Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197651) e-newsee válasza kchryss (#197642) üzenetére


e-newsee
addikt

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197652) jano_77 válasza kchryss (#197637) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez tényleg baromi jól hozza a pontokat. Nem mertem még megnézni, mert tolom gyorsba egymás után a csatákat, de ha letelik a 2 óra, megnézem, de most ez alatt érzésre 90%-ot nyertük, tehát baromira jött most a 8 pont minden csatánál. :K :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197653) lacibacsi válasza jano_77 (#197633) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pontosan! Az számít, hogy mikor kezdődik (indul el) a csata és (sajnos) nem az, hogy te mikor nyomtál a CSATA gombra... Nem lehetetlen, hogy a gombnyomás és a csata indulása között több mint egy perc telt el az esetedben...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197654) kchryss válasza kchryss (#197634) üzenetére


kchryss
addikt

Mai 7v7 mérleg 23 csata, 18 győzelem, 5 vereség, 164 pont, 4 ponttal több mint tegnap.
Eddig játszottam összesem 1,5+1+2+2, azaz 6,5 órát ezzel a játékmóddal és 9-es szinten vagyok. Vagyis 85 pontot szereztem óránként. Holnap meg is lesz a 10-es simán.

(#197655) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Dez csapatában ma is sikerült a 20-25% wr. Remek volt. 10-ből 9 ellenfél skill.
Dez a harmadik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197656) jano_77 válasza jano_77 (#197652) üzenetére


jano_77
nagyúr

3 szintet ugrottam ezzel a 2 órával :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197657) Argh!


Argh!
aktív tag

Én sajnálom hogy QB kimaradt ebből, kiváncsi lettem volna QB csapat hol végez. :K

(#197658) Gyuri27 válasza Argh! (#197657) üzenetére


Gyuri27
félisten

A wg-nek nem szabadott volna ezt igy megcsinálni. Mondom 10 csapatból 9 skill.
Egyértelmü előnyben vannak a másik hárommal szemben.
Tehát aki volt olyan hülye hogy nem öt választotta az szopik.
Arra lettem volna kiváncsi ha a playerek 90-95%-a skillt választja akkor milyen fasza lett volna a verseny.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197659) zodo válasza zodo (#197590) üzenetére


zodo
nagyúr

3. nap random + pár óra játék és meg van a X-es szint.
Álca csomag volt a cél szóval ez pipa. :)

Mikor vált rangot a parancsnok szintje?

[ Szerkesztve ]

(#197660) kchryss


kchryss
addikt

Ne felejtsétek el kinyitni a szintekért járó jutalmakat. Én kaptam 1 nap prémet belőle:

(#197661) zodo válasza zodo (#197659) üzenetére


zodo
nagyúr

Lemaradt az álcás kép. ;]

kchryss

Nekem is dobot egy nap prémet, 10-es szinten a szokásos kötvény, személyes boost vagy kredit mellett 6 db multi töredéket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#197662) zodo


zodo
nagyúr

skill4ltu 1 órás "Óvatos megközelítés" boost indult!

(#197663) szallasi007


szallasi007
őstag

Man of the day :Y

(#197664) kchryss válasza zodo (#197662) üzenetére


kchryss
addikt

Az nem túl jó bónusz.
Frontális támadás, területellenőrzés és óvatos megközelítésnél nem éri meg játszani szerintem, vagy csak akkor ha nem érsz rá akkor amikor a jobb bónuszok vannak.
Intenzív csata nem rossz bónusz Skillnél, a többieknél nem megérős. A trükkös taktika Skillnél nem jó mert ő vezet, a többieknél viszont nagyon jó mert nincsenek hátrányban a buktákkal.
Ösztönzésnél éri meg a legjobban játszani, főleg a rosszabb helyezéssel rendelkező streamereknél, mert ők több pontot kapnak ilyenkor egy vesztes csatára mint Skill csapata egy győztesre.

[ Szerkesztve ]

(#197665) jano_77 válasza zodo (#197659) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap és ma mentem ezt a 7v7 és a 6-os szintig jutottam eddig. Ha tudok, még ma megyek majd pár kört, de ez a páromtól is függ, hogy mit szeretne, Ha alszik, mert korán kel és tegnap nagyon későn feküdtünk - társas party volt - akkor tudok még játszani. X-es szintért járó festés mennyiben más, mint amit meg lehet vásárolni a boltban 1750 goldért?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197666) jano_77 válasza kchryss (#197660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Melyik streamer jár már majdnem 100 millió pontnál?!? Milyen screenshot ez? :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197667) ollie válasza jano_77 (#197666) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Orosz.

***

(#197668) jano_77 válasza ollie (#197667) üzenetére


jano_77
nagyúr

mármint orosz szerveren!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197669) Emu


Emu
őstag

Skill-ért nekem is el kell érnem a tizes szintet? Ez valahogy nekem nem világos? :F

Még egy kérdés:
a hold újéves tokeneket mire éri meg beváltani?

