Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Cathfaern válasza Zebu (#1950) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A bicikli méretek nem a top tube lenght-nek felelnek meg, hanem a seat tube range c-c-nek. Illetve nézd hozzá a stem length (stucni), illetve saddle setback (mennyire tolod hátra a nyerget) értéket is. Ezek legalább annyira befolyásolják, hogy mennyire tűnik kicsinek a bicikli, mint a váz mérete.

Illetve mikor ráültem a lentebb engedett nyeregre, én is úgy éreztem, mint ha túl kicsi lenne. De miután megszoktam tényleg sokkal jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#1952) Zebu válasza Cathfaern (#1951) üzenetére


Zebu
addikt

Tudom,hogy nem az alapján méretzik, de pont ez a lényeg, hogy próbáltam több gyártó (56-os Scott, 57-es Bianchi, 56-os Cube, L-es Giant) méretét és nekem az tűnt kényelmesnek ahol az effektiv felsőcső hossz 56cm körül volt.

Próbák:[link]

[ Szerkesztve ]

(#1953) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Erről vélemények? Hány barig bírja? SOS kéne egy pumpa.
Tegnap egy hosszú karika közepén kaptam egy defektet (1200 km után volt az első defekt az olcsó CST slickkel, nem rossz), és a második fújásnál ismét cserbenhagyott a BBB Windgun-om. Szerencsére 20 perc után jött egy csaj a helyi bringás egyesületből és kisegített, megmentett 20 km tolástól.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1954) Zebu válasza Tomi_Sci (#1953) üzenetére


Zebu
addikt

Leírás alapján 5 bar. Szerintem olyat válassz ami 10-et elbír. Blackburn mammoth pl.

Érdekes az ebike oldalon kevesebbet írnak...

[ Szerkesztve ]

(#1955) Cathfaern válasza Zebu (#1952) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Biztos jól mértél mindent? Elsőre egy-két dolgot én is félremértem, érdemes megnézni a videókat mindig, hogy pontosan mit kér. Ha igen, akkor nem tudom mi lehet a gond :S Nekem pont azt a vázméretet dobta, ami jó is nekem...

(#1956) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
Az első lánctányéron nekem nincs ilyen műanyag védő, ezért minden alkalommal tiszta olajos lesz a lábszáram. 4 csavarhely van a külső lánctányéron, viszont ahogy mértem, 15cm van a szemben lévő lukak között. Keresgéltem és ilyeneket találtam: http://ebike.hu/termekek/hajtas/hajtomu-alkatresz/hajtomuvedo/17331_prowheel-muanyag-hajtomuvedo/
De itt is és a vaterán is amit találtam, 17cm-s luktávolságot adnak meg. Kisebb nem is létezik?
Köszi :R

:-)

(#1957) Tomi_Sci válasza Zebu (#1954) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Egy outi pumpa mindenképp kell majd, de a montira elég lenne nekem kevesebb nyomás is. Az egy dolog hogy 5 bar-t írnak rá, volt már hogy a pumpatestről lerobbant a fej hasonló nyomásnál :D
A Mammoth-ról a hivatalos honlap is 6bar-t ír.
Akkor a jövőbe tekintve: ti milyen országúti pumpát ajánlotok 5k körül?
A montihoz meg megveszem a Lidliset.

Szerk: Ja, és BBB-t mégegyszer nem veszek :W

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1958) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

A legújabb bringára vonatkozó szabályok hol érhetők tetten? :F
Telepakoltam a küllőket ilyen reflektorral, de nem tudom e mellé kell-e még a borostyán színű is, vagy sem? :F

Lesz nemsokára (heteken belül) egy pár jó állapotú Hayes 160mm-es tárcsám pluszban, csak városi használatban volt és az se sokat. :(
Majd feldobom apróra is, ha aktuális. :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1959) Zebu válasza Tomi_Sci (#1957) üzenetére


Zebu
addikt

Basszus valami baj van velem akkor, mert tök az rémlik, hogy 10 körül tud. Igaz nekem még reégebbi változat van belőle.

