Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194151) ooloo válasza Argh! (#194148) üzenetére


ooloo
őstag

Komolyra fordítva a szót ... inkább technikai malőr - a wg futószalagon gyártja a hibákat - mintsem szándékos . Viszont tény , hogy egyesek várakozásával ellentétben vajmi kevesen használják . Zömmel olyanok , akiknél nem indokolt a használata , azaz középszerű játékosok . Az igazán érintettek , a jó statisztikával rendelkező játékosok fittyet hánynak az anonimitás kapcsolóra . Respekt . Van vér a pucájukban . :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194152) kchryss válasza ooloo (#194151) üzenetére


kchryss
addikt

Vagyis elérte a célját, ha átlag Jóskák használják zömével akkor nem éri meg fókuszolni őket. Vagyis bárki nyugodtan használhatja értékeléstől függetlenül.
Respekt azoknak akik bekapcsolják és ezzel élvezhetőbbé teszik a játékot az eddig fókuszt kapó játékosoknak. Respekt azoknak akik fityiszt mutatnak az xvm álcája mögé bújó adathalász kémkedő bandának!

(#194153) zodo


zodo
nagyúr

Csak nekem új hogy a Super hellcat és T-50-2 betehető az Ünnepi járművek közé?

(#194154) ollie válasza zodo (#194153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A reward tankok betehetőek, a prémium tankok nem.

***

(#194155) h1mpi válasza zodo (#194153) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a T55A és a halálcsillag is bent van :)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#194156) jano_77 válasza kchryss (#194152) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jézusom.....ez a Te szádból, ilyen mondat: "xvm álcája mögé bújó ADATHALÁSZ KÉMKEDŐ banda!? Na ne máááár! eddig egy tök jó fej, és korrekt, alapos embernek gondoltalak, de ez a mondat nem kicsit rombolt a nimbuszodon. :U :(((

Hogy is szoktátok írni a gold spam témában? Mindenkinek megadatik, hogy használja, csak rajtatok áll a dolog! Nos ez pont ugyan ilyen! Ha nem tetszik, ne használd, DE NE szóld már le azokat, akik fel merik tenni!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194157) ooloo válasza kchryss (#194152) üzenetére


ooloo
őstag

Vagyis nem ... szinte mindenki tesz az anonimitásra . :C Megpróbálhatod védeni a védhetetlent , de felesleges . Te értelmesebb vagy annál , hogy a veszett fejsze nyelét keresd .

jano_77 : Én is ledöbbentem ..... :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194158) Stigma.HC válasza ooloo (#194157) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És fordítva miért nem úgy álltok akkor hozzá? Akkor miért is nézitek le azokat akik bekapcsolják? Nem mindegy nektek is? Mi ez a képmutatás?
Nekem édes mind egy hogy használ valaki modot vagy nem, bekapcsolja e vagy sem.
Ha nekem megy nektek mind miért is olyan nehéz ez? De őszintén!

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194159) xAttilax


xAttilax
senior tag

Nagyon beteg kredit köröket lehet menni :D
ünnepi (41%) + klán + booster (és lehetett volna még 15% szakasz is)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194160) ooloo válasza Stigma.HC (#194158) üzenetére


ooloo
őstag

Tudtommal abból indult ki ez az xvm téma hogy egyesek lenézően illették a szóban forgó kiegészítő programot és azok használóit . Na mármost ... Ne vitasd el a viszont válasz és a védekezés jogát . Köszönöm !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194161) Argh!


Argh!
aktív tag

Hihetettlen ma is milyen manipulált az MM, én oldalamon 8 ünnepi csillagos játékos másik oldalon csak kettő, persze hogy simán nyertünk... :K

(#194162) kchryss válasza jano_77 (#194156) üzenetére


kchryss
addikt

Ha nem lett volna tiszta az "adathalász kémkedő banda" alatt nem az xvm felhasználóit értettem hanem az xvm készítőit. Gondolom azzal nem mondok neked újat, hogy xvm-nek hivatalosan semmi köze a wg-hez mégis hozzáférést adsz nekik a wot fájljaihoz és ezeket az adatokat nem csak a saját szerverüknek küldözgetik hanem a peer2peer felépítés miatt a te gépedről is folyamatosan megy a feltöltés és az adatok továbbítása közvetlenül a többi xvm felhasználónak.

