Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121701) Enzolord válasza [HUN]Dani (#121700) üzenetére


Enzolord
addikt

Szívesen!! ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121702) jano_77 válasza lacibacsi (#121697) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát ez az! Velem szemben így működnek de a kezemben meg sehogy. :(

Azért kínlódom az artyval mert a med és td végig kitüntetéssel van meg és az lt esetében is a 15-ös, viszont a ht küldetésekből még vagy 5-6 vissza van és baromi nehéznek tűnnek. Legalábbis nekem így elolvasva a követelményeket. :U

HUNDani: gondoltam rá hogy vissza kellene venni egy kisebb tiert de még a 9-el sem sikerül a 3K sebzés akkor hogy sikerülne kisebbel?! :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121703) notika77 válasza jano_77 (#121702) üzenetére


notika77
senior tag

Te is jól tudod a választ! Mákkal, mint általában a 15-ös küldik, csak itt talán még nagyobb kell, mint a light-nál.
Egyébként én is javaslom a max. T8-as arty használatát, mert azzal már lehetsz top sebző a csapatban, de magasabb tierben a top XP-hez minimum top gun kell és 1-2 tankot közelről kilőni, esetleg befoglalni.
3k dmg akár T6-tal is összejöhet, ha már mákról van szó, kigyújtasz 2 full HP-s SP-t vagy T34-et és már meg is van :). Nekem 4k fölött van a top sebzésem az AMX 13 F3-mal (az amerikai és német T7-tel is ugyanennyi, de a többi messze alatta, a 3k sincs meg).

[ Szerkesztve ]

(#121704) Atti777 válasza jano_77 (#121692) üzenetére


Atti777
senior tag

Pont ugyanitt tartok én is, pont ugyanezzel az artyval

Путин, иди нахуй!

(#121705) jozefgucci1 válasza jano_77 (#121702) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem a T9-es BC artyval lett meg bukó csatában a küldetés.A csapat nagyon nem lőtt semmit , így nekem sikerült sebeznem.Amúgy az utolsó küldetésekhez már tényleg mák kell sajna. Nálam arty pipa kitüntetéssel és a többinél az utolsók vannak csak .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121706) kchryss válasza CirrMee (#121698) üzenetére


kchryss
addikt

Persze hogy szét lehet szedni.
FSB Extractor
Ezt az egyszerű 1 fájlos programot letöltöd main menü opennél kiválasztod az fsb fájlt. Kijelölöd a hangokat amit ki akarsz bontani. Entries menü Extract to folder..., megadod hova bontsa ki, ok és már kész is.

A gond inkább az hogy az új rendszer nem tudom hogyan kezeli a hangokat. A fsb fájl azért volt jó, mert 1 fájlban több hang fájl volt benne. A szőkenős hangmodban például 16 féle dolgot mond a ribi, ez 16 hang fájl. MP3-mal nem lehet szerintem megoldani hogy szituációtól függően mondja valamelyiket a 16 közül, hanem csak 1-et lehet kiválasztani.
Ezért volt sokkal jobb a fsb-s megoldás. Mióta megváltoztatták a hang rendszert és máshogy vannak a hang modok azóta nem tudom hogy működik ez a része. Csak a régi verzióra csináltam hang modot.

(#121707) CirrMee válasza kchryss (#121706) üzenetére


CirrMee
addikt

Köszi szépen! :)

A gond csak az, hogy bár ki lettek most csomagolva, meg wav formátumról van szó, nem eszi meg semmi ezeket a hangfájlokat. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#121708) notika77 válasza jozefgucci1 (#121705) üzenetére


notika77
senior tag

Tényleg ezt el is felejtettem, hogy ha veszít a csapat több esélyed van top xp-t és sebzést csinálni, de ilyenkor a túlélés nem túl valószínű. Nekem Fishermans Bay-en az alsó oldalon sikerült bemennem K0-ba a híd alatt mielőtt utolértek volna és ott 1 talán 2 tankot kilőnöm, mikor már egyedül maradtam az ellen többi tankja meg szerencsére befoglalt és nem próbált meg kiszedni.

(#121709) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt vettem észre hogy a 7-es francia artyval a "G" gomb mód nem pontos nagyon mellé lő. Ez miért lehet? Ha simán lövök a gyári célzással akkor találok...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121710) notika77 válasza h1mpi (#121709) üzenetére


notika77
senior tag

Ha mellé és nem elé vagy mögé akkor az szerintem csak RNG, de ha elé vagy mögé, akkor lehet a meredek/lapos röppályája a lövedéknek.

