Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) ludsimon válasza Toomy (#850) üzenetére


ludsimon
veterán

De Te mész a Pelso-ra, nem? Legalábbis azt gondoltam indulni fogsz.
Mi 2-en Norbival Venece10x-en megyünk, Pelso idén sajnos kimarad anyagiak miatt. De jövőre 100% ha esik ha fúj.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#852) ludsimon válasza Toomy (#850) üzenetére


ludsimon
veterán

Amúgy teljesen egyértelmű volt, hogy 06.01-én lesz, én nem is tudom hol láttál Te ilyet, hogy 2 héttel később lesz. :U
Én március óta láttam, hogy egy napon lesz.
Mindenhol 06.01-et láttam.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#853) Toomy válasza ludsimon (#851) üzenetére


Toomy
senior tag

Igen, már a bringa expo-n befizette nekem Imi.

(#854) Bagira01 válasza Bagira01 (#849) üzenetére


Bagira01
veterán

Ezt a Kross Trans Alp 2012-t találtam 110k-ért. Jó vétel lehet ennyiért?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#855) D.Orion válasza ludsimon (#848) üzenetére


D.Orion
veterán

Áh semmi...
Megmondtam már, hogy nem vagyok kíváncsi RÁD!
Én sem szólok hozzád, te se szólj hozzám!

[ Szerkesztve ]

(#856) vicces


vicces
addikt

van a fiókomban egy ilyen CATEYE. évekkel ezelött vettem. érdekessége, hogy ránéztem az órájára és pontosan jár :C pedig legalább 4-5 éve vásároltam.
ezen van pedál csapásszám jeladó is. viszont a dobozban csak 1 darab mágnes van csomagolva. kipróbáltam mind a két jeladót és a mágnes hatására számolja mind a kilométereket mind a csapásszámot.
elképzelhető, hogy bizonyos hajtókarokban van mágnes és azért nem adtak hozzá másodikat?? ami van hozzá egyértelműen küllőre szerelhető fülettel rendelkezik.

mod:

mire rákérdeztem meg is került. szépen össze volt csattanva a 2 mágnes és én egynek néztem őket :C

[ Szerkesztve ]

:)

(#857) szki válasza Toomy (#850) üzenetére


szki
őstag

Én is variálást láttam a Velence 10x időpontjával. De nekem se 06.01., se 06.15. nem felelt meg bicajos versenyre/maratonra egyéb elfoglaltság miatt. A Velence 10x-t lenyomjuk versenyen kívül majd máskor :D Ahogy látom a fejlődését Timinek, szerintem még ő is bírná normálisabb tempóban!

Sok Sikert a Pelsora! Én gyereknapozok 06.01.-én :D

(#855) D.Orion: Én kerülöm a gyereket moderátori kérésre. NoComment...

(#858) sanzi89 válasza D.Orion (#855) üzenetére


sanzi89
addikt

Pedig most az egyszer igaza van...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#859) Teasüti válasza sanzi89 (#858) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ahány ház...
Nem tisztünk beleszólni.

Bár úgy vélem még az eltartott gyereket is megilleti a személyes tér és a privát szféra, amit mindenkinek illő volna tiszteletben tartani. Attól mert a szülőké a ház és "amíg ebben a házban élsz" effektus sokakat vmi konzervatív felfogás miatt felhatalmaz rá, hogy behatoljanak a másik életterébe engedély nélkül, attól ez még nem normális és még kevésbé egészséges.

D.Orion
Én kulccsal zárnám a szekrényt. :P

[ Szerkesztve ]

(#860) vicces válasza Teasüti (#859) üzenetére


vicces
addikt

én pedig inkább elköltöznék otthonról :DDD

:)

(#861) Stauffenberg válasza Teasüti (#859) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Istenem micsoda problémák. :D Aki elköltözéssel fenyegetőzik az akár el is költözhet. Aztán majd az lesz a legkisebb gondja a sok közül, hogy nem találja a helyén a ruháit. :) Szeretném én is visszakapni ezeket a problémákat a mostaniak helyett... :D

