Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197201) jano_77 válasza ollie (#197198) üzenetére


jano_77
nagyúr

Talán pont ez az amiért most így módosították azt az akciót. Minél kevesebben tudják kihúzni a nagy vasat. Ázok járnak jól akiknek már ki van fejlesztve vmelyik és meg akarja venni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197202) oettinger01


oettinger01
őstag

A fejlesztőknek azt üzenem, hogy baromi jó lenne ha csinálnának egy olyan módot, hogy kiválaszt az ember 1 tankot amit irányít és egy másikat vagy akár többet amit berak egy pályára és ki lehet próbálni azt, hogy milyen messziről és milyen pontokon lehet belőni vagy sebezni az adott tankot. Szerintem nagyon hasznos funkció lenne mindannyiunknak.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#197203) inferno88 válasza oettinger01 (#197202) üzenetére


inferno88
őstag

Már most is van ilyenre lehetőség. Kell egy kolléga, akivel indítotok egy gyakorlót és lehet betyárkodni.

Semper fi!

(#197204) ollie válasza oettinger01 (#197202) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van gyakorló mód. Persze meg kell kérned valakit, hogy segítsen, de akkor is van.

***

(#197205) e-newsee válasza inferno88 (#197203) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez igaz, de valóban jó lenne, ha be lehetne tenni egy bot tankot, amiről mindent tudnál. Összeállítanád a konfigot, és tudnál váltani a két tank között, hogy melyikkel hova mész. Mondjuk beállsz vele egy bokorba, visszaülsz a sajátodba, és megnézed, honnan veszed észre, milyen szögből tudod beütni, stb. Akár úgy is lehetne, hogy te adod meg a HP-ját, hogy mondjuk 10k,es akkor lehet lövöldözni bátran nem fogy el pár lövés alatt. Nem volna rossz.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197206) ollie válasza e-newsee (#197205) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ezt fejleszteni idő és pénz, és semmi bevételt nem hozna a WG-nek, szóval nem lesz.

***

(#197207) emre


emre
veterán

Ezt nagyon szépen megoldottátok, büszke vagy a topikra. :)
Elismerésem jeléül itt egy jótanács, hogy mindig ilyen hatékonyan és megfelelően tudjatok gondolkozni és képesek legyetek azt érthetően kifejezni. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#197208) Stigma.HC válasza zodo (#197169) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Aham, most pont jól jön mennyi xp-t farmoljkak rá vissza.
Nap lámáját köszönthetjük személyemben.
Történt ugyanis, hogy volt 100k xp farmolva a kv3-ra. Na de volt most freexp váltási akció, mondom nosza úgy is hiány van belőle. Váltottam is szép számmal.
Na és miről sikerült elváltani mindet? Persze, hogy erről :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197209) zodo válasza Stigma.HC (#197208) üzenetére


zodo
nagyúr

de legalább akciós volt :))
Különben se nagy durranás az az ág, szerintem ha dupla lövés bemegy akkor fun de amúgy hát nem tudom.

(#197210) Stigma.HC válasza zodo (#197209) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Sorra húzok ki minden ágat szóval így is úgy is kell.

Azt most hallkan súgom meg, hogy közben meg a legénységi képzés meg bekapcsolva maradt, így már 30k xp ment a levesbe. Ez nem az én napom eddig :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197211) ollie válasza Stigma.HC (#197208) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Velem is előfordult már ilyen, hogy véletlenül beváltottam XP-t, amit nem kellett volna. JA igen, és az is, hogy legénységi képzés be volt kapcsolva. :D

***

(#197212) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Írtam privit!

:R :R :R :R :R :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197213) Argh!


Argh!
aktív tag

Szerintetek rendben vannak a prémium tankok credit hozamai ünnepi event véget érése után?
Tudom hogy volt kredit event bonusz, de event elött mintha jobban hozták volna a creditet.

IS-M van a slotban még 44% bonusz.
Prém fiók, boosterek nélkül.

Nekem olyan furcsának tűnik. :U

(#197214) ollie válasza Argh! (#197213) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vettem észre negatívat ebben a tekintetben.

Meg ugye kérdés, hogy mennyi prémium lőszert használtál. Tedd bele a táblázatba a javítás/lőszer árakat is csatánként, ellenkező esetben te is csak a laposföld hívők táborát gyarapítod.

