Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194601) ooloo válasza zsloti (#194598) üzenetére


ooloo
őstag

Várd meg a Karácsonyi event végét ... a boltban kapható tankok mindig kaphatóak . Ki tudja mit raknak még be az event végéig . Én a helyedben ülnék az aranyon még pár napig . A Skorpion G , Progetto , ezekkel garantáltan nem nyúlsz mellé . Az összes többi szódával elmegy a két felsoroltakhoz képest . Szerintem . Egyre vigyázz , ha a két tank közül választasz . Minden apró hibát keményen büntetnek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194602) vbbb


vbbb
őstag

Üdv! Ha eladom a tankot amin előzőleg volt egy végleges camo pl Karácsonyi, akkor az újra felhasználható lesz egy másik tankon végtelen ideig? Szóval eladom a tankot, átrakom másra majd újra és újra? Köszi

(#194603) ooloo válasza vbbb (#194602) üzenetére


ooloo
őstag

Benne van a nevében , és le is írtad .. végleges .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194604) KISDUCK válasza vbbb (#194602) üzenetére


KISDUCK
addikt

Végleges álcafestés? Nem értem, mármint 3d skin a karácsonyi ládákból? Hát ha azt leszeded a tankról mielőtt eladod, ott kell lenni-e a depóban szerintem.

(#194605) vbbb válasza ooloo (#194603) üzenetére


vbbb
őstag

Oks, mert van aki ezt van aki azt írja neten. Például az IS-4-re ráhúztam egy tavaly előtti skin-t, eladtam és ott van újra a választhatók között.

(#194606) ooloo válasza vbbb (#194605) üzenetére


ooloo
őstag

Megnyugodhatsz ... végleges . Oda pakolod , arra a tankra amelyikre akarod . Olyan ismerős volt az avatarod ..... Te már 2013-ban is tankoztál . Visszaeső vagy ? ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194607) Dobi 562 válasza kchryss (#194599) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hasonlo tortent velem tegnap. Annyi kulonbseggel, hogy nekem csak chat-en osztotta az eszt a sarokban kempelo heavy, hogy szerinte en nem csinalok semmit kozepen (ahol egyebkent vegig harcoltam, 4k sebzessel zartam) o meg a vegjatekban mikor lerohantak, lott 3 sebzot. Szerinte a csata ott volt a sarokban es en kempeltem kozepen. Ranazetem csata utan a statjara, egy nagyon rossz jatekos volt de nyilvan o meg van rola gyozodve, hogy mindent jol csinal.

A videoban amit linkeltel a 277 egy igazi f@szparaszt volt, szerencsere ilyen onjelolt Dredd birokkal azert ritkan talalkozni.

Nem ertem egyebkent miert akadt ki ennyire, nekem minden csatamban a jatekosok 80%-a nem jo helyen van, ha neki allnek mindet kitologatni a fedezekbol akkor nem jutna idom sebezni. :DDD

(#194608) vbbb válasza ooloo (#194606) üzenetére


vbbb
őstag

Jah kb mondhatjuk mert 8 éve játszom. Néha-néha le sikerül tenni a játékot pár hónapra de amikor jön a frissítés esetleg ünnepi eventek akkor előveszem. Ja meg az ingyen prémnapok miatt, akkor húzom az összes ágat, költeni csak a dobozokra szoktam Karácsonykor. Plusz amióta megszületett a kislányom, ezt tudom mellette játszani, mert abszolút nem érdekli, nincs benne vér stb. :)

(#194609) kchryss válasza vbbb (#194605) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom most milyen a rendszer, de régebben úgy volt, hogy ha eladtad a tankot és rajta volt a festés akkor eladtad vele a festést is.
A legbiztosabb az ha eladás előtt leveszed a festést, akkor biztos megmarad.

