Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114127) A`rpi válasza Tavares (#114119) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok. Használ valaki Avermedia vagy Elgato capture cardot? Lenne velük kapcsolatban egy elég fontos kérdésem.
PS4-ről szeretnék a közeljövőben közvetíteni egy Avermedia vagy Elgato capture eszközön keresztül PC-ről OBS segítségével, vagy van egy dolog, amivel nem vagyok tisztában. Ha egyedül streamelek nincs gáz, bedugom a headsetet a PC-be, és onnan tolja a hangom az OBS... viszont ha PS4-en partyban chatelek haverokkal és úgy közvetítenék, akkor vajon az én hangom is átmenne PC-re a capture device-on keresztül, vagy csak az ő hangjuk? Tehát ebben az esetben vajon 2 mikrofonra lenne szükségem (egyik a PS4-be hogy haverok halljanak, másik a PC-be hogy a streamben halljanak), vagy meg lehet oldani 1-el is? Jelenleg csak egy HyperX Cloud II headsetem van, azt meg vagy itt vagy ott tudom használni. Esetleg rakjak egy jack elosztót a headsetre, és egyik vége capture card másik vége controller?
előre is köszi"

Az alábbi beállítással a játékhangok mellet a barátaid hangját is megkapja a PC:
-Settings
-Device
-Audio Devices
-Output Devices
-Válaszd ki a kívánt hangeszközt a listából (avermedia/ tv)

Minden alkalommal be kell állítani ha a headseted lecsatlakoztatod.

Mikrofon részéhez:
Vagy veszel egy mikrofont a PC-hez is.
Jack elosztóval próbálkozol bár szerintem ez kényelmetlen lenne.

Ha az elosztós megoldás mellett döntenél szükséged lesz egy olyan adapterre ami külön csatlakozóra szedi szét a mikrofont és a fejhallgatót, és értelemszerűen a mikrofont kell elosztanod két fele.

Itt lenne az én megoldásom: [kép]
A működését nem garantálom, de elvileg ennek így jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.