Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121051) BÁ Nutrition válasza kchryss (#121042) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az első részt úgy értettem h van opcióm egy teljes 100% legénységre, vmelyik küldi adta nemrég, szal ha zsír új legénység menne bele vs a 85%os IS2 legénységgel aminek már megvan a hatodik érzéke akkor szerintem utóbbi jobb. Végül az lett hogy ők kerültek bele, és fel lettek tornászva fullra fél áron.

Másiknál nem volt egyértelmű a válasz, de most így már igen. Tehát kiképzetlen legénység nem tud feljebb jutni a 75%nál csak bia, venti, csoki segítséggel

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121052) zodo válasza lacibacsi (#121050) üzenetére


zodo
nagyúr

Keresem a bajt :)
Nem, de pálya adta spot mert csak mentem a heavy dombra míg végén az artyhoz is én voltam a legközelebb.
Nem szeretek totyogni, elindultunk akkor menjünk pláne hogy a többiek is partnerek voltak.
Egyiküket sikerült is kupán nyomni, annyira ki akartuk szedni az ellen IS-7-et.
Félidőben már egy légy is kinyírt volna a ~180 hp-al de mindig bízok magamban és nem kezdek direkt bujkálásba pedig időközben rájöttem, nem annyira jó ez a tank mint vártam vagy csak kevés vele a tapasztalat.
Különben a 100 éves a tank pattintós küldijét is javarészt vele hoztam össze pedig néha semmit nem pattint.

[ Szerkesztve ]

(#121053) kchryss


kchryss
addikt



Ezt a csatát nem gondoltam hogy meg tudjuk nyerni. Elég nagy hátárnyban voltunk. Végül taktikusan sikerült lehozni. Repesszel lőttem vakon egyet kemper bokorba aztán egy sp1c jött ki belőle égve. :DDD
Többi lightba is szépen adta a magas sebzést repesszel. :)
REPLAY - Német bulldog ász



Ez meg csak egy közepes tornyozgatós kör FV4202P-vel meglepetés ásszal: REPLAY

(#121054) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

(#121055) Balesz1899 válasza BÁ Nutrition (#121051) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Miért költöttél több száz aranyat olyanra, amit par csata alatt önerőből is elértek volna? :F

(#121056) zodo válasza Balesz1899 (#121055) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet rosszul tudom de 75-ről 100% -hoz alapképesség esetén ~72k xp kell és ez nem épp pár csata.
Ok van napi x és boost de ez sem megoldás mint tudjuk.
Számolhatunk átlag 1000 xp-el de akkor is sok.

(#121057) Jolet


Jolet
őstag

mennyire szánalmas már, hogy malinovkán kivették az ágyúzást az elejéről, de a fák dőlnek ki maguktól :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121058) Luperator


Luperator
tag

Üdv!

Nemrég írtam hogy a wot blitz nem enged belépni telefonon. Supportnak írva telenornak írva gyanítom ennek vége lesz így ha eddig nem javult meg (újratelepítés meg minden amit meg lehetett csinálni)

Kérdésem, hogy van jó pár prém tankom ami így megy a kukába mindennel együtt. Mit gondoltok, wot fiókra ha kérem kapok valami kompenzációt vagy megkapom azokat a tankokat ott is? Utóbbi kétlem, de az arany nem lenne rossz.

Más.. Látom minimális erőforrás elég hozzá, akarok gépet összerakni a jövőben. Kezdetnek egy i3-6100 integrált videókártyája szerintetek játszható minőséget ad?

És a legjobb a végére.. Játszik valaki mobil sticken keresztül vele? Ugye itt az is telenor de ott csak engedne belépni ha már nem android...

(#121059) fradi81


fradi81
veterán

Nem lehet nyerni ma reggel

Luperator
Alacsony grafikára elég lesz az integrált.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121060) jagada válasza fradi81 (#121059) üzenetére


jagada
őstag

Dehogynem! Mindig az ellenség nyer!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121061) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért jó ez a tesztszerver.... a 9-es batchat miatt mentem volna azon az ágon, de számomra egy kalap ...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121062) fradi81 válasza h1mpi (#121061) üzenetére


fradi81
veterán

Meg kell szenvedni a 10-esért az biztos.

moto g72, Ninebot d28e

(#121063) Enzolord válasza fradi81 (#121062) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem az sem adja.. :) A Skoda tárasa sokkal jobban fekszik.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121064) h1mpi válasza Enzolord (#121063) üzenetére


h1mpi
nagyúr

OP az a lövések közötti töltés idő... Teszten Nekem is jó köreim voltak vele...

viszont a 9-es Batchetet buffolni kellene, sok az a 2.73-as töltés idő...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121065) Ric4m0nd válasza Luperator (#121058) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Szia! Tökéletesen fog futni rajta! Nekem egy Pentium N3700-as CPU-m van HD400-as IGP-vel, és 30 frame felett eljesít 720p-ben.

