Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146851) mad1


mad1
veterán

Wipeout vr el tolja valaki?az oldalfalat ki lehet loni valahogy?

Ne szemetelj ! = Steam

(#146852) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ha már párszor volt téma, hogy gow-hoz pro vagy slim, akkor itt vannak a játékon belüli opciók:

PS4 Pro Favor Performance: Unlocked target 60fps (1080p)
PS4 Pro Favor Resolution: 4k/30fps (with checkerboard rendering)
PS4 Slim: 1080p/30fps

(#146853) Deck válasza Nayrobi (#146852) üzenetére


Deck
titán

Nálam a performance lesz a nyerő:D

PS5

(#146854) vonSux


vonSux
őstag

Több szempontból kompromisszumos, inkább az ilyen is van kategória: Hori ‘hordozható’ monitor

(#146855) VincentVG válasza Nayrobi (#146852) üzenetére


VincentVG
aktív tag

mi a tapasztalatotok, a jatekok kb hany szazalekanak van "performance" 1080p/60fps opcioja?

(#146856) Bogyi007 válasza VincentVG (#146855) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tegnap keresgéltem ezzel kapcsolatban listákat. Nos itt is van egy amit a figyelembe ajanlottak.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#146857) VincentVG válasza Bogyi007 (#146856) üzenetére


VincentVG
aktív tag

szuper, koszi a linket.
huhh hat nagyon nem egyszeru eldontenem h szuksegem van e 4k tevere is, vagy maradjon a fullHD...
(szerencsre a gep nem kerdes. uj tulajkent tuti a pro lesz)

(#146858) Nayrobi válasza mad1 (#146851) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jó kérdés, eddig csak 1-2 órát játszottam vele, az elején fura volt, de később megszoktam, szerintem nem lehet.

(#146859) Rigormortiis válasza sutyesz96 (#146788) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Dehogy szar! Komolyan mondom, nem értem ezt a hatalmas nfs-t érintő gyűlölethullámot. A 2015-ös gyakorlatilag egy nfs underground. Teljesen élvezhető, aki erre vágyik. Semmi gond nincs vele.

A Payback meg tiszta Forza Horizon. Szintén jó vétel.

A Rivals az, ami engem sokszor felmérgesített, na azt nem ajánlom senkinek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#146860) bajtokarpi válasza bajtokarpi (#146834) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Köszi a segítséget mindenkinek. Nincsen jelenleg Playstationom. Úgy döntöttem, hogy slim lesz a befutó. Két helyen is találtam viszonylag "jó" áron PlayStation 4 Slim 1TB + God of War gépcsomagot. Az egyik a Platinumshop, a másik a Konzolkirály. Véleményetek esetleg az üzletekről, hogy melyik a megbízhatóbb?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#146861) marilllyo válasza Rigormortiis (#146859) üzenetére


marilllyo
veterán

Szóról-szóra ugyan ez az én véleményem is.
NFS-t divat fikázni. Igazából itt a Forza Horizon is ugye a zöldeknél. Most ugye arra kell mutogatni mint etalon autós játék a témájában mert hát box exkluzív. De legyen felőlem...nem savanyú a szőlő.
Bár talán Nayrobi te mondtad, hogy számodra uncsi volt. Márpedig autós játékokban eléggé otthon vagy...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146862) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#146859) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"A Payback meg tiszta Forza Horizon“

Lehet épp az a baj vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#146863) szallasi007 válasza VincentVG (#146857) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem igen egyszerű eldönteni. Szoktatok filmet nézni egyébként otthon - nem a kábeltévé adta csodálatosan fos minőségű élményre gondolok hanem az 1080+ felbontású filmekre.
Mert akkor arra is lehet a tv-t használni, Youtube, Netflix, Amazon streaming szolgáltatások is nagyon jók egy jó tv-n.
Ha meg most belezúgsz a ps-be akkor a következő generáció/széria szerintem már csak kihasználja rendesen a felbontás és esetleg az egyéb funkcióit ezeknek a csoda tvknek

[ Szerkesztve ]

(#146864) erahurka válasza Nayrobi (#146852) üzenetére


erahurka
félisten

A Pro performance módja inkább 40-50 fps ha akció van, össze-vissza ingadozik. A locked 30 szerintem jobb választás lehet. :K

(#146865) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#146866) erahurka válasza oriic (#146865) üzenetére


erahurka
félisten

Ez valami kalandjáték? :F

(#146867) sting2 válasza erahurka (#146866) üzenetére


sting2
addikt

A Dreamcast HZD-je volt anno ! :K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#146868) oriic válasza erahurka (#146866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy sting2 is írta, anno a korszak legjobbja volt.

