Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#293001) jjeahh válasza krono. (#293000) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jó hamar megérkezett, én asszem jóval előtted rendeltem az iGPSport gps-t és még mindíg nem jött meg :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#293002) fulton


fulton
addikt

Nem rég szerkesztettem egy jó kis szlovák útat- tegnap megejtettem. viz tekintetében 1L kulaccsal megodottam ügyesbe. Tükör aszfalt végig, semmi kátyú vagy kavics. Ereszkedéskor a kanyarokra figyelni kellett - nem belátható és olykor éles. Forgalom az utolsó 20km leszámítva szinte zéró. Jó kis mászásokkal tűzdelve.Egyik finom rész: 8.5km-folyamatos 5% átl szint, ennek utolsó 3.5 km-e 8% átl. Egy térdes kép mint beugró a topikba :D meg pár kép

[ Szerkesztve ]

(#293003) ZolkoW válasza Lacerta (#292998) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem próbáltál fura formájú kormányokat? itt User2 a szakértőjük :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#293004) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

(#293005) jjeahh válasza fulton (#293002) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez merre van? Jó helynek tűnik montis szemmel is.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#293006) .LnB válasza jjeahh (#293005) üzenetére


.LnB
titán

Errefele: [link]
De ott a Strava térkép.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#293007) Laby válasza 6030D (#292995) üzenetére


Laby
senior tag

Azt hiszem félreértettél. :)
Nem felvágós dumaként értettem amit írtam. Csak annyi volt a mondandóm, hogy az én baráti körömben nem tudom igazán használni.
Aki egész jól megy MTB-vel (nyilván itt is és sok más helyen is van aki jobb nála) hozzá képest túl nagy előnyben vagyok. E-MTB-vel meg nincs nagy társaságom, egyedül pedig nem élvezem annyira, mint amennyi pénz áll benne.
Ezért váltok hagyományos MTB-re, mert azon tudok edzeni egyedül is, és könnyebben találok társaságot is magam mellé.

Legkevésbé sem úgy értettem, hogy mennyire jól nyomom vele vagy ilyesmi, mert a béka segge alatt vagyok én erőnlétben itt a legtöbbetekhez képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#293008) ZolkoW válasza 6030D (#292995) üzenetére


ZolkoW
őstag

(szerintem nem így értette.. ;) )

#292988 : nekem Spigen van, az fele ár (persze ha Quadlockot nézegetsz, vedd azt, csak én sajnáltam rá annyit), és eddig tökéletes, de a kétféle rögzítési mód annyira más, hogy az egyiket akár ingyen odaadnám valakinek, mert vettem helyette rendes karosat.. a felragasztós ellendarab atomstabil, külön telefontokkal használom, cserélgetem, ha kell.

Nos, ez szerintem béna, nekem első úton elnyalódott a műanyag bilincs, gyorskötöző is megfogja, de a gumibetét elforog a kormányon, ha nem tisztán teszem fel, felejtős: [link]

Ez viszont atom: [link]

szerk.: a telefonstrapás kérdésre: mittudomén, szerintem attól nem kéne szétverődnie, hogy párszor megyek vele. Meg ennyi erővel zsebben sem sokkal jobb, nem? márpedig tuti hogy valahogy viszek magammal telefont..

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#293009) Alexios válasza jjeahh (#293001) üzenetére


Alexios
veterán

Én is akkor rendeltem egy bsc100s-t amikor írtad ide a topikba hogy 20$, de apr 21 óta nem mutat semmi mozgást a tracking. A múlt heti alis rendeléseim viszont ma már meg is jöttek.

(#293010) jjeahh válasza Alexios (#293009) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is akkor, április 19 óta nincs mozgás :( . Mikor kérjek refundot? A többi cuccom nekem is megérkezett.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#293011) 6030D válasza Laby (#293007) üzenetére


6030D
Ármester

:R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#293012) Lacerta válasza ZolkoW (#293003) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Odáig még nem fajultam el. :D
Egy sima 5 fokos Ritchey Classic van fenn. Illetve most annak hívják. :)
Kis lépésekben. Előbb beállítások, aztán markolatcsere, csak utána jön a kormány. :)

(#293013) Ringman


Ringman
nagyúr

1 év par ezer km:



(#293014) jjeahh válasza Ringman (#293013) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Continental belsők és tejek után úgy tűnik a külsőket is kezdi elcseszni. Fél tucat hasonló beszámolót lehetett olvasni mostanában a gp5000 tr-ről itt. Haverom most Hutchinson Challenger-re váltotta le, egyelőre elégedett vele.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#293015) dom1n0 válasza fulton (#293002) üzenetére


dom1n0
senior tag

Nagyon jónak tűnik, fasza kör lehetett.
Te elég sokat mész, ha jól emlékszem Pirellivel is mentél, mik a tapasztalatok Pirelli vs Conti ügyben?

