Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194751) h1mpi válasza Dobi 562 (#194750) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a régi Ru251 kedvenc volt a mostani is nagyon jó szerintem. Én is megvettem, de próba még nem volt, majd talán holnap :K most xboxozás van a gyerekkel :B

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#194752) grizlisandor válasza grizlisandor (#194614) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azt olvasom reddit-en(katt), hogy nagyon nem változott a meta. Csak annyival, amit (#194684) ollie(katt) leírt a csoda prémium tankok a meta. ;]

Obj140 van, meg kell céloznom továbbra is a 430U, 277, Super Conq és WZ5A.

(#194753) Dobi 562 válasza peterson79 (#194749) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem a Tiger P, 110 es 50 100 nem jok a jelenlegi metaban, eljart felettuk az ido.

Tier 8-ban az IS-3 meg mindig nagyon jo. A lengyel 8-as az 53TP is mukodokepes. VK 100 01P az szinten jo, szinte az osszes pattintos kuldetesre alkalmas. T32 es Cerna az szinten jok lehetnek a gun dep miatt de ezekkel 1000 eve nem jatszottam.

Medek kozul tier 8-ban a P44 Pantera, a T44 es az Udes 14 5 amik jol mukodnek szerintem. Ezek kozul egyedul a t44 amivel lehet brawlerkedni a heavy-k kozott ovatosan.

Ha olyan medet szeretnel amivel lehet a heavy soron daralni akkor magasabb tierekben kell szetnezni, ahogy irtak is elottem az OBJ 430U az pont ilyen.

Tier 7-hez nem tudok bovebben hozzaszolni mert nagyon ritkan megyek tier 8 ala.

Egyebkent a tier 8 a premium tankokrol szol, ha Stauffenberg kollega akar penzt kolteni akkor tudnank ajanlani tobb tankot ebbol a tierbol. :P

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(#194751) h1mpi: termeszetesen megvan a 9-es RU is es azt is a topiklakok ajanlasara vettem vissza es szinten nagyon szeretem. De megis a kedvenc tierem a 8-as es a HWK pont oda lett kitalalva, hogy betoltse az RU utan keletkezett urt. :B

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(#194752) grizlisandor : az ujabb prem tankok azert jol balanszoltak szerintem, nyilvan tanult a WG a hibaibol, hogy ha OP prem tankokat (Defender, IS-3A, EBR, LT 432, Progetto) adnak ki, akkor senki sem fogja venni a regebbieket.

[ Szerkesztve ]

(#194754) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Get Your Holiday Loot! [link] egész jól hangzik :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#194755) Jadro


Jadro
veterán

Na meg is van a T-100 és az AMX 30. Arra figyeljetek az újoncok toborzásánál, hogy a mikulás csak parancsnok lehet, más pozícióra nem választható ki. Ez akkor lehet gáz, ha elsőre nem őt képzed és pont annyi újoncod van, mint amennyi a tankba kell és már valakit kiképeztél előtte parancsnoknak.

Nálam segített a szerencse, a mikulás csakis parancsnok lehet, annak is terveztem. :)

Szerk: Még egy kérdés. Mennyire fontos T-100 legényeire/leányaira a javítás? Fent van mindenkinél a bajtársak és az álca, parancsnokon a 6.érzék is. A következő kör képességeire javítás legyen, vagy valamelyik képességnövelő? (Helyzetfelismerés/pillanatkép/sima utazás lenne az alternatíva.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194756) jimmy74 válasza peterson79 (#194745) üzenetére


jimmy74
őstag

Szerintem a sheridan jó!Nincs azzal gond akinek ki van nyitva vegye meg nem fog csalódni benne.

WoT:jimmbo

(#194757) mormota79


mormota79
tag

QB mintha azt mondta volna egyik nap hogy a kalendariumi ajánlatok után egy új 8as prémium tank lesz betéve.

