Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62951) A`rpi válasza krx21 (#62949) üzenetére


A`rpi
addikt

Hangot a ventilátor kelti, a hűtőborda a hőt adja le. :)
(Szóval kisebb hűtőbordának köszönhetően pont hogy hangosabbnak kellene lennie, de majd ~30Watt fogyasztáskülönbség miatt jóval halkabban tud működni léghűtés a gépben. Ezért lehet halkabb.)

PS4 ből a slim tőlem aztán akármilyen "igénytelen" lehet, ha olcsóbban adják, és ugyan azt tudja mint a "fat" örömmel veszem meg...

(#62952) krx21
Nem az jött le a korábbi hozzászólásodból. ;]

[ Szerkesztve ]

(#62952) krx21 válasza A`rpi (#62951) üzenetére


krx21
nagyúr

Tudom én azt... :K

(#62953) Wlac válasza Tuomas (#62944) üzenetére


Wlac
Ármester

22:10-tól 22:20-ig van említve Magyarország.

“The wha-"

(#62954) Elims válasza danih (#62920) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon "korrekt" eladó!
Ha ezt olvasod "pajti",le a kalappal.
Van aki leleményesnek mondaná,én máshogy fogalmaznék.

(#62955) Tegla80 válasza Elims (#62954) üzenetére


Tegla80
addikt

Es ha tudnad,h az elejen meg 2 e penzbe arulta :K .....(irtam is itt tegnap...)
Plusz ha ismerned a story-jat....volt "day one gepe" amit becserelt par nap/het utan egy ps3 ra komoly buktaval,majd azt kezdte el horror arban arulni(cserelni vissza ps4-re) mert rajott,h a ps4 azert megis jobb.....most nemreg meg vasarolt egy gepet sztem 103 e be es azt rakta fel a plus-os DC al es az ingyenes Warframe el,h "par napos ps4 jatekkal elado....112e majd 109e" . :C
En mar anno az "ev uzletembere"-nek titualtam egy hsz-ben a tavalyi evben... ;] (ide a buntit ero jelzot irnam,de nem teszem.....Philips Genie reklam,ha megvan akkor tudod a szot ;))
Szoval
vannak ilyen korekt emberek is maradjunk abban

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#62956) danih válasza Tegla80 (#62955) üzenetére


danih
addikt

Majd kiköt egy Nintendo DS-nél :DDD

(#62957) fityere


fityere
senior tag

Nem tudom volt e mar de úgy néz ki jön a witcher 1.09 ps4 teljesítmény optimalizáció és meg pár egyéb javítás.

Aki játszott a Mad Max-el kérhetnék véleményt róla? :R

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62958) krx21 válasza fityere (#62957) üzenetére


krx21
nagyúr

Lassan ott tartunk minnél később érdemes megvenni egy játékot. Mert addigra már kevesebb hiba lesz benne, lesz 1,2 új küldetés is, olcsóbb is. És ha nagyon sokat vársz, akkor már megveszed remasterbe, nextgenre és akkor már 60fps is lesz... ;]

(#62959) Tegla80 válasza fityere (#62957) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah ez jo hir nekem... :C
Jelenleg AC BF, Witcher3 es Pcars(bar ez meg mindig egy bughalmaz multi szinten) van a beszerzesi listamon... a friss megjeleneseket es arakat meghagyom a "jomoduaknak"....nekem azok (is) jok lesznek fel/egy ev mulva.....javitva.....;)

krx21
Latom tanulsz ;)......( :B ;] )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#62960) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Kíváncsi leszek hogy milyen lesz [link] Tactical Assault Commander 4 nevezetű Ps4 bill+egér használata/támogatása, jövőhéten jelenik meg elvileg! :U

(#62961) fityere válasza krx21 (#62958) üzenetére


fityere
senior tag

Meg nem kezdtem bele, de most mar megvárom a pach-et. :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62962) Tegla80 válasza Rathrol (#62960) üzenetére


Tegla80
addikt

No comment...,de Te is platformot tevesztettel,ha ezt varod. ;) :U

Sony® & PlayStation®

(#62963) killer095 válasza Rathrol (#62960) üzenetére


killer095
őstag

Karácsonykor énis beszerzek egy ilyet vagy hasonlót

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#62964) A`rpi válasza Tegla80 (#62962) üzenetére


A`rpi
addikt

Számomra idáig is a napnál világosabb volt hogy ez a
"támogatás" csak pénz kérdése.

Teszkós 1500 forintos klavin, és egeren nincsen bevétel,
míg a 40k-s "dedikált vackon" annál több,
vagy a DS4-en mert gondolom azt sem deficittel árulják...