(#293016) -=RelakS=- válasza Ringman (#293013) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

1 év? Ránézésre azt mondtam volna, hogy ez egy 8-10 éves öreg abroncs

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#293017) Mans20 válasza jjeahh (#293014) üzenetére


Mans20
addikt

Nem jó ezt olvasni, épp tegnap nézegettem a Conti Ride Tour és Contact-ot, páran dicsérték itt rákeresve. Elvileg a nagyobb szövetsűrűség jobban szúrásálló de jobban is kopik. Ez a 3/180TPI akkor érdekes. Másik a Schwalbe Maraton amit kinéztem.

[ Szerkesztve ]

(#293018) flash- válasza Ringman (#293013) üzenetére


flash-
veterán

ez hogy? milyen széles? mennyi az összúly a rendszernek veled együtt amivel használtad és mennyire fújtad?
télen hol volt tárolva?
Én 2 éve március 15-én vettem a gp5k szettet,(télen szobába tárolva ,napon sose kint hagyva huzamosabb ideig) sajnos 2440km-nál kellet egy új hátsó kerék mert kilyukadt a külső és állítólag akkor annak annyi. én nem kockáztattam.vettem újat még 2022 agusztusában, az első még azóta is jó, így abban 8226km van, a hátsóban 5784km, kopásjelzők látszanak, egy repedés sincs rajta. mini vágások persze igen de ennyi.gondolom azokat a szilánkok tüskék csinálják, de összesen volt 3 defektem (az egiyk mondjuk mint fentebb írtam külső szakadás, felüthettem,alulfújva biztos nem volt, és túlfújva se,mondjuk nem itthon vettem valami beragadt készletről hanem r2bikeról)
2 éve is szidták a gp5k-t de jobban utána nézve főleg a tubeless-es verziókat :U

Rose Count Solo 1 megérkezett:
ez végülis nem teszt, csak egy mini vélemény:

összerakás az csak pár dologból állt,(kormányt egyenesbe rakni, pedált fel, első kerék be,nyeregcső be)
de igazából beállítva érkezett rajta minden.
talán mintha az első kerékben nyolcas lenne, első utam a szerviz lesz. Leirásokat adtak hozzá, bár inkább néztem volna egy teleszkó beállításról anyagot, nem pedig a gyorszár használatáról 2 külön lapocskát amiben bemutatja hogy kell használni :) (Az anyag egy terjedelmesebb füzetke, de nem ehhez a kerékpárhoz, ez egy általános guide)
(apropó teleszkóp: Rock Shox Judy Silver TK, SoloAir de én sehol nem láttam rajta jelölést hogy melyik azon belül, , rákerestem volna a beállítását illetően,de annak hiányában nem találom a rock shox oldalán hogy pontosen ez melyik..kellene a produkt kód vagy miaz.)

-Ez a matt de csillogó fényezés nagyon szép, ha süt a nap csak úgy világít!
-fék: én sehol nem látom a fékszetten hogy MT200 lenne bárhol ráírva,tehát szerintem nem shimano (de ha teljesítménye kb az m395 höz hasonló mint ami régen volt).
(tárcsa viszont shimano, valami rt10 s vagy ilyesmi)
-váltó: nagyon pontosan szépen vált, lefele ha tovább húzom a kart akkor 3at egyszerre.Kuplungos, de nem linkglide meg nem hg+ csak a sima hg. (úgytudom)
-a kerék engem meglepett, viszonylag könnyű, 2.3-as küllőkkel,de az összsúly is pa12a pedállal (kulacstartó,km óra nélkül :DD ) 13.5kg

A nyereg elsőre butának tünik és gagyinak, de ráülve nem is volt vészes.

a gép fordulékony, nem lomha, hát jó max sebességet nem mentem.
jó választás valóban, az m6000et megkapja a trekkingről az tuti nem tudom van e értelme ezzel akár kis dombokon lefele engedni neki,azért hogy első körön kiégessem? hát nem tudom...

na majd a terepen kiderül hozza e azt amiért vettem :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#293019) Wombath válasza krono. (#293000) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Ez melyik ykywbike nadrág pontosan? És akkor ezek szerint a netes méretezés alapján lehet választani?

