Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121201) zodo


zodo
nagyúr

Aki teheti nézze meg, tankban ülve ezt a csatámat és mondjon rá valami magyarázatot.

Hack, cheat vagy bug?

13:42 Löve kap egy homlokost
13:15 Látom az osonó IS-2 -t aki kap egyet az oldalába
13:12 Fedezékbe vonulás közben kapok a Ferdinándtól egy ammoracket.
5 / 2 -es gomb aztán , hmm ?
Fix kamera csak a tankom mozog és persze semmit nem látok nem hogy célozni tudnék.
Ez mi? :(((

Nincs fent célzó mod.
Napi stat, damage log, ikon pack és xvm és patch váltás óta de amióta játszók sem volt példa hasonlóra.

Ami még érdekes hogy teljes képernyő helyett ablakban kezdett futni a játék mikor a replayt visszanéztem.
Be volt kapcsolva a maxmimális látótáv amit sose kapcsolók be.
Valamint a célkereszt / Célzás / IV. Teli -ről visszaváltott alapértelmezettre.
Továbbá a Jelölő is csak a Játékosnevet, % értéket és elszenvedett sérülés-re váltott ahogy sose használtam.

Aki tud angolul szívesen venném ha elküldené a supportnak, nem mintha sokat számítana.

(#121202) Jolet válasza zodo (#121201) üzenetére


Jolet
őstag

És miért nem kapcsolod be?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121203) zodo válasza Jolet (#121202) üzenetére


zodo
nagyúr

Főként vaksi nehéz tankkal játszok és ha még látnám se találnám el de biztos rosszul gondolom.
Konkrétan mi haszna a 445m túl látni?

(#121204) Jolet válasza zodo (#121203) üzenetére


Jolet
őstag

Hogy ne kelljen tankonként állítani

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121205) Enzolord


Enzolord
addikt

Taktikai kérdés.. Jól sejtem, hogy a svédek csak a 9.17-tel jönnek? Most meg csak a kimondhatatlan nevű táratlan svéd francia hibrid jön?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121206) galervin93 válasza Jolet (#121200) üzenetére


galervin93
őstag

Ja, hogy ez egy háború... Pardon, én azt hittem, ez csak egy játék...!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121207) zodo válasza Jolet (#121204) üzenetére


zodo
nagyúr

Ne haragudj de nem értem mire gondolsz.
Kicsit bővebben kifejtenéd?

Úgy tudtam hogy ezt nem kell állítani, játék végzi.
Valamint azt a kijelzőt kapcsolom be amelyik szimpatikus.
Max kirajzolási távot nem értem ha úgy sem látok el odáig.

(#121208) Jolet válasza galervin93 (#121206) üzenetére


Jolet
őstag

De hát te veszed véresen komolyan, én csak játszom ahogy kedvem tartja mégis te szóltál be

Zodo: minden pro azt mondja hogy ha mást nem is de azt maxra kell venni

De nekem mindegy csak kérdeztem milyen megfontolásból veszed le

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121209) fradi81 válasza zodo (#121201) üzenetére


fradi81
veterán

Olyan csít nincs ami a kamerádat elrontja, meg sem hackeltek, marad a bug.

moto g72, Ninebot d28e

(#121210) kchryss válasza zodo (#121201) üzenetére


kchryss
addikt

Csak egyszer láttam ilyet, patrikgtaivs fórumtárssal történt ugyanez a bug: (#117607)
Biztos így büntetett a rendszer hogy goldoztál top tierként az is-3-mal. ;]

[ Szerkesztve ]

(#121211) Cingáriusz válasza rlazol (#121166) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Minden jól működik. Többször is ellenőriztem. A hiba ráadásul nem csak nálam jelentkezett, hanem haveromnál is, aki másik településen, másik szolgáltatónál van. Azért nem gondolom, hogy nálam van a hiba, mert teljesen rendszertelen, hogy mikor csinálja. Van, hogy egész nap teljesen hibamentes, van, hogy minden meccs elején és végén is kidob a szerverről, viszont pillanatok alatt mindig enged újra csatlakozni.

