Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194352) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Alighanem szükség lesz egy kis moderátori közbeavatkozásra...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194356) Motyi


Motyi
senior tag

Egy kis adalék a statisztikához. 150 doboz nyitása:
- 1x E75 TS
- 1x 703 II
- AM 39 Gendron-Somua
- Sexton I
- Pz.Kpfw. III Ausf. K
- Bretagne Panther
- Sherman VC Firefly
- Az összes skin (E4, E100, O140, O430U, Jagdpanzer E 100, AMX 13 105)
- Julia Winnfield legénységi tag
- 129 nap prém
- 17.300.000 credit
- 120k gold (4db T8-at nyitottam még a fenti kettőn felül goldban + a kis tankok
duplikációi goldban)

Szerintem nagyon megérte, bár full random és szerencse függő az egész, de nálam az előző években is hasonlóan jó befektetés volt.

(#194359) jimmy74 válasza lacibacsi (#194352) üzenetére


jimmy74
őstag

Lemaradtam valamiről...

WoT:jimmbo

(#194360) jimmy74 válasza Bobyjack (#194343) üzenetére


jimmy74
őstag

Meglessük akkor azt
Pár csatám van vele csak,nem nagyon jött be

WoT:jimmbo

(#194361) xAttilax válasza Argh! (#194349) üzenetére


xAttilax
őstag

Nem gáz felvennélek barát listára és ha lehet mennék veled szakaszban, ezt a játékot én is élném :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194362) Argh! válasza xAttilax (#194361) üzenetére


Argh!
aktív tag

Felvehetsz, de soha szoktam szakaszozni, nem szeretem ha várni kell ha kilőnek :N
De 2-3 map azé belefér. ;)

[ Szerkesztve ]

(#194363) lacibacsi válasza jimmy74 (#194359) üzenetére


lacibacsi
addikt

OFF: Csak egy kis személyeskedés volt...

ON: Még tegnapi eset, de azóta is azon gondolkodok, hogy szétverte-e a billentyűzetet az enemy user... :))

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194364) kchryss válasza jimmy74 (#194296) üzenetére


kchryss
addikt

Ja tényleg erről írni is akartam tegnap és láttam ma is előjött a repesz nerf téma.

A WG ugye azzal indokolta a repesz lőszer átdolgozását, hogy túl sokszor penetrálnak vele véletlenül. Ez az egyik legnagyobb hazugság amit kitaláltak. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt években hányszor ütöttek át HE-vel célzás nélkül és egyébként célzottból sem volt túl sok eset.
A penetráló repesz lövés az esetek 99%-ában előre tervezett okos játék eredménye és a legritkább esetben szerencse eredménye. Tökéletes példa erre a tegnapi skill4ltu csata amit linkeltem. Az nem szerencse, hogy dupla repesz lövéssel tudatosan a motorháztető felső részére lő és ezzel gyújtja a tankot hanem tudás. Szinte garantált volt a gyújtás. És ez nem egyedi csata volt tőle, van ilyen repeszes csatából neki több száz egy évben, egy csomó ásszal. Ha egy gyenge játékos játszott volna repesszel garantáltan nem sebezte volna le a saját hp-ját sem.

Ironikus módon azzal indokolják, hogy át kell dolgozni a repeszt, hogy kevés skill-lel is sokat sebeztek vele miközben az egyetlen skill alapú működési elvét az átütést elveszik tőle és átalakítják olyanra, hogy páncélzattól függetlenül mindenbe sebezzen. Vagyis sokkal agyatlanabb lőszer lesz mint amilyen jelenleg. És minden fejlesztésben az agyatlan irányba mennek már régóta. Elveszik a tankok triviális gyenge pontjait, laposabbá teszik a pályákat, csőpályákat építenek hogy ne kelljen gondolkodni hova mehetsz, bokrokat megritkítják, hogy a hülye is tudja ha spotot kap, hogy az egy szem bokorban lesz az ellenfél és még lehetne sorolni. Ezért vagyok hitetlen a nagy újraegyensúlyozó patch-csel kapcsolatban is. Főleg ha arra gondolok milyen superteszter statokat láttam az elmúlt években. Skill ruszki szerveren belefutott párba, ilyen 40% wr-es csókákat kell elképzelni akiknek a visszajelzései alapján balanszol a WG.

