Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121251) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#121249) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem attol meg ugyanugy menni fog az immbecil noobozas allandoan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121252) BÁ Nutrition válasza Veatta (#121250) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

49% a winratem. csak azert raktam be a kerdest mert neztem vmi masik oldalt es ott az overall wn8am kevesebb volt
[link]
altalaban ezt szoktam nezni, es itt stabilan emelkedo a folyamat wn8 tekinteteben. az elejen nyilvan annyi volt h mentem amerre lattam, nem ismertem a palyakat semennyire, pl azt se tudtam h a celkeresztnel jelzi h elmeletben atutom-e a az ellenfel panceljat, vagy a sniper modra is csak egy ido utan jottem ra h van :) stb.. letoltod a jateekot, de nem vgod h kene jatszani, aztan szepen kezdtem megismerni a dolgokat de azert van par palya amit nem erzek h mit kene csinalni bizonyos tankokkal bizonyos oldalakrol. nagyon szamit h op pozicioban vagy-e a terkepen vagy sem. de majd meg fejlodunk
utso 1000 csatara adott 1164 wn8at
utso egy hetre 1453at.
egyenlore emelkedik, es valszeg fog meg mert egyre kevesebbet fog beleszamitani az elso idoszak az atlagba, ill csommo tapasztalnivalo is van
szal tudom h meg noob vagyok, ettol fuggetlenul nem tetszik ami a cseten megy, viszont neha hasznos is lehet a kommunikacioban ha ugy adodik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121253) zodo válasza BÁ Nutrition (#121252) üzenetére


zodo
nagyúr

Előbbi oldal csak a napi (Most recent) 35 csata magas 62.86% wr és magas wn8 értéket mutatja.
Owerall az összes eddigi csatát és ehhez tartózó kisebb wr és wn8 értéket mutatja.

(#121254) BÁ Nutrition válasza zodo (#121253) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem errol beszeltem. Vannak mas oldalak amik overallra kevesebbet adtak, lehet nem voltak friss adatok. Tehat pl nem noobmeter hanem wotakarmi wn8 oldal
Wotinfo.net

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121255) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mondjuk én azt nem értem, hogy mindenhol 1600 feletti a véen nyócam, de az XVM szerint csak 1595. Pedig frissítettem is... Nem az a kis különbség érdekel csak olyan szép az az 1600-as kezdet :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#121256) zodo válasza BÁ Nutrition (#121254) üzenetére


zodo
nagyúr

Közben leesett ez pedig azért van mert egyes oldalak más más értékekkel és ehhez tartozó wn8 színskálával kalkulálnak.

[ Szerkesztve ]

(#121257) Hilpi válasza zodo (#121256) üzenetére


Hilpi
csendes tag

2000 wn8 a célom most jelenleg az is csak a ciánkék szin miatt :D
Sajnos most csak zöld vagyok és bár kedvenc szinem de nem tapadnak eléggé rám az artyk még :D

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121258) BÁ Nutrition válasza zodo (#121256) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A számok se stimmelnek. Közel 100 pont a difi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121259) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A színskála hülyeség. Van belőle legalább 7 féle és még a júzer is testre szabhatja. Ha akarom lila lehetek, ha akarom, akkor meg narancs... Csak a számokat kell nézni. Tapasztalat alapján a wotinfo.net-en lévő számok (wn8) mindig megegyeznek a játékban láthatóval, ha szinkronizálva van a kliens a modxvm oldalával. A tuti az ha a modxvm-en frissítesz, mert ilyenkor a játékban is befrissülnek az adatok.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121260) zodo válasza BÁ Nutrition (#121258) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezt mondom én is, "más más értékekkel számolnak" így simán benne van a 100 difi.
Az is lehet hogy csak részben frissült az oldal stat mert nekem is van hogy a http://wotlabs.net alap statisztika frissül de a tankok egyedi statisztikája nem.
Viszont igaza van lacibacsi-nak, felesleges nézni mert csak megörülsz. :)
Célokat kell kitűzni igaz azt teljesíteni sem egyszerűbb feladat.

pl anno nem akartam piros lenni se sárga aztán legyen a total wr 50% fölötti.
Jelenleg jó lenne többször életben maradni több kill mellett.