(#293020) haiduo82 válasza flash- (#293018) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nekem is ez van ugye, és én finoman szólva sem vagyok egy hardcore montiarc :B , de ennyi pénzért újonnan nem hiszem, hogy jobb bringa vehető, persze lehet tévedek :) :U Mindenesetre én imádom az enyémet :D

"Együtt vagyunk senkik"

(#293021) flash- válasza haiduo82 (#293020) üzenetére


flash-
veterán

O en pedig egy zöldfülű monti arc vagyok, az a par ezer km amit mentem terepen az elmúlt 8 evben az is csak trekkingel volt.
Es En is azt gondolom hogy számomra jó vétel. Leirtam az elso benyomasokat🙂 múltkor ment a téma hogy a rose a leirasban mar nem mt200 féket ir, es akkor feljott az hogy valószínűleg eliras, de nem, megneztem 2023as peldanyokon látszik a féken a shimano felirat, ezen nem, de ez nekem nem probléma mert ha mt200al jott volna akkor is ment volna rá a trekkingről a par ezer km-es m6000
Nekem is baromira tetszik, most hogy milyenek a heggesztesek abba nem fogok belekotni, az vegyen specit(alu outinal talan ott a legszebb a heggesztes)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#293022) Bandit21 válasza flash- (#293018) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi szépen a solo 1 mini review -t!

Én lassan 3 hete kérdeztem tőlük a fekrol és egy hét után jött a válasz hogy majd figyeljem a honlapot mert ott lesz az info. Azóta se került ki.

Eddig nem értettem miért +200 eur a solo2 de - akár törik akár nem - a váltó ott sram SX a Judy az remote és akkor megvan a 3. különbség is, ott biztos mt200 a fék.

Nagy agyalas megy nálam mert a solo 1 be a deore 5100 11 seb de 11-51
A sram sx hiába 12 seb de 11-50 (a legnagyobb tárcsa 1 el kevesebb fogaskerék és igazából a + 1 fokozat egy további köztes lépcső ) míg a Radon 7-en a 6100 as deore az 12 -es de a már 10-51 -es.

Ok az 50/51 az 2% eltérés a hegymászás közbe/az is számít/ de a 10/11 viszont 10%, ami a top speednek nem ártana /alfold/.

Vagy rosszul gondolom?

Megírod milyen fék szett van rajta ha kiderül?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#293023) flash- válasza Bandit21 (#293022) üzenetére


flash-
veterán

A fék az nem fog kiderülni mert nincsen rajta semmi felirat.
A szazalekokat meg ne így nezd szerintem hanem azt nezd hogy a ketto attetal aranya között milyen attetel aramybeli kulonnseg van. De pont ne ez alapján donts, mert az se biztos hogy az a sor eleve a legjobb lesz arra a felhasznalasra amire gondolod. Vedd meg azt ami a tobbi fontosabb szempont alapján jó, aztán amikor hasznalod kiderul hogy esetleg kell e egyáltalán az az 50-51, ha nem akkor azok közül ahol a legnagyobb fogaskerek kisebb, ott ugye a fokozatok kozott nehol kisebb lesz az ugras es ha az is eleg azzal majd amúgy is jobban jarsz.
Pl en mar neztem is ehhez az m5100hoz azt hogy van olyan sunrace sor hogy 11-46.ha eleg lenne nekem a 46 akkor mar jobb lenne mert kisebbek a fokozatok közötti ugrasok.(márha kezeli ezt a sort ez a rendszer 🤔)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#293024) Toobee


Toobee
veterán

Akartam betenni képet a 44C Swamperokról, csak bringázás közben bringázni szoktam és mindig csak akkor jut eszembe fotózni, mikor hazaérek:DDD Tegnap "új" pedál nap is volt, egy használt XTR személyében. Júniusban lesz 1,5 éve, hogy használom.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#293025) haiduo82 válasza flash- (#293021) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Ha hazaérek megnézem konkrétan én is a féket, de nekem még szerintem korábbi szériás darab jött és én egyértelműen emlékszem, hogy mt200-as fékek voltak a leírásban :F

"Együtt vagyunk senkik"

(#293026) flash- válasza haiduo82 (#293025) üzenetére


flash-
veterán

mindegy is mi van a leírásba, ez a tavalyi 2023as példány, az utolsó képen tisztán látható a shimano felirat a féken.
(míg ezen a 2024-es példányon sehol semmi felirat)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#293027) haiduo82 válasza flash- (#293026) üzenetére


haiduo82
aktív tag

A leírás tényleg mindegy (de abban egészen biztos, hogy az volt), de nekem mintha rémlene a felirat is a sajátomon. Na basszus....most már nagyon kíváncsi vagyok...csak érjek haza... :))(nekem is 2023-as van)

[ Szerkesztve ]

"Együtt vagyunk senkik"

(#293028) fulton válasza jjeahh (#293005) üzenetére


fulton
addikt

Kassától nyugatra egy 20 km volt az indulási pont. - Szepsi ről. A többit látni térképről merre megy. de ha valakinek kell a megszerkesztett (viz/kaja pontokkal) gpx szívesen átküldöm.

