Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146801) Renok válasza marilllyo (#146799) üzenetére


Renok
senior tag

Nézd, segítséget kérni jöttem ide, ám az hogy egy Topikgazda is csak poénkodni képes ezen, csöppet szomorú.

A gépem új hangereje (pár hete kezdődött) nagyon zavarja már a gyerekeimet és feleségemet is (sőt, engem is), és mivel még május végéig van gari a gépen, beszélni szerettem volna a szervízzel, hogy ilyen jellegű problémával foglalkoznak-e. De képtelenség elérni őket.
Potyára meg nem cipelném oda hozzájuk a gépet BKV-val, és nekem messze is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#146802) sutyesz96 válasza freeknight (#146800) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem ezt mondanám legnagyobb problémának. Inkább azt, hogy a 2014-es U2-ben több feature volt mint az “utódjainak”. Márpedig egy arcade játékban azért szükség lenne rá. Tuninglehetőségek, kinézetmódosítás, személyre szabhatóság, stb.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#146803) #20844032 válasza Renok (#146801) üzenetére


#20844032
törölt tag

Abszolúte nem neked szólt a hsz, még ha arra is válaszolt.

(#146804) marilllyo válasza freeknight (#146800) üzenetére


marilllyo
veterán

Az idő megszépíti az emlékeket.

Egyébként megkockáztatom....igazán mi sem tudnánk mit szeretnénk egy NFS résztől. Vagyis de... azt az "imádok játszani vele" érzést amit anno ezek a részek adtak. De akkoriban más idők voltak. Gondolj bele. NFS IV mekkora siker volt!? Eléggé. Nem ow..csak mentünk a kötött pályán. Miben volt jobb mint teszemazt a Driveclub. Semmiben....
NFS 2015 miben rosszabb mint az U2. Semmiben... egyszerűen nem tudjuk mit akarunk.

Nem is volt ekkora választék...vártuk az újabb részt..szerettük. Pedig voltak gyenge részek. Pl. Carbon, Undercover.. de játszottunk azzal is mert NFS.

Szerintem már egyszerűen csak annyi mindent láttunk, hogy várjuk az újat...jobbat...de nem tudjuk mi az. Nézzétek meg. Nincs két egymást követő NFS rész ami hasonló lenne. Mert szerencsétlenek próbálnak tapogatózni, hogy mi az ami bejön és mi nem.

Bennem az NFS széria megmaradt...és viszem magammal. Mindig minden részét kijátszottam. Mindhárom PS4-re megjelent változat platina. (Egyedül a 2015 egyik dlc-jét engedtem el. Vállalhatatlanul nehéz)

Hozzáteszem én is látom a hibáit a sorozatnak...csak nálam egy kötelező "menet" az NFS. Ha jó ha nem jó.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146805) Renok válasza #20844032 (#146803) üzenetére


Renok
senior tag

Akkor én kérek elnézést, csak jelenleg eléggé dühít ennek a "márkaszervíznek" ez a hozzáállása, hihetetlen hogy így 2018-ban sehogy sem lehet elérni őket..
Így még nem jártam kb. sosem.

[ Szerkesztve ]

(#146806) #20844032 válasza Renok (#146805) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vonalast próbáltad?
(1) 215 1965

(#146807) Renok válasza #20844032 (#146806) üzenetére


Renok
senior tag

Azt még nem, mivel az a Sat-Comp kft-hez van írva, mint szám, és én csak a Hireltech elérhetőségeit néztem.
De hétfőn megpróbálom akkor, nagyon szépen köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#146808) zzola válasza marilllyo (#146799) üzenetére


zzola
félisten

Miért ne? Van, aki lesz@rja, hogy ki milyen platinát hozott össze...

(#146809) marilllyo válasza Renok (#146805) üzenetére


marilllyo
veterán

Valóban nem beszólásnak szántam.. Inkább csak megjegyeztem, hogy ha felkerül ez a téma. (heti 1x) akkor egy oldalon keresztül jönnek a saját tapasztalatok. Pl. már fejből tudom, hogy Samunak Slim-je van és nem hangos. :DDD

Tény és való, hogy a PS tud üvölteni ha akar. Néha indokolatlanul. De igazán csak általánosítani lehet, hogy a régi FAT gépek tudnak hangoskodni... A slim-ek halkabbak átlagban. A pro-kkal sincs nagyon gond FHD-ban...ellenben 4k-ban már lehet. Viszont mindegyikre vannak ellenpéldák. 3-man kis eltéréssel vettünk PS4-et a baráti körömből. Mindhármunknak 1116-volt. Egyikünké még U4 alatt sem volt különösebben zavaró. Az enyém viszont tudott kiabálni.

