lilával...
Nincs elegendő játékos ehhez? Nem hinném.
Soha semmilyen más játékot nem szidtam még, pedig jó párral játszottam, akár évekig is.

Nyugodtan megnézheti bárki a statomat, volt aki meg is találta, mert korábban is megosztottam, nem titok, sosem volt az: ZoL_83

no brain, no problem

(#197325) peterson79 válasza Macka (#197280) üzenetére


peterson79
őstag

A pattints 3X annyit, mint a HP-d és még sebezz is küldetést hajtod?

Ahhoz a VK 45.02 B a legjobb, de a VK100.01P-vel is csináltak már ilyet, az is elég erős a Tier-jében illetve főleg alatta.

Ha kell adok linket, hogy Én hogy csináltam.

(#197326) Thrawn válasza wwenigma (#197320) üzenetére


Thrawn
félisten

Mitől lenne más? Az is egy WoT event volt amiben grindelni kellett a megszerezhető cuccokért. Hogy milyen cuccokért az teljesen lényegtelen. A baj az, hogy szét volt húzva hónapokra. Nekem pl teljességgel lehetetlen volt teljesíteni. Egyrészt összesen két darab nyolcas tankom volt (53TP és a T-44) abban az időben, plusz a bérelt T-44-FL. Másrészt sokszor ha akartam volna sem tudtam volna haladni benne, mert dolgom volt és ezzel nem vagyok egyedül. El is engedtem ahogy mások is. Ettől még nem álltam neki fikázni azokat akik részt vettek rajta és netán teljesítették is.

Nem azért szálltak rá, mert újra kimondta azt amit már máskor is. Nézd meg a videót amit linkeltem de röviden ez a lényeg: azért mert ő butthurt lett, mert nem adta a nevét/arcát/brandjét ehhez az eventhez, talán nem kéne a többi résztvevőt lealacsonyítani és bizonyos nem éppen pozitív jelzőkkel illetni. Ezután ne csodálkozzon ha rászállnak és pláne nem kell besértődve abbahagyni a WoT streamet és Hearthstonet tolni helyette.

A nyakamat merném tenni rá, hogy imádta volna ha bekerülhetne a játékba valamilyen formában örök mementóként ha már annyi mindent köszönhet neki, de az egója miatt talán az első és egyben utolsó esélyét szúrta el ezzel. Nade ez már legyen az ő baja.

Massmurderer: az a tavalyi Frontline időpontja volt, az ideiről még nem tudni semmit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197327) xAttilax válasza Zolee11 (#197324) üzenetére


xAttilax
őstag

Feljelentés. :R :R ez eddig best of nálam :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197328) Pug válasza Thrawn (#197326) üzenetére


Pug
veterán

Es az a WOT event a CC-krol es a roluk krealt ingame content kifarmolasarol szolt? Nem, nagyon nem....

(#197329) magyargyerek


magyargyerek
tag

ezt a kétcsövűt mikor adták aranyért lehetett megszerezni? pár hónapja játszom megint..kimaradt hál istennek vagy két év. Az előbb kétcsövű megy előre 3 ellen és fél perc és kilöveti magát. Ezen ment el a csata mert amúgy szoros volt.Végre egy csata ami szoros, talán minden ötödik lehet ilyen.Olyan csatában még az se baj ha vesztes vagyok, az rendben is van.

(#197330) popey37 válasza Gyuri27 (#197302) üzenetére


popey37
addikt

hát erre csak azt mondom, hogy NEM kötelező költeni. mehet full ingyen is. a játék úgy is müködik.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#197331) zodo válasza magyargyerek (#197329) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem volt vásárolható csak a karácsonyi dobozból lehetett nyitni a prém verziót, normál fejleszthetőek pedig ma jöttek a patchel.

(#197332) kchryss válasza wwenigma (#197309) üzenetére


kchryss
addikt

Mennyire elvakult QB fannak kell lenni, hogy ilyen szemellenzősen lásd a videóját? :D

Sejtettem, hogy nem a lényegről lesz szó hanem mindenki kiemeli a két videóból azt a kis részt ami a saját igazát alátámasztja. Jó magyar szokás szerint elvittétek a vitát a pénz irányába. Miközben AwesomeepicGuys pont azt mondja a videójában, hogy nem gondolja, hogy pénzügyi okai lettek volna annak, hogy QB nem vállalta ezt az eventet. Született egy rakás felesleges hozzászólás arról, hogy kérhet-e a streamer pénzt ilyenért és ha igen mennyit.

