Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197501) jano_77 válasza adrian360 (#197470) üzenetére


jano_77
nagyúr

bizonyára ok nélkül teszem, amit teszek

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197502) Ispy válasza dualface (#197498) üzenetére


Ispy
veterán

Én is kocawotos vagyok, már rég letettem az ilyen-olyan eventekról, küldetésekről, mittudomén, erről spec. semmit nem tudok, ami megy, de nem is érdekel. Ennél már csak a win8-em izgat kevésbé, bemegyek lövök, amig érdekel és jól érzem magam, de amikor már érzem, hogy túltoltam, akkor inkább kikapcsolom és 1 hétig rá sem nézek. És szerintem nagyon sokan vannak ezzel így. Amikor már a teljesítmény hajszolása az élvezet rovására megy, akkor már elveszti a játék a játék mivoltát, 40 felett ez már nekem nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#197503) dualface válasza Ispy (#197502) üzenetére


dualface
tag

Sajnos én még csak abban a fázisban vagyok, hogy időm már nincs sok játszani, de még elvárnám magamtól, hogy ugyanolyan jól menjen a játék, mint régen amikor egyetem mellett azért volt akár 4-5-6 órája is az embernek, ha úgy alakult. Meg este belefért 1-2 óra CW a random mellett.
Jelenleg olyan hülyeségeket tudok csinálni, meg olyan sima lövéseket baszok el, hogy magam sem hiszem el, milyen béna vagyok, és ezen eléggé fel szoktam húzni magam. Talán kell még pár év és beállok én is konteózni hátha úgy könnyebb elviselni a romló teljesítményemet :)

(#197504) Ispy válasza dualface (#197503) üzenetére


Ispy
veterán

Az a baj, hogy az esetek többségében eset 10 után ülök le játszani, na ilyenkor már sokszor egy egyenest sem tudok lőni, de az átlagba még így is beférek. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#197505) jano_77


jano_77
nagyúr

Ebben a streameres akármiben csak végső nyeremények vannak vagy esetleg vannak köztes nyeremények is bizonyos pont számoknál? Illetve, hogy lehet csapatot választani?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197506) Pug


Pug
veterán

Meglepő, de a Maus egészen jól muzsikál ebben a módban.

(#197507) jano_77 válasza jano_77 (#197505) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megtaláltam a lehetőséget, ami jelen pillanatban nem elérhető Technikai gondok miatt! Nem is a retek WG lenne, ha nem így lenne! Gratulálok Nekik ismét. :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197508) Argh! válasza jano_77 (#197507) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem egész nap van, éjjel 2-ig van nem tudom mikortól.

(#197509) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Na ebbe a 7v7 modba elöjöttek a 3-4k csatás töketlenek.Szinte semmit se csinálnak.Megáll a csapat kezdöhelytöl pár m-re,azt onnan az istenért se megy el.Egyhelyröl lövöldöz.4csatából 1 gyöztes,többi bukó az ilyen hurkák miatt.

(#197510) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Jó ez az új játék. 20% wr. Minden meccsen min 2 bot. Afk.
Nem tudnak együtt mozogni. A bázison kempel stb-stb.
Igaza volt qb-nek. A retardált siemkák ezt is szét cseszik és kb napi 3 óra a grind.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197511) Argh! válasza Massmurderer (#197509) üzenetére


Argh!
aktív tag

Melyik csapat? Tegnap 25/21 win volt Skill csapatba :K
Amúgy akkor erdemes menni mikor aktivalja a boostert,

[ Szerkesztve ]

(#197512) dualface válasza Massmurderer (#197509) üzenetére


dualface
tag

Nekem volt egy csapattársam tegnap, akinek az első csatája volt a wotban.

(#197513) jano_77 válasza Argh! (#197508) üzenetére


jano_77
nagyúr

de gondoltam regisztrálni csak lehet bármikor!? vagy tévedek? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197514) Massmurderer válasza Argh! (#197511) üzenetére


Massmurderer
őstag

Muli vagy mali vagy mi a tököm a neve :D Pedig tegnap jó csaták voltak.Szerora is úgy engedet be délután hogy túlterheltet irt ki azt nem volt 46k játékos a 2 seron.Direkt nem választotam azt a skill csákot.Nagyon pöfeszkedö feje van,ahogy látom nagyképü rendesen.1 videojat neztem,azt is kb 30mp-ig,azt hagytam mert nagyon beképzelt volt.