Több párhuzamot is lehet vonni.

Kormány pedál szett, vagy verekedős játékoknál az arcade stick.
Egér billentyűzet sem másabb egy hajszállal sem.

Ezek beviteli eszközök, nem játszanak helyetted,
nem nyeri meg a versenyt, nem céloznak helyetted,
és a kombókat sem viszik be helyetted.

Én személy szerint örülök hogy hivatalosan is támogatott,
az megint csak meggyőződésem, az idáig i
"nem hivatalos" cuccok is hivatalosak voltak, csak "fű alatt".
Miért gondolom ezt?
Ahogyan lekerültek Ebay-ről az accountok,
úgy ezek az átalakítók is simán lekerülhetnének...
(Érdekes módom ez nem valósult meg.)

Csak egy példa:
Jó múltkórjában néztem egy MortalX versenyt ott is volt aki arcade stick-el tolta, mégis a döntőben első és a második helyért is joystick-os játékos küzdött.

De ha tegyük fel lenne egy meeting, összejönne a banda, valaki hozna egy komoly kormány pedál szettet, garancia lenne hogy az nyer aki a kormány mögött ül? Egyáltalán nem.
Ahogy át kell szokni kormányra, úgy egér és bill-re is gyakorol kell ha valaki eredményt akar elérni. Ez teljes mértékben igaz arra is hogy DS4-el is lehet jól és pontosan játszani.

De ez a felfogás szerintem nem helyes "ez konzol" itt tolja mindenki azzal amivel én.
Érezheted igazságtalannak, szerintem nem az.

Ennyi erővel lehetne azon is hőbörögni valaki "moziból" játszik, nekem meg csak egy kis monitorom van.
Vagy énnekem csak ADSL netem van, miaz hogy neked húszmegás a neted?

(Önmagába megvalósíthatatlan az azonos körülmények mindenki számára, akkor ez a kis apróság ki milyen periférián játszik nem tökmindegy?)

[ Szerkesztve ]

(#62965) N@idia válasza Rathrol (#62960) üzenetére


N@idia
őstag

Aki ezért ennyi pénzt ki add az meg is érdemli én erre csak ennyit tudok mondani :DDD Én joy-al játszom és egész jó vagyok fps-ben bf4-ben is remek statom van 1.5 k/d felesleges ide egér+bill + görnyedjek egy székben mikor fekve is játszhatok :P :DDD Azokat is megtudom érteni akik nem igazán jók fps játékokban és ilyen eszközökhöz nyúlnak, de ez másokkal szemben nem fair dolog. Viszont legalább drágán adják, ha már csalni akar akkor fizessen is érte én 80K árcédulát adtam volna neki :DD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#62966) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Na én kijátszottam magam ezzel az új need for speeddel a hétvégén. Hát elég vegyes érzéseim vannak, de mindenképp jobb lett, mint az elmúlt pár év need for speedjei...

Elég erőteljesen épít a játék a driftre, sőt tulajdonképpen drift nélkül nem lehet versenyt nyerni, mert a driftelve kanyarodást preferálja a játék leginkább. Aventador fullra húzva 230mph-t kisajtol magából, de akkor is az RWB porsche a nyerő :)

Teljes árat tuti, hogy nem adok érte, de nekem még ez az élőszereplős dolog is bejött. Egy végigjátszást majd valamikor leértékelve megér. Az online része is egész stabil volt a kötelező pár disconnect ellenére is, főleg a rainbow után, ami totál kudarc volt ezen a téren.

(#62967) front3r válasza RunnyJuggler (#62966) üzenetére


front3r
őstag

Nekem is bejött a NFS, szente-nek köszönöm a kódot még egyszer!
Ezekkel a zenékkel a versenyek igen hangulatosra sikerültek, ha nem lenne zene alatta, akkor majd az élmény 1/3-a elveszne.(Remélem lesz PS headset profil!)
Sokan a grafikára panaszkodtak, amit nem értek. Amúgy nekem az esős éjszakáról hirtelen a Batman AK jutott eszembe. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#62968) miklos0308


miklos0308
tag

Fifa 15-ben az aktualis keretekkel lehet jatszani jelenleg ? Vagy ez regebbi reszeknel vegyuk peldanak a 15-ot hogy mukodik ? A 16 megjelenesevel a regebbi reszek megkapjak a keretfrissiteseket , vagy mar nem is eri meg 15-ot venni a 16 kijovetelevel?

