Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121751) Papooo válasza galervin93 (#121749) üzenetére


Papooo
senior tag

A szokásos módi.
Behoznak valami OP ágat, hogy mindenki ráugorjon a kifejlesztésére, és majd később lenerfelik. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#121752) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van már 9.16 release date?

- no es importante -

(#121753) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

amúgy tök fasza, hogy a 9.16 release note-ban azt írják, hogy
"Right now, the only way to get back a tank or Crew that you've accidentally sold or dismissed is to contact Customer Service. With Update 9.16, you can get tanks and Crew back right from the Garage!"
pedig amikor véletlenül kirúgtam az 1500 meccses t54 krúmat, akkor azt az infót találtam, hogy az sehogysem lehet visszahozni...

- no es importante -

(#121754) Jolet


Jolet
őstag

na belekezdtem a kínai ágba is gyűjteni a sebzést
a múltkor elrontottam a csajoknál a nemzetet így muszáj volt valami kínai gépjárműbe tenni őket így visszavettem a type58-at
igaz van 6 kínai tankom a garázsban, de meglátjuk melyik vezet célra jobban

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121755) jr1994 válasza Jolet (#121754) üzenetére


jr1994
addikt

Mondjuk rádióst toborozni kicsit felesleges volt szerintem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121756) Jolet válasza jr1994 (#121755) üzenetére


Jolet
őstag

miért? kell bele az összes csaj anélkül nem megy a bia

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121757) jr1994 válasza Jolet (#121756) üzenetére


jr1994
addikt

De se a med, se a heavy ágra nem kell rádiós, azt hogy a 6-os tankon nem működik a Bia azt én kibírtam volna. Persze ha neked a Type 58 a célod az a kínaiaknál és jó sok csatát tervezel azzal menni, akkor megértem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121758) Jolet válasza jr1994 (#121757) üzenetére


Jolet
őstag

Már minden nemzet minden ága kész, na jó pár arty még hiányzik... Ezt csak azért vettem vissza mert lett legénység és küldikhez jól jöhet...

Nyunyu:
Mint bármely más hatos orosz med, jó legénységgel lehet vele aprítani, kb 4 seces töltés, viszonylag pontos
A replayban a parancsnok és a lövész csak 80%-os mert lightból lett áttéve ez érződik is rendesen

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121759) nyunyu


nyunyu
félisten

Egyáltalán jó az a Type 58?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121760) Papooo válasza nyunyu (#121759) üzenetére


Papooo
senior tag

Nemzet függő küldetésekhez fragvadászatra ideális.
Én is most készülök arra hogy visszavegyem, csak félek a full kezdő legénységes szívástól.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#121761) jr1994 válasza Jolet (#121758) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt nem tudtam, én olyan ágakra toboroztam a csajokat, ahol nem volt jó legénységem. Még kell az utolsó hogy teljes legyen a brit heavy brigád is. Mondjuk neked a svédekhez jól jött volna ez az 5 fő szerintem...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121762) Jolet válasza jr1994 (#121761) üzenetére


Jolet
őstag

Igen csak barom voltam és figyelmetlen és amikor meglett a wz132 elkezdtem bele rakni a csajokat aztán a második után esett le hogy ott ülnek a type64ben a jó legények nem kell dupla
Így ott volt két csaj akivel nem tudtam mit kezdeni csak ezért lett így
A svédeket majd meglátjuk azt se tudom milyen és hány csaj kell majd

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121763) jr1994 válasza Jolet (#121762) üzenetére


jr1994
addikt

Hát, parancsnok, lövész, vezető meg egy töltő szinte minden tankba kell ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121764) Chabee


Chabee
tag

Tisztelt WoT Guruk!