(#194758) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Csak nalam csinalja a f*sgaming h amig a 4 db 5x kuldetes tart addig orak hosszat elcsalja a meccseket? Konkretan 4 napja nem tudtam 1 db win/ora fole kerulni. Aztan ha elfogynak megnyugszik es minden megy normal uzemmodban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194759) Pug válasza BÁ Nutrition (#194758) üzenetére


Pug
veterán

Igen, a jatek csal, chemtrail, gyikemberek, soros...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#194760) ooloo válasza BÁ Nutrition (#194758) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem még küldetést sem kell indítanom , akkor is vakvágányon vagyok . Az event kezdete óta 1 nyertes csatára 3 bukó jut . Előtte stabilan 50-50% volt . Nem kellett volna kimaxolni az 50% kredit szorzót . Így - ezzel a nyerési aránnyal - kb. ott vagyok , mint akinek cca. 50% körüli nyerési aránya van 20-25% kreditszorzó mellett . Nyilván csak beképzelem az összefüggéseket , de a wg esetében azt sem lehet elhinni , amit kérdeznek . ;] Az is benne lehet , hogy a kreditszerzést is kontroll alatt tartják . Amolyan adnak is , meg nem is .... ;] Én láttam már karón varjút .... ;]

Pug : Mit szívsz ? Adhatnál nekünk is . Elvarázsolva én is elhinném minden szavát a WG-nek . Mindig rózsaszínben látnám a világot és hinném , hogy a politika és a pénzvilág tisztességes eszközökkel harcol a köz érdekében .... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194761) Stauffenberg válasza peterson79 (#194749) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

IS, T29 megvannak, pattintós tankra pedig a KV4. Ezek a nagyon klasszikusok zömmel már a garázsban vannak.

Inkább ezek az új nemzetek/ágak érdekelnének, amik az utóbbi 2-3 évben jelentek meg.

(#194762) Gubu0101 válasza HellGreg (#194747) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát ja,én is erre tartalékoltam a goldot,de hát megszívtam :((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#194763) KISDUCK válasza Stauffenberg (#194761) üzenetére


KISDUCK
addikt

A svéd TD vonal bent volt amikor még játszottál? Nekem nagyon bejön, nagyon jó az álcája és alap lőszerrel is magas a penjük. T8-ban az UDES 03-nak 288 az alap átütése.

(#194764) HellGreg válasza Pug (#194759) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát amikor 15:15 állásnál a leláncolt lightot 3-an lőjük és vagy mellé vagy kritikus, vagy lepattan, akkor már tudom hogy ezt a csatát az RNG nem nekünk szánja és érdekes módon mindig be is jön a bukta. Biztos véletlenek sorozata, hihető. :C

Gubu0101: tavaly ugyanezt eljátszották a Caernarvon AX-szel, csak akkor idegesebb voltam, mert 170 ezer aranyam volt, most csak 55k.

[ Szerkesztve ]

(#194765) ollie válasza jano_77 (#194734) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van, a nyóckerben a kínaiak árulnak mindenféle csempész árut. ;]

***

(#194766) jr1994


jr1994
addikt

Ó, milyen varázslatos szentestei nyitásunk volt tegnap! Vettünk egy második 25-ös adag dobozt, most a Lunar kollekcióból. Az első 25-ös csomag, mint írtam, beadta a kétcsövű tankot múlt vasárnap. Hát, most kiesett minden ami még nem volt meg. E75 TS, SU130-PM, Firefly. Ezen kívül kétszer adta be az Obj. 703 árát, egyszer a Firefly-ét, úgyhogy kb 34000 gold jött össze. Még némi prémium nap meg kredit, de azt már nem is számoltam, meg a még hiányzó AMX 13 105 skin. OMG, egy darabig nem kell költeni a játékra :C

(#194753) Dobi 562: én a 8-as Udes mediumot most a x5 küldetésekkel gyorsan letudtam (31 csata, tudom nem túl sok hogy véleményt mondjak). Úgy 10 csata alatt ki is fulloztam, jó legénységgel, kajával vittem stb. Hát, rég volt olyan tank amire nem raktam töltésgyorsítót. De ezen lecseréltem szellőzésre, stabilizátor meg optika mellett, és még szellőzős direktívát is raktam mellé, de ez az ágyú még így is egy fostenger volt. 70% lett a találati arányom, ami nagyon rossz, értelmes ágyúval felszerelt tankokon 80% körül szokott lenni, ráadásul ezzel sokszor megálltam szűkülni, nem gyakran lövöldöztem menetből. Remélem a 9-es már jobb lesz, két csata után, legalább pattintani ez már tud.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194767) ollie válasza HellGreg (#194747) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Örülj neki, az egyik legrosszabb tier 8-as heavy a játékban.

***

(#194768) ollie válasza peterson79 (#194749) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az AMX 50 100 nem jó sajnos, az is a rosszabb tier 8-as heavyk között van.

