Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197551) Gyuri27 válasza lacibacsi (#197549) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja diégó is úgy érezte magát. Csak hát a számok és a tények nem azt mutatják.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197552) ako001 válasza BÁ Nutrition (#197533) üzenetére


ako001
aktív tag

2 óra alatt +700k kb, igaz kis felszerelés, no potkaja, alap+ lőszer :DD +credit booster.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#197553) Pug válasza lacibacsi (#197549) üzenetére


Pug
veterán

Hát pedig az 1500-as WN8-cal a játékos bázis kb 70-80%-a felett jársz, szóval nem, nem a te teljesítmény szinted az átlagos. :N

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#197554) kchryss válasza jano_77 (#197550) üzenetére


kchryss
addikt

Pont azt indította amivel semmire sem mész, mert nem az egyéni hanem a csapat pontot nyomja meg. Vagyis pont most nem éri meg játszani. ;]

(#197555) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Emberek!!!Én becsinálok hogy mi van.3x egymás útán olyan vadbarmokat tett mellém 7v7be hogy ellen 4szöget mentek foglalni az idioták.Eskü.Berohannak 1 meg 2 jelölésü piros négyszögbe,és ott lesnek és irkálnak hogy go go.Életembe nbem láttam ilyen vadbarmokat.

(#197556) Gyuri27 válasza Massmurderer (#197555) üzenetére


Gyuri27
félisten

Event van. Minden bot játszik.
Majd minden meccsen volt afk. A két pont úgy is jár.
2-3 percenként csak a gombra kell nyomni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197557) lacibacsi válasza Pug (#197553) üzenetére


lacibacsi
addikt

17/28 WR. Nem jó, de nem is tragikus. +123k kredit, pedig volt gold lőszer is használva.
IV. szint +42 pont. Szerintem nem vészes.

Ja! Akkor én egy alt="" title="" vagyok?!?!?! :DD

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197558) kchryss


kchryss
addikt

Ruszki szerveren ez az állás:

Nagyon durva, hogy ott már 10x annyi pontot gyűjtöttek mint nálunk, az utolsónak is 4x annyi pontja van mint Skill-nek. :D

Olyan gyorsan haladok, hogy ott is behúzom a parancsnokot. Az első helyezett parancsnok 4 skilles lesz, a második 3, a harmadik 2, a negyediknek meg csak alap hatodik érzéke lesz. Szóval kell az a 4 skilles LeBwa, hogy legyen egy normális legénységem ott is. :)

Most ment le ott LeBwa-nál az ösztönzés bónusz. 15 csata, 10 győzelem, 5 vereség, vagyis kereken 100 pont másfél óra alatt. Mindezt úgy hogy ott nincs egy 10-es tankom sem így csak a bér WZ-t használtam 0 prém lőszerrel, felszerelés nélkül a kapott 0 skilles legénységgel. Mégis rendre meglőttem a 2k-t és volt több csata is amit én hoztam le.
Kreditben +100e-re jöttem ki, drága a WZ javítási költsége.

Ami nagy pozitívum, hogy ott szinte azonnal csatába rak, nem volt olyan, hogy 1 percet elérte volna a számláló és nem találkoztam egy afk-val sem.

Dez-nél most megy a morál boost, szóval aki őt választotta annak most kéne nyomnia, de már csak 1 óra van belőle ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#197559) kchryss válasza kchryss (#197558) üzenetére


kchryss
addikt

Dez okosan megvárta, hogy Mailand beelőzze és akkor aktiválta a sajátját. Így neki is x4 szorzója van most.
[2:53:30-nál]

(#197560) Massmurderer válasza kchryss (#197559) üzenetére


Massmurderer
őstag

Mailand most olyat nyomot rá,ha összegyülik az a 169k körüli pont,több int fél mila pont elörehaladás lesz a csapatnak.

(#197561) kchryss


kchryss
addikt

Skill most indította a Morál boostert. Győztes csata 8 pont, vesztes 4.

(#197562) peterson79 válasza jano_77 (#197528) üzenetére


peterson79
őstag

Te melyik csapatban játszol? Én Skill-ében, de kb. 3/4-ét nyertük vagy még többet. Tök chilles játékmód, én élvezem, gyors, pörgős, többnyire azt csinálják amit kell.
Maradj a többivel, ha külön mész felzabálnak, így legalább van hátvéded.