(#62969) marilllyo válasza fityere (#62957) üzenetére


marilllyo
veterán

Erről tudsz valami forrást adni?
Én most vagyok a végefelé az első végigjátszásnak. Egyszerűen zseniális. Pedig sem a fantasy, sem az rpg nem az én világom. A kettő együtt pedig...

Mad Max-ről nem rég írtam egy hosszabb véleményt. Keress rá a "mad max" szavakra. Sajna telóról vagyok nem tudom belinkelni. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#62970) Rigormortiis válasza N@idia (#62965) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tesó, ugye tudod, hogy az 1,5-ös kd az minden csak nem remek :D Nekem is 1,7 körül van, az se jobb, és nem is erről szól.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#62971) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Afene, már kicsúsztam az 5 percből.

Beszereztem a Destiny, TTK változatot. Nagyon adja! Mondjuk még csak porbafingó 10es vagyok (direkt nem használtam el a 25re repítő tárgyat), de már most nagyon tetszik!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#62972) N@idia válasza Rigormortiis (#62970) üzenetére


N@idia
őstag

Egyetértek veled tesó csapatról és a remek társaságról szól, már ha van remek társaság mostanság el vagy veszve :DDD Remélem azért a Star Wars bétára jut majd időd :B :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#62973) LeventeV


LeventeV
senior tag

(#62974) tepenzed válasza Rathrol (#62960) üzenetére


tepenzed
őstag

én ettől nem félek, ugyanúgy szarrá fogok szedni minden "csicska" egér használót :DDD , ugyanis:
1. rohadt jó vagyok kontrollerrel (ps2 óta melegíti a kezem szinte naponta :D ) :C
2. ez az egér meg sem közelíti a pc élményt, nehéz megszokni és csodákat nem lehet várni tőle. Hogy miért? A barátomnak 2 féle 20 ezer forintos eszköze is van, rohadtul nem olyan kifinomult mint pcn. Ami az egyik fajtának nagy előnye, hogy lehet letölteni hozzá gamepackokat (scripteket), amivel könnyebb fejeseket osztani, automatikusan késelsz ha közeledbe jön valaki,stb de ez kúrva nagy csalás és bannolnám az összes ilyen szerencsétlent (mellesleg értelmét sem igazán látom)

(#62975) PandaMonium válasza tepenzed (#62974) üzenetére


PandaMonium
őstag

"az egyik fajtának nagy előnye, hogy lehet letölteni hozzá gamepackokat (scripteket), amivel könnyebb fejeseket osztani, automatikusan késelsz ha közeledbe jön valaki..."

Arra kíváncsi lennék ezt mégis hogy érik el, csak mert ez technikailag lehetetlen... PC-n módosított binárisokkal (magyarul ha mondjuk telepítesz egy aimbotot/wallhacket, stb.) oké, de PS4-en ez szerintem bullshit.

Szerk: Amire te gondolsz szerintem az a macro. Annak viszont semmi köze a könnyebb HS-ekhez meg az automatikus késeléshez, és hasonló csalásokhoz.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#62976) tepenzed válasza PandaMonium (#62975) üzenetére


tepenzed
őstag

nem-nem, nyugodtan látogasd meg a consoletuner forumát és nézd meg milyen gamepackok érhetőek el, ha meglátod pl bf4-et, elhányod magad
recoilt is lazán kikapcsolják

Szerk:továbbra sem arra gondolok..
Destiny:
Rapid Fire – Choose between user adjustable firing rates, pulse and optimized modes.
Anti-Recoil – Keep your target in your crosshairs, even while firing your weapon!
Burst Fire – 1-6 shots of burst fire available at your fingertips.
Drop / Jump / Side / Scope Shots – These combo moves will give you a huge advantage during the heat of the battle.
Turbo Melee – No need to mash the melee button anymore.
Plus Easy Sprint, Bunny Hop, Button Swap, Aim Assist and More!

bf4:
Hold Breath
This mode is specially designed for sniper rifles. It automatically holds the sniper's breath when scoping in. Upon activation. the MOD will hold the sniper's breath when scoping. The player no longer has to push the left thumbstick to hold breath. NOTE: Hold Breath MOD CAN be used with Easy Sprint and/or Quick Scope simultaneously.

Auto Spot
Automatically spot your opponents from across the battlefield. With Auto Spot active your character will mark where your opponents are located simply by looking in their general direction. A ridiculous advantage in team matches.

Burst Fire
Burst firing is designed to turn semi automatic and automatic weapons into burst firing weapons. When this feature is enabled, your weapon will fire in bursts similar to the M16 and can be used with 1, 2, 3, 4, 5, or 6 round bursts. Burst firing can help reduce recoil and conserve ammunition. Combining burst fire with adjustable rapid fire will give you automatic burst fire. This will allow you to select how many rounds are fired per burst and the amount of time between bursts for a truly customizable experience.