(#194365) h1mpi válasza kchryss (#194364) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos a 40%-os csókák költenek a játékra sokat, mert azt hiszik a tudást meg lehet venni pénzért... Az unicumok sok esetben a klánból megszerzik a goldot meg mindent, amit akarnak. Ezért érthető, hogy nem rájuk fejleszt a WG.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194366) peterson79 válasza lacibacsi (#194363) üzenetére


peterson79
őstag

Itt most az a lényeg, hogy Obj 261 felfogta/pattintotta az ellenséges erőt képviselő Jg.pz. E 100-as lövését?

Ez szerintem tök szokványos..és más arty is megcsinálja vele szemben, de itt kifejezetten azt mondanám, hogy: ráássá :)

(#194367) h1mpi válasza peterson79 (#194366) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Jgpze100 lövése mindenben elakad, ez volt az egyik ok ami miatt anno eladtam...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194368) Argh! válasza h1mpi (#194367) üzenetére


Argh!
aktív tag

De ne már... Most akarom megvenni :K Egy univerzális tőredék kell és megvan :C

[ Szerkesztve ]

(#194369) eddieke666 válasza Argh! (#194368) üzenetére


eddieke666
tag

Sajnos pedig sokkal rosszabb mint régebben.

(#194370) h1mpi válasza Argh! (#194368) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Próbáld ki aztán majd meglátod :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194371) ooloo válasza eddieke666 (#194369) üzenetére


ooloo
őstag

Ezt soha nem értettem .... Leírják , hogy milyen paraméterekkel rendelkezik a löveg . Ez az érték publikus . Például a Grille 15 pontossága 0.25/100 :Y . Ennek ellenére olyan szórása van , hogy ha csak a célkeresztet látnád , akkor azt hihetnéd egy muszka nehéz tankban csücsülsz . Ha nagyon sarkosan akarnék fogalmazni , akkor ez a vásárló félrevezetése .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194372) h1mpi válasza ooloo (#194371) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A WOT-ban a leírt és a valós dolgok sokszor nem éllnak köszönőviszonyban sem...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194373) Eugene Roe válasza h1mpi (#194365) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Csak hiszik? :P megveszik a dobozkákból a többé kevésbé op tankokat, aztán virulnak vele. Persze igen, ők vesznek 100-200 dobozkákat hátha 1 hónapih op-k lesznek. Tény, hogy átlag-én csak a fel-le szerelésre költök évi 500 aranyat, meg egy-két álcafestésre akciósan 250-et. 3 dobozka ára egy évre, vs pay to win 100-200 dobozkás emberke... ;]

#ooloo: minden streamerem elmondja heti 2*, hogy a T9-es német td-t preferálják, mert nincs benne a hidden bullet-dunk, + camo is jobb.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#194374) h1mpi válasza Eugene Roe (#194373) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyik ládás tankkal sem lesznek OP-ok . Mindegyiket szitává lehet lőni...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194375) lacibacsi válasza peterson79 (#194366) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt nem mondom, hogy nem szokott pattintani bármelyik arty, de azért, hogy a keményfémmagvas skúló lepattanjon, az nem mindennapi... Szerintem... De ha ez szokványos, akkor bocs. Ilyen nagy alfájú és átütésű cucc még nem pattant rólam...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194376) peterson79 válasza lacibacsi (#194375) üzenetére


peterson79
őstag

Nincs meg ez a TD, de a korábban említett rossz hírnevének köszönhetően mindent el tudok képzelni róla. Lehet, hogy már Nekem is volt alkalmam ilyenbe botlani, de már fel sem tűnik :)
Már rég feladtam a csodálkozás természetét ebben a játékban.

Nemrég kapott a gyerek egy roppant egyszerű, de szórakoztató társasjátékot, állatokat kell gyűjteni benne, 1 dobókockával játszuk. A lényeg, hogy bizonyos helyre el kell jutni a bábúddal, tök mindegy hogy teszed. Persze van amikor újradobhatsz és ezért hoztam fel ezt a példát. Ez a játék ugyanilyen -csak kevésbé szórakoztató :D - van, hogy fél óráig dobálózunk és az istennek sem tudod kidobni a kívánt számot és van, hogy egymás után olyanok jönnek, hogy sorban 2-3 állatkát is visszajuttatsz ahova való. Magyarán van olyan amire nincs magyarázat, de mégis megtörténik, mert ez a WG és a WoT :) ennyi :)

(#194377) ooloo válasza h1mpi (#194372) üzenetére


ooloo
őstag

Ez az ... nagyon ködös és homályos minden . Ebben a közegben , amiben semmi nem úgy van , ahogyan a papírra vetik , óhatatlan a gyanakvás . Ez a hidden bullet-dunk vagy mi a fene írott formában is létezik a hivatalos wg oldalon ?

