Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) lsebestyen válasza Szakbarbár (#1690) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja nekem is bringával volt az 505, montira jó lesz ha megyek vele hegyekbe :)

(#1702) sanzi89 válasza dqdb (#1695) üzenetére


sanzi89
addikt

Hopsz, akkor ezt benéztem... :B

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1703) venember83 válasza dqdb (#1695) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak annyival egészíteném ki, hogy pár fokos előredőlés bőven megengedett, ha így kívánja az ember altáji kényelme.

(#1704) _NCT válasza zoli03 (#1688) üzenetére


_NCT
őstag

Mundo is szimpatikus, viszont annak is zoom teleszkopja van mint grizzly-nek.Amit irtal azon en is eltoprengtem,mundo vagy 3kg-val konnyebb.

(#1705) sanzi89 válasza _NCT (#1704) üzenetére


sanzi89
addikt

A Zoom és a Logan sose gyártott teleszkópot. Teleszkópnak látszó tárgyat inkább.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1706) brownus


brownus
veterán

(#1707) Toomy válasza venember83 (#1703) üzenetére


Toomy
senior tag

Nekem is döntve van, mert amíg nem volt addig zsibbadt a hancúrléc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1708) Zebu válasza Gyufaaa (#1700) üzenetére


Zebu
addikt

Én biztos SMP-t vennék. a K2-nél adnak tesztelésre SMP nyerget. Elviszed egy hétre és kipróbálod. Ha tetszik veszel,, ha nem akkor nem veszel :D

(#1709) zoli03 válasza _NCT (#1704) üzenetére


zoli03
őstag

De a Hausernek kétlem, hogy 1 1/8" teleszkópja lenne. A Mundokról meg ami képet néztem, azon mindegyiken 1 1/8" teleszkóp van, amit később tudsz jobbra cserélni (a Hauserben csak cserélni tudod, de jobbra nem nagyon).

(#1710) Zebu válasza lsebestyen (#1677) üzenetére


Zebu
addikt

Áh félolfalas pedált biztos nem hasznélnék és nem is ajánlom senkinek. MEgszokod a stoplit és utána már nem fogod máshogy hajtani :)

(#1711) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdvözlehelletem. Szeretnék nyárra beújítani egy biciklit(hátha menni is fogok vele). Nos kinéztem én magamnak ezt, de nem tudom, hogy mennyire "minőségi". Igazából nincs megkötésem, hogy milyen legyen(DH, Outi). Kinézete fontos(fekete fehér), tárcsa fék, első teleszkóp, hátsó annyira nem lényeges. Tudnátok ilyen kevés infóval segíteni? Ja igen a keret, nagyon nem szeretnék 100eFt fölé menni. :R

(#1712) lorcsi válasza KaiotEch (#1711) üzenetére


lorcsi
veterán

ezért itt a fejed is levágják :Y

normális bicajboltba nézz szét
vagy az első hsz-ben lévő összesítőben

(#1713) _NCT válasza zoli03 (#1709) üzenetére


_NCT
őstag

Koszi,holnap megnezem eloben a Mundot. Meg Hauser Winner-el szemezgettem,abban Suntour telo van,ami nem rossz,de kb egy arban van Mundo-val

(#1714) Packersbay


Packersbay
tag

Már megint recseg valami a monoblokk felől :( pedig 2 hónapja cserélték ki. Ilyenkor szerintetek megéri reklamálni?? Gondolom 1 év jótállásnak itt is kell lennie az alkatrészekre?

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#1715) Zebu válasza KaiotEch (#1711) üzenetére


Zebu
addikt

Huhh ezt nem ajánlanám. Valszleg nehéz és eléggé összetákolt kínai diszkont kerékpár formája van.

Ennél sokkal jobbakat tudsz venni főleg ha még 100e-ig hajlandó vagy elmenni.

Jó lenne tudni mégis mit akarsz csinálnivele. Milyen terepen stb... mondjuk egy belépő szintű egyszerűbb MTB-t javasolnék amivel szolíd körülmények között tudsz bicajozgatni.

Vagy akár egy trekking is szóba jöhet. Kérdés mit szeretnél. 100-ért már sokféle van ami szép és jó :)

[ Szerkesztve ]

(#1716) Zebu válasza KaiotEch (#1711) üzenetére


Zebu
addikt

Ez egy fekete-fehér: Kellys Viper 2.0

Egy cross tekking: Kellys stylus

Egyébként a Kellysnél vannak szebb és jobb bicók is, csak hirtelen most első blikkre ezeket találtam :D

[ Szerkesztve ]

(#1717) KaiotEch válasza Zebu (#1716) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És ez esetleg? Igaz picivel több.

(#1718) venember83 válasza Packersbay (#1714) üzenetére


venember83
nagyúr

Kerékpáralkatrészre egy év jótállás? Ez ugye vicc? :) Októberben cseréltem középcsapágyat, most május végén megint az egyik csészét, illetve Szilvásvárad után a másikat. Max. a munkára vállalhatnak jótállást. Ha nem nehéz tekerni, akkor ne érdekeljen a recsegés szerintem.