Szerk: Aki félti a ruháit anyu meg apu kezeitől, az mosson magára, teregessen, vasaljon, stb. Szerintem túl van reagálva ez az egész. Tini fejjel én is kiakadtam párszor, hogy randira indulás előtt derült ki, hogy nincs kivasalva a kedvenc felsőm meg nadrágom. De ahelyett, hogy anyámat abajgattam volna, hogy miért nem csinálta meg, akár magamnak is megcsinálhattam volna 5-10 perccel kevesebb videojátékozás helyett. Sok gyerek tud követelőzni a szülőkkel szemben, hogy ne menjenek a szobájukba, ne turkáljanak a szekrényben, de azért a koszos ruhák valahogy kerüljenek ki és lehetőleg illatosan és vasalva kerüljenek vissza. :) Ezt most nem Orion kollégára mondom, csak általánosságban arra amit a privát élethez való jogról mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#862) sanzi89 válasza Teasüti (#859) üzenetére


sanzi89
addikt

Természetesen, a legkevésbé se akartam beleszólni a dolgokba, csak megosztottam a nézőpontomat. Elnézést, ha ezzel megbántottam valakit. :R

A kulcsos téma pedig megfontolandó. Elköltözésem előtti 1-2 évben én is zártam a dolgaimat.

@vicces
Egyetértek. :D

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#863) Mr.Csizmás válasza Stauffenberg (#861) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha mar ontopic, engem nem az zavart legjobban, ha egy polomat nem talaltam, hanem amikor a @&# kedves ocseim valamelyike elvitte a bicajomat szo nelkul :U aztan indulj el gyalog, amikor ugy keszulodtel, hogy bicajjal ersz oda idoben :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#864) szki


szki
őstag

Várjuk Csabi beszámolóját a Móri karikáról. Ma megmutatta, miért tartjuk őt igazán tehetséges bicajosnak :K

Az offhoz csak annyit, hogy majd szülőként más szemszögből is lesz rálátásotok a dolgokra ;)

(#865) Teasüti válasza Stauffenberg (#861) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ettől függetlenül még vannak tabuk.
Nálunk ilyen pl a garázs/műhely édesanyámnak. :D
Nekem is ki van alakítva egy külön szekrény csak a bringás holmiknak, kiegészítőknek, alkatrészeknek és én is zokon venném, ha vmi eltűnne csak úgy.
Nálunk mondjuk az a természetes, hogy a szennyesét mindenki magának intézi, aztán a vasalt dolgokat is mindenki magának pakolja el (és kapom a fenyegetést, hogy be ne merjem gyűrni hanyagul :DDD ).

(#866) Stauffenberg válasza Teasüti (#865) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Gyerekként meg megesett, hogy éppen nem volt otthon kápé és apuci titokban (vagy azt hitte, hogy titokban) megcsapolta a malacperselyem és később kamatostul rakta vissza. Sosem sértődtem meg rá, pedig előfordult, hogy emiatt hiúsult meg egy-egy fagyizás a haverokkal.

Mi ordítozás és veszekedés helyett érvekkel és higgadt szavakkal magyaráztuk el egymásnak, hogy miért nem szeretjük ha turkálnak a holmijaink között, vagy éppen azt, hogy néha miért indokolt. Ezerszer többet is ért. :) Amikor apám elmagyarázta, hogy a zoknis fiókban elrejtett felnőtt magazin még nem nekem való, akkor megértettem, többé nem kutattam ott. Helyette szereztem saját példányokat. :D

(#867) SOAD19 válasza SOAD19 (#838) üzenetére


SOAD19
addikt

Újabb fejlemény, hátha valakit érdekel. :B Meló után még gyorsan elmentem megnézni a KTM-et, csak egy nagyobb verzió volt belőle, úgyhogy kipróbálni nem tudtam. (a 46-os raktáron van). Viszont már csak 172k lenne, és kérdeztem, hogy mennyi lenne úgy a bringa ára, ha a váltókapcsolót, és a hajtóművet cserélnék valami komolyabbra. (ezt a kettőt láttam viszonylag laikusként, hogy nem ártana egy erősebb belőle, itt a leírás:[link])
Volt a boltban egy Hollowtech (eddig azt hittem, hogy ez egy külön márka, de rákerestem, miután hazajöttem, és láttam, hogy Shimano ez) 35k-ért, ezzel számolva, és Deore váltókapcsolókkal 190k-ra jött ki.
Így jó lenne a bicaj, vagy érdemes lenne még mást is cserélni? :F
A Meridat meg lehet meg tudom nézni haverommal élőben, mert úgy tűnik jövő héten megy Gödöllőre... Ő viszonylag ért is a bringás dolgokhoz. :)

D.Orion Ilyen egyszerű megoldás is jó lenne neked szerintem, csak lakat helyett lehetne egy u-lakat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#868) peter9228 válasza Jorus (#837) üzenetére


peter9228
aktív tag

Ez szerint "sintered pad" van benne. Ez melyik, a gyantás, vagy a fémes?

