Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194701) wwenigma válasza jano_77 (#194692) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Német amazonon a Prime 69€/év és nincs cseszekedes, ingyen posta Németországban így ami kell onnan 10€-ert hazajön mailboxde-vel. Meg az egyéb dolgok, zene, videók, Twitch sub havonta egy is amik járnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194702) vbbb válasza jano_77 (#194693) üzenetére


vbbb
őstag

Na látom sikerült. :) Volt akció 12 fontra 3 hónap prime, azt behúztam, nekem úgy lett meg.

(#194703) jr1994 válasza h1mpi (#194700) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem nem engedte, ugyanaz a hiba mint janonál. Új twitch, új amazon fiók, olyan bankkártyával amit eddig nem használtam (mastercard). Amazon prime trial hónap megvan, twitch linkelve, de a twitch prime claimeléskor hibát dob. A kártyával lehet a baj, vagy a lokációmmal? Random angol címet adtam meg.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194704) h1mpi válasza jr1994 (#194703) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a régióval. És othert választottam, és fontos, hogy 500 Ft legyen a kártyán, mert beterheli ideiglenesen

[ Szerkesztve ]

(#194705) Jadro válasza jano_77 (#194692) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem így sem megy. Regeltem mindent újra - gmail, twitch, amazon valamint Revolut és KandH kártyaszámmal is próbáltam, de nem akarja. Elengedtem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194706) h1mpi válasza Jadro (#194705) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez fura, eddig azt hittem ez a megoldás...

(#194707) jano_77 válasza h1mpi (#194704) üzenetére


jano_77
nagyúr

Valszeg az volt nálam is, hogy a kártyáról elfogyott a pénz!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194708) ooloo


ooloo
őstag

Minden kedves fórumtársnak Békés , Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok !! :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194709) jr1994 válasza h1mpi (#194704) üzenetére


jr1994
addikt

Van pénz a kártyán.

Nem akartam othert választani, mert arra csak 7 nap twitch prime-ot ad, de megpróbálom. Viszont nem lesz így 7 nap után elérhetetlen a rental tank?

Az amazonon megadott régióval gondolom stimmelnie kell amit twitchen választok (?)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194710) h1mpi válasza ooloo (#194708) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi Neked is és minden fórumlakónak!

(#194711) Jadro válasza h1mpi (#194706) üzenetére


Jadro
veterán

Mondjuk az egyik próbálkozásnál beterhelte a kártyát 550 forinttal. Meglátom visszakapom-e avagy ez volt az ára a nagy próbálkozásnak. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194712) h1mpi válasza Jadro (#194711) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Visszakapod, ha nem akkor az ügyfélszolgálat vissza adja.

Nekem először 0 Ft volt utána terhelte be majd adta vissza:

[ Szerkesztve ]

(#194713) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem is írtam, valamelyik nap giftbe kaptam 11 ládát és benne volt a Progetto46 és két kisebb prém, ami már megvolt. A 11 ládából lett 19000 gold :C

[ Szerkesztve ]

(#194714) Jadro válasza h1mpi (#194712) üzenetére


Jadro
veterán

Ez volt nekem is, pár 0 forintos, majd ez, de csak nem akar összeállni a twitch prime.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194715) CirrMee válasza ooloo (#194708) üzenetére


CirrMee
addikt

Bádog Karajcsont! :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#194716) kchryss válasza ooloo (#194708) üzenetére


kchryss
addikt

Boldog Karácsonyt minden topiklakónak!

(#194717) zodo


zodo
nagyúr

Boldog Karácsonyt minden topiklakónak!

(#194718) h1mpi válasza Jadro (#194714) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most egy érdekes dologra lettem figyelmes. Beléptem az amazon fiókba, hogy lemondjam a 7 nap utáni megújítást, de nem találtam sehol az ingyenes tagságom. Megnéztem a kapott e-mailben és nem prime tagságot indított el, hanem prime video tagságot. Nem lehet, hogy Ti is rossz prime tagságra kértétek a free trialt?