A többit pedig (#194158) Stigma.HC tökéletesen leírta.
Maximálisan egyetértek vele. Engem is totál hidegen hagy ki használ xvm-et és ki nem, ki osztogatja meg a saját fájljait idegenekkel és ki nem. Mint ahogy az is tök hidegen hagy hogy ki rejti a statját és ki nem. Csak az nem hagy hidegen ha tök jogtalanul beszólogattok azoknak akik rejtik a statjukat. Semmi közötök hozzá ha rejti, az ő dolga. Ha rajtatok múlna az email címet, tel számot és taj kártya számát is kiíratnátok a nagy vállaljuk az arcunkat mottó jegyében. :D
Nem tudom mit szólnátok hozzá ha olyan törvényt hoznék, hogy mostantól pucéran kell mindenhova mennetek. Gondolom akkor is boldogan mutogatnátok amitek van, mert nincs rejtegetni valótok. :DDD

(#194160) ooloo
Tudtommal az egész abból indult ki, hogy egyesek lenézően illették az anonimizáló használóit. Konkrétan te, és nem először hanem már sokadszor utalgatsz rá, hogy tisztességtelen aki bekapcsolja. Szóval engedtessék meg, hogy én is reagálhassak az ilyen faszságokra. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#194163) jano_77 válasza Stigma.HC (#194158) üzenetére


jano_77
nagyúr

HO ho ho hóóóó...álljunk már meg egy percre Tanár úr! Másold be kérlek, azt, ahol azt írom le, hogy hülyék akik használják vagy, hogy elítélem azokat?!?! Egy szóval nem mondtam ilyet, max a véleményem, hogy SZERINTEM semmi értelme! ENNYI nem több! Ne keverjük össze a dolgokat pls!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194164) zodo válasza ollie (#194154) üzenetére


zodo
nagyúr

és h1mpi

Köszi így már világos!

(#194165) kchryss válasza jano_77 (#194163) üzenetére


kchryss
addikt

Én sem írtam sehol, hogy hülye aki az xvm-et használja. Csak szerintem semmi értelme!

(#194166) Atti777


Atti777
senior tag

Ostoba kérdés: esett egy nagy dísz az egyik ládából. Mit lehet vele kezdeni?
Mert ha a karácsonyfánál rányomok a plusz jelre, akkor a Decoridert nyitja meg, de ezt a díszt nem ajánlja fel :F
A bezúzható díszeknél megjelenik, írja is hogy 350 töredéket ér, de nem zúznám be

Путин, иди нахуй!

(#194167) jano_77 válasza kchryss (#194162) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kevered a szezont, a mostani írásoddal már a faszommal cimbora! Kurvára benéztél vmit és jó lenne, ha picit lenyugodnál, mert soha sehol nem mondtam olyat, hogy hülye, aki XMV-et használ vagy nem használ! Vagy bekapcsolja az anonimizálót vagy nem!? Pont én vagyok az, akit minden alkalommal megszóltok, hogy milyen csiricsáré a játékom a modok miatt! Ki nem szarja le, hogy mit gondoltok a modjaimról és miért kell minden alkalommal megjegyezni!? Kinek van hozzá köze, hogy milyen modokat használok?!? (a WG-t leszámítva)!