[ Szerkesztve ]

(#121261) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Nem én mentem most valami fantasztikusat hanem csapattársam mondtam neki rakja fel replaysre és küldje el a linket elküldte :D
én churchill3 al szerencsétlenkedtem neki összejött

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121262) kchryss válasza BÁ Nutrition (#121254) üzenetére


kchryss
addikt

Eltérő időnként frissítitk az adatokat, általánab ez szokott lenni az eltérés oka. Az xmv is hetente 1x szokta frissíteni. Régi accomon amivel hónapok óta nem játszom ugyanazt a total wn8-at mutatja az összes oldal. Azon az accon amivel játszom vannak kisebb eltérések.
A másik ami be szokott kavarni ha megváltoztatják az elvárt értékeket. Ettől sok stat oldal meg szokott hülyülni pár hétig.
Szépen fejlődsz egyébként. Ilyen kevés csatára teljesen rendben van a wn8-ad. A recent stat alapján nálam már ki is kerülnél a noob kategóriából. :)

(#121230) @jano_77:
Elnézést. Nem tudtam hogy a gyári aim is csinál hülyeségeket. Én nem tapasztaltam ilyet, lehet azért mert nem használok szerver oldali célkeresztet.

(#121263) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#121259) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En nem hasznalok modokat, eddig csak a noobmetert neztem, ott masok az adatok mint a wotinfon

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121264) Greentea


Greentea
senior tag

Első csata a Dicker Max-el. Nem lesz ez rossz! :D

2x2 néha 5

(#121265) nyunyu


nyunyu
félisten

Jár valami extra, ha 15x teljesíted a DMax küldit?

Ha csak a napi 1 nagy javítócsomag, akkor holnaptól hawaii van, nem kell elővennem a játékot 1 hónapig.

Kínlódjon a T44-100 maratonnal, akinek két anyósa van.
DMax 13x2,5 órája is elég idegesítő volt, úgyhogy nem kérdés, hogy neki sem szagolok a 38x4 órának.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121266) h1mpi válasza nyunyu (#121265) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért Te csak a küldik miatt játszol?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#121267) jagada válasza nyunyu (#121265) üzenetére


jagada
őstag

Egyetértünk!! :R :R

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121268) fradi81 válasza h1mpi (#121266) üzenetére


fradi81
veterán

Nem mindenki olyan op hogy szórakozásból játsszon :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121269) kchryss válasza fradi81 (#121268) üzenetére


kchryss
addikt

Ez egy játék. Ha nem szórakoztat akkor felesleges játszani vele, csak az idődet cseszed el rá. :)

(#121270) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#121263) üzenetére


lacibacsi
addikt

A noobmeter-en sajnos sokszor vannak eltérő értékek. Elvárt WN8 változásoknál is van hogy két hét mire utolérik a többieket...

Más: valakinek szórakozik még betöltéskor a prohardver? Tanúsítvány hiba miatt nem akarja betölteni az oldalt... :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121271) galervin93 válasza fradi81 (#121268) üzenetére


galervin93
őstag

Na akkor van amiben ópé vagyok - haleluja! :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121272) robogo81 válasza lacibacsi (#121270) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nálam is szokta.
De valamire rányomok és megy tovább,vagy újratölt.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#121273) lacibacsi válasza robogo81 (#121272) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én voltam a noob! Elállítottam a dátumot (egyéb más okból) és elfelejtettem visszacsinálni. Ezért látta elavultnak többek között a ph tanúsítványát is... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121274) Barret001 válasza lacibacsi (#121273) üzenetére


Barret001
addikt

Sok oldal nem jön be,ha a dátumod nem az aktuális időpontra van beállítva...
Elég csak elem nélkül indítani az áramtalanított gépet :D Utóbbi időben tapasztaltam.

(#121275) humilislupus


humilislupus
tag

Vettem Jacksont. Elég fasza.

(#121276) Hilpi válasza humilislupus (#121275) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Az igen jó páncél kellemes ágyu csak kicsit lassabb mint a pokolmacska de egész jó én is szerettem nagyon !
Sok sikert hozzá :D

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121277) Jolet


Jolet
őstag

már megint frissít :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121278) lacibacsi válasza Jolet (#121277) üzenetére


lacibacsi
addikt

Convoy event...

(mondom ezt úgy, hogy nem vagyok játék közelben...) :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121279) Jolet válasza lacibacsi (#121278) üzenetére


Jolet
őstag

új verziószám

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121280) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#121252) üzenetére


jano_77
nagyúr

félve kérdezem meg, de ugye tisztában vagy azzal, hogy van a játéknak egy oktató része, ami a fontosabb dolgokon végig vezet!? :F Emlékeim szerint - elég régen csináltam már - a sniper nézet ugyan ilyen dolog, azt is bemutatja. Azt végig csináltad? Csak mert akkor ezek a dolgok nem lennének újdonságok illetve ha jól rémlik, akkor még vmi jutalom is jár az elvégzést követően!