(#121711) LordRajZoL válasza h1mpi (#121709) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Én úgy vettem észre hogy abban az üzemmódba kb a lánctalp alját kell célozni
Érdemes néha visszaváltanni "rendes" nézetbe s a célzó kör pötyöket figyelni hogy tényleg átmegy e a lövés vagy elakad valamibe

zZz

(#121712) kchryss válasza CirrMee (#121707) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam simán lejátssza mindegyiket. Ott van a képen hogy hány megásak azt hasonlítsd össze a tieddel. Próbáld valami normális lejátszóval, például vlc player.

(#121713) mcwolf79 válasza h1mpi (#121709) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert a mod-os nézet csalóka. Ott nem látod a célkör "torzulását", amely a domborzatból és a lőtávból adódik.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121714) h1mpi válasza mcwolf79 (#121713) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor ez lehet a baj.... kösz

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121715) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Vicces, hogy ezen a nyomorult Fisherman's bay pályán a mai napig nem javították ki a fagyásokat. Ráadásul ma úgy futottam bele egybe, mint még soha: engem kilőttek, de kíváncsi voltam a csata végére és beültem egy RU pilótája mellé, aki az A8-ban kergetett egy artyt, amikor is kifagyott a 'csába az egész. így se jártam még... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121716) fradi81 válasza lacibacsi (#121715) üzenetére


fradi81
veterán

Pedig mostanában nem sírt senki miatta, nálam se fagy már.

moto g72, Ninebot d28e

(#121717) Looserke


Looserke
őstag

nálatok is laggol vagy csak tréonlány szopatt?

(#121718) jr1994 válasza jano_77 (#121702) üzenetére


jr1994
addikt

Heavy küldetések messze a legkönnyebbek, ha van hozzá tankod. Aztán a TD, meg az arty bár az RNG-függő. A legnehezebb meg a med/light szvsz. Én is kisebb artyt javaslok pl vedd vissza az M40-et. Én iskolabusszal lőttem anno top xp, top sebzést.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121719) Enzolord válasza Looserke (#121717) üzenetére


Enzolord
addikt

Tré laggol.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121720) h1mpi válasza Looserke (#121717) üzenetére


h1mpi
nagyúr

60-70 a pingem eu2-n 30 szkott lenni, de lagg nincs

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121721) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Nem mai a gondom, de most jutottam oda, hogy megkérdezem: a 9.15-ös peccs óta a minimap-on nem látom a löveg kitéríthetőséget a nem tornyos TD-k esetében, viszont az artyknál rendesen látszódik. Nálatok mi a helyzet? Mod-okat Aslain-ből rakom fel, gyakorlatilag nem kísérletezek újakkal, csak a régi megszokottakkal. Ráadásul ennek jelzését azt hiszem, hogy nem is kellett/lehetett sohasem állítgatni.

A másik problémák szintén minimap-os: Látom a tankok mozgását, de csak az osztályt jelző ikonok vannak fent, a tank típusok neve nem jelenik meg. Ez viszont nem a 9.15 óta van így, hanem csak most, a 9.15.2 óta.

Harmadik: (tudom, problémás a bácsi, de hát nem aludtam ebéd után... :U ) A legújabb Aslain-ben nem lehet beállítani a dynamic view range-t. Mármint a látótávot dinamikusan jelző kék kört. Ez most miért van és lehet-e manuálisan állítani? (Aslain-ben ott van ugyan a szöveg, de inaktív és nem lehet bejelölni)

Köszönöm!

(Mj.: pörög ám a topik ezerrel... :P )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121722) nyunyu válasza lacibacsi (#121721) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem mai a gondom, de most jutottam oda, hogy megkérdezem: a 9.15-ös peccs óta a minimap-on nem látom a löveg kitéríthetőséget a nem tornyos TD-k esetében, viszont az artyknál rendesen látszódik

Újabb XVMekben javították a vonalakat, meg most már a körök is működnek rendesen.

