Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194051) palfitom válasza jano_77 (#194049) üzenetére


palfitom
félisten

Például:
"Már a csata elején elszált a morálom mikor láttam hogy 20% ésély a nyerésre. Túloldalon 2-3 unicum meg kék , nálunk csak narancsok meg ilyenek."
És biztosan nincs ezzel egyedül a kolléga.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#194052) notika77 válasza notika77 (#193965) üzenetére


notika77
senior tag

12 days of Tankmas 18-i (6.) kód: T4NKM45GR1N91N6

(#194053) Bobyjack válasza palfitom (#194048) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Engem nem demoralizál. Pont, hogy arra sarkall, hogy a lehető legjobban figyeljek oda (QB egy ilyen mondata miatt itt már jól körbe lett röhögve). Egy jó ellenfél nagyobb eséllyel büntet bármilyen apró hibát is. Az XVM miatt nagyjából tudom mire számítsak (a szélsőségektől eltekintve).

(#194052) notika77: Köszi, hogy minden nap beteszed a kódot! Nem sok kedvem lenne keresgélni utána...

[ Szerkesztve ]

(#194054) palfitom válasza Bobyjack (#194053) üzenetére


palfitom
félisten

Persze, érthető ez is, de mindannyian mások vagyunk.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#194055) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Yeey. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194056) jano_77


jano_77
nagyúr

A statisztikát készítőknek:
Kinyitottam a 11 Lunar ládát:
- 2 skin: JPz.E100 és T110E4 - ezzel az Obj.430U leszámítva meglett mind
- 7 nap prém
- 4000 gold
- 500K kredit
- díszek közül 3x adta be ugyan azt az V díszt. Mit ad Isten éppen 2 híja maradt az albumnak. THX WG :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194057) e-newsee válasza Bobyjack (#194053) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerencsés vagy.:)
Az emberek, pár kivételtől eltekintve egyszerű lények, könnyen manipulálhatók, illetve az xvm esetében könnyen manipulálódnak. Mert ugye magunknak hazudunk a leghatékonyabban, és azt hisszük el a legkönnyebben, mert a mögé gyártunk ideológiát, míg a külső hazugság mögött húzódó elméletet nem ismerjük annyira.
A lényeg, hogy a mások statját látó játékosok szerintem kb 80%-ára úgy hatnak a látottak, hogy máshogy állnak a csatához, mint ha nem látták volna. Ezt kár tagadni. Ha nem lehetne bennünket ilyenekkel átverni, és olyan könnyen el tudnánk vonatkoztatni, akkor nem lennének reklámok. De még szuperhősök sem. Azokat is azért alkottuk, mert ők azok, akik el tudnak vonatkoztatni az érzelmeiktől, és a kritikus helyzetben racionálisan tudnak cselekedni. Ezzel megmentve a lányt (vagy csatát).
De mondtam, mindenkinek mások a preferenciái. Nekem az jött be, ha nem látom. Janónak az, ha minél többet lát. Ha valaki úgy érzi, nem befolyásolja, akkor egészségére!
Peace! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194058) Argh!


Argh!
aktív tag

Első csatám az AMX M4 Mle 51-el, a cimében benne a többi infó xD
[link] :K

Nem akartam rárakni semmi extrát mert csak 24,6k xp kell vele a toronyra, a Xes már ki van fullra fejlesztve töredékekből. :K

[ Szerkesztve ]

(#194059) palfitom válasza Argh! (#194058) üzenetére


palfitom
félisten

:C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#194060) e-newsee válasza Argh! (#194058) üzenetére


e-newsee
addikt

Eeez laza kor volt! Grat! :C

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194061) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Mentem most 2 10es kört.10es német arty... elsö percbe 2döglötek.0:15 a vége.Egy magyar elkezd obj 268v4el,persze 0 dmgvel anyázni,meg beszólni hogy ö 50éves,és szétver mindenkit,stb,stb....Második kör,grille15 vegyes 8-10 tier,sz*rrá lötek bennünket,úgy 3perc alatt.0:15 megint.Már a elég is volt.

(#194062) Bobyjack válasza e-newsee (#194057) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen, sajnos komoly probléma a manipuláció. Megesik, hogy az XVM miatt zöld játékos vezeti magát a vízbe, vagy áll a sarokba duzzogva. Pedig ő még a jobb játékosok között van elvileg.