(#121262) kchryss: korábban azt olvastam, hogy az a jobb, ha be van kapcsolva a szerver oldali célkereszt, mert akkor néz a cső oda, ahova kellene! Ha nincs bekapcsolva, akkor sokkal korábban célra áll mint valójában és rengeteg mellé lövést eredményezhet! Most akkor mi az igazság ezen a fronton?!? Kapcsoljam ki? :F

(#121265) nyunyu: engem az érdekelne, hogy szerintetek ha vki teljesítette a 100 éves küldiket, akkor a plecsnik, matricákon kívül lesz vmi bónusz track vagy ennyi és jól megszívtuk? adhatnának vmi fincsi tankocskát pl. :B

(#121279) Jolet: na ne BA*****! Lehet megint modolni vagy működik megint a legutóbbi trükk, hogy a modokat rá kell csak másolni az új verzió számú mappára!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121281) Jolet válasza jano_77 (#121280) üzenetére


Jolet
őstag

nekem nem működött... belép de a tankok frissítésénél homokóra van
kezdhetem elölről telepítgetni meg vadászgatni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121282) Sixkiller6 válasza jano_77 (#121280) üzenetére


Sixkiller6
őstag

az én értelmezésemben Mark I-es tankot fognak kapni majd azok, akik behúzták a 100 éves sorozatot, lehet, hogy egy újabb sorozat kell majd hozzá ősszel

- no es importante -

(#121283) jano_77 válasza Sixkiller6 (#121282) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem arról volt szó, hogy ez a Mark-I tank egy új fosichoz hasonló játék modhoz lesz!? Ergo mindenki megkapja majd!?

(#121281) Jolet: szuper...örö é bódottá akkor megint :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121284) jano_77


jano_77
nagyúr

"Újraírjuk az MM minden szabályát: tier, tank típusok aránya, stb., de ez egy igen nehéz feladat, ezért nem is jön még a 0.9.17-ben, de ez a fő prioritásunk jelenleg." - mi a pöcs? Úgy tudom, hogy még csak a 9.16 fog jönni, VMIKOR! Ők már a jövő évi fejlesztésekről beszélnek?!? :F :Y :o

"Lehet hogy túlerősítettük a Grille 15-öt." - áááá dehogy! Csak amikor Prohorovkán a Grille15 megy be középre - oda ahová a light és medek, esetleg egy kettő heavy szokott - és Ő ér oda elsőnek, majd végig onnan csatázva 5K sebzés felett csinál - minimum fel kell menjen a domb tetejére, hogy bárkire is rá tudjon lőni - biztos nem OP. Azt hittem rosszul látok, mikor a csata induláskor a jó játékos vezette Grille15 berohant középre! Mondom mi a fasz?!?

Ha esetleg vki érez magában késztetést, hogy Jacktornak bedolgozzon, akkor most itt a lehetőség!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121285) adrian360 válasza jano_77 (#121283) üzenetére


adrian360
őstag

soha nem volt arról szó, hogy a mark1 játszható tank lesz, az eventen egy mark1-es tankot kell megvédeni, de te egy harckocsiban ülsz és ugrálsz.

(#121286) Jolet válasza jano_77 (#121283) üzenetére


Jolet
őstag

eddig úg ynéz ki, hogy az xvm miatt nem tud belépni, a célzóm pl megy
de xvm nélkül a legénységet se rakja vissza automatikusan

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121287) Scheff


Scheff
tag

Sziasztok! Jött ma egy update, és ami az új játékmódon túl érdekelhet benneteket az egy hiba és persze a megoldás rá. :)

Először arra gondoltam, hogy a WG megpróbálja megoldani a rákot, amit máshol csak Grillének neveznek és a gold ammo kivételével újra futhatunk normális random csatákat, de sajnos megint csak szeretett cégünk egy újabb baklövéséről beszélhetünk. Pedig gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak lesz random live szeptemberben. :(

Adott a probléma: nem lehet újratölteni a gold lőszert.
Megoldás: megveszed kreditért, majd leokézod aranyért.
Nem elfelejteni: kapcsold ki az automatikus újratöltést. (Nehogy csata után megvegye neked aranyért.)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#121288) lacibacsi válasza jano_77 (#121280) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én soha nem használtam szerver oldali célkeresztet. Vannak (mindig is voltak) mellélövéseim, de nem hiszem, hogy kevesebb lenne a szerver oldalival...