(#197563) peterson79


peterson79
őstag

Úgy tűnik, hogy egyedül ezt a vesztes csatárért is kapsz pontot rontották el picit, talán elég lett volna 1 pont érte, hogy jobban megérje hajtani a győzelemért. Ettől függetlenül szerintem jól balanszolt mód, bár Én még mindig jobban várom a Steel Huntert:)

(#197564) Warton válasza #38742016 (#197540) üzenetére


Warton
őstag

Nekem is meglett közben. QB totál benézte ezt az eventet. Teljesen jó ez a 7/7. Gyorsan vége van egy csatának, intenzív.

2 nap alatt simán meglett az átlagnál egy picit több játékkal. Első nap goldot lőttem mindenre, ma szinte csak normált és a tegnap elvesztett credit ma vissza is jött emiatt.

Főleg AMX50B-vel és T57-tel mentem, mert az a tapasztalat, hogy a médiumokkal sokat kell várni a játékra, míg a nehéz tankok egyből bekerülnek.

(#197565) ollie válasza peterson79 (#197562) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dez csapata tele van ostobákkal, szerintem max 20-30% a winrate ott.

***

(#197566) ollie válasza peterson79 (#197563) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs itt semmi balanszolva, minthogy a tier 10 messze áll a balansztól. Tier 9-ben kellett volna ezt csinálni.

***

(#197567) Gyuri27 válasza ollie (#197565) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annyi. :K

Ez az ingyen tankok csak rontanak.
Beül egy olyan gépbe ahol stock a legénység.
Amivel életében nem játszott.
Most próbálgatja oszt fingja nincs az egészhez.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#197568) Pug válasza Gyuri27 (#197567) üzenetére


Pug
veterán

Mindenki számára elérhetővé kellett tenni az event-et, ez csak "ajándék" tankokkal megy.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#197569) Gyuri27 válasza Pug (#197568) üzenetére


Gyuri27
félisten

De akkor kapta volna meg egy héttel előtte.
Most gondold meg, hogy én átlagos játékosként nem merek egy vadidegen tankba beülni stock legényekkel. Mert nem akarom magam szopatni. Meg a társakat se. Amúgy se vagyok egy t10 pro.
Erre a pirosak meg a narancsok simán minden gátlás nélkül cseszik szét az egészet.
És van olyan game ahol 3-5 ilyen BB tank van. Aztán csodálkozunk a 20-30% wr-en.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197570) 3


3
senior tag

Úgy tűnik, a gyorsított legénységi képzés nem működik. Ha be van kapcsolva, a szerzett XP a semmibe vész. Volt erről hivatalos állásfoglalás, csak én nem láttam?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197571) Eugene Roe válasza 3 (#197570) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mindig a leggyengébb legénységi tag kapja, csak egy fő. Nekem múlt héten működött.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#197572) kchryss válasza Gyuri27 (#197569) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanannyi bér tank van Skill csapatában is. Ez egy tök jó mód megtanulni a gyenge pontokat és a tank kezelését. Ruszki szerveren én is a WZ-t használom alap lőszerrel, 250 pen-nel tudni kell hova kell lőni.
Különben is minél több a hülye annál jobban tudod befolyásolni a csatát, annál könnyebb nyerni.

Chieftain és a 279e viszont tényleg elég op a kezdők ellen, ezeket jó lett volna tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#197573) Gyuri27 válasza kchryss (#197572) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azaz. Azért foglalták be a zászlót mint irtam.
Meg azért kolbászolnak szanaszét stb-stb. Ahol 1-2 hülye van tán tudod befolyásolni. Ahol 4-5 azt akkor ha lila vagy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197574) 3 válasza 3 (#197570) üzenetére


3
senior tag

Tévedtem.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197575) Atti777


Atti777
senior tag

Deznél most megy a foglalásért dupla pont bónusz

Путин, иди нахуй!

(#197576) Warton válasza Gyuri27 (#197569) üzenetére


Warton
őstag

Kiegyenlítődik a dolog, mert a másik csapatban is pont ugyanannyian ülnek bérelt tankban. :U

(#197577) kchryss válasza kchryss (#197561) üzenetére


kchryss
addikt

Na mai 2 órás ösztönzés statja: 22 csata, 18 győzelem, 4 vereség = 160 pont.
Nem lőttem 1 prém lőszert sem. +200e kredit boosterek nélkül. Csaták harmadát tvp-vel, harmadát 50b-vel és harmadát chieftain-nel játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#197578) Jadro