(#194610) vbbb válasza kchryss (#194609) üzenetére


vbbb
őstag

Humm...lehet alapba úgy van beállítva, mert a felszerelésért is inkább arannyal fizetek, hogy megmaradjon. Gondolom ha nem variálom akkor ezek szerint leszedi auto. Köszi! :)

(#194611) kchryss válasza Dobi 562 (#194607) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg minden csatája ilyen. Lökdösi a csapattársakat, ezerrel pingelget a minimapon, szid mindenkit cseten, 0 sebzéssel zárja a csatát, majd felmegy valamelyik fórumra és leírja, hogy már megint milyen hülye csapatot kapott, nem hagyják nyerni. :DDD

(#194612) notika77 válasza kchryss (#194609) üzenetére


notika77
senior tag

Ma már eladáskor alapértelmezetten a depóba küldi.

(#194613) ollie válasza kchryss (#194599) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de hát 43k csatával 47% winrate-tel csak tudja már, hogy hova kell menni heavyvel, nem? ;]

***

(#194614) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Jelenleg mik a meta tankok? Tier VIII és X-ben.

Fél éve (#183040) kchryss(katt) ezt ajánlotta:
"Nem változott sokat a klános meta, most is ruszki med-ek, ruszki heavy-k a leggyakoribb tankok amik kellenek.
Konkrétabban:
med-eknél: obj907 a legjobb, ha nincs akkor obj140 vagy obj430u
gyors heavy: mióta buffolták az obj260-at az lett az első számú gyors heavy mivel sikerült úgy balanszolni, hogy bár hasonló erőt képviselnek szinte mindenben egy hangyafosnyit jobb a 260 mint a 277. WZ5A is gyakori, ahol nem extra fontos hogy elsőnek érjenek oda a heavy-k ott inkább a kínait használják.
Hulldown pozícióra Super Conq/Chieftain.
Nerf előtt nagyon gyakori volt a type5, patch óta nem játszottam, nem tudom viszik-e még. Lehet átvette a helyét a Maus, vagy csak simán nem superheavy-znek városi pályákon sem.
A fenti tankok alkotják zömében a csapatokat. Ezeken kívül gyakori kiegészítő tankok: EBR, T100LT, BC25T, Progetto65, STRV, arty, de ezekből speciálisan 1-2 van adott feladatra és többnyire minden klán a már bejáratott, bevált embereket viszi velük.
"

Linkin-t néztem valamelyik este és ott beszélt, hogy az orosz med-ek off meta, a kis alfájuk miatt. Ekkorát fordult a meta fél év alatt?

(#194615) lacibacsi válasza ollie (#194613) üzenetére


lacibacsi
addikt

Persze, hogy tudja. Meg is mutatta. Ja, vagy nem?!?!? ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#194616) ooloo válasza Dr.Én (#194593) üzenetére


ooloo
őstag

Ugye ugye ... sokszor beszélek félre , de nem mindig és nem most . :DDD

Most nézem ... nagyon ügyesen kimaxoltad a a kredit bónuszt ( 50% ) . Az arany mennyiségét nézve , nem sok fizetős ládát nyitottál . Úgy azért elég szenvedős . Nem is tudom , de szerintem ingyééé el sem éred még a 40%-ot sem . Igaz ... mások húsz százalékosan többet kerestek eddig , mint én az 50 százalékkal . Na de majd most .... ;] Zsinórban 2 csata és mind a kettő nyertes . Jóval 3000 feletti sebzéssel . A tököm kivótmá ... :(( ( ;] )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194617) Dr.Én válasza ooloo (#194616) üzenetére


Dr.Én
veterán

334 dísz meg is van a 380-ból :) volt egy határ ami fölé nem mentem láda vásárlás terén...
Tegnap sikerült elérni az 50%-ot...de sok csatát toltam bele, mióta itthon vagyok a leállás idejére..feltéve ha a 135 csata soknak számít :DDD egy hét alatt?
creditet gyűjtöm ahogy csak tudom, igazából szinte csak prém tankkal megyek most.
Egedül a VK bélával mentem 10 kört kb, amit most vettem meg...de eddig tetszik az is...
[link] ennek a mai napnak böjtje lesz azt hiszem :D