(#121212) #15106560


#15106560
törölt tag

Mucikám a ptémuim shopban!

(#121213) Jolet


Jolet
őstag

na jó nem csak a bulldoggal lehet aratni, azzal eddig 9 volt a legtöbb egy csatában
azért ez is hozza a formáját

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121214) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy átlagos csapat ma is...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#121215) galervin93 válasza Jolet (#121208) üzenetére


galervin93
őstag

No-no, a "beszólást" kikérem, szó sincs róla, csak beszélgetünk, véleményt ütköztetünk etc. :-)
Én is csak játszom, nekem így jó.
Bocsánat ha támadásnak tűnt volna! Ettől függetlenül a véleményem tartom. Különbözik kettőnké, de nem gond, ki így látja, ki úgy! Szeressük a tankokat, ez a lényeg! :-) Peace! :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121216) kchryss


kchryss
addikt

(#121217) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

örm... hát most ez nagyon láma lesz, de hogyan kell eladni nem használt alkatrészeket?
armory->store és amikor egy elemre kattintok, nem eladni akarja, hanem megvenni... :F
játszom már pár éve, eddig ez nem volt gond

- no es importante -

(#121218) Jolet válasza Sixkiller6 (#121217) üzenetére


Jolet
őstag

Egy fül alatt van a depo és a bolt is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121219) Sixkiller6 válasza Jolet (#121218) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ja tényleg a depó az, még jól ki is zártam, hogy az biztos nem lehet :)

- no es importante -

(#121220) adrian360


adrian360
őstag

na letudtam ezt a dicker max küldit. arra jó volt, hogy mostmár tuti nem fogok nekifogni a t44-100 marathonnak, nem nekem való ez a kötelező minden napos játék (oké annál nincs kötelező napi játék, de nem is tudok annyit játszani, hogy egy nap alatt 2-3 napi mennyiséget letoljak) volt egy két nap amikor éreztem az első pár csata után hogy teljesen szenvedős nap lesz, de muszáj volt erőltetni, és ez meg is látszott a teljesítményen. összességébben azért megérte, a tank mellé a plusz garázshelyek a 100-évesből, a tartalékok, és statot is tudtam azért húzni.

(#121221) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Húúú ma ez a 30K xp rendesen fáj... annyira agyhalottak vannak, hogy valami elképesztő... sebezhetek bármennyit, akkor is vesztünk... végre meglett.... mondom micsoda szarul ment ma a játék... erre...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#121222) rlazol válasza Cingáriusz (#121211) üzenetére


rlazol
addikt

akkor írj ticketet.
itt senkinek nincs ilyen problémája, nekem se. attól még, hogy a hiba rendszertelen sajnos akárhol lehet.
milyen neted van? milyen routered?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121223) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt a retkes jobb klikkre bekapcsolódó - sosem működik rendesen - auto aimot remélem megcsinálják, mert most is amiatt döglöttem meg. Épület mögül kigurulok, artyra rányomtam és a mi bázisunkat foglaló a mi helyszínünktől totál ellentétes oldalon lévő éppen felspottolt tankot fogta be vagy nem tudom mi a retket csinált, de totál nem oda nézett a csövem, ahol az arty volt. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121224) kchryss válasza jano_77 (#121223) üzenetére


kchryss
addikt

Amerikai szerveren ez a mod tiltva van. Örülj neki hogy itt használhatod. Ha nem tetszik akkor használd az alap játék auto aimjét amivel ház és domb mögül be sem foghatod az ellenfelet csak ha pont rá tudod vinni a célzót.

(#121225) jano_77 válasza h1mpi (#121221) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sehol se vagy: 7/23! El sem hinném, ha vki mesélné, hogy mennyire nyomorék népség tolta most, de nem kicsi számban. :W De legalább a sebzett áldozatok száma az gyarapodott és most ez volt számomra a lényeg. 23 csatával sikerült 86 össze szednem. most már 106-nál tartok. Vasárnap a maradék meg lesz. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121226) kchryss


kchryss
addikt

Ilyet látott már valaki? :D
Nekem és a grillének sem sikerült felmásznom oda, nem tudom a T95 hogy cammogott oda. :DDD

(#121227) zodo válasza Jolet (#121208) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem félre érthetően írtam vagy te gondoltál másra.
Én a minimap körökre gondoltam, ebből a legnagyobb sugarú körre ami nekem nincs bekapcsolva viszont amit te mondasz a grafika "részletek" fülön: megjelenítési távolság / magas volt amit most feltoltam maximumra.

