Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) venember83 válasza Daniel Alves (#1200) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem.

(#1202) fi:zi'k válasza cekkk (#1199) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nyak mögött szorít? Azt hogy?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1203) hoffman_ válasza Daniel Alves (#1200) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem gáz, sőt, ;)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1204) Daniel Alves válasza hoffman_ (#1203) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Saját keró?! :) Nagyon baba!

A retro BCamerica comet bringám csinosítgatnám és mivel a gyári színe piros ehhez mérten rendelném a cuccokat :)

piros cyclocross karok
piros triatlon kormány (ugyanolyan mint a képen)
piros bandázzsal :)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1205) hoffman_ válasza Daniel Alves (#1204) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, enyém, köszönöm :)

a lista pofás, sok sikert hozzá, kép majd jöjjön :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1206) cekkk válasza fi:zi'k (#1202) üzenetére


cekkk
veterán

Ugye vannak ezek amiket a nyak mögött vezetsz el, és amikor futsz a kábel himbálózik és mivel ugye a súlya a kábelnek elhúzza azt a kábelrészt ami a nyakad mögött van így megfeszül, kényelmetlen és zavaró tud lenni.

(#1207) Daniel Alves válasza hoffman_ (#1205) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Sajnos egyik sem volt raktáron az ebike oldalán így mindenre várnom kell. De ígérem ha egyben a gép , töltök majd fel képeket! :)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1208) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv!

A Velence 10x-en lesz valami PH-s csapat akikhez hozzá lehet csapódni? Ha jó idő lesz, lenézek néhány kör erejéig és gondoltam akkor nem egyedül tekernék.
Mit érdemes magammal vinni? Gondolok itt pótbelsőre, tartalék lánc, szerszámok, kaja ,stb.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#1209) rétisün válasza Daniel Alves (#1200) üzenetére


rétisün
veterán

nem gáz, én is ilyenre tervezem átalakítani a dolgozóbajárós bicajt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1210) deicide válasza Szakbarbár (#1208) üzenetére


deicide
veterán

Mivel egyidőben van a Pelso-val, nem sokan lesznek, esetleg velem tudsz találkozni, én ott leszek ha nem esik. Az első 5 kört mountival tolom és még 3-at tervezek a fitnessel ebéd után (Sukorón lakom, gyakorlatilag az útvonaltól 200 méterre).

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1211) venember83 válasza hoffman_ (#1203) üzenetére


venember83
nagyúr

Optikai csalódás vagy tényleg el van görbülve hátul egy küllő a felni alsó részén a felirat mögött közvetlenül?

(#1212) fi:zi'k válasza venember83 (#1211) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tényleg úgy tűnik, hogy el van görbülve. :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1213) hoffman_ válasza venember83 (#1211) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jól látod :) a hátsó felnim le van gyilkolva, kukás az egész sajnos. hiába lesz kicentírozva rendesen, hamar kilazul, ma pl. beraktam egy kerékpártárolóba, és lakatolásnál kicsit befeszült a kerék. edzettem egy órát, mikor indultam haza, akkora 8as volt benne, hogy ki kellett lazítsam a hátsóféket, anélkül mentem haza.

szóval jól láttad. azért görbe, mert teljesen ki van lazulva. illetve nem azért görbe, de ha meghúzom, akkor nem görbe :D majd vennem kell új felnit, csak 4 ezrem sincs rá régóta, legalább már rutinos leszek a centírozásban. a zavaró, hogy van egy irdatlan tojás benne, sérült a felni maga, nem lehet kiszedni, és veri a fenekem. emiatt kell vennem új felnit, a centír nem zavarna.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1214) rii válasza Jorus (#1197) üzenetére


rii
nagyúr

szomorúan hallom h ennyire energiapocsékolás volt az egész .-)

segíteni akartam neki, és kivettem egy 1 nap szabadságot
pucoltam, fényképeztem ...