(#121066) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Asszem megtaláltam azt a tankot, aminél a WG bekapcsolta a személyre szóló deepthroat szopóroller beállítást...

Skoda T 24. 56 csata, nem egész 20(!) százalékos WR. Úgy, hogy negyedik csatára már meglett vele az Ace.
Még az sincs, hogy majd a napi duplákkal túljutok rajta, mert most konkrétan 14 vereségnél tartok vele zsinórban (2 napra szétosztva), de volt, amikor 10. csatára lett meg a dupla...
Szerintem ez lesz az első olyan tankom, amit nem játszom végig, hanem kipótolom freeből, mert teljesen szétcseszi az amúgy sem túl fényes WR-emet.

(#121067) jagada


jagada
őstag


Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121068) Dr.Én válasza Balesz1899 (#121066) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem tegnap volt ilyen napom...60 mecsből 15 volt nyerő kb... :(((
remek nap volt..de a szintet tudtam tartani és kín keservesen meg lett a 50 kilőtt ellentank...

WOT: kissio

(#121069) rlazol válasza Ric4m0nd (#121065) üzenetére


rlazol
addikt

azért 30 frame-re ne mond, h tökéletes! éppenhogy a játszhatóság határa.

szerk.:
T-43-hoz harmadik felszerelésnek mit javasoltok? Töltés és célzásgyorsító van rajta, sok lehetőség nem is maradt:

távcső, CO2, szerszámosláda, periszkóp, ciklonszűrő, repeszpáncél, vizes lőszertartó, venti, álcaháló

egyik se vmi izgalmas. venti? :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121070) Balesz1899 válasza Dr.Én (#121068) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Kb két hete MINDEN napom ilyen...

(#121071) Dr.Én válasza Balesz1899 (#121070) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nálam változó... Vannak oly napok amikor minden be talál...minden hibátlanul megy, de sajnos van olyan nap mikor játszhatatlan az egész... Nagyon bosszantó tud lenni...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#121072) rlazol


rlazol
addikt

EU2 leállt nálatok is?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121073) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Francia 7-es arty dettó szar mint a 6-os :W Szomszédból szűkül, szerintem ezt is ugrom át freexp-ből. Remélem a 8-as már használható...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121074) Dr.Én


Dr.Én
veterán

jó dolog ez a teszt szerver...
ki próbáltam pár tízes tankot...pl. IS-7 tényleg nagyon brutál ha az RNG a te oldaladon áll... ;]
T110E5 is nagyon remek tank tényleg ég és föld az M103-hoz képest...
csak majd milyen legényeket képezek bele azzal leszek bajban...
Az IS-7 mondjuk lesz, mert a KV-1 s legényeit át képzem majd ...
De amcsira még nem tudom... :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#121075) h1mpi


h1mpi
nagyúr

csak a szokásos agyhalott csapatom... de legalább növelem a véennyócat...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121076) Enzolord válasza h1mpi (#121073) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem olyan rossz az pedig..
És a nyolcas is egész jó.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121077) fradi81 válasza h1mpi (#121073) üzenetére


fradi81
veterán

Teszteltem(volna) a 8-ast artyt, himmelsdorf, esélyem nem volt, kövibe csapattárs kilő, 3. ellenség arty kiszed egyből. De érzetre jobb mint a 7-es :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121078) h1mpi válasza fradi81 (#121077) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez jó hír :D a 9-es az nagyon tetszik azért megéri menni

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121079) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az új spot rendszer a 9.16-ban: youtube

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121080) sutyi^ válasza h1mpi (#121064) üzenetére


sutyi^
senior tag

Tán inkább a Skodakat kéne nerfelni...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#121081) Enzolord válasza sutyi^ (#121080) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem kell azt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121082) rlazol


rlazol
addikt

az adataimnál lévő konfignál, ha csak egy alkatrészt cserélhettek ki, melyik lenne-az és mire?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121083) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A mai napot TVP napnak hívnám :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121084) fradi81 válasza rlazol (#121082) üzenetére


fradi81
veterán

Egy nvidia 960-ast vagy hasonlót raknék bele.

moto g72, Ninebot d28e

(#121085) rlazol válasza fradi81 (#121084) üzenetére


rlazol
addikt

nem értek hozzá, csak az árak miatt kérdezem: nem sok az ebbe a gépbe? ki lenne használva?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121086) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#121074) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hogy lehet felmenni rá?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121087) nyunyu válasza BÁ Nutrition (#121086) üzenetére


nyunyu
félisten

Common Test of Version 9.16

Feltelepíted a teszt klienst, aztán a belépsz rá.
Loginneved elvileg ugyanaz, mint a rendesen, csak a végére _EU kerül.