(#1719) Zebu válasza KaiotEch (#1717) üzenetére


Zebu
addikt

Ez egész jó vételnek tűnik: [link]

Többiek? :)

Milyen magas vagy?

Amit linkeltél annak nem látom az árát. De az sem rossz. A Praktikeresnél feltétlenül jobb :)

Packersbay: Nekem a garanciális időn bel-l sem cserélték anno a Giant bicómon a monoblokkot garanciában, mondván, hogy az kopóalkatrész és amúgy sem az a baja, nem azért kattog a pedálom terhelésnél.

[ Szerkesztve ]

(#1720) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Ha már pedálról (is) szó volt mostanában... :U
Az én új "trepnim" is megérkezett! :C

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1721) Zebu válasza M_o_g_y_i (#1720) üzenetére


Zebu
addikt

Hasonlót vettem az asszonynak is csak feketében és nagy szögekkel a Scott bicójára :D

Szép! :)

Mondjuk Wellgo-t szerintem többször nem vennék :) Igaz azzal nincs bajunk, de az SPD-SL pedál az 1 év után már alig forgott :) Visszavittem a boltba és vita nélkül visszaadták az árát. Megnézte az ember és csak annyit mondott, hogy jahh Wellgo.... vegyek inkább Shimano-t :)

(#1722) M_o_g_y_i válasza Zebu (#1721) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A gyors levehetőség is közrejátszott, hogy ilyen lett. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1723) KaiotEch válasza Zebu (#1719) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

112 körül volt. Kifutó darabok. 188cm magas vagyok. Valamilyen vagány cross vagy ilyesmi bicót szeretnék.

(#1724) Jorus válasza Zebu (#1721) üzenetére


Jorus
nagyúr

Asszon lábszárát nem félted? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1725) Packersbay


Packersbay
tag

Sejtettem,hogy nem vállalnak rá garanciát,de azért megpróbálom. Úgy éreztem reggel,hogy nehezebb tekerni,de lehet csak a fáradtságtól. Hazafelé majd kiderül...

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#1726) lsebestyen válasza Zebu (#1710) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem is ajánlanám senkinek :K Szerintem rossz helyre ment a válasz :U

KaiotEch: mire használnád? Terep/aszfalt, mindekettő, milyen arányban?

[ Szerkesztve ]

(#1727) KaiotEch válasza lsebestyen (#1726) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mindkettő, de inkább aszfalt.

(#1728) Packersbay válasza M_o_g_y_i (#1720) üzenetére


Packersbay
tag

Mennyibe kerül egy ilyen gyorsan levehető pedál??

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#1729) lsebestyen válasza KaiotEch (#1727) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem amit Zebu linkelt az ennyiért jó vétel. A meridán tök cső az az acera váltó... :N

[ Szerkesztve ]

(#1730) M_o_g_y_i válasza Packersbay (#1728) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

50$ alatt volt kicsivel. :U
Olyan a futása, mint az álom :K lévén ipari csapágyas (még nem szereltem föl, csak kézben próbálgattam). Tömített mindenfelől így remélem nem jár úgy, mint a kollégáé... :o

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1731) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Valaki használ CONTINENTAL ULTRA SPORT külsőt? Vennem kéne újat külsőket az outira, de ennél többet nem szeretnék rá költeni, pénz híján. Van ennél jobb vétel?

(#1732) D.Orion válasza lsebestyen (#1731) üzenetére


D.Orion
veterán

4.000Ft-ért szerintem esélytelen, hogy ennél jobbat kapj.
Schwalbe Lugano alap/kezdő modellek vannak ennyiért csak. Michelin Dynamic Sport modellek amik még 5000Ft alatt fellelhetőek. Én speciel ezen három márkán kívűl mást nem vennék ebben a felhasználásban és árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#1733) SOAD19


SOAD19
addikt

Spd-s cipővel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Van ugyebár az általam, már jó párszor linkelt Muddyfox utcai cipőre hajazó modellje. A cipő talpán a stopli helyén van egy "kupak", ami ki kell csavarni, és a helyére megy ugyebár a stopli. Jelenleg ez a rész kicsit kiáll a cipőtalp síkjából, de stopli beszerelés után is kiállna a stopli a talp síkjából, vagy síkban , vagy esetleg kissé süllyesztve lenne? :F

Mellesleg, nincs Debrecen környéki fórumtag, aki beszállna egy webshopos rendelésbe?