..... pesze nem csak agyakat, hanem van hajtás (itt talán van pár értelmesebb cucc is), pedál, váltó, régi-restaulásra váró gépek, fékkarok ( van egy halálfejes ... .-D nagggyon kemény .-D )

de naggyon jó volt .-)
sztem veszek még ki napot e célból .-D

meg van neki egy pálya hajtóműve is, amit viszont nem akar eladni .-D
de meg tudnám kérdezni, hogy el lehetne-e, és ha igen, akkor mennyiért?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1215) Szakbarbár válasza deicide (#1210) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Eddig úgy tűnt hogy leszünk legalább 10-en. Én egy outival megyek (nem outis idővel :D ), max 5 körre, vagy amennyi sikerül. Bár még 3-an, Packersbay, lsebestyen, D.Orion írták hogy talán jönnek, nem tudom ők hogy döntenek végül. Ha nem lesz senki legfeljebb hozzácsapódok ott valakihez.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#1216) D.Orion válasza Szakbarbár (#1215) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha nem szakad az eső, akkor megyek.

(#1217) SOAD19 válasza beci (#1184) üzenetére


SOAD19
addikt

Tudom, de mégis szerintem Hebie Viper az, de hogy melyik pontos típus az, azt nem tudom. E kép alapján mondom, hogy Hebie az a sárvédő (ugyanaz a sárvédő, mint a Meridan, és a leírásban, ott szerepel a sárvédő márkája): [link]

[ Szerkesztve ]

(#1218) Gyufaaa válasza Szakbarbár (#1215) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Melyik nap lesz pontosan és mikor kezdődik? Lehetséges, hogy én is részt vennék. Sajnos csak 40% sanszom van rá, hogy összejön, de nagyon jó lenne együtt tekerni egyet. :K

(#1219) rii


rii
nagyúr

jühühüühűűűűűű

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1220) TESCO-Zsömle válasza rii (#1219) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy újabb cucc, amiből belátható időn belül nem lesz semmi... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1221) dqdb válasza rii (#1219) üzenetére


dqdb
nagyúr

[1]
[2]
[3]
;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1222) rii válasza dqdb (#1221) üzenetére


rii
nagyúr

nem fórumoztam mostanánban .-) :B
jogos ... bocsesz ... !!!

(#1220) TESCO-Zsömle:
számomra inkább az anyagiak az aggasztók .-)
most perpill semmire nincs pénzem .-D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1223) hoffman_ válasza dqdb (#1221) üzenetére


hoffman_
nagyúr

elvégezted a piszkos munkát helyettem :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1224) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Most találtam.

;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1225) Toomy válasza Szakbarbár (#1208) üzenetére


Toomy
senior tag

Ha tudsz akkor vigyél egy tartalék külsőt is! A legjobb a hajtogatható. ( mondjuk a drótperemeset érdekes lenne vinni :DDD )Azok ugyebár drágábbak szoktak lenni, de pl. használtba is lehet venni akár 3-ad áron. Tavaly nekem egyszer szükségem lett volna rá amikor nem vettem észre az út szélén széttört piás üveget. Áthajtva rajta kivágta a külső oldalát. Szerencsére a lakhelytől 3-4km re volt és pikk-pakk ott voltak értem kocsival. :K
Amúgy érdekes, hogy osztom itt az észt és a mai napig nálam sincs soha tartalék külső a legnagyobb útjaimon sem. :B

(#1227) Szakbarbár válasza Gyufaaa (#1218) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

2013.06.01-én lesz. Indulás 8:00-tól. Gyülekező Velence, Vasútállomás előtti üzletsornál
Gondolom a linken balra szereplő lángos utáni üzletsorról van szó. Lakik a környéken valaki? Kocsival mennék, merre tudok parkolni majd? Gondolom a rajt helyszínén teltház lesz.