Eugene Roe : Annak mi értelme van , hogy X-es tierben "lebutítanak" bizonyos egységeket ? Az a cél vezérli őket , hogy megteremtsél az egyensúlyt a tankosztályon belül ? Kétlem . Elég érdekes grafikon jönne ki , ha valaki elkészítené azt . Ennyi lóbaxó TD és a végtelenségig OP közepes tank között valóban elférne a Waffenträger Auf E 100 . Remélem berakják . Kerül amibe kerül . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194378) inferno88


inferno88
őstag

Tegnap és ma elég sokat játszottam az OBJ 703-mal és ez valami beteg tank. Nem egyszer mentem vele 4-5k kombináltat 3-4k felfogott sebzéssel. Inkább tier9-nek érzem. Elvileg 0.4 a pontosság, igazi oroszos szám, de valójában nagyon kezes az ágyú. Kedvenc prémem lett.
Ha bejön az új ág és hasonlóak lesznek a tech tree tankok, akkor leuralják majd a randomot.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#194379) KisApám


KisApám
addikt

Eddig ki tartja a csúcsot?
Nekem MOST 12 csata 11 vereség, a tegnap előtti és a mai napot nézve, egymás utáni csatákkal (tegnap elvette a kedvem a WG a 8 csata, 7 verséggel, de ma folytatja nekem...)
Átlag a TOP4-ben vagyok.

3 éve nem játszottam ennyit, mint az utóbbi napokban.
Megint nem fogok egy ideig. A "kedvcsinálás" hozzá nem igen jött be.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194380) ooloo válasza KisApám (#194379) üzenetére


ooloo
őstag

Többen mond egy kép ezer szónál ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194381) e-newsee válasza KisApám (#194379) üzenetére


e-newsee
addikt

Ki tartja a csúcsot? Szerintem Massmurderer, de majd megmondja, ha isszatér. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194382) kchryss válasza lacibacsi (#194375) üzenetére


kchryss
addikt

A KUMmulatív = HEAT lőszer pont hogy nem keményfémmagvas, mert az az APCR és könnyen fent is akadhat láncon és egyéb rétegelt páncélon.

(#194383) e-newsee válasza lacibacsi (#194375) üzenetére


e-newsee
addikt

Félreérted. Nem lepattant, hanem felfogta valami. Lehet, hogy láncot talált, lehet, hogy a csövet. Nagyjából ezek lehettek, különben az arty elpárolgott volna.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194384) HellGreg


HellGreg
őstag

Ha van bármi jelentősége a letakarás alakjának, akkor holnap T-44-100, holnapután Jagdtiger, 24 vagy 25 meg mutáns lehet. Csak hogy én megmondjam előre :DDD

(#194385) ooloo válasza e-newsee (#194381) üzenetére


ooloo
őstag

Posztold már a sajátodat ... legalább lássam , hogy másnak jobban adja , mint nekem . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194386) e-newsee válasza ooloo (#194385) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már megszólítottál, ez a mai. :D
Jobb is lehetett volna, de az utolsó két KV-2-es csatámban csak egy lövésre volt időm. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194387) KisApám


KisApám
addikt

+ a mai naphoz.
1 csatában az utolsó 3 lövés amit kaptam - ammorack - ammorack - BUMMM.
Megintcsak köszönöm WG.
A legutóbbi 8 csata 7 vereség után ma eddig 10 csata 7 vereség.
Csukott szemmel játszom...

És amikor ELC EVEN 90-el a 2. legtöbbet sebzel, miközben a csapat tele van TIER VIII-as TD-kel...