Szóval nem én voltam, aki beszólt a másik oldalnak ezt jó ha tisztázzuk! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194168) KisApám


KisApám
addikt

Bevallom, hibáztam...
Benyomtam a +300% legénységi XP-t egy órára, és a +100% XP-t a tankra, és azután egyből jött a henger: 5 csata, 4 vereség. Illetve 1 lövés-tűz-halál.
Előtte 66%-os voltam 10 csatával.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194169) kchryss válasza jano_77 (#194167) üzenetére


kchryss
addikt

Senki sem szólt be neked. :)

(#194170) Stigma.HC válasza ooloo (#194160) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Értelmes vitának sosem vagyok ellene. Hangsúlyozom értelmes.
Szól mind a két oldalnak akkor az elző írásom. Miért terelődik el a beszélgetés hangneme ilyen irányba mikor a ph ezen topkijában van a legértelmesebb wotos közösség.
Az, hogy most neked címeztem ooloo nincs benne hátsó szándék, mert semmi bajom nincs veled csak most jött ki belőlem (artyxvmgoldmmtémák)
(Jano rád most nem is gondoltam jelen pillanatban ebben,sőt pont miattad is írtam egyik nap hogy mindenki úgy használja a játékot ahogy akarja. Tanár úr pedig nem vagyok)
De igazatok van, nem az én dolgom még ha itt egy közösség is van.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194171) Bobyjack válasza Atti777 (#194166) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nézd végig mind a négy helyszínt. Valahol fel tudod aggatni a fára.

(#194172) ooloo válasza kchryss (#194162) üzenetére


ooloo
őstag

Csalódtam benned ... személyeskedsz és ocsmány szavakkal illeted azt , aki nem ért egyet veled . :((( Belekevered a vitapartner Anyakönyvi kivonatát is válaszaidba . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194173) KisApám válasza KisApám (#194168) üzenetére


KisApám
addikt

Tévedtem, a +XP-k beállítása után 7 csata 6 (!) vereség!
Köszönöm WG...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194174) xAttilax válasza KisApám (#194168) üzenetére


xAttilax
senior tag

nekem ment a kredit is, klános is és 60% WR.... szóval köszi :DDD

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194175) jano_77


jano_77
nagyúr

Megint jött egy frissítés!? Mit csináltak ezek már megint vajon?!? :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194176) KisApám válasza xAttilax (#194174) üzenetére


KisApám
addikt

És megint tévedtem...
8 csata 7 (!!!) vereség.
És ez mind a +XP-k bekapcsolása után! :(((
(előtte 10 csata, 4 vereség)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194177) kchryss válasza jano_77 (#194175) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom most javítják amit az előzővel elbasztak.

(#194178) Atti777 válasza Bobyjack (#194171) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi, erre nem gondoltam :R

Путин, иди нахуй!

(#194179) xAttilax válasza KisApám (#194176) üzenetére


xAttilax
senior tag

engedd el, ennyit nem ér az a booster. majd holnap jobb lesz ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194180) KisApám válasza xAttilax (#194179) üzenetére


KisApám
addikt

Elengedtem.
XP-k benyomása után 6 csatán belül 2x kigyulladtam, a Progettó oldalát nem ütöttem át, ezért ő lőtt ki engem, nem én őt... stb stb stb
Nem vagyok összeesküvés elmélet hívő, de ez túl soxor fordul elő nálam, hogy ha +XP-t használok.
Vagy megint csak véletlen.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194181) Eugene Roe válasza ooloo (#194085) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem a szórással az lehet, hogy bizonyos szint felett aránytalanul ugorhatnak a rejtett statisztikák. Átlagos ember venti+bia=10% extra skillel -0,2 pontosság megy, de ők meg mind kajával, néha lila cuccokkal is, ami +22,5% cucc, -0,4 pontosság, de lehet hogy bulletdrop vagy ilyesmi, amire mondjuk van 25% alap esély, nekünk 15 marad, nekik meg 5%. Hasra ütöttem :)

