Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72388) LeventeV


LeventeV
senior tag

January Sale alkalmával szeretnék kicsit bevásárolni, és a választásom a The Crew Wild Run Complete editionre esett. A problémám az, hogy magyar accon szeretném megvenni, de angolon akarnám használni.

Az alapjátékkal már rendelkeztem, és ahhoz megvettem a C63 Black Edition autót, és nagy meglepetésemre, nem működött angol accounton, mivel a DLC már letöltődött egy update alkalmával, és mikor kifizeted a DLC-t, akkor azt csak aktiválja neked a Ubisoft szerverein, így a játék tudni fogja, hogy X account aktiválta az adott DLC-t, de váltásakor, ugye érzékeli a játék, hogy az egy másik fiók, amire nem lett aktiválva a DLC. Ez egy nagyon sunyi húzás a részükről, nem is találkoztam eddig ilyennel.

A kérdésem így az lenne, hogy a Wild Run DLC-t is így oldották meg? Tehát ha megveszem a magyar accounton, letölti az egészet, de csak arra aktiválódik a DLC és az angolon nem tudom majd használni?

Aki rendelkezik a játékkal és több accounttal, nem tudna segíteni nekem abban, hogy megnézi, hogy mi a helyzet?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.