És még mindig tudok szerkeszteni 1 csata után... ez majdnem az átlag, 5 perc... és vereség.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194388) ooloo válasza e-newsee (#194386) üzenetére


ooloo
őstag

Megtiszteltél vele . Nem gondoltam volna , hogy megosztod . A kitakart részen látszik a "lázgörbéd" ... csak nem arty ? Nekem szokott így kinézni , ha csak 1 kézzel van kedvem játszani . A másikkal ... ;] ( ezt poénnak szántam )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194389) ChristianID


ChristianID
tag

mai nap után biztos jön az érem másik oldala...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#194390) ooloo válasza ChristianID (#194389) üzenetére


ooloo
őstag

Készpénznek veheted ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194391) KisApám


KisApám
addikt

A vereségeim ma játékos XVM-től függetlenek voltak.
Hiába zöld meg kék csapattársak, röhejes játékkal kikapunk.
13 csata/10 vereség. Hozzá a 2 nappal ezelőtti 8 csata 7 vereség = 20% győzelmi arány az elmúlt 2 napra. Ennél még egy BOT is jobb... :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194392) jr1994


jr1994
addikt

Az alábbi tankok közül érdemes megvenni valamelyiket?

-Udes 14 5, meg úgy az egész svéd medium ág
-Kranvagn? Átdolgozás óta még videót se nagyon láttam róla
-AMX 30B

Ezen kívül valószínűleg meg fogom venni a T-100 LT-t és a 9-es kerekest. És bár van 29 millió kreditem, szeretnék a feketepiacra is tartalékolni belőle.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194393) Emu


Emu
őstag

Köszönöm a tippeket, végül maradt mindkét 9-es, annyira nem hiányzott a kredit, majd meglátjuk. Első benyomások: 13 105: ez a 390-es ágyú elég durva, félig TD félig light. :) T100LT-t viszont annyitra nem érzem, mondjuk a legénység se 100%-még, meglátjuk.

jr1994: Udes bár megkapta már az új mechanikát, de még nincs megdöntve a páncélja. Simán szétszednek HE-vel, mert mind átüt. A 9-es nagytesó már lényegesen jobb, okosan használva elég jól pattog, csak a pen szegényes (234, ha jól emlékszem). Nekem most lett meg a 10-es. Még csak párat gurultam vele, de szerintem ez még jobb.
Krampusvágen: ez is most lett meg. Csak egy karikát mentem vele, kb. mint egy buffolt EMIL2.

(#194394) KisApám válasza jr1994 (#194392) üzenetére


KisApám
addikt

QuickyBaby -> Rating ALL Tier 10 Tanks in World of Tanks!

GODLIKE - EBR 105 (LT)*, Chieftian (HT), Obj. 430U (MT), Obj. 279E (HT)
Super competitive - WZ-111 5A (HT), STB-1 (MT), Strv 103B (TD), Kranvagn (HT), T-100 LT (LT), Obj. 268 4 (TD), Obj. 907 (MT)
Great Performers - TVP T 50/51 (MT), AMX 13 105 (LT), Maus (HT), Progetto 65 (MT), 60TP (HT), UDES 15/16 (MT), S. Conqueror (HT), M48 Patton (MT), T110E3 (TD), T22 Medium (MT), Obj. 277 (HT), IS-7 (HT)
Decent - 113 (HT), AMX 50 B (HT), B-C 25 t (MT), Fosch B (TD), Grille 15 (TD), Leopard 1 (MT), VK 72.01 (K) (HT), Type 5 Heavy (HT), FV4005 (TD), T95E6 (MT), Obj. 260 (HT), Obj. 705A (HT), Obj. 140 (MT)
Alright Situational - 121 (MT), 121B (MT), Pz.Kpfw. VII (HT), E 100 (HT), Jg.Pz. E 100 (TD), E 50 M (MT), ConquerorGC (SPG), FV215b (183) (TD), Badger (TD), Manticore (LT), T57 Heavy (HT), T110E4 (TD), M60 (MT), K-91 (MT), Obj. 268 (TD)
Avoid - WZ-132-1 (LT), WZ-113G FT (TD), AMX 50 Foch (155) (TD), FV215b (HT), Centurion AX (MT), Sheridan (LT), T92 HMC (SPG), T110E5 (HT), Obj 261 (SPG), T-62A (MT), IS-4 (HT)
Trash - B-C 155 58 (SPG), AMX 30 B (MT), AMX M4 54 (HT), Rhm. Pzw (LT), G.W. E 100 (SPG)