Egy ismerősöm keresett meg, hogy a kisfiának szeretne összerakatni egy gépet. A gép az általános felhasználás mellett kifejezetten WoT játékra lenne használva. Kérdésem, hogy milyen vason fut megfelelően ez a játék? A monitor csak 1366x768 képpontos felbontással bír, tehát ez lesz a natív megjelenítés. Régebben hallottam erről a játékról, hogy nem használja ki a többmagos konfigurációkat, csak egy magot használ a CPUban. Ez még most is áll? Egyébként egy i3-6100, 2x4GB RAM és egy RX460 vga van tervezve a kis srácnak.
A segítséget előre is köszönöm!
(Ha nem jó helyen kérdezősködöm, akkor elnézést!)

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#121765) nightmare13 válasza Chabee (#121764) üzenetére


nightmare13
senior tag

Bőven jó lesz :) Amúgy most már kicsit jobb a magkihasználás :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121766) Chabee válasza nightmare13 (#121765) üzenetére


Chabee
tag

Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ! :) :R

Akkor a projekt haladhat tovább.

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#121767) jagada


jagada
őstag

Kínaiból vissza kellene vennem valami kis tankot, mert a T9-es heavyvel inkább a sebzés jön mint a kill. Melyiket ajánljátok az alábbiak közül frag szerzésre?:
- Type T-34
- 59-16
- Type 58

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121768) nightmare13 válasza jagada (#121767) üzenetére


nightmare13
senior tag

Type 58. 59-16 nagyon rossz meccssorsolást kap (sokszor tier 9). Type-34 jó lehet, de szerintem a Type 58 az igazi.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#121769) Jolet válasza nightmare13 (#121768) üzenetére


Jolet
őstag

+1

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121770) DaveHutt válasza jagada (#121767) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pedig 490 alphával elég szépen lehet aprítani az 500 körüli hp-s ellenfeleket. Én azt mondanám IS-2.

[ Szerkesztve ]

(#121771) kchryss válasza jagada (#121767) üzenetére


kchryss
addikt

A WZ-111 küldetéseknél majdnem az egész kínait a type 58-cal csináltam meg. Sokkal előbb meglett a frag mint a sebzés. Ez a küldetés maradt akkor utoljára. Az utolsó napon aztán elborult az agyam és megvettem az is-2-t és azzal fejeztem be.
Nem rossz tank a type 58, de azért az a mennyiség amit akkor mennem kellett vele megártott. :D
Alap lőszernek elég kicsi az átütése, sokszor igényli a goldot. A kicsi gundep néha meg tud viccelni, de ez a kínai tankokon hagyományos.
Összejött vele egy Kolobalov is akkoriban ami Radley is lett volna ha az utolsó arty nem bújt volna el. :)

(#121772) galervin93 válasza Chabee (#121764) üzenetére


galervin93
őstag

Épp nemrég raktam össze a szintén csak wot-ozásra használt gépem. G4400 az alapja, fullHD-n gyakorlatilag maxon megy a játék. Szóval szerintem 1366-ra is elegendő egy hasonló proci. VGA-ból meg elvileg a játék inkább az NV-t szereti. Nagy kártya nem kell neki, nekem egy 2 gigás 750Ti tökéletesen viszi.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121773) DaveHutt válasza galervin93 (#121772) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az RX460 megeszi reggelire a 750Ti-t.

(#121774) galervin93 válasza DaveHutt (#121773) üzenetére


galervin93
őstag

Egy i7 meg az i3-at. Irreleváns...
Minek Ferrari, ha elvisz egy kisautó is a városban?
Minden kihasználatlan hadrver ablakon kidobott pénz...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121775) h1mpi válasza galervin93 (#121774) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem így van :DDD sose lehet tudni mikor kell menni 320-al városban, nézd meg az adatlapom WoT-ra :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121776) galervin93 válasza h1mpi (#121775) üzenetére


galervin93
őstag

Megnéztem. Epénisz, WoT-ra nettó pénzkidobás. Ami nem gond, mindenki arra és annyit költ amennyit akar, csak nehogy azt higgye valaki, atomerőmű kell ehhez a játékhoz, miközben még a max grafikához is elég egy belépőszintű konfig.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121777) Tarill


Tarill
őstag

üdv! t28 protora mik az első ajánlott skillek plusz felszerelés?