A tények:
1) QB kiszámolja hány órát kell egy átlag játékosnak játszania randomban, hogy megszerezze a parancsnokot. A számításból kihagyja a 7v7 móddal szerezhető pontokat amire az egész event épül és a gyorsító boostereket is amiket a stremerek aktiválnak majd a csapatuknak. Hát mennyire retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy kiszámold mennyit kell játszani mikor még azt sem tudod mire mennyi pontot kapsz majd pontosan?! Lehet, hogy elég lesz napi fél óra játék és lehet, hogy igaza lesz QB-nek és napi 3-4 óra kell hozzá, de ezt előre nem tudjuk így amit QB csinált az nem más mint felesleges riogatás konkrétumok nélkül.

2) QB videója alapján mindenki azt gondolja, hogy ezért az eventben szereplő stremerek pénzt kapnak. Miközben az összes érintett streamer kijelentette, hogy 1 centet sem kapnak ezért. Vagyis QB hazudott és így rossz fényben tüntette fel a többieket. És itt most megint nem az a lényeg, hogy kapniuk kéne-e érte valamit a wg-től hanem, az hogy ha nem kapnak akkor ne verjem át a nézőimet és ne állítsam be úgy hogy kapnak.

3) Most komolyan mi a baj a tier10 7v7-tel? Talán tier1-es tankokkal kéne csinálni? Vagy tier 8-cal ahol a legkiegyensúlyozatlanabb a játék és 7v7-ben egy lt432 vagy defender szinte autowin? Mindenki kap ingyen 10-es tankokat külön ehhez a módhoz így nem lesznek hátrányban a kezdő játékosok sem. A kredit hozamot nem tudhatjuk előre, de például az esportos 7v7-ben nem volt javítási költsége a tankoknak, így könnyen elképzelhető, hogy nem lesz veszteséges kredit szempontjából ez a mód, sőt lehet lesznek kredites küldetések mint ahogy szokott ilyen eventeknél lenni. Abban igaza van, hogy az esport halott, de nem a 7v7 formátum miatt döglött meg ezt mindenki tudja. A 7v7-tel semmi baj sincs és eddig nem is hallottam emiatt panaszkodni senkit QB előtt.

Szóval ja igaza van QB-nek, tényleg egyre hosszabbak a maratonok, tényleg halott a wot-os esport, tényleg van rangsorolt csata is, csak épp ezeknek ehhez az eventhez semmi közük. Viszont jó őket ok nélkül előhozni és ijesztegetni a nézőket velük és a többi stremert hazugságokkal rossz fényben feltüntetni.

Egyébként megnézted az AwesomeEpicGuys videót is? Amíg a QB videót elemzi benne addig tökéletesen bemutatja lépésről lépésre, hogy QB milyen marhaságokat mondott az ő videójában. Minden felvetés teljesen áll benne. A QB videó elemzése utáni rész az már lement QB szintjére és szimpla mocskolódás és feltételezés, ebben egyetértek Stauffenberg fórumtárssal, de a lényeg az előtte lévő elemzős rész. Ha valaki azok után amire ott rávilágít és elmagyaráz a srác még QB-nek ad igazat ebben a témában az vak és nem látja az imádattól az igazságot.

Én szerettem régebben QB-t, de amit az utóbbi években művel az kritikán aluli és szégyen, hogy idáig süllyedt.

Egyébként meg ez a véleménye QB-nek a kritikáról, nagyon szimpatikus srác: [link]
;]

[ Szerkesztve ]

(#197333) wwenigma válasza kchryss (#197332) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1. Tier10-be kényszeríti ahol megeszik az átlag játékost és masszív veszteséges lesz.
2. Ha hazudna a WG ülne a nyakára. Az hogy ki hazudik inkább hagyjuk mert kb. pont QB-nek nem érdeke hogy pénzt kapjon érte és egészen addig szívesen benne lett volna amíg ki nem derült hogy mekkora egy elcseszett szabályokat csinálnak.
3. Rohadtul időigényes, ez a fő probléma és ezért kapsz egy elcseszett parancsnoki szinkront.