[ Szerkesztve ]

***

(#197215) vJokka


vJokka
aktív tag

Pusztán érdekességképpen (van egy sejtésem, hogy a konteósokat nem igen lehet meggyőzni) beteszem a statot, hogy mit sikerült a keresztfiamék fiókján alkotni. Még tavaly ősz elején végeztem rajta a meghívós programmal, szedett-vedett legényekkel (pl. a 6-os kerekest 6. érzék nélkül fulloztam ki), nagy százalékban szabadon pakolható felszerelésekkel és olyan nagyon komolyan sem vettem, szerettem volna minél hamarabb letudni.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#197216) oettinger01 válasza ollie (#197204) üzenetére


oettinger01
őstag

Azt értem és tudom is, hogy van, de én nem akarok megkérni senkit erre, tehát nincs ilyenre lehetőség és ez baj.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#197217) notika77 válasza oettinger01 (#197216) üzenetére


notika77
senior tag

El tudsz indítani 1 gépen 2 klienst, korábban volt már leírás itt a topikban is a hogyanról. Persze ehhez kell 2 account is, de ha az megvan akkor a lehet használni akár a tesztszervereket is, ahol kapsz annyi kreditet, xp-t és aranyat, hogy szinte bármit ki tudsz próbálni. Annyi a megkötés, hogy a tesztszerver indulását megelőző 7-10 napban már léteznie kell mindkét fióknak, mert egy korábbi mentésből csinálják a tesztszervert.

(#197218) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Életem legjobb csatája lehetett volna, ha a végén rá merek menni a Hellcat-re... 125 HP-val gyáva voltam, így elveszítettük...
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Erős idegzetűeknek a replay: E-25: majdnem tökéletes csata

Ezért a csatámért kaptam egy 15%-os, mindenre felhasználható kupont (off everything). Mindenre... Ja. Kivéve a holdújéves cuccokat. Ügyes! (mondaná az öreg rabbi)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197219) magyargyerek


magyargyerek
tag

Mindíg megnézem a csata után ha valakit túlságosan NEM tudok átlőni, megnézem mennyi prém tankja van a garázsban. AMX M4 49-el 3 szor 5 méterrről nem engedte a wot hogy átlőjem a (nekem is van és sz*r papír) T-10-et kétszer oldaláról pattant és be volt szükülve a célzás. Lásd. legalább 8 különböző prém vagy bármi más módon a wot által "kegyelt" járműve van. És mindíg megerősít a gondolat valamit...

[ Szerkesztve ]

(#197220) Pug válasza magyargyerek (#197219) üzenetére


Pug
veterán

Gondolom replay-rol ne is almodjunk...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#197221) Kiss_R


Kiss_R
tag

Nem úgy volt, hogy a kínai újév kapcsán február 6-ig van kedvezményes XP váltás? Vagy a Wotinfonál valamit benéztek? Gondoltam, elverek 10k goldot erre, de ez így most nagyon nem esett jól :O

[ Szerkesztve ]

(#197222) e-newsee válasza magyargyerek (#197219) üzenetére


e-newsee
addikt

Még tudod mondani, melyek azok a prém tankok? Komolyan kérdem! Csak hogy tudjam, mik a WG által kegyelt gépek, mert akkor azokkal megyek legközelebb.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197223) Barret001 válasza Pug (#197220) üzenetére


Barret001
addikt

Ne viccelj! Úgy túl egyszerű lenne megmagyarázni :)

(#197224) Gyuri27 válasza e-newsee (#197222) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell vele menni csak a garázsban legyenek. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#197225) e-newsee válasza Gyuri27 (#197224) üzenetére


e-newsee
addikt

Jaaa! Mindegy, akkor is kíváncsi vagyok. Már csak azért is, mert ha mondjuk egyik sincs meg, akkor már tudom, miért hugyoz ketté az összes tank.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197226) ChristianID válasza magyargyerek (#197219) üzenetére


ChristianID
tag

Hát basszus... ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor engem golyó se kellene, hogy fogjon.. :)
Meg az összes streamert sem.. :) :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#197227) BloodRay válasza magyargyerek (#197219) üzenetére