OFF: Itt és a valós életben is meg kell szűrni az információt. Ennek persze a valós életben is megvan az analógiája: lásd, 2016 eleje óta válsághelyzet van Magyarországon folyamatosan a migráns ügy miatt, pedig a kormány alkotta törvény feltételei sem teljesülnek hozzá. De persze ez senkit se zavar mert a Híradóban elmagyarázzák miért van erre szükség. Ugyanez megvan a másik oldalon is pepitában, ezért nem mondom hogy nagy különbség lenne oldalanként...

(#194063) ooloo


ooloo
őstag

Bedőlni látszik az a hazugságuk is , miszerint a játékosok nyomására meg kellett teremteniük a csatákon belüli anonimitás lehetőségét . Eddig vajmi kevesen éltek a lehetőséggel .... főleg középszerű és gyengébb játékosok . Ezek biztosan nem döngették a wg kapuit anonimitást követelve az xvm fókusz miatt . Hehe. :DDD Viszont le a kalappal azon jó és még jobb játékosok előtt , akik bátran vállalják magukat . :R Csatánként ha egy kettő 1000-1100 wn8 értékkel bíró játékos használja ki a lehetőséget , de szerintem azok zömében tizenéves gyerekek , akik azt hiszik , hogy ettől unikumoknak nézik őket . ;] Szóval ... hazudnak reggel , délben , és este is . Olyan szinten van manipulálva a játék , hogy az néha már röhejes . Viszont varázsoltak egy gyönyörű környezetet .. benne aprólékosan kidolgozott tankokkal . Engem beszippantott ez a világ . Alternatívája , ami labdába is rúghatna , nincs a láthatáron . A manipulált játékmenet , a kapzsiságuk és a hazugságaik ellenére itt vagyok , de csak az miatt , amit az előző mondatban leírtam .

Aláírás ... egy függő . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194064) peterson79


peterson79
őstag

hali,

Valaki gyorsban tudna válaszolni?

Most léptem be a játékba, Lorraine a mai menü és nekem ilyet ír:
Vásárlás értéke: 10700 arany (-10408*)
* ez a csomag olyan elemeket tartalmaz amelyekkel már rendelkezel. Ezen elemek árát jóváírjuk a fiókodhoz a csomag vásárlásakor.)

Most a jóváírás értéke 10408 vagy a lorraine-ért kell annyit fizetnem és valami miatt levonja a 300 aranyat?
Bérletes tankként ott van a garázsomban...lehet azt látja és azt hiszi megvettem már???

[ Szerkesztve ]

(#194065) Barret001 válasza notika77 (#194052) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi :)

(#194066) Jokerdapro válasza peterson79 (#194064) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Bérelt tank esetén levonja az árát. Ha nem bérelt lenne , akkor 300 aranyèrt megkaptad volna a legénységet, garázs helyet, 5x szorzót. Keress picit vissza, emlékem szerint zöld sárkány írta le a tapasztalatait ez ügyben. (A ruszki könnyűt vette) :B

[ Szerkesztve ]

(#194067) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv! Az antiduplikátor nekem azt írja, hogy 17 töltetem van. Gondolom ez azt jelenti, hogy ennyiszer tudom használni. De milyen intervallumra vonatkozik? Napi limit, vagy heti, esetleg ennyi összesen? És ha az utóbbi, akkor hogyan lehet (ha lehet) feltölteni? Köszi!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194068) kchryss válasza peterson79 (#194064) üzenetére


kchryss
addikt

Igen a bér tank miatt úgy jelzi ki mint ha kompenzálás járna és meglenne már a tank. Viszont ha megveszed nem kapsz vissza semmit, annyit von le amennyi "kell" neki. Így jártam az LT-432-vel.

(#194069) Massmurderer válasza ooloo (#194063) üzenetére


Massmurderer
őstag

Be se kapcsoltam én,tök felesleges.

(#194070) ollie válasza lacibacsi (#194067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennyi van összesen. Nem tudjuk, hogy lehet-e majd még töltetet szerezni.

[ Szerkesztve ]

***

(#194071) peterson79 válasza kchryss (#194068) üzenetére


peterson79
őstag

Ahh, az gáz. Köszi a válaszokat.