Toomy: Sajnos külsőt nem tudok már venni, mert 6-ra érek haza minden nap, és akkor már az összes bolt bezár. Belsőm is csak egy van tartalékban. Nálam bármilyen vásárlásról van szó úgy indul, hogy egy nap szabadság :-(

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#1228) rétisün válasza Toomy (#1225) üzenetére


rétisün
veterán

én vittem a balaton-körökre, amikor szki-vel mentünk, de egyébként nem viszek. na nem mintha olyan sokat bringáznék mostanában, meg aztán azok se nagy túrák :(
olyan viszont volt, hogy a műzliszelet papírját tettem be a belső meg a külső közé, hogy ne nézzen ki a frissen betett belső a külső repedésén :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1229) lsebestyen válasza Szakbarbár (#1215) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ha jó idő lesz megyek én is! Pestről jön valaki?

(#1230) fpeter07


fpeter07
veterán

Tour de France szakaszok. [link] Vannak finomságok. A leghosszabb szakasszal egyébként nem lenne semmi probléma (azon kívül, hogy 242.5 km), de a végére azért odaraktak egy Mont Ventouxot. :Y Vagy egy másik nagy hegyre kétszer mennek fel egy szakaszon belül. Milyen dolog már ez.

(#1231) ludsimon válasza Szakbarbár (#1227) üzenetére


ludsimon
veterán

milyen 8-tól? :) 6:50-kor indult tavaly az eleje, legkésőbb 7:00-kor rajtol az eleje, az 100%. :K

undefined

(#1232) deicide válasza Szakbarbár (#1227) üzenetére


deicide
veterán

Én Sukorón lakom, kb 3km-re a rajt/céltól, ha gondolod a házam előtt ott hagyhatod. De a rajt mellett van elég nagy murvás parkoló, ami ingyenes, meg visszább pár utcával is van bőven hely.

ludsimon: 6:40 a kiírás szerint, én megyek kezdéskor és akkor az 5. köröm végén haza tudok menni ebédelni és bringát cserélni :DDD

Szakbarbár: nem, nem a 7-es útnál lesz, hanem a tóhoz közelebbi "hátsó" úton levő bazársornál.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1233) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Aki volt esetleg már Velence 10x-en az nem tudja véletlen, h a hátizsákot le lehet-e pakolni valami biztonságos helyre? :R

(#1234) Toomy válasza rétisün (#1228) üzenetére


Toomy
senior tag

Okos húzás! Ha messzebb lettem volna biztos kerestem volna én is valami zacsi félét az úton és hazaevickéltem volna 5-6 bar-on.

(#1227) Szakbarbár . láncot szerintem felesleges vinni esetleg elég egy patent szem, de akkor már azt sem tudsz addig venni...

Amúgy nálam mindig van 1-2 tartalék belső plusz öntapadós belső ragasztó 2db műanyag külső leszedő, egy küllőkulcs, és egy ehhez hasonló zsebszerszám, ja és persze egy váltóbovden - mert a jobbos fékváltóm 3-4 ezrenként szaggatja -.

(#1233) lsebestyen - A stratnál lerakhatod, senki nem piszkálja! :N

[ Szerkesztve ]

(#1235) Doki-HUN1978 válasza fpeter07 (#1230) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

De legalább az idén van a Mont Ventoux! :C

Tavaly kihagyták a láma szervezők.
Gondolom 150km héderezés lesz a szakaszon aztán az utolsó 60km lesz verseny.
Ez még azért lesz szar így, mert egy olyan szökevény is elviheti a kopasz hegyet -ha sikerül egy hosszú szökést összehozni-, aki nem is hegyi menő.

Az meg, hogy egy kiemelt kategóriájú hegyre egy fighter jusson fel először -hát nem is tudom- elég furcsán mutatna.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#1236) Szakbarbár válasza ludsimon (#1231) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Igazad van, én néztem valamit félre, Deicide már írta 6:40-kor indul. Én tuti nem érek oda olyan hamar, ahhoz 5-kor kellene kelnem.

Deicide, köszi az infót, Velencére nem járok amióta elkezdték építeni a "kaput" és feltúrták az egész strandot. Kb 7:30 - 8 órára terveztem az érkezést.