BloodRay
veterán

Ember... Töröld le ezt a gonosz játékot és menj inkább legózni...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#197228) ooloo válasza magyargyerek (#197219) üzenetére


ooloo
őstag

Ha piroska kerül a célkeresztbe , azon rend szerint gyenge pontra teszi a becsapódást a wg . Ellenben , ha valaki zöld, kék , vagy netán lila ..... léghajlítók! :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197229) xAttilax válasza lacibacsi (#197218) üzenetére


xAttilax
senior tag

ez tényleg szép csata volt :C , sok pozicionálással és amikor kellett mentél. A végét meg szerintem senki nem tudta volna nagyon megoldani... De ilyen meccsen az legyen a legnagyobb baj, hogy bukta :D

Pug: Tudod jól, hogy nincs nekik, hisz ők nem szokták bekapcsolni ;]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197230) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Napi statisztika:

Győzelem/Csata: 9 (10) (90.0%)
Átlag szint: 7.8 (8.8)
Kötvények: 0 (0.0)
Alap TP: 10 344 (1 034)
Összes TP: 24 113 (2 411)
Szabad TP: 1 184

Kilőtt tankok: 14 (1.4)
Engem kilőttek: 4 (40.0%)
Találat/Lövés: 72 / 96 (75.0%)
Páncélátütés: 50 (69.4%)
Kiosztott sebzés: 13 643 (1 364)
Kapott sebzés: 10 114 (1 011)
Felderítés: 16 (1.6)
Bázis védelem: 0 (0.0)
Bázis foglalás: 0 (0.0)

Efficiency/WN8: 1 127 (49) 2 051 (67)

Csak hogy legyen ilyen is. Jól ment a játék. De marhára nem ennyire. Ez ugyanúgy nem én vagyok mint a 35-40%-s bot amit az mm csinál belőlem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197231) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#197230) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En csak ket kort mentem ma a kuldihez. A luchs ismet nagy fun volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#197232) xAttilax válasza Gyuri27 (#197230) üzenetére


xAttilax
senior tag

és szerinted akkor melyik lennél te?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197233) Gyuri27 válasza xAttilax (#197232) üzenetére


Gyuri27
félisten

A sima 1000-1200 wn8 50-51% wr. Mint ami voltam nagyon sokáig.
Aztán meg ekkora kilengések lettek.
Múltkor irtam (linkeltem is). Nő kicsit a wn8-am, a kiosztott sebzés az xp, látszott a garafikonon. A wr viszont csökken. És ilyen anomáliák vannak. 30-40% wr - 60-80%. Ritkán van 50 körül mint amire képes vagyok, amit tudok (naponta értendő).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#197234) ooloo válasza Gyuri27 (#197230) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már ... egyszer tudsz játszani , egyszer nem ... csak úgy random . ;]

Nyilván random ... hiszen szabályos időközönként váltogatja egymást a jó csata és a pocsék . Ja , hogy az nem random ? Dehogynem , hiszen a wg leírta , és itt is elmagyarázták azokosak . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197235) Gyuri27 válasza ooloo (#197234) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván van diferencia. Ezt nem vitattam soha. Lévén en se játszom mindig ugyanazokkal. Én se vagyok ugyanolyan. Meg random 29 játékos. Ezt el is fogadom.
De ami miatt mindig szót emelek az ezek a nagyon durva kilengések. Nekem ebből jutott bőven.
Nyilván a kékeket, lilákat ennyire nem érinti a random negativ változása.
Viszont mindenki mást igen.
Mondok mást. Láttam már nagyon nagyon sok "rossz" játékost. De 90%-nak megvolt a 40-44%. Valamennyinek több is. 40 alatt csak nagyon kevés playert látok. Szóval biztosan bele nyúl valamit a rendszer.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197236) galervin93


galervin93
őstag

Lol, mondom ránézek már a CDA-ra, hány százalékon állok. 83.5, nosza, nyomjuk meg. Fel is mentem 84.97-ig, amikor is jött két csata, mindkettőben olyan arty-fókusz, hogy el se hittem, második csata T10, 3 arty, mindhárom patkány mellém tüsszentett, el is párologtam. Most már megint 83%. Funny. :DD :(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#197237) ooloo válasza Gyuri27 (#197235) üzenetére