(#197515) Pug válasza jano_77 (#197513) üzenetére


Pug
veterán

Persze, az event-nél, in-game.

Hogy ez a 7vs7 mennyivel élvezetesebb, mint a fos 15vs15 random.
Mondom ezt úgy, hogy egy nagyon mediocore, faszláma koca WOT-os vagyok.

Részemről (nem a nyeremények miatt, azokat kb lexarom) ez az event eddig pozitív csalódás, nekem a Frontline kb cancer volt, de ez kifejezetten élvezetes. :K

Az elején én is azok táborába tartoztam, akik osztották QB véleményét. De meglepő módon nem egy szopó grind-ot kaptunk, hanem egy élvezetes játékmódot. Jó, azt hozzá kell tenni, hogy persze meta tankokkal a legélvezetesebb (van belőle egy szem, 430U :DDD )

Mondjuk én spec a reward tankokat tiltanám.., ebben sztem igaza volt QB-nak anno a ranked esetén is. :K

[ Szerkesztve ]

(#197516) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Szerintem még senki sem említette, de van februári harckocsi jutalom is!!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197517) Massmurderer válasza lacibacsi (#197516) üzenetére


Massmurderer
őstag

Britagne Panther a legnagyobb ami megszerezhetö,de megvan.Néztem énis amúgy,belépésnél feldobta az ablakot.

(#197518) jano_77


jano_77
nagyúr

az miért van, hogy Jutalom nem elérhető? Mikor válik elérhetővé, mennyi pont kell hozzá? Vannak rész eredmények vagy csak a fődíj van?

Mindhárom mai küldit megcsináltam randomban.

A festések, amik megvásárolhatóak a boltban - streameres csapat stílusok - fix áron vannak, vagy ahogy gyűjtöm a pontokat, esetleg csökken az áruk? Nagyon jól néznek ki, lehet egyre, esetleg kettőre beneveznék. Parancsnoki dolog annyira nem érdekel, bár biztos vicces lenne, ha Skill beszélne csata közben :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197519) po1son válasza jano_77 (#197518) üzenetére


po1son
addikt

Én lehet végig megyek rajta, főleg ha egy 4 skilles parancsnokot kapunk skill4tu személyében. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#197520) jano_77 válasza po1son (#197519) üzenetére


jano_77
nagyúr

mentem 2 csatát most és mindkettő olyan bukó lett, hogy majdnem elsírtam magam :U :(((
3/3 bukta

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197521) lacibacsi válasza jano_77 (#197520) üzenetére


lacibacsi
addikt

A bukó is 2 pont...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197522) Gyuri27 válasza lacibacsi (#197521) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Ezt mondta nekem is egy kempelő 1000 alatt sebző 430U.
És a játékosok háromnegyede, kétharmada így is játszik.
Nem akarnak játszani, nem akarnak győzni. Hamar legyen meg a 2 pont és csók.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197523) lacibacsi válasza Gyuri27 (#197522) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én mást tapasztalok... :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197524) Gyuri27 válasza lacibacsi (#197523) üzenetére


Gyuri27
félisten

Deznél ez van.
4-ből 3 ellenfél skilles.
Mint irtam 20% wr volt.
Irtam pár csatánál ezt. Kaptam a választ ez nem random Nem számit a wr. Mondom oké. Persze bukta lett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197525) ChristianID válasza Gyuri27 (#197522) üzenetére


ChristianID
tag

Az én tapasztalataim azért jobbak ezzel kapcsolatban... kivéve azt, hogy hiába mondja(írja) le a csata elején az ember, hogy pl. a cap win dupla pontot ér, a fele esetben a fél csapat rá se bagózik (illetve egy alkalommal egy erősen skilles player azt írta vissza, hogy csak botplayerek cap-elnek, az igaziak sebeznek)...
Ami inkább fura, hogy kipróbáltam td-vel is (supportként) és hiába sebeztem 2-3 x többet, a játék nem nagyon tolerálta (ráadásul masszívan negatív is lett a vége pénzügyileg) ... heavy vagy med tűnik csak nyerőnek... de tegnap azért (kb. 2 óra alatt) meglett a III. szint.. úgyhogy haladni azért lehet szépen...