Ilyet használok még országútin: [link]

Bár eddig nem kellett országúton defekt miatt használnom szerencsére.

(#1955) Cathfaern: Lemértem többször is magam. Hm mindegy :) Nekem inkább a másik vált be :D Ezért próbáltam a bodyscanninget, hogy kiszűrjem a mérési pontatlanságot.

(#1956) marcusa: Alivió védőt szivesen odaadom ha kell neked :) Én leszedtem. Inkább csíptesd össze a nadrágszáradat.

[ Szerkesztve ]

(#1960) marcusa válasza Zebu (#1959) üzenetére


marcusa
addikt

Rövidgatyában járok, tehát nem a nadrág a baj, hanem hogy olajos lesz a lábszáram, és sima szappannal nem jön le, hiába zuhanyzom le munkakezdés előtt. Itthon kell minden este ultraderm-mel sikálni, és nem szeretem a szagát... :P
Mi az az Alivió védő?

[ Szerkesztve ]

:-)

(#1961) Zebu


Zebu
addikt

Nem tud valaki adni 2db kulacsrögzítő csavart? :) Ami gyárilag a bicón van nem elég hosszú, hogy feltegyem a kulacstartót és a pumpa tartóját is. Vagy ha nincs ilyen, akkor hol találhatok efféle csavart? :)

(#1960) marcusa:[Ennek] a hajtókarnak a védője. Nekem nem kell. De nem értem hogy leszel olajos. Érdemes lenne megtisztítani a láncot és újra olajozni igazi láncolajjal. Valami sűrűbbel. Az nem normális, hogy összecsapkod.

[ Szerkesztve ]

(#1962) M_o_g_y_i válasza Zebu (#1959) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

MC08/09-ről való gondolom? ;) Ja, látom nem. :U
Azt én is leszedtem. :DDD
Sima imbusz-fejűt csavarboltban találsz megfelelőt szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1963) Tomi_Sci válasza Zebu (#1961) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Erről elég jókat írnak és nem is vészes az ára. Nem sietek sehova, úgyhogy kis átmérőt és nagy elérhető nyomást preferálnék :)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1964) Zebu válasza M_o_g_y_i (#1962) üzenetére


Zebu
addikt

Mondjuk ha túrára megyek akkor úgyis van nálam hátiszák és abban van a pumpa :) De azért akkor is jó lenne :) na majd körbenézünk. Milyen az a csavarbolt? :)

(#1963) Tomi_Sci: Ez nekem is tetszett, csak amikor vásárolni akartam pont nem volt sehol sem kapható :(

[ Szerkesztve ]

(#1965) M_o_g_y_i válasza Zebu (#1964) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ilyen :DD

Pumpa: ilyet, csak más néven és olcsóbban (~4500 Ft-ért) rendeltem Kínából, f@sza erős, a teleszkópot is simán felfújja, pedig 9,5-10 bar kell a súlyomhoz bele. :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1966) attiati


attiati
veterán

Az mitől lehet, ha a kormány alapból jobbra akar fordulni menet közben, ha elengedem?
Gondolom ez így nem normális és nem azért van, mert a bicikli súlypontja is a tengelytől jobbra van.

(#1967) Zebu válasza M_o_g_y_i (#1965) üzenetére


Zebu
addikt

Oh köszönöm :C

(#1968) marcusa válasza Zebu (#1961) üzenetére


marcusa
addikt

Nem felveri, egyszerűen széles a vádlim, és hozzáér, ilyen a bicó:
>>klikk<<
és ilyen lesz a lábam tőle:
>>klikk<<
Nagyon tetszik az a műanyag láncvédő amit linkeltél, annak a luktávolsága 15cm?
:R

:-)

(#1969) M_o_g_y_i válasza marcusa (#1968) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ennek alapból ott vannak a lukai, akkor le lett szedve valamikor. :(((
Ha az MC08-ét megtalálom (és 150mm a távköz) írok egy pü.-t.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1970) marcusa válasza M_o_g_y_i (#1969) üzenetére


marcusa
addikt

Köszönöm szépen! :R

:-)

(#1971) M_o_g_y_i válasza marcusa (#1970) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Áhh, nem lesz jó. :(
Ennek középen vannak a csavarjai. :o
Az Alivio hajtóműé viszont 99%, hogy igen. :K
Annál is a legnagyobb fogaskeréken vannak a furatok.