ooloo
őstag

Dehogy nyúl ... a hozzáértők kerek-perec kijelentették . Tessék ezt tiszteletben tartani . Mi az , hogy nem hiszed el ? Ki vagy Te , hogy önálló véleményt alkoss . Tessék szépen beállni a sorba , mert különben lesz nemulass. Még mit nem ... önállóan véleményt alkotni . Még csak az kéne ... toronyóra aranylánccal nem kéne ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197238) xAttilax válasza ooloo (#197237) üzenetére


xAttilax
senior tag

szerintem kezded picit túltolni :(

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197239) ooloo válasza xAttilax (#197238) üzenetére


ooloo
őstag

[link]
Ugyan már... akasztják a hóhért. ;]
A ritmust fel kell venni ... Nem ? De! Nemde ? De! ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197240) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Aki meglepődik azon, hogy mekkora kilengéseket tud produkálni a napi teljesítménye, annak melegen ajánlom Skill legutóbbi videóját:

IS-7 vs Skill4ltu! 1-0! (Van már második rész is, de még nem néztem meg)

Úgy játszott mint egy krumpli, olyan dolgokat nézett be, mint egy krumpli, úgy célzott mint egy krumpli. Mi volt erre a válasz? It íz komplítyi fájn fellász!

Én nagyon bírom ezt a fazont, az egy dolog, hogy néha olyan poénokat ereszt meg a videóiban, hogy beszarás, de tök őszintén tudja saját magát oltogatni, mikor bevallásos alapon tök fáradtan egy szar nap után ül le játszani és ennek megfelelően szarul megy.

Szeretnék én is ilyen türelmes lenni, vagy legalább nem elmenni 10-15 csatát is mire beismerem magamnak, hogy aznap agyilag nagyon nem ott vagyok.

(#197241) xAttilax válasza ooloo (#197239) üzenetére


xAttilax
senior tag

az még mókás volt, hogy ilyen teljesen agyament dolgokat mondasz, de ez már erőltetett szerintem

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#197242) ooloo válasza xAttilax (#197241) üzenetére


ooloo
őstag

Ja... ha te mondod . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197243) kchryss válasza Stauffenberg (#197240) üzenetére


kchryss
addikt

Team Clash Event: Join the Baboon Army!
"If you are going to pick me and going to put me arta, you are going to burn in the hell!" :DDD

(#197244) Argh!


Argh!
aktív tag

Ez [lol] :DD

(#197245) ollie válasza kchryss (#197243) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit ért az alatt, hogy "put me arta"? Ennek a szóösszetételnek semmi értelme angolul.

***

(#197246) ooloo válasza ollie (#197245) üzenetére


ooloo
őstag

Valószínűleg azt akarta mondani , hogy ne toborozzák arty-ba mert.... (szerintem)
Elírta .. na bumm. Neki elnézhető , mert jó arc.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197247) Thrawn válasza ollie (#197245) üzenetére


Thrawn
félisten

Put me in arta.
szerk: később már azt mondta hogy tulajdonképpen nem bánja, csak női legyénységi tagokat tegyenek mellé :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197248) kchryss válasza ollie (#197245) üzenetére


kchryss
addikt

Meglepődsz azon, hogy nyelvtanilag nem helyes amit mond? :D
Ritka gyenge angolja van, de sokan épp ezért szeretik. Azért többnyire érteni mire gondol. Itt arra, hogy ne toborozzák arty-ba parancsnoknak. :)

(#197244) Argh!
Zseniális. :C
Van humoruk a srácoknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#197249) ollie válasza kchryss (#197248) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem lepődök meg rajta, mert szoktam nézni a streamjét, csak ezt nem tudtam hova tenni. Amúgy ja, még az alapfoktól is messze van az angolja.

***

(#197250) galervin93


galervin93
őstag

Hogy ez a T25/2 milyen jó kis masina, nem is értem miért nem vittem eddig ezt az ágat. No majd most a TT-ben. :) Húzom mellette a kínai TD-ket is, hát ez a WZ-131G FT is baromi jó vas. Jó persze mid tier, nem nagy kunszt, de akkor is jópofa gépek.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.