Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1289) .mf válasza myckey (#1242) üzenetére


.mf
veterán

Már késő -- arra az esetre, ha ma jönne a 8.5, a 6 órára várt szokásos szerverleállás előtt a Tigerre még hiányzó xp-t 20k freexp-vel megnyomtam. Fájt, de inkább, mint bukni a fejlesztési vonalat. Azért így is sikerült csütörtöktől máig stockról felnyomni fullosra és Panthert, Tigert kifejleszteni belőle, 11 + 17 +15 + 20 + 27.7k xp, amihez 30k freexp-t lőttem el, tehát közel kereken nettó 60k xp-t farmoltam össze...
Az az érdekes, hogy bár nem fekszik (gyengék azok az ágyúk ahhoz a tierhez, kevés a gun dep, oldal/hátulról könnyen gyullad, vagy papír vagy lassú, lassan fordul, stb) nem is tetszik, és annyira nem is vagyok vele hatékony, mégis 57-58% a wr vele...
S még 8xk xp-t kell kigrindolni rajta az Indienig :( de azt már csak 8.5 után, mert elvileg kap egy kis buffot (kisebb méret és jobb gun dep, esetleg vmi más is? kicsit jobb ágyú is jöhetne), ami igazán ráfér...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.