Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121801) galervin93 válasza jano_77 (#121792) üzenetére


galervin93
őstag

Jó az AP, de nagyon óvatosan kell használni... Nagyon előre kell gondolkodni, hogy a következő (ap-)betöltésre olyan gép jöjjön, amire érdemes lőni. Tankok, aktuális és "várható" hp-k, saját töltésidő stb., szóval nagyjából el kell képzelni, mi lesz x idő múlva a pályán. Ha beüt akkor tevagyazisten, ha nem, akkor meg jön a cseten a núbozás.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121802) lacibacsi


lacibacsi
addikt

(#121803) po1son válasza lacibacsi (#121802) üzenetére


po1son
addikt

Inkább lenne e25... Avval biztos bankot robbantanának... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#121804) Chabee válasza galervin93 (#121772) üzenetére


Chabee
tag

Szia!

Köszönöm a választ! Igazából volt egy keretösszeg és abból legóztam össze ezeket a komponenseket, tehát ennyire azért nem spórolós a történet. De jó tudni, hogy nem egy hardverigényes játék a WoT.

Üdv!

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#121805) DaveHutt válasza po1son (#121803) üzenetére


DaveHutt
őstag

Meg a Tier 7,8 MM-et is megborítanák hetekre. :D

(#121806) Jolet válasza po1son (#121803) üzenetére


Jolet
őstag

Olyan szar lett elő se veszem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121807) lacibacsi válasza po1son (#121803) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja. Az E-25 miatt is feladhatnák az elveiket... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121808) #15106560 válasza lacibacsi (#121802) üzenetére


#15106560
törölt tag

15 ezret nem ér. Én annó 4500-ért vettem, az jó vétel volt akkor. :)

(#121809) Dr.Én válasza #15106560 (#121808) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nagyon sok érte sajnos... kicsit kezde ek felmenni az árak.

WOT: kissio

(#121810) po1son válasza DaveHutt (#121805) üzenetére


po1son
addikt

Az aztán biztos.... :DDD

Jolet - Nekem nincs meg és soha sem játszottam vele, de mindig feláll a szőr a hátamon, ha alacsony tierbe vagyok narancsokkal és az ellenfélnél van egy e25, amivel általánosságba egy tapasztaltabb játékos játszik.
Habár a legjobban akkor fordulok ki magamból, amikor platoonba vannak és a forgatókönyv az, hogy a csapatom fele megdöglik miattuk az első 3 percbe... :W :DDD

lacibacsi - Hát 3 hónap múlva karácsony, amit megkoronázhatnának egy e25-el.... :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#121811) Jolet válasza po1son (#121810) üzenetére


Jolet
őstag

Megnéztem 1755 csatám van vele, de mióta bejött az új fizika nem találom benne a helyem, olyan furcsán viselkedik, forgáskor flankeléskor számomra bizonytalan lett a kezelése, állva bokorban persze jó de már nem lézerpoint

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121812) nyunyu válasza Jolet (#121811) üzenetére


nyunyu
félisten

Mióta bevezették a fizika 2.0-át, azóta az összes tank kiszámíthatatlan lett.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121813) jagada válasza po1son (#121810) üzenetére


jagada
őstag

Sok idióta is megvette annó, mert hallották másoktól, hogy mekkora OP és a csatákban max 1-2 sebző lövést tudnak leadni garázsmenet előtt. Vannak akik azt hiszik, hogy ha megvesznek egy OP-nak mondott prém tankot, akkor varázsütésre megtanulnak játszani a játékkal, holott max. T2 lenne még csak a helyük mert a térképeket sem ismerik, nemhogy tisztába legyenek azzal, hogy milyen tanktípussal merre/hova kellene menni adott mapon.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121814) Darkness1 válasza lacibacsi (#121802) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Érdemes mostanában játszani vele? Engem érdekel, mert mindkét német TD ágat viszem, de tartok a lassúságától. Lassan elérek a magasabb szintekhez (IX és X) és jól jönne valami legénység tréningre meg kreditszerzéshez is.