(#121209) fradi81

Nagyon úgy fest hogy bug mert rögtön mentem egy új csatát és semmilyen hibát nem észleltem.

(#121210) kchryss

Na így már tiszta sor. Router logját is megnéztem, hátha látok valami gyanúsat.
Elmésztevalahova :D

(#121221) h1mpi

Héten legalább egyszer szeretnék ilyen rosszul menő napot. :)

(#121228) lacibacsi válasza kchryss (#121224) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jano nem mod-ról beszélt, hanem a játék részét képező auto aim-ról. Egyébként teljesen igaza van, mert minden frissítés után egyre szarabb lesz. Az nem éppen a "megfizethetetlen érzés" kategória, amikor körbetáncolnád az ellent egy light-tal csak éppen eltalálni nem tudod, hacsak nincs a csuklódba építve egy giroszkóp...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121229) zodo


zodo
nagyúr

Ezek a küldik kicsinálják öreg fejem, soha többet. :N

100 éves a tank 5. hét folyamatban. 99/150
Dicker Max ma hajnalban meg lett de összességében kellett hozzá kb 3 x 100 xp boost pláne mára mert a prém fiók is lejárt.
Hétvégén benyelettem az atm automatával a kártyám így nem is tudtam meghosszabbítani mert lusta voltam előkeresni a szerződést.
Délutánonként is mentem 4-5-6 csatákat hogy biztosan meg legyen a napi 20k.
Ma is meg volt cirka 5700 a 4/6 győzelmi aránnyal, szép körökkel és hajnalba mintha elvágták volna.
8 nem sebző a csapatban, +2 tier táras skodával szinte csak td és heavy ellen vagy 15 xp-el lemaradni a top 10 pontszerőzről és persze a legszebb az első találat után arty one shot hogy kerek legyen.
Tegnap hajnalban még sok free áldozásával megvettem az M4A3E8 Sherman-t így most el leszek egy darabig a szintemen. Tier 5-6 nagy ritkán 8 mert 9-10 csak ritkán élvezetes pláne ha a bukszára nézek.
Ajándék Dicker meg esetleg jó lesz hogy húzzam benne a volt JPanther II legényeit akik második skill 79% -nél jártak mikor eladtam a gépet alóluk vagy eladóm két akciós ventiért vagy valami. :)

Sherman-ra és Skoda T-25-re mit érdemes feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#121230) jano_77 válasza lacibacsi (#121228) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan erről van szó, köszönöm, hogy vki legalább megértette, amit mondani akartam és nem a modokra fogja már megint a dolgot. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121231) galervin93 válasza jano_77 (#121230) üzenetére


galervin93
őstag

A gyári auto aim nekem is csinált már érdekes dolgokat, valami tök ellentétes irányba forog a torony, más felé néz a cső és a célkereszt (szerveroldali!)... Le is szokok róla lassan... Egy Bulldognál talán nem akkora vész, hogy nem oda megy egy lövés, ahová kell, na de a T49-cel már fájósabb...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121232) DonCosta válasza zodo (#121201) üzenetére


DonCosta
tag

Nálam is volt hasonló. Csata közben átállított mindent, pl szinvak módot kikapcsolta nevek megjelentek tankok felett, stb. Én arra tippelek az lehetett a gond, hogy engedélyeztem hogy menet közben frissüljön a játék, ha jön valami patch, ne kelljen kivárni a letöltést. Szerintem menet közben lefrissült és ez volt a default beállítás. Egy újraindítás után minden oké volt.

(#121233) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Sziasztok valakinek nincs véletlen egy 1 hét prém 1000 gold invite kódja ? :D

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121234) Atti777 válasza Hilpi (#121233) üzenetére


Atti777
senior tag

WG-től kérdezd meg

Путин, иди нахуй!