(#869) fi:zi'k válasza SOAD19 (#867) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Minek neked egy cross bringára 35E-es hajtómű? :U
Mindjárt elszégyellem magam a sajátommal. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#870) #90933760


#90933760
törölt tag

[link]
Ezen besírtam. :DD

(#871) SOAD19 válasza fi:zi'k (#869) üzenetére


SOAD19
addikt

Én, csak azt mondtam az eladónak, hogy Deore szintű körülit szeretnék (az e-bike-ot hoztam fel, és ott nézte meg, hogy mik lennének, hogy az árat úgy alakítsa, de nem talált hirtelen megfelelőt, és ott volt kéznél ez a drágább hajtómű, így idő hiján ezzel számolt). Egész évben bicajjal közlekedek, ezért szeretnék valami tartós darabot. Annyira nem akartam belemenni, hogy milyen mást lehettne helyette, mert negyed órával zárás előtt sikerült odaesnem, a bolt teli, és rám már zárás után pár perccel került sor, és a házaspár (a bolt családi vállakozás) 50. születésnapi bulira voltak hivatalosak. A nőci már mondta a hapsinak, hogy a sütit még be kellene fejeznie, a fiúk meg mondta még korábban, hogy míg velem bajlódik az apjuk, addig elugrik a közeli autós "mekibe" venni valamit. Majd hétfőn elmegyek, és nyugodtabb körülmények között átbeszélem velük még egyszer a dolgot. :)

[ Szerkesztve ]

(#872) gmatti válasza szki (#864) üzenetére


gmatti
csendes tag

:R

(#873) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

sziasztok segítség kellene

nemrég írtam, hogy kattog a hajtóművem, megnézettem haverral, kicseréltük a pedálokat az övére, ugyanúgy kattog szóval tuti hogy a monoblokk ment taccsra már megint, ami elég gáz azt tekintve hogy tavaly augusztusban kapott egy vadi újat, ennyit a Shimano-ról is, pedig nem is a legszarabb, hanem Octalinkes nem holmi négyszöges :U

Kérdésem az lenne, hogy nézegettem a középcsapágyakat neten,m és látom hogy különböző tengelyhosszal és csapágyház mérettel kaphatóak. Honnan tudom meg így kívülről, hogy nekem pontosan melyik méretűt kell vennem? Mit és hol méregessek? Mert haverral ki tudnám cseréltetni mert anno vettünk ehhez célszerszámokat.

[ Szerkesztve ]

(#874) sanzi89 válasza GeneraL_XTX (#873) üzenetére


sanzi89
addikt

Nem vagyok benne biztos, de nem lennék meglepődve, ha ugyanolyan csapágy volna az Octalinkes meg a négyszöges monoblokkban.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#875) belaazallat válasza GeneraL_XTX (#873) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Biztos, hogy a monoblok? Nem a nyeregcső, vagy nyereg pálca kelti a zajt? Nálam 5 Hónap után miután mindent cseréltem a bringán(nyeregcső, pedál, monoblok), derült ki hogy a nyeregpálca okozza a hangot.

Egyébként 68mm es csapágy ház kell, a szélessége meg ugyan az, mint ami benne van. Ha van szerszám hozzá, ki kell venni megnézni. Rá lesz írva.

Nekem egy négyszögtengelyes monoblokkot nem sikerült 5000km-alatt széthajtanom, pedig 127 kg-osan is tekertem vele.(most 121 vagyok) Shimano BB UN26-om van.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#876) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ezt látta már valaki?

Érdekes koncepció, kíváncsi vagyok mit tudna valóságban. Bár szerintem nagy sebességnél nem nagyon tudna időben előrejelezni semmit se.

(#877) cekkk válasza Vasinger! (#876) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem te linkelted most 3. alkalommal :DDD :P

(#878) Ndruu válasza capulet75 (#819) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy némileg keresztbe váltasz? A linkelt képen a 9-es sorból a hetediken fut a lánc, ehhez már elől is érdemes felváltani a nagy tányérra, hogy ne legyen keresztbe a lánc.
Én is meglepődve tapasztaltam az új gépnél (hátul Deore váltó), hogy mennyire érzékeny erre. Kisebb terhelésnél még nem okoz gondot, de nagyobb terhelésnél bizony megugorhat.

Harrrr!!!!

(#879) fi:zi'k válasza SOAD19 (#871) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kereskedőnek minden eladó. :B
Szvsz felesleges a drágább, bár kérdés, hogy a Deoret mennyiért adná.