(#1972) marcusa:

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1972) marcusa válasza M_o_g_y_i (#1971) üzenetére


marcusa
addikt

Igen, ránézésre nem tűnik jónak, de azért köszönöm, hogy megnézted! :R

:-)

(#1973) Bati0501 válasza marcusa (#1968) üzenetére


Bati0501
őstag

De én nem értem,h h érhet a lábad menet közbe a lánchoz vagy a tányérhoz? :F
Sztem inkább a lánchoz érhet hozzá,mert ha menet közbe a tányérhoz,akkor azt megéreznéd szvsz...

(#1974) marcusa válasza Bati0501 (#1973) üzenetére


marcusa
addikt

Nem is biztos hogy tekerés közben ér hozzá, lehet hogy fel-le szálláskor, vagy mikor megállok a lámpánál... De feleségemnek ugyan ilyen bicót vettünk, és az övén van egy ilyen kör alakú műanyag, és neki nem lesz tőle olajos a lába. :N

:-)

(#1975) Zebu válasza marcusa (#1974) üzenetére


Zebu
addikt

Igen a tányérhoz nehezen érhet hozzá. De odaadom szivesen ha akarod. Lurdy házba be tudom küldeni a párommal.

Valszleg a lánc lesz a ludas kicsit hátrébb.

Bár jah. Lehet a fel és leszállás. Hajtás közben zavarna ha dörzsölné.

[ Szerkesztve ]

(#1976) marcusa válasza Zebu (#1975) üzenetére


marcusa
addikt

Fuh, a Lurdy az nagyon jó, attól kb 2km-re lakom. :) Előtte mindenképp nézd meg légyszi, hogy a luktávolság jó lesz e. :R
Sőt, most megmértem ismét, és inkább 14cm mint 15... :B

[ Szerkesztve ]

:-)

(#1977) Zebu


Zebu
addikt

Szerintetek érdemes lenne lecserélnem az alivio váltókarokat deore-ra?

(#1978) Zebu válasza marcusa (#1976) üzenetére


Zebu
addikt

Ok holnapra megnézem. Hétfőn be is tudom küldeni.

(#1979) Cathfaern válasza Zebu (#1975) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Hajtás közben zavarna ha dörzsölné."
Egyetértek. Szerintem ha hajtás közben ha rendszeresen dörzsölné, akkor az nem fekete lenne, hanem piros... (véres)

(#1980) ---Lasali--- válasza Tomi_Sci (#1949) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Annyi szokott változni, hogy melyik mennyit emel a beépítési magasságon, valamint hogy felül mennyire nyúlik túl a vázon. Számottevő hiba ami előfordulhat, hogy magasabb csapágy szettet veszel mint ami volt, és rövid lesz a villa nyaka.
A BBB az alu csészés, elvileg abba van egy ipari csapágy, az elég jóféle cuccnak néz ki, élőbe még nem láttam.
A ricsi az egy kő egyszerű acél csészés dolog.
Az XLC meg az Acor valószínűleg ugyan az lehet belülről.. azok is aluból vannak, viszont szerintem úgy van beléjük rakva az acél csésze, nem hiszem hogy ezek is iparisak lennének, szét kéne kapni megnézni...
Igazából mindegyik szeret beázni, az iparisnak szokott lenni egy plusz tömítése, azok kicsit jobban bírják, de mindet beépítés előtt szét kell borítani, és jól telekenni vízálló zsírral.