Ugyanúgy ahogy a zaj mértékének megítélése szerintem szubjektív. Lehet valakinek elviselhetetlen...míg más ugyanazzal vígan játszik. Sajna nekem van egy kis hallásgondom, úgyhogy engem talán 1-2 esetben "zavart".

A szerviz elérhetőségére viszont nincs mentség. Hasonlóba én is belefutottam. Nekem a pro-m kontollere vacakolt. Szinte képtelen voltam eljuttatni hozzájuk (Jó igaz a gari utolsó két hetében rotyizott be).... elengedtem a dolgot.

(#146808) zzola : Értem. Tehát akkor halljuk milyen géped van.. és mennyire hangos?! Nyugodtan írd le ha még nem tetted volna. :)

De csinálhatunk egy google docs-ot is erről, hogy mindenki átláthassa ne kelljen minden héten mindenkinek újra és újra leírnia. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146810) Renok válasza marilllyo (#146809) üzenetére


Renok
senior tag

Akkor bocsánat, hogy félreértettelek, nem tudtam, hogy ez a gép zaj téma hetente előkerül, ritkán nézek be ebbe a topicba.

Elengedném én is, mert a gép szerencsére műxik, és mindjárt lejár a gari, aztán szét lehetne kapni a gépet, új pasztát neki, stb., csak nem merem szétszedni pl. ez a gondom. És olyan ismerősöm sincs, aki értene hozzá.

Meg már csak azért is ott van bennem, hogyha már van egy szervíze ennek az egésznek itthon, akkor lehessen már velük beszélni..

A google docs jó ötlet! :)

[ Szerkesztve ]

(#146811) #20844032 válasza Renok (#146807) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én ahányszor náluk jártam szervizben, mindig ott voltam (a Mihálkovics utcában)

(#146812) marilllyo válasza zzola (#146808) üzenetére


marilllyo
veterán

Még egy gondolat... abszolút mindenféle offenzív hangvétel nélkül...
A trófeás baromság tény és való, hogy a társaság talán ha felét érdekli..
DE... egy éve kb. én is elkezdtem kiplatkózni a régi játékaimat és látom azt, hogy vannak olyan trófeák amikhez bizony baromi ügyesnek kell lenni... gondoljunk egy Brutality 101, ...It!, Becomes the master és hasonlókra.
Ezek bizony megérdemelhetnek egy hangyányi kis elismerést... és hát mégis kitől (anyától, barátnőtől)... ugyan..?!

Ha mástól nem is ...hát tőlünk kékektől! ;) :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146813) marilllyo válasza Renok (#146810) üzenetére


marilllyo
veterán

Amíg le nem jár a gari ne is szedd szét. ;)
Előbb utóbb biztos eléred őket. Így van ahogy írták a Mihálkovics utcai üzletbe kell eljuttatni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146814) Deck válasza Renok (#146798) üzenetére


Deck
titán

Akkor ott valami tuti nem jó. Nálunk a 1,5 éves slim hangosabb mint a mostani új pro. Elkéne már egy tisztítás:D

PS5

(#146815) sutyesz96 válasza marilllyo (#146812) üzenetére


sutyesz96
őstag

Vagy a jó öreg Kifflon GTA V-ből.

:DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#146816) Gery9112 válasza marilllyo (#146812) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Uncharted Survivalt is odateheted, ment egymásnak partyban a virtuális pacsi. :DDD (ja tényleg odatetted)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#146817) marilllyo válasza sutyesz96 (#146815) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a lecsógumi megérdemel egy elismerést. :DDD

(#146816) Gery9112 ...It! ott van nem? :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146818) sutyesz96 válasza marilllyo (#146817) üzenetére


sutyesz96
őstag

Minden jog fenntartva! ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#146819) RangerFox válasza Renok (#146810) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hívd fel azt a boltot, ahonnan vetted, ne egyből a szervizhez fordulj. Pl. a Konzolvilágban ennél kisebb hiba miatt is javítottak gépet, kontrollert garanciaidő alatt.