Mondjuk nem tornyos TD épp nincs kéznél hogy kipróbáljam, de a kamera vonalát rendesen mutatja a konfigomban beállított módon.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121723) jano_77 válasza lacibacsi (#121721) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem az 50m-es kör is hiányzik vagy csak nálam nem látszódik ? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121724) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#121721) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem is hiányzik a lőirány jelzése minimapon kb 2 hete már. Nem túl op

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121725) lacibacsi válasza nyunyu (#121722) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pont ez az, hogy a legfrisebb xvm-et tettem fel, ami a 9.15.2.09-es Aslain-ben van. Előtte a 9.15.2.04-es volt fent, nem tudom milyen xvm-mel, de az biztos, hogy abban a dinamikus kör működött. Már csak azért is biztos, mert visszatettem ezt, ugyanis nekem fontos kényelmi opció, ha látom az aktuális látótávom...

A kamera és a löveg irányát mutató vonalakkal nincs bajom, azok látszódnak, csak a kitéríthetőséget jelölő vonalak hiányoznak...

A képen látszódik a tank irányát jelző zöld és a löveg irányát jelző szaggatott vonal. Látni halványuló zölddel a látószöget jelölő vonalakat is, éppen csak a fehér színű kitéríthetőséget jelőlő nincs...

(#121724) BÁ Nutrition: Lőirány jelzéssel nincs gondom. Azt ahogy nyunyu mondta egy korábbi xvm frissítés javította.

(#121723) jano_77: Ebben nem tudok segíteni, az 50 méteres kört sohasem használtam...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121726) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#121725) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Na nekem pont az hiányzik. Sima alapjáték van, zero moddal. Miért tűnt el?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121727) nyunyu válasza lacibacsi (#121725) üzenetére


nyunyu
félisten

Mai XVMben jól működik:

Tömör zöld vonal: T28 Prot elejének iránya
Szaggatott zöld: cső iránya
Tömör fehérek: kitéríthetőség limit hátrafelé

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121728) fradi81


fradi81
veterán

Nálam sem voltak meg a vonalak mostanáig, de a config mappát sosem írtam felül, ezek szerint néha nem árt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121729) lacibacsi válasza nyunyu (#121727) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor csessze meg Aslain, hogy nem a legújabb xvm van a packjában... Mindegy. Most játszok. Majd estére kipróbálom nem packból feltenni az xvm-et. Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121730) nyunyu válasza lacibacsi (#121729) üzenetére


nyunyu
félisten

Ahogy nézem a changelogot, tegnapi XVMekben még nem volt jó.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121731) fradi81 válasza lacibacsi (#121725) üzenetére


fradi81
veterán

aslain xvm-ből 9.15.2.04 a legújabb a másik a modpack verziószáma. De épp most jött meg a v9.15.2_05

Még mindig nem tudom mit kell átírni hogy kiírja a neveket és ne vágja le, ötlet?
Megnüveltem az értékét 135-re de nem ért semmit
"nickMinWidth": 135,
"nickMaxWidth": 135,

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121732) nyunyu válasza fradi81 (#121731) üzenetére


nyunyu
félisten

Jó playersPanel bekezdésben (medium? medium2?) írtad át a nick***Widthet?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121733) fradi81 válasza nyunyu (#121732) üzenetére


fradi81
veterán

Nem, de közben összejött. A width átírása csak széthúzza az oszlopot, de a nevek le lesznek vágva.

"nickFormatRight": "<font color='{{c:r}}' alpha='{{alive?#FF|#80}}'>{{nick%.12s~..}}</font>",
A nick után ki kell törölni a %.12s~.. részt.

moto g72, Ninebot d28e

(#121734) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Van tesztszerver megint

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121735) h1mpi válasza h1mpi (#121734) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vannak érdekes dolgok 9.16-ban... az obj 140 bokor nélkül állva előbb spotolja a T49-et, amelyikkel bokor mögé megyek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121736) jano_77 válasza lacibacsi (#121729) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én most szedtem le a mai 10-es verziójú Aslain-t, abban elvileg vannak újra körök, irányok, stb:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121737) lacibacsi válasza jano_77 (#121736) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Szedem... Ám ahogy nézem a dynamic view range továbbra sem elérhető!