[ Szerkesztve ]

(#1981) Tomi_Sci válasza ---Lasali--- (#1980) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Szóóóval akkor te melyikat ajánlanád? :D
Az XLC jobb lenne mint a Ritchey? Vagy az is bőven elég?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1982) ---Lasali--- válasza Tomi_Sci (#1981) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Ricsit azt annyira nem, többit meg az a baj hogy nem láttam még belülről, így nem tudok biztosat mondani sajnos. Én így látatlanba az acort venném. :D
Jah egyébként igen, amelyikbe anguláris ipari csapágy van, abba lehet csapágyat cserélni, már ha kapsz hozzá.. nem kell a csészét kivenni a vázból.

[ Szerkesztve ]

(#1983) M_o_g_y_i válasza Zebu (#1977) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:N
Alivio 8-as, Deore 9-es volt régebben, de szinte csak az a különbség tudtommal.
Az újabb szériákat nem ismerem annyira.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1984) lorcsi


lorcsi
veterán

S.O.S

debrecenben keresek a mai nap és a holnap délelőtt folyamán iylen kazettaleszedőt
ha van akinek van, ne tartsa magában

(#1985) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Innen senki nem volt véletlen a pécsi Mecseki Hegyikerék teljesítménytúrán?
Vagy 50-en voltunk és még mindig nekem van a leggyengébb gépem és majdnem a legfiatalabb is voltam. :P
Hihetetlen milyen bringákat láttam, mintha a Bikemag cikkeiből elevenedtek volna meg a Meridák, Cannondale-ek, Konák, Specik, Kellys-ek. :Y
Meg öltözékben sem szenvedett hiányt a mezőny, így végignézve a társaságon itt nincs is semmiféle gazdasági válság. :P
A bringák harmadán rókák voltak és úgy fele össztelós gép volt. Karbonvázak is voltak szép számmal és volt nem egy, amibe szerelmes lettem. :B
Speci rókákkal. Az a gyengém. :K
Tökre elszégyelltem magam a kis xt-s Mistral-ommal, mint két éve ugyanitt a Neuzerrel. :DDD

A túra nagyon gyilkos volt, félholtan jutottam haza. :Y
Fellazult, eső áztatta csúszós utakon mentünk, ami eleinte turista utak voltak, később már inkább erdész utak, meg szerviz utak. És minden útfajtát víz mosta kövek tarkították, meg agyagos sár. Illetve ahol nem volt sár, ott éppen csak annyira volt süppedős, mintha keményebb homokon mentem volna. A futófelület csíkot húzott végig, bár el nem süllyedtem. Ez azért volt jó, mert minden energiámat elvette és alig tudtam gyorsítani. Jah nem, nem tudtam gyorsítani, nagyon hamar elment a lendületem.
A többiek felfelé általában lehagytak és nem azért, mert keményebbek, hanem mert én nem tudtam kiállva tekerni. :(
Félterep gumim van, aminek a közepe teljesen sima. Hát nem volt vicces ezzel végigvinni a túrát. :Y
Még jó, h volt spd-m, mert ha nem tekerek hatékonyan, akkor elforog a kerék. Ergó végig ülve kellett felmennem mindenhol, kizárólag a saját erőmből. :(
Mindkét térdem fáj most órákkal a túra után is.
Meg nulla oldal tartása volt a gumiknak, maximálisan ki voltam téve a nyomvályúknak, folyamatosan azért káromkodtam, mert lecsúsztam a nyomról és sokszor okozott kellemetlen pillanatokat a becsatolt láb, elég nehezen tudtam csak lelépni ilyenkor, egyszer estem is csak az spd miatt.
Egyszer meg a sár miatt, olyan mintha hóban mentem volna. Nem én irányítottam a bringát, hanem úgy benn ragadt a nyomvályúkban a sáros szakaszokon, mintha egy kanyargós sínre lett volna rögzítve. Én meg győztem tartani az egyensúlyt. :U
Ha ezt előre tudom, akkor nem indulok ezen a túrán.
Bár voltak sárvédőim, így is térdig tiszta retek lettem, a cipőm egy élő sár.
Az első sárvédőt vhol meg elhagytam és csak hazafelé eszméltem rá erre (egy SKS Shockboard volt :O ).