***

(#194769) Dobi 562 válasza Stauffenberg (#194761) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha tier 8 fole is akarsz menni, akkor: OBJ 430U, IS-277, cseh medek, olasz medek. Esetleg a francia kerekesek szarok ha szeretsz jatszani autoversenyzos jatekokkal es/vagy 14 evnel fiatalabb vagy.

[ Szerkesztve ]

(#194770) ollie válasza Dobi 562 (#194753) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a Progetto-t azért nem nevezném OP-nak, mert nem lehet olyan agyatlanul játszani vele, mint a Defenderrel. Tény, hogy a legjobb medek között van, de tudni is kell vele játszani.

***

(#194771) ollie válasza Jadro (#194755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Light tankra fontosabb a látótáv, aztán jöhet a javítás.

***

(#194772) apóka


apóka
aktív tag

Hogy lesz 10-es a karácsonyfa? Teljessé kell tenni az albumokat?
Már 5-ös minden a fánál, a nagy díszek is fent vannak. Hiába csináltam a díszkészítővel az albumból hiányzó 5-ös díszt, nem nőtt az ünnepi hangulat szintje (a meglévő pontra gondolok).
Doboz kéne hozzá? Nincs kedvem venni... :((

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#194773) ollie válasza apóka (#194772) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor lesz 10-es ünnepi szinted, ha csak 5-ös szintű díszek vannak a fán.

***

(#194774) Dobi 562 válasza ollie (#194770) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ki lehetett volna fejtenem bovebben. :)

A Progetto szerintem a legjobb 8-as kreditfarmolo egy JO jatekos kezeben. Az OP-t, azt nyilvan ugy ertettem, hogy a felsorolt gepek sokkal jobbak mint a tech tree-s normal tarsaik, egyik tank sem kifejezetten pay-to-win. Na jo, azert a Defender egy tier 6-os matchup-ban tarol, azt el kell ismernem.

(#194775) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy láttátok mit tervez a WG jövőre a játékban?

;]

***

(#194776) ooloo válasza apóka (#194772) üzenetére


ooloo
őstag

A karácsonyfa alatt az Ünnepi hangulatot érted ? :F

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194777) apóka válasza ollie (#194773) üzenetére


apóka
aktív tag

Igazad van!
Noob vagyok :W Az egyik dísz 4-es volt, ezért nem kaptam tízes szintet.

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#194778) KISDUCK válasza ollie (#194775) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez tuti fake, ha igazi hír lenne lennének rajta kerekek. :DD

(#194779) Jadro válasza ollie (#194771) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi, eszerint cselekedtem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194780) Papooo válasza ollie (#194775) üzenetére


Papooo
senior tag

Ezt élném.
Még a nyolcas bunker heavyk is összecsinálnák magukat, ha elsülne a három ágyú. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#194781) ooloo válasza HellGreg (#194747) üzenetére


ooloo
őstag

A koncepciót én sem értem , hogy nem lehet megvásárolni aranyért ... a legtöbben kiköltekeztek ládavásárláskor és a VK-t nem adja kihagyhatatlan kedvezménnyel . Pénzért még én sem venném meg , pedig....
Jó... akkor tovább csücsülök az aranyhegy tetején .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194782) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A 8-as kötvényből vásárolható tankok közül melyiket érdemes kiváltani?

(#194783) ollie válasza KISDUCK (#194782) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha prémium tankokra gondolsz, akkor a Patriotot.

***

(#194784) ooloo válasza ooloo (#194646) üzenetére


ooloo
őstag

Már csömört kaptam a sok vesztes csatától .... amolyan bejgli effektus , így karácsony környékén . ;]
Azért a becsületére legyen mondva , a véennyócat nem babrálja ... :N

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194785) lacibacsi válasza jr1994 (#194766) üzenetére


lacibacsi
addikt

Annyira fellelkesültem a hozzászólásodon, hogy vásároltam egy 11-es Lunar csomagot. Progetto, duplacsövű és Firefly kompenzációval kiesett belőle 28950 arany! Meg még 12 nap prémium. Szerintem megint jól jártam... :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194786) ollie


ollie
MODERÁTOR

3 hónapos(!) account, már 20 ezer csatával, és semmit sem tanult belőlük.
Amúgy valaki mondja már meg, hogy hogyan lehet ennyi csatája, ez napi 220+ csatát jelent. Ennyi nem férhet bele egy napba.