[ Szerkesztve ]

(#62977) LeventeV


LeventeV
senior tag

Próbálkozom PayPal account PSN accounthoz történő társításával, de PS-en azt írja, hogy a megadott e-mail cím vagy jelszó nem jó, webes felületen pedig a "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments." üzenet fogad.
Valamit rosszul csinálok, vagy egyszerűen most nem működik?

(#62978) PandaMonium válasza tepenzed (#62976) üzenetére


PandaMonium
őstag

Akkor sem igaz amit írtál. Nincs olyan gamepack ami automatikusan lekésel akárkit aki a közeledbe jön vagy segít HS-t lőni. Ezek a "gamepack"-ok pontosan azok amit mondtam: Macro-k. Pl. anti-recoil csak annyi, hogy folyamatosan "lenyomja" és "elengedi" a gombot, hogy ne húzzon fel a fegyver, nem kapcsolja ki a recoilt mint az igazi hack-ek.

Továbbra sem mondom, hogy fair dolog ezeket használni, de nem hackek és továbbra sem annyira drasztikusak mint amilyennek eredetileg beállítottad őket.

What I cannot create, I do not understand

(#62979) tepenzed válasza PandaMonium (#62978) üzenetére


tepenzed
őstag

Turbo Melee – No need to mash the melee button anymore.

While rapid fire will not usually make a fully automatic gun shoot any faster, it can have positive side effects on fully automatic guns such as reducing recoil, helping players conserve ammunition and achieve more headshots

Na zárjuk le, csalás és kész, bf4 auto spot.. hagyjuk már
ha aktiválsz egy packet,ami mindent tartalmaz, akkor esélye nincs a többieknek,elég ha megnézel pár videót youtubeon

[ Szerkesztve ]

(#62980) fityere válasza marilllyo (#62969) üzenetére


fityere
senior tag

Itt a forrás

Metal Gear Phantom-ot cserélném rá azért is kérdeztem :DDD

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62981) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Nem tudom volt-e már linkelve, ha igen akkor bocsi:
Uncharted 1: Drake's Fortune PS4 vs PS3 Grafika összehasonlítás

Nagyjából ilyen remasterben reménykedtem, jó látni, hogy simán megéri majd az árát. :C

(#62979) tepenzed: Az előbb elmondtam, hogy az anti-recoil hogy működik, a turbo melee is hasonló elven megy. Aki ilyenekre rá van szorulva az használja csak, tudom sajnálni is érte rendesen.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#62982) marilllyo válasza fityere (#62980) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt írtam pár sort az MM-ről. Nem rossz. A BATMAN-hez tudnám hasonlítani. Én elvoltam vele...de ismerősöm 10 perc után kivette és adta is el.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#62983) zoltannagy válasza PandaMonium (#62981) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Őszintén szólva nem nagy különbség van mert olyan apró dolgokat is mutatnak, hogy játék közben észre sem venném. Engem meg pont arról győz meg egy ilyen összehasonlító videó, hogy Ps4 mellett tökéletes a Ps3 :D

(#62984) Rigormortiis válasza N@idia (#62972) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Arra mindenkppen! Azt amúgy is be akarom szerezni. Elkpuelhetetlennek tartom, hogy elbasszák.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#62985) tepenzed válasza Rigormortiis (#62984) üzenetére


tepenzed
őstag

én meg elképzelhetetlennek,hogy nem b4sszák el :D bár már az alpha alatt rájöttem :C

(#62986) Vasy09


Vasy09
őstag

Aki konzolvilágtól rendelte elő az uncharted-et, az kapott már valamiféle választ tőlük? :U

Gamertag: Vasy09

(#62987) perge666 válasza zoltannagy (#62983) üzenetére


perge666
veterán

Ott a pont.
Én tutira nem szerzem be PS4-re is.

(#62988) Tuomas válasza Vasy09 (#62986) üzenetére


Tuomas
addikt

Én a rendelés után kaptam egy visszaigazoló mailt, hogy vették, de az csak az automata visszaigazolás. Vagy mire gondolsz?

