Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194251) Atti777


Atti777
senior tag

A múltkori XP-s vitához: [link] Nem az az érdekes hogy hogyan játszottam, hanem az, hogy közelharcban a hp-m másfélszeresét lesebeztem, és kevesebb xp-t kaptam, mint a nyertes csapatban az, aki semmit sem csinált

Путин, иди нахуй!

(#194252) ollie válasza Atti777 (#194251) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A nyertes kap 1,5-ös szorzót az XP-re.

***

(#194253) peterson79


peterson79
őstag

Nem mostani, pár napos, de ütős replay egyik kedvenc TD-mel :)

[Replay]

[Youtube link]

Majdnem megvolt vele a küldetés is, de a végén elbénáztam, mert féltem az Lt-342-től és nem arra fordultam...

(#194254) jano_77 válasza ollie (#194252) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem nem a számítással van Neki sem a gondja, nem arról van szó, hogy nem tudja vagy tudjuk, hogy miért jár és mennyi XP! Hanem azzal, hogy volt egy nagy farok, aki ezt kitalálta és fingja nincs a játékukról és igazságtalan az egész elcseszett XP számítás! Ezt ennyire nehéz megérteni, elfogadni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194255) Atti777 válasza ollie (#194252) üzenetére


Atti777
senior tag

Tudom, csak arra lennék kíváncsi hogy hogyan jön ki a matek?
Semmi * 1,5 > 3,5k sebzés

Visszavonom amit a múltkor írtam, a Type61 és az STB is teljesen jól használhatóak, az STB még pattintani is tud, ha veled van az RNG

Путин, иди нахуй!

(#194256) gbp válasza jano_77 (#194250) üzenetére


gbp
csendes tag

Üdv!
10 csata után,meg akartam válni a 261-től.Váltottam vele,nem a sebzésre mentem,hanem a stunra:köv 10 csata 2 ász.Azóta van 60 csatám vele,5k feletti sebzést is átléptem s nem a nagypályák egyikén.26 sec töltés,gyors szűkülés,Ön dönt! :)

(#194257) Massmurderer


Massmurderer
őstag

VERYMERRYMIKASA wow kod,tier 2es japo rombolót ad :DDD

(#194258) h1mpi válasza gbp (#194256) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a stunolgatás nem jön be max a küldik miatt jó....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#194259) kchryss


kchryss
addikt

Skill ma a wg stúdiójából streamelt Párzsban. Meghívták az adventi műsorra. :D
Szerintem többet nem fogják meghívni. Nem túl családbarát műsort csinált, túl sokat beszélt a "dípí"-ről, egy idő után rá is szóltak mert utána látszott, hogy erősen gondolkodik miket mondjon a már megszokott, de hivatalos streamben nem túl szerencsés káromkodásai helyett.
Külön hír nem volt róla, de ma bekerült a német fejlesztési fába aranyért vásárolhatóan a Mauerbrecher amiről Skill élő adásban a WG stúdiójában kifejtette, hogy a legszarabb 8-as prém tank és senki se vegye meg. :DDD
Szokásához híven egy csomó cset üzenetet elkezdett beolvasni hangosan mielőtt megnézte volna miről szól. Így például szépen felolvasta amikor valaki azzal baszogatta, hogy a WG bábja lett. Ettől aztán jól kiakadt. Elmondta, hogy egy centet sem kap a szerepléséért és ha még 1x beszól neki akkor permabannolja. :D
Amikor az E75 prém tankról kérdezték szépen odaszúrt a WG-nek, hogy ez egy jól balanszolt és nem op tank lett, ami nem csoda mivel német és nem ruszki. ;]
És mindez abban a röpke kb 1 órában történt amikor a sok órás adásba belelestem. El tudom képzelni mi lehetett még mellette.