Jut eszembe, az még üzemszerű felhasználás egy XC könnyített versenybringánál, ha köves utakon megyek úgy 30-cal, pár méteren 40-nel? Vagyis 10-20 centikre ugrál alattam a merev vázas bringa ilyenkor. :)
Mert erős a gyanúm, hogy ide már fully kéne, abból is már-már Enduro, de egyáltalán nem éreztem a bringa határait. Vagyis nem éreztem, hogy ez fájna neki. Még nem esett szét alattam. :))

Tapasztalatok:
- Két teli kulacsot kár felcipelni, ha van fent is kút. :W
- Kell vmi bütykös gumi. Meg új sárvédő. :DDD

(#1986) lsebestyen válasza Teasüti (#1985) üzenetére


lsebestyen
addikt

Attól függ mekkora kövek..Én a saját montimmal lezúztam a Mátaházáról M.füredre zoom teleszkóppal :DDD Átlag sebességem 26km/h volt lefele ami azért sziklás úton nem rossz...Mondjuk gondolom nem esett neki jól, de nem is lett semmi baja.

(#1987) Teasüti válasza lsebestyen (#1986) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát a kő definíciója nálam a kavics után és a szikla előtt. :DDD
Olyan öklömnyitől a fej nagyságún át, még sziklák is előfordultak szép számmal beágyazódva az útba.
Hát gondolhatod, hogy milyen zúzás volt, ha elhagytam a sárvédőmet!! :C

[ Szerkesztve ]

(#1988) Tomi_Sci válasza ---Lasali--- (#1982) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Amúgy ezekhez 32-es kónuszkulcs kell? Ha jól tudom az a szabvány,

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1989) ---Lasali--- válasza Tomi_Sci (#1988) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Több mint valószínű hogy az.
Amelyiknek nagyobb átmérőjű az alsó része, az szokott 34 es lenni.

[ Szerkesztve ]

(#1990) Tomi_Sci válasza ---Lasali--- (#1989) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Azért kérdem mert 32-es kulcsom van és nem olcsóak a jobb fajták :D
Közben találtam képeket az XLC-ről: [link]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1991) gmatti válasza Teasüti (#1987) üzenetére


gmatti
csendes tag

Én is voltam. :DD Szerintem a legmesszebbről. Nagyon kemény volt, de jó.
Utána végigmentem a Fő téren, gondolom nézhettek. :)

(#1992) superecneB


superecneB
őstag

Valaki használt már ilyet?
SKF LGMT 2/0.4
Shimano XT-756-os kónuszos agyaimat szeretném újrakenni. (Az egyik vadi új, de úgy tudom gyárilag elég spórolós a zsírral a shimano, így kézben megforgatva valóban kicsit darabosnak tűnik a mozgása, de nincs még befűzve, tehát egy kis teherrel biztosan szebben forog)

Van itthon MOL Liton LT 2EP-m ha esetleg ez is jó. Állítólag ez jó vízálló képességgel és terhelhetőséggel rendelkezik.

(#1993) fpeter07


fpeter07
veterán

Jó hír, hogy (szvsz) jól sikerült a matek vizsgám, cserébe lesántultam egy kicsit a bal lábamba... Pedig csak egyszerűen fel akartam kelni a székről, erre egy csontdarabocska elhagyta a helyét. Így jár, akinek hirtelen sok lett a szabadideje. :(

Holnap viszont bringás idő lesz, így azt nem fogom kihagyni.