[ Szerkesztve ]

(#1734) lsebestyen válasza D.Orion (#1732) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi, nekem is a lugano jutott eszembe, de arról nem hallottam túl sok jót, ezt meg most látom h akcióba van, akkor lecsapok rá. :R

(#1735) D.Orion válasza lsebestyen (#1734) üzenetére


D.Orion
veterán

Én azt tanácsolom, hogy estig még várj a rendeléssel. Biztos addigra hazaérnek és benéznek a topikba a nagy outi-s fórumozók is. Ők lehet adnak egy olyan tippet amiről még nem is hallottál. Estig biztos nem szűnik meg ez az akció.

(#1736) Packersbay


Packersbay
tag

Akit esetleg érint: lezárták az újpesti vasúti hidat. A Margit híd és Árpád híd közötti kerékpárutat már elöntötte a víz,mármint csak azt a részét ami az alsó rakparton van kijelölve.

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#1737) borix válasza lsebestyen (#1731) üzenetére


borix
őstag

Ha használnád néha rázósabb útakon is akkor nem ajánlom.Csak aszfaltra főúton.

(#1738) lsebestyen válasza borix (#1737) üzenetére


lsebestyen
addikt

Kérdés, h rázós útra milyen outi köpeny felel meg. :U

(#1739) borix válasza lsebestyen (#1738) üzenetére


borix
őstag

Continental Supersport Plus bitang erős.Ha a súly nem számít.

(#1740) lsebestyen válasza borix (#1739) üzenetére


lsebestyen
addikt

ahha, de ez nagyon drága, ennyit nem szánok rá.. :(

(#1741) Toomy válasza lsebestyen (#1731) üzenetére


Toomy
senior tag

A DECATHLON-ban a MICHELIN DINAMIC SPORT 2db 5990Ft. Aki nem igazán versenyez annak bőven jó. 5-6 ezer km -nél járok már velük. Defekt nem volt, mert ugyebár én kevlárszalagot is teszek a külső belső közé.
De amit linkeltél CONTINENTAL-t azért az jobb - főleg hogy ilyen akciós árban van! - mint a MICHELIN amit én használok km gyűjtögetésre ill. edzésre. :K

[ Szerkesztve ]

(#1742) TayRol


TayRol
veterán

Volna egy kérdésem (még mindig) gumi/kerékkel kapcsolatban? 622x19-es felnire rá lehet tenni 32 széles gumit minden gond nélkül vagy csak 35-öset?

Illetve kaptam Csizmástól egy Conti tippet gumira, de voltam pár gumisnál és nagyon tukmálják a Rubena és a CST márkát is. Felejtős vagy jó ár/érték aránnyal rendelkező cuccok ezek?

Köszi!

(#1743) venember83 válasza SOAD19 (#1733) üzenetére


venember83
nagyúr

A stopli is kiáll a cipő talpának síkjából. Nem annyira, mint az SPD-SL vagy Look országúti stoplik, de kiáll.

TayRol: CST és Rubena is jön fel jó gumikkal a nagyoknál kedvezőbb áron. :K

[ Szerkesztve ]

(#1744) TayRol válasza venember83 (#1743) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi. Negatívumot csak a gyorsabb kopásuk miatt hallok felőlük.

(#1745) lsebestyen válasza Toomy (#1741) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi a választ! Pont tegnap voltam a decathlonba, sajna azt nem vettem észre,igazából nekem is csak edzésre kéne.A contiba az tetszik jobban, h az oldala mintás, így talán stabilabb is, bár persze nem biztos.Végül a contit rendeltem, holnap el is hozom :K .

szerk.: a miche gumiba hány bar a max amit eddig beletudtál nyomni?

[ Szerkesztve ]

(#1746) Zebu válasza lsebestyen (#1726) üzenetére


Zebu
addikt

Ohhh bocs mellément tényleg :) plusz jól el is gépeltem mindent, mert mobilról nyomtam :) Bocs! :D

Vittoria Zaffiro neked nem opció? Csupa jót olvasok róla és kedvező az ára.

Jorus: Asszony eddig megúszta! Egyelőre a saját lábamat sikert lezúznom vele... hónapikig megmaradt a seb.. ehh :( Lecsúsztam egy rézsűn és csúnyán rácsaptam néhány túrista miatt akik nem akartak félreállni :(

KaiotEch: Az a Capriolo érdekes lehet ha tetszik a színe. Igaz a 18-cas nem túl nagy a magasságodhoz, de meg lehet szokni. Kell egy nagyobb nyeregcső! :D

Én 17.5-öst vettem magamnak és 183 vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#1747) Gyufaaa válasza Zebu (#1708) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hol van ez a bolt? :U

(#1748) lsebestyen válasza Zebu (#1746) üzenetére


lsebestyen
addikt

Olvastam róla véleményeket, azt mondják hamar kirepedezik... :(

(#1749) borix válasza TayRol (#1742) üzenetére


borix
őstag

A 28 külső is még simán rámegy.

(#1750) TayRol válasza borix (#1749) üzenetére


TayRol
veterán

a 28-as is? hú, köszi. szeretnék minél vékonyabb külsőt rá, a gyári valami 38C-s.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.