(#194072) lacibacsi válasza ollie (#194070) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm!
(szomorú szmájli)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194073) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Mikor elindulnak a lemingek.Vicc az,zsinórba 5x volt ilyen f*szkalap banda.Még full 10esbe is.7es német artyval voltam

(#194074) egyedülülő válasza jano_77 (#194030) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Mert akkor nem látod milyen ellenféllel állsz szemben és nem tudod hozzáigazítani a játékodat. Na pont ezért jó az anonimitás szerintem. Miért is kéne tudni az ellenfélnek, hogy a másik piros vagy lila. Nekem ez is csalás valahol.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#194075) Imilenni válasza Massmurderer (#194069) üzenetére


Imilenni
addikt

Mert ellehet már rejteni?
Hun? :DDD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#194076) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Beállitásoknál kell valamelyiket kipipálni.Amúgy ha játszanál,tudhatnád.Belépsz a játékba,az a makmarci pirospöttyös ökörség elöugrik mindig.

(#194077) Imilenni válasza Massmurderer (#194076) üzenetére


Imilenni
addikt

Még csak most érek haza, de köszönöm! :R

Press "F" to pay respects.

(#194078) e-newsee válasza ollie (#194070) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem nem lehet szerezni többet. Ennyit adtak, oszd be! Abból gondolom, hogy még a Holiday Ops leírásában is kitérnek rá, hogy csínján kell bánni vele, és érdemes megtartani a végére, amikor már csak pár dísz hiányzik.

"Since Charges are the most reliable way to get missing decorations, it's better to hold them until the end of the event and use them to fill the gaps in your Collections. Remember that the number of Charges is limited, so use them wisely to craft only the most necessary and rare decorations."

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194079) po1son


po1son
addikt

lunar 11x box, egészen jó drop, igaz kb soha sem volt vásárolva semmi ezen a profilon (4-5 éves ), gondolom elakarják csábítani az embert még több vásárlásra.... :B

-4500 gold
- Progetto 46
-12 nap prémium
--3d skinek: obj u430, jgpze100, e4
- díszek

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194080) jr1994


jr1994
addikt

(#194034) galervin93

"Én már évek óta csak tankokat látok és azok ellen is játszok, nem nevek és statok ellen. Nekem mindegy, hogy fekete vagy lila, engem az érdekel, hogyha Leo PTA-ban ül, akkor 8.5 mp körül lő vissza nekem, és átlagban 420-at sebez."

Ezt bele kéne írni az összefoglalóba :R
(sikerült válasz helyett új üzenetként elküldenem)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194081) kchryss


kchryss
addikt

Emilia durván nyomja az új tankokkal, főleg a német csodával.

Az a 3500-as átlagsebzés egy 8-as heavy-vel. :Y

(#194082) ooloo válasza kchryss (#194081) üzenetére


ooloo
őstag

Streamer RNG.. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194083) e-newsee válasza ooloo (#194082) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már streamer RNG! Ezt Scheff osztotta meg tegnap: :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194084) kchryss


kchryss
addikt

Ruszki szerveren kaptam 3 nap prémet, mert belenéztem a streambe ahol a fejlesztőkkel beszélgettek. :)

(#194085) ooloo válasza e-newsee (#194083) üzenetére


ooloo
őstag

Egy fecske nem csinál nyarat ... ill. egy streamer nem tud lehozni egyedül egy csatát . ;] Talán, néha , olykor-olykor , egyet-egyet. Egyébként is ... itt az egyéni teljesítményről volt szó . Nézek megosztott videókat és köztük Szakács Tibiét is . Sokan vannak akik nem kedvelik , de én azok közé tartozok , akik kedvelik . Jól játszik , és jól reagálja le a csata eseményeit . Viszont gyanúsan jobb a "szórásképe" , mint a sajátom . Én hiába kapok jó leosztást - mert ugye a kimagasló eredményekhez elengedhetetlen - , valahogy egy bizonyos sebzési érték ( 2500-3000 ) elérését követően , néhány kivételtől eltekintve , olyan mellélövéseket produkál a löveg , hogy öröm nézni . A wéennyóc növekedésével emelkedik a löveg pontossága és a "szóráskép" is a jobbik arcát mutatja ..... én így gondolom . Ez a magánvéleményem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194086) xAttilax válasza Massmurderer (#194073) üzenetére