(#1994) Zebu válasza M_o_g_y_i (#1983) üzenetére


Zebu
addikt

A jelenlegi alivio szettem is 9-ces. Annyi bajom van vele, hogy nem tudom a fékkart mögé tenni. Mármint jelenleg markolat, fékkar, váltókar van. Sajnos nem tudom a váltókart és a fékkart megcserélni, mert az alivio olyan fomr,a hogy ezt nem teszi lehetővé.

Egyébként hogyan kellene lecserélni, hogy pontos is legyen?? Bovdenek maradhatnának csak a váltókart kellene...

[ Szerkesztve ]

(#1995) Zebu válasza Teasüti (#1985) üzenetére


Zebu
addikt

Derék :)

Holnap én is tekerek egyet. Igaz én lzer országúton nyomom majd mtb-vel :)

(#1996) lecsokolbi válasza superecneB (#1992) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Motorexnek a fehér zsírja elég jól működik. Próbálhatnál olyat.

- Mindenki hazudik! -

(#1997) ---Lasali--- válasza superecneB (#1992) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Én most a műhelybe MOBILGREASE XHP 222 zsírt vittem, ezt rakjuk a jobb csapágyakba. Még tesztelés alatt áll, de az állagát és minőségét tekintve az egyik legjobb zsír amivel eddig találkoztam, és nagyon olcsó!
Sima LT 2EP az egy szar, az LZS 2EP régebben jó volt, de az is iszonyú olajos, víznek egyáltalán nem áll ellen. LZS 2 ep még nyúlós volt, viszont az LT 2ep darabos izé, olyan az állaga mint az őszibarack lekvárnak. Az említett mobil meg szinte döbbenetes, kihúzod belőle a kést, és 5 centin keresztül húzza maga utána kés a zsírt, doboz oldalán miliméternél vékonyabb csíkokba ott van a zsír pár centin keresztül végigtapadva, attól hogy kiveszem belőle kést ahogy belenyúlok.

Shimano agyak nem attól darálnak hogy kevés benne a zsír vagy rossz, ezektől maximum zörögnek benne a golyók, a darálás attól van hogy túl szorosra vannak állítva gyárilag. Ha beteszed akkor még jobban megszorul, és tönkre megy normális élettartamának a tizede, huszada alatt.

(#1998) superecneB válasza Zebu (#1994) üzenetére


superecneB
őstag

Itt egy Guide Sajna nem kapható tudtommal hozzá semmi dugasz. Régebben XT-hez mintha láttam volna. Hoppá

(#1997) ---Lasali---
Mindenképp megnézem ezt a zsírt. Lehet vajon kapni Debrecenben? Wow és kapható 1671 Ft nem is vészes.
Ha már szétkapom úgyis állítok a csapágyhézagon tehát ez fel sem merült bennem, de tényleg most, hogy írod, úgy rémlik már régebben is hívtad fel erre a figyelmet! -Köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

(#1999) M_o_g_y_i válasza ---Lasali--- (#1997) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Hétfőn nézek valami jobb zsírt én is, kell majd a mociba (kormány-, kerék- és lehajtás-csapágyakhoz) és a bringához is.
Shell-t gondoltam, abból tudok most "kunyizni" (elvileg). ;]

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2000) ---Lasali--- válasza superecneB (#1998) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Autós boltba nekem másnapra meghozták, próbálkozz az egyikben. Nekem 1550 ért hozták meg, neten van 1300 alatt is azt hiszem. :D
(#1999) M_o_g_y_i
Szerintem ez a zsír jó lesz oda is.

Egyébként a saját bringáimon, meg haveromén kísérletezek egy fémfelület nemesítő zsírral. Xado CV Baromi kemény ragadós undormány, kormánycsapágyba szerintem több mint jó, majd kiderül kónuszos meg iparis agyakba mit teljesít, csak használni kéne a bicikliket. :D
Shimano Ultegra középrész is fel lett vele töltve, meg look pedál.. shimano pedál..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.