Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194744) zodo válasza jano_77 (#194742) üzenetére


zodo
nagyúr

Elmúlt napokban nekem is silány csatáim voltak.
Tegnap előtt a szerencsétlen majdnem rokon (WN8 610 és sosem költött a játékra) akinek vettem egy 3x Karácsnyi ládát és Progetto pottyant és bejött szakaszba, aktivált minden boost-ot és 8 vereség lett a vége. :DDD

Tegnap jól adta a Progetto-m, nem is mertem játszani. Unikum is beszólt, valamiért.

Este megvettem az T-100 LT-at mert ellenfélként jó gépnek tartóm, igaz nem vagyok jó light vonalon de majd csak lesz valahogy.
Ma reggel megint Progetto, lassan megyek vendégségbe szóval majd este kapom vissza a -25% rng-t.

Jadro

AMX 30 nálam is ajánlott!
AMX 13 105 szintén szeretem.
Udes 16 még nem full és csak 1 csatám van vele de nem is értem miért akartam megvenni.

Fekete piachoz csak annyi, mintha valahol 27.-ét emlegettek volna.
Szerintem ezek csak tippelgetések, ha lesz akkor cikk is lesz.

Na de mi lesz a New Year Gift tank? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.