CSak ügyesen kolléga és mindent bele, negatív hullámokat kergesd el, mert az a híd még áll :DDD
4221 csatád van a Skorpio G-vel?!!! :DDD TE fanatikus vagy ;] :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#194618) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#194619) Dr.Én válasza Dobi 562 (#194618) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tényleg az STRV 81 került be....orosz oldalon láttam hogy állítólag ez várható, csak nem hittem el :DDD

igaz, detto ugyan olyan mint Primo Victoria :)
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#194620) ooloo válasza Dr.Én (#194617) üzenetére


ooloo
őstag

Imádom azt a tankot .... ha engedi kibontakozni a wg , akkor igazi pénznyomda . Aránylag fürge , ha elég hosszú a "kifutó" . Azért kell neki pár méter mire felveszi az utazósebességet . :DDD A löveg , ha hozza a papírformát , akkor mindent eltalál ott , ahova célzok . Nagy batár , de ha figyeled a map-ot , akkor kis szerencsével az ellenség látóterén kívül , de még a rádió hatósugarán belül tudsz mozogni . Két dolog nagyon kellemetlen tud lenni ... a lövegsüllyedés és a csiga lassú toronyforgás . Támadásban katasztrófális ... védekezésben zseniális . Úgy általában .

Ja igen .... fanatikus vagyok . Jól elférek itt , a többi fanatikus mellett ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194621) Dr.Én válasza ooloo (#194620) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát igen, nagyon megértem mert nekem is van már 1399 csatám vele és brutálisan lehet vele aprítani :DDD ;]

WOT: kissio

(#194622) po1son válasza Dobi 562 (#194618) üzenetére


po1son
addikt

Köszi, a király tigris is begurult. :R
Kérdés, ha én free twitch prime trial-t aktiváltam az amazon fiókommal (30 napos), akkor ha január 22-ig visszamondom az előfizetést, megúsztam ingyen a dolgot?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194623) KISDUCK válasza po1son (#194622) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igen, azt hiszem előre is le lehet mondani és addig marad minden, de mérget nem veszek rá.

(#194624) h1mpi válasza Dobi 562 (#194618) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az miért van, hogy amikor én próbáltam sose volt a trial se ingyenes. Pár ezerrel mindig be akarta terhelni a számlámat....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#194625) po1son válasza h1mpi (#194624) üzenetére


po1son
addikt

Lehet nincsen az amazon fiókodhoz bankkártya rendelve, ami hitelesítve van? Általában a szolgáltatók így szokták kivédeni a false regisztrációkat, amivel biztos nem keresnek pénzt.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194626) kchryss válasza po1son (#194622) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, de lemondás után a Királytigrissel nem tudsz játszani, szóval addig nyúzd amíg aktív a prime.

(#194627) nomic


nomic
aktív tag

Két meccs egymás után, avagy miért imádom ezt a tankot. :DD (meg persze hogy csináljunk 20 perc alatt majdnem fél millió kreditet)

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#194628) Gubu0101 válasza nomic (#194627) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van aki hasznosan tölti az időt mint te,én meg a csajoknak csináltam csajos tankot :D :D

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#194629) jr1994 válasza grizlisandor (#194614) üzenetére


jr1994
addikt

Hol streamel Linkin? Twitchen nem találtam, YT-on két hónapos a legújabb videója.

Po1son: köszi!

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194630) jano_77 válasza Gubu0101 (#194628) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez melyik skin, festés? :F
Baromi jól néz ki :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194631) nomic válasza Gubu0101 (#194628) üzenetére


nomic
aktív tag

+200% legénység skill. :D Igazán nőies lett. :P

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#194632) mormota79


mormota79
tag

Mi ez az új tank a a csatákban strv 81?
1 óraja minden csatában van 1

(#194633) po1son válasza jr1994 (#194629) üzenetére


po1son
addikt

https://www.twitch.tv/mr_linkin/videos

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194634) ollie válasza po1son (#194622) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, de a King Tiger-rel csak akkor tudsz játszani, ha van aktív Twitch/Amazon Prime előfizetésed.

***

(#194635) Gubu0101 válasza jano_77 (#194630) üzenetére


Gubu0101
veterán

Twitch prime-os.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#194636) ollie válasza mormota79 (#194632) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a Primo Victoria skin nélkül. Twitch Prime előfizetés ad 14 nap rental-t belőle.