Láthatóvá tehetnék már a rejtett statisztikákat...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#194182) xAttilax válasza KisApám (#194180) üzenetére


xAttilax
senior tag

véletlen vagy csak picit elizgulod. WG szerinted nem fasz mind1, hogy mennyi XP-t szerzel. mi érdeke lenne téged ilyennel szívatni? nem kell erőltetni és jó lesz ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194183) ooloo válasza Stigma.HC (#194170) üzenetére


ooloo
őstag

Nem vitát akartam indítani .... hanem a véleményemnek adtam hangot . És különben is ... a leírt véleményem fókuszában a wg áll , és nem a játékosok . És az , hogy díjazom a nyíltságot és azt , ha valaki felvállalja saját magát szerintem tiszteletre méltó . A képmutató jelzőnek nézz utána mit is jelent , mert velem kapcsolatban biztosan nem állja meg a helyét . Én akkor is vállalom a véleményem , ha ezért leköpnek . Ilyen neveltetést kaptam.
Amúgy meg sokszor pang a topik ... kell egy kis parázs vita . Ne mindig csak az ász köröket posztolgassuk .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194184) galervin93 válasza xAttilax (#194159) üzenetére


galervin93
őstag

Jaja, délután olyan fos köröket mentem, hogy ihaj, de dőlt a lé. Nem baj, elfér. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#194185) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#194147) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért egy szintet tartani kellene amit most ezzel sikeresen tulleptel, leszel szíves toroltetni és bocsánatot kérni...

A probléma az olyan emberekben van akik a saját sikertelenseguk okát másban keresik, például az arty vagy az úgynevezett XVM fókusz...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194186) ooloo válasza Eugene Roe (#194181) üzenetére


ooloo
őstag

Én erről a rejtett statisztikáról nem is hallottam . Nekem csak az tűnt fel , hogy sokkal pontosabb a jobb játékosok lövege , mint az enyém . A páncélátütési mutatóikról nem is beszélve . Mondom ezt úgy , hogy a Skorpion G lövegének a szórása 0.28/100m . A légy faxáról le kell lőnie a pattanást . Ezt meg is teszi 2000-3000 HP sebzésig . Ha ezt elérte , az istennek sem hajlandó eltalálni a célt . Jobban mondva onnantól kezdve 20%-ra csökken a találati arány . Valamit olvastam arról , hogy az első lövés után gyárilag romlik - a játékról van szó - a löveg pontossága . De ezt hamar elvetettem , mert már több esetben felhívták a figyelmemet , hogy ez árkád játék és nem szimulátor .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194187) Stigma.HC válasza ooloo (#194183) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hogy mit is jelent a vita szó akkor szintén utána lehetne nézni...
De ha csak vélemény, csata után a rendes statisztikát is lehet már látni, ezek után a szememben ez az egész ugyan olyan hiszti. Egy fikarcnyival sem több.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194188) kchryss válasza wwenigma (#194185) üzenetére


kchryss
addikt

"A probléma az olyan emberekben van akik a saját sikertelenseguk okát másban keresik".

Na látod ebben tökéletesen egyetértek veled. Lásd szar az mm, folyton enyém a gyengébb csapat, csal a wg, mindig más a hibás csak én nem.

(#194189) ooloo válasza Stigma.HC (#194187) üzenetére


ooloo
őstag

Csak utánad , ha már utána néztél a képmutató jelzőnek . ;]

"De ha csak vélemény, csata után a rendes statisztikát is lehet már látni, ezek után a szememben ez az egész ugyan olyan hiszti. Egy fikarcnyival sem több. "
Pontosan mit is akartál elmondani ebben a mondatban ? Nem érteni mágyár ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194190) wwenigma válasza kchryss (#194188) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azt már megtanultam hogy 15-15 csővel indulunk de a csapateloszlast bizony befolyásolja az MM. No meg a last chance dobás amikor egyloveses vagy. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194191) kchryss válasza ooloo (#194183) üzenetére


kchryss
addikt

Én is csak a véleményemnek adtam hangot. És különben is ... a leírt véleményem fókuszában az xvm áll, és nem a játékosok. És az, hogy díjazom ha nem páváskodik valaki a statjával és önzetlenül segíti az xvm-ből adódó toxikusság csökkentését a nyugodtabb játék érdekében. ;]

A lényeg: Óriási különbség van aközött, hogy hülyeségnek tartom valami használatát és aközött, hogy hülyének tartom a használóit. Utóbbit soha egy szóval sem írtam és nem is gondoltam.
Semmi személyeskedés nem állt szándékomban. Egyszerűen leírtam a véleményemet ahogyan te is a tiedet. Te hülyeségnek tartod az anonimizáló használatát én meg hülyeségnek tartom az xvm használatát. Nem vagyunk egy véleményen, de nincs ezzel semmi baj. Nem lehet mindenben egyformán gondolkodni, csúnya világ lenne akkor.