Dupla csövű tankkal full repesz kiosztással ment egy ász csatát 1700 alap xp-vel, ezt mindenképpen érdemes meglesnetek: [5:40:58 után kezdődik a csata]

[ Szerkesztve ]

(#194260) jano_77 válasza kchryss (#194259) üzenetére


jano_77
nagyúr

ugyan olyan pulcsim van nekem is, mint amiben játszik/ott :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194261) galervin93 válasza Emu (#194236) üzenetére


galervin93
őstag

Ahogy írták, a 13 90 szerintem 8s jobb tierjében, mint a 105, ennek ellenére nekem utóbbi van a garázsban. A 390-es alfa nálam bőven döntő tényező, ebben a felgyorsult metában szerintem fontosabb az alfa, mint a dpm. Ami nagyon betett neki, az a kerekes tesó, az EBR 105. A robbanója olyan durva, hogy esélyed sincs ellene. Az sajnos nagyon túl van tolva, vagy a menet közbeni szóráson, vagy az átütésen kellene faragni, mert így nem sok esélyed van ellene... (inkább előbbi, hogy a sok bot, aki berushol és autoaimmel b*szogat, ne legyen ilyen könnyű helyzetben)
T100 nekem is tervben van, csak az előtte lévőkkel nincs kedvem szenvedni. Szerintem az a legjobb T10 light.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#194262) ollie válasza galervin93 (#194261) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, az EBR 105 annyira OP lett, hogy csak azt viszik kláncsatákra a lightok közül. Még a Batchat szerepét is átvette.

***

(#194263) kchryss


kchryss
addikt

Jó lenne fekete piacra beszereznem egy prém tankot ruszki szerverre. Azoktól kérdezem akik csinálták a meghívós pontgyűjtést a tankokért, hogy a BIA medál csak a meghívóval ad sok pontot vagy csak szimplán a medál számít és úgy is jó ha riggelem csata végén mint skill4ltu szokta?

(#194264) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Idén nagyon kegyes volt a WG. Most nem kaptam, hanem vettem még egy 25-ös csomagot és 9800 gold mellett megkaptam a SU130 PM-et :C Régóta szemeztem vele :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#194265) e-newsee válasza kchryss (#194263) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt a medált úgy tudom, csak szakaszban kapod, úgyhogy szerintem csak akkor ad pontot, ha a főnivel közösen csinálod meg. Ha idegen szakasztárssal, akkor nem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194266) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem ez a legjobb csata a Locapanterával, amit menni lehet, de nekemjól esett. A csata felénél elég ramatyul álltunk, de azért lehoztuk. És szerintem nem sokkal maradt el az ásztól. Olyannyira, hogy konkrétan van feltöltve egy 14-i replay, ami pontosan ennyi XP-re ászt adott. :((( :W
Replay

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194267) kchryss válasza e-newsee (#194265) üzenetére


kchryss
addikt

Amúgy hol van a leírása, hogy mire hány pont jár? Nem találom sehol.

Nem akar valaki mostanában acc-ot kezdeni ru szerveren? :D

[ Szerkesztve ]

(#194268) galervin93 válasza h1mpi (#194264) üzenetére


galervin93
őstag

Revo mellett első számú pénznyomdám. Szeretni fogod. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#194269) h1mpi válasza galervin93 (#194268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Remélem is, mert fullos hóangyal személyzetet kapott :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#194270) galervin93


galervin93
őstag

Szó volt itt találat-átütésről... Patriot T10-ben, és nem a Maust lőttem pofából:

:(((

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#194271) e-newsee válasza kchryss (#194267) üzenetére


e-newsee
addikt

Rákattintasz a kezekre, és ott van valahol egy oktató rész, ahol van egy olyan gomb, hogy "Hogyan szerezz pontokat?"
Na ott van két ábra. Az egyik, ha egyedül csinálod, a másik, ha szakaszban a parancsnokoddal.
Annyit tudok, hogy egyedül menve kapsz epic medálra 10 pontot/medál, 2-t, ha győztök (mindegy, hányadik vagy), és szintén 2-t, ha a kombinált sebzésed nagyobb, mint a HP-d.
Szakaszban pedig asszem 20 pont jár 5 csatánként, de a többit nem vágom így fejből.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194272) kchryss válasza e-newsee (#194271) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos csak a meghívóval szakaszban működik a BIA medál, ott viszont nagyon sokat ad. Egy jó szakasszal, 2-es tier-ben op tankokkal simán össze lehet hozni a BIA-t szerintem 6 csatánként.