Toomy, láncot már egy hónapja vettem, csak még nem cseréltem ki. Sram 830-as, patentszemes. Öntapadós foltom nekem is van, de az nem outira való. :(

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#1237) vicces válasza hoffman_ (#1203) üzenetére


vicces
addikt

ezzel milyen tempot lehet tekerni kényelmesen?? bár látom órád nincs.
nagyon tetszik a royal de nem lenne jó, ha csak a "háztömbök körülre" tervezték volna :)
mindenképp városon kívülre kellene, de nem bánnám ha haladós tempot tudnék csinálni vele.

más:
az hogy lehet, hogy 5. sebességben - amikor kalimpálok a pedállal - ugyanannyi a sebességem, mint a 6. illetve a 7. fokozatban. gyenge még a lábam és nem tudok kevesebb csapásszámmal ugyanannyi erőt produkálni? vagy valami nagyon nem jó a bringámon? olyan kb 28-30 km/h megy az 5. fokozatban viszonylag könnyen majd amikor lejjebb rakom a láncot nagyon nem akar gyorsulni a gép alattam. :F

:)

(#1238) Szakbarbár válasza vicces (#1237) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nálam is hasonló a tünet, kevés vagyok a nagyobb áttételhez. Az 52-12-es fokozatot szinte még nem is használtam. Síkon széljárástól függően 15-17-es hátsó lánckerékkel megyek (4. - 5. fokozat).

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#1239) fi:zi'k válasza rétisün (#1228) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az bevett szokás. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1240) 313313


313313
addikt

Új kabalám van ((:

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#1241) hoffman_


hoffman_
nagyúr

hűamindenit. láttam én már sok bringás mutatványt, de azért itt lestem én is, pedig nem az első flatland-es videóm. durva a srác! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1242) fi:zi'k válasza hoffman_ (#1241) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Thanks a lot bro....now I feel like a BITCH when I ride a bike -__-" :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1243) zoli03


zoli03
őstag

Ilyen öntapadós folttal van valakinek tapasztalata? Országúthoz kellene, 8 bar nyomáshoz. Eddig Rema Tip-Top-ot használtam, de ezzel egyszerűbb lenne, és nem is drágább.

[ Szerkesztve ]

(#1244) hoffman_ válasza fi:zi'k (#1242) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jaja, jók :D volt olyan is, csak eltűnt, hogy "i cant even do that in GAMES..." :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1245) Doki-HUN1978 válasza hoffman_ (#1241) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Tényleg profi a srác... :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#1246) Daniel Alves válasza fi:zi'k (#1242) üzenetére


Daniel Alves
őstag

:C :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1247) fpeter07 válasza Doki-HUN1978 (#1235) üzenetére


fpeter07
veterán

Ez mindenképp előny a leendő szökevényeknek.

3 kronó lesz, amiből egy csapat, egy egyéni allgemeine, egy pedig erősen dombos. Nem lesznek unalmas napjaink júliusban.

(#1248) GeneraL_XTX válasza evilskati (#1226) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Lol ez mekkora már :Y

Pont most akartam szervízbe vinni a gépet (váltóállítás,centírozás meg egyebek) létezik,hogy ezt a Deákon megcsinálják full ingyen? :Y

(#1249) fi:zi'k válasza GeneraL_XTX (#1248) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én a héten tesztelem. :K
Mondjuk a nyitva tartás kicsit érdekes. Szerintem jobb lett volna 10-22 nyitva tartani.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1250) csabi94 válasza Cathfaern (#1192) üzenetére


csabi94
őstag

A ruhákat 3 órán keresztül mostuk felváltva Anyával. A cipőt elfelejtettem, ma felvettem, nagyon büdös volt, úgyhogy leporoltam és elmentem benne montizni, hogy kiszellőzzön. :D

Ja, és ha már írok: ma 5 kullancsot szedtem ki magamból, úgyhogy fokozottan figyeljetek erre!!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.