Én leírom, hogy kaptam meg:
1. új Gmail fiók
2. új Twitch fiók
3. beléptem a Twitch fiókba és rá klikkletem a kis korona formájú ikonra, aminek az a neve ha felé viszed az egeret, hogy "Prime-zsákmány"
4. utána ráklikkeltem a WoT-os "ingyenes próbaidőszak indítása" gombra
5. ez átvitt a havi package-ra, majd arra is klikk és "bejelentkezés folytatása"
6. Utána megkérdezi, hogy felhatalmazom-e, igen klikk Felhatalmazás
7. utána kiválasztom az "other parts of the world" lehetőséget
8. csinálok egy új amazon accot, megadom a kártya adatokat és már igénylem is a free lootot
9. majd a Wot accban össze kell linkelni az új Twitch fiókot

Remélem ez így segít, Jano-nak is így tudtam megoldani és utána már működött Neki!

[ Szerkesztve ]

(#194719) e-newsee


e-newsee
addikt

Akkor én is beszállnék egy Boldog Karácsonyt jókívánsággal!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194720) kchryss válasza h1mpi (#194718) üzenetére


kchryss
addikt

Ha úgy van ahogy régen volt akkor 2 lehetőség van:
1) amazon prime próbaidőszak - 1 hónapos - ez csak külföldi címmel működik és van, hogy az ip-t is ellenőrzi a cím miatt
2) prime video próbaidőszak - ez csak 1 hetes - Ez működik magyar címmel is

(#194721) KISDUCK válasza kchryss (#194720) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nekem magyar cím van megadva és 1 hónapos amazon prime próbaidőszakom van, annyi hogy most a próbaidőszak kiválasztásánál UK-ra mentem nem az egyéb országra.

(#194722) ollie válasza h1mpi (#194718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem Prime Video van, de hozzátartozik a Twitch Prime, vagyis elég a Prime Video, és lesz a másik is.

***

(#194723) h1mpi válasza kchryss (#194720) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor lehet a prime videot könnyebben megeszi és ezért müxik

ollie: igen szerintem a prime videoval működik Mo.-ról. Lehet a másik esetében szigorúbb az ellenőrzés

[ Szerkesztve ]

(#194724) eddieke666


eddieke666
tag

Type4-re melyik löveget érdemes felrakni?

(#194725) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Kipróbáltam a dobozból pottyant Tier2-es francia kerekes jószágot. Eddig még nem indultam el a kerekes ágon, ezért kéretik elnézni a gyermeki kérdésem, de hol lehet átváltani a kormányzási/meghajtási módot? A beállításokban az X-re van rakva a módváltás, de ennél az nem működik. Mást meg nem látok. Mit nem látok??

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194726) KISDUCK válasza lacibacsi (#194725) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha jól tudom csak T8-tól van a módváltás a kerekeseknél.

(#194727) lacibacsi válasza KISDUCK (#194726) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! Ez sokmindent megmagyaráz... (Csak nem értettem a kinézetét a tanknak. Mert annak alapján vártam, hogy lehet váltani)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194728) Jadro válasza h1mpi (#194718) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi a részletes leírást, de nekem elakad a 7. pont után. Annyira nem érdekes, hogy ennél több energiát öljek bele. Ennyi idő alatt termelek 1 milió kreditet. :)

Más: Black market nem nagyon lett még beharangozva, szerintem ez kamu volt. Holnap inkább bevásárolok pár tankot szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194729) h1mpi válasza Jadro (#194728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnálom :( szerintem kamu volt, mert már lenne előjele

(#194730) Stauffenberg válasza ollie (#194684) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az AMX CDC mindig is kedvelt célpont volt az artyk között, de ezt elfogadtam már akkor is (Hellcat is eldurran egy telitalálattól, csak mondjuk az fele ekkora műszer és van rendes camo, nem úgy, mint a CDC-nél, amit rohadt nehéz rejteni). Ha próbálok a csata sűrűjétől távol maradni, akkor meg nehéz (vagy közel lehetetlen) a löveggel prémium lőszer nélkül érvényesülni (a szórás miatt meg fáj a szívem minden darabjáért ha mellémegy... és nagy távolságon gyakran megy teljesen mellé).

Hát... még egyelőre ízlelgetem ezt az új irányát a WoT-nak ahova fejlődött az elmúlt években, míg kimaradtam, de egyelőre kicsit hajlok arra, hogy lehet könnyes búcsút kellene intenem neki.