(#194273) e-newsee válasza kchryss (#194272) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyedül is jó módszer a tier2. Beyolózol, felspotolsz 9-et, ha mákod van, győztök, és kilövöd a két artyt is, és jön is a 24, vereség esetén a 14 pont. Kb 3 perces csatáért.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194274) Barret001


Barret001
addikt

A legjobb tank a játékban.Ellen vélemény? :D

(#194275) Barret001 válasza e-newsee (#194266) üzenetére


Barret001
addikt

Rá kerestem,Loca Pantera. Erre gondoltál?

[link]

(#194276) kchryss


kchryss
addikt

Tegnap hajnalban Emilia ellen játszottam. Ő is anonimizálva volt, csata után vettem észre kivel volt dolgom. Egyszer meg is lőtte a fenekem. :)
Első csatája volt aznap, én voltam az AMX1390, szintén anonimizálva: [2 perc 25mp-től]

Ezt amúgy megcsinálhatnák, hogy csataértesítőn már alapból a rendes nevek szerepeljenek és mondjuk zárójelben az ahogy csatában voltak kiírva. Macerás egyenként végigkattintva megnézni, hogy ki ki volt. Ha nem lettem volna kíváncsi az FV-re a csata után akkor rá sem jövök, hogy kivel játszottam.

(#194277) ollie válasza kchryss (#194276) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, mert nem is a leopárdban volt, a bal oldalon, a jobb oldalon meg ott látszik.

***

(#194278) kchryss válasza ollie (#194277) üzenetére


kchryss
addikt

Összekevertem a screenshotokat. :)
Érdekességből lefotóztam, hogy a következő csatában ugyanazt a nevet használta az anonimizáló valakire, de ott nem Emilia volt az.
Ez a helyes harmadik oszlop:

(#194279) notika77 válasza kchryss (#194278) üzenetére


notika77
senior tag

Vannak már rá modok, talán az XVM-nek is része lesz hamarosan. :)

[ Szerkesztve ]

(#194280) e-newsee válasza Barret001 (#194275) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, erre. Aki nem látta az X-Faktort, érdemes ezt megnézni!:D
link

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194281) zodo válasza kchryss (#194276) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem szoktam rendszeresen megnézni kit rejt egy-egy generált név csak alkalmanként de a sok 46% körüli rejtett néven futó bot igen vicces mivel már a mozgásukból lesír hogy mekkora noobok. :DDD

(#194282) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#194261) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nemsokara szetcseszik a he-t

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194283) Gyuri27 válasza BÁ Nutrition (#194282) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te még hiszel a mesékben?
A nagy arty nerf is milyen jó lett a kábitással.
Ja várj.
Az mm is milyen jól sikerült. Mindig mid vagy bot.
Ja várj.
A map rota is fasza, jó lett az is.
E100, type 4 puszta. Light, arty város.
Az xp, kredit számitás is tök jó.
A vesztes csapat ásza annyit nem kap mint a gyöztes csapatban az afk bot.
Szal biztos jól lesz ballanszolva a he meg a he ágyúk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#194284) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én az egészet nem értem.Annak mi értelme hogy csak csata alatt ne lássák az emberke rendes nevét,csata végén meg lehet már látni.zodo meg le is irta a lényeget :D

(#194285) Jadro válasza Massmurderer (#194284) üzenetére


Jadro
veterán

Elvileg arra, hogy csata közben ne fókuszáljanak rá a neve miatt. (Mert pl ismert streamer, stb.) Utána már mindegy ugye, mert vége a csatának.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194286) Massmurderer válasza Jadro (#194285) üzenetére


Massmurderer
őstag

És ha pl. ismert streamer akkor mi van???Vagy van aki ilyenekre indul be???Ellen,ellen.....én lövöm..nem azt nézem mi a neve.

(#194287) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én minden csatát úgy kezdek hogy nyerésre hajtok,és minél több sebzést hozzak össze.Ez a névrejtegetös baromság inkább azért lehet,mert sokan használnak xvm-t vagy valami modot,és úgye ott lehet látni hogy x-y piros,kék,vagy ép lila,meg a stat adatokat.És itt irták is sokan,ha már látják ezeket,náluk kialakul a csatáról elöre hogy nyerö lesz vagy bukó.Ha igy van,wg hülye mint a raklap.Beszüntetne minden modot,azt el van intézve.