We were here

(#62989) N@idia válasza Rigormortiis (#62984) üzenetére


N@idia
őstag

Mi már előrendeltük a játékot kaptam is egy Theme-t az előrendelésért. Nagyon várom a béta tesztet remélem össze tudunk hozni majd egy remek társaságot a béta idejére én számítok rád is :K Én is elképzelhetetlennek tartom, hogy elrontsák én bízom a Dice fiúkban eddig nem igazán okoztak csalódást a bf4-et leszámítva. Szóval remélem oda teszik magukat ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#62990) Vasy09 válasza Tuomas (#62988) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, azt én is megkaptam. Ezen kívül más nem jött neked sem, csak mert ugye elvileg szerdán kint a játék? :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#62991) fityere válasza marilllyo (#62982) üzenetére


fityere
senior tag

A Metal Gear sem ér 10 pontot, akar mennyire is sokan annyit adtak neki. Sajnos a chapter 2 ugyan az mint a chapter 1 csak extrém fokozatban kell teljesíteni az első chapter küldetéseit. A mellék küldik meg annyira változatosak, hogy semennyire. Nagyon szép a játék, hangulata is a helyén van. Az eddigi legjobb lopakodós sandbox játék, de sajnos ez is repetitiv . Szóval jó csere érte a Mad Max :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62992) Tuomas válasza Vasy09 (#62990) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem jött más nekem sem, szerintem kedden fogják kiküldeni, hogy másnap jön a csomag :) Legalábbis ez szokott lenni, hogy egy nappal előtte jeleznek, mielőtt szállítanák. Szóval én holnapra várom :) De nagyon :DDD

We were here

(#62993) Vasy09 válasza Tuomas (#62992) üzenetére


Vasy09
őstag

Ok, én is ebben bízom! Akkor remélem, hogy holnap tényleg szólnak, mert ugye ilyenkor úgy szokott, hogy aznapra meg is jön már a csomag! :) Én is nagyon várom már! :C :C :C

Gamertag: Vasy09

(#62994) Rathrol


Rathrol
aktív tag

[link] szerintem jó ár legújabb Assassins-ért! :) Vagy valami elírás lehet mert ezért a kiadásért lecsengetni ilyen keveset...

[ Szerkesztve ]

(#62995) fityere válasza Rathrol (#62994) üzenetére


fityere
senior tag

Valami elírás lehet mert a megjelenés is ebben a hónapban lesz es az is elvan írva, vagy mar tudjak, hogy megint bugos a játék es mar most olcsóbban adjak ;]

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62996) Rathrol válasza fityere (#62995) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Jah most nézem hogy a nevét írták el, Pc-s verizó lenne! :DDD

(#62997) marilllyo válasza fityere (#62991) üzenetére


marilllyo
veterán

MM-ben sincs sok sajnos. Nekem egy játékban a story nagyon fontos+ legyen teletűzdelve epic cutscene-kkel. :D Nekem most a Witcher a minden. Pedig olyan nagyduzzogva ültem le elé... Driveclub-ot vettünk felesbe haverral...aztán láttam megvan neki ez is..mondom jólvan megnézem...biztos uncsi de rápillantok gyorsan aztán törlöm is. Na ez volt ~3 hete. Azóta nincs életem. :D Remélem ez az 1.09-es patch nem a grafika butításával fog frame-t emelni. Hozzáteszem nekem W3 alatt szinte szuszog a gép...szerintem jobban is megdolgoztathatná...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#62998) fityere válasza marilllyo (#62997) üzenetére


fityere
senior tag

A Witcher-t en is elkezdenem, de varok a patch-ig vagy lehet nem varok :D. Manapság kevés olyan játék készül ami nem ismétli önmagát föleg ezek a nagy nyitott világú játékok. Ilyen lesz tuti a Just Cause 3 is de akkor is megveszem :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62999) janitor01 válasza zoltannagy (#62983) üzenetére


janitor01
tag

Abban igazad van, hogy a PS3 tökéletes választás de ne a HD remastered alapján dönts:). Ezek a játékok azért nem érnek a közelépbe grafikailag a direkt ide fejlesztett játékoknak (pl ah megnézed az U4 et... mégha a fele igaz akkor is)

Egyébként ha még nem tetted meg akkor szerintem idén karácsonykor időszerű a váltás lassan van annyi cím, hogy ne álljön üresen a géped hónapokat.

(#63000) PandaMonium válasza zoltannagy (#62983) üzenetére


PandaMonium
őstag

720p -> 1080p, 30fps -> 60fps. A textúrák láthatóan magasabb felbontásúak, a karaktermodelleket és a környezetet átdolgozták jelentősen részletesebbé. A shadereket és a világítást teljesen újradolgozták, nagy különbség van.

Ha már valakinek megvan mind a három rész PS3-on akkor nem biztos, hogy megéri újra megvenni (bár szerintem még akkor is), de ki ne találjuk már, hogy egy játék áráért 3 legendás játék felújított változata drága. :U

What I cannot create, I do not understand

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.