Az E-25 engem is érdekelne, de már nem volt kapható mikor elkezdtem a játékot. Nem hinném, hogy hozzá tudok jutni. A Skorpion meg a KanJpz az milyen?

No stress, no work Today!

(#121815) mcwolf79 válasza Darkness1 (#121814) üzenetére


mcwolf79
veterán

A Skorpion nagyon jó (már ha a német TD-re gondolsz). Teljes értékű T8 TD, nincs butítva ,mint egyes prémtankok.
Jól lehet vele sebezni, a kreditet is fossa.
Szerintem megéri :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121816) jagada válasza mcwolf79 (#121815) üzenetére


jagada
őstag

Csak kíváncsiságból kérdezem, de mondjál már nekem T6-tól felfelé butított prém tankot, ami megvásárolható és nem nyeremény tank!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121817) #15106560 válasza jagada (#121816) üzenetére


#15106560
törölt tag

Hát, a Panther 8.8 rosszabb, mint a Panther II.

(#121818) Darkness1 válasza mcwolf79 (#121815) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Igen, arra. Hallottam már azt is róla, hogy már-már kimeríti pay-to-win fogalmát. Az a bajom vele, hogy még az alap csomag is közelíti egy új játék árát. Sokallom.

No stress, no work Today!

(#121819) mcwolf79 válasza jagada (#121816) üzenetére


mcwolf79
veterán

WZ-111,IS6 és SP például. Az az átütés még úgy is sovány ,hogy tier-limitesek. Az IS6 és WZ-111 ráadásul oroszos/csájnás,szóval még csak nagyon weak-spot-ot sem lehet vele "célozni".
Plussz ott van a KV5, amely ugyan ritkán kapható, de az is borzadály szerintem. Igaz,az nincs meg ,de ránézésre oké hogy egy nagy páncélozott mostrum (kivéve a kupola és R2D2), de az a 16x átütés... Hát na, szóval halovány.

Ja, igen. A kollega említette: P8,8. Az az egy prém tankom volt,amit eladtam, olyan szinten utáltam. Ágyúja so-so, de med-hez képest úgy vánszorog, mint egy terhes viziló.

Skorpio ára mondhatni standard T8 prémtank ár, ráadásul ez még jó is.
Mondjuk azt hozzáteszem, azzal hogy a WG már nem ad ki prefMM-es tankot legalább azt hozta magával,hogy amit kiadnak, az használható is. Mert pl az említett IS6 és SP top tier-ben van addig oké, de ha már T9-be kerül akkor elég sokszor a prémlőszerhez kell nyúlni, és akkor oda a profit. Bár ha az ember nyer,és sebez akkor fullprémmel is lehet profitot termelni.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121820) jagada válasza mcwolf79 (#121819) üzenetére


jagada
őstag

A 8.8-nak nagyobb a DPM-je mint a Panther II-nek gyorsabban is szűkül, az ágyúja sokkal jobb, szerintem nem lehet egyértelműen rosszabb tanknak nevezni. Az SP brutál páncélozott szemből, a sima Pershing a nyomába nem ér, saját tierben nem egyszerű belőni, igaz az ágyúja és a mozgékonysága szarabb.
KV-5-nek nincs szerintem megfelelője, amúgy brutál páncél jellemzi, leszámítva az elején az R2D2-ket.
Szerintem nem lehet egyértelműen jobbnak/rosszabbnak mondani a prém tankokat a játékban elérhetőkhöz képest, egyes tulajdonságaik jobbak mások rosszabbak, ezért kicsit más játékstílust is igényelnek. Továbbá van egy csomó prém tank aminek nincs is a játékban kifejleszthető variánsa, sőt mostanság már csak ilyen prém tankokat raknak be a játékba.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121821) jano_77 válasza jagada (#121820) üzenetére


jano_77
nagyúr

Áruld el nekem kérlek, hogy a túl hype-olt Type59-el hogyan kell játszani vagy melyik meddel hasonlítanád össze!? Mert véleményem szerint egy roncshalmaz, az első tankom lenne most amit eladnék szó nélkül, ha visszakapnám a kifizetett árát!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121822) DaveHutt válasza jano_77 (#121821) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mint egy rossz ágyústatú T54-gyel, aminek van ágyúsüllyedése? Beteszed a testét egy kis domb mögé, toronnyal kinézel. Testét mindig szögben mutatod. Az ágyút megvárod míg becéloz, ez kínai tankoknál fontos képesség. :) Egyébként meg a szokásos flank, wolfpack taktikák ajánlottak vele is.