Live-Die-Respawn

(#146869) Djuree válasza seniman (#146849) üzenetére


Djuree
félisten

ez HANGOS, gamer pc-ket építettem régen de egy se volt ilyen hangos, pedig azok pörögtek ezerrel. ez csukott ajtóknál is áthallatszik a másik szobába. ez tuti nem normális...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#146870) 3L1T3 válasza Djuree (#146869) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez a PS4 Pro sajátossága! :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#146871) toompa válasza bajtokarpi (#146860) üzenetére


toompa
őstag

Ott vedd meg ahol olcsóbb. Ha gond van vele,úgyis a sony szervízbe viszed. Lényegtelen a bolt.

(#146872) zzola válasza Djuree (#146848) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Mindegyik pro hangos...

(#146873) Bad Pritt válasza oriic (#146865) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy remastered-nek örülnék, ez elég gagyika.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#146874) eisento válasza bajtokarpi (#146860) üzenetére


eisento
addikt

platinumshopot batran ajanlom en maximalisan meg vagyok veluk elegedve!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#146875) saelin válasza zzola (#146820) üzenetére


saelin
veterán

Én ilyenkor veszem elő a kis 2D-s indie játékokat. Este meg jöhet valami komolyabb game, amikor már "hűvösebb" van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#146876) Nayrobi válasza marilllyo (#146861) üzenetére


Nayrobi
őstag

Számomra a ps4-re kiadott nfsek közül egyértelműen a 2015-ös tetszett a legjobban, a rivals se volt rossz, viszont a payback nem hagyott bennem mély nyomokat, egyszerre szeretett volna crew, forza horizon és nfs lenni, és ez nekem nagyon nem jött be, a sztori meg kábé a legrosszabb volt amit összehoztak az undercover óta. Mondjuk ps3-ra 1-2 kivételtől eltekintve ennél csak rosszabb részek jöttek, szóval az elmúlt 10+ évet tekintve így is a jobbak közé tartozik. Ha egyszer kiszenvedem a trackmaniából a platinát, akkor lehet visszatérek a paybackre, azt hiszem nem hiányzik sok ott sem.

[ Szerkesztve ]

(#146877) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egy nap alatt 164 új hsz? Nice job guys! :C Én tegnap végigvittem másodjára is az Uncharted 4-et, az történt, amire számítottam. Még nagyobbat ütött a vége, mint az első végigjátszás esetében, mivel már ismertem az első három történetét és amikor Cassie-vel kutakodtunk a szekrényben még egy nagy adag nosztalgiát kap a játékot. Fenomenális! Én nagyon sajnálom, hogy Drake kalandja itt véget ért, több ilyen jó kaland játék kellene. Szerintem ez után végigtolom a Lost Legacy-t, de azon is gondolkodtam hogy végre kibontom a HZD-t és abba nézek bele. Szerintem egyikben sem fogok csalódni, aztán 6 nap és itt a GoW..azt hiszem a PS-nek sok pihenőideje nem lesz. :D Story time is on! :C

Sic Parvis Magna

(#146878) wolf13 válasza eisento (#146874) üzenetére


wolf13
őstag

Pont én is dicsérni akartam őket. Írtam egy kérdő mailt, hogy pénteken megkapom e a GAME-t. Délelőtt 10-kor nyitottak, 10:30-kor már hívtak mobilon, hogy megerősítsék. :R

(#146879) Nescafé válasza 30z.Samu (#146877) üzenetére


Nescafé
őstag

Én most vittem végig az uncharted lost legacy-t nagyon jó volt, most a trófeákat csinálom.
Meg majd mégegyszer végig kell vinni abban a crushing módba