Jadro
veterán

Ma megszereztem a 6. szintet. Teljesen jó lehet ezzel haladni. Hétvégén szerintem meg is lez a 10-es. Progettoval tolom. A skin érdekel nagyon :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#197579) Gyuri27 válasza Warton (#197576) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor nem 20-30% lenne a wr. Mer nálam az egál 50-50.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197580) peterson79 válasza ollie (#197566) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem nem tudjátok elengedni a görcsöt. Ez egy kurva jó mód, IS-7-el szarrá lehet nyerni Magad...és még csak nem is kell nagyon erőlködni. sokkal faszább, mint a nyomorék Random. Olyan nyugalomban tolom a köröket, hogy öröm nézni. Mennek a srácok és bevállalják a damage-et is ha kell, végre értik a játékot. Nincs faszom arty fókusz és alig van kerekes szar is, most találkoztam vele másodszor a 20 vagy kitudja hány meccs alatt...
Nekem baromira tetszik. Gyors és élvezetes. Egy kis hiba és már buktad vagy nyerted a meccset. A leggyorsabb kb 58 mp volt és ebből 30 mp a foglalás :D

Egyébként meg nem kötelező játszani ezzel sem ;)

(#197581) Stigma.HC válasza peterson79 (#197580) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ebben a pillanatban :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197582) peterson79 válasza Stigma.HC (#197581) üzenetére


peterson79
őstag

bad luck :C :C :DDD :DDD :DDD

(#197583) Warton válasza Gyuri27 (#197579) üzenetére


Warton
őstag

Nekem tegnap érzésre úgy 70-80% volt. Ma próbálgattam medeket is így kevesebb lett 60-70%-ra saccolom. Tényleg ennek a játékmódnak van valahol statisztikája?

(#197584) kchryss válasza Warton (#197583) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs stat, külön kiemelték, hogy nem lesz róla stat a játékon belül. Nem értem egyébként, hogy miért. Simán elfért volna a többi játékmód mellett a szolgálati naplóban.

(#197585) kchryss


kchryss
addikt

Daki a kettős ügynök. Mailand csapatában van és Skill kamójával játszik. :D
Egyébként Mailand szerintem simán megszorongathatta volna Skillt, ha angolul mondja fel a szöveget. Egy csomó játékos azért nem őt választotta, mert németül vannak a szövegei.

(#197586) peterson79


peterson79
őstag

IS-7 kezd annyira megtetszeni, hogy lehet teszek rá fejlesztett stabilizálót...vagy nem éri meg az a kicsi plusz? inkább töltő? az sem sok, +2,5%, hány tized lehet, 2?

(#197587) kchryss válasza peterson79 (#197586) üzenetére


kchryss
addikt

3 tizeddel töltene gyorsabban kb. Ha tényleg ennyire tetszik és van sok felesleges kötvényed akkor megérheti a lila stabilizátor és a töltésgyorsító is.
IS-7 nem annyira a dpm-re épít szóval ha választanom kéne én a stabit preferálnám a töltésgyorsító előtt.

(#197516) lacibacsi
Most nézem a februári tank rewards-ban bia medált kell riggelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#197588) Argh!


Argh!
aktív tag

Na meglett a X szint, 107 csata, full gold :K , - 2.4 milla credit.

(#197589) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mai statisztika: 12 win 6 lose 100 perc alatt azaz 64pont mert egy duplazot elcsiptem.

:(((


A jatekosminoseg meredeken csokken ejjel...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197590) zodo


zodo
nagyúr

Első olvasatra és első nap után kicsit elgondolkoztam hogy kell-e foglalkoznom 1300-as játékosként ezzel a 7vs7 moddal.

Első nap randomban csak egy küldetés lett meg ami 4 pont és ez lett a vége úgy hogy lecsúsztam a jóféle duplázos boost-ról. 73 pont

Ma reggel 4 csatával meglett a random 17 pont aztán délután és este ~4 órát és mindig ment valamilyen csapat boost. 233 pont

Sorra jöttek a 8 pontok, később 4-ek, ritkán a 2
90%-ban Obj.430U vagy E50M esetleg T-62A -al megyek, személyes boost nélkül és goldot szórva sem vészes a kredit fogyása.
A két nap - 217k amit simán elfogadhatónak tartók.

Viszont nagyon tetszik ez a mod, remélem összejön a X-es szint. :)

[ Szerkesztve ]

(#197591) wwenigma válasza wwenigma (#197589) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Randomot inkabb hagyjuk, szánalomtenger. :DDD Joejt...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197592) Raidon válasza zodo (#197590) üzenetére


Raidon
őstag

Február 6-ig simán most vagyok hetes szinten csak napi 3 órát nyomtam holnap meglesz a X. Grille15-el aprítom a népet face to face és az esetek 80-90%-ban top sebző vagyok a sok 430U meg WZ5A mellett :DDD bezzeg ezzel a fossal nem adja randomba....

