Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194651) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

+25 doboz, nem sok semmi...sajna uj diszek sem szinte... retek sok kell az ez évihez. :/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194652) grizlisandor válasza jr1994 (#194629) üzenetére


grizlisandor
addikt

Twitch-en, itt a csatornája(katt). :B

(#194653) zsloti válasza ooloo (#194601) üzenetére


zsloti
senior tag

Köszönöm. A Skorpió megvan ..Akkor várok a Progettora..
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#194654) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

HWK 30 a mai befutó 6500 arany...
illetve induláskor kaptunk egy új tagot, mikulás személyében...(Bia és hatodik érzék és választható képességgel)

WOT: kissio

(#194655) h1mpi válasza vbbb (#194647) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintetek ha csinálok egy új e-mailt, új twitch fiókot és regisztrálok az amazonra megkapom a csomagot vagy van benne valahol egy szűrő? Revoluttal tudok virtuális kártyát csinálni újat...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194656) h1mpi válasza Dr.Én (#194654) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megéri? Mihez hasonlít leginkább?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194657) jano_77 válasza vJokka (#194649) üzenetére


jano_77
nagyúr

Teszek egy próbát. Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194658) zodo


zodo
nagyúr

Mikro patch-el és Sttefan Clause-al kezdünk, folytatásban Boldog Karácsonyt!

(#194659) jano_77 válasza jano_77 (#194657) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos nekem a Dombornyomott kártyával sem csinálja meg! Ugyan az a hiba üzenet fogad :O :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194660) jano_77 válasza jano_77 (#194659) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen Régiót kell kiválasztani? Brit vagy További országot?
Amazon prime tagságom aktív - ingyenes próba verzióval

és mégis ezt a hiba üzenetet kapom folyamatosan :U :F

Tud esetleg segíteni vki, hogy mi lehet a gond? Már dombornyomott kártya adatokat is megadtam, azzal is ez van sajnos. :((( :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194661) xAttilax válasza h1mpi (#194656) üzenetére


xAttilax
őstag

szerintem nagyon ha szeretsz light-ozni. olyan mint a régi RU.
gyors, jó ágyú, 10 fokos gundep.. több nem is kell

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194662) zodo válasza zodo (#194658) üzenetére


zodo
nagyúr

kchryss

RU szerveren is jár a Miki tag!
Odaát nem is mentem az ünnepek alatt, kizárólag a kis ládákat nyitottam ki.
II-es szint és várom a tankleárazást.

(#194663) KISDUCK válasza jano_77 (#194660) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én otp webkártyát adtam meg, virtuális mastercard és nem volt vele gondom még tavasszal amikor regisztráltam. Régiót is vegyesen használom, tavasszal egyebet adtam meg most pedig UK régiót az 1 hónap miatt és ha jól emlékszem nem volt beterhelés se a kártyámra, hogy igazi-e.

(#194664) h1mpi válasza xAttilax (#194661) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi akkor megveszem, imádtam a régi Ru-t is :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194665) Raidon


Raidon
őstag

Érdemes valamire még aranyat tartalékolni? Csak mert ugye adventi ajánlatból is van meg hátra meg igen rebesgetik a fekete piacot is... csak olyan tankra ruháznék be amit úgymond használni is tudok. Nem tudom mi lehet még most nagy durranás. 44 ládából kiszedtem minden járművet meg festést is.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#194666) HellGreg válasza Raidon (#194665) üzenetére


HellGreg
őstag

Már csak egy tank lesz a kalendáriumban, a skill4ltu játékát figyelő hollók szerint Mauerrbrecher, T-44-100 illetve E25 jöhet szóba. Igaz a maival nem számoltak talán. :DDD

(#194667) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!

Aki aslain mod-ot használ, tudna nekem segíteni abban, hogy az alábbi képen látható statisztikát melyikkel tudom bekapcsolni? Egyszerűen nem tudok rájönni, pedig végigbogarásztam az egész mod listát, de nagyon elkerüli a figyelmem. Google-en is próbáltam rákeresni, de a battle result modok csak a hátteret , elrendezést írják át.