xAttilax
senior tag

Szerintem meg az a gáz mikor a hátulról lődöző artyk sírnak... amúgy nem személyeskedés de neked mi az ingame neved?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194087) ooloo


ooloo
őstag

Még a végén tényleg visszahozzák a játékba a [Waffenträger auf E 100] -at . Igaz , közel sem lenne olyan op a mostani közegben , mint abban amiből kivették . Nekem nem volt szerencsém játszani vele , de talán most . Viszket a tenyerem ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194088) BÁ Nutrition válasza notika77 (#194052) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezek mit adnak?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194089) Warton


Warton
őstag

Új évi 11 láda Excelleseknek:

Gold 3750
Credit: 200.000
Prémium 6 nap
+Bret. Panther
+E100, JgPE100, E4, AMX skinek

(#194090) ooloo válasza ooloo (#194087) üzenetére


ooloo
őstag

Szakács Tibi is megemlíti ... [Waffentróger Auf E 100]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194091) jano_77


jano_77
nagyúr

Igazán nem rajtam múlt ez a csata. Ha a végén a Renegade és a Scorpion G nem lett volna annyira gyáva pöcs és a Super Pöri nem lett volna BOT, akkor nyerhettük volna a csatát.
Skoda T50 6555 dmg Tank ÁSZ (döntetlen)


32% a csapatsebzésből és kevés!!!! :Y

Ez volt a 4-ik csatám ma: 15 kill, 4652 átl dmg (18609), 3 win, 6K wn8

Mondjuk a 872 alap XP-re nem értem miért adott ÁSZT!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194092) xAttilax válasza jano_77 (#194091) üzenetére


xAttilax
senior tag

Mert gondolom volt további XP hősies védekezés vagy mi a neve

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194093) jano_77 válasza xAttilax (#194092) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazad van, kaptam Kitüntetésért 471 XP-t, így már 1353 volt. :R

Voltam olyan hülye, hogy a napi küldit nem fogadtam el az első csata előtt, így a 3 csatás +K sebzést már teljesítettem volna, de most copok, mert kell még kettő csata. :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194094) jano_77


jano_77
nagyúr

Más is észrevette, hogy amióta kaptunk minden Nemzethez 60-60 töredéket, azóta nem univerzálisat ad olykor-olykor, hanem Nemzetit!? Milyen érdekes?! Korábban épp az volt a gond, hogy univerzálisból rengeteg, Dunát lehet rekeszteni, de nincs hozzá Nemzeti. Most meg fordítva. Már ha vki használta a töredékeket és fejlesztett ki tankokat persze.

Másik dolog:
Foch B-t éppen töredékekből fejlesztettem ki és az lenne a kérdésem, hogy a 9-es Foch-t érdemes megvenni vagy majd rögtön a 10-t vegyem mikor lesz a Karácsonyi akció? Igazából sokat valszeg nem megyek majd velük, a 9-essel csak amiatt mentem volna, hogy a 10-est elérjem. Ilyen megvilágításban gondolom, akkor inkább a 10-t vegyem, nem?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194095) e-newsee válasza jano_77 (#194094) üzenetére


e-newsee
addikt

Én inkább arra tippelnék, hogy látták, mennyi univerzális töredék halmozódott fel mindenkinél, és kicsit csavartak a balanszon.
A Foch témához nem tudok hozzászólni, az nekem irreleváns jelenleg.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194096) h1mpi válasza jano_77 (#194094) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én most hogy pár napja szó volt a töredékekről a Svéd és Olsz ágon elég szépen haladtam a tier x felé :K

(#194097) jano_77 válasza h1mpi (#194096) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a FOCH b-n kívül kifejlesztettem a német X artyt, a Manticore-t

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194098) notika77 válasza notika77 (#194052) üzenetére


notika77
senior tag

12 days of Tankmas 19-i (7.) kód: 3V1L100I5TH3B055

(#194099) ollie válasza jano_77 (#194094) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem továbbra is univerzálisból jön a legtöbb.

***

(#194100) Puculo válasza notika77 (#194098) üzenetére


Puculo
aktív tag

Hálás köszönet! :R

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.