Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#197901) e-newsee


e-newsee
addikt

Megnéztétek a statokat is róla?
Ha 4-es burst-öt lősz, azt AP-val teszed, 145-ös pennel, és nincs robbanási sugár. Ha rányomsz, automatán ellövi mind a 4-et, ha kő, ha nem. Az nem tiszta számomra, de el tudom képzelni, hogy a lövések közt magától fordul a torony, nem tudsz egy pontra lőni 4-et. Akkor lehet jó, ha épp úgy vagy betöltve, és egy közeli rohanó tankot kell megsorozni, esetleg egy mozgó heavyt. Akkor lehet, hogy egyik beakad.
Ha egyesével lősz, akkor van csak HE, az meg olyan, mint a szokásos arty.
Mindkét esetben 24sec a töltés, és 0,85 a pontosság. Szóval a sorozatlövés azért nagyon lutri.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197902) notika77 válasza jano_77 (#197900) üzenetére


notika77
senior tag

A link nem elég egyértelmű? Esetleg a videó első 2 másodpercében leadott 4 lövés nem volt elég feltűnő?

[ Szerkesztve ]

(#197903) Midway


Midway
senior tag

Az Alt gomb megnyomásakor felnagyítja a minimapot amit kitakarja a játékos lista.
Hol lehet ezt kikapcsolni?

(#197904) ollie válasza Midway (#197903) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt szerintem az XVM csinálja, szóval XVM config.

***

(#197905) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A holdújéves küldetéssel össze tudok szedni 1800 érmét. Ebből tudok vásárolni a 4+1 őselemet, összesen 1500 érméért. De mire tudom elkölteni a maradékot? Ha jól látom, akkor megmarad... Kivéve azoknak ugye, akik vásárolnak hozzá jó magyar forintért extra érméket és abból tankot vesznek maguknak. Magyarán ma tök hiába csináltam meg a napi küldit, meg holnap sem fontos, hogy meglegyen. Vagy csak én nem látok még valami fontosat?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197906) inferno88 válasza lacibacsi (#197905) üzenetére


inferno88
őstag

Vannak még ott egyéb cuccok, amik például 4 álcából 1-et ad véletlenszerűen, stb.

Semper fi!

(#197907) Stigma.HC válasza lacibacsi (#197905) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197908) ollie válasza inferno88 (#197906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahhoz 600 kell, de Stigma már be is tette a megoldást.

***

(#197909) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Vagy 1 nap prémium 150-ért ami nagyon nem jó deal

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197910) magyargyerek


magyargyerek
tag

persze! Conway-al 260 pennel 5 méterről pattanok a gumikerekesről. Hát hogyne, ő visszalő megy vagy 70-el és talál. Manipulált fo*.

(#197911) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ha már álcák:

Ugye egy-egy mintából 9 db-ot ad, ha felrakom a tankra, akkor csak úgy adja meg a 4% camo bónuszt, ha minden részére felkerül?

Egy klasszikus TD-nél ez a hull + löveg, többinél hull, löveg, torony.

Eddig mindig a full camo pakkokat raktam fel a tankjaimra (amik kreditért bérelhetők 100 csatára).

(#197912) ollie válasza Stauffenberg (#197911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a hullra kell tenni, ez minden tankra igaz.

***

(#197913) kchryss válasza Stauffenberg (#197911) üzenetére


kchryss
addikt

Csak a hull számít az álcánál. Vagyis ha lefested a hullt, de a többit nem akkor is full camo-d van.

(#197914) Stauffenberg válasza ollie (#197912) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor a többi csak lehúzás? Oké optikailag hülyén néz ki ha hiányos a festés, meg nem feltétlenül akarom elfukarkodni a reward álcákat, csak érdekel, mert nem találtam a játékon belül erről infót.

Ha applikálom, leszedhető később? Mondjuk eladom vagy pihenőre teszem a tankot és átraknám másra

(#197915) ollie válasza Stauffenberg (#197914) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, lehet lehúzásnak nevezni, de valójúban ugye pont azért nem az, mivel nem kell három camo a tankokra.
Bármikor leveheted a tankról.