Amúgy csak most látom, hogy szinte teljesen kikoptak az ISIS rendszerű hajtóművek és minden integrált lett. :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#880) peter9228


peter9228
aktív tag

A tárcsafék (új tárcsa, új fékbetétek) bekoptatásánál mire kell figyelni? Inkább hosszan fékezzek vele, vagy röviden? Meddig melegedhet fel?

(#881) Bici válasza GeneraL_XTX (#873) üzenetére


Bici
félisten

Az octainkes és isis-es középcsapágyak elvileg hamarabb kopnak, mint a négyszöges, mivel azonos helyre megy bele mindegyik, de nagyobb átmérőjű a tengely, így kevesebb hely jut a csapágynak.
Ez az elmélet, sokan így vélekednek, és a fizika törvényei szerint is ez a logikus.
És vannak mások, akik szerint ez hülyeség, mert más anyagokat használnak el egyikhez és másikhoz.
Csak egy kis plusz infóként írtam le.
Annyit még, hogy nekem a Zoggie négyszöges középcsapágyam (ez volt a legolcsóbb az ebike-nál az adott méretben kb. 3 éve) 7000km felett van, és semmi baja.
Haver oktalinkes középcsapágyai 2000-3000 körül szoktak elkezdeni kotyogni függetlenül attól, hogy az olcsót, vagy a drágát veszi.
Igaz, általában, én ülök a nyeregben, ő pedig sokat áll a pedálon.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#882) deicide


deicide
veterán

Ez miből van, hogy nem esik szét? :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#883) pengemetal válasza deicide (#882) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Ez durva! És mivel áll meg!? Az első V-fékkel?

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#884) SOAD19 válasza fi:zi'k (#879) üzenetére


SOAD19
addikt

Valószínűleg nem is kellene nekem ilyen drága hajtómű, de nem akartam húzni az időt, örültem, hogy sikerült kiszámolnia, és mehettem. :DDD Már, csak én voltam a pénztárnál, (meg a boltban is, mint vevő) meg a feleség, illetve a gyerekeik, és várták, hogy megszülessen az ár, hogy mehessenek szülinapozni. Mikor mutatta a hajtóművet, akkor mondtam is, hogy hmm, jó... jó drága.

(#885) fi:zi'k válasza deicide (#882) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért a V-fék odaver. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#886) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez elég bullshitnek tűnik. Egy jobb bringalámpával 20 m-re minimum tökéletesen be lehet látni az utat, ezzel a cuccal meg mi, max 3m. És akkor azt kéne figyelni majd kb 3 km/h-s sebességgel, hogy vmelyik vonal mikor hajlik meg? Nagy ötlet. De az az idegesítő, hogy nagy bringás ezt ossza meg fb-on, hogy aztaq meg hű.. :DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#887) deicide válasza pengemetal (#883) üzenetére


deicide
veterán

Ezen én is gondolkodtam, arra jutottam, hogy a légellenállás hamar értelmes sebességre lassítja, ha elveszi a gázt, onnan meg párszáz méteren megfogja a fék. Ha 260-tól kezdene fékezni, lehet elkopna a betét, mire megállna ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#888) GeneraL_XTX válasza belaazallat (#875) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Biztosnak ne biztos, de nagyon valószínű. A nyeregcső biztos h nem, a pedál sem, meg amikor kattog mintha lábbal éreznék is egy kis visszaütést a hajtókarban.

Szétszedés nélkül nem lehet valahogy kitalálni a tengelyhosszt? Nem akarom kétszer szétszedetni haverral ha nem muszáj :DDD

(#889) #90933760


#90933760
törölt tag

Még mindig nincs bringám, ismerősnek a bicóját kértem kölcsön akinek a műanyag cantifékes izéját szereltem régebben. Huhh, vázgeometria üt. Olyan mintha orra akarnék esni, mint egy darab valami csak úgy van alattam, nem úgy mint egy bicikli.
A hátsó kerékbe olyan tojás van, hogy már kisebb sebességnél is masszíroz. A fék fenomenális, azzal már akkor is ez volt a bajom, de most pláne. Behúztam az elsőt, keresztbe állt a fékpofa, mert elforog a rúdon/pöckön amire rá van öntve, de most már teljesen, akkor még csak kicsit. Szóval első fék kapásból nem volt, a hátsó az lassított szerencsére, de pár fékezés után az is keresztbe állt, bár legalább még fogott akkor is valamicskét. Szóval na, legközelebb megyek gyalog inkább. :DD

(#890) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Mennyit érhet a Wenson Splice 7500 kerékpárom? Mennyiért lehetne eladni? Teljesen jó állapotban van, számlája megvan. A gumik újak, mindössze 50km van bennük.