(#194288) Jadro válasza Massmurderer (#194286) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, van aki erre indul be. Volt rá példa, hogy akár csapaton belül is akadályozták, szivatták. Nagy az állatkert. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194289) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ma 20000 Gold a 360 nap prémium, gondolkodok rajta...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194290) Dr.Én válasza wwenigma (#194289) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem még van 240 napom kb...de tavaly is ilyenkor vettem akcióban a az egy éves prémet...
Szóval megéri szerintem. :)

WOT: kissio

(#194291) ooloo válasza Dr.Én (#194290) üzenetére


ooloo
őstag

Csak a kihagyhatatlan ajánlatokra szabad lecsapni ... ki tudja mit raknak be a későbbiek folyamán . Ha most kihúzzák a zsebedből az olcsón ( ládákból ) vett aranyat , akkor később a zsebedbe kell nyúlni . Amit év közben is megvehetsz , arra most nem szabad költeni . Szerintem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194292) jano_77


jano_77
nagyúr

Érdemes-e megvenni a kis FV304 arty-t? Korábban nagy FUN volt, ahogy olvastam az artysták véleményét, nem tudom, hogy manapság is az-e még? :F
Vagy menjek tovább a fejlesztéssel a vonalon? Melyiket éri meg megvenni, kipróbálni a Brit artyk közül?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194293) HellGreg


HellGreg
őstag

Nem tudom, feljött-e már ez a téma, de van annak jelentősége, hogy az adventi kalendárium letakart tankjainak milyen alakja van? Mert a holnaputáni pl. Jagdtiger8.8-ra hasonlít.

Más: ha a WT E100 bekerül a feketepiacra, aranyért, vagy kreditért esélyesebb, hogy árulják?

[ Szerkesztve ]

(#194294) Dr.Én válasza ooloo (#194291) üzenetére


Dr.Én
veterán

ebben igazságod vagyon...de a fekete piac is azért fog jönni hogy minél előbb arany mentessé tegyen bennünket...illetve még többet játszunk a játékkal
Szerintem nagyon sok játékosnak most van rengetek arany kézénél...50-60 ezer is akár vagy még több... szóval lesz mit leadni :DDD

most prémiumot nem veszek...kíváncsi vagyok mi lesz a fekete piacon... :)

WOT: kissio

(#194295) Massmurderer válasza jano_77 (#194292) üzenetére


Massmurderer
őstag

Addig elvittem az angol ágat én is,de kokány,kicsi a lötávja.Német artyké 1000x jobb,sebzésbe is persze.

(#194296) jimmy74 válasza kchryss (#194259) üzenetére


jimmy74
őstag

mekkora kocsog volt :DDD mikor kiégette az m48 rpz-t utána azt mondta boldog karácsonyt ;]

tegnap mind a 4db 15ös küldi sikerült a chimeránál :)
csak 2 lett kitüntetéssel,érdemes kinlodni hogy a másodlagos is meglegyen az ob279 miatt?
most 6 parancsom van...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#194297) notika77 válasza jimmy74 (#194296) üzenetére


notika77
senior tag

Sajnos kell az összes parancs, hogy a 279-nél egész ágakat tudj átugrani, rögtön a 15-öst kiváltva.

(#194298) jimmy74 válasza notika77 (#194297) üzenetére


jimmy74
őstag

6 parancsal 2 ágat tudok rögtön kihagyni..
igaz ha lenne 8 most akkor ha egyet megcsinálnék kitüntetéssel(csak elmélet :D )akkor megint lenne plusz1 ami a megmaradt kettővel 3 lenne igy megint egy sort likvidálhatnék...

WoT:jimmbo

(#194299) notika77 válasza notika77 (#194297) üzenetére


notika77
senior tag

Bocs! Nem kell, de könnyebb, ha van.

(#194300) CirrMee válasza HellGreg (#194293) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezen én is elgondolkodtam, mármint hogy minden naphoz másfajta pokróc alakzat van készítve. Aztán beugrott, hogy a mai adag prém pokróc alatt is volt ágyúcső, szóval kb ennyit jelent... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.