Pár héttel ezelőtti állapotból generálták, így nem biztos, hogy az utobbi két hétben vett tankjaid látszanak, meg a csapnivaló legénységeken sem kell meglepődni :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121088) WOT-H-A-C válasza BÁ Nutrition (#121086) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Letöltöd a telepítő file-t. És telepíted. Csak arra figyelj, hogy ne a játék helyére telepítsed. Keress neki másik helyet, pl. asztalon. Aztán ugyanúgy be loginolsz.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#121089) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv Urak!

WZ-131-re mennyire javasolt a nagy (100 mm-es) ágyú. Az átütésben nem elhanyagolható az a +22 mm, amit ez tud a legnagyobb 85 mm-eshez képest, de a célzási idő és a pontosság nekem így elsőre nem nagyon tetszik... Tudom, hogy nem sniperkedni kel egy light tankkal, de a "páncél"-ja miatt ezzel azért mégsem lehet olyan csihi-puhiba belemenni, mint mondjuk a Bulldoggal...
Szóval, ki mivel tolja?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121090) Jadro válasza lacibacsi (#121089) üzenetére


Jadro
veterán

A 85 mm-es javallott.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#121091) fradi81 válasza rlazol (#121085) üzenetére


fradi81
veterán

Kérdés milyen felbontáson/grafikán milyen fps-el akarsz játszani.

moto g72, Ninebot d28e

(#121092) rlazol válasza fradi81 (#121091) üzenetére


rlazol
addikt

1920*1200
minden más legyen minél jobb. :D
jó nekem az SD és a mostani nem túl acélos grafikai beállítások, de örülnék, ha a mostani 50 körüli fps (ami néha 40 még ritkábban 60) stabil 60+ lenne.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121093) nightmare13 válasza lacibacsi (#121089) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én a 100-ast használom, nem találtam pontatlannak, sokszor kapáslövésből is leadom a sebzést még nagyobb ellenfeleknek is. Gyakori a kilences csata vele, ott régebben a 85-ös ágyúval én nem sokat értem vele. (persze szar játékos is vagyok :D)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121094) fradi81 válasza rlazol (#121092) üzenetére


fradi81
veterán

gtx960 kell a full grafikához 60fps-el, viszont HIGH beállításokhoz már elég lehet egy gyengébb kártya is mert ott jelentősen csökken a kártya terhelése.

Ja és egy kis PH-s SH csata, a tomatók elvertek, az unikumok nem :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121095) Hilpi válasza fradi81 (#121094) üzenetére


Hilpi
csendes tag

A PH klánba való bejutáshoz milyen követelményeknek kellene megfelelni ? :D

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#121096) humilislupus válasza rlazol (#121069) üzenetére


humilislupus
tag

Nem a 30 fps re mondta hogy tökéletes hanem az i3 hd530 teljesitményére ami többszöröse az ö hd400asénak. Az én kártyám fele annyit sem tud mint egy hd530 és azert éppen elfut rajta bár kétségtelen hogy néha vannak problémák.

[ Szerkesztve ]

(#121097) humilislupus


humilislupus
tag

Hellcatre a nagyobb löveget érdemes felrakini? Nem lassitja be? Csak mert ez egy papirtank páncélvadászkent nem akarnám használni inkább könnyu tankként.

[ Szerkesztve ]

(#121098) fradi81 válasza humilislupus (#121097) üzenetére


fradi81
veterán

Ha nem akarsz vele lőni akkora rárakhatod a kisebbet, ha akarsz vele sebezni is akkor kell a nagy. Könnyűtankként csak náhány pályán tudod használni passzívan bokorban szóval nem jó ötlet.

Hilpi
Szerintem elég ha nem vagy bot :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121099) humilislupus válasza fradi81 (#121098) üzenetére


humilislupus
tag

A 72 kmh sebbessege miatt jo kis spotting tank . Ezert is kérdeztem a lassulást....

(#121100) Hilpi válasza fradi81 (#121098) üzenetére


Hilpi
csendes tag

[Bot az nem vagyok de most par napja nem nagyon ment és olyan klánt szeretnék ahol van élet ] :R

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.