[ Szerkesztve ]

***

(#194637) po1son válasza ollie (#194634) üzenetére


po1son
addikt

Köszönöm a segítséget és neked is kchryss ! :R

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194638) ooloo válasza jano_77 (#194630) üzenetére


ooloo
őstag

Azt néztem én is .... :Y :Y :Y :Y :C :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194639) ooloo válasza Gubu0101 (#194628) üzenetére


ooloo
őstag

Bocsi , de rálestem a statodra .... :Y :Y :Y :Y :C :C :C :C

A lila olyan megnyugtató szín .... főleg , ha függőlegesen fut végig a képernyő jobb szélét 3-4 cm-es csíkban . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194640) mormota79 válasza ollie (#194636) üzenetére


mormota79
tag

Köszönöm. Most hogy mondjátok pedig hallottam is :DD

(#194641) Gubu0101 válasza ooloo (#194639) üzenetére


Gubu0101
veterán

Attól függ hol nézed,eléggé lefele ível az már,régóta már csak hébe-hóba játszogatok.Se időm se kedvem :((( Bár most megint elkapott a tank láz :DD kb 1-2 hétig :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#194642) HellGreg


HellGreg
őstag

A twitch primos csomagban megkaptam bérlésre a STRV81-et, illetve meg lehet venni akciósan. Akkor ezt nem is fogják árulni mindenkinek?

(#194643) ollie válasza HellGreg (#194642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem, mindenkinek fogják árulni.

***

(#194644) jano_77 válasza Gubu0101 (#194635) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon bejövős. Hogyan tudom megszerezni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194645) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Utalom az arty-t :D Meg a wotot mert fagy b+...

[E75 TS 5k ACE ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194646) ooloo válasza Gubu0101 (#194641) üzenetére


ooloo
őstag

Értem ....

Tavaly , meg tavaly előtt karácsony környékén felduzzadt az aktív játékosállomány ... ez Januárban leredukálódott kb a negyedére . Bár nem értem , ha nem játszanak aktívan csak hébe hóba , akkor mért költenek - mert gondolom költenek - a játékra . Én biztos nem adnék egy forintot sem , ha havonta csak pár csatát mennék . De így , hogy napi szinten gurítom a csatákat , könnyen nyílik a buksza ... :DDD

Más .

A mai nyitócsaták után végre felcsillant a remény , hogy vége a bukó szériának ... :C

De aztán jött a feketeleves .... :DDD

Úgyhogy nem vagy egyedül .... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194647) vbbb válasza jano_77 (#194644) üzenetére


vbbb
őstag

How do I get my content?
Step 1: Start your free trial to become a Twitch Prime member. If you’re already a Twitch Prime member, sign in to your Twitch Prime account and click "Claim Offer" below the World of Tanks offer.
Step 2: Create an account and download World of Tanks. If you already have an account, head to the Wargaming.net Account Management window to link your World of Tanks and Twitch Prime accounts
Step 3: Log in to the game to enjoy your loot! If you're in-game now, please relog in.

https://twitch.amazon.com/prime/loot/worldoftanks?ref_=SM_OM_WOT1910_CRWN

[ Szerkesztve ]

(#194648) jano_77 válasza vbbb (#194647) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi.
Az ingyenes Prime az Amazonon elindult, de a Twitchen vmiért nem engedélyezi a csatlakozást, már mint a regisztrációt!? Azt nyafogja, hogy Óh, ne, Most nem engedélyeztük a Prime-ot az Ön fiókján! :( :W
Az lehet gond, hogy én elektronikus számlát (kártya) adatot adtam meg és nem dombornyomott-ét? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194649) vJokka válasza jano_77 (#194648) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem dombornyomott kell neki, kb. 1 órája csináltam meg olyannal és elfogadta.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#194650) jimmy74


jimmy74
őstag

ob279 unió 4es küldi elkezdtem és kiprobáltam az ezer éve porosodó bérelt kőlcsöntankot a 112-őt.
lenéztem idáig egy kőrt se mentem vele hát nagyon +csalódás :)
mozgékony, lőveg rendben elég pontos is (gold nélkül gond nélkül :) )és 1 nekifutásra meglett a páncélfelfogásos küldetés.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.