Azt kéne megérteni hogy nem játékra kell kényszeríteni az embereket hanem olyan kontentet lerakni az asztalra amik fokozzák a játékélményt és így fog többet játszani a jonep....

Nem én nézem szemüvegen keresztül.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197334) dethroner


dethroner
veterán

Mostanában legalább a harmadik olyan esetbe futok bele, most ebben a percben is, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez a játék. "Szerverhez való csatlakozás sikertelen. A szerver talán nem elérhető, vagy a hálózati beállításaid hibásak."
Érdekes hogy minden más meg tökéletesen megy. Routert is újraindítottam, de semmi. Korábban is amikor ez volt, egy idő után magától helyrejött, gondolom most is ez lesz. De miért van ez, tudok valamit tenni hogy ne csinálja ezt? Ja, és automata szerverbeállításnál és az eu1. eu2 bejelölésnél is ez van.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#197335) galervin93 válasza Zolee11 (#197324) üzenetére


galervin93
őstag

"mivel gondolom más is érzékeli a környezetét, tehát észreveheti ugyanazt amit én. Jó pár játékost ismerek, egyet értettek az elméletemmel."
Tudod te is, milliárdnyi légy csak nem téved, együnk szart mi is... De ez nem így megy!
Sokan látjátok, sokan egyetértetek, akkor ha te nem is, valaki, valakik csak le tudnak tenni az asztalra valami tényszerű dolgot nem? Nektek lenne a legfontosabb, hogy tények, bizonyítékok tamasszak alá a feltevéseitek (ami bizonyítékok ugye ott vannak a szemünk előtt...?), ehhez képest senki nem tud felmutatni semmit. Innentől kezdve nincs miről beszélni, hiába találod nonszensznek, hogy bizonyítékot várunk.

(Csak úgy zárójelben, bármiféle publikációt készít az ember, az egyik legjobb, legfontosabb fokmérő a hivatkozások listája - vajon miért? Mert ez garantálja a hitelességet. Itt a hitelesség egy bazi nagy kielemzett adathalmaz volna, ami titeket bizonyít. Ezt várja már minden anti-konteós!)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#197336) kchryss válasza wwenigma (#197333) üzenetére


kchryss
addikt

Honnan tudod, hogy veszteséges lesz? Honnan tudod, hogy időigényes lesz? Te is a delphoi jósdában dolgozol másodállásban, mint QB? :)
Ha tényleg veszteséges lesz és tényleg időigényes akkor lehet károgni, de amíg ez nem derül ki addig ez csak vészmadárkodás.

Hogy ki hazudik azt mindenki eldönti ahogy akarja, 5 ember állít valamit 1-gyel szemben, én az 5-nek hiszek. ;)

(#197337) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Mennyire rá vagytok izgulva ezekre a stream játékosokra.

(#197338) kchryss válasza Massmurderer (#197337) üzenetére


kchryss
addikt

Te is nézhetnél tőlük, ezt-azt. Akkor talán nem tanácsolnál E100-at pattintós küldetéshez. ;]

(#197339) ollie válasza wwenigma (#197333) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1. nem eszik meg az átlag játékost
2. kezdetektől fogva nem akart benne lenni, és még akkor nem voltak ismertek a szabályok
3. nem tudjuk mennyire időigényes (senki sem tudja jelenleg!), de nem is kell részt venni benne, én sem fogok

***

(#197340) Massmurderer válasza kchryss (#197338) üzenetére


Massmurderer
őstag

Képzeld el,megcsináltam vele :) Igaz nem mostanába.Sorry..nem érdekel hogy xy hogy játszik.Többség nonstop nyomja a játékot,én nem.Dolgozok,van családom,+ más dolgok amiért se kedvem,se idöm nincs 8-10 vagy több órát játszani.Meg hogy ö milyen csapattal van együtt,attól hogy én meglesem,nem fog összejönni úgyanaz.Minden csata más.2 úgyanolyan nincs,és nem is lesz.Én nem más videoja,játékja alapján döntöm el mit pakolok a tankba,milyen álcafestés legyen fent.Láttam 1-2videot,olyat is hogy életembe nem volt olyan szar hogy csata kezdés után egy lövésböl kiszednek :D Szóval engem se QB se egyébb stream játékos nem érdekel,még ha szar a stattom,akkor se.Nem más majmolását csinálom,nem akarok senkit utánozni.Röviden ennyi :)