[ Szerkesztve ]

(#121823) po1son válasza jagada (#121813) üzenetére


po1son
addikt

Perszeee van ilyen is, de elégé ritka emlékeim szerint.

Darkness1 - Van már pár prémium tankom (cdc, t34 etc...) és azt kell mondjam jelenleg a skorpion kedvenc tankom kredit farmra... 2 óra alatt prémiummal 1 milliót össze lehet hozni vele és még ehhez párosul egy egyedi játékélmény, ha jól használód.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#121824) WOT-H-A-C válasza jagada (#121820) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

SP-re ez kb. addig volt igaz, amíg nem herélte ki a WG! Mostmár egy komolyabb T9 löveg simán átviszi a rétegelt lemezt a hasán is. Én akkor adtam el.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#121825) Simi37 válasza lacibacsi (#121802) üzenetére


Simi37
őstag

Kaptam küldibe 3 napig rentbe. Kreditfosó tank jó cucc jól lehet vele játszani de azért 30k -t pakkba sem ér egy 5öst adnék érte :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#121826) lacibacsi válasza Simi37 (#121825) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ismerem. Ez (volt) a fő kredittermelő tankom. Ennyiért nekem sem kellene, de én is óccóé vettem, mint (#121808) nwa5000 kolléga... :D (Meg vettem 20k goldot is, összesen 9k HUF-ért... Az vót ám a jó bót! ;] )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121827) kchryss


kchryss
addikt

9.16-os spot rendszer
Ugyanazt írják mint amit én is kifejtettem itt korábban. Ugyanazok maradnak a spot rendszer szabályai csak a kódot optimalizálták, így a kliens előbb kapja meg az információt a szervertől mint eddig.
Illetve a kliens oldalon is javítottak gyorsabban rajzolja ki a dolgokat, mert előre betölti.

(#121828) #15106560 válasza kchryss (#121827) üzenetére


#15106560
törölt tag

Kíváncsi leszek, a gyakorlatban higy fog szuperálni.

(#121829) Warton válasza mcwolf79 (#121819) üzenetére


Warton
őstag

Én imádom a KV-5-öt. Teljesen együtt tudok élni az alacsony pennel. Ha jön az IS-3 vagy bármi páncélozottabb valami töltöm a goldot, rejtem a droidot azt csá. E-75 ellen nyilván esélytelen a dolog azt max oldalról, hátulról. A 2100-as dpm-et nem szabad lebecsülni, az IS-3-nak csak 1700. 1 vs. 1 nem sok esélye van az IS-3-nak szerintem egy KV-5-tel szemben. Ésszerű gold használat mellett simán több bevételt termelek mint bármely más t8-as prém tankomhoz képest.

Kivéve a Jt88-at, ami tényleg fossa a bevételt. Szerintem egyáltalán nem túlzó ár a mostani 11k ft, úgyhogy a normál nehéz tankos prémek 13 k. Nyilván kisebb a funfaktor az e-25-höz képest, de cserébe sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítményt lehet vele hozni és nagyságrendekkel több bevételt. E-25-öm is van és inkább a Jt-t választanám, ha választani kéne.