(#121778) nyunyu válasza galervin93 (#121776) üzenetére


nyunyu
félisten

miközben még a max grafikához is elég egy belépőszintű konfig.

Amd FX-6300 (6 mag, 3.5GHz, tuning nuku)
2x4GB DDR3-1600
GTX460 768MB (7 éve középkategória aljának számított...)

9.15.2 standard kliens 1980x1080: 122FPS
(WoT 9.0 előtti default grafika, ma nagyon régi gépekhez ajánlják)

Improved kliens/SD max grafika: 45FPS
(9.0 óta ajánlott)

Improved kliens/HD max grafika: 30FPS

Saját beállításaim, csilivili FPS csökkentő effektek OFF (amúgy sem látnál semmit a torkolattűztől :DDD), észszerű textúraméret (Maxhoz elvileg 2GB-s kártya kellene!)
SD: 65FPS

HD: 60FPS

Itt már nem látni különbséget kinézetre az SD és HD között, sebességbeli eltérés sem jelentős.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121779) Viktoár


Viktoár
addikt

Arra van valakinek elfogadható magyarázata hogy az fv 183-at miért oneshotolja minden arty? Ezt most elfogultság nélkül kérdezem mert kivétel nélkül ha eltalál az arty mindig a maximális sebzést kapom és mehetek a garázsba.

Teljesen élvezhetetlen ez a td.Kár volt ennyi energiát ebbe az ágba fektetni. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#121780) Jolet válasza Viktoár (#121779) üzenetére


Jolet
őstag

Érdekes mert én azzal meg az AXel csináltam az angol küldit és semmi ilyet nem tapasztaltam.
Egyedül ma a végén volt olyan hogy szinte bármire lőttem vele 0 sebzést adott, vagy rászűkülve a holdra lőtt... Viva rng

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121781) kchryss


kchryss
addikt

T49-et a prém vagy a sima he lőszerrel szoktátok használni?

(#121782) Viktoár válasza Jolet (#121780) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát akkor csak nekem van cumi vele. :U

Érdekes dolog ez mert már több tanknál feltűnt hogy mintha "személyre szabott" rng-t kapna.

Például egy bizonyos tankot egy bizonyos arrtyval mindig oneshotolok.Úgy értem mintha lennének ilyen párosok amik nem bírják egymást.

Amit írsz az is érdekes,egyik percről a másikra olyan cumit ad hogy még a hülyének is feltűnik hogy nem kerek valami a játékkal. :)

Na mindegy,hanyagolom azt a td-t mert ez így egy kalap kaka.Mivel 10-es így nincs sok értelme húzni,főleg mert a pénzt viszi mint az állat.

Üdv:Viktor

(#121783) fradi81 válasza Viktoár (#121779) üzenetére


fradi81
veterán

Mivel a 10-es artik átlagsebzése akkora mint a 183 HP-ja így nem nehéz egylövésezni, felülről eléggé papír szinte mindenhol. Megyek is vele pár kört teszten, arti próba :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121784) jozefgucci1 válasza kchryss (#121781) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sima He természetesen+cola :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121785) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azert ebben a jatekban vannak igen tusko emberek is. bar ez nem meglepo igazabol... :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121786) jano_77 válasza fradi81 (#121783) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem annyi kérdésem volna csak, hogy az mennyire normális és természetes, hogy az M53/55 arty nagy löveggel lepattan a T28 tetejéről azután, hogy az előző lövést simán levette oldalról a lánctalpával semmi dmg nélkül!? Hagyjuk már! :W Kicseszett RNG :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121787) jano_77 válasza jano_77 (#121786) üzenetére


jano_77
nagyúr

illetve azt pls árulja már el nekem vki, hogy igazából melyik lőszerrel kellene a nagy löveget használni!? mert lőttem már mindhárommal, de sebzésben hatalmas különbséget nem véltem felfedezni. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121788) fradi81 válasza jano_77 (#121786) üzenetére


fradi81
veterán

Jöhet a replay és kielemezzük :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#121789) jano_77 válasza fradi81 (#121788) üzenetére


jano_77
nagyúr

fos csatákból nem szoktam feltenni replay-t. milyen lőszerrel kell használni a nagy csövet?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121790) DaveHutt válasza galervin93 (#121774) üzenetére


DaveHutt
őstag

Eredeti kommentre reflektálva, elég lesz az RX460.