(#121235) Hilpi válasza Atti777 (#121234) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Nekik nincs .
Mind1 akkor siman csak anélkül kezdem joaz igy is :D :R

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121236) nightmare13 válasza Hilpi (#121233) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nekem van 3 kódom, a többi mellé még jár egy t2 light tank is garázs hellyel, ha érdekel.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121237) Hilpi válasza nightmare13 (#121236) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Persze hogy érdekel :) PÜ be a többit ?

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121238) LordRajZoL válasza galervin93 (#121231) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Pár napja én is ezt kérdeztem
De akkor úgy nézz ki mindenkinek ment
Még mindig csinálja hogy szerveroldali kereszt a holdba van.

zZz

(#121239) Enzolord válasza Hilpi (#121237) üzenetére


Enzolord
addikt

És amiért segít, lehetsz a toborzottja, és összehozhatsz neki egy prém nyolcas vasat.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121240) Hilpi válasza Enzolord (#121239) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Igen :D a T95E2 asszem de az nem valami OP legalábbis nekem nem kellene

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121241) Barret001 válasza jano_77 (#121171) üzenetére


Barret001
addikt

Ennek az embernek az accountja nálam MrPlinkett néven van elmentve... Picit jól tolja :)

(#121242) Barret001 válasza kchryss (#121226) üzenetére


Barret001
addikt

A bal oldali infó panelnak a mérete változtatható? Nálam beletakar a sebződési lista elejébe...

[ Szerkesztve ]

(#121243) AMD Power


AMD Power
titán

Hali!

Kéne nekem egy aktív kezdő kód ha van esetleg valakinek! :) :R

(#121244) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
az elképzelhető h 2500as wn8 blokkot mentem tegnap?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121245) Veatta válasza BÁ Nutrition (#121244) üzenetére


Veatta
aktív tag

Simán. A magas win rate miatt ennyi.

(#121246) lacibacsi válasza Veatta (#121245) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem hiszem, hogy a winrate miatt ennyi. A kolléga alacsony tierben nyomja, amihez a 35 csatára sikerült 1151-es átlagsebzést hoznia. A WN8 alapja pedig a sebzés és alacsonyabb tierben (főleg ha a csatákban még lowtier is volt) ez az átlagos sebzés azért elég jó... :K
A győzelmek, killek, foglalási pontok és a felderített járművek száma csak alig tesznek hozzá valamit a WN8-hoz.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121247) jano_77 válasza Barret001 (#121242) üzenetére


jano_77
nagyúr

bal oldali CTRL és egérrel fent a panel felett válassz egy másik szürke "kockát", olyat, ami elég szűkös, hogy a sebzés paneled elférjen. Van olyan, amin csak a Tank neve szerepel.
Vagy írd át a battleloadingtemplate.xc file-ban a sebzés panelnek a helyét meghatározó X és Y értékeket.
Én ez utóbbit tettem.

tudsz esetleg Hamilton vagy Mr.Plinkett videókat akár youtubon?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121248) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#121246) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk a csetet siman betilthatnak a faxba, tegnap igen debilek jatszottak ejjel, vagy lehet h ez a jatek csak siman kihozza a bunkot az emberekbol. passz, nem jatszottam meg mas hasonlo online jatekkal, szal nem tudom megitelni mennyire normalis ez

veszek par jatekot ma, de multiplayert nem igazan szeretnek tobbet jatszani

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121249) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#121248) üzenetére


fradi81
veterán

Ki lehet(kell) kapcsolni, patch után legalább az ellenfél nem tud már ugatni rajta.

moto g72, Ninebot d28e

(#121250) Veatta válasza lacibacsi (#121246) üzenetére


Veatta
aktív tag

Igazad van, a low tier is beleszól, de a többi mutató alacsony (wn 7, eff,) ráadásul, együtt is mozognak. Ha tényleg unicum a teljesítmény, akkor az összes mutató unicum. Nem akarom bántani, de ugye a win rate kicsit múlik a játékoson. És ebben az esetben ez jól látszik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.