[ Szerkesztve ]

***

(#194787) wwenigma válasza ollie (#194786) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bot farmol kreditet.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194788) Argh! válasza ollie (#194786) üzenetére


Argh!
aktív tag

2-3 ember játszik vele váltó műszakba.. :K

(#194789) po1son


po1son
addikt

Lehet költeni a kreditet, nem kell itt számítani black marketra idén.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194790) Atti777 válasza ollie (#194786) üzenetére


Atti777
senior tag

Bot? Bár ez igazából nem is kérdés

Engem tegnap ezzel a csodálatos játékossal hozott össze a (bal)sors: [link]

Путин, иди нахуй!

(#194791) ollie válasza Argh! (#194788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor sem fér bele 220 csata egy napba.

Bár, ha csatánként csak 5 percet számolunk, akkor az kevesebb. mint 19 óra.

[ Szerkesztve ]

***

(#194792) kchryss válasza Jadro (#194755) üzenetére


kchryss
addikt

T-100LT nem szokványos light ha a skillekről és a felszerelésről van szó.

390 az alap látótávolsága míg a többi 10-es light-nak a franciákat leszámítva 400 vagy 420.
Ezért érdemes a látótávolságra rágyúrni és azt kimaxolni. Ezen a tankon kifejezetten ajánlott a lila kötvényes optika felszerelésnek.

Másik érdekessége ennek a tanknak amit sokan nem tudnak, hogy a mozgás közbeni soft statja az ágyúnak elképesztően jó. Ezek a hidden statok amit a játék hülye módon nem mutat, de tanks.gg-n például meg lehet nézni:

Ez azt mutatja, hogy torony mozgás és tank mozgás közben az egész játékban ennek a tanknak esik szét legkevésbé célzóköre. Az ilyen tekintetben legendás obj140-re, pattonra és M60-ra is ráver egy kört.
Ennek van pár érdekes következménye:
1) Nem érdemes stabilizátort tenni rá, mivel az csak 0,01-et javítana a ...moving és ...tank traverse értékeken, de venti helyére rakva 0,01-et rontana a Dispersion értéken és ugye a venti sok mást is javítana így például a látótávot is növelné kicsit.
2) Ezt még skill4ltu sem tudja, de amúgy láttam róla youtube-on gyakorlószobás teszteket és beigazolódott az amit a tanks.gg is mutat, vagyis hogy teljesen felesleges a legénységre a pillanatkép és a sima utazás skill ilyen soft statok mellett. A sima utazás csak a ... tank moving értéket befolyásolja a pillanatkép pedig csak a ...turret traverse-et. Ezek pedig olyan alacsonyan vannak, hogy 0 azaz semmi változás nincs bennük ezeket a skilleket használva.

Így néznek ki a soft statok, venti-optika-töltésgyorsító felszereléssel, pótkajával, bia-val:

Ezeken az értékeken a pillanatkép és a sima utazás semmit nem javítana, a stabilizátor pedig olyan picit javítana amit meg sem lehetne érezni, a venti sokkal hasznosabb itt.

(#194793) vbbb


vbbb
őstag

Nem wot, de hátha érdekel itt valakit 1 hónapos prémium Pure VPN fiók ingyen és bérmentve. Még van 58db, írjatok rám privátot e-mail címmel és megy az invitálás. Nincs benne hasznom, holnapig tudom felhasználni mind utána elveszik.

(#194794) Terek


Terek
tag

Ez a VK75.01(K) lesz az utolsó tank a calendarban?

(#194795) BÁ Nutrition válasza Pug (#194759) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Te gyanus is vagy mondjuk xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194796) Gyuri27 válasza wwenigma (#194787) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak az a vicc, hogy bot és 44% wr. Te meg megfeszülsz és sokszor ennyi sincs.
Na ennyit arról, hogy nincs az mm megbuherálva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#194797) ollie válasza Terek (#194794) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#194798) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#194796) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jaj ilyet ne mondj, nincs itt semmi csoda. Kulonben is a fold lapos.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194799) Dobi 562 válasza kchryss (#194792) üzenetére


Dobi 562
addikt

Wow! Ezeket én sem tudtam! köszi! :R

(#194800) Argh!


Argh!
aktív tag

Még régebbről vannak 30% kedvezményeim némely T X-re, gondoltam hozzáadja az űnnepi -15%-ot, de sajna nem :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.