(#121791) fradi81 válasza jano_77 (#121789) üzenetére


fradi81
veterán

HE-vel használtam, az AP átütése kicsi csak papír tanokokra jó, mint pl az fv 183 teteje :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121792) jano_77 válasza fradi81 (#121791) üzenetére


jano_77
nagyúr

javíts vagy javítsatok ki, ha tévedek, de ugye a képen a középső az AP lőszer, jól tudom!?
Akkor viszont az értékekből nekem az derül ki, hogy annak a legnagyobb az átütése mm-ben!? Jól látom? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121793) kchryss válasza jano_77 (#121792) üzenetére


kchryss
addikt

Elég érdekes lenne ha az ap átütése kisebb lenne mint a két he-é. :D
Evidens hogy annak a legnagyobb az átütése, de ha nem ütöd át vele akkor 0 sebzés ellentétben a he-vel. És ez a nagyobb átütés is elég kicsi ahhoz hogy sokszor ne üsd át.
A másik fontos dolog hogy a he nagyon ritkán pattan az ap meg ha olyan szögben érkezik simán lepattan.

[ Szerkesztve ]

(#121794) jano_77 válasza kchryss (#121793) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem és köszönöm! :R
Esetleg tudsz javasolni egy lőszerkiosztást, ami elfogadható és jól használható?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121795) fradi81 válasza jano_77 (#121792) üzenetére


fradi81
veterán

Tech treen néznem, el. Középső szokott lenni a prém, de itt az az ap. 241 az t9--ben jó, t10-ben is a puha tankokra, amikor épp betalál. De azokra meg a He átütése is elég lehet. Az AP a T92-n lesz igazán jó ott szinte mindent visz.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121796) kchryss


kchryss
addikt

Ma nem találták a 2-es gombot a játékban az ellenfelek. :D

Ennek eredménye egy stock oi ász 3900 pattintással:

És egy IS-5 ász 8000 pattintással! Kitartó volt a T-29. :DDD

(#121797) kchryss válasza jano_77 (#121794) üzenetére


kchryss
addikt

A sima és a prém he között az a különbség hogy a prémnek nagyobb a robbanási sugara. Nekem nincs meg ez az arty így nem tudom mennyi töltény fér bele, de 80%-ban a sima he-t vinném benne és 10-10%-ban ap-t és prém he-t.
Ha van olyan perked a töltőn amivel újratöltés nélkül tudsz váltani a lőszerek között akkor lehet érdemes még pár ap-t vinni. Ha nincs ilyen perked akkor az fog történni hogy ha he van töltve és puha célpont miatt ap-t töltenél akkor mire újratöltesz biztos eltűnik, ha meg eleve ap-t töltesz akkor biztos olyan tankok jönnek "eléd" amikről pattannál. :)
Itt egy wotinfo-s elemzés egyébként róla: M53/M55 - Elemzés (Írta: rosszpenz)

[ Szerkesztve ]

(#121798) jano_77 válasza kchryss (#121797) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm, holnap elolvasom mindenképp, most megyek aludni, elég volt mára a sok majomból. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121799) Macka válasza h1mpi (#121775) üzenetére


Macka
veterán

Én is 1070-nel tolom.... :DDD

(#121800) mcwolf79 válasza Viktoár (#121779) üzenetére


mcwolf79
veterán

Valószínűleg túlzol ebben a dologban.
Egyébként mivel gondolom az angol TD teste ugyanaz mint az angol heavy-nek így csak tippelek, de ezek nagyon érzékenyek az arty találatra, mivel a motort védő felső lemez papírvékony, így direkt találatra piszkosul nagy sebzést okoznak nekik az arty.és mivel jó nagy tepsi az egész tank nem nehéz telibe találni arty-val (már ha az rng is így akarja)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.