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#197593) Ispy válasza zodo (#197590) üzenetére


Ispy
veterán

Nincsen baj ezzel a móddal, sokkal élvezetesebb ezzel játszani, mint randomban. Ha szar a csapat legalább hamar vége van.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#197594) peterson79 válasza kchryss (#197587) üzenetére


peterson79
őstag

Rankedben is ez a tank adta legjobban, meg a T100lt, azon már van valami lila, talán optika, nem emlékszem.
5051 kötvényem van most, tehát messze bárminemű tanktól amit így lehetne megvenni, sokkal hasznosabbnak tartom, ha már meglévő és fasza tankra rakok valami extrát...ami nem akkora extra, de egy kis plusz..

(#197595) 3


3
senior tag

Kíváncsi vagyok, hány tetszést nyilvánító embernek tetszene ez a mód, ha az érvényesüléshez fullos tankkal kellene bemenni, de ugyanúgy random csapattársakkal. Vajon meddig bírnák idegekkel és kredittel?

Én többé-kevésbé lenyugodva nyomom. Egyszer küldtem el a csapatot a fenébe, azóta jól vagyok. El kell fogadni, hogy a hülyékkel nem lehet mit kezdeni (velem sem...). Valaki taktikázni akar, valaki a játékélményt keresi, néhányan szokásosan pillangókat kergetnek, én meg csak gyors pontokat akarok, a lehető legkevesebb kreditért. Ennek ellenére megértem, ha valaki harcolni akar, hiszen beaktivált XP boosterek mellé célszerű teljesíteni is, de támogatni nem támogatom benne, csak ha szükséges a győzelemhez. Konkrétan a nagy javítót és elsősegélyt nem lövöm el soha, de az automatikus tűzoltó helyett van bent egy kis javító, amit szintén nem használok (de megtehetem). Nehéz tankkal általában foglalni megyek, papír közepes tankkal pedig a háttérből támogatok. Nem számolom, de érzésre azt mondom, hogy általában (70+%) nyerünk. Amikor a csata egy pontján látom, hogy túl kevés az esély, nem erőltetem, hagyom veszni a járművet.

Jó kis mód lenne ez, ha a játékosoknak nem okozna gondot felismerni néhány apróságot. Például, ha az ellenfélnél van egy Maus, az annyit jelent, hogy eggyel kevesebb tankjuk van. Kb. két pályán tud odaérni valahová? Tapasztalataim alapján azt sem várhatom el, hogy a csapattársak a testükkel védjék a bázisfoglalónkat. Ha én védem őket, sokszor kibújnak mögülem. Természetesen az együtt mozgás sem általános, ahogy a fókuszlövés sem. Stb. Nincs ok bizalomra, nincs közös motiváció, ezért szavazok az olcsó és gyors pontra.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#197596) Gyuri27 válasza 3 (#197595) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudok lenyugodni. 705-el csiikicsukizik a sarkon (mert arra jó) és áll előttem a progetto 46.
Ami 2 dologra jó. Egy hogy engem akadályozzon. Kettő free dmg legyen.
Vagy mikor spotolsz és 0 sebzés. Mert a botoknak az is nehéz.
A szokásos leming rushokról nem beszélek.
Support az 0. Minap top udes 16 végig nézte ahogy lightal kinyirnak. Mert ő bizony kempel.
A végére fos lightal 1,5 annyi sebzésem volt mint neki top medként.
Ritka az a csata mikor nem jut egy pár ilyen marha. Na amikor nem jut akkor nyugodt vagyok még ha veszitünk is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197597) oettinger01


oettinger01
őstag

A különböző színű körök a a térképen mit is jelölnek? A sárga a max látótáv azt tudom, de mi a zöld meg a fehér?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#197598) lacibacsi válasza kchryss (#197587) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja. 4 küldetés is szakaszos. Viszont aki bevállalja, annak szuper könnyen összejön a 3000 token...

Amúgy hány szint van ebben a módban. Azt hittem 10-ig tart a dolog (amikor megkapsz mindenféle jót), de láttam már 11-es szintű júzereket is?!?! Azmiaz? :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197599) Atti777 válasza lacibacsi (#197598) üzenetére


Atti777
senior tag

A 7v7 30-as szintig van

Pontosabban 30-as szintig szintenként kapsz valami jutalmat

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#197600) xFreex válasza oettinger01 (#197597) üzenetére


xFreex
aktív tag

A fehér az elérhető maximum látótávolság 445 m. Tehát ha ezen a körön belül van az ellen és ellövöd magad, nagy valószínűséggel fel fogsz spotolódni.
Zöld a tankod látótávolsága. A te tankod csak ezen a körön belül derít fel ellent.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.