Bár én a legelső open béta óta jelen voltam a játékban (kisebb-nagyobb megszakításokkal), de aránylag későn álltam neki a német heavy ágnak, a Tiger I hatalmas kedvenc lett, de a Tiger II félbemaradt, most elővettem újra utóbbit és a top löveg nélkül szinte hasznavehetetlen. Tudom már akkoriban is sokan vágták a centit, hogy kifarmolják rá a nagy löveget és már akkor is szívás volt odáig eljutni (vagy ráborítottak temérdek free XP-t), de most aztán... Ráadásul tartok tőle, hogy nincs is értelme foglalkozni már vele, új szelek fújnak.

Mi az a nemzet/ág aminek most érdemes nekiállni? Kedvelem a sűrűjébe belemenősebb med vonalat (ami azért nem térdel le két pofontól), meg a közelharcra alkalmas heavy-ket (itt csak a Tiger I kivétel). A TD-ket annyira nem csípem, szinte csak a Hellcat tudott megfogni (főleg a nerf előtti, de az akkor tényleg OP volt). Főleg Tier 7-8 érdekel, felette már anyagi csőd üzemeltetni a járműveket.

[ Szerkesztve ]

(#194731) ollie válasza Stauffenberg (#194730) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Orosz med vonalat ajánlom, az Obj 430U egy med, ami mozgékony, de olyan páncélozott, mint egy heavy, így lehet akár heavykkel is közelharcolni.

***

(#194732) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Kellemes mindenfélét kívánok én is! :D Boldog karit!

Origin:Memphis79HUN

(#194733) zozyk


zozyk
addikt

Nem ájultam ki az idei kalendáriumtól... :( :B

A mai:

(#194734) jano_77 válasza zozyk (#194733) üzenetére


jano_77
nagyúr

Fekete piac van?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194735) Dr.Én válasza jano_77 (#194734) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én nem találkoztam vele :(

WOT: kissio

(#194736) zozyk válasza jano_77 (#194734) üzenetére


zozyk
addikt

Nem találtam eddig... :(

(#194737) jano_77 válasza zozyk (#194736) üzenetére


jano_77
nagyúr

jó meg szívtam. csak amiatt keltem fel ilyen korán :U :(((

Dobi Lacinak lesz igaza és nem rakják össze a Karácsonyi akciókkal.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194738) po1son válasza jano_77 (#194737) üzenetére


po1son
addikt

Sunyi ez a wg, jó pár nem hiteles oldal ledarálta ezt a hírt és már sokan szállóigének titulálták, hogy fekete piac december 25én, de direkt nem adtak ki semmi közleményt, hogy bocsi fiúk-lányok ez false információ lesz...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194739) Jadro válasza jano_77 (#194737) üzenetére


Jadro
veterán

Az előzőnél is beharangozták előre, hisz oda kel ülni gyorsan nyomni a gombot. Nem baj, van mit megvenni:
- AMX 30, AMX 13 105, B-C 25t, AMX M4 45, Lorr 155 50 , ARL V39
- UDES 16
- Sheridan
- Su-101, T-100 LT (ide kell még némi tapasztalat)

Nyilván az orosz tizes light-ra hajtok legjobban, amiért még kell kicsit gürizni. :) A másik probléma, hogy ennyi lóvé nem lesz, választani kell. Másodikként szerintem a 13-105 majd utána a svéd med fog még begurulni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194740) jano_77 válasza Jadro (#194739) üzenetére


jano_77
nagyúr

AMX30 nagyon jó med - szavaznék rá ;) :K

Legutóbb tényleg 18:00-kor volt a Fekete piac és nem is 7:00-kor!? Mert akkor lehet, hogy lesz mégis még ma is!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194741) Jadro válasza jano_77 (#194740) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, az nekem is be van még akadva, hogy valamiért azt akarom. :) Lehet inkább azt teszem a svéd elé. Lehet hogy belefér mind, még nem számoltam össze, de van 25 millióm ab ulira + egy eladó svéd 8-as med.

Fekete piac volt reggel is este is. Mondjuk, hogy mikor volt az első arra nem emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194742) jano_77 válasza Jadro (#194741) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az eladót NE most add el, mert buksz rajta!
AMX30 nagyon szeretem. Régen is jól ment vele - ezért is vettem vissza - és azóta buffolták is.