(#146820) zzola válasza marilllyo (#146812) üzenetére


zzola
félisten

Engem nem zavar sem a trófeás szotyizás, sem a hangos gép story! Sőt, utóbbi előtérbe fog kerülni manapság, mert itt a nyár! :))

(#146821) marilllyo


marilllyo
veterán

De ha már itt tartunk a másik (számomra) necces téma a Milyen Tv-t ajánlatok a PS4 mellé.

Ahogy olvasom itt saját tapasztalatból beszél mindenki....viszont nem hiszem, hogy évente cserélnénk le a TV-t.

Na most ez azért gond mert nagyon sokszor azt olvasni, hogy "én vettem egy Videoton 4k hdr+oled+3d lézerplazmát két éve és tökéletes". Én elhiszem, hogy megszólal rajta a My name is Mayo de hiába baromi jó tv ha kifutó modell akkor körülményes lehet beszerezni. Én pl. szeretem a TV-met...de két év után megszoktam és elférne egy számmal nagyobb. Esélytelen. Nem találok belőle sehol már....külföldről meg hadne.

Persze most is többen vettetek TV-t jót..de az 1-2 vélemény. A milyen TV-t vegyek topicban lehet, hogy objektívebb információt kapni. De az is jogos, hogy az ember hol máshol kérdezné meg első körben mint itt...

De ez csak az én véleményem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146822) Renok válasza RangerFox (#146819) üzenetére


Renok
senior tag

Azzal kezdtem (platinumshop), és azt mondták ők ezzel nem tudnak mit kezdeni, rögtön szervíz és vagy rá van írva a garijegyre a szervíz neve (nem volt), vagy a neten keressek rá.
Végül itt az összefoglalóban találtam meg a szervíz elérhetőségeit, ám eddig nem értem el őket (már 2 hete). Meg egy nem olyan régi hozzászólásban az új/ideiglenes adataik is meglettek, ám zéró siker.
Hétfőn újabb kör Moby fórumtárs javaslatára.

[ Szerkesztve ]

(#146823) danielgalaxy válasza Renok (#146822) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Lehet, hülye kérdés, de a Sonyhoz nem lehet ilyenkor fordulni?

(#146824) Renok válasza danielgalaxy (#146823) üzenetére


Renok
senior tag

Fogalmam sincs. :(

(#146825) danielgalaxy válasza Renok (#146824) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem az lenne az első gondolatom, de hazamegyek, megnézem én is, mi van a garijegyen.

(#146826) #20844032 válasza danielgalaxy (#146823) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ők a sony.

(#146827) toompa válasza Renok (#146822) üzenetére


toompa
őstag

Én jártam már kontrollerrel az Etele út 59-61 szám alatti Sony szervízben is. Oda is nyugodtan viheted.

(#146828) marilllyo válasza RangerFox (#146819) üzenetére


marilllyo
veterán

Én ilyen alapon a páromat küldtem el a boltba kontrollerrel. Gondoltam kockák csak nem mondanak nemet egy csinos kis mátkának és elintézik de... Nem volt hatalma felettük. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146829) #20844032 válasza toompa (#146827) üzenetére


#20844032
törölt tag

Bármelyik sony szervizbe viheted, kötelesek átvenni. Aztán elvszik a hireltechhez.

(#146830) Gery9112 válasza marilllyo (#146828) üzenetére


Gery9112
őstag

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#146831) seniman válasza Renok (#146824) üzenetére


seniman
addikt

Kismillióan hirdetnek az aprón PS3/PS4/egyéb takarítást/pasztázást.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#146832) erahurka


erahurka
félisten

Ide is be kell írnom mert sose hittem hogy valaha sikerülni fog: Bloodborne befejezve, ráadásul az utolsó 4 boss elsőre sikerült! :Y

(#146833) Deck válasza seniman (#146831) üzenetére


Deck
titán

Sőt a konzolvilág is csinál 6.5k.