(#121830) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Érdemes ezt a JagdTiger 8,8-at megvenni 8-as prémnek? Valamivel mennem kéne haver FCM-jével, de az erre a célra szánt Skorpióm (a kicsi szutyadék) nemigazán vált be mert borzalmas az álcája.... így meg lófaxt nem ér sajna :(((

Vagy inkább Scorpion G? Csak azzal meg az a baj, hogy most vagyok az RHM-nél az meg gyk ugyanaz csak brutál álca nélkül.... :F

Melyikkel járnék jobban szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#121831) Enzolord válasza GeneraL_XTX (#121830) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért nem veszel Te is FCM-et.. :)
Amúgy nem rossz városi daráló, jól hozza a kavicsot, de lomha, és boldog, boldogtalan belövi a hasát..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121832) mcwolf79 válasza GeneraL_XTX (#121830) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kreditfarmolásra és játékélményre sztem Skorpio G.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121833) kchryss válasza GeneraL_XTX (#121830) üzenetére


kchryss
addikt

A pici amerikai scorpion-nak rossz az álcája? Ez érdekes, pedig akkora mint egy bolha.
Skorpion G az 8-as nem limites, fcm-mel nem túl jó párosítás mert feldobhatja az fcm-et bt10-be.

JT88 limit szempontjából jó pár lenne fcm-hez, de nagyon eltérő a két tank karakterisztikája. Többnyire a pálya másik felére másik útvonalon kéne mennetek és így nem nagyon tudnátok támogatni egymást. Ezen kívül a JT88 a játék egyik legidegőrlőbb tankja. Akinek ez a fő farm tankja annak felszoroznám a totál wn8-át 1,5-tel. Piszok lassú, nekem minden második csatám 0-ás vele, ráadásul nagyon igényli hogy fedezzék a társak amire a mai random világában hiába vársz ...

Fcm-hez legjobb pár fcm lenne. Vagy ha kapható lenne akkor wz-111, type59, kv5.
Fcm-wz-111 párossal elég sokat mentem azok elég hasonlóan mozognak, mindkettő mehet heavy és med oldalra is.

(#121834) GeneraL_XTX válasza kchryss (#121833) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"A pici amerikai scorpion-nak rossz az álcája? Ez érdekes, pedig akkora mint egy bolha."

Jah az ideg szétbax vele mert azt gondoltam ez ilyen bokorból láthatatlanul idegesítős tank, mivel se páncélja, se jó ágyúja (legalábbis tier8-ban 9-ben elég ergya már az az ágyú) de lövés után bokor mögül 10/9-szer gyullad a lámpa és már kapok is be egy találatot ami 3 esetből 1x ki is gyújt a pitsába :DDD Pedig legényeken álca 100% és még aranyért kapott végleges álcafestést és természetes álcaháló is alaptartozék.

Azt kell mondjam elég rossz vétel volt :(

FCM nekem annyira nem bejövős, bár most hogy elkezdtem a francia heavy ágat lehet nem hülyeség, de valahogy a JagdTiger nagyon birizgálta a fantáziám mindig is, meg nemrégiben buffot is kapott, meg az az ágyú.... :DDD

Scorpion G-t tényleg azért nem venném csak meg mert most vettem meg az RHM-et, azt imádom is, aztán az utána lévő kettő is jobb lesz mint a Scorpion (viszont hasonlóan jó) szóval nem látom értelmét.

(#121835) lacibacsi válasza kchryss (#121833) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Akinek ez a fő farm tankja annak felszoroznám a totál wn8-át 1,5-tel."

Hallelujah!!!!!! Akkor a te számításod szerint most értem el az 1800-at!! :K
(Bár én nagyon örülök annak az 1200-nak is, ami a valóságban van! :DDD )

(#121834) GeneraL_XTX: A Scorpion-t elég ha egyszer eltalálják, ott vége is a csatának. Ezért kell vele szigorúan a háttérből csipegetve játszani. Előremenii csak akkor, ha már egylövéses ellenfelek vannak a pályán.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121836) GeneraL_XTX válasza lacibacsi (#121835) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

De kb olyan álcája van, mint bármely másnak, ha állandóan észrevesznek, lőni se tudok.