(#197341) jr1994 válasza Massmurderer (#197337) üzenetére


jr1994
addikt

Bármelyik angol nyelvű tartalomgyártó megszerezhető parancsnokáért örömmel teljesítenék egy nagyobb maratont is. Talán a skill csapat lesz a nyerő, de fájni fog a szívem a másik kettőért. Kár, hogy csak egyet lehet megszerezni. Bár biztosan lesz mod készítve belőlük. És hát ja, QB nem kéne :D

(#197338) kchryss: :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#197342) zodo


zodo
nagyúr

Ha február és szökőév akkor az +1 nap amihez majd csak be kell jelentkezni! :)

(#197343) Massmurderer válasza jr1994 (#197341) üzenetére


Massmurderer
őstag

:DDD

(#197344) xAttilax válasza Massmurderer (#197340) üzenetére


xAttilax
őstag

E100-al dupla meg tripla pattintást? :U megnézném az E100 statod, de gondolom még mindig titkos az ingame neved...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197345) jr1994 válasza Massmurderer (#197343) üzenetére


jr1994
addikt

Jó kicsi túlzás volt benne, de szerintem aki követi a résztvevő streamereket, biztosan örül ennek a lehetőségnek :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#197346) Massmurderer válasza xAttilax (#197344) üzenetére


Massmurderer
őstag

:U rá vagy izgulva arra is megint/vagy még mindig??Téged mindig másé érdekel ahogy látom ;] :DDD

(#197347) Barret001 válasza xAttilax (#197344) üzenetére


Barret001
addikt

"E100-al dupla meg tripla pattintást?"Youtube? A vas tudja,csak pilóta kell bele.

(#197348) ooloo válasza Zolee11 (#197324) üzenetére


ooloo
őstag

Minek fárasztod magad azzal , hogy próbálod megfejteni azt a szakajtó mennyiségű , eléggé kétes és sokszor felháborító jelenséget , amitől hemzseg a tankos játék . Itt Te csak hülye lehetsz ! Ezt vedd figyelemebe . Az is megérne egy misét , hogy egyes topiklakók azt hiszik , hogy meg akarod győzni őket a magad igazáról . Mindenféle bizonyítékot követelnek meg hivatkozási listát . Mire fel .... ez még mindig egy fórum és nem a törvényszék . Aztán ott vannak azok , akik úgy reagálnak a mondandódra , mintha személyesen őket akarnád kedvezőtlen színekben lefesteni . Vérig sértődnek a véleményeden. Van aki egyenesen azzal jön , hogy miután elolvasta a hozzászólásod , az egész hetét tönkre tetted ... sőt emiatt migrénes fejfájás is gyötri .
Szóval ... ezek után is nyugodtan leírhatod a tapasztalataidat , az észrevételeidet . Legfeljebb lapoznak azok , akik mást gondolnak a játékról. Ja... nem lapoznak , mert kényszert éreznek arra , hogy beléd rúgjanak . Mert csak .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197349) xAttilax válasza Massmurderer (#197346) üzenetére


xAttilax
őstag

Még mindig az az alapvető probléma mint az elején, hogy mondasz valamit és igazából nem tudjuk, hogy van e mögötte valami. Pl most az e100... Mert abban ugye egyetértenünk, hogy tahóság olyat mondani aminek mondjuk te a közelében nem vagy és nagy eséllyel ő sem tudja vele megcsinálni... De aztán nekem f*sz mind1 statod, meg, hogy kinek milyen okos dolgokat mondasz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197350) Massmurderer válasza xAttilax (#197349) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ha ha ha..honan tudod hogy te én minek a közelébe vagyok?Látod..megint te kezded a tahozást meg az egyebeket.Multkor is úgyanez volt.De hagylak :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.