Más. Nézegettem a statisztikámat és egy ilyet találtam:

Na most olyat még nem láttam, hogy egy speciális játékmód tankja ilyen formán bekerül a "nagy" játékba. Talán mégis meg fogjuk kapni később játszható tankként? Vagy a konvoj módot is beleszámolják a szakértő jelvénybe? Akkor mi van azokkal akik nem játszanak ezzel? Sohasem lehetnek szakértők? (Nem hiszem)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#121738) galervin93


galervin93
őstag

LeoPTA-ra illetve BC-25 ap-ra milyen felszereléseket ajánlotok? Egyelőre mindkettőre tettem stabilizátort, szóval két hely üres még mindkettőn.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121739) fradi81 válasza galervin93 (#121738) üzenetére


fradi81
veterán

BC-n nekem is csak stabi van, meg a két ingyenes csigaszem+álcaháló, spotolni. Erre mást kár venni szerintem. Ha spotra nem használod akkor marad a venti+optika.

moto g72, Ninebot d28e

(#121740) stork13 válasza galervin93 (#121738) üzenetére


stork13
aktív tag

BC

Leo

Szerk.: Equiptment fülre menj.

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#121741) kchryss válasza fradi81 (#121739) üzenetére


kchryss
addikt

Ha spotra használja is jó a venti-optika. :)
Jó az alap kamója álcaháló sztem felesleges rá, venti és kávé is növeli a kamót. Optika-venti-kávé és skilles legénység után pedig olyan nagy lesz az alap látótávja hogy a periszkóp is felesleges.

(#121742) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az új spot rendszer alapján a T49 halott tank lett, 0.01 mp és azonnal spotolódik bármelyik bokor mögött mire lő halott.... az hiszem nem kezdek Neki annak az ágnak...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121743) kchryss válasza h1mpi (#121742) üzenetére


kchryss
addikt

Tulajdonképpen nincs új spot rendszer. A régi rendszer van csak technikailag gyakoribb frissítéssel. Vagyis amit eddig spotoltak azt ezután is fognak amit nem spotoltak azt ezután sem fognak. A különbség abban van hogy ha spotolják akkor hamarabb kapja meg ezt az információt a többi játékos kliense így hamarabb rajzolja ki.
Magyarul semmi sem fog változni csak javították azt a bugot hogy elszaladt előtted/melletted a tank és csak másodpercekkel később spotolódott fel.

Egyébként meg nézd meg mennyi a t49 lövés utáni kamó értéke a troll és mennyi a sima löveggel és mennyi a többi 8-as light-é. Erre én is kíváncsi lennék, de csak holnap lesz meg az xp a nagy csőre. Teszt szervert meg nem fogok telepíteni.

(#121744) mcwolf79 válasza fradi81 (#121739) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csigaszem és álcaháló a LeoPTA-ra?? Ki az az elvetemült, aki azt rakja rá?oké, hogy inkább mesterlövész med, de CSIGASZEM ÉS ÁLCAHÁLÓ?? Bc-re dettó :F

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121745) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Majdnem Ász :((

Amúgy,hogy lehet valakinek 2k csatával 4db T10 + 3800 WN8? ;] ;] Ebay? :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#121746) jagada válasza Gubu0101 (#121745) üzenetére


jagada
őstag

Inkább reroll.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121747) h1mpi válasza kchryss (#121743) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj, h lövés előtt spotolnak fel. Az előző 9.16-os teszten simán jól lehetett spotolni vele. Lehet csak tesztszerver bug, de érzésre túl sokszor vagyok spoton, pedig max bemozgok a bokor mögé nem lövök. A lövés utáni érték az ok, az nem is lenne fura.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#121748) jano_77 válasza h1mpi (#121747) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért én bízom benne, hogy most nem fogják elqrni a patch-t, mert azt kell mondjam, hogy kezd olyanná válni a játék, mint már réges régen kellene, hogy legyen: magyarán olyan dolgokkal is foglalkoznak, amik tényleg hasznosak és nem csak a csicsa! pl a HANGOK is illetve az egyre több mod bekerülése a játékba, biztató az irány szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121749) galervin93


galervin93
őstag

Ezek a svéd gépek (egyelőre a td-kről tudni többet) csöppet op-nak hatnak az adatok alapján... Nagy átütés, közepes alfa, T6-7-ben táras kivitelben, megspékelve brutál álcával és nagy sebességgel...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121750) jozefgucci1 válasza galervin93 (#121749) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Néztem én is , hogy mennyire OP statokkal van papíron ,de a vízszintes kitéríthetőség nincs kiírva és az elég fontos. Az álca tényleg brutál és gyorsabban tölt mint céloz :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.