(#194668) CirrMee válasza HellGreg (#194666) üzenetére


CirrMee
addikt

Mozibrekker' nem érdekel, a másik kettőből bármelyik jön, arra lecsapok. :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#194669) Bobyjack válasza Rison77 (#194667) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Elvileg ennek a modnak a tartalma:

(#194670) jano_77 válasza KISDUCK (#194663) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor nem értem mi lehet a problémája. :F :(
Eldobom az agyam. Most folyamatosan OTP-s kódot dob, majd kéri a teljes nevet, amit az acc-hoz társítottam, de nem fogadja el ez a köcsög Amazon. :W :o :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194671) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elég könnyű "kijátszani" ezt a rendszert :)) új Twitch fiók, új e-mail, új amazon fiók és kész is. Még a 467 Ft terhelés is visszajött 10 perc múlva. Vajon ezt el lehet játszani minden hónapban?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194672) jano_77 válasza h1mpi (#194671) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem segítenél nekem pls!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194673) h1mpi válasza jano_77 (#194672) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A kártyádat adtad már meg korábban amazonos másik fiókban? Mert ha igen, akkor gondolom az lehet a gond. Én most virtuális kártyát adtam meg Revolut segítségével.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194674) jano_77 válasza h1mpi (#194673) üzenetére


jano_77
nagyúr

korábban a virtuális OTP-s kártyám volt megadva, azzal nyavalygott.
Most megadtam a dombornyomottat, de azzal is nyűgje van ennek a szarnak. :F :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194675) ooloo válasza h1mpi (#194671) üzenetére


ooloo
őstag

Tegyél rá fejlesztett optikát ... a holnapi csata tankjait is felvillantja . Nem sokat mentem vele , de még olyan nem volt , hogy bárki is előbb felderített volna , aki nem takarás mögött állt . Remek tank ... jó választás .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194676) h1mpi válasza ooloo (#194675) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi az ment rá, majd valamikor tesztelem mert már indul a kari progi ;)

jano hívlak majd!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194677) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Sikerült is elsőre. Simán elfogadta a revolut virtuális kártyát.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194678) po1son


po1son
addikt

Azért igazán berakhatnának több szervert is a karácsonyi szezonban, amikor tömve vannak a szerverek, mert agyvérzés néha ami van, szerintem a szerver kapcsolattal néha probléma van, hiába van rendben a ping...
Főleg gyors tankoknál azt tapasztalom, hogy a skuló sűrűn átmegy rajtuk...
Ez csak egy meccsen történt, a második lövésben nem vagyok biztos 100%-ig, de az első tuti találat... Ha összeakarnám számolni ezeket a lövéseket, szerintem 50 meccs alatt ~3000-4000 dmg simán összejönne... Másoknak is van hasonló tapasztalat? Régen is volt ilyen probléma ~2 éve, de nem ilyen sűrűn...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194679) jano_77 válasza h1mpi (#194676) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, de ez nekem folyamatosan ezt dobja, pedig a mostaninál nem volt még kártya, most regisztráltam és mégis:

:O :((( :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194680) HellGreg válasza jano_77 (#194679) üzenetére


HellGreg
őstag

Milyen kártyád van? Nekem dombor visa, és semmi gond nem volt vele sohasem. Direkt azért tartok csak egy külön bankszámlát ezzel a kártyával, hogy az ilyeneket ki tudjam fizetni.

(#194681) jano_77 válasza HellGreg (#194680) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dombor MasterCard és van hozzá elektronikus is. Egyiket sem fogadja el vmiért :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194682) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok,

bő 2,5 év kihagyás után az utóbbi hetekben megint kicsit aktívabban játszogatok a WoT-tal és az első kérdésem:

Mi a péló történt itt?

Szegény AMX CDC a leghasználhatatlanabb fossá változott, amihez Tier 8-ban valaha szerencsém volt. Próbáltam a CDC jelenségre rákeresni és igazából mindenhol csak a nyígás megy, illetve sokan becserélték a trade-in akcióban (amiről pont a CDC utánaolvasás miatt tudok... röhej). Lesz megint ilyen trade-in akció a közeljövőben? Az egy dolog, hogy ha belövök három jó találatot, akkor a CDC így is fossa a zsetont, de én élvezhető tankot akarok, nem olyat, amit csak kredit farmolásra viszek el és az első másodperctől a csata végét várom már.

Ahogy olvasom volt szórás nerf is. Veszem észre. Bár így is a Tiger I amivel a legjobb köröket megyek a napokban (régen sem volt másként, talán csak a Hellcat és a T29 volt hasonlóan fun nekem), de most gyakran tapasztalom, hogy a régen legendásan pontos lövege most már csak "mehh" nagyobb távolságokra. Az időközben érkezett új tankok meg elég kemények lettek, öröm hallani a csilingelést, ahogy dobják le magukról a nem prémium lövéseket.

(#194683) h1mpi válasza Stigma.HC (#194677) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Új amazon és twitch acc volt vagy már egy régebbi?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194684) ollie válasza Stauffenberg (#194682) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a péló történt itt?