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#146880) 30z.Samu válasza Nescafé (#146879) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van annyira jó, mint a 4? Semmit nem tudok róla, még csak a story-t sem. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#146881) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Tegnap este befejeztem a HZD-t, ez volt az első játék amit elindítottam a Slim-en, és az első platinám is egyben. ;)
Nagyon tetszett, 74óra volt a plat bár nem siettem vele, volt hogy csak sidequesteket csináltam napokig.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#146882) marilllyo válasza Nayrobi (#146876) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából PS3-ra adták ki (számomra) az utolsó olyan nfs-t amire tényleg elégedetten csettintettem. De legjobb tudomásom szerint az volt az utolsó rész amit még a kritikusok is elismertek.
Még pedig a 2010-es Hot Pursuit. Az volt az egyetlen NFS rész ahol még multizni is bementünk a haverokkal.
..és talán a RUN volt az utolsó NFS amiben tetszett az irányítás. Nem az az agyondriftelős volt.

Ez a 2015-ös volt tényleg a PS4 érában az a rész...amire nem mondom, hogy hűde.. de igazán nem tudtam belekötni. Amit kaptam az végül is kielégítette az NFS igényeimet.
Én a Rivals-t már-már gyűlöltem. Pont amiatt ami a Payback-ben is zavart. Az a traffic kocsik direkt kibaszós helyezkedése. De erről ugye írtam egy elég hosszú rage-s hsz-t.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146883) Nescafé válasza 30z.Samu (#146880) üzenetére


Nescafé
őstag

Sztem van olyan jó a héten vettem új 5900 volt postával.
9 chapter van benne

 iPhone 15 Pro

(#146884) #20844032 válasza Djuree (#146869) üzenetére


#20844032
törölt tag

Normálisan lepasztázva nem hangos. Persze ez egy új gépnél aligha opció. Használtat kell venni. Az egyébként is olcsóbb :D

(#146885) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Esetleg ha valakinél van US store kupon elfekvőben, szívesen fogadnám. :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#146886) 30z.Samu válasza Nescafé (#146883) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm az infót! :R Szerintem délután folyamán megnézem. :K

Sic Parvis Magna

(#146887) #20844032 válasza Mrdevil (#146885) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha esetleg lenne kettő is, én is tudnék vele mit kezdeni :D (valamiért nálam elapadtak a levelek, hiába álítottam újra, az usa fiók címére 4-5 havonta jön egy levél :( )

(#146888) Rigormortiis válasza Nayrobi (#146876) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pont az Undercover és a Payback azok a részek, ahol egyáltalán volt valami sztori :D

Előző generációban a Shift első része is nagyon jó volt, szerintem. A második meg egy gyalázat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#146889) Rigormortiis válasza marilllyo (#146882) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem tudom, mi volt a Rivalssal a céljuk. Nyilván a Hot Pursuit nyomába akart szegődni, de azt nem lehetett így, hogy csináltak egy autós Dark Soulst.

Frusztráló az elejétől a végéig. Ha nekimész valaminek, nemcsak vegignézhetjük minden alkalommal, ahogy darabjaira hullik a verda, de jó eséllyel bukunk mindent, amit eddig tettünk a küldetés teljesítéséhez.

Viszont a tracklistje a legjobb ebben a generációban! Kár, hogy alig élvezhetjük, mert két percenként úgyis belénk kötnek, és akkor az üldözős zenét élvezhetjük.

Egy frusztráló szar az egész.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#146890) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Egy régebbi szériás Ps fat-re mennyire érdemes hűtőt szerelni? Használ valaki ilyet? Tudom újra kellene pasztázni, csináltam már és jobb is lett akkor, viszont T9-es kulcsom nincs jelenleg és nem szeretnék mókolni vele.

(#146891) marilllyo válasza rezy89 (#146890) üzenetére


marilllyo
veterán

Milyen hűtőre gondolsz?
Valami külső cucc? Gondolom az se lenne ingyen. Ebay-ről vagy aliexpressről vegyél egy csavarhúzót.

201 Ft

A "rászerelhető hűtő" ha van ilyen mennyibe kerülne? ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146892) Nayrobi válasza marilllyo (#146882) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igenigen, az előző genben a Hot Pursuit állat volt, nem hiába, a Criterion késztette, és igen, a Runt sokan utálták, de nekem bejött. Még a Most Wanted se volt olyan rossz, de a többi az már elég mehh. A Shiftet nem venném ide, oké, ott volt a nevében hogy need for speed, de sok köze nem volt hozzá és nem is annak indult.