Nagyon buffolni kéne ezt az álcát mert az, hogy engem észrevesznek, míg a melletem bokorban ugyanúgy dekkoló su-152 debella állatot meg nem, az úgy azért eléggé necces..... :(((

[ Szerkesztve ]

(#121837) BÁ Nutrition válasza GeneraL_XTX (#121834) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eleg tavot tartottal a bokor mogott?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121838) GeneraL_XTX válasza BÁ Nutrition (#121837) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jaja pl Lakeville B1-B2 körül van egy ilyen dupla bokor (egymás előtt) ami mögé el szoktam bújni, és ott a dombról, ahol fel felbukkannak a tankok lövés után azonnal gyullad a lámpa....aztán arty bax belém egyet jobb esetben :D

[ Szerkesztve ]

(#121839) fradi81 válasza GeneraL_XTX (#121834) üzenetére


fradi81
veterán

M56 Scorpion, végülis tényleg rossz lehet a camoja :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121840) GeneraL_XTX válasza fradi81 (#121839) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jöhetsz nekem itt bármilyen grafikonnal, a tapasztalat az, hogy hasonló játékstílust követve az rhm camoja pl SOKKAL jobban használható, mint ezé a kis xaré. Van már benne 1500 csatám, csak tudom.. :U

(#121841) kchryss válasza GeneraL_XTX (#121838) üzenetére


kchryss
addikt

Az összes 7-es td közül a 3. legjobb kamója van lövés után: tier 7 TD camo
Láttam vele több replayt is ahol például cliffen d1 bokorból úgy lövöldözött hogy a g2-ben lévők nem spotolták fel.
De ha a te tapasztalatod az ellenkezőjét mondja akkor biztos úgy van. Sajnos nincs meg ez a tank hogy saját tapasztalatom legyen vele. :)

(#121835) @lacibacsi:
Többek között rád is gondoltam amikor írtam és teljesen komolyan gondolom. A JT88 tényleg lefelé húzza a wn8-at. Ugyanannyi sebzésre jóval kevesebb wn8-at ad mint a többi 8-as tank többsége és a lassúsága miatt tényleg sok a 0-ás kör vele ahol vagy meghal az összes ellenség mire találkoznál velük vagy 10-en esnek rád és 2mp alatt meghalsz miközben senki sem fedez.

(#121842) fradi81 válasza GeneraL_XTX (#121840) üzenetére


fradi81
veterán

A csataszám nem jelent semmit, de nekem sincs vele tapasztalatom, ezért hiszek neked :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#121843) Tarill


Tarill
őstag

t28 proto-ra alap lánctalpra fel lehet rakni a közepes ágyút? mert a kicsi 2050kg a nagyobb(közepes) 2400kg de mégis pirosan jelzi a súlyát, a statok között pedig van még elvileg ~1500kg mozgásterem, ha a kiságyú lekerül akkor egyből jó lesz nem?

[ Szerkesztve ]

(#121844) Kiki18 válasza Tarill (#121843) üzenetére


Kiki18
őstag

Csak azért piros, mert nehezebb az előző ágyúnál. Nincs köze a tank terhelhetőségéhez a színnek. Ha számolásod alapján elbír még 1500kg-ot, akkor el fogja bírni a közepes ágyut, hisz csak 350kg a különbség.

(#121845) kchryss


kchryss
addikt

Várhatóan október 4-én jön a 9.16-os patch élesben. 9.16 RELEASE DATE

(#121846) jagada válasza kchryss (#121845) üzenetére


jagada
őstag

Hurrá!! Lehet lesz újra modolni az egész tetves játékot!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121847) fradi81 válasza kchryss (#121845) üzenetére


fradi81
veterán

Lesz itt sírás megint :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121848) nyunyu válasza kchryss (#121845) üzenetére


nyunyu
félisten

Maraton közben 3 napig megint nem lehet majd játszani kompatibilis modok hiánya miatt?
Zsír.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121849) GeneraL_XTX válasza kchryss (#121841) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Igazából amikor megvettem jobb álcára emlékszem.... aztán nem játszottam pár hónapig (néha kell egy kis szünet :D ) amikor ujra elkeztem most meg nem értem mi van vele, olyan helyekről felspotolják hogy csak lesek.. :S

(#121850) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok,

Próbálta valaki paypalon keresztül megvenni az M4-et? Nekem nem megy, something went wrong...
Már ötödjére próbálkozom és semmi...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.