A 100 éves küldik teljesítéséért meg fogod kapni a plecsniket meg az emblémákat. Nem elég neked, hogy ezeknek örülhetsz? Track meg tank... felesleges erről álmodni.

Mos másolás a wotinfo fórum szerint nem működik! Sőt, valami bug van a gold lőszer feltöltésnél is. Még jó, hogyitt senki sem használ golot... ;]

(#121282) Sixkiller6: Szerintem teljesen téves az értelmezésed. A Mark I csak a Convoy módban lesz látható, vezetni nem fogod.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121289) jozefgucci1 válasza Scheff (#121287) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Scheff ezt máshová is beírtad vagy csak ide raktad be ? Azért kérdeztem , mert ha ide írtad akkor van egy ribi kibic a Daly klánból .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121290) mcwolf79 válasza jano_77 (#121284) üzenetére


mcwolf79
veterán

Grille témához :
Ehhez totál birka ellenfél kell, hogy ezt egy Grille meg tudja csinálni. Jó a Grille, de közel sem OP. Korlátozottan forgatható a tornya - > akkor legalább legyen jó az ágyúja. papír - > legyen mobilis.
De tudom, valamiért mindig kell sírni :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121291) jano_77 válasza Scheff (#121287) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez komoly!? Miért van az, hogy ha a WG kiad vmi pöcst, akkor tutira elqr vmit, ami addig rendesen működött!? Én azt nem értem - de hát nézzétek el nekem, hisz nem vagyok informatikus, csak egy laiqs - hogy ha betesznek egy új játék módot, akkor miért kell babrálni a lőszerek újratöltését?!? Mi köze egyiknek a másikhoz? :F Vagy ezek tényleg ekkora kretének!? :Y

(#121290) mcwolf79: tökéletesen egyet értek Veled abban, hogy ott kellett a másik csapat töketlenkedése, mert simán ki kellett volna lőniük a ..csába a Grillét középről, már csak azért is, mert azért annyira nem olyan jó az ágyúsüllyedése és ott középen arra nagy szükség van.

(#121292) jagada: azon sem csodálkoznék, ha semmit nem tesztelnének! :( Végül is erre itt vagyunk mi - szerintük. :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121292) jagada válasza jano_77 (#121291) üzenetére


jagada
őstag

Vagy miért nem lehet a patch-et kiadás előtt normálisan letesztelni? Egyetlen kör alatt kijöhetett volna ez a bug.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121293) jasohn


jasohn
tag

Szuper ez az új update, amióta kijött, működik a heavy tankok páncélzata...

(#121294) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#121290) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Szerintem sem op a dög. A minap Proharovkán beálltam a sarokba lődözni , míg a szakasztársam spotolt . Még mindíg a 6K DMg a cél . Sikerült ellőnöm a T62A-t négyszer is sima lősuózerrel ,de egyszer sem ütöttem be .Aztán jött át egy LTTb és megette a lánc majd IS3 és még sorolhatnám.Összesen 15 lövésem volt ami hozott 3300 Dmg-et :Y Gold lőszer csak 5db van benne ,de azt nagyon ritkán használom.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121295) Sixkiller6 válasza lacibacsi (#121288) üzenetére


Sixkiller6
őstag

az könnyen lehet. mondjuk Tier1-2be akár be is fért volna talán. meg jól nézett volna ki a garázsban

- no es importante -

(#121296) adamgreen


adamgreen
senior tag

Lőszer bug javítás:"This bug will be hotfixed today at 11 CEST on EU2 and 11h30 CEST on EU1."

:C

(#121297) jano_77 válasza adamgreen (#121296) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remek! Mire én a játékhoz jutok már remélhetőleg használható is lesz. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121298) humilislupus


humilislupus
tag

Nekem meg mintha belassult volna az elc -m . Reméle csak az érzet mert ezt szeretem a legjobban,es ha belassul akkor kuka.

(#121299) WOT-H-A-C válasza fradi81 (#121268) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Magán vélemény de , hogy szórakozz nem kell op-nak lenni. Kell egy TS ,1-2 jó haver és kész! Illetve a legfontosabb! Normális RNG és , hogy meccsméker ne rakjon szopoautamatara , mert akkor vége a szórakozásnak! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#121300) partytime25


partytime25
tag

Sziasztok.

Esetleg valaki képbe van hol lehetne túladni a rozsdásodó tankjaimon .. tipp hol érdemes...
Annak tökéletes aki nem akar farmolni... elég sok beolajozásra váró tankom van ..

Nekem elfogyott az időm sajnos most más van :).

TIpp jöhet priviben is...

Üdv néktek tankosok :)...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.