[ Szerkesztve ]

(#197670) jano_77


jano_77
nagyúr

Másnál is fagy a játék? Nekem most 2x fagyott és kellett újraindítanom. Még a gépet is újraindítottam most. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197671) kchryss válasza jano_77 (#197668) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, ruszki szerver. Írtam, hogy ott 10x annyi pontnál járnak. Brutális a játékosbázis ott. Most így állnak: [kép]
Kell a 4 skilles parancsnok, ezért megcsinálom ott is. Egyébként ha már szóba hoztad a festéseket. Szerintem ugyanazt lehet megvenni, mint amit kapsz a 10-es szintért, csak így a többiekét is meg tudod szerezni. Daki például azzal idegesítette tegnap Mailandot, hogy a másik 3 streamer álcájával ment vele szakaszban. :)

Ruszkiknál egyébként tavaly is volt ilyen event másik 4 steamerrel és most idén meg lehet vásárolni a tavalyi stílusokat is náluk. Valószínűleg nálunk is lesz 4 új streamer jövőre. Akikre nagy esélyt látok: Circon, Orzanel, Dakilzor, Yzne, de beeshet néhány ország specifikusabb streamer is mint a lengyeleknél Papapawian(egyébként tudja valaki hogy ő mi a francért hagyta ott a twitch-et és ment át facebookra streamelni?), NewMultishow, Decha, cseheknél Marty_vole, németeknél Mouzakrobat, franciáknál Azum vagy a magyaroknál Scheff.
SirFoch-t szerintem nem merné bevállalni a wg, QB meg nem fog kötélnek állni, mert nem szereti ha a konkurenciával mérik össze.

(#197672) peterson79 válasza kchryss (#197642) üzenetére


peterson79
őstag

Mert a chief az a főnök:)

(#197673) wwenigma válasza ollie (#197648) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amazon Prime-om van a német oldalon 70€/év. :]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197674) jano_77 válasza kchryss (#197671) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ez szívás, mert talán a wotinfon olvastam asszem, hogy némileg mást lehet nyerni, mint amit megvenni. Mert ha ugyan az, akkor inkább egy másikat vettem volna meg nem a Skill-ét, hogy legyen több féle is. Mailand-é is nagyon bejön pl. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197675) peterson79


peterson79
őstag

Most nem vagyok otthon, de elvileg a 10-es szintet már tegnap elérte Skill és Csapata. Most akkor itt véget ért ez a fajta része és a végén megkapjuk a 4 skilles Parancsokot vagy megy tovább minden és majd a leges legvégén látott pontok alapján dől el, hogy ki hanyadik is lett?

(#197676) ollie válasza kchryss (#197671) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem ugyanazok a megvehető festések.

***

(#197677) ollie válasza peterson79 (#197675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A végén adják oda a parancsnokot, de egyébként még mehetsz 30-as szintig.

***

(#197678) Argh! válasza Emu (#197669) üzenetére


Argh!
aktív tag

Te a szintjeid szerint kapod a cuccost amiket ki lehet váltani. De kell hozzá a csapat szint is hogy miket tudsz kiváltani.

(#197679) jano_77 válasza ollie (#197677) üzenetére


jano_77
nagyúr

de ha vki eléri a X-es szintet, akkor már meg lesz a parancsnok és az álca csomag!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197680) Argh! válasza jano_77 (#197679) üzenetére


Argh!
aktív tag

Álca instant igen. Parancsnok az event végén, attól függ mennyi skillt kapsz rá hogy melyik csapat hanyadik helyen végez.

[ Szerkesztve ]

(#197681) peterson79 válasza ollie (#197677) üzenetére


peterson79
őstag

Köszi, azt gondoltam, hogy a végén kapjuk meg, de már most első helyen zárt Skill vagy még meg kell várni a február 10-ét? Igazából szerintem első lesz, de mondjuk aki Dez-t választotta, annak nem mindegy meddig lehet pontokat gyűjteni és mondjuk második helyre beérni.

(#197682) szallasi007 válasza ollie (#197677) üzenetére


szallasi007
őstag

Mit ad level 30-on? Vak vagyok :(

(#197683) kchryss válasza peterson79 (#197681) üzenetére


kchryss
addikt

Az event végéig megy a pontgyűjtés a 10-es szint után is. A záráskor kialakult sorrend lesz a végeleges. Ez Skill és AEG csapatát nem érinti különösebben, mert előbbi szinte biztos, hogy első lesz utóbbi meg utolsó. Mailand és Dez befutója lesz érdekes, nem az fog számítani, hogy melyikük éri el előbb a 10-es szintet.
Ruszki szerveren is a 2. és 3. helyért megy amúgy a nagy harc.