Tessék, lehet rajta vitatkozni :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194395) e-newsee válasza ooloo (#194388) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem titok a nevem. Ha megnézed a kommentjeimet, sohasem takartam ki.
A lázgörbe azért olyan, mert 15-én tértem vissza ehhez a fő acchoz, addig a kicsivel nyomtam a referral programot t2-3-ban. És hát, kellett pár nap, mire újra felvettem a ritmust a nagyobb tierekben.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194396) Papooo válasza jr1994 (#194392) üzenetére


Papooo
senior tag

Én most vettem meg a kilences udest.
Elég beteg álcája van, tud pattintani is.
Sajnos a mozgékonysága és az ágyúja nem egy nagy durranás.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#194397) ooloo válasza e-newsee (#194395) üzenetére


ooloo
őstag

Azon kívül , hogy tiszta lappal nyithatsz a 2. regisztrációval , van valami nyomós ok két "frontin" harcolni ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194398) Argh! válasza KisApám (#194394) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igen, láttam mikor QB Paris mapon ment AMX M4 54 (HT)-vel a heavy dühöngőbe, ö lejjebb volt, az ellenség mindenhova lyukat lőtt rá felülről ahova csak lehetett :K :C , aztán kiborult mekkora fos ez a tank. :DD
Szerintem nagyon jó tank, nem értem mié ilyen ritkán látni, nekem nagyon bejön. :C

(#194399) ollie válasza KisApám (#194394) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T22 szerinte great performer, miközben az egyik legrosszabb tabnk a játékban (sok másba is bele lehet kötni). Hát, egyre kevesebb köze van a játékhoz QB-nek.

***

(#194400) kchryss


kchryss
addikt

Skill ma nagyon nyomta a sódert a WG székházban. Gyakorlatilag 3 órán át folyamatosan megállás nélkül beszélt, lenyomott egy "standup comedy"-t, ülve játék közben. :D

Kíváncsi leszek meddig bírja moderálni saját magát. Szerintem egy időzített bomba. Vannak szokásai (káromkodások, disznó viccek, szexuális utalások) amiket látszik hogy igyekszik visszafojtani és sokszor sokáig gondolkodik, hogy mit mondjon a már megszokott dolgok helyett. Ebben a polkorrekt, álszent, neofeminista világban könnyű bajba kerülni ha valami kicsúszik az ember száján amibe bele tudják magyarázni a rossz szándékot.

Mai adásban például csicskáztatta a WG-seket, kávét hozatott velük. Aztán amikor meghozta neki egy csaj akkor azt mondta otthonra is kéne neki egy ilyen rabszolga. Meg valami sztriptízről is beszélt ezzel kapcsolatban, nem százas a csávó. :D

Úgy látszik most ő az első számú streamer a WG-nél, nagyon nyomják. QB kegyvesztett lett? Már az is érdekes, hogy a játékba jövőre bekerül 4 streamer legénységként és QB nem lesz köztük. Skill előbb bekerül a játékba mint ő.
Egyébként ezzel a streamer legénységgel kapcsolatban Skill azt mondta múltkor, hogy volt valaki aki szintén bekerült volna, de nem tudtak megegyezni vele és hogy többet sajnos erről nem mondhat, de mindezt akkora örömteli vigyorral mesélte, hogy elég valószínű, hogy QB-ről volt szó. Skill állítása szerint egy centet sem fog kapni a WG-től ezért, tök ingyen adta nekik az arcát és a szinkront. DezGamez pedig azt mesélte, hogy ő volt az utolsó akit felkértek erre a dologra, mert valaki mást terveztek eredetileg, de az nem jött össze és kellett valaki helyette. 1 napja volt csak dönteni, de nem gondolkodott rajta sokat, azt mondta soha vissza nem térő lehetőség, hogy bekerüljön egy játékba karakterként így örömmel él a lehetőséggel. Ő is azt mondta, hogy nem kapott érte semmi pénzt. Az ő karaktere speciális lesz, gondolom az arca nem lesz látható.

A nézők megkérdezték Skill-t, hogy szakaszozna-e QB-vel. Amire ezt a fejet vágta:

Korrekten elmondta, hogy nincsenek jóban, de hogy miért azt nem fejti ki, aki akarja nézzen utána google-lel.

Pár érdekes klip az adásból:
[blind1]
[blind2]
[dupla HE penetráció]
[A már itt a fórumon többször előkerült T95 gyenge pont a láncnál]
[Streamer RNG1]
[Streamer RNG2]
[HO-HO-HO XD]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.