-Avid fékkar
-Deore fékek
-Deore LX váltó (2 way release)
-Remote Lock SR Suntour
-Cateye micro wireless CC-MC100W km óra
-Kappa Prologó ülés
-Deore hajtókar Hollowtech
-Mach1 240 felni
-Suntour NRX-7600 RL villa

KÉPEK ITT

[ Szerkesztve ]

(#891) fpeter07 válasza Stauffenberg (#861) üzenetére


fpeter07
veterán

Nyilvan anno te sem ezen a velemenyen voltal. En magamon is nagyon ki tudok akadni neha. Szerencsere a hangsuly au utolso szocskan van.

[ Szerkesztve ]

(#892) belaazallat válasza bigbuda (#890) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Ilyen felszereltségű bringák kb 90000Ft környékén vannak meghirdetve.

Jó cucc, nekem 5500 Splice-om van, de upgradeltem ilyen felszereltségre. Egyedüli gyenge pont a Mach 1 240-es felni 28 küllőzése. Nehéz centíroztatani, Nálam gyakran pattantak el a küllők.

Jó cucc és ritka, ezért nem nagyon ismerik.

Mekkora a váz méret?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#893) bigbuda válasza belaazallat (#892) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Váz méretét hogy tudom kideríteni? Egy olyat találtam a vázon, hogy: size matters 20

És merre érdemes hirdetni? ahol nézegetik is...

Szer.: Ilyenek vannak még ráírva a vázra:
- Alloy 6061
- 3x butted

[ Szerkesztve ]

(#894) Gyufaaa válasza bigbuda (#893) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mondjuk itt? :D

(#895) belaazallat válasza bigbuda (#893) üzenetére


belaazallat
addikt

A 20" azaz 20coll, az 50,8cm-es váz.

bikemag.hu, revomag.hu, expressz.hu, aprod.hu, ezeken elvileg ingyenesen meg tudod hirdetni regisztrálás után. Elég sokan keresnek rajtuk.
Ha 19"-es lenne megvenném a gyűjteményembe a 2 5500-as mellé! :D

Szerk:

Alloy 6061: ez a váz típusa. 6061-es alumínium.

Szerk2:
A 20" -os méret 175cm-től fölfele 185cm-ig kényelmesen használható. De akinek hosszú karja van, magas felső teste, ő alacsonyabbként is kényelmesen tudja használni. Az összefoglalóban minden szépen le van írva, érdemes átolvasni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#896) bigbuda válasza belaazallat (#895) üzenetére


bigbuda
aktív tag

És ez a 20" jónak számít?

Lehet szégyen de nem nagyon értek ilyen részletességgel a témában. Én felhasználója vagyok a dolgoknak, a többit szakemberre bízom. Oké gumit és belsőt azért tudok cserélni magam is :D

Köszönöm amúgy a segítséged!

[ Szerkesztve ]

(#897) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Urak!
A Wellgo QRD szériába tartozó pedálokkal van-e bármilyen tapasztalata valakinek? :F
Marha jó ötletnek tűnik, hogy le lehet kapni a pedált, ha pl. lezárva ott kell hagyja az ember a bicajt valahol. Egyelőre eléggé "unikum", szóval gondolom nem pót-pedállal járnak a tolvajok... :U
Konkrétan egy MG-1 típust nézek, amit el tudok képzelni a bicajon. :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#898) Cathfaern válasza SOAD19 (#867) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Na most itt vagy a többiek értenek félre valamit, vagy te értettél félre valamit, vagy én értek félre valamit :)
Azt mondod, hogy a bicikli 172k lenne a "bolti" felszereltséggel. Erre te rakatnál pluszba egy hajtóművet, illetve váltót, és így lenne összesen 190k.
Na most a 35k az csak a hajtómű, vagy az a hajtómű + váltó?
Illetve 172k + 35k az nálam 207k, hogy lett ez 190k? :)

(#899) belaazallat válasza Cathfaern (#898) üzenetére


belaazallat
addikt

Nagyon egyszerű!

18000 Ft-ot kell ráfizetni az alkatrész upgradre, mert beszámolják a leszerelendő alkatrészeket. Legalábbis szerintem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#900) Tomi_Sci válasza bigbuda (#896) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

20" a mérete.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.