(#197682) szallasi007
Nem a 30-ért ad konkrétan, hanem 10-es szint után max 30-ig tudsz fejlődni. Minden szintért kapsz egy nagy merit jutalmat ami 50 kötvény és ezek közül valami random:

But if you want to move on and earn rewards even after you have reached the 10th level of the team progression, you have the opportunity to receive additional Rewards for Merit up to level 30.

[ Szerkesztve ]

(#197684) ollie válasza kchryss (#197683) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Plusz lehet még prémium nap is, nekem is adott egyet már.

Hülye vagyok, ott van a képen.

[ Szerkesztve ]

***

(#197685) jano_77 válasza Atti777 (#197650) üzenetére


jano_77
nagyúr


ilyesmiről beszéltél!? :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197686) kchryss válasza ollie (#197684) üzenetére


kchryss
addikt

Ott van a képen a prém nap. :)
Én is kaptam 1 nap prémet. Ha jól rémlik 2x kaptam legénységi könyvet, 2x kaptam tervrajzot és a többi az 100e kredit vagy direktíva volt.

(#197687) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszönöm :R

(#197688) wwenigma válasza jano_77 (#197685) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És mit kerestél ott, nem pedig a városban?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197689) kchryss válasza wwenigma (#197688) üzenetére


kchryss
addikt

Nem ő volt ott, Janó itt már rég fűbe harapott és utána váltott a jó képességű sniper konkura.

(#197690) jano_77 válasza kchryss (#197689) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vki értelmezve nézi a képet, köszönöm!

itt is retard voltam:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197691) kchryss válasza jano_77 (#197690) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos ilyenek előfordulnak. És sajnos egyre többször mint az első napokban. Sokan átálltak arra, hogy nem csinálnak semmit, mert a vesztes csatáért is kapnak pontot.

(#197692) jano_77 válasza kchryss (#197691) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ebben csak azt nem értem, hogy ok beteszi a tankot, nem csinál semmit, de addig se játék se tank húzás és lassan ugyan de csepegnek a pontok: mi értelme?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197693) Barret001 válasza jano_77 (#197692) üzenetére


Barret001
addikt

Az az értelme hogy így is halad,közben meg filmet néz.

(#197694) kchryss válasza jano_77 (#197692) üzenetére


kchryss
addikt

Vagy bot program és akkor neki semmi idejét nem veszi el, vagy annyira béna, hogy azt hiszi az a jó taktika, hogy semmit sem csinál, vagy annyira kezdő hogy még csak ismerkedik a játékkal vagy annyira szemétláda, hogy direkt cseszik ki a többiekkel.

Egyébként sok dezertálásért ban jár és nem tudom kap-e pontot aki dezertál szóval azt nem csinálhatja meg hogy berakja a tankot aztán kilép. Lehet azt csinálja, hogy fut a háttérben a wot, beteszi a tankot aztán alt+tab és csinálja egyéb elfoglaltságait és néha alt+tabbal visszanéz, hogy mi a helyzet és berakja megint a tankot csatába ha kijött az előzőből. Sajnos ilyen módszerrel is ki tudja grindelni a 10-es szintet miközben ténylegesen nem játszik szinte semmit, de legalább jól kicseszik a többiekkel.

[ Szerkesztve ]

(#197695) jano_77 válasza kchryss (#197694) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vajon az uccsó bónuszt miért nem használja fel Skill? Elment aludni? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197696) wwenigma válasza jano_77 (#197695) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha 3 pontos az akkor nem is baj... 82pont 2 óra alatt, keves lesz az idom ra szerintem pedig T57 Heavy eléggé tudja adni. :DDD

mod: ezt a lunar new year dolgokat meddig lehet gyujteni?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197697) ollie válasza wwenigma (#197696) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lunar new year még 4 nap, ha jól számoltam.

***

(#197698) vbbb


vbbb
őstag

Ebben a Team Clash-es event-ben ha elértük a X-es szintet (ami meglepően könnyű volt szerintem, 80% nyerő volt), akkor hátradőlünk és várjuk melyik csapat nyer a végén?
Amúgy jó móka volt próbálgatni a 10-es tankokat kötöttségek nélkül (a WZ-111-5A meg a Progetto 65 nagy kedvenc lett), plusz legénységet fejleszteni előre, de 30-as szintig nem érzek rá affinitást.

[ Szerkesztve ]

(#197699) Barret001 válasza vbbb (#197698) üzenetére


Barret001
addikt

Skill csapatát választottam,eddigi tapasztalatom alapján Ö csapata fog győzni.Szőnyegbombázás :D Azt hiszem,tudsz tovább gyüjtögetni valamit.Majd leírják a hozzáértők.

(#197700) Argh! válasza vbbb (#197698) üzenetére


Argh!
aktív tag

"hátradőlünk és várjuk melyik csapat nyer a végén?""
Ha mindenki ezt csinálja beelöznek xd :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.