***

(#197916) Stauffenberg válasza ollie (#197915) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem így értettem a lehúzást, hanem fent számolja, hogy hány részegységen van már álca (1/2, 3/3, stb) és nem igazán egyértelmű, hogy kell-e mindenre, de köszi a válaszokat. Ha goldért pakolgatnám fel és benne állna a garázsomban egy csomó "feleslegesen" megvásárolt festés, ami csak utólag derül ki, lehet pipa lennék. :D

(#197917) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Üzenem az artihoz nem kell ész témához:

Jah és anya szeret, meg nem is csuklik. ;] (amúgy tényleg mindenki 3markos spg-vel rohangál ? Csak mert ész nem kell hozzááá... :((( )

(#197918) po1son válasza e-newsee (#197880) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót, olvastam facebookon, hogy tavaly ezek voltak.

"Tavalyi black market tank lista:

1. leKpz M 41 90 mm GF = 5,000,000 Silver

2. FCM 36 Pak 40 = 3,500,000 Silver

3. Type 59 G = 25,000 Gold

4. Sexton I = 500,000 Silver

5. FV215b (183) = 23,000,000 Silver

6. WZ-111 Alpine Tiger = 10,000 Gold

7. Caernarvon Action X = 9,000,000 Silver

8. Pz.Kpfw. IV hydrostat = 6,500,000 Silver

9. Pz.Kpfw. II Ausf. J = 15,000 Gold

10. Pz.Kpfw. V/IV = 5,500 Gold

11. T34 B = 8,500,000 Silver

12. T34 B = 8,500,000 Silver (was sold twice)

13. Tier 10 Camouflage Skins = 3500 Gold/piece (4 Unique Skins, total of 14000 Gold)

14. IS-6 B = 8000 Gold

15. AMX 50 Foch (155) = 25,000,000 Silver

Idén várható tank lista (csak pletyka túl sok hitelt nem adnék neki!):

Tier X

T-22 Medium

"Gold" Waffenträger auf E100

Tier IX

Projet 4-1 - Tier IX French Medium AL

Concept 1b

Tier VIII

Object 703–II (100,122)

KV-5

KV-4 Kreslavskiy

Chrysler K

Kanonen (90)

T-25 Pilot

T95E2

M6A2E1

Lowe (to sell the 3d skin on 14 Feb)

T-44-100

Tier VII

Eagle 7

Type 62

Tier VI

M4A1 FL 10 - Tier VI French Medium (AMX 13 turret on M4 chassis)"

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#197919) ollie válasza Jokerdapro (#197917) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell ész hozzá. ÉS pont azért nem vagytok jó játékosok, mert azt gondoljátok, hogy az tudás, ami az artyhoz kell. Minden más tankosztályhoz százszor annyit kell tudni, hogy jó játékosok legyetek.

[ Szerkesztve ]

***

(#197920) Stigma.HC válasza Jokerdapro (#197917) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szép kép kifestő. Mit kell rajta nézni? :DDD

(#197918) po1son Hát nem tudom, azért egy részében erősen kételkednék. De a végén majd okosabbak leszünk.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197921) kchryss


kchryss
addikt

A prém tank visszavásárlási rendszer hogyan működik pontosan? Mitől függ az, hogy mennyi ideig lehet visszavásárolni az eladott tankot?

Ruszki szerveren eladtam pár ingyen kapott tankot, van aminél azt írja bármikor visszavehetem és van amelyiket csak 3 napon belül.
Mielőtt eladnám a T14-t és a valentine ii-t jó lenne tudnom, hogy véglegesen visszaállíthatóak-e?

(#197922) jano_77 válasza ollie (#197919) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hagyd már abba ezt a maszlagot! Te elhiszed ezt a hülyeséget, amit folyamatosan irkálsz!?
Ha annyira nem kell hozzá ész, mert bárki tud vele játszani, akkor menjél már 50 csatát artyval és mutasd meg utána, hogy milyen átlagot és WN8 értél el! Vagy különben fejezd be kérlek a mellébeszélést. Pont annyi ész kell hozzá mint a többi osztályhoz. Egy hülye artyval is pont annyira tud játszani, mint heavyvel vagy meddel! Viszont egy uniqum játékos sem biztos, hogy uniqum szintet fog hozni artyval. Ez már kb annyira szánalmas mint a konteós storyk, amikre folyamatosan ki vagytok akadva! arty téma ugyan az! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197923) ollie válasza jano_77 (#197922) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tőled többet vártam.