Huh, kedvet kaptam bekapcsolni a ps3-at és tolni egy kis HP-t, vajon megy még az online? Ki kellene szedni belőle a platinát, ahogy látom nem olyan nehéz :P

(#146893) marilllyo válasza Nayrobi (#146892) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen a HP-t még megcsinálhatod. Pont van élő boosting session az online részéhez. Legitbe már nem biztos, hogy menni fog.

A Run "autolog" része lett elkaszálva. Ott van 1-2 trófea amit ha akkor nem csináltál meg akkor most már nem is tudod.

Btw. haragszom a tesztelőkre is. Akik a játék megjelenését követően "mert az a trendi" halálra fikázzák az NFS-t. OW Zoly is csinált egy rage videót a 2015-ösről...tele fals információkkal. Neki is mentem picit egy yt kommentben.

A HP vagy PS3-mas MW vonalát kellene folytatni. Mindenféle sztori cullang nélkül.. open world map..rajta a versenyekkel. A végtelenségig variálható kinézettel..standard kocsikkal is!... A Halálos Iramban sztorira költött pénzt meg egy kis külcsínre költeni. szvsz. Nem lenne ez bonyolult....

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146894) rezy89 válasza marilllyo (#146891) üzenetére


rezy89
tag

[link] Olyasmi mint ez, 3000 ft lenne plusz posta.

(#146895) RangerFox válasza marilllyo (#146882) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát én nem játszottam minden NFS-sel, de anno az Underground 2 nagyon tetszett gyerekkoromban, órákig tudtam körözni a városban. Aztán kipróbáltam a 2005-ös Most Wanted-et, de nem annyira tetszett. Az előző generációban játszottam a Shifttel, ami egész jó volt, a The Run-nal, ami egyáltalán nem volt jó szerintem, ráadásul rövid is volt. A Hot Pursuit-ot nagyon élveztem, csak szerintem a rendőrös küldetések nem voltak annyira szórakoztatóak, mint a versenyzősök. Aztán jött a 2012-es Most Wanted, amit mindenki lehordott hogy mennyire rossz játék lett. Ugyanakkor be kell valljam, hogy ez volt az az NFS számomra, amiben újra órákig tudtam bóklászni a városban, Fairhaven nagyon jól kidolgozott város lett, a Soundtrack és a car list is nagyon jó volt. Aztán a Rivals egy borzalmasan frusztráló, rossz rész lett, nem is értem, hogy mit gondolt a gameplay designer..

Szerintem a Payback-et a LootBox botrány miatt húzták le annyira, egyáltalán nem rossz játék, a tavalyi felhozatalból ennek volt a legjobb car listje, és szerintem ami működik egy Forza Horizonban, az működik más autós játékokban is. Amire nagyon kíváncsi vagyok, az a Crew 2. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy irányt fog képviselni, vagy hogy egyáltalán jó játék lesz-e.

(#146896) #20844032 válasza rezy89 (#146894) üzenetére


#20844032
törölt tag

Semmit nem érnek. Inkább rontják a hűtést.

(#146897) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Sziasztok,

Nem tudom jó csoportba írok-e de úgy néz ki sikerült eladni a PS4-emet. Azt szeretném megtudni, milyen teendőim vannak a géppel, hogy az új tulajdonos teljesen tisztán és adataim, játékaim, mentéseim nélkül kapja meg a gépet úgy, hogy én Pro-n tovább használnám az accountomat és minden játékomat.

Ha lehet mint egy ostobának lépésről lépésre írja le valaki, mert nem teljesen értek hozzá.

Köszönöm előre is, akár privát üzenetben is meghallgatom az illetőt. :R

(#146898) mad1 válasza Nayrobi (#146858) üzenetére


mad1
veterán

Mert a trailerben balra pl kinez a jarmubol harc kozben.

Ne szemetelj ! = Steam

(#146899) seniman válasza Djuree (#146869) üzenetére


seniman
addikt

Na az már tényleg nem normális. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#146900) marilllyo válasza rezy89 (#146894) üzenetére


marilllyo
veterán

Felejtsd el. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.