PS5

(#146834) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Nagyon úgy néz ki, hogy nem bírom ki, hogy ne játsszak az új God of War-ral. Próbálok ellenállni, de nem úgy néz ki, hogy sikerül. Anno még PS2-tőn toltam. Viszont dilemmába vagyok,"csak" full hd-n tudom játszani. Szerintetek elég lehet egy Slim verzió a megfelelő látványhoz, illetve a játék "akadálymentes" futtatásához? A másik, hogy hol lenne érdemes megvásárolni, akik tényleg normálisan állnak hozzá az emberhez?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#146835) szallasi007 válasza marilllyo (#146821) üzenetére


szallasi007
őstag

Most kéne nekem is még 1 de a milyen tv-t topikot visszaolvasva kb fogalmam nincs mit vegyek Oled az LG-től vagy Q széria a Samutol. Az egyik be tud égni ha olyan kedve van a másik meg nem elég fekete vagy mi. Pedig most az euronicsbe egy két tv-t jó áron meg lehetne szerezni - viszont vagy 3-4 hónapig dobozban kéne tartanom amíg el nem költözünk.
Na akkor most legyek okos :)

(#146836) RangerFox válasza bajtokarpi (#146834) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elég. Rendeld neten, úgy csak a futár srác jófejségében kell reménykedned. :D

(#146837) Kvelstadt válasza bajtokarpi (#146834) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Minek ezek a nagy ellenálások?
Egy huszadik AC-nek meg futószalagon gyártott codokna ellenáljatok, ne egy sony exklúzív címnek amit dícsér kb mindenki aki eddig kipróbálhatta.
Én pont most rendeltem elő ps storeba és egy percig nem gondolkodtam hogy megéri e.
Ja és nekem slimem van és bőven boldog vagyok a fullhd-vel.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#146838) Deck válasza bajtokarpi (#146834) üzenetére


Deck
titán

Elég a slim és a fhd is neki.

PS5

(#146839) Deck válasza Kvelstadt (#146837) üzenetére


Deck
titán

Én szeretem az AC-ket. :DDD
Gondolom azért próbál mert azért 21k a játék és biztos olcsóbban akarná megvenni. :)

PS5

(#146840) erahurka


erahurka
félisten

Gondolom h lemezesen venném a God of Wart akkor UK profil alatt is lenne hozzá felirat?

(#146841) Bati0501 válasza Kvelstadt (#146837) üzenetére


Bati0501
őstag

Én úgy értelmezem, hogy jelenleg nincs PS4-e, ezért akar ellenállni, és ezért keres normális eladókat, ahol magát a konzolt meg tudná venni. És nem egy doboz műanyagot, amiben benne van egy lemez.

Legalábbis én így értem.

(#146842) Kvelstadt válasza Deck (#146839) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincs azzal baj. Nem is akarok belemenni. En már korábban befejeztem, nem köt már le.
Ja jó drága. De vannak akik ingyen is sokallnák.
Én se suarom a pénzt, nem is vettem még idén szinte semmit egy két leakciózott indie címen kívül.

Erahurka
Gondolom lenbe mert lemezen van.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#146843) Carlos Padre válasza erahurka (#146840) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, angol.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#146844) marilllyo válasza szallasi007 (#146835) üzenetére


marilllyo
veterán

Kérdezz rá a topicban. Válaszolni fognak. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#146845) eisento válasza marilllyo (#146799) üzenetére


eisento
addikt

nekem sega master system II. semmi hangja! :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#146846) zzola


zzola
félisten

Itt azt írják, hogy a Sptify-s -10% mindaddig élni fog, amíg a PS storeon keresztül fizeti az ember...

(#146847) discrate


discrate
aktív tag

Baromi jó lett a Fortnite replay, csak kár h nem lehet menteni bug miatt pillanatnyilag.

(#146848) Djuree


Djuree
félisten

az normális h a pro gépem olyan hangos mint ehy turbina? az első szériás gépem is halkabb volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#146849) seniman válasza Djuree (#146848) üzenetére


seniman
addikt

Kérdés kinek mi a hangos és a normális..... :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#146850) Bati0501 válasza marilllyo (#146799) üzenetére


Bati0501
őstag

Kicsit most tovább kellett számolni, de akkor is igazad lett... :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.