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#197526) lacibacsi válasza Gyuri27 (#197524) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tegnap 70% volt a wr-em, ma 40. Nem számít. A pontok szépen gyűlnek. Skill most a foglalós boostert aktiválta. Azóta nem nyertünk foglalással... :W

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197527) Gyuri27 válasza ChristianID (#197525) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem kb 2 óra alatt lett meg az első szint.
Tudom én vagyok a gyökér, meg tanuljak meg játszani.
Egyik meccsen én e100 meg egy maus. Lao, progetto65 meg a sallang. Mire oda értünk behúzták. Mindenki hátul kempelt. Resetelni nem reszeteltek.
Egy sebzőt még ki tudtam osztani meg egyet a kamikaze 65. Volt kb egy perces a csata.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197528) jano_77 válasza lacibacsi (#197523) üzenetére


jano_77
nagyúr

5/5 bukó....király ez az event nagyon :U
6/6

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197529) Stigma.HC válasza lacibacsi (#197526) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha 2-3 ember elkóborol a csapatból akkor a cap felejtős. Sorra mennek a szélrózsa minden irányába a többiek.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197530) jano_77 válasza Stigma.HC (#197529) üzenetére


jano_77
nagyúr

teljesen mind1, hogy együtt állunk a CAP-re, ha annyira fasz mindenki, hogy ledarálnak minket még így is. :O
7/7

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197531) kchryss válasza dualface (#197498) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon sokat számítanak a bónuszok. Direkt van így felépítve a rendszer mert arra ösztönzi a játékosokat, hogy nézzék az adott streamert, hogy mikor aktiválja a bónuszokat.

Ami előny Skillnél a sok győztes csata az hátrány a gyengébb bónuszok miatt. Jelenleg Dez a második,de nagyon közel van hozzá Mailand, ha Dez megvárja, hogy Mailand beelőzze és utána aktiválja az ösztönzés bónuszt akkor 2 órán át 4x szorzótok lenne vagyis minden vesztes csata 8 pont és minden győztes 16 pont lenne, ebben a két órában több napi grindelést le lehetne tudni egy gyenge játékosnak is. Aki AEG csapatában van annak meg az ösztönzés bónusz x5 szorzó lenne vagyis vesztes csata 10 pont, győztes 20 pont, ez olyan nagy szorzó hogy 2 óra alatt egy gyenge játékosnak is 300 pont jönne össze vagyis az egész maraton felét megcsinálná 2 óra alatt!

Persze értem én, hogy sokan dolgoznak, nem érnek rá egész nap lesni mikor milyen bónusz van aktiválva, eleve nem érnek rá játszani adott nap, stb. Nekik nyilván csak grindeléssel lenne teljesíthető ami meg nem éri meg. De azért nem lehet összehasonlítani mondjuk a renegade és a régebbi maratonokkal, mert itt ha valaki ráér és jól időzíti, hogy mikor játszik akkor tényleg piszok gyorsan végez, míg azoknál nem volt ilyen kiskapu.

Bónuszok közül egyébként az Ösztönzés és Trükkös taktika amire érdemes figyelni és az Intenzív csata ami még egész jó lehet. Segítsétek egymást azzal, hogy beírjátok ide a fórumra, ha aktiválja a streamer ezeket. Játékon belül meg lehet nézni ki milyen bónuszt aktivált és azt is hogy hogy áll a verseny. Mondjuk jó lett volna ha úgy csinálják, hogy weboldalon is meg lehessen nézni.





A Trükkös taktika bónusznak egyébként a hivatalos kiírás szerint 6 pontot kéne adnia minden győztes és vesztes csatára, de 3-at adott. Ezért szólni kéne a wg-nek, mert a 6 ponttal tényleg ütős bónusz lenne, fix 100 pont 1 óra alatt 0 teljesítménnyel.

(#197532) jano_77


jano_77
nagyúr

Az micsoda eszes csapat, mikor foglalásért jár a bónusz, már majdnem befoglaltuk a CAP-et, erre kilövik az utolsó enemyt és így nem foglalással nyertünk!? agyatlan fasszopó banda! :W :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197533) BÁ Nutrition válasza kchryss (#197531) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kredithozam milyen?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#197534) Argh! válasza jano_77 (#197532) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nálam is ez volt, utána ráirtam a super unicumra aki kilötte az utolsót, azt mondta nem tök mind1? Úgyis skill fog nyerni... Mekkora észlény.... :U

[ Szerkesztve ]

(#197535) lacibacsi válasza jano_77 (#197530) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem eddig 10-ből 7 győzelem. Bocsánat! :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197536) kchryss válasza jano_77 (#197532) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért nem játszom foglalós bonusz alatt. ;]

(#197533) BÁ Nutrition
Tegnap már írtam, nekem 14 csata alatt +190e kredit volt a mérleg kredit bónuszok nélkül, de prém fiókkal. Vagyis nem volt veszteséges, sőt nyereséges volt, de jól is játszottam és sokat nyertünk is. Egy átlag játékosnak szerintem nullszaldó körül lehet ha nem szemeteli a goldot ész nélkül.