***

(#197924) ooloo válasza ollie (#197919) üzenetére


ooloo
őstag

Ácsi bácsi .... mi az , hogy nem vagyunk jó játékosok ? Kihez , mihez mérten ? Vagy csak úgy kijelented ?

"Az európai szerver átlagos WN8 értékelése 869, míg az időszakos átlag 1.039. Ha csak az aktív játékosbázist vizsgáljuk, akkor az átlag 1.116-ra, az időszakos átlag pedig 1.225-re rúg, tehát ha ettől kevesebbet hozol, akkor érdemes kicsit jobban odafigyelned a játékodra, míg ha fölötte vagy, akkor megnyugodhatsz, hiszen jobb játékos vagy, mint a többség."

Továbbá..

" Érdemes észben tartani, hogy a WN8 azon túl, hogy nem veszi figyelembe a közreműködésből szerzett sebzést, nem mutatja meg azt sem, hogy az adott játékos időzítése, célpont választása, csapatmunkája vagy épp általános helyzetfelismerése milyen jó valójában."

Szóval , csak óvatosan azzal , hogy ócsárolod mások játékbeli tudását ! Ez szól a többi "unikumnak" is .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197925) Stigma.HC válasza kchryss (#197921) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Premium vehicles (available in the Tech Tree) can be restored in-game up to 72h after their sale.

Rare and other Premium vehicles (not available in the Tech Tree) can be restored at any time. They have no time limit.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197926) ollie válasza ooloo (#197924) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én leszarom a WN8-at, ti jöttök azzal állandóan.

***

(#197927) kchryss válasza Stigma.HC (#197925) üzenetére


kchryss
addikt

Köszi. :R

Jó lenne gyorsan megszerezni a stug iv-et és a t28 htc-t és eladni őket. ;]

(#197928) lacibacsi válasza inferno88 (#197906) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm!

és

(#197907) Stigma.HC: Köszönöm!

Nem vettem észre, de akkor holnap még rámegyek az utolsó 150 érmére...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#197929) jano_77 válasza ollie (#197923) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt én is leírhattam volna, csak kicsit csúnyábban jött ki belőlem. :U
50 csata és mutasd az eredményt!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197930) ooloo válasza ollie (#197926) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor honnan veszed , hogy rossz játékosok vagyunk ? Csak úgy kijelented ?

Egy moderátornak jobban meg kéne válogatni a szavait , mint az egyszerű topiklakóknak .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#197931) popey37 válasza jano_77 (#197922) üzenetére


popey37
addikt

az a gond az arty játékkal, hogy nagyon rá vagy utalva a csapat többi tagjára: lövik-e a bénitást-láncolást, védenek-e hátul. stb..
nem egy olyan meccsen vagyok túl, amikor egyszerüen becsattog hárta a light és pillanatok alatt vége a játékomnak, vagy egyszerüüen hiába bénitok meg láncolok folyamatosan, nincs asziszt mert nem lövik.

az artyival sokkal nehezebb játszani mint a többi tanktipussal, a kis átütés miatt jobban kell ismerni a tankok sebezhetőségét, jobban kell ismerni a pályákat.
és aki nem igy látja azzal szivesen megyek pár kört bizonyitás képpen.

francia kilences artyval benn vagyok a legjobb 100-ban. szerintem tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#197932) jano_77


jano_77
nagyúr

Amúgy nem 30 szint az elérhető, mert most láttam, hogy Skill már a 38-nál tart! :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197933) jano_77 válasza popey37 (#197931) üzenetére


jano_77
nagyúr

Felejtsd el, biztosan "hülyeségeket" hordasz itt össze, megmondták az okosok: artyhoz nem kell semmi ész! ;] :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197934) jano_77


jano_77
nagyúr

Csaták leosztása: Skill:Mailand; Skill:Mailand; Skill:Mailand! :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#197935) peterson79 válasza kchryss (#197891) üzenetére


peterson79
őstag

Bakker, már beraktam az egyik csajt a svéd ágba, a másik kettő mellé, már éppen Skill-t várnám, hogy megtegyem császárnak közöttük...erre lefújják vagy elhalasztják..fakk

(#197936) Stigma.HC válasza lacibacsi (#197928) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Plust még ott van a tankrewards is jelenleg. Ha valaki véletlen elfelejtené.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#197937) notika77 válasza kchryss (#197927) üzenetére


notika77
senior tag

Túl sokat nem kapsz értük :(. A Stug 2k, a HTC 7k arany vagyis 3,6m kredit összesen és ennek csak a felét kapod meg.