#293015dom1n0: Igen mindkettőt használtam, a pirelli p zero race 4s, ami ugyan az a keverék mint a sima race zero(tubes), csak vastagabb a futófelület.
Szerintem a pirellik rugalmasabb/puhább gumik. Nézd, egyelőre a GP5000 ben 2500 km van, és kereken 2 hónapja tettem fel. A bringát bent tartom, csak vizes kendővel törlöm át a gumit..és mégis mindkét gumi körbe meg van nyilva az oldalfal. szövet szálat is kellett már levágjak, ami lógott ki belőle. Hát, nem ezt várná az ember tőle. Belseje ép, szóval használom tovább, de mindenképp figyelni kell rá, olykor ellenőrizni. Maga a futófelület keményebb, nincs vágás rajta és repedés sem. A pirellik-en már 1000-2000 km után látszottak vágások stb.. (hát nah lágyabb keverék).
Kevébé terül szerintem..már ha ez számít valakinek. Komfortra szerintem pirellik jobbak - ha rossz az út- de a GP5000 (tubes) is jó. Sebességre - nem említésre méltó a különbség...mind a kettő jól gurul. picit talán a gp.

[ Szerkesztve ]

(#293029) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Tudnatok ajanlani centerlockos fektarcsa leszedot? Kulso kellene, a belsore elvileg jo a kazetta leszedo

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#293030) dom1n0 válasza fulton (#293028) üzenetére


dom1n0
senior tag

Köszi!

Ezzel a gumival szemezek egyébként: [link] , árban elmegy, és mostanában csak rosszat olvasok a gp5000-ről mindenhol...

(#293031) fulton válasza ReFleXx (#293029) üzenetére


fulton
addikt

SHIMANO TL FC36

(#293032) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Bryton radar nektek nem csúszkál el a nyeregcsövön (kör keresztmetszetű)? Szégyen nem szégyen, de annyira zavart, hogy kétoldalú ragasztóval rögzítettem a konzolt. :DDD Igazából kívülről nem látszik, maradandó nyoma nem lesz sehol és végre középen marad.

(#293033) fulton válasza dom1n0 (#293030) üzenetére


fulton
addikt

Az biztos(?) hogy (csak még mindig tartok ettől a q tejtől féltem a ruhám) hogy a pirelli zerok lesznek a kövi gumijaim TLR-ben, szeretném kipróbálni, aztán vagy szívás lesz az élet vele vagy nem. (ezzel a tejes dologgal)

[ Szerkesztve ]

(#293034) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Szerintetek ha eddig egy 50 km-es kört mentem megállás nélkül, bele merjek vágni egy 150km körbe?
Itt persze lenne hosszabb pihenő és egész naposra tervezem.
Hetente 4-5 alkalommal tekerek 30 perc (~16 km,100+ cadence) edzőteremben és 2 alkalommal futok 2-3 km-ert.
1150m szintemelkedés van az úton.
UI: (Lenne segítség ha menetközben bárhol elakadnék sérülés/defekt miatt.)

PSN: sirarcheer

(#293035) lsebestyen válasza sirarcheer (#293034) üzenetére


lsebestyen
addikt

Toljad! Amit el tudsz rontani: nagyon bekezdesz és elfáradsz, nem iszol eleget, nem eszel eleget, nem iszol időben, nem eszel időben (ne akkor egyél/igyál amikor már éhes/szomjas vagy). Hajrá! ;)

(#293036) haiduo82 válasza lsebestyen (#293032) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Az enyém is össze-vissza mozog, köszi a tippet, alkalmazni fogom :D

"Együtt vagyunk senkik"

(#293037) sirarcheer válasza lsebestyen (#293035) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Igen, időzítőt tervezek beállítani, hogy kb óránként igyak, egyek. Vettem pár gélt, zero bar szeletet és egy Energy shotot (Bár ezt még sosem használtam, remélem most sem kell).
Meg sok vizet viszek, es egy doboz tablettás ISO-t.