Én csak ugyanúgy leírtam a véleményemet a témával kapcsolatban ahogyan ti is. Csak ti ezt valamiért személyes támadásnak vettétek és habzó szájjal nekem estetek, amit nem értek, mert egyáltalán nem titeket támadtalak, nincs veletek semmi bajom. Gondolom nekem is meglehet a saját véleményem és én is leírhatom ide, min ti, nem? ;)

(#194192) kchryss


kchryss
addikt

Hogy "ON-abb" téma is legyen. A launcher 64 bites win10 esetén a 32 vagy a 64 bites wot-ot indítja alapból?

(#194193) kchryss


kchryss
addikt

WG streamen nyertem 3 kis dobozt. Gazdag lettem. :DD

(#194194) wwenigma válasza kchryss (#194192) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak a 32-t. Ráadásul 64 esetén random kilepeseket tapasztaltam a csata végén ha gyorsan nyomtam ESC+yes klikket.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194195) kchryss válasza wwenigma (#194194) üzenetére


kchryss
addikt

Ezek szerint a 64-es egyelőre csak ilyen kísérleti dologként van jelen és még fejlesztés alatt áll. Ez volt az egyik verzió amire gondoltam. Kösz a megerősítést.

(#194196) peterson79 válasza kchryss (#194162) üzenetére


peterson79
őstag

Ha meztelen fogok járkálni, kapok érte 3% winrate-et? :D :D :D

(#194197) peterson79 válasza ooloo (#194186) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni amit írsz, nekem a tapasztalatom alapból az, hogy 62%-os a találati arányom. Ez gondolom az hogy 10-ből 6-szor találom el az ellenfélt, de hogy ez átütést is jelent-e, azt nem tudom.

Tegnap osztott meg Khryss egy Emília videót, azon az E75TS-el nyomta a csajszi és egy TS-5-öst analizált olyan módon, hogy folyamatosan az alsó lemez jobb oldalát célozta. Először nem értettem miért, mert 3-bol 3-szor lepattant a lövés, én már váltottam volna a kupolára. Aztán egyszer betalált, utána megint nem és aztán megint. Következetesen ugyanazt a pontot lőtte és végülis elfogyasztotta vacsorára, mert béna valaki ült benne és hagyta magát kinyirni.
Magyarán tudta, hogy az egy gyenge pont és mindig azt akarta belöni, de persze az RNG ellene dobott, de Ő kitartott a hite mellett és végül igaza lett.

Azt hiszem ez megfontolandó hozzáállás, meg persze azt is jelzi, hogy kisujjába van a játék és ismeri a mechanizmust, a tankokat és úgy unblokk mindent.
Szerintem...

(#194198) Jadro válasza peterson79 (#194196) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, de ezzel párhuzamosan 2%-ot csökken az álcád. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194199) #21346560 válasza Jadro (#194198) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az lehet hogy csökken, de a rá irányított fegyver szórása jelentősen megnő, mert csukott szemmel fognak rálőni! ;]

(#194200) galervin93 válasza peterson79 (#194197) üzenetére


galervin93
őstag

Én csak annyit jegyeznék meg, hogy ez nem hit kérdése. Illetve de - hit-box. :DDD Viccet félretéve, ebből a példából is látszik a negatív rng kellemetlen hatása, de az is, hogy tényleg "random" a dolog - hol beadja, hol nem. Ezzel számolni kell, tudni kell élni vele.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.