Pár éve elkezdték kihozni az agyonpáncélozott, powercreep tankokat, ez a Chrysler heavy tankkal kezdődött, amire nem raktak frontális weakspotot, és egy másik tier 8-as tank csak prémium lövedékkel tudja sebezni szemből. Ekkor volt a SirFoch botrány, mert Foch kiakadt, csinált a tankról egy youtube videót, ahol orrba-szájba szidta a WG-t. Erre nem csak hogy megszűnt SirFoch CC (Community Contributor) státusa, de még be is akarta perelni őt a WG. Viszont a nagy nemzetközi felháborodás miatt nem lett a perelésből semmi. Mighty Jingles, aki az egyik legbefolyásosabb CC volt, önként lépett ki ennek hatására a CC programból.

De WG nem állt le, azóta is ontja orrba-szájba a power creep tankokat, olyannyira, hogy az akkor nagyon OP Chrysler már nem is számít jó tanknak. Szóval elment a WG arra felé, hogy rákényszerítsen mindenki OP prémium tankok vásárlására és prémium lőszer spammelésére (a tech tree-kben is megjelentek az agyonpáncélozott tankok).

Ja, és igen. A CDC a legrosszabb prémium tankok között van. A rossz gun csak egy dolog, de mivel páncélja sincs, az elmúlt 2 évben elszaporodott HE spam miatt jobb, ha a garázsban marad (ja, és az artyk is pontosabban lettek tavaly, azok meg ugye HE-t lőnek).

[ Szerkesztve ]

***

(#194685) Stigma.HC válasza h1mpi (#194683) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Úgy régi, hogy még sosem aktiváltam rajta előtte primot. Az előző akciókból egyiket se szereztem meg anno.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194686) h1mpi válasza Stigma.HC (#194685) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aha köszi!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194687) jano_77 válasza ooloo (#194675) üzenetére


jano_77
nagyúr

LT-432 és EBR75 mellé lehet létjogosultsága ennek a HWK30-nak? :F
Ru-t nagyon szerettem annak idején én is, gondolkodtam is a megtartásán.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194688) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Mindig fel tudja dobni a napomat ez a finom orosz vas :DDD


Amúgy ma eljött a szopó roller az előző jó napok után végre :DDD

WOT: kissio

(#194689) Thrawn válasza Dr.Én (#194688) üzenetére


Thrawn
félisten

Sok "ajándékot" kiosztottál ;] :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#194690) wwenigma válasza zodo (#194658) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Beült az angyalok mögé. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194691) ooloo válasza jano_77 (#194687) üzenetére


ooloo
őstag

Én elfogult vagyok a Német tankokkal kapcsolatosan , de ez megéri az árát . Természetesen aranyban . Ha pénzért vennéd , akkor cc. ( is-is )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194692) jano_77 válasza ooloo (#194691) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi.

h1mpi: végül csak sikerült, úgy ahogy mondtad: teljesen új gmail, új twitch és amazon reggel. Köszönöm :R
Nyugta Dátum: 2019. 12. 24. 13:42:30 WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 3 Kölcsönzött járművek hozzáadva: Pz.Kpfw. IV Schmalturm (bérleti idő: 14; legénység 100% barakkba küldve), Strv 81 (bérleti idő: 14; legénység 100%) Hozzáadva: Univerzális kézikönyv (x1) "Prime ünnepség" stílus hozzáadva Szolgálati feljegyzés: Hópehely

Hozzáadott járművek Dátum: 2019. 12. 24. 13:42:27 Jármű hozzáadva: King Tiger (Captured) (legénység 100%) Hozzáadva: férőhely a garázsban, 3D stílus.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194693) jano_77 válasza jano_77 (#194692) üzenetére


jano_77
nagyúr

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194694) ollie válasza jano_77 (#194687) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok mellett nincs, mert azok a legjobbak. De ha úgy nézed, hogy nem mindig a legjobbakkal akarsz játszani, meg úgy általában szereted a light tankokat, akkor megéri a goldot.

[ Szerkesztve ]

***

(#194695) Dr.Én válasza Thrawn (#194689) üzenetére


Dr.Én
veterán

bizony bizony ;]
de nagyon sok múlt ugye a csapaton is, hogy tudták mi merre hány méter... :)

WOT: kissio

(#194696) vbbb


vbbb
őstag

FB9001BLITZ2020

3 nap prém

(#194697) jano_77 válasza vbbb (#194696) üzenetére


jano_77
nagyúr

elfogadta, de nem adott semmit!? :N :F
Jaaaa.....mert valszeg ez a BLITZ verzióhoz van és nem a sima WOT-hoz. ;)
Azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194698) ooloo válasza vbbb (#194696) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönjük uram ! :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194699) vbbb válasza jano_77 (#194697) üzenetére


vbbb
őstag

Ja igen, bocs. Legközelebb leírom azt is. :D

(#194700) h1mpi válasza jano_77 (#194692) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na szuper :C remélem ezt minden hónapban megeszi majd a rendszer :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.