PSN: sirarcheer

(#293038) 6030D válasza sirarcheer (#293037) üzenetére


6030D
Ármester

Ha nem szoktál enni gélt meg iso-t, akkor ne akkor próbáld ki, mert meglepetést okozhat. Főleg nem egyszerre, többet. Ez gondolom csak valami túra lesz, 150 km, legyen mondjuk 7 óra, 2X állj meg normális kaját enni, jobban jársz. A nyereg - fenék kontakttal lehet még baj... :))

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#293039) lsebestyen válasza haiduo82 (#293036) üzenetére


lsebestyen
addikt

A nyeregcsőre tettem fekete ragasztószalagot, arra tettem a kockányi kétoldalút, majd jól belenyomtam a konzolt. Remélem tartós lesz. Bár ha pár havonta újra kell ragasztani akkor sincs gond.

#2930386030D: +1

[ Szerkesztve ]

(#293040) sirarcheer válasza 6030D (#293038) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Gélt, ISOt már próbáltam (vésztartalékok) azzal nem lesz gond. Ha tudok megállok, de általában minden hely tömve szokott lenni.
Másnap állva dolgozok az tutti.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#293041) Ringman válasza flash- (#293018) üzenetére


Ringman
nagyúr

32c, tubeless, 4 bar alatti nyomáson használom (kb 80-82 kiló vagyok bringástól, ha valamit viszek hátizsákban legyen 90, max 95) ridegtartás: általában az udvaron van v a fedett teraszon, lehetőleg árnyékban, de télen a fűtetlen műhelyben volt felakasztva a kerékszett nagyrészt. nekem ez közlekedési eszköz is, szóval lezárva napon marad, etc.

házba nem hurcolom be a bringát mert koszos az esetek 99%-ában.

az összes többi külsőt használva ugyanígy volt tárolva a bringa, egyik sem néz így ki.

[ Szerkesztve ]

(#293042) MPowerPH válasza fulton (#293002) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem majd johet :) Marmint a gpx.

Remelem 'par' nap, es on the road again. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#293043) lsebestyen válasza fulton (#293002) üzenetére


lsebestyen
addikt

Jó kis útvonal, el is mentettem magamnak. :)) szerk.: bár ehhez nekem 3-3 órát kéne autóznom, na majd Zoliwrc-vel nyomok valamit a közelebbi részeken.

[ Szerkesztve ]

(#293044) ZavaBalazs válasza lsebestyen (#293032) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de, minimálisan elforgott, lehet eggyel szorosabbra húzva jól állna, de nem vagyok vállalkozó szellemű. vettem hozzá egy ilyet, ez nem csúszkál. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#293045) lsebestyen válasza ZavaBalazs (#293044) üzenetére


lsebestyen
addikt

Na ez is jó cucc, majd ha összejön pár dolog aliról berendelem. Sajnos szorosabbra húzva is (második lyuk) csúszkál.

(#293046) Roland861010


Roland861010
addikt

Életem eddigi leghosszabb útja és legnehezebb is.
Etyeken végig mentem a pályán hát nem az én világom.
Etyek után Gyúrónak annyira beállt a combom hogy tolni kellett a biciklit.
Aki ezt kitalálta, hogy itt legyen a BUBA útvonala oda vissza zavarnám ezen a szakaszon.

Úgy érzem a Rose menni fog és kell egy Gravel vagy egy országúti.
Nálam sokkal nagyobb manusok úgy mentek el mellettem mint ha állnék.
Pedig éppen csak tekerték a bringát.

(#293047) Ringman válasza jjeahh (#293014) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez elég nagy csalódás nekem, szerintem tovább repedt a múltkori fotókhoz képest is.

(#293048) parandroid válasza Roland861010 (#293046) üzenetére


parandroid
nagyúr

Na ja, a 89 Watton van meg mit dolgozni, de nézd a jó oldalát: innét még gyors a fejlődés. No meg majdnem meglett az 1% szint, önmagaban ezért jár a kudos!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#293049) Roland861010 válasza parandroid (#293048) üzenetére


Roland861010
addikt

1%?
Hát nem megy több montival. 3 három van a gumi.
Egyszerűen elfogy az erő.
Amúgy a séta rontott rajta még kb 2%-ot .
Érd alatt az M6 felhajtó előtti szakaszon le kellett szállni egyszerűen nem mertem tekerni.
Volt aki olyan közel jött hogy "éreztem" a visszapillantót..
Mondom itt volt elég.

[ Szerkesztve ]

(#293050) Mans20 válasza Roland861010 (#293046) üzenetére


Mans20
addikt

A BùBànat inkàbb ebike kompatibilis. Jó lenne egy normàlis ùt az M7 mellett Balatonig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.