Ma reggelem: 6/1 2800+ WN8 (mindegy volt melyik szerverre mentem, a hülyék sajnos megtaláltak. :U :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194743) Jadro válasza jano_77 (#194742) üzenetére


Jadro
veterán

Tudom hogy bukta, de 8-as tankon nem bukok akkorát, amit 10-esen nyerek. :) Persze csak ha muszáj lesz, akkor adom el.

Nekem a 9-es Patton ilyen mint neked az AMX 30. Vissza is akarom venni, de kellenének bele jó legények, mert úgy teljes a csomag.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194744) zodo válasza jano_77 (#194742) üzenetére


zodo
nagyúr

Elmúlt napokban nekem is silány csatáim voltak.
Tegnap előtt a szerencsétlen majdnem rokon (WN8 610 és sosem költött a játékra) akinek vettem egy 3x Karácsnyi ládát és Progetto pottyant és bejött szakaszba, aktivált minden boost-ot és 8 vereség lett a vége. :DDD

Tegnap jól adta a Progetto-m, nem is mertem játszani. Unikum is beszólt, valamiért.

Este megvettem az T-100 LT-at mert ellenfélként jó gépnek tartóm, igaz nem vagyok jó light vonalon de majd csak lesz valahogy.
Ma reggel megint Progetto, lassan megyek vendégségbe szóval majd este kapom vissza a -25% rng-t.

Jadro

AMX 30 nálam is ajánlott!
AMX 13 105 szintén szeretem.
Udes 16 még nem full és csak 1 csatám van vele de nem is értem miért akartam megvenni.

Fekete piachoz csak annyi, mintha valahol 27.-ét emlegettek volna.
Szerintem ezek csak tippelgetések, ha lesz akkor cikk is lesz.

Na de mi lesz a New Year Gift tank? :U

(#194745) peterson79 válasza Jadro (#194739) üzenetére


peterson79
őstag

Egyesek szerint az AMX 13 105 és a Sheridan nem éri meg az árát, elég ritkán is látni, ha meg jönnek is, akkor gyorsan halnak is. Bár ez igazából sok light-ra igaz lehet, kivéve a rohadt kerekeseket, azokat alig lehet kilőni...
A T-100lt mindenképpen elsődleges cél legyen, az az egyik, ha nem a legjobb 10-es light.

(#194746) Emu


Emu
őstag

Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves fórumtársnak!

(#194747) HellGreg


HellGreg
őstag

Most abban mi a pláne hogy a mai tankot nem lehet goldért venni? Aljadék banda :(((

(#194748) Jadro


Jadro
veterán

Köszi mindenkinek a tippeket, T-100 a fő cél első körben, AMX 30 akkor begurul mellé. A többit majd még meglátom. 13 90 mellé nem sürgős a 10-es, majd egyszer. Sheridant pedig még fele annyira sem izgat a T49 troll mellett. A svéd 8-as viszont tetsztett, kicsit más játékmódot hoz. Ott igazából a 10-est érzem elég trollnak ellenfélként, ezért tetszik. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#194749) peterson79 válasza Stauffenberg (#194730) üzenetére


peterson79
őstag

Elgondolkoztam a tier 7-8 kérdéseden. Összeraktam egy listát azokról amiket kipróbálhatnál:
Tier 7: IS, T29, Tiger (P)
Tier 8: T32, Caernarvon, VK 100.01(P)

Amiket nem ismerek,de jónak tartják: 110 (kínai), AMX 50 100

Nekem személyes kedvencem a VK 100.01, mert iszonyat erős tank, ahhoz képest mennyire német :)
Lassú, mint a dög, de azért, mert sok rajta a páncél. Sokan ajánlják a pattintós küldikre, - nekem ugyan nem azzal jött össze -, de látszik, hogy bírja a közelharcot.

(#194750) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez a Hawk 30 tenyleg nagyon fun kis gep, nem bantam meg a megvetelet. Kicsit tartottam tole, mert Skill4ltu szerint a Black Dog az jobb, de olvasva itt az ajanlasaitokat megis ugy dontottem megvettem. A kulcsmondat az volt, hogy olyasmi a tank mint a regi tier 8-as RU 251 amit imadtam. Ez tenyleg nagyon hasonlo jatekstilusban! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.