(#197537) ChristianID válasza kchryss (#197536) üzenetére


ChristianID
tag

Eddig 2x sikerült ma cap win... A legdühítőbb viszont 2x is az volt, hogy az enemynél 1 maradt fenn... többen is írtuk, hogy ne ölje meg senki az utolsót...mindhiába... :(

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#197538) lacibacsi válasza kchryss (#197536) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Egy átlag játékosnak szerintem nullszaldó körül lehet ha nem szemeteli a goldot ész nélkül."

Ha vagyok olyan bátor, hogy magam átlag játékosnak tekintsem, akkor teljesen igazad van. Pár darab gold lőszerrel és kaki játékkal is pluszban vagyok. Nem nagyon, de pluszban...

Amúgy Skill elindította az Intenzív játék (vagy mi a szösz) boostert. Első csata 2 perc... 8 pont. Király! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197539) kchryss


kchryss
addikt

Mailand-nál és AEG-nál most megy az ösztönzés bónusz! Vagyis aki őket választotta azoknak most lenne jó játszani, x4 és x5 szorzó. Ha Mailand ezzel beelőzné Dez-t akkor tőle is várható az ösztönzés bónusz.
Skill Intenzív csata bónuszt aktivált vagyis a gyors győztes csaták x2 szorzó.

(#197540) #38742016


#38742016
törölt tag

Hát ez nem volt nehéz, kb 80-90 csata skill csapatában, nagyrészt EBR-rel mentem.

(#197541) jano_77


jano_77
nagyúr

mondjuk csata után kiírhatná, hogy végül mennyi pontot kaptam az adott csatára, rosszul gondolom? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197542) kchryss válasza jano_77 (#197541) üzenetére


kchryss
addikt

Kiírja az értesítési sarokba. :P

(#197543) Pug válasza lacibacsi (#197538) üzenetére


Pug
veterán

Hát attól függ mit tekintünk átlagosnak.
Ha WN8 alapján soroljuk be, akkor biza az átlagos játékosnak mocskos mínuszos lesz. :N

Nem az 1200 és fölötte telejsítő játékosok az átlagosak a játékban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#197544) lacibacsi válasza Pug (#197543) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor én 1485-tel mi vagyok? Átlagos, nem? És egyáltalán nem mínuszos...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197545) jano_77 válasza kchryss (#197542) üzenetére


jano_77
nagyúr

mutass egy képet róla, hogy hová, mert akár hogy nézem, nekem nem ír semmi pontot :( :F

Közben meglett. Jobb oldalt a felugró kis értesítőnél ;) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197546) Thrawn válasza jano_77 (#197545) üzenetére


Thrawn
félisten

Jobb alsó sarok, de ha rányomsz ott a trombitára ott is megnézheted utólag.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#197547) Pug válasza lacibacsi (#197544) üzenetére


Pug
veterán

Nope, XVM alapján már az 1000 környéke above average, szóval nem, az 1500-as WN8 az nem az átlagos játékos WN8 szintej.... :N

Here you go:

[ Szerkesztve ]

(#197548) jano_77


jano_77
nagyúr

volt végre egy jó csatám. 3800+ sebzés 4 kill és 5 percen belül nyertünk :B

az gáu, ha Skill csapatát választottam, de mondjuk megveszem a DezGamez stílust vagy a Mailand-ot, mert az jobban tetszik!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197549) lacibacsi válasza Pug (#197547) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én nem a színezés miatt vagyok átlagos, hanem mert úgy érzem magam!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197550) jano_77


jano_77
nagyúr

Skill nem folyamatosan szokta aktiválni a bónuszokat? Kettő lement, de nem indított el egy harmadikat. :(
olvassa a fórumot? el is indított egyet ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.