(#197938) kchryss válasza notika77 (#197937) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet nem sok, de ezzel meg is dupláznám a kredit vagyonom ruszki szerveren. :D
Valahogy össze kéne gereblyéznem 5m kreditet, mert arra számítok lesz annyiért legalább egy 8-as prém. Mivel nincs ott még egy 8-as prém tankom sem így bárminek örülnék ha meg tudnám szerezni kreditért. Frontline-ban kreditet farmolni minden prém tank jó.

[ Szerkesztve ]

(#197939) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Be akartam lépni hogy megnézzem a BM-et de nem csatlakozik EU1 és EU2-re sem. Másnak is van ilyen hiba?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#197940) Gyuri27 válasza h1mpi (#197939) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem megy egyik szeró se perpill.

Amd - Radeon - Ryzen

(#197941) e-newsee válasza peterson79 (#197935) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem ez most pont jól jön. Bármilyen hihetetlen, de ez az első olyan TOTT, ami érint, mert az olasz ágat épp húzom, és a Panteránál tartok.

És apropó, olasz tankok!
Itt ez a hír, hogy van in-game goldért két új 3D stílus, egyik a Prém Progettora, a másik az Amx 50B-re, és ha jól értem, azt írják, hogy az 1.8-ig maradnak a játékban. Azután vajon mi lesz? Csak a webshopból lehet őket megvenni? Vagy event lesz hozzá? Vagy csak ilyen egyszeri alkalom volt? Vagy nem értem, mi lehet az oka.
Viszont a Progetto szerintem marha jól néz ki. Valaki meg tudja nézni nekem, mennyi goldot kérnek érte? Lehet, hogy a BM után, ha semmire nem csábulok el (amire elég nagy esély van, ha a pletykás listának hinni lehet), akkor beruházok rá. Ezer hála! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197942) h1mpi válasza Gyuri27 (#197940) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#197943) wwenigma válasza e-newsee (#197941) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Progetto 2500G
AMX 50B 5000G

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197944) Kelvin válasza e-newsee (#197941) üzenetére


Kelvin
őstag

Sajnos sikerült jól lebutítani ezt a TOTT, nem sokat segít a grindelésben. :(

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#197945) Pug válasza wwenigma (#197943) üzenetére


Pug
veterán

A hulyenek is megeri :DDD

(#197946) e-newsee válasza wwenigma (#197943) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszi!

Pug:
Igen, sajnos jó drága. Csak az a baj, hogy némelyik ilyen egész jól néz ki, és vagy úgy adják a boltban, hogy valami fullos csomaggal együtt, vagy egy eventet végig kell grindelni érte. Szóval irreálisan sokért adják. Bár inkább ilyenekkel lenne tele a shop, mint tankokkal. Ez legalább nem borítja fel a metát.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197947) wwenigma válasza Pug (#197945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megvettem. :D 48k gold volt karacsonyrol...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#197948) e-newsee válasza Kelvin (#197944) üzenetére


e-newsee
addikt

Mivel eddig nem érintett, nem tudom, mit butítottak rajta. Oké, rövidebb lett, de 2x-es crew XP eddig is volt, és kedvezmény a tankok árából az ágon. Az E3-nál most is 30%-ot írnak a magasabb tierekre. Az nekem is jól jön, mert kb. 10 misim van. Ezen kívül mi volt még régen, ami most nincs?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#197949) ollie válasza e-newsee (#197948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kaptál egy csomó ajándékot, ha tier 8-9-10-zel játszottál, és csak egyet kellett.

***

(#197950) Pug válasza wwenigma (#197947) üzenetére


Pug
veterán

Azert a 48K goldert is fizettel akkor ;